VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1501GUKLA BratkowiceUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:0000:22:1400:34:25.0000:34:25.40 3:2617,4
2GAJEWSKI Marek 1543@arkenya_teamWARSZAWAM302M 200:00:0200:25:2100:38:40.8500:38:43.25+00:04:173:5215,5
3PACHUT Jerzy 1610Muay Running TeamSŁOPNICEM201M 300:00:0200:26:0100:39:09.6500:39:12.25+00:04:463:5515,3
4NOWAK Marcin 1503Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM303M 400:00:0000:25:5200:39:20.3000:39:21.20+00:04:553:5615,2
5GAWRON Janusz 1704Brygada BeskidówM202M 500:00:0100:26:0400:39:25.2500:39:26.45+00:05:013:5615,2
6CHLIPAŁA Paweł 1521KAMIENICAM203M 600:00:0000:26:0300:39:43.8000:39:43.80+00:05:183:5815,1
7ŚWIERAD Krystian 1671TURZAŃSKM204M 700:00:0300:26:0400:39:56.0500:39:59.05+00:05:333:5915,0
8SZCZEPANIAK Damian 1661KamienicaKAMIENICAM304M 800:00:0200:26:4500:40:52.0500:40:54.40+00:06:294:0514,7
9KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1709UKS KOMETAGLIWICEM205M 900:00:0200:26:4800:40:54.7000:40:56.90+00:06:314:0514,7
10CHOJNACKI Wiktor 1523LUTOWISKAM305M 1000:00:0500:27:4100:42:21.6500:42:26.95+00:08:014:1414,2
11RACHWALSKI Tomasz 1628BłękitniCHORKUWKAM401M 1100:00:0800:28:1500:42:42.3500:42:51.30+00:08:254:1614,0
12MARZEC Krzysztof 1596Stalowowolski Klub BiegaczaTERESZPOL-ZYGMUNTYM402M 1200:00:0100:28:0100:43:12.2500:43:13.55+00:08:484:1913,9
13ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1670Vege Runners Hajime KrakówKRAKÓWM403M 1300:00:0200:28:1300:43:26.1500:43:29.00+00:09:034:2013,8
14ZAWADZKI Marcin 1695Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM306M 1400:00:0100:28:2600:44:08.8500:44:10.35+00:09:444:2413,6
15MARCZAK Paweł 1593Drużyna Blondyna - Łukasz OskierkoWARSZAWAM404M 1500:00:0400:29:0400:44:08.0500:44:12.10+00:09:464:2413,6
16WÓJCIK Józef 1687Chełm BiegaCHEŁMM501M 1600:00:0400:29:1500:44:54.2500:44:58.75+00:10:334:2913,4
17SABAT Sebastian 1707KOMAŃCZAM206M 1700:00:0000:29:3000:45:08.9500:45:09.40+00:10:444:3013,3
18FRANCZYK Piotr 1542Kot i WilkKRAKÓWM307M 1800:00:1600:29:2700:44:54.2000:45:10.20+00:10:444:2913,4
19MAJCHROWICZ Wiktor 1730ROGIM405M 1900:01:3800:29:2600:43:57.2500:45:35.95+00:11:104:2313,7
20WŁOCH Sławomir 1683Krosno Miasto SzkłaKROSNOM502M 2000:00:0500:30:3000:46:15.8500:46:20.85+00:11:554:3713,0
21WETHACZ Mariusz 1719CISNAM308M 2100:00:0700:30:4100:46:42.7500:46:49.85+00:12:244:4012,8
22SZNAJDER Rafał 1666G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM406M 2200:00:0300:30:5400:46:56.2000:46:59.35+00:12:334:4112,8
23SKOTNICKI Jakub 1638Adidas Runners WarsawWROCŁAWM309M 2300:00:1300:31:5300:47:21.2500:47:34.80+00:13:094:4412,7
24BODZIOCH Grzegorz 1513Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM407M 2400:00:0900:31:0000:47:30.4000:47:39.85+00:13:144:4512,6
25WIESNER Leszek 1679Nowa Huta TeamKRAKÓWM207M 2500:00:1700:30:5300:47:26.4500:47:43.65+00:13:184:4412,6
26BARAŃSKI Jarosław 1718RADOMM3010M 2600:00:2000:31:3300:47:56.4500:48:17.10+00:13:514:4712,5
27BILSKI Marcin 1512DĘBOWIECM408M 2700:00:1200:32:1000:48:07.9500:48:20.65+00:13:554:4812,5
28KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 1577Rocky BalboaPOLAŃCZYKM3011M 2800:00:0000:33:0700:49:14.0000:49:14.00+00:14:484:5512,2
29HORODEJCZUK Antoni 1556Horodejczuk TEAMOLSZANICAM409M 2900:00:0100:32:1700:49:37.7500:49:39.55+00:15:144:5712,1
30HADUCH Jerzy 1552Sanok i OkolicePISAROWCEM601M 3000:00:0500:32:4100:50:06.4000:50:12.35+00:15:465:0012,0
31MARCINIAK Tomasz 1591Radomno biegaPUSTKIM3012M 3100:00:2600:33:2700:50:20.1500:50:46.30+00:16:205:0211,9
32SIKORA Jarek 1706M4010M 3200:00:2300:33:3000:50:25.9000:50:49.05+00:16:235:0211,9
33PIOTROWSKI Przemysław 1619Nowa Huta TeamKRAKÓWM3013M 3300:00:1700:34:1700:51:24.1000:51:41.95+00:17:165:0811,7
34WOŹNIAK Janusz 1685PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM503M 3400:00:1600:33:5100:51:35.0000:51:51.05+00:17:255:0911,6
35KORONA Jan 1574KrosnoKROSNOM602M 3500:00:1800:33:5700:51:42.0000:52:00.50+00:17:355:1011,6
36POLEWKA Tomasz 1712UKS KOMETAGLIWICEM4011M 3600:00:0200:34:1800:52:26.8000:52:28.80+00:18:035:1411,4
37SOKOŁOWSKI Wojciech 1645WARSZAWAM3014M 3700:01:4400:34:1600:51:02.7500:52:47.70+00:18:225:0611,8
38JANKOWSKI Michał 1560TRAWNIKIM4012M 3800:00:0900:33:5600:52:44.2500:52:53.35+00:18:275:1611,4
39ZIELONKA Michał 1691CISNAM208M 3900:00:0400:35:0600:53:27.2000:53:31.90+00:19:065:2011,2
40FLASKA Zdenek 1540MARAS teamKOŠICEM4013M 4000:01:5100:34:5200:52:06.4000:53:58.25+00:19:325:1211,5
41WRÓBEL Bartłomiej 1724CisnaCISNAM4014M 4100:00:0100:34:5300:53:59.1500:54:01.05+00:19:355:2411,1
42ZIĘBAKOWSKI Mikołaj 1692RADOMM209M 4200:00:5200:35:1700:54:19.9500:55:12.55+00:20:475:2611,0
43KOGUT Leszek 1569GROCHOWCEM4015M 4300:00:4800:35:2600:54:27.0500:55:15.85+00:20:505:2611,0
44JANAS Marian 1731BALIGRÓDM603M 4400:00:1200:36:2800:55:09.9500:55:22.25+00:20:565:3110,9
45DUDZIAK Dariusz 1536Pompa TeamCHEŁMM4016M 4500:01:4000:36:2800:53:58.9500:55:39.70+00:21:145:2311,1
46PODOLAK Zbigniew 1624PRZEMYŚLM504M 4600:00:4500:36:5100:55:37.1500:56:22.85+00:21:575:3310,8
47KANDEFER Wojciech 1564KORCZYNAM505M 4700:00:0600:36:1800:56:29.0500:56:35.75+00:22:105:3810,6
48WĘGRZYN Paweł 1725ORELECM2010M 4800:00:0200:36:0700:56:55.7500:56:57.95+00:22:325:4110,5
49DRAG Piotr 1717KRZAKIM3015M 4900:00:0100:36:3800:57:23.2500:57:24.60+00:22:595:4410,5
50PŁESZKA Marek 1622Klub Sportowy OTRYT ILUTOWISKAM4017M 5000:00:0600:31:5500:10:0000:58:57.0000:59:03.00+00:24:374:5312,3
51KORALEWSKI Paweł 1573JAGRO TEAMJUTROSINM3016M 5100:01:4600:38:5900:57:19.6000:59:06.10+00:24:405:4410,5
52ŻÓŁKIEWICZ Mateusz 1694PIKULICEM2011M 5200:00:5000:37:4900:58:15.7500:59:06.15+00:24:405:4910,3
53WOJCIECHOWSKI Wojciech 1684GROCHOWCEM2012M 5300:00:4900:37:5300:58:24.6000:59:14.45+00:24:495:5010,3
54SAMUS Dariusz 1701STG RZESZÓWRZESZÓWM3017M 5400:00:1700:39:3200:59:01.3000:59:18.85+00:24:535:5410,2
55RUSIN Aleksander 1700RZESZÓWM3018M 5500:00:4200:38:2000:58:39.6000:59:22.00+00:24:565:5210,2
56BURTAN Marcin 1519termoaktywnie.plRZESZÓWM3019M 5600:01:3800:37:5700:57:46.2000:59:24.50+00:24:595:4610,4
57RUSIN Łukasz 1635CHEŁMM3020M 5700:00:1000:38:2500:59:14.6500:59:25.45+00:25:005:5510,1
58MATYKIEWICZ Jarosław 1599KIELCEM506M 5800:01:5800:39:2600:57:48.5000:59:47.35+00:25:215:4610,4
59GAJOS Łukasz 1544Liga GentlemanówKRAKOWM3021M 5900:00:4400:39:1900:59:15.1500:59:59.35+00:25:335:5510,1
60ROSTEK Arkadiusz 1633UltramękiKOSZYCE WIELKIEM4018M 6000:01:0500:40:1100:59:19.6501:00:25.50+00:26:005:5610,1
60GRUSZECKI Tomasz 1550RYBARZOWICEM4018M 6000:00:2400:39:3001:00:00.8501:00:25.50+00:26:006:0010,0
62DVORŠČAK Milan 1538MARAS teamPREŠOVM507M 6200:01:5100:38:2900:58:34.5001:00:25.85+00:26:005:5110,2
63ANDRASZ Paweł 1506KMP ŁódźPRZEMYŚLM2013M 6300:00:1500:39:1001:00:16.1501:00:31.60+00:26:066:0110,0
64STEC Andrzej 1654WAŁCZM508M 6400:00:5800:39:3001:00:02.1501:01:00.80+00:26:356:0010,0
65SAMEK Aleksander 1636JAWORZYNA ŚLĄSKAM3022M 6500:00:4100:39:3501:00:45.7501:01:27.45+00:27:026:049,9
66SZYMONIAK Marcin 1669POZNAŃM4020M 6600:02:0700:39:2700:59:21.8001:01:28.95+00:27:035:5610,1
67GAŁUSZKA Mariusz 1699GOPRCISNAM4021M 6700:00:1400:39:2201:01:41.1001:01:55.85+00:27:306:109,7
68MANIAK Łukasz 1589WARSZAWA WESOŁAM4022M 6800:01:5900:39:4201:00:10.9001:02:10.50+00:27:456:0110,0
69JARMOC Wojciech 1561FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3023M 6900:01:1100:40:3001:01:00.6001:02:11.70+00:27:466:069,8
70SKRUTEK Adam 1721WIEDEŃM3024M 7000:01:4500:40:4401:00:29.4001:02:15.35+00:27:496:039,9
71KLOS Kamil 1567WARSZAWAM2014M 7100:02:1300:40:4401:00:24.3001:02:37.95+00:28:126:029,9
72WITKO Jerzy 1682brakFREDROPOLM4023M 7200:00:4800:41:0301:02:06.4001:02:55.15+00:28:296:129,7
73SOKOŁOWSKI Jerzy 1646moher ski teamŁAŃCUTM509M 7300:01:4600:41:0301:01:12.7501:02:59.45+00:28:346:079,8
74LYPINSKI Mikael 1176WARSZAWAM4024M 7400:00:1200:41:0901:02:50.2501:03:02.40+00:28:372:4322,0
75CZARNECKI Konrad 1529RADOMM3025M 7500:01:5000:39:5801:01:16.8001:03:06.90+00:28:416:079,8
76WOJCIECHOWSKI Paweł 1729J U V E R U NKRAKÓWM3026M 7600:02:3000:40:2901:00:40.3501:03:10.35+00:28:446:049,9
77KURASZ Witold 1579--PRUCHNIKM5010M 7700:02:1900:42:1401:01:01.7501:03:21.45+00:28:566:069,8
78CHMIELEWSKI Mateusz 1522HardcorowewychylylybymyOTWOCKM3027M 7800:00:3200:42:3101:02:57.0501:03:29.35+00:29:036:179,5
79MARCISZ Boguslaw 1592Żandarmeria Wojskowa RzeszówRZESZOWM4025M 7900:01:0700:40:4601:02:33.4501:03:40.85+00:29:156:159,6
80DRĄŻEK Łukasz 1534RZESZÓWM3028M 8000:01:3600:40:5801:02:23.1001:03:59.35+00:29:336:149,6
81WARGA Jan 1736MARAS teamM3029M 8100:01:5200:40:2601:03:00.6001:04:52.90+00:30:276:189,5
82IWANIEC Piotr 1557Bieganie SzydercówTARNÓWM3030M 8200:01:0200:42:1601:04:10.2001:05:12.70+00:30:476:259,4
83CZUBA Tomasz 1531FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3031M 8300:01:1100:44:5401:04:01.0501:05:12.75+00:30:476:249,4
84KOZA Sebastian 1575SSW TEAM KrosniceKROTOSZYNM2015M 8400:00:1800:43:3201:05:39.2501:05:57.40+00:31:326:339,1
85SZPUNAR Daniel 1667Husaria Race TeamDĘBINAM2016M 8500:01:2700:36:2000:10:0001:04:31.0001:05:58.00+00:31:325:2711,0
86GUCWA Mirosław 1551Back on trackKRASNEM4026M 8600:01:3900:39:5601:04:26.6001:06:06.20+00:31:406:269,3
87HENNIG Waldemar 1555Eco KąpinoKĄPINOM4027M 8700:01:5400:42:3401:04:18.1501:06:13.00+00:31:476:259,3
88KONDRAK Jan 1702Lubelska Federacja BardówŚWIDNIKM604M 8800:02:0200:43:0001:04:20.7001:06:23.20+00:31:576:269,3
89KAPLON Andrzej 1566KS hudka spyraSCHWALBACHM5011M 8900:01:5500:42:4901:04:46.8001:06:42.45+00:32:176:289,3
90JANIK Jacek 1558BOGUCHWAŁAM4028M 9000:00:2100:30:0400:20:0001:06:21.0001:06:43.00+00:32:174:3812,9
91SOBCZYK Grzegorz 1644TYCHYM2017M 9100:01:5700:42:4701:05:13.5501:07:10.75+00:32:456:319,2
92ŁUSZCZ Paweł 1584DĘBICAM3032M 9200:02:0200:44:3601:06:01.2501:08:03.45+00:33:386:369,1
93PENKALA Piotr 1614StrangersZĄBKIM2018M 9300:02:1400:47:2101:06:01.6001:08:15.85+00:33:506:369,1
94RABIEJEWSKI Zbigniew 1627Żandarmeria Wojskowa RzeszówCHMIELNIKM4029M 9400:01:0600:42:3501:08:00.3001:09:06.40+00:34:416:488,8
95PAWLIK Tomasz 1612JB WarsawWARSZAWAM3033M 9500:01:5700:43:5001:07:52.0501:09:49.40+00:35:246:478,8
96STACHOWNIUK Artur 1714CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMNM3034M 9600:01:4400:46:2901:08:59.7001:10:44.15+00:36:186:548,7
97MISIEK Marcin 1720WqurwKIELCEM5012M 9700:01:5800:46:0701:09:14.0001:11:12.35+00:36:466:558,7
98RADON Marcin 1629sennik.bizRZESZÓWM3035M 9800:01:4800:45:2301:09:31.6001:11:19.90+00:36:546:578,6
99CHRUŚCIEL Lesław 1728NOWY SĄCZM5013M 9900:01:2000:47:2201:10:42.2501:12:02.50+00:37:377:048,5
100CHMIELEWSKI Marcin 1733OTWOCKM4030M 10000:02:0500:45:4301:10:02.5501:12:08.30+00:37:427:008,6
101CZERSKI Krzysztof 1530CHŁAPOWOM4031M 10100:00:5500:46:4901:11:15.8501:12:11.35+00:37:457:078,4
102PENKALA Marcin 1615StrangersZĄBKIM4032M 10200:02:1500:46:5501:10:09.9501:12:25.30+00:37:597:018,6
103SKRUTEK Jan 1641Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzki GOPRWROCŁAWM605M 10300:01:5100:46:5401:10:48.2501:12:40.10+00:38:147:048,5
104SKÓRA Michał 1640MICHAŁ TEAMŁOPUSZKAM4033M 10400:01:0800:47:4601:11:48.1501:12:56.50+00:38:317:108,4
105MARMON Krzysztof 1594KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWM3036M 10500:01:1700:47:0101:11:54.0501:13:11.65+00:38:467:118,3
106ZEGAR Krzysztof 1690KKJM Śnieżne ŁazyPODKARPACKIEM2019M 10600:01:1900:48:2601:11:56.2001:13:15.70+00:38:507:118,3
107SKOWROŃ Jakub 1713Wkurw_teamMARUSZÓWM3037M 10700:01:1400:47:5701:12:27.3001:13:41.45+00:39:167:148,3
108KUŁACZKOWSKI Konrad 1578STALOWA WOLAM3038M 10800:00:5400:48:1101:12:56.7501:13:51.30+00:39:257:178,2
109SZELA Daniel 1664Dzikie MustangiPASZCZYNAM3039M 10900:02:0100:47:4501:12:38.3001:14:39.55+00:40:147:158,3
110NOWAK Tomasz 1607Dzikie MustangiDĘBICAM3040M 11000:02:0100:48:0901:12:38.8501:14:40.00+00:40:147:158,3
111NOWOMIEJSKI Marcin 1608BIEGACZ CEGŁÓWMIŃSK MAZOWIECKIM4034M 11100:00:0500:30:2200:30:0001:16:32.0001:16:38.00+00:42:124:3912,9
112SKORUPKA Rafał 1637FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3041M 11200:01:1100:49:0601:16:47.0501:17:58.45+00:43:337:407,8
113STEC Szymon 1726WARSZAWAM2020M 11300:02:1800:43:3200:10:0001:15:51.0001:18:09.00+00:43:436:359,1
114LESZCZYŃSKI Aleksander 1723KRAKÓWM4035M 11400:01:2800:51:3601:18:23.9001:19:52.10+00:45:267:507,7
115CZAPLA Andrzej 1527CHELMM606M 11500:01:2900:50:4301:18:37.0501:20:06.50+00:45:417:517,6
116JASIURKOWSKI Robert 1562TARNÓWM4036M 11600:01:0300:53:0201:20:20.1501:21:23.95+00:46:588:027,5
117STEC Sebastian 1652SiemuszowaPRZEMYŚLM4037M 11700:02:1800:46:3000:10:0001:19:17.0001:21:35.00+00:47:096:558,7
118CZAJA Wacław 1526PRZEMYŚLM4038M 11800:02:1600:51:2701:20:42.0001:22:58.85+00:48:338:047,4
119SŁOBODA Krzysztof 1643RUN SŁOBODANUSTRZYKI DOLNEM607M 11900:02:0500:57:0501:29:31.1501:31:36.70+00:57:118:576,7
120ROJ Dawid 1632RUN SŁOBODANKRAKÓWM3042M 12000:02:0500:57:0501:29:31.2001:31:37.15+00:57:118:576,7
121LASKOWSKI Marcin 1580GDYNIAM5014M 12100:02:0801:00:0401:33:38.9501:35:47.15+01:01:219:216,4
122BOŚ Tomasz 1727WARSZAWAM3043M 12200:01:5900:57:3700:10:0001:34:33.0001:36:32.00+01:02:068:277,1
123BOREK Wojciech 1515EP-Heart-TEAMKROSNOM5015M 12300:02:1401:01:3901:39:40.1501:41:54.95+01:07:299:586,0
124SOŁTYSEK Sebastian 1649UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4039M 12400:01:4701:12:0301:54:06.9001:55:54.30+01:21:2811:245,3
125SOŁTYSEK Grzegorz 1650UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4040M 12500:01:4801:12:0801:54:06.5501:55:55.15+01:21:2911:245,3
126GARNCARZ Adam 119WROCŁAWM2021M 12600:00:39 0:5663,5
Znaleziono 126 wynik(ów)