VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RACHWALSKI Tomasz 1628BłękitniCHORKUWKAM401M 1100:00:0800:28:1500:42:42.3500:42:51.30 4:1614,0
2MARZEC Krzysztof 1596Stalowowolski Klub BiegaczaTERESZPOL-ZYGMUNTYM402M 1200:00:0100:28:0100:43:12.2500:43:13.55+00:00:224:1913,9
3ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1670Vege Runners Hajime KrakówKRAKÓWM403M 1300:00:0200:28:1300:43:26.1500:43:29.00+00:00:374:2013,8
4MARCZAK Paweł 1593Drużyna Blondyna - Łukasz OskierkoWARSZAWAM404M 1500:00:0400:29:0400:44:08.0500:44:12.10+00:01:204:2413,6
5MAJCHROWICZ Wiktor 1730ROGIM405M 1900:01:3800:29:2600:43:57.2500:45:35.95+00:02:444:2313,7
6SZNAJDER Rafał 1666G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM406M 2200:00:0300:30:5400:46:56.2000:46:59.35+00:04:084:4112,8
7BODZIOCH Grzegorz 1513Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM407M 2400:00:0900:31:0000:47:30.4000:47:39.85+00:04:484:4512,6
8BILSKI Marcin 1512DĘBOWIECM408M 2700:00:1200:32:1000:48:07.9500:48:20.65+00:05:294:4812,5
9HORODEJCZUK Antoni 1556Horodejczuk TEAMOLSZANICAM409M 2900:00:0100:32:1700:49:37.7500:49:39.55+00:06:484:5712,1
10SIKORA Jarek 1706M4010M 3200:00:2300:33:3000:50:25.9000:50:49.05+00:07:575:0211,9
11POLEWKA Tomasz 1712UKS KOMETAGLIWICEM4011M 3600:00:0200:34:1800:52:26.8000:52:28.80+00:09:375:1411,4
12JANKOWSKI Michał 1560TRAWNIKIM4012M 3800:00:0900:33:5600:52:44.2500:52:53.35+00:10:025:1611,4
13FLASKA Zdenek 1540MARAS teamKOŠICEM4013M 4000:01:5100:34:5200:52:06.4000:53:58.25+00:11:065:1211,5
14WRÓBEL Bartłomiej 1724CisnaCISNAM4014M 4100:00:0100:34:5300:53:59.1500:54:01.05+00:11:095:2411,1
15KOGUT Leszek 1569GROCHOWCEM4015M 4300:00:4800:35:2600:54:27.0500:55:15.85+00:12:245:2611,0
16DUDZIAK Dariusz 1536Pompa TeamCHEŁMM4016M 4500:01:4000:36:2800:53:58.9500:55:39.70+00:12:485:2311,1
17PŁESZKA Marek 1622Klub Sportowy OTRYT ILUTOWISKAM4017M 5000:00:0600:31:5500:10:0000:58:57.0000:59:03.00+00:16:114:5312,3
18ROSTEK Arkadiusz 1633UltramękiKOSZYCE WIELKIEM4018M 6000:01:0500:40:1100:59:19.6501:00:25.50+00:17:345:5610,1
18GRUSZECKI Tomasz 1550RYBARZOWICEM4018M 6000:00:2400:39:3001:00:00.8501:00:25.50+00:17:346:0010,0
20SZYMONIAK Marcin 1669POZNAŃM4020M 6600:02:0700:39:2700:59:21.8001:01:28.95+00:18:375:5610,1
21GAŁUSZKA Mariusz 1699GOPRCISNAM4021M 6700:00:1400:39:2201:01:41.1001:01:55.85+00:19:046:109,7
22MANIAK Łukasz 1589WARSZAWA WESOŁAM4022M 6800:01:5900:39:4201:00:10.9001:02:10.50+00:19:196:0110,0
23WITKO Jerzy 1682brakFREDROPOLM4023M 7200:00:4800:41:0301:02:06.4001:02:55.15+00:20:036:129,7
24LYPINSKI Mikael 1176WARSZAWAM4024M 7400:00:1200:41:0901:02:50.2501:03:02.40+00:20:112:4322,0
25MARCISZ Boguslaw 1592Żandarmeria Wojskowa RzeszówRZESZOWM4025M 7900:01:0700:40:4601:02:33.4501:03:40.85+00:20:496:159,6
26GUCWA Mirosław 1551Back on trackKRASNEM4026M 8600:01:3900:39:5601:04:26.6001:06:06.20+00:23:146:269,3
27HENNIG Waldemar 1555Eco KąpinoKĄPINOM4027M 8700:01:5400:42:3401:04:18.1501:06:13.00+00:23:216:259,3
28JANIK Jacek 1558BOGUCHWAŁAM4028M 9000:00:2100:30:0400:20:0001:06:21.0001:06:43.00+00:23:514:3812,9
29RABIEJEWSKI Zbigniew 1627Żandarmeria Wojskowa RzeszówCHMIELNIKM4029M 9400:01:0600:42:3501:08:00.3001:09:06.40+00:26:156:488,8
30CHMIELEWSKI Marcin 1733OTWOCKM4030M 10000:02:0500:45:4301:10:02.5501:12:08.30+00:29:177:008,6
31CZERSKI Krzysztof 1530CHŁAPOWOM4031M 10100:00:5500:46:4901:11:15.8501:12:11.35+00:29:207:078,4
32PENKALA Marcin 1615StrangersZĄBKIM4032M 10200:02:1500:46:5501:10:09.9501:12:25.30+00:29:347:018,6
33SKÓRA Michał 1640MICHAŁ TEAMŁOPUSZKAM4033M 10400:01:0800:47:4601:11:48.1501:12:56.50+00:30:057:108,4
34NOWOMIEJSKI Marcin 1608BIEGACZ CEGŁÓWMIŃSK MAZOWIECKIM4034M 11100:00:0500:30:2200:30:0001:16:32.0001:16:38.00+00:33:464:3912,9
35LESZCZYŃSKI Aleksander 1723KRAKÓWM4035M 11400:01:2800:51:3601:18:23.9001:19:52.10+00:37:007:507,7
36JASIURKOWSKI Robert 1562TARNÓWM4036M 11600:01:0300:53:0201:20:20.1501:21:23.95+00:38:328:027,5
37STEC Sebastian 1652SiemuszowaPRZEMYŚLM4037M 11700:02:1800:46:3000:10:0001:19:17.0001:21:35.00+00:38:436:558,7
38CZAJA Wacław 1526PRZEMYŚLM4038M 11800:02:1600:51:2701:20:42.0001:22:58.85+00:40:078:047,4
39SOŁTYSEK Sebastian 1649UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4039M 12400:01:4701:12:0301:54:06.9001:55:54.30+01:13:0311:245,3
40SOŁTYSEK Grzegorz 1650UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4040M 12500:01:4801:12:0801:54:06.5501:55:55.15+01:13:0311:245,3
Znaleziono 40 wynik(ów)