VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
   
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:32
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:38
3KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM2000:00:0200:26:01
4CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:53
5KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:16
6KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:25
7TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:30
8TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK3000:00:0000:27:31
9DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:43
10WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM2000:00:0500:28:24
11JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM2000:00:1300:28:30
12PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:38
13KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:39
14WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:41
15SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM2000:00:0200:28:42
16CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:52
17MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:54
18MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:58
19JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:08
20SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:08
21BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM2000:00:0000:29:09
22BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:27
23PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0500:29:32
24WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:44
25KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK3000:00:0100:29:48
26DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:56
27LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:57
28BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:02
29WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:04
30BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:13
31WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:14
32ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:16
33ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:20
34ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:23
35GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:49
36GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK2000:00:0400:30:52
37ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:01
38KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK2000:00:0400:31:03
39STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:04
40ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:07
41WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:31:33
42SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:39
43KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:40
44ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:44
45PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:47
46GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:54
47LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:04
48ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK4000:00:0600:32:17
49TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:27
50RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:41
51KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:46
52SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK3000:00:4100:32:47
53KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK3000:00:0900:32:57
54GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:58
55ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM6000:00:0500:33:00
56HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:15
57BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM2000:01:0500:33:20
58BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK4000:00:0500:33:26
59PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK3000:00:0300:33:29
60SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:40
61ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:41
62GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK5000:00:2800:33:49
63PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:53
64DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:01
65ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:18
66OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:20
67KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:22
68SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2000:00:1300:34:23
69SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:24
70DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:34
71WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK2000:00:0900:34:38
72JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:56
73ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:02
74ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2000:01:5300:35:03
75GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:04
76WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:07
77MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2000:00:3500:35:07
78GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:08
79LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:08
80POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:10
81RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:12
82BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM2000:00:3000:35:14
83FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:27
84SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:29
85WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2000:01:2800:35:29
86TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:2700:35:30
87KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:33
88SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK2000:00:2900:35:39
89SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:40
90KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0600:35:43
91KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK3000:00:2900:35:46
92HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:49
93BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:50
94WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:56
95WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:58
96RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:59
97GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:02
98WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:06
99CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:08
100ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:13
101RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:21
102ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:22
103NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM6000:00:1000:36:28
104PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:32
105MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:33
106CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:37
107BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:44
108KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2000:01:3500:36:45
109BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK2000:00:3400:36:49
110PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:52
111MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2000:01:2700:36:53
112STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4000:02:1100:36:53
113KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:54
114DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:55
115BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:02
116CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK4000:00:2300:37:15
117MOSKWA Monika 1214CZUDECK2000:00:5900:37:15
118GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:24
119KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:01:0000:37:28
120SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4100:37:29
121POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:29
122HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:40
123MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:41
124MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:45
125WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:48
126LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM2000:01:2200:37:49
127ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM6000:00:4100:37:57
128HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK4000:01:1100:38:02
129KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:03
130KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK4000:01:4000:38:03
131MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:10
132TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:15
133CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:18
134HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:19
135PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:22
136LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3000:00:3000:38:37
137ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:40
138SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:41
139LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:1600:38:42
140STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK3000:00:4600:38:42
141ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2000:01:2100:38:46
142DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1200:38:47
143GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:47
144RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK4000:00:4900:38:58
145PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:01:2500:39:10
146RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:11
147SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:2600:39:16
148GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:29
149PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3000:02:1000:39:34
150KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:36
151NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:40
152RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:41
153MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:47
154BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK2000:00:4800:39:52
155TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:54
156BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:54
157RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:59
158DOBEK Halina 1389GORLICEK4000:00:1600:40:02
159WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3000:00:2300:40:03
160JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:03
161JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK5000:01:0200:40:05
162ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:09
163ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:10
164WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2500:40:14
165POKRYWKA Stefan 1380CISNAM6000:00:0200:40:15
166POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3000:02:0400:40:15
167BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:18
168ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:24
169PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:25
170PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:27
171KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3000:00:3200:40:29
172MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3000:00:4900:40:34
173BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2000:01:1400:40:34
174SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:34
175LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4000:01:3800:40:35
176MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3000:00:3200:40:36
177KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3000:01:3500:40:40
178GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:40
179PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:01:0100:40:41
180JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:42
181ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:47
182BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:49
183FUS Jacek 1072RZESZOWM6000:00:1000:40:52
184PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK5000:01:1700:41:02
185KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:16
186DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:19
187KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3000:01:3500:41:20
188BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:24
189ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:24
190ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4000:01:2600:41:26
191MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:34
192ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3000:01:4600:41:38
193SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:40
194PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3000:00:1400:41:44
195ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4000:01:1200:41:44
196KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:52
197GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:53
198TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:54
199KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:55
200CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:58
201POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:58
202WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:00
203CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4000:00:2800:42:02
204URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:04
205PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4000:01:4900:42:05
206DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK2000:02:0600:42:08
207DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:09
208NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:22
209SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:23
210MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3000:02:1200:42:23
211NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:35
212KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:36
213MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:37
214SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3000:00:3300:42:38
215KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2000:00:4400:42:43
216FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:43
217JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:44
218KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:44
219GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3000:01:4700:42:45
220SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:47
221NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:48
222MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4000:01:1400:42:48
223MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:50
224KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4000:00:4600:42:58
225BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4000:01:0900:43:15
226GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:16
227SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4000:01:0800:43:17
228WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4000:01:2500:43:18
229JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:20
230KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:21
231KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:32
232WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:32
233RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3000:00:4800:43:34
234ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4000:01:1100:43:35
235ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:41
236KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:45
237DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:47
238KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:48
239CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:54
240PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4000:01:4700:43:57
241BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4000:00:2800:43:58
242ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:58
243ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4000:00:2700:44:00
244MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4000:00:5000:44:04
245STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4000:00:5300:44:23
246WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3000:00:3500:44:28
247ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3000:01:0800:44:33
248KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:35
249WARAS Barbara 1334KATOWICEK3000:01:3100:44:38
250MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:03
251DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3000:01:5500:45:21
252DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:22
253BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:25
254KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:27
255ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:37
256POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:38
257ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:40
258PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3000:02:0700:45:43
259KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:44
260PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3000:01:5800:45:53
261KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4000:00:2400:45:54
262MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4000:02:0800:46:01
263MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:02
264JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:08
265PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:11
266KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:16
267ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:23
268KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4000:00:4800:46:25
269BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5500:46:27
270SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3000:01:5100:46:27
271KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4000:01:5300:46:27
272GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:29
273TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:31
274LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:31
275BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3000:01:5100:46:32
276TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK5000:00:5300:46:33
277NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:33
278PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:33
279LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:34
280ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3000:00:3400:46:35
281MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:37
282WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK6000:00:4700:46:39
283BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:41
284MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:41
285WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:42
286WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4000:00:4100:46:43
287GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:43
288WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:47
289SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK5000:02:1700:46:59
290PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3000:01:4900:47:00
291CUBER Aneta 1392POŁANIECK2000:00:2600:47:02
292DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2000:01:5400:47:15
293KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3000:02:1600:47:19
294MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:22
295KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:22
296WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:30
297SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3000:02:1700:47:44
298KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:59
299MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:03
300UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:04
301PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4000:01:4600:48:22
302NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4000:01:2900:48:34
303BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:59
304BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:02
305ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4000:00:5400:49:07
306DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:07
307MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:08
308ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM6000:01:1000:49:08
309SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4000:00:0000:49:19
310KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3000:00:1100:49:20
311PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:20
312SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5400:49:24
313PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2000:01:2200:49:26
314KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2000:01:2100:49:31
315WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:59
316BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2000:02:0000:50:01
317JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:16
318PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK6000:01:2700:50:24
319JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3000:01:0100:50:49
320ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:01:0100:50:51
321WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:52
322MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:59
323GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:03
324MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2000:01:4400:52:05
325KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2000:01:2100:52:07
326PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4000:01:3300:52:08
327KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:08
328WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK5000:01:4300:52:14
329ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:27
330JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4000:00:3300:52:56
331BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:58
332LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:05
333FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4000:02:0600:53:16
334KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM6000:02:0400:53:19
335BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2000:02:1500:53:23
336PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:33
337BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4000:00:4300:53:35
338JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3000:01:4100:53:36
339WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3000:01:4100:53:36
340URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4000:02:0300:53:49
341DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4000:02:1400:53:49
342OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4000:01:1600:54:00
343OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4000:01:1600:54:03
344MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK5000:01:0900:54:18
345OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK5000:01:5700:54:42
346GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5000:01:0100:55:32
347SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4000:01:0200:55:34
348JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4000:01:3300:56:11
349PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:04
350PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5000:01:2200:58:59
351STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5000:01:2100:59:00
352BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK6000:01:3201:00:05
353GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4000:01:2501:01:08
354WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4000:01:2401:01:09
355LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
356SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
Znaleziono 356 wynik(ów)