VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
401
Wystartowało:
356
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
356
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM301M 100:00:0000:25:3200:53:5101:19:3901:33:23.1001:33:23.85 4:0314.8
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM302M 200:00:0800:25:3800:54:2901:21:1301:35:15.5501:35:23.90+00:02:004:0814.5
3KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM201M 300:00:0200:26:0100:56:3301:23:0501:36:57.3001:36:59.70+00:03:354:1214.2
4KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM401M 400:00:0400:27:2500:57:2901:23:4501:38:24.9501:38:29.20+00:05:054:1614
5TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM303M 500:00:0100:27:3000:58:1201:25:1601:39:04.5501:39:06.05+00:05:424:1813.9
6WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM202M 600:00:0500:28:2400:58:5401:25:2101:39:07.7501:39:12.80+00:05:484:1813.9
7TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK301K 100:00:0000:27:3100:58:3601:25:2301:39:26.1501:39:27.05+00:06:034:1913.9
8CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM304M 700:00:0400:26:5300:57:4701:25:1801:40:29.0001:40:33.35+00:07:094:2213.7
9PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM305M 800:00:0300:28:3801:00:1601:27:5201:42:03.1001:42:06.30+00:08:424:2613.5
10KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM402M 900:00:0400:27:1600:58:2901:26:5001:42:21.7501:42:26.30+00:09:024:2713.5
11DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM306M 1000:00:0100:27:4300:59:0401:27:5501:42:46.7001:42:48.60+00:09:244:2813.4
12SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM203M 1100:00:0200:28:4201:00:4001:29:3501:44:36.3501:44:38.65+00:11:144:3213.2
13JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM204M 1200:00:1300:28:3001:00:2401:29:2201:45:08.6501:45:22.50+00:11:584:3413.1
14MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM403M 1300:00:0400:28:5801:00:2701:29:5001:45:33.9501:45:38.90+00:12:154:3513.1
15JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM404M 1400:00:0100:29:0801:01:3101:30:3601:45:56.7001:45:58.60+00:12:344:3613
16KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM501M 1500:00:0300:28:3901:01:4201:31:1801:46:35.3501:46:39.10+00:13:154:3812.9
17BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM307M 1600:00:0700:29:2701:02:1901:31:3301:46:51.4501:46:59.00+00:13:354:3812.9
18CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM405M 1700:00:0300:28:5201:01:5901:31:3301:47:07.7501:47:11.65+00:13:474:3912.9
19PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK302K 200:00:0500:29:3201:02:2701:31:4601:47:06.8501:47:12.00+00:13:484:3912.9
20BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM406M 1800:00:1300:30:0201:03:3101:32:1601:47:37.1001:47:50.15+00:14:264:4012.8
21SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM308M 1900:00:0500:29:0801:02:2201:33:1201:49:23.8501:49:29.20+00:16:054:4512.6
22WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM309M 2000:00:0600:29:4401:02:4901:34:0701:50:10.3501:50:16.35+00:16:524:4712.5
23MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM407M 2100:00:0300:28:5401:03:4101:34:3801:50:17.7001:50:21.65+00:16:574:4712.5
24BIGAS Jakub 1022LUBLINM3010M 2200:00:2800:30:1301:04:1801:34:2601:49:56.8001:50:25.35+00:17:014:4612.6
25WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3011M 2300:00:3200:28:4101:01:3101:32:0701:50:13.3001:50:45.65+00:17:214:4712.5
26LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3012M 2400:00:2100:29:5701:04:2501:34:4101:50:25.7001:50:46.80+00:17:224:4812.5
27DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM408M 2500:00:1600:29:5601:03:3201:34:3101:50:36.8501:50:52.85+00:17:294:4812.5
28BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM205M 2600:00:0000:29:0901:02:3301:35:1601:50:53.8501:50:53.85+00:17:304:4912.4
29KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK303K 300:00:0100:29:4801:04:2401:35:1401:50:54.4001:50:55.90+00:17:324:4912.4
30WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM409M 2700:00:2200:30:0401:03:4501:34:4901:51:20.8501:51:42.95+00:18:194:5012.4
31ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4010M 2800:00:0600:31:4401:05:5801:36:1501:51:55.4001:52:01.50+00:18:374:5112.3
32ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4011M 2900:00:3000:31:0101:05:5301:36:2001:52:03.0001:52:33.75+00:19:094:5212.3
33WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3013M 3000:00:1800:30:1401:05:0601:36:1601:52:26.1001:52:44.40+00:19:204:5312.3
34STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4012M 3100:00:1900:31:0401:05:5801:36:3801:52:33.5501:52:52.75+00:19:284:5312.3
35ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3014M 3200:01:2800:31:0701:05:0601:35:5101:51:50.1501:53:18.45+00:19:544:5112.3
36ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM502M 3300:00:1000:30:1601:04:3401:36:1401:53:45.7501:53:56.55+00:20:324:5612.1
37ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4013M 3400:00:0500:30:2001:04:3901:36:4501:55:21.0001:55:26.85+00:22:035:0012
38LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4014M 3500:00:0400:32:0401:08:4101:40:3001:56:18.1501:56:22.85+00:22:595:0311.9
39SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4015M 3600:00:0900:31:3901:07:4501:39:4001:56:46.7001:56:56.65+00:23:325:0411.8
40HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3015M 3700:01:5600:33:1501:06:5001:38:2701:55:03.6001:57:00.30+00:23:365:0012
41GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4016M 3800:00:1500:31:5401:07:5201:39:5001:56:45.6501:57:00.90+00:23:375:0411.8
42ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3016M 3900:00:0000:30:2301:06:3101:39:5201:57:40.4501:57:40.45+00:24:165:0611.7
43GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK201K 400:00:0400:30:5201:06:4601:40:0601:58:07.2501:58:11.30+00:24:475:0811.7
44GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4017M 4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:4901:58:05.9001:58:19.45+00:24:555:0811.7
45ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK401K 500:00:0600:32:1701:08:4301:41:5001:58:35.3501:58:41.75+00:25:175:0911.6
46SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK304K 600:00:4100:32:4701:09:1501:42:1201:58:50.1001:59:31.50+00:26:075:1011.6
47KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4018M 4100:00:0800:32:4601:10:2901:43:1701:59:33.0501:59:41.90+00:26:185:1111.5
48KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4019M 4200:00:0900:31:4001:08:0801:42:2402:00:13.6502:00:23.60+00:26:595:1311.5
49WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK402K 700:00:0000:31:3301:08:0601:41:3902:00:31.8502:00:31.85+00:27:085:1411.5
50PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4020M 4300:00:3900:31:4701:10:3401:41:4901:59:58.4502:00:38.40+00:27:145:1311.5
51ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4021M 4400:00:4200:34:1801:12:4101:44:2902:00:21.6502:01:04.15+00:27:405:1411.5
52SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM206M 4500:00:1300:34:2301:12:1601:45:0502:01:34.1002:01:47.65+00:28:235:1711.4
53BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM207M 4600:01:0500:33:2001:11:1101:43:4702:00:57.2502:02:02.50+00:28:385:1511.4
54ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM601M 4700:00:0500:33:0001:11:3401:45:0402:02:07.9002:02:13.65+00:28:495:1811.3
55PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK305K 800:00:0300:33:2901:11:3801:45:1802:02:11.5002:02:15.05+00:28:515:1811.3
56GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK501K 900:00:2800:33:4901:11:2501:44:4202:02:01.8502:02:30.20+00:29:065:1811.3
57RAJS Michał 1270KRAKÓWM3017M 4800:01:1100:32:4101:10:4001:43:3502:01:50.9502:03:02.45+00:29:385:1711.3
58WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3018M 4900:00:0800:35:0701:12:5101:46:1502:03:13.5002:03:22.30+00:29:585:2111.2
59KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3019M 5000:00:1400:34:2201:12:1401:45:5002:03:12.7002:03:27.20+00:30:035:2111.2
60CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3020M 5100:01:0000:36:3701:15:1901:46:4102:02:58.1502:03:59.00+00:30:355:2011.2
61PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4022M 5200:00:1300:33:5301:11:4301:45:4602:04:20.1002:04:33.35+00:31:095:2411.1
62BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK403K 1000:00:0500:33:2601:12:0901:46:3902:05:13.6002:05:18.90+00:31:555:2611
63SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4023M 5300:00:4300:34:2401:14:1901:47:2702:04:46.5502:05:30.10+00:32:065:2511.1
64OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3021M 5400:00:2200:34:2001:13:3601:47:1802:05:16.6502:05:38.95+00:32:155:2611
65GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4024M 5500:00:2700:35:0401:14:2101:47:3702:05:15.4002:05:42.80+00:32:185:2611
66ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3022M 5600:00:4700:33:4101:11:2501:46:4502:05:13.9502:06:01.85+00:32:385:2611
67KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK202K 1100:00:0400:31:0301:12:2601:47:5002:06:18.3002:06:22.80+00:32:585:2910.9
68JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM503M 5700:00:3100:34:5601:14:4701:48:0502:05:56.5002:06:28.40+00:33:045:2811
69BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4025M 5800:02:0400:36:4401:15:0101:47:2102:05:03.4002:07:07.60+00:33:435:2611
70TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3023M 5900:02:1000:32:2701:09:2201:45:2002:05:42.6002:07:53.25+00:34:295:2711
71HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4026M 6000:02:0200:35:4901:15:1401:48:5602:06:04.2002:08:06.45+00:34:425:2810.9
72KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK306K 1200:00:0900:32:5701:13:0101:49:3402:08:05.8502:08:15.60+00:34:515:3410.8
73BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM208M 6100:00:3000:35:1401:15:3701:50:2702:07:53.4502:08:24.15+00:35:005:3310.8
74POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4027M 6200:00:3100:35:1001:15:3301:50:3102:08:40.6002:09:11.90+00:35:485:3510.7
75ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3024M 6300:00:5900:35:0201:15:0001:50:2902:08:57.4002:09:57.15+00:36:335:3610.7
76CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK404K 1300:00:2300:37:1501:17:2301:51:3202:09:46.4502:10:09.90+00:36:465:3810.6
77SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM504M 6400:00:1800:33:4001:15:0201:51:5802:10:33.1502:10:52.10+00:37:285:4010.6
78DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3025M 6500:00:3400:34:0101:15:2901:51:2102:10:25.6502:10:59.85+00:37:365:4010.6
79WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK203K 1400:00:0900:34:3801:14:5001:51:5102:11:13.0502:11:22.05+00:37:585:4210.5
80MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4028M 6600:00:3100:36:3301:16:1001:51:5302:11:02.6502:11:34.55+00:38:105:4110.5
81RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK405K 1500:00:4900:38:5801:19:5001:53:5402:10:48.4002:11:37.60+00:38:135:4110.6
82SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3026M 6700:00:3000:35:2901:15:1301:51:3702:11:15.1502:11:45.25+00:38:215:4210.5
83GARUS Łukasz 1075BYTOMM3027M 6800:00:3100:35:0801:15:0301:52:1802:11:22.6502:11:54.25+00:38:305:4210.5
84SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4029M 6900:00:2200:35:4001:17:0501:53:0302:11:33.6502:11:55.65+00:38:315:4310.5
85LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM209M 7000:01:2200:37:4901:17:3901:52:4302:10:44.1502:12:06.85+00:38:435:4110.6
86KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK307K 1600:00:2900:35:4601:16:0201:52:5202:11:47.7502:12:16.90+00:38:535:4310.5
87DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4030M 7100:00:1700:34:3401:14:4901:52:4702:12:18.8502:12:36.20+00:39:125:4510.4
88DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4031M 7200:00:1000:36:5501:17:5201:54:0302:12:51.5502:13:02.40+00:39:385:4610.4
89ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK308K 1700:02:1100:36:2201:15:1801:51:5402:11:24.0002:13:35.95+00:40:125:4210.5
90BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4032M 7300:00:2200:37:0201:18:3201:54:1202:13:18.5502:13:40.80+00:40:165:4710.4
91HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3028M 7400:01:2300:37:4001:18:4401:53:5002:12:22.2502:13:46.00+00:40:225:4510.4
92TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM602M 7500:00:2700:35:3001:17:3901:53:4502:13:29.0502:13:57.00+00:40:335:4810.3
93GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3029M 7600:00:5700:36:0201:14:1901:51:3802:13:06.4502:14:04.05+00:40:405:4710.4
94FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3030M 7700:00:4300:35:2701:16:5101:53:1802:13:31.3002:14:14.90+00:40:515:4810.3
95WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4033M 7800:01:1500:35:5601:18:4501:53:5502:13:47.7002:15:02.75+00:41:385:4910.3
96WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3031M 7900:00:3000:36:0601:18:4701:55:2202:14:52.3002:15:22.55+00:41:585:5110.2
97RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4034M 8000:00:4600:35:1201:16:5201:54:4602:14:38.0502:15:24.35+00:42:005:5110.3
98SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK204K 1800:00:2900:35:3901:18:4901:55:5102:15:18.7502:15:48.40+00:42:245:5310.2
99MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2010M 8100:00:3500:35:0701:15:2801:54:2002:15:13.2502:15:49.15+00:42:255:5210.2
100MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4035M 8200:00:4400:37:4101:19:1101:57:0602:15:05.4002:15:50.15+00:42:265:5210.2
101MOSKWA Monika 1214CZUDECK205K 1900:00:5900:37:1501:19:0901:55:4102:15:30.1002:16:29.90+00:43:065:5310.2
102PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4036M 8300:01:4800:36:5201:17:3001:54:4002:14:55.5002:16:43.80+00:43:195:5110.2
103POSPIECH Michał 1260LESZNOM3032M 8400:01:4300:37:2901:18:5501:56:3602:15:22.7502:17:06.05+00:43:425:5310.2
104KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK406K 2000:01:0600:35:4301:17:4501:55:4602:16:27.3502:17:33.85+00:44:105:5510.1
105ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4037M 8500:00:2300:36:1301:17:1101:56:1602:17:29.1002:17:53.05+00:44:295:5810
106PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4038M 8600:00:3200:36:3201:19:4701:58:0402:17:46.7502:18:19.35+00:44:555:5910
107RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4039M 8700:07:3600:35:5901:17:5601:52:4302:10:51.6002:18:27.60+00:45:035:4110.5
108SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3033M 8800:01:2400:38:4101:20:0501:57:3702:17:03.4002:18:27.75+00:45:035:5710.1
109ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3034M 8900:02:1500:40:2401:21:0501:57:2002:16:17.4002:18:32.55+00:45:085:5510.1
110GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4040M 9000:01:2800:39:2901:22:2701:58:4902:17:15.8502:18:44.70+00:45:205:5810.1
111NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM603M 9100:00:1000:36:2801:21:0101:59:2302:18:37.5502:18:47.55+00:45:236:0110
112RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4041M 9200:00:4200:36:2101:21:2601:59:2902:18:10.5002:18:52.80+00:45:286:0010
113WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2011M 9300:01:2800:35:2901:19:5501:57:3802:17:49.6002:19:18.00+00:45:545:5910
114KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK206K 2100:01:0000:37:2801:20:1201:58:4602:18:32.7002:19:33.35+00:46:096:0110
115MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2012M 9400:01:2700:36:5301:19:1501:57:4902:18:13.8002:19:41.40+00:46:176:0010
116BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK207K 2200:00:3400:36:4901:20:0001:59:2202:19:36.7002:20:11.45+00:46:476:049.9
117RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM505M 9500:00:2700:39:1101:22:3002:00:0902:20:05.8502:20:33.15+00:47:096:059.9
118MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3035M 9600:01:0900:38:1001:20:5001:59:4302:19:23.7002:20:33.55+00:47:096:039.9
119TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4042M 9700:01:2400:38:1501:19:3801:58:1402:19:20.8002:20:45.05+00:47:216:039.9
120ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2013M 9800:01:5300:35:0301:14:3501:54:5502:19:43.5002:21:37.15+00:48:136:049.9
121STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK309K 2300:00:4600:38:4201:23:5302:01:5602:21:46.8002:22:33.70+00:49:096:099.7
122PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3010K 2400:02:1000:39:3401:20:5301:58:4102:20:29.1502:22:39.90+00:49:166:069.8
123KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2014M 9900:01:3500:36:4501:19:3502:00:1702:22:08.9002:23:44.15+00:50:206:109.7
124WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4043M 10000:00:3500:35:5801:18:3101:59:1102:23:11.3502:23:47.25+00:50:236:139.6
125ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4044M 10100:01:0700:40:0901:24:3202:02:2102:23:06.4002:24:13.65+00:50:496:139.6
126DOBEK Halina 1389GORLICEK407K 2500:00:1600:40:0201:25:1102:04:4502:24:32.9502:24:49.45+00:51:256:179.5
127RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM506M 10200:01:0200:39:5901:24:1602:02:5102:24:00.8502:25:03.35+00:51:396:159.6
128NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3036M 10300:01:5200:39:4001:23:3702:03:1302:23:21.9002:25:14.50+00:51:506:149.6
129ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2015M 10400:01:2100:38:4601:24:3902:02:4802:24:04.6502:25:26.20+00:52:026:159.6
130MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM507M 10500:02:1200:41:3401:27:1002:03:1002:23:39.6502:25:51.95+00:52:286:149.6
131CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3037M 10600:00:1100:36:0801:20:3502:02:3402:25:44.7002:25:56.40+00:52:326:209.5
132GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3038M 10700:00:0500:30:4901:12:4501:47:4900:20:0002:26:17.0002:26:22.00+00:52:585:2910.9
133WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4045M 10800:00:1000:37:4801:21:3102:04:3402:26:14.7002:26:25.20+00:53:016:219.4
134GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4046M 10900:00:3900:38:4701:22:1602:04:0502:25:48.1502:26:27.40+00:53:036:209.5
135CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3039M 11000:01:4500:38:1801:21:4202:02:5602:25:16.7002:27:02.55+00:53:386:199.5
136JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4047M 11100:01:1200:40:4201:27:5902:06:0902:26:09.8502:27:22.75+00:53:586:219.4
137BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3040M 11200:00:0500:35:5001:23:1902:04:5902:28:18.7502:28:24.30+00:55:006:269.3
138HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK408K 2600:01:1100:38:0201:23:5402:05:3002:27:22.6502:28:33.80+00:55:096:249.4
139ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3011K 2700:01:4600:41:3801:26:2302:05:2602:26:53.7502:28:40.55+00:55:166:239.4
140ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4048M 11300:02:1300:40:4701:27:4102:07:0902:26:33.1502:28:46.35+00:55:226:229.4
141BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4049M 11400:02:1300:40:4901:27:4002:07:1002:26:34.4502:28:48.15+00:55:246:229.4
142KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3041M 11500:02:0100:39:3601:23:2002:05:1002:27:32.4502:29:34.00+00:56:106:249.4
143ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM604M 11600:00:4100:37:5701:23:1802:03:4902:29:25.3002:30:06.75+00:56:426:299.2
144JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM508M 11700:01:0300:40:0301:27:0402:07:2202:29:25.3002:30:28.75+00:57:046:299.2
145JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK502K 2800:01:0200:40:0501:27:0502:07:2202:29:28.3502:30:30.40+00:57:066:299.2
146WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3012K 2900:00:2300:40:0301:25:5302:07:5102:30:10.8502:30:34.55+00:57:106:319.2
147TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM509M 11800:00:2500:39:5401:29:3902:10:0202:30:41.2502:31:06.80+00:57:426:339.2
148GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3042M 11900:02:0000:37:2401:23:2302:05:3402:29:11.4002:31:11.75+00:57:476:299.3
149SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3043M 12000:01:3700:40:3401:29:3402:09:2402:29:36.1502:31:14.00+00:57:506:309.2
150SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3013K 3000:00:4100:37:2901:31:2902:11:5502:31:12.3502:31:54.05+00:58:306:349.1
151LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK503K 3100:00:1600:38:4201:26:0602:08:4302:31:48.6502:32:05.25+00:58:416:369.1
152KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5010M 12100:01:4000:38:0301:20:3602:02:5402:30:26.5002:32:07.00+00:58:436:329.2
153KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK409K 3200:01:4000:38:0301:20:3602:02:5402:30:27.2002:32:07.35+00:58:436:329.2
154HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4050M 12200:01:1200:38:1901:26:2402:08:3202:31:15.6502:32:28.10+00:59:046:349.1
155MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3044M 12300:01:3500:39:4701:24:0502:05:1702:31:08.4002:32:43.85+00:59:206:349.1
156KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3014K 3300:01:3500:41:2001:27:5702:09:0802:31:18.5502:32:54.40+00:59:306:349.1
157DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3045M 12400:02:0600:42:0901:29:5602:09:3102:30:48.7502:32:55.50+00:59:316:339.2
158DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK208K 3400:02:0600:42:0801:29:5702:09:3202:30:49.8502:32:56.40+00:59:326:339.1
159WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4010K 3500:01:2500:40:1401:29:0902:10:1902:31:36.2502:33:01.30+00:59:376:359.1
160ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5011M 12500:00:2400:40:1001:27:3502:09:4502:32:56.7002:33:21.15+00:59:576:399
161PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3046M 12600:02:2200:38:2201:24:5302:06:3402:31:05.2002:33:27.60+01:00:036:349.1
162KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4051M 12700:00:3300:35:3301:17:2001:54:0900:20:0002:33:03.0002:33:37.00+01:00:135:4710.4
163KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3015K 3600:00:3200:40:2901:32:2802:13:5502:34:23.4002:34:55.90+01:01:326:428.9
164PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4011K 3700:01:0100:40:4101:31:0702:12:2402:34:01.4002:35:03.00+01:01:396:419
165LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4012K 3800:01:3800:40:3501:28:0502:10:2402:33:28.9502:35:07.35+01:01:436:409
166ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4052M 12800:01:2600:41:2401:31:2702:11:4702:33:43.3502:35:10.05+01:01:466:419
167ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4013K 3900:01:2600:41:2601:31:2702:11:4902:33:43.5002:35:10.40+01:01:466:419
168PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5012M 12900:01:4700:40:2701:29:1602:12:2102:33:39.7002:35:27.60+01:02:036:409
169SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3047M 13000:01:0400:42:4701:31:3002:14:0502:34:29.9002:35:34.45+01:02:106:438.9
170GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3016K 4000:01:4700:42:4501:31:5902:12:2202:33:52.8002:35:39.80+01:02:156:419
171KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4053M 13100:01:4800:42:4401:31:5502:12:1902:33:52.0002:35:40.00+01:02:166:419
172WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3048M 13200:01:0900:43:3201:32:5802:12:0102:34:32.4002:35:41.65+01:02:176:438.9
173KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3049M 13300:01:0900:46:1601:32:5802:12:0102:34:35.2002:35:44.20+01:02:206:438.9
174BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5013M 13400:00:3100:40:1801:31:3802:12:4702:35:38.0502:36:09.05+01:02:456:468.9
175BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3050M 13500:00:2900:39:5401:27:5502:11:2002:35:49.2502:36:19.05+01:02:556:468.9
176SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4014K 4100:00:2600:39:1601:26:1902:12:0002:35:58.7502:36:24.85+01:03:016:468.8
177DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5014M 13600:00:3200:41:1901:30:4902:13:4902:36:09.2502:36:41.55+01:03:176:478.8
178PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4015K 4200:01:4900:42:0501:30:2102:12:4902:35:03.2502:36:52.75+01:03:286:448.9
179PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3017K 4300:01:2500:39:1001:28:0602:11:3602:35:48.1502:37:13.45+01:03:496:468.9
180ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3051M 13700:01:1900:38:4001:31:0602:14:2702:36:05.3502:37:24.50+01:04:006:478.8
181KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3018K 4400:01:3500:40:4001:35:0002:15:5702:35:57.1502:37:33.05+01:04:096:468.8
182GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3052M 13800:01:3600:40:4001:34:5902:15:5602:35:58.0502:37:34.10+01:04:106:468.8
183GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5015M 13900:01:1300:43:1601:31:3802:15:2002:36:22.3002:37:36.25+01:04:126:478.8
184ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4016K 4500:00:2700:44:0001:33:1702:16:1902:37:15.7502:37:43.55+01:04:196:508.8
185BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4017K 4600:00:2800:43:5801:32:4902:16:1802:37:15.0002:37:43.75+01:04:196:508.8
186ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4054M 14000:00:2900:43:5801:33:3102:16:1802:37:15.1002:37:44.25+01:04:206:508.8
187URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4055M 14100:01:4100:42:0401:29:3802:14:4002:36:07.1502:37:48.65+01:04:246:478.8
188SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3053M 14200:01:5500:42:2301:31:0702:14:4502:35:56.9002:37:52.45+01:04:286:468.8
189CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4056M 14300:02:2300:43:5401:33:4902:15:2502:35:50.0502:38:13.15+01:04:496:468.9
190KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4057M 14400:02:1500:43:4801:31:4002:14:1202:36:07.0502:38:22.40+01:04:586:478.8
191DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3054M 14500:02:1500:43:4701:31:4002:14:1302:36:09.8502:38:25.80+01:05:016:478.8
192SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3055M 14600:01:0300:41:4001:30:3302:14:5302:37:24.4502:38:27.95+01:05:046:508.8
193KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4058M 14700:01:0400:41:1601:36:1902:17:3502:37:33.4502:38:38.00+01:05:146:518.8
194MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3056M 14800:02:2100:42:5001:29:4502:10:4802:36:52.9002:39:14.75+01:05:506:498.8
195SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4018K 4700:01:0800:43:1701:32:3402:16:4802:38:07.7502:39:16.70+01:05:526:528.7
196ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3019K 4800:01:0800:44:3301:35:1302:16:0302:38:11.7502:39:19.75+01:05:556:528.7
197KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5016M 14900:00:4500:41:5201:30:4902:14:5502:38:48.2502:39:33.80+01:06:096:548.7
198DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3020K 4900:00:1200:38:4701:28:1802:14:0602:39:23.8502:39:36.15+01:06:126:558.7
199PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3021K 5000:00:1400:41:4401:32:4502:17:3202:40:14.2002:40:28.35+01:07:046:588.6
200KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4059M 15000:00:5200:43:2101:34:1602:18:5002:39:36.8002:40:28.90+01:07:056:568.6
201JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4060M 15100:00:5200:43:2001:34:1602:18:5202:39:39.1002:40:31.65+01:07:076:568.6
202GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4061M 15200:01:2600:41:5301:33:3002:15:5002:39:11.1002:40:37.45+01:07:136:558.7
203TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3057M 15300:01:2700:41:5401:33:3202:16:0702:39:10.1502:40:37.75+01:07:136:558.7
204KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3022K 5100:02:1100:36:5401:18:3201:57:3200:20:0002:38:33.0002:40:44.00+01:07:206:0110
205BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4019K 5200:01:0900:43:1501:32:3302:17:2902:39:56.8002:41:06.20+01:07:426:578.6
206NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4062M 15400:01:3300:42:3501:38:5102:19:1102:39:55.0502:41:28.85+01:08:056:578.6
207KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4063M 15500:01:3300:42:3601:39:1402:19:1002:39:56.9502:41:30.05+01:08:066:578.6
208MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4064M 15600:01:3200:42:3701:38:5202:19:1302:39:59.5002:41:31.80+01:08:076:578.6
209LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3058M 15700:02:1000:35:0801:11:4001:43:0900:40:0002:40:00.0002:42:11.00+01:08:475:1311.5
210BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2016M 15800:01:1400:40:3401:36:2702:18:2402:41:05.6002:42:20.05+01:08:567:008.6
211STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4020K 5300:00:5300:44:2301:33:5802:17:4202:41:40.0002:42:33.05+01:09:097:018.5
212POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5017M 15900:01:5000:41:5801:29:5202:16:0702:40:47.0502:42:37.60+01:09:136:598.6
213PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK504K 5400:01:1700:41:0201:32:4202:19:3602:41:26.8502:42:44.50+01:09:207:018.5
214POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3023K 5500:02:0400:40:1501:31:1302:16:3402:40:47.5002:42:52.15+01:09:286:598.6
215GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4065M 16000:00:5400:46:2901:41:5302:23:5502:42:17.8502:43:12.80+01:09:487:038.5
216MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3024K 5600:00:4900:40:3401:35:2702:18:4802:42:31.1002:43:21.05+01:09:577:048.5
217SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3025K 5700:00:3300:42:3801:32:1502:18:2702:42:51.2502:43:24.40+01:10:007:048.5
218CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5018M 16100:00:1700:41:5801:34:0502:19:1902:43:50.8002:44:08.20+01:10:447:078.4
219POKRYWKA Stefan 1380CISNAM605M 16200:00:0200:40:1501:30:2202:18:2102:44:08.2502:44:11.15+01:10:477:088.4
220KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4066M 16300:01:0700:41:5501:31:4602:19:1802:43:34.6002:44:41.70+01:11:177:068.4
221NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3059M 16400:01:1200:42:4801:39:1502:22:2402:44:09.9502:45:22.55+01:11:587:088.4
222STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4021K 5800:02:1100:36:5301:18:3802:00:4900:20:0002:43:39.0002:45:51.00+01:12:276:149.6
223BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK209K 5900:00:4800:39:5201:31:0202:18:2402:45:03.5002:45:52.10+01:12:287:108.4
224LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3026K 6000:00:3000:38:3701:36:2402:22:0802:45:28.1502:45:59.05+01:12:357:118.3
225KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4067M 16500:01:4100:45:2701:38:4102:21:5702:44:39.8502:46:21.35+01:12:577:098.4
226MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4022K 6100:00:5000:44:0401:38:1002:22:1402:45:49.8502:46:40.00+01:13:167:128.3
227ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4023K 6200:01:1200:41:4401:34:4002:23:1402:46:46.7502:47:59.65+01:14:357:158.3
228WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4024K 6300:01:2500:43:1801:38:1502:23:1302:46:51.9002:48:17.35+01:14:537:158.3
229PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4025K 6400:01:4700:43:5701:35:3202:21:4602:46:52.5502:48:40.15+01:15:167:158.3
230FUS Jacek 1072RZESZOWM606M 16600:00:1000:40:5201:33:5402:22:2802:48:31.7002:48:42.55+01:15:187:198.2
231KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4026K 6500:00:4600:42:5801:36:5002:23:4702:48:05.7502:48:52.35+01:15:287:188.2
232BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4027K 6600:00:5500:46:2701:41:5302:26:2302:48:26.9002:49:22.10+01:15:587:198.2
233PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3060M 16700:01:3700:40:2501:32:0802:23:5102:47:46.5502:49:23.65+01:15:597:178.2
234MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3061M 16800:01:0500:48:0301:43:5102:26:3302:48:22.8002:49:28.10+01:16:047:198.2
235PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3027K 6700:02:0700:45:4301:38:1802:25:2602:48:18.8502:50:25.95+01:17:027:198.2
236RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3028K 6800:00:4800:43:3401:37:1902:24:3002:50:06.8502:50:55.60+01:17:317:238.1
237TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK505K 6900:00:5300:46:3301:41:5302:26:3902:50:43.1502:51:36.80+01:18:127:258.1
238ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3062M 16900:01:0800:46:2301:42:1502:28:0302:50:56.2502:52:04.70+01:18:407:258.1
239DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3029K 7000:01:5500:45:2101:41:3802:26:4502:50:18.2002:52:13.85+01:18:507:248.1
240DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3063M 17000:01:5600:45:2201:41:3602:26:4502:50:17.6002:52:14.10+01:18:507:248.1
241DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2017M 17100:01:5400:47:1501:40:4602:27:2502:51:34.8502:53:29.75+01:20:057:278
242BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3064M 17200:00:3700:41:2401:40:1302:27:1502:52:58.7502:53:36.15+01:20:127:318
243CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4028K 7100:00:2800:42:0201:39:1902:27:1402:53:14.6502:53:43.55+01:20:197:318
244MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4029K 7200:02:0800:46:0101:46:1402:31:1202:52:10.0002:54:18.80+01:20:547:298
245BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4068M 17300:01:4200:45:2501:37:5502:26:1102:53:04.5502:54:47.00+01:21:237:318
246PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3030K 7300:01:5800:45:5301:42:1002:28:1502:52:59.0502:54:57.90+01:21:347:318
247MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4069M 17400:00:0700:37:4501:28:2902:12:2800:20:0002:54:54.0002:55:02.00+01:21:386:448.9
248WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3031K 7400:00:3500:44:2801:41:5902:30:0802:54:46.3502:55:22.05+01:21:587:357.9
249KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4070M 17500:00:3300:44:3501:41:5902:30:1102:54:50.5002:55:23.65+01:21:597:367.9
250ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4071M 17600:02:0500:45:4001:42:3202:29:2202:53:59.1502:56:04.85+01:22:417:337.9
251KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4072M 17700:02:0500:45:4401:42:3402:29:2302:54:00.5502:56:06.30+01:22:427:337.9
252MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3032K 7500:00:3200:40:3601:32:1702:26:2202:55:47.1002:56:19.30+01:22:557:387.9
253RAK Cezary 1377KARCIEWM3065M 17800:00:3000:39:4101:32:1702:26:2402:55:49.3502:56:20.15+01:22:567:387.8
254NOWACKI Roman 1223KUTNOM4073M 17900:02:1100:42:2201:42:5302:28:4402:54:39.3002:56:50.70+01:23:267:357.9
255MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3033K 7600:02:1200:42:2301:42:5302:28:4602:54:38.2002:56:50.85+01:23:277:357.9
256UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3066M 18000:01:0500:48:0401:44:0102:31:1402:56:34.3502:57:40.25+01:24:167:407.8
257SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK506K 7700:02:1700:46:5901:40:0902:30:1002:55:55.1502:58:12.35+01:24:487:387.8
258MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4074M 18100:02:0800:46:0201:46:1602:31:5402:57:28.2002:59:36.70+01:26:127:427.8
259TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3067M 18200:01:4800:46:3101:42:4902:33:4002:58:02.9002:59:51.75+01:26:277:447.8
260MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3068M 18300:01:5700:46:3701:43:1202:33:3202:57:55.1502:59:52.50+01:26:287:447.8
261KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4030K 7800:01:5300:46:2701:42:4902:33:3602:57:59.6002:59:52.60+01:26:287:447.8
261NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3034K 7800:01:4900:46:3301:45:4102:33:4202:58:02.9502:59:52.60+01:26:287:447.8
263LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3035K 8000:01:5300:46:3101:45:3602:33:4302:58:00.9002:59:54.20+01:26:307:447.8
264MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3036K 8100:01:5300:46:4101:42:4902:33:3602:58:01.2502:59:55.05+01:26:317:447.8
265KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4031K 8200:00:4800:46:2501:44:2902:32:1602:59:09.8502:59:58.75+01:26:347:477.7
266LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3037K 8300:01:4900:46:3401:45:3802:33:4602:58:14.0503:00:04.00+01:26:407:457.7
267PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4075M 18400:01:5000:46:3301:42:4602:33:4702:58:14.4503:00:04.55+01:26:407:447.7
268BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4076M 18500:00:3400:46:4101:41:0702:32:3302:59:44.2003:00:18.45+01:26:547:487.7
269ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3038K 8400:00:3400:46:3501:44:0602:32:3502:59:52.5503:00:26.60+01:27:027:497.7
270MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4032K 8500:01:1400:42:4801:43:2702:31:5002:59:24.1503:00:38.30+01:27:147:487.7
271FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5019M 18600:01:3400:42:4301:38:1602:29:1202:59:52.9003:01:27.55+01:28:037:497.7
272ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3069M 18700:01:1200:43:4101:44:0702:29:2003:00:22.1003:01:34.40+01:28:107:507.7
273ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3070M 18800:01:5700:45:3701:46:5202:34:4902:59:59.2503:01:56.45+01:28:327:497.7
274SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3039K 8600:02:1700:47:4401:46:2002:34:3003:00:00.4003:02:17.70+01:28:537:497.7
275ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4033K 8700:01:1100:43:3501:44:0802:29:2003:01:15.9003:02:27.80+01:29:037:527.6
276KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3071M 18900:00:3800:43:3201:39:4302:33:3003:03:16.7003:03:54.85+01:30:317:587.5
277PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3040K 8800:01:4900:47:0001:43:0702:34:3903:02:20.8003:04:10.30+01:30:467:557.6
278WARAS Barbara 1334KATOWICEK3041K 8900:01:3100:44:3801:39:3302:33:5003:03:34.9503:05:06.10+01:31:427:587.5
279SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4034K 9000:00:5400:49:2401:48:3702:39:1503:04:48.1003:05:42.40+01:32:188:027.5
280JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3042K 9100:01:0100:50:4901:49:0802:38:3403:05:34.5503:06:35.55+01:33:118:047.4
281WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK601K 9200:00:4700:46:3901:49:1502:39:1603:06:22.2003:07:09.30+01:33:458:067.4
282POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4077M 19000:00:4900:45:3801:37:5302:23:1400:20:0003:07:12.0003:08:02.00+01:34:387:168.3
283KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4078M 19100:02:1600:47:2201:42:5102:37:1503:06:09.9503:08:26.70+01:35:028:057.4
284KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3043K 9300:02:1600:47:1901:42:5102:37:1403:06:10.7003:08:27.30+01:35:038:057.4
285KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5020M 19200:02:0300:47:5901:47:1402:39:4903:06:43.1503:08:46.70+01:35:228:077.4
286KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3044K 9400:00:1100:49:2001:51:3402:42:2803:08:49.7503:09:00.95+01:35:378:127.3
287BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4079M 19300:01:2000:49:0201:50:5302:41:3103:08:44.2003:10:04.95+01:36:418:127.3
288BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4080M 19400:01:2100:48:5901:50:5302:41:2803:08:43.9003:10:05.70+01:36:418:127.3
289GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4081M 19500:01:5600:46:4301:49:5902:39:3503:08:23.7503:10:20.15+01:36:568:117.3
290WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4082M 19600:01:5500:46:4701:50:0102:39:3703:08:41.5003:10:36.95+01:37:138:127.3
291KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4035K 9500:00:2400:45:5401:43:0602:43:4803:10:24.6503:10:48.65+01:37:248:167.2
292MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4083M 19700:00:3700:45:0301:50:3002:40:5303:11:16.6503:11:53.95+01:38:308:187.2
293KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2018M 19800:00:4400:42:4301:45:4602:43:4603:11:57.3503:12:42.10+01:39:188:207.2
294ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3045K 9600:01:0100:50:5101:52:3902:43:3303:12:08.5003:13:10.10+01:39:468:217.2
295ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM607M 19900:01:1000:49:0801:51:5702:41:3503:12:23.1003:13:33.25+01:40:098:217.2
296JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3072M 20000:00:4000:46:0801:59:1602:45:5703:14:00.5003:14:41.30+01:41:178:267.1
297WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4036K 9700:00:4100:46:4301:58:1202:46:1203:14:02.6503:14:44.25+01:41:208:267.1
298WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3073M 20100:00:4100:46:4201:59:1402:45:5503:14:03.2503:14:44.95+01:41:218:267.1
299KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2019M 20200:01:2100:49:3101:43:3402:54:5803:13:24.5003:14:46.30+01:41:228:247.1
300KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5021M 20300:01:3300:52:0802:00:5302:49:4203:13:15.7003:14:49.30+01:41:258:247.1
301PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4037K 9800:01:3300:52:0801:57:0602:47:0003:13:16.2003:14:49.95+01:41:268:247.1
302CUBER Aneta 1392POŁANIECK2010K 9900:00:2600:47:0201:50:1002:44:4703:14:41.1503:15:07.30+01:41:438:277.1
303DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3074M 20400:01:1000:49:0701:40:5702:27:0600:20:0003:14:20.0003:15:30.00+01:42:067:347.9
304GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3075M 20500:01:4300:52:0301:50:4202:44:5403:13:49.2003:15:33.05+01:42:098:257.1
305PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3076M 20600:00:3800:46:1101:58:0702:47:3603:14:58.7003:15:36.75+01:42:128:287.1
306JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4084M 20700:01:3900:50:1601:49:0802:41:4403:14:16.8003:15:56.35+01:42:328:267.1
307SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3046K 10000:01:5100:46:2701:49:1302:42:0803:14:21.5003:16:13.30+01:42:498:277.1
308SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4038K 10100:00:0000:49:1901:52:3002:47:0403:16:18.4003:16:18.40+01:42:548:327
309FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4039K 10200:02:0600:53:1601:56:1402:49:3203:14:14.3503:16:20.65+01:42:568:267.1
310PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4085M 20800:01:5200:49:2001:56:0002:47:2603:14:30.8003:16:22.90+01:42:598:277.1
311BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3047K 10300:01:5100:46:3201:49:1402:42:0803:14:37.4003:16:28.95+01:43:058:277.1
312PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK602K 10400:01:2700:50:2401:54:2002:47:0003:15:03.9503:16:31.75+01:43:078:287.1
313WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK507K 10500:01:4300:52:1402:03:0802:52:1303:14:53.4003:16:37.25+01:43:138:287.1
314MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK508K 10600:01:0900:54:1801:57:0402:47:3803:16:48.6003:17:58.50+01:44:348:337
315KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3077M 20900:00:3600:43:4501:50:2102:43:3303:17:57.7003:18:34.00+01:45:108:367
316MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4086M 21000:00:3700:47:2201:49:5202:47:3203:18:04.2003:18:41.95+01:45:188:367
317PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4040K 10700:01:4600:48:2201:49:3802:46:5503:17:58.1503:19:44.85+01:46:218:367
318KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM608M 21100:02:0400:53:1901:56:1302:49:3803:19:53.3003:21:58.00+01:48:348:416.9
319LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4087M 21200:01:1200:53:0502:04:0502:54:4603:21:27.5003:22:39.80+01:49:158:456.9
320WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3078M 21300:00:5600:47:3002:07:5102:55:0403:21:55.4503:22:52.15+01:49:288:466.8
321JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4041K 10800:00:3300:52:5602:04:0002:56:2603:24:07.7003:24:40.85+01:51:178:526.8
322WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3079M 21400:01:1300:50:5201:51:1002:48:0203:23:55.3003:25:08.95+01:51:458:516.8
323KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2011K 10900:01:2100:52:0701:54:2902:51:4203:24:26.9503:25:48.20+01:52:248:536.7
324WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3080M 21500:02:0000:49:5902:00:0402:52:5903:24:29.5503:26:30.25+01:53:068:536.7
325BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2012K 11000:02:0000:50:0102:00:0402:53:0703:24:30.2003:26:30.75+01:53:068:536.7
326WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3048K 11100:01:4100:53:3601:57:4802:53:3103:25:02.9503:26:44.70+01:53:208:546.7
327JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3049K 11200:01:4100:53:3601:57:4702:53:3103:25:04.4003:26:45.45+01:53:218:546.7
328NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4042K 11300:01:2900:48:3402:05:0602:58:1603:25:45.3003:27:14.45+01:53:508:566.7
329LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5022M 21600:00:0002:54:1403:27:57.4503:27:57.45+01:54:339:026.6
330URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4043K 11400:02:0300:53:4901:59:1202:56:3103:26:48.5503:28:51.80+01:55:278:596.7
331ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4044K 11500:00:5400:49:0702:00:1402:56:0403:29:01.1503:29:55.45+01:56:319:056.6
332MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4088M 21700:00:5300:49:0802:00:1502:56:0503:29:02.2003:29:55.85+01:56:329:056.6
333SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4045K 11600:01:0200:55:3401:59:3702:59:2603:29:58.5003:31:01.30+01:57:379:076.6
334WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3081M 21800:01:1700:42:0002:15:0403:03:5003:29:46.6003:31:04.30+01:57:409:076.6
335JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4089M 21900:01:1800:42:4402:15:0003:03:4903:29:54.8003:31:12.80+01:57:489:076.6
336PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2013K 11700:01:2200:49:2601:44:1102:55:1103:31:03.4003:32:25.50+01:59:019:106.5
337MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4090M 22000:01:3800:51:5902:07:2103:01:3303:31:16.4503:32:54.55+01:59:309:116.5
338OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK509K 11800:01:5700:54:4202:04:2303:00:4403:31:49.5003:33:47.10+02:00:239:126.5
339DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4046K 11900:02:1400:53:4902:10:0503:04:5803:31:38.8003:33:53.05+02:00:299:126.5
340OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4047K 12000:01:1600:54:0002:05:2503:02:2803:33:09.9003:34:26.25+02:01:029:166.5
341ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4091M 22100:01:1500:52:2702:15:2103:09:0103:33:15.5003:34:31.05+02:01:079:166.5
342OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4048K 12100:01:1600:54:0302:05:2603:02:5203:33:23.3003:34:39.60+02:01:159:166.5
343MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2014K 12200:01:4400:52:0501:50:4102:45:3000:20:0003:35:02.0003:36:46.00+02:03:228:287.1
344BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4092M 22200:01:0500:52:5802:02:0603:03:1003:36:02.7003:37:07.80+02:03:439:236.4
345JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4049K 12300:01:3300:56:1102:04:4903:04:0903:35:55.7503:37:29.50+02:04:059:236.4
346PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5023M 22300:00:4400:53:3302:09:2403:09:5503:41:42.5003:42:26.85+02:09:039:386.2
347BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4050K 12400:00:4300:53:3502:09:2503:09:5703:41:53.6003:42:37.25+02:09:139:386.2
348STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5010K 12500:01:2100:59:0002:14:4403:09:1003:42:43.8003:44:05.70+02:10:419:416.2
349PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5011K 12600:01:2200:58:5902:14:5803:08:5403:42:43.8003:44:06.35+02:10:429:416.2
350PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5024M 22400:01:2200:58:0402:14:4703:09:3603:42:44.9003:44:07.70+02:10:439:416.2
351BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2020M 22500:02:1500:53:2302:15:0103:12:3403:43:46.8003:46:01.85+02:12:389:436.2
352GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5012K 12700:01:0100:55:3202:16:1003:19:1503:53:37.2503:54:38.45+02:21:1410:095.9
353SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4093M 22600:00:0003:58:35.0003:58:35.00+02:25:1110:225.8
354BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK603K 12800:01:3201:00:0502:18:0903:26:0904:01:20.1504:02:52.65+02:29:2810:295.7
355GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4051K 12900:01:2501:01:0802:31:1503:32:4804:06:55.3504:08:20.65+02:34:5610:445.6
356WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4052K 13000:01:2401:01:0902:31:1503:32:4804:06:57.6004:08:22.15+02:34:5810:445.6
Znaleziono 356 wynik(ów)