VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
    
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:3200:53:51
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:3800:54:29
3KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM2000:00:0200:26:0100:56:33
4KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:2500:57:29
5CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:5300:57:47
6TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:3000:58:12
7KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:1600:58:29
8TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK3000:00:0000:27:3100:58:36
9WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM2000:00:0500:28:2400:58:54
10DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:4300:59:04
11PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:3801:00:16
12JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM2000:00:1300:28:3001:00:24
13MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:5801:00:27
14SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM2000:00:0200:28:4201:00:40
15JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:0801:01:31
16WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:4101:01:31
17KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:3901:01:42
18CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:5201:01:59
19BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:2701:02:19
20SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:0801:02:22
21PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0500:29:3201:02:27
22BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM2000:00:0000:29:0901:02:33
23WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:4401:02:49
24BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:0201:03:31
25DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:5601:03:32
26MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:5401:03:41
27WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:0401:03:45
28BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:1301:04:18
29KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK3000:00:0100:29:4801:04:24
30LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:5701:04:25
31ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:1601:04:34
32ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:2001:04:39
33WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:1401:05:06
34ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:0701:05:06
35ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:0101:05:53
36ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:4401:05:58
37STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:0401:05:58
38ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:2301:06:31
39GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK2000:00:0400:30:5201:06:46
40HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:1501:06:50
41SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:3901:07:45
42GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:5401:07:52
43WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:31:3301:08:06
44KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:4001:08:08
45LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:0401:08:41
46ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK4000:00:0600:32:1701:08:43
47SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK3000:00:4100:32:4701:09:15
48TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:2701:09:22
49GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:5801:09:55
50KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:4601:10:29
51PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:4701:10:34
52RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:4101:10:40
53BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM2000:01:0500:33:2001:11:11
54GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK5000:00:2800:33:4901:11:25
55ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:4101:11:25
56ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM6000:00:0500:33:0001:11:34
57PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK3000:00:0300:33:2901:11:38
58LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:0801:11:40
59PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:5301:11:43
60BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK4000:00:0500:33:2601:12:09
61KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:2201:12:14
62SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2000:00:1300:34:2301:12:16
63KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK2000:00:0400:31:0301:12:26
64ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:1801:12:41
65GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:4901:12:45
66WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:0701:12:51
67KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK3000:00:0900:32:5701:13:01
68OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:2001:13:36
69SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:2401:14:19
70GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:0201:14:19
71GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:0401:14:21
72ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2000:01:5300:35:0301:14:35
73JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:5601:14:47
74DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:3401:14:49
75WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK2000:00:0900:34:3801:14:50
76ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:0201:15:00
77BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:4401:15:01
78SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:4001:15:02
79GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:0801:15:03
80SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:2901:15:13
81HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:4901:15:14
82ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:2201:15:18
83CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:3701:15:19
84MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2000:00:3500:35:0701:15:28
85DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:0101:15:29
86POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:1001:15:33
87BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM2000:00:3000:35:1401:15:37
88KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK3000:00:2900:35:4601:16:02
89MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:3301:16:10
90FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:2701:16:51
91RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:1201:16:52
92SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:4001:17:05
93ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:1301:17:11
94KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:3301:17:20
95CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK4000:00:2300:37:1501:17:23
96PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:5201:17:30
97TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:2700:35:3001:17:39
98LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM2000:01:2200:37:4901:17:39
99KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0600:35:4301:17:45
100DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:5501:17:52
101RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:5901:17:56
102WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:5801:18:31
103BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:0201:18:32
104KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:5401:18:32
105STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4000:02:1100:36:5301:18:38
106HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:4001:18:44
107WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:5601:18:45
108WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:0601:18:47
109SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK2000:00:2900:35:3901:18:49
110POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:2901:18:55
111MOSKWA Monika 1214CZUDECK2000:00:5900:37:1501:19:09
112MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:4101:19:11
113MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2000:01:2700:36:5301:19:15
114KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2000:01:3500:36:4501:19:35
115TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:1501:19:38
116PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:3201:19:47
117RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK4000:00:4900:38:5801:19:50
118WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2000:01:2800:35:2901:19:55
119BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK2000:00:3400:36:4901:20:00
120SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:4101:20:05
121KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:01:0000:37:2801:20:12
122CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:0801:20:35
123KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:0301:20:36
124KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK4000:01:4000:38:0301:20:36
125MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:1001:20:50
126PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3000:02:1000:39:3401:20:53
127NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM6000:00:1000:36:2801:21:01
128ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:2401:21:05
129RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:2101:21:26
130WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:4801:21:31
131CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:1801:21:42
132GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:4701:22:16
133GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:2901:22:27
134RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:1101:22:30
135ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM6000:00:4100:37:5701:23:18
136BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:5001:23:19
137KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:3601:23:20
138GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:2401:23:23
139NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:4001:23:37
140STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK3000:00:4600:38:4201:23:53
141HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK4000:01:1100:38:0201:23:54
142MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:4701:24:05
143RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:5901:24:16
144ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:0901:24:32
145ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2000:01:2100:38:4601:24:39
146PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:2201:24:53
147DOBEK Halina 1389GORLICEK4000:00:1600:40:0201:25:11
148WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3000:00:2300:40:0301:25:53
149LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:1600:38:4201:26:06
150SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:2600:39:1601:26:19
151ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3000:01:4600:41:3801:26:23
152HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:1901:26:24
153JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:0301:27:04
154JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK5000:01:0200:40:0501:27:05
155MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:3401:27:10
156ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:1001:27:35
157BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:4901:27:40
158ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:4701:27:41
159BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:5401:27:55
160KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3000:01:3500:41:2001:27:57
161JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:4201:27:59
162LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4000:01:3800:40:3501:28:05
163PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:01:2500:39:1001:28:06
164DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1200:38:4701:28:18
165MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:4501:28:29
166WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2500:40:1401:29:09
167PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:2701:29:16
168SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:3401:29:34
169URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:0401:29:38
170TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:5401:29:39
171MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:5001:29:45
172POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:5801:29:52
173DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:0901:29:56
174DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK2000:02:0600:42:0801:29:57
175PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4000:01:4900:42:0501:30:21
176POKRYWKA Stefan 1380CISNAM6000:00:0200:40:1501:30:22
177SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:4001:30:33
178DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:1901:30:49
179KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:5201:30:49
180BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK2000:00:4800:39:5201:31:02
181ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:4001:31:06
182PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:01:0100:40:4101:31:07
183SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:2301:31:07
184POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3000:02:0400:40:1501:31:13
185ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4000:01:2600:41:2601:31:27
186ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:2401:31:27
187SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4100:37:2901:31:29
188SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:4701:31:30
189BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:1801:31:38
190GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:1601:31:38
191KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:4801:31:40
192DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:4701:31:40
193KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:5501:31:46
194KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:4401:31:55
195GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3000:01:4700:42:4501:31:59
196PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:2501:32:08
197SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3000:00:3300:42:3801:32:15
198RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:4101:32:17
199MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3000:00:3200:40:3601:32:17
200KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3000:00:3200:40:2901:32:28
201BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4000:01:0900:43:1501:32:33
202SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4000:01:0800:43:1701:32:34
203PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK5000:01:1700:41:0201:32:42
204PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3000:00:1400:41:4401:32:45
205BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4000:00:2800:43:5801:32:49
206WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:3201:32:58
207KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:1601:32:58
208ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4000:00:2700:44:0001:33:17
209GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:5301:33:30
210ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:5801:33:31
211TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:5401:33:32
212CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:5401:33:49
213FUS Jacek 1072RZESZOWM6000:00:1000:40:5201:33:54
214STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4000:00:5300:44:2301:33:58
215CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:5801:34:05
216JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2001:34:16
217KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2101:34:16
218ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4000:01:1200:41:4401:34:40
219GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:4001:34:59
220KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3000:01:3500:40:4001:35:00
221ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3000:01:0800:44:3301:35:13
222MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3000:00:4900:40:3401:35:27
223PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4000:01:4700:43:5701:35:32
224KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:1601:36:19
225LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3000:00:3000:38:3701:36:24
226BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2000:01:1400:40:3401:36:27
227KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4000:00:4600:42:5801:36:50
228RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3000:00:4800:43:3401:37:19
229POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:3801:37:53
230BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:2501:37:55
231MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4000:00:5000:44:0401:38:10
232WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4000:01:2500:43:1801:38:15
233FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:4301:38:16
234PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3000:02:0700:45:4301:38:18
235KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:2701:38:41
236NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:3501:38:51
237MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:3701:38:52
238KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:3601:39:14
239NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:4801:39:15
240CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4000:00:2800:42:0201:39:19
241WARAS Barbara 1334KATOWICEK3000:01:3100:44:3801:39:33
242KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:3201:39:43
243SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK5000:02:1700:46:5901:40:09
244BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:2401:40:13
245DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2000:01:5400:47:1501:40:46
246DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:0701:40:57
247BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:4101:41:07
248DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:2201:41:36
249DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3000:01:5500:45:2101:41:38
250TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK5000:00:5300:46:3301:41:53
251GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:2901:41:53
252BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5500:46:2701:41:53
253KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:3501:41:59
254WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3000:00:3500:44:2801:41:59
255PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3000:01:5800:45:5301:42:10
256ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:2301:42:15
257ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:4001:42:32
258KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:4401:42:34
259PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:3301:42:46
260TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:3101:42:49
261MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:4101:42:49
262KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4000:01:5300:46:2701:42:49
263KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:2201:42:51
264KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3000:02:1600:47:1901:42:51
265NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:2201:42:53
266MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3000:02:1200:42:2301:42:53
267KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4000:00:2400:45:5401:43:06
268PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3000:01:4900:47:0001:43:07
269MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:3701:43:12
270MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4000:01:1400:42:4801:43:27
271KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2000:01:2100:49:3101:43:34
272MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:0301:43:51
273UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:0401:44:01
274ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3000:00:3400:46:3501:44:06
275ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:4101:44:07
276ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4000:01:1100:43:3501:44:08
277PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2000:01:2200:49:2601:44:11
278KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4000:00:4800:46:2501:44:29
279LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:3101:45:36
280LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3401:45:38
281NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3301:45:41
282KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2000:00:4400:42:4301:45:46
283MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4000:02:0800:46:0101:46:14
284MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:0201:46:16
285SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3000:02:1700:47:4401:46:20
286ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:3701:46:52
287KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:5901:47:14
288SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5400:49:2401:48:37
289JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3000:01:0100:50:4901:49:08
290JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:1601:49:08
291SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3000:01:5100:46:2701:49:13
292BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3000:01:5100:46:3201:49:14
293WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK6000:00:4700:46:3901:49:15
294PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4000:01:4600:48:2201:49:38
295MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:2201:49:52
296GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:4301:49:59
297WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:4701:50:01
298CUBER Aneta 1392POŁANIECK2000:00:2600:47:0201:50:10
299KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:4501:50:21
300MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:0301:50:30
301MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2000:01:4400:52:0501:50:41
302GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:0301:50:42
303BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:0201:50:53
304BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:5901:50:53
305WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:5201:51:10
306KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3000:00:1100:49:2001:51:34
307ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM6000:01:1000:49:0801:51:57
308SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4000:00:0000:49:1901:52:30
309ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:01:0100:50:5101:52:39
310PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK6000:01:2700:50:2401:54:20
311KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2000:01:2100:52:0701:54:29
312PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:2001:56:00
313KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM6000:02:0400:53:1901:56:13
314FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4000:02:0600:53:1601:56:14
315MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK5000:01:0900:54:1801:57:04
316PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4000:01:3300:52:0801:57:06
317JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:47
318WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:48
319PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:1101:58:07
320WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4000:00:4100:46:4301:58:12
321URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4000:02:0300:53:4901:59:12
322WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:4201:59:14
323JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:0801:59:16
324SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4000:01:0200:55:3401:59:37
325WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:5902:00:04
326BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2000:02:0000:50:0102:00:04
327ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4000:00:5400:49:0702:00:14
328MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:0802:00:15
329KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:0802:00:53
330BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:5802:02:06
331WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK5000:01:4300:52:1402:03:08
332JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4000:00:3300:52:5602:04:00
333LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:0502:04:05
334OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK5000:01:5700:54:4202:04:23
335JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4000:01:3300:56:1102:04:49
336NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4000:01:2900:48:3402:05:06
337OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4000:01:1600:54:0002:05:25
338OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4000:01:1600:54:0302:05:26
339MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:5902:07:21
340WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:3002:07:51
341PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:3302:09:24
342BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4000:00:4300:53:3502:09:25
343DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4000:02:1400:53:4902:10:05
344STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5000:01:2100:59:0002:14:44
345PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:0402:14:47
346PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5000:01:2200:58:5902:14:58
347JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:4402:15:00
348BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2000:02:1500:53:2302:15:01
349WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:0002:15:04
350ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:2702:15:21
351GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5000:01:0100:55:3202:16:10
352BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK6000:01:3201:00:0502:18:09
353WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4000:01:2401:01:0902:31:15
354GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4000:01:2501:01:0802:31:15
355LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
356SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
Znaleziono 356 wynik(ów)