Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 23 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 401 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 356 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Za Skrzyżowaniem 6.5km | Brzeziniak 13.3km | Przed Skrzyżowaniem 19.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMANOWSKA Monika | 1308 | TUREK | K40 | 00:00:00 | 00:49:19 | 01:52:30 | 02:47:04 | ||
2 | WOŹNICZKA Jolanta | 1353 | SBRT Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:31:33 | 01:08:06 | 01:41:39 | |
3 | BIENIECKA Anna | 1400 | GLIWICE | K40 | 00:00:05 | 00:33:26 | 01:12:09 | 01:46:39 | ||
4 | ZALEWSKA Anna | 1358 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | K40 | 00:00:06 | 00:32:17 | 01:08:43 | 01:41:50 | |
5 | DOBEK Halina | 1389 | GORLICE | K40 | 00:00:16 | 00:40:02 | 01:25:11 | 02:04:45 | ||
6 | CZARTORYSKA Sylwia | 1050 | Następny Krok | ŁOMŻA | K40 | 00:00:23 | 00:37:15 | 01:17:23 | 01:51:32 | |
7 | KULITA Ela | 1156 | Tak Lubie Sandomierz | SANDOMIERZ | K40 | 00:00:24 | 00:45:54 | 01:43:06 | 02:43:48 | |
8 | SASAL Monika | 1278 | Fundacja Tylko Bieszczady | KRAKÓW | K40 | 00:00:26 | 00:39:16 | 01:26:19 | 02:12:00 | |
9 | ŁATKOWSKA Monika | 1182 | Grupa Biegowa CHTMO | CHOTOMÓW | K40 | 00:00:27 | 00:44:00 | 01:33:17 | 02:16:19 | |
10 | CZECHOWSKA Izabela | 1051 | Ww Team | LUBLIN | K40 | 00:00:28 | 00:42:02 | 01:39:19 | 02:27:14 | |
11 | BRUDEREK Anna | 1037 | Runners Team Jabłonna | JABŁONNA | K40 | 00:00:28 | 00:43:58 | 01:32:49 | 02:16:18 | |
12 | JAWORSKA Agnieszka | 1107 | WARSZAWA | K40 | 00:00:33 | 00:52:56 | 02:04:00 | 02:56:26 | ||
13 | WĘGLIŃSKA Joanna | 1340 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZ | K40 | 00:00:41 | 00:46:43 | 01:58:12 | 02:46:12 | |
14 | BURZ Jowita | 1042 | RZESZÓW | K40 | 00:00:43 | 00:53:35 | 02:09:25 | 03:09:57 | ||
15 | KOWALCZYK Anna | 1148 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | CZARNY LAS | K40 | 00:00:46 | 00:42:58 | 01:36:50 | 02:23:47 | |
16 | KROCZEK Liliana | 1149 | BPRT Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:48 | 00:46:25 | 01:44:29 | 02:32:16 | |
17 | RÓLKA Mariola | 1274 | BP Running Team | GLIWICE | K40 | 00:00:49 | 00:38:58 | 01:19:50 | 01:53:54 | |
18 | MARUT Kaśka | 1198 | BP Running Team Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:50 | 00:44:04 | 01:38:10 | 02:22:14 | |
19 | STARZECKA Joanna | 1297 | JAROSŁAW | K40 | 00:00:53 | 00:44:23 | 01:33:58 | 02:17:42 | ||
20 | ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna | 1364 | Fun&Run | PRZEDMIEŚCIE CZUDECKIE | K40 | 00:00:54 | 00:49:07 | 02:00:14 | 02:56:04 | |
21 | SKOREK MASZOTA Weronika | 1283 | Padł na Ryj Team | GDYNIA | K40 | 00:00:54 | 00:49:24 | 01:48:37 | 02:39:15 | |
22 | BOZA Beata | 1034 | Padł Na Ryj Team | GDYNIA | K40 | 00:00:55 | 00:46:27 | 01:41:53 | 02:26:23 | |
23 | PORĘBSKA Dorota | 1259 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | K40 | 00:01:01 | 00:40:41 | 01:31:07 | 02:12:24 | |
24 | SKORUPKA Anna | 1284 | NOWE IGANIE | K40 | 00:01:02 | 00:55:34 | 01:59:37 | 02:59:26 | ||
25 | KITOWSKA Anna | 1126 | Perfect Runner Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K40 | 00:01:06 | 00:35:43 | 01:17:45 | 01:55:46 | |
26 | SOBURA Magdalena | 1292 | Woźniak Running Team | KIELCE | K40 | 00:01:08 | 00:43:17 | 01:32:34 | 02:16:48 | |
27 | BEDNARSKA Joanna | 1018 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | KIELCE | K40 | 00:01:09 | 00:43:15 | 01:32:33 | 02:17:29 | |
28 | ŚWISTAK Karolina | 1304 | KRAKOW | K40 | 00:01:11 | 00:43:35 | 01:44:08 | 02:29:20 | ||
29 | HABRAT Dorota | 1090 | Habrat Team | KROSNO | K40 | 00:01:11 | 00:38:02 | 01:23:54 | 02:05:30 | |
30 | ZIÓŁKOWSKA Bożena | 1366 | Bieguny WALBA | KROSNO | K40 | 00:01:12 | 00:41:44 | 01:34:40 | 02:23:14 | |
31 | MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna | 1189 | ZBROSŁAWICE | K40 | 00:01:14 | 00:42:48 | 01:43:27 | 02:31:50 | ||
32 | OŻÓG Dorota | 1232 | CHEŁM | K40 | 00:01:16 | 00:54:00 | 02:05:25 | 03:02:28 | ||
33 | OŻÓG Iwona | 1233 | CHEŁM | K40 | 00:01:16 | 00:54:03 | 02:05:26 | 03:02:52 | ||
34 | WANDEL Agnieszka | 1332 | Face Nordic Walking Team | POZNAŃ | K40 | 00:01:24 | 01:01:09 | 02:31:15 | 03:32:48 | |
35 | WALKOWSKA Justyna | 1327 | Jacekbiega Running Team | NOWA IWICZNA | K40 | 00:01:25 | 00:43:18 | 01:38:15 | 02:23:13 | |
36 | GENDERA Ewa | 1078 | Night Runners | POZNAŃ | K40 | 00:01:25 | 01:01:08 | 02:31:15 | 03:32:48 | |
37 | WEBER Agata | 1337 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K40 | 00:01:25 | 00:40:14 | 01:29:09 | 02:10:19 | |
38 | ŁAGOŃSKA Monika | 1178 | Jelenia Plast Sport Team | JEŻÓW SUDECKI | K40 | 00:01:26 | 00:41:26 | 01:31:27 | 02:11:49 | |
39 | NASARZEWSKA Joanna | 1221 | West Coast Runners Cyprus | BRZEZINY | K40 | 00:01:29 | 00:48:34 | 02:05:06 | 02:58:16 | |
40 | PAWŁOWSKA- LIS Maria | 1245 | MarusiabiegaPL | JANOWIEC | K40 | 00:01:33 | 00:52:08 | 01:57:06 | 02:47:00 | |
41 | JASIUL Mariola | 1106 | LEGIONOWO | K40 | 00:01:33 | 00:56:11 | 02:04:49 | 03:04:09 | ||
42 | LASKA Anna | 1166 | OCR TEAM DĘBICA | ROPCZYCE | K40 | 00:01:38 | 00:40:35 | 01:28:05 | 02:10:24 | |
43 | KOWALCZYK Monika | 1147 | KROSNO | K40 | 00:01:40 | 00:38:03 | 01:20:36 | 02:02:54 | ||
44 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 1235 | KRAKÓW | K40 | 00:01:46 | 00:48:22 | 01:49:38 | 02:46:55 | ||
45 | PĘKALA Anna | 1251 | Night RUNNERS Zabrze | ZABRZE | K40 | 00:01:47 | 00:43:57 | 01:35:32 | 02:21:46 | |
46 | PLUTA Marta | 1257 | Dzikie Mustangi | BRZEŹNICA | K40 | 00:01:49 | 00:42:05 | 01:30:21 | 02:12:49 | |
47 | KAPUSTA Zuzanna | 1116 | Dzikie Mustangi | LUBZINA | K40 | 00:01:53 | 00:46:27 | 01:42:49 | 02:33:36 | |
48 | URBANIAK Agnieszka | 1325 | LEGIONOWO | K40 | 00:02:03 | 00:53:49 | 01:59:12 | 02:56:31 | ||
49 | FĄFARA Agnieszka | 1069 | ŁÓDŹ | K40 | 00:02:06 | 00:53:16 | 01:56:14 | 02:49:32 | ||
50 | MASZKOWSKA Anna | 1199 | LUBLIN | K40 | 00:02:08 | 00:46:01 | 01:46:14 | 02:31:12 | ||
51 | STACHURA Beata | 1296 | Atlantic | KRAKÓW | K40 | 00:02:11 | 00:36:53 | 01:18:38 | 02:00:49 | |
52 | DZIURZYŃSKA Ulka | 1068 | GoodCoachTeam | KRAKÓW | K40 | 00:02:14 | 00:53:49 | 02:10:05 | 03:04:58 |
Znaleziono 52 wynik(ów)