VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1501GUKLA BratkowiceUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:0000:22:1400:34:25.0000:34:25.40 3:2617,4
2GAJEWSKI Marek 1543@arkenya_teamWARSZAWAM302M 200:00:0200:25:2100:38:40.8500:38:43.25+00:04:173:5215,5
3NOWAK Marcin 1503Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM303M 400:00:0000:25:5200:39:20.3000:39:21.20+00:04:553:5615,2
4SZCZEPANIAK Damian 1661KamienicaKAMIENICAM304M 800:00:0200:26:4500:40:52.0500:40:54.40+00:06:294:0514,7
5CHOJNACKI Wiktor 1523LUTOWISKAM305M 1000:00:0500:27:4100:42:21.6500:42:26.95+00:08:014:1414,2
6ZAWADZKI Marcin 1695Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM306M 1400:00:0100:28:2600:44:08.8500:44:10.35+00:09:444:2413,6
7FRANCZYK Piotr 1542Kot i WilkKRAKÓWM307M 1800:00:1600:29:2700:44:54.2000:45:10.20+00:10:444:2913,4
8WETHACZ Mariusz 1719CISNAM308M 2100:00:0700:30:4100:46:42.7500:46:49.85+00:12:244:4012,8
9SKOTNICKI Jakub 1638Adidas Runners WarsawWROCŁAWM309M 2300:00:1300:31:5300:47:21.2500:47:34.80+00:13:094:4412,7
10BARAŃSKI Jarosław 1718RADOMM3010M 2600:00:2000:31:3300:47:56.4500:48:17.10+00:13:514:4712,5
11KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 1577Rocky BalboaPOLAŃCZYKM3011M 2800:00:0000:33:0700:49:14.0000:49:14.00+00:14:484:5512,2
12MARCINIAK Tomasz 1591Radomno biegaPUSTKIM3012M 3100:00:2600:33:2700:50:20.1500:50:46.30+00:16:205:0211,9
13PIOTROWSKI Przemysław 1619Nowa Huta TeamKRAKÓWM3013M 3300:00:1700:34:1700:51:24.1000:51:41.95+00:17:165:0811,7
14SOKOŁOWSKI Wojciech 1645WARSZAWAM3014M 3700:01:4400:34:1600:51:02.7500:52:47.70+00:18:225:0611,8
15DRAG Piotr 1717KRZAKIM3015M 4900:00:0100:36:3800:57:23.2500:57:24.60+00:22:595:4410,5
16KORALEWSKI Paweł 1573JAGRO TEAMJUTROSINM3016M 5100:01:4600:38:5900:57:19.6000:59:06.10+00:24:405:4410,5
17SAMUS Dariusz 1701STG RZESZÓWRZESZÓWM3017M 5400:00:1700:39:3200:59:01.3000:59:18.85+00:24:535:5410,2
18RUSIN Aleksander 1700RZESZÓWM3018M 5500:00:4200:38:2000:58:39.6000:59:22.00+00:24:565:5210,2
19BURTAN Marcin 1519termoaktywnie.plRZESZÓWM3019M 5600:01:3800:37:5700:57:46.2000:59:24.50+00:24:595:4610,4
20RUSIN Łukasz 1635CHEŁMM3020M 5700:00:1000:38:2500:59:14.6500:59:25.45+00:25:005:5510,1
21GAJOS Łukasz 1544Liga GentlemanówKRAKOWM3021M 5900:00:4400:39:1900:59:15.1500:59:59.35+00:25:335:5510,1
22SAMEK Aleksander 1636JAWORZYNA ŚLĄSKAM3022M 6500:00:4100:39:3501:00:45.7501:01:27.45+00:27:026:049,9
23JARMOC Wojciech 1561FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3023M 6900:01:1100:40:3001:01:00.6001:02:11.70+00:27:466:069,8
24SKRUTEK Adam 1721WIEDEŃM3024M 7000:01:4500:40:4401:00:29.4001:02:15.35+00:27:496:039,9
25CZARNECKI Konrad 1529RADOMM3025M 7500:01:5000:39:5801:01:16.8001:03:06.90+00:28:416:079,8
26WOJCIECHOWSKI Paweł 1729J U V E R U NKRAKÓWM3026M 7600:02:3000:40:2901:00:40.3501:03:10.35+00:28:446:049,9
27CHMIELEWSKI Mateusz 1522HardcorowewychylylybymyOTWOCKM3027M 7800:00:3200:42:3101:02:57.0501:03:29.35+00:29:036:179,5
28DRĄŻEK Łukasz 1534RZESZÓWM3028M 8000:01:3600:40:5801:02:23.1001:03:59.35+00:29:336:149,6
29WARGA Jan 1736MARAS teamM3029M 8100:01:5200:40:2601:03:00.6001:04:52.90+00:30:276:189,5
30IWANIEC Piotr 1557Bieganie SzydercówTARNÓWM3030M 8200:01:0200:42:1601:04:10.2001:05:12.70+00:30:476:259,4
31CZUBA Tomasz 1531FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3031M 8300:01:1100:44:5401:04:01.0501:05:12.75+00:30:476:249,4
32ŁUSZCZ Paweł 1584DĘBICAM3032M 9200:02:0200:44:3601:06:01.2501:08:03.45+00:33:386:369,1
33PAWLIK Tomasz 1612JB WarsawWARSZAWAM3033M 9500:01:5700:43:5001:07:52.0501:09:49.40+00:35:246:478,8
34STACHOWNIUK Artur 1714CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMNM3034M 9600:01:4400:46:2901:08:59.7001:10:44.15+00:36:186:548,7
35RADON Marcin 1629sennik.bizRZESZÓWM3035M 9800:01:4800:45:2301:09:31.6001:11:19.90+00:36:546:578,6
36MARMON Krzysztof 1594KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWM3036M 10500:01:1700:47:0101:11:54.0501:13:11.65+00:38:467:118,3
37SKOWROŃ Jakub 1713Wkurw_teamMARUSZÓWM3037M 10700:01:1400:47:5701:12:27.3001:13:41.45+00:39:167:148,3
38KUŁACZKOWSKI Konrad 1578STALOWA WOLAM3038M 10800:00:5400:48:1101:12:56.7501:13:51.30+00:39:257:178,2
39SZELA Daniel 1664Dzikie MustangiPASZCZYNAM3039M 10900:02:0100:47:4501:12:38.3001:14:39.55+00:40:147:158,3
40NOWAK Tomasz 1607Dzikie MustangiDĘBICAM3040M 11000:02:0100:48:0901:12:38.8501:14:40.00+00:40:147:158,3
41SKORUPKA Rafał 1637FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3041M 11200:01:1100:49:0601:16:47.0501:17:58.45+00:43:337:407,8
42ROJ Dawid 1632RUN SŁOBODANKRAKÓWM3042M 12000:02:0500:57:0501:29:31.2001:31:37.15+00:57:118:576,7
43BOŚ Tomasz 1727WARSZAWAM3043M 12200:01:5900:57:3700:10:0001:34:33.0001:36:32.00+01:02:068:277,1
Znaleziono 43 wynik(ów)