VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4000:00:0000:49:1901:52:3002:47:04
2LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
3GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:3200:53:5101:19:39
4ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:2301:06:3101:39:52
5SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
6WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:31:3301:08:0601:41:39
7TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK3000:00:0000:27:3100:58:3601:25:23
8BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM2000:00:0000:29:0901:02:3301:35:16
9DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:4300:59:0401:27:55
10JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:0801:01:3101:30:36
11KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK3000:00:0100:29:4801:04:2401:35:14
12TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:3000:58:1201:25:16
13KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM2000:00:0200:26:0100:56:3301:23:05
14SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM2000:00:0200:28:4201:00:4001:29:35
15POKRYWKA Stefan 1380CISNAM6000:00:0200:40:1501:30:2202:18:21
16PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:3801:00:1601:27:52
17PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK3000:00:0300:33:2901:11:3801:45:18
18MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:5401:03:4101:34:38
19CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:5201:01:5901:31:33
20KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:3901:01:4201:31:18
21LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:0401:08:4101:40:30
22KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK2000:00:0400:31:0301:12:2601:47:50
23CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:5300:57:4701:25:18
24KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:1600:58:2901:26:50
25KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:2500:57:2901:23:45
26GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK2000:00:0400:30:5201:06:4601:40:06
27MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:5801:00:2701:29:50
28ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:2001:04:3901:36:45
29BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:5001:23:1902:04:59
30PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0500:29:3201:02:2701:31:46
31SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:0801:02:2201:33:12
32ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM6000:00:0500:33:0001:11:3401:45:04
33GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:4901:12:4501:47:49
34WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM2000:00:0500:28:2400:58:5401:25:21
35BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK4000:00:0500:33:2601:12:0901:46:39
36ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:4401:05:5801:36:15
37ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK4000:00:0600:32:1701:08:4301:41:50
38WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:4401:02:4901:34:07
39MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:4501:28:2902:12:28
40BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:2701:02:1901:31:33
41WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:0701:12:5101:46:15
42ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:3800:54:2901:21:13
43KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:4601:10:2901:43:17
44WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK2000:00:0900:34:3801:14:5001:51:51
45KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK3000:00:0900:32:5701:13:0101:49:34
46KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:4001:08:0801:42:24
47SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:3901:07:4501:39:40
48FUS Jacek 1072RZESZOWM6000:00:1000:40:5201:33:5402:22:28
49NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM6000:00:1000:36:2801:21:0101:59:23
50ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:1601:04:3401:36:14
51WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:4801:21:3102:04:34
52DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:5501:17:5201:54:03
53KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3000:00:1100:49:2001:51:3402:42:28
54CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:0801:20:3502:02:34
55DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1200:38:4701:28:1802:14:06
56PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:5301:11:4301:45:46
57BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:0201:03:3101:32:16
58JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM2000:00:1300:28:3001:00:2401:29:22
59SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2000:00:1300:34:2301:12:1601:45:05
60GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:49
61PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3000:00:1400:41:4401:32:4502:17:32
62KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:2201:12:1401:45:50
63GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:5401:07:5201:39:50
64DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:5601:03:3201:34:31
65LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:1600:38:4201:26:0602:08:43
66DOBEK Halina 1389GORLICEK4000:00:1600:40:0201:25:1102:04:45
67DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:3401:14:4901:52:47
68CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:5801:34:0502:19:19
69SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:4001:15:0201:51:58
70WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:1401:05:0601:36:16
71STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:0401:05:5801:36:38
72LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:5701:04:2501:34:41
73SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:4001:17:0501:53:03
74BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:0201:18:3201:54:12
75WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:0401:03:4501:34:49
76OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:2001:13:3601:47:18
77ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:1301:17:1101:56:16
78WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3000:00:2300:40:0301:25:5302:07:51
79CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK4000:00:2300:37:1501:17:2301:51:32
80KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4000:00:2400:45:5401:43:0602:43:48
81ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:1001:27:3502:09:45
82TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:5401:29:3902:10:02
83SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:2600:39:1601:26:1902:12:00
84CUBER Aneta 1392POŁANIECK2000:00:2600:47:0201:50:1002:44:47
85RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:1101:22:3002:00:09
86ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4000:00:2700:44:0001:33:1702:16:19
87TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:2700:35:3001:17:3901:53:45
88GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:0401:14:2101:47:37
89CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4000:00:2800:42:0201:39:1902:27:14
90BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:1301:04:1801:34:26
91GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK5000:00:2800:33:4901:11:2501:44:42
92BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4000:00:2800:43:5801:32:4902:16:18
93KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK3000:00:2900:35:4601:16:0201:52:52
94SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK2000:00:2900:35:3901:18:4901:55:51
95BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:5401:27:5502:11:20
96ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:5801:33:3102:16:18
97LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3000:00:3000:38:3701:36:2402:22:08
98ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:0101:05:5301:36:20
99BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM2000:00:3000:35:1401:15:3701:50:27
100WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:0601:18:4701:55:22
101SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:2901:15:1301:51:37
102RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:4101:32:1702:26:24
103JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:5601:14:4701:48:05
104GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:0801:15:0301:52:18
105BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:1801:31:3802:12:47
106MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:3301:16:1001:51:53
107POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:1001:15:3301:50:31
108DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:1901:30:4902:13:49
109WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:4101:01:3101:32:07
110KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3000:00:3200:40:2901:32:2802:13:55
111MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3000:00:3200:40:3601:32:1702:26:22
112PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:3201:19:4701:58:04
113JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4000:00:3300:52:5602:04:0002:56:26
114KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:3501:41:5902:30:11
115KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:3301:17:2001:54:09
116SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3000:00:3300:42:3801:32:1502:18:27
117ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3000:00:3400:46:3501:44:0602:32:35
118BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK2000:00:3400:36:4901:20:0001:59:22
119BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:4101:41:0702:32:33
120DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:0101:15:2901:51:21
121WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3000:00:3500:44:2801:41:5902:30:08
122MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2000:00:3500:35:0701:15:2801:54:20
123WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:5801:18:3101:59:11
124KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:4501:50:2102:43:33
125MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:0301:50:3002:40:53
126MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:2201:49:5202:47:32
127BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:2401:40:1302:27:15
128PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:1101:58:0702:47:36
129KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:3201:39:4302:33:30
130GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:4701:22:1602:04:05
131PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:4701:10:3401:41:49
132JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:0801:59:1602:45:57
133WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4000:00:4100:46:4301:58:1202:46:12
134WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:4201:59:1402:45:55
135SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK3000:00:4100:32:4701:09:1501:42:12
136SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4100:37:2901:31:2902:11:55
137ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM6000:00:4100:37:5701:23:1802:03:49
138RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:2101:21:2601:59:29
139ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:1801:12:4101:44:29
140BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4000:00:4300:53:3502:09:2503:09:57
141FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:2701:16:5101:53:18
142SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:2401:14:1901:47:27
143PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:3302:09:2403:09:55
144MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:4101:19:1101:57:06
145KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2000:00:4400:42:4301:45:4602:43:46
146KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:5201:30:4902:14:55
147STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK3000:00:4600:38:4201:23:5302:01:56
148RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:1201:16:5201:54:46
149KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4000:00:4600:42:5801:36:5002:23:47
150WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK6000:00:4700:46:3901:49:1502:39:16
151ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:4101:11:2501:46:45
152RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3000:00:4800:43:3401:37:1902:24:30
153KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4000:00:4800:46:2501:44:2902:32:16
154BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK2000:00:4800:39:5201:31:0202:18:24
155MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3000:00:4900:40:3401:35:2702:18:48
156RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK4000:00:4900:38:5801:19:5001:53:54
157POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:3801:37:5302:23:14
158MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4000:00:5000:44:0401:38:1002:22:14
159JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2001:34:1602:18:52
160KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2101:34:1602:18:50
161MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:0802:00:1502:56:05
162STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4000:00:5300:44:2301:33:5802:17:42
163TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK5000:00:5300:46:3301:41:5302:26:39
164ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4000:00:5400:49:0702:00:1402:56:04
165SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5400:49:2401:48:3702:39:15
166GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:2901:41:5302:23:55
167BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5500:46:2701:41:5302:26:23
168WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:3002:07:5102:55:04
169GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:0201:14:1901:51:38
170MOSKWA Monika 1214CZUDECK2000:00:5900:37:1501:19:0901:55:41
171ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:0201:15:0001:50:29
172KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:01:0000:37:2801:20:1201:58:46
173CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:3701:15:1901:46:41
174JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3000:01:0100:50:4901:49:0802:38:34
175PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:01:0100:40:4101:31:0702:12:24
176ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:01:0100:50:5101:52:3902:43:33
177GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5000:01:0100:55:3202:16:1003:19:15
178SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4000:01:0200:55:3401:59:3702:59:26
179JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK5000:01:0200:40:0501:27:0502:07:22
180RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:5901:24:1602:02:51
181JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:0301:27:0402:07:22
182SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:4001:30:3302:14:53
183KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:1601:36:1902:17:35
184SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:4701:31:3002:14:05
185UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:0401:44:0102:31:14
186BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:5802:02:0603:03:10
187BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM2000:01:0500:33:2001:11:1101:43:47
188MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:0301:43:5102:26:33
189KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0600:35:4301:17:4501:55:46
190KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:5501:31:4602:19:18
191ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:0901:24:3202:02:21
192ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:2301:42:1502:28:03
193ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3000:01:0800:44:3301:35:1302:16:03
194SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4000:01:0800:43:1701:32:3402:16:48
195MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:1001:20:5001:59:43
196MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK5000:01:0900:54:1801:57:0402:47:38
197WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:3201:32:5802:12:01
198BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4000:01:0900:43:1501:32:3302:17:29
199KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:1601:32:5802:12:01
200ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM6000:01:1000:49:0801:51:5702:41:35
201DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:0701:40:5702:27:06
202ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4000:01:1100:43:3501:44:0802:29:20
203HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK4000:01:1100:38:0201:23:5402:05:30
204RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:4101:10:4001:43:35
205LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:0502:04:0502:54:46
206JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:4201:27:5902:06:09
207ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:4101:44:0702:29:20
208ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4000:01:1200:41:4401:34:4002:23:14
209HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:1901:26:2402:08:32
210NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:4801:39:1502:22:24
211WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:5201:51:1002:48:02
212GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:1601:31:3802:15:20
213BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2000:01:1400:40:3401:36:2702:18:24
214MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4000:01:1400:42:4801:43:2702:31:50
215WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:5601:18:4501:53:55
216ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:2702:15:2103:09:01
217OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4000:01:1600:54:0002:05:2503:02:28
218OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4000:01:1600:54:0302:05:2603:02:52
219PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK5000:01:1700:41:0201:32:4202:19:36
220WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:0002:15:0403:03:50
221JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:4402:15:0003:03:49
222ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:4001:31:0602:14:27
223BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:0201:50:5302:41:31
224STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5000:01:2100:59:0002:14:4403:09:10
225BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:5901:50:5302:41:28
226KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2000:01:2100:49:3101:43:3402:54:58
227KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2000:01:2100:52:0701:54:2902:51:42
228ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2000:01:2100:38:4601:24:3902:02:48
229PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5000:01:2200:58:5902:14:5803:08:54
230PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:0402:14:4703:09:36
231PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2000:01:2200:49:2601:44:1102:55:11
232LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM2000:01:2200:37:4901:17:3901:52:43
233HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:4001:18:4401:53:50
234SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:4101:20:0501:57:37
235WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4000:01:2401:01:0902:31:1503:32:48
236TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:1501:19:3801:58:14
237WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4000:01:2500:43:1801:38:1502:23:13
238GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4000:01:2501:01:0802:31:1503:32:48
239WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2500:40:1401:29:0902:10:19
240PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:01:2500:39:1001:28:0602:11:36
241ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4000:01:2600:41:2601:31:2702:11:49
242ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:2401:31:2702:11:47
243GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:5301:33:3002:15:50
244PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK6000:01:2700:50:2401:54:2002:47:00
245TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:5401:33:3202:16:07
246MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2000:01:2700:36:5301:19:1501:57:49
247GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:2901:22:2701:58:49
248ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:0701:05:0601:35:51
249WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2000:01:2800:35:2901:19:5501:57:38
250NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4000:01:2900:48:3402:05:0602:58:16
251WARAS Barbara 1334KATOWICEK3000:01:3100:44:3801:39:3302:33:50
252BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK6000:01:3201:00:0502:18:0903:26:09
253MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:3701:38:5202:19:13
254PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4000:01:3300:52:0801:57:0602:47:00
255JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4000:01:3300:56:1102:04:4903:04:09
256KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:3601:39:1402:19:10
257KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:0802:00:5302:49:42
258NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:3501:38:5102:19:11
259FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:4301:38:1602:29:12
260KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3000:01:3500:40:4001:35:0002:15:57
261KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3000:01:3500:41:2001:27:5702:09:08
262KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2000:01:3500:36:4501:19:3502:00:17
263MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:4701:24:0502:05:17
264GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:4001:34:5902:15:56
265PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:2501:32:0802:23:51
266SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:3401:29:3402:09:24
267LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4000:01:3800:40:3501:28:0502:10:24
268MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:5902:07:2103:01:33
269JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:1601:49:0802:41:44
270KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
271KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK4000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
272JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4702:53:31
273WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4802:53:31
274URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:0401:29:3802:14:40
275KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:2701:38:4102:21:57
276BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:2501:37:5502:26:11
277POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:2901:18:5501:56:36
278GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:0301:50:4202:44:54
279WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK5000:01:4300:52:1402:03:0802:52:13
280MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2000:01:4400:52:0501:50:4102:45:30
281CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:1801:21:4202:02:56
282PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4000:01:4600:48:2201:49:3802:46:55
283ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3000:01:4600:41:3801:26:2302:05:26
284GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3000:01:4700:42:4501:31:5902:12:22
285PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4000:01:4700:43:5701:35:3202:21:46
286PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:2701:29:1602:12:21
287KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:4401:31:5502:12:19
288TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:3101:42:4902:33:40
289PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:5201:17:3001:54:40
290LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3401:45:3802:33:46
291PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3000:01:4900:47:0001:43:0702:34:39
292PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4000:01:4900:42:0501:30:2102:12:49
293NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3301:45:4102:33:42
294POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:5801:29:5202:16:07
295PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:3301:42:4602:33:47
296SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3000:01:5100:46:2701:49:1302:42:08
297BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3000:01:5100:46:3201:49:1402:42:08
298PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:2001:56:0002:47:26
299NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:4001:23:3702:03:13
300MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:4101:42:4902:33:36
301LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:3101:45:3602:33:43
302KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4000:01:5300:46:2701:42:4902:33:36
303ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2000:01:5300:35:0301:14:3501:54:55
304DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2000:01:5400:47:1501:40:4602:27:25
305WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:4701:50:0102:39:37
306SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:2301:31:0702:14:45
307DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3000:01:5500:45:2101:41:3802:26:45
308GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:4301:49:5902:39:35
309DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:2201:41:3602:26:45
310HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:1501:06:5001:38:27
311ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:3701:46:5202:34:49
312MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:3701:43:1202:33:32
313OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK5000:01:5700:54:4202:04:2303:00:44
314PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3000:01:5800:45:5301:42:1002:28:15
315GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:2401:23:2302:05:34
316WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:5902:00:0402:52:59
317BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2000:02:0000:50:0102:00:0402:53:07
318KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:3601:23:2002:05:10
319HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:4901:15:1401:48:56
320URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4000:02:0300:53:4901:59:1202:56:31
321KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:5901:47:1402:39:49
322POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3000:02:0400:40:1501:31:1302:16:34
323BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:4401:15:0101:47:21
324KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM6000:02:0400:53:1901:56:1302:49:38
325KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:4401:42:3402:29:23
326ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:4001:42:3202:29:22
327FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4000:02:0600:53:1601:56:1402:49:32
328DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK2000:02:0600:42:0801:29:5702:09:32
329DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:0901:29:5602:09:31
330PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3000:02:0700:45:4301:38:1802:25:26
331MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:0201:46:1602:31:54
332MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4000:02:0800:46:0101:46:1402:31:12
333PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3000:02:1000:39:3401:20:5301:58:41
334TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:2701:09:2201:45:20
335LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:0801:11:4001:43:09
336KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:5401:18:3201:57:32
337STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4000:02:1100:36:5301:18:3802:00:49
338NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:2201:42:5302:28:44
339ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:2201:15:1801:51:54
340MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:3401:27:1002:03:10
341MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3000:02:1200:42:2301:42:5302:28:46
342BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:4901:27:4002:07:10
343ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:4701:27:4102:07:09
344DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4000:02:1400:53:4902:10:0503:04:58
345BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2000:02:1500:53:2302:15:0103:12:34
346ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:2401:21:0501:57:20
347KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:4801:31:4002:14:12
348DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:4701:31:4002:14:13
349KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:2201:42:5102:37:15
350KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3000:02:1600:47:1901:42:5102:37:14
351SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK5000:02:1700:46:5901:40:0902:30:10
352SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3000:02:1700:47:4401:46:2002:34:30
353MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:5001:29:4502:10:48
354PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:2201:24:5302:06:34
355CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:5401:33:4902:15:25
356RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:5901:17:5601:52:43
Znaleziono 356 wynik(ów)