VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK401K 500:00:0600:32:1701:08:4301:41:5001:58:35.3501:58:41.75 5:0911,6
2WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK402K 700:00:0000:31:3301:08:0601:41:3902:00:31.8502:00:31.85+00:01:505:1411,5
3BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK403K 1000:00:0500:33:2601:12:0901:46:3902:05:13.6002:05:18.90+00:06:375:2611,0
4CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK404K 1300:00:2300:37:1501:17:2301:51:3202:09:46.4502:10:09.90+00:11:285:3810,6
5RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK405K 1500:00:4900:38:5801:19:5001:53:5402:10:48.4002:11:37.60+00:12:555:4110,6
6KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK406K 2000:01:0600:35:4301:17:4501:55:4602:16:27.3502:17:33.85+00:18:525:5510,1
7DOBEK Halina 1389GORLICEK407K 2500:00:1600:40:0201:25:1102:04:4502:24:32.9502:24:49.45+00:26:076:179,5
8HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK408K 2600:01:1100:38:0201:23:5402:05:3002:27:22.6502:28:33.80+00:29:526:249,4
9KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK409K 3200:01:4000:38:0301:20:3602:02:5402:30:27.2002:32:07.35+00:33:256:329,2
10WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4010K 3500:01:2500:40:1401:29:0902:10:1902:31:36.2502:33:01.30+00:34:196:359,1
11PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4011K 3700:01:0100:40:4101:31:0702:12:2402:34:01.4002:35:03.00+00:36:216:419,0
12LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4012K 3800:01:3800:40:3501:28:0502:10:2402:33:28.9502:35:07.35+00:36:256:409,0
13ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4013K 3900:01:2600:41:2601:31:2702:11:4902:33:43.5002:35:10.40+00:36:286:419,0
14SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4014K 4100:00:2600:39:1601:26:1902:12:0002:35:58.7502:36:24.85+00:37:436:468,8
15PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4015K 4200:01:4900:42:0501:30:2102:12:4902:35:03.2502:36:52.75+00:38:116:448,9
16ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4016K 4500:00:2700:44:0001:33:1702:16:1902:37:15.7502:37:43.55+00:39:016:508,8
17BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4017K 4600:00:2800:43:5801:32:4902:16:1802:37:15.0002:37:43.75+00:39:026:508,8
18SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4018K 4700:01:0800:43:1701:32:3402:16:4802:38:07.7502:39:16.70+00:40:346:528,7
19BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4019K 5200:01:0900:43:1501:32:3302:17:2902:39:56.8002:41:06.20+00:42:246:578,6
20STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4020K 5300:00:5300:44:2301:33:5802:17:4202:41:40.0002:42:33.05+00:43:517:018,5
21STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4021K 5800:02:1100:36:5301:18:3802:00:4900:20:0002:43:39.0002:45:51.00+00:47:096:149,6
22MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4022K 6100:00:5000:44:0401:38:1002:22:1402:45:49.8502:46:40.00+00:47:587:128,3
23ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4023K 6200:01:1200:41:4401:34:4002:23:1402:46:46.7502:47:59.65+00:49:177:158,3
24WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4024K 6300:01:2500:43:1801:38:1502:23:1302:46:51.9002:48:17.35+00:49:357:158,3
25PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4025K 6400:01:4700:43:5701:35:3202:21:4602:46:52.5502:48:40.15+00:49:587:158,3
26KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4026K 6500:00:4600:42:5801:36:5002:23:4702:48:05.7502:48:52.35+00:50:107:188,2
27BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4027K 6600:00:5500:46:2701:41:5302:26:2302:48:26.9002:49:22.10+00:50:407:198,2
28CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4028K 7100:00:2800:42:0201:39:1902:27:1402:53:14.6502:53:43.55+00:55:017:318,0
29MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4029K 7200:02:0800:46:0101:46:1402:31:1202:52:10.0002:54:18.80+00:55:377:298,0
30KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4030K 7800:01:5300:46:2701:42:4902:33:3602:57:59.6002:59:52.60+01:01:107:447,8
31KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4031K 8200:00:4800:46:2501:44:2902:32:1602:59:09.8502:59:58.75+01:01:177:477,7
32MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4032K 8500:01:1400:42:4801:43:2702:31:5002:59:24.1503:00:38.30+01:01:567:487,7
33ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4033K 8700:01:1100:43:3501:44:0802:29:2003:01:15.9003:02:27.80+01:03:467:527,6
34SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4034K 9000:00:5400:49:2401:48:3702:39:1503:04:48.1003:05:42.40+01:07:008:027,5
35KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4035K 9500:00:2400:45:5401:43:0602:43:4803:10:24.6503:10:48.65+01:12:068:167,2
36WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4036K 9700:00:4100:46:4301:58:1202:46:1203:14:02.6503:14:44.25+01:16:028:267,1
37PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4037K 9800:01:3300:52:0801:57:0602:47:0003:13:16.2003:14:49.95+01:16:088:247,1
38SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4038K 10100:00:0000:49:1901:52:3002:47:0403:16:18.4003:16:18.40+01:17:368:327,0
39FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4039K 10200:02:0600:53:1601:56:1402:49:3203:14:14.3503:16:20.65+01:17:388:267,1
40PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4040K 10700:01:4600:48:2201:49:3802:46:5503:17:58.1503:19:44.85+01:21:038:367,0
41JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4041K 10800:00:3300:52:5602:04:0002:56:2603:24:07.7003:24:40.85+01:25:598:526,8
42NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4042K 11300:01:2900:48:3402:05:0602:58:1603:25:45.3003:27:14.45+01:28:328:566,7
43URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4043K 11400:02:0300:53:4901:59:1202:56:3103:26:48.5503:28:51.80+01:30:108:596,7
44ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4044K 11500:00:5400:49:0702:00:1402:56:0403:29:01.1503:29:55.45+01:31:139:056,6
45SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4045K 11600:01:0200:55:3401:59:3702:59:2603:29:58.5003:31:01.30+01:32:199:076,6
46DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4046K 11900:02:1400:53:4902:10:0503:04:5803:31:38.8003:33:53.05+01:35:119:126,5
47OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4047K 12000:01:1600:54:0002:05:2503:02:2803:33:09.9003:34:26.25+01:35:449:166,5
48OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4048K 12100:01:1600:54:0302:05:2603:02:5203:33:23.3003:34:39.60+01:35:579:166,5
49JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4049K 12300:01:3300:56:1102:04:4903:04:0903:35:55.7503:37:29.50+01:38:479:236,4
50BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4050K 12400:00:4300:53:3502:09:2503:09:5703:41:53.6003:42:37.25+01:43:559:386,2
51GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4051K 12900:01:2501:01:0802:31:1503:32:4804:06:55.3504:08:20.65+02:09:3810:445,6
52WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4052K 13000:01:2401:01:0902:31:1503:32:4804:06:57.6004:08:22.15+02:09:4010:445,6
Znaleziono 52 wynik(ów)