VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK301K 100:00:0000:27:3100:58:3601:25:2301:39:26.1501:39:27.05 4:1913,9
2PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK302K 200:00:0500:29:3201:02:2701:31:4601:47:06.8501:47:12.00+00:07:444:3912,9
3KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK303K 300:00:0100:29:4801:04:2401:35:1401:50:54.4001:50:55.90+00:11:284:4912,4
4GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK201K 400:00:0400:30:5201:06:4601:40:0601:58:07.2501:58:11.30+00:18:445:0811,7
5ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK401K 500:00:0600:32:1701:08:4301:41:5001:58:35.3501:58:41.75+00:19:145:0911,6
6SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK304K 600:00:4100:32:4701:09:1501:42:1201:58:50.1001:59:31.50+00:20:045:1011,6
7WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK402K 700:00:0000:31:3301:08:0601:41:3902:00:31.8502:00:31.85+00:21:045:1411,5
8PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK305K 800:00:0300:33:2901:11:3801:45:1802:02:11.5002:02:15.05+00:22:485:1811,3
9GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK501K 900:00:2800:33:4901:11:2501:44:4202:02:01.8502:02:30.20+00:23:035:1811,3
10BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK403K 1000:00:0500:33:2601:12:0901:46:3902:05:13.6002:05:18.90+00:25:515:2611,0
11KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK202K 1100:00:0400:31:0301:12:2601:47:5002:06:18.3002:06:22.80+00:26:555:2910,9
12KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK306K 1200:00:0900:32:5701:13:0101:49:3402:08:05.8502:08:15.60+00:28:485:3410,8
13CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK404K 1300:00:2300:37:1501:17:2301:51:3202:09:46.4502:10:09.90+00:30:425:3810,6
14WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK203K 1400:00:0900:34:3801:14:5001:51:5102:11:13.0502:11:22.05+00:31:555:4210,5
15RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK405K 1500:00:4900:38:5801:19:5001:53:5402:10:48.4002:11:37.60+00:32:105:4110,6
16KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK307K 1600:00:2900:35:4601:16:0201:52:5202:11:47.7502:12:16.90+00:32:495:4310,5
17ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK308K 1700:02:1100:36:2201:15:1801:51:5402:11:24.0002:13:35.95+00:34:085:4210,5
18SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK204K 1800:00:2900:35:3901:18:4901:55:5102:15:18.7502:15:48.40+00:36:215:5310,2
19MOSKWA Monika 1214CZUDECK205K 1900:00:5900:37:1501:19:0901:55:4102:15:30.1002:16:29.90+00:37:025:5310,2
20KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK406K 2000:01:0600:35:4301:17:4501:55:4602:16:27.3502:17:33.85+00:38:065:5510,1
21KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK206K 2100:01:0000:37:2801:20:1201:58:4602:18:32.7002:19:33.35+00:40:066:0110,0
22BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK207K 2200:00:3400:36:4901:20:0001:59:2202:19:36.7002:20:11.45+00:40:446:049,9
23STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK309K 2300:00:4600:38:4201:23:5302:01:5602:21:46.8002:22:33.70+00:43:066:099,7
24PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3010K 2400:02:1000:39:3401:20:5301:58:4102:20:29.1502:22:39.90+00:43:126:069,8
25DOBEK Halina 1389GORLICEK407K 2500:00:1600:40:0201:25:1102:04:4502:24:32.9502:24:49.45+00:45:226:179,5
26HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK408K 2600:01:1100:38:0201:23:5402:05:3002:27:22.6502:28:33.80+00:49:066:249,4
27ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3011K 2700:01:4600:41:3801:26:2302:05:2602:26:53.7502:28:40.55+00:49:136:239,4
28JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK502K 2800:01:0200:40:0501:27:0502:07:2202:29:28.3502:30:30.40+00:51:036:299,2
29WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3012K 2900:00:2300:40:0301:25:5302:07:5102:30:10.8502:30:34.55+00:51:076:319,2
30SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3013K 3000:00:4100:37:2901:31:2902:11:5502:31:12.3502:31:54.05+00:52:276:349,1
31LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK503K 3100:00:1600:38:4201:26:0602:08:4302:31:48.6502:32:05.25+00:52:386:369,1
32KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK409K 3200:01:4000:38:0301:20:3602:02:5402:30:27.2002:32:07.35+00:52:406:329,2
33KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3014K 3300:01:3500:41:2001:27:5702:09:0802:31:18.5502:32:54.40+00:53:276:349,1
34DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK208K 3400:02:0600:42:0801:29:5702:09:3202:30:49.8502:32:56.40+00:53:296:339,1
35WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4010K 3500:01:2500:40:1401:29:0902:10:1902:31:36.2502:33:01.30+00:53:346:359,1
36KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3015K 3600:00:3200:40:2901:32:2802:13:5502:34:23.4002:34:55.90+00:55:286:428,9
37PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4011K 3700:01:0100:40:4101:31:0702:12:2402:34:01.4002:35:03.00+00:55:356:419,0
38LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4012K 3800:01:3800:40:3501:28:0502:10:2402:33:28.9502:35:07.35+00:55:406:409,0
39ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4013K 3900:01:2600:41:2601:31:2702:11:4902:33:43.5002:35:10.40+00:55:436:419,0
40GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3016K 4000:01:4700:42:4501:31:5902:12:2202:33:52.8002:35:39.80+00:56:126:419,0
41SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4014K 4100:00:2600:39:1601:26:1902:12:0002:35:58.7502:36:24.85+00:56:576:468,8
42PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4015K 4200:01:4900:42:0501:30:2102:12:4902:35:03.2502:36:52.75+00:57:256:448,9
43PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3017K 4300:01:2500:39:1001:28:0602:11:3602:35:48.1502:37:13.45+00:57:466:468,9
44KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3018K 4400:01:3500:40:4001:35:0002:15:5702:35:57.1502:37:33.05+00:58:066:468,8
45ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4016K 4500:00:2700:44:0001:33:1702:16:1902:37:15.7502:37:43.55+00:58:166:508,8
46BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4017K 4600:00:2800:43:5801:32:4902:16:1802:37:15.0002:37:43.75+00:58:166:508,8
47SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4018K 4700:01:0800:43:1701:32:3402:16:4802:38:07.7502:39:16.70+00:59:496:528,7
48ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3019K 4800:01:0800:44:3301:35:1302:16:0302:38:11.7502:39:19.75+00:59:526:528,7
49DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3020K 4900:00:1200:38:4701:28:1802:14:0602:39:23.8502:39:36.15+01:00:096:558,7
50PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3021K 5000:00:1400:41:4401:32:4502:17:3202:40:14.2002:40:28.35+01:01:016:588,6
51KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3022K 5100:02:1100:36:5401:18:3201:57:3200:20:0002:38:33.0002:40:44.00+01:01:166:0110,0
52BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4019K 5200:01:0900:43:1501:32:3302:17:2902:39:56.8002:41:06.20+01:01:396:578,6
53STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4020K 5300:00:5300:44:2301:33:5802:17:4202:41:40.0002:42:33.05+01:03:067:018,5
54PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK504K 5400:01:1700:41:0201:32:4202:19:3602:41:26.8502:42:44.50+01:03:177:018,5
55POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3023K 5500:02:0400:40:1501:31:1302:16:3402:40:47.5002:42:52.15+01:03:256:598,6
56MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3024K 5600:00:4900:40:3401:35:2702:18:4802:42:31.1002:43:21.05+01:03:547:048,5
57SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3025K 5700:00:3300:42:3801:32:1502:18:2702:42:51.2502:43:24.40+01:03:577:048,5
58STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4021K 5800:02:1100:36:5301:18:3802:00:4900:20:0002:43:39.0002:45:51.00+01:06:236:149,6
59BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK209K 5900:00:4800:39:5201:31:0202:18:2402:45:03.5002:45:52.10+01:06:257:108,4
60LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3026K 6000:00:3000:38:3701:36:2402:22:0802:45:28.1502:45:59.05+01:06:327:118,3
61MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4022K 6100:00:5000:44:0401:38:1002:22:1402:45:49.8502:46:40.00+01:07:127:128,3
62ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4023K 6200:01:1200:41:4401:34:4002:23:1402:46:46.7502:47:59.65+01:08:327:158,3
63WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4024K 6300:01:2500:43:1801:38:1502:23:1302:46:51.9002:48:17.35+01:08:507:158,3
64PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4025K 6400:01:4700:43:5701:35:3202:21:4602:46:52.5502:48:40.15+01:09:137:158,3
65KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4026K 6500:00:4600:42:5801:36:5002:23:4702:48:05.7502:48:52.35+01:09:257:188,2
66BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4027K 6600:00:5500:46:2701:41:5302:26:2302:48:26.9002:49:22.10+01:09:557:198,2
67PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3027K 6700:02:0700:45:4301:38:1802:25:2602:48:18.8502:50:25.95+01:10:587:198,2
68RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3028K 6800:00:4800:43:3401:37:1902:24:3002:50:06.8502:50:55.60+01:11:287:238,1
69TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK505K 6900:00:5300:46:3301:41:5302:26:3902:50:43.1502:51:36.80+01:12:097:258,1
70DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3029K 7000:01:5500:45:2101:41:3802:26:4502:50:18.2002:52:13.85+01:12:467:248,1
71CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4028K 7100:00:2800:42:0201:39:1902:27:1402:53:14.6502:53:43.55+01:14:167:318,0
72MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4029K 7200:02:0800:46:0101:46:1402:31:1202:52:10.0002:54:18.80+01:14:517:298,0
73PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3030K 7300:01:5800:45:5301:42:1002:28:1502:52:59.0502:54:57.90+01:15:307:318,0
74WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3031K 7400:00:3500:44:2801:41:5902:30:0802:54:46.3502:55:22.05+01:15:557:357,9
75MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3032K 7500:00:3200:40:3601:32:1702:26:2202:55:47.1002:56:19.30+01:16:527:387,9
76MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3033K 7600:02:1200:42:2301:42:5302:28:4602:54:38.2002:56:50.85+01:17:237:357,9
77SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK506K 7700:02:1700:46:5901:40:0902:30:1002:55:55.1502:58:12.35+01:18:457:387,8
78KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4030K 7800:01:5300:46:2701:42:4902:33:3602:57:59.6002:59:52.60+01:20:257:447,8
78NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3034K 7800:01:4900:46:3301:45:4102:33:4202:58:02.9502:59:52.60+01:20:257:447,8
80LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3035K 8000:01:5300:46:3101:45:3602:33:4302:58:00.9002:59:54.20+01:20:277:447,8
81MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3036K 8100:01:5300:46:4101:42:4902:33:3602:58:01.2502:59:55.05+01:20:287:447,8
82KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4031K 8200:00:4800:46:2501:44:2902:32:1602:59:09.8502:59:58.75+01:20:317:477,7
83LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3037K 8300:01:4900:46:3401:45:3802:33:4602:58:14.0503:00:04.00+01:20:367:457,7
84ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3038K 8400:00:3400:46:3501:44:0602:32:3502:59:52.5503:00:26.60+01:20:597:497,7
85MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4032K 8500:01:1400:42:4801:43:2702:31:5002:59:24.1503:00:38.30+01:21:117:487,7
86SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3039K 8600:02:1700:47:4401:46:2002:34:3003:00:00.4003:02:17.70+01:22:507:497,7
87ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4033K 8700:01:1100:43:3501:44:0802:29:2003:01:15.9003:02:27.80+01:23:007:527,6
88PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3040K 8800:01:4900:47:0001:43:0702:34:3903:02:20.8003:04:10.30+01:24:437:557,6
89WARAS Barbara 1334KATOWICEK3041K 8900:01:3100:44:3801:39:3302:33:5003:03:34.9503:05:06.10+01:25:397:587,5
90SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4034K 9000:00:5400:49:2401:48:3702:39:1503:04:48.1003:05:42.40+01:26:158:027,5
91JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3042K 9100:01:0100:50:4901:49:0802:38:3403:05:34.5503:06:35.55+01:27:088:047,4
92WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK601K 9200:00:4700:46:3901:49:1502:39:1603:06:22.2003:07:09.30+01:27:428:067,4
93KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3043K 9300:02:1600:47:1901:42:5102:37:1403:06:10.7003:08:27.30+01:29:008:057,4
94KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3044K 9400:00:1100:49:2001:51:3402:42:2803:08:49.7503:09:00.95+01:29:338:127,3
95KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4035K 9500:00:2400:45:5401:43:0602:43:4803:10:24.6503:10:48.65+01:31:218:167,2
96ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3045K 9600:01:0100:50:5101:52:3902:43:3303:12:08.5003:13:10.10+01:33:438:217,2
97WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4036K 9700:00:4100:46:4301:58:1202:46:1203:14:02.6503:14:44.25+01:35:178:267,1
98PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4037K 9800:01:3300:52:0801:57:0602:47:0003:13:16.2003:14:49.95+01:35:228:247,1
99CUBER Aneta 1392POŁANIECK2010K 9900:00:2600:47:0201:50:1002:44:4703:14:41.1503:15:07.30+01:35:408:277,1
100SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3046K 10000:01:5100:46:2701:49:1302:42:0803:14:21.5003:16:13.30+01:36:468:277,1
101SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4038K 10100:00:0000:49:1901:52:3002:47:0403:16:18.4003:16:18.40+01:36:518:327,0
102FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4039K 10200:02:0600:53:1601:56:1402:49:3203:14:14.3503:16:20.65+01:36:538:267,1
103BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3047K 10300:01:5100:46:3201:49:1402:42:0803:14:37.4003:16:28.95+01:37:018:277,1
104PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK602K 10400:01:2700:50:2401:54:2002:47:0003:15:03.9503:16:31.75+01:37:048:287,1
105WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK507K 10500:01:4300:52:1402:03:0802:52:1303:14:53.4003:16:37.25+01:37:108:287,1
106MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK508K 10600:01:0900:54:1801:57:0402:47:3803:16:48.6003:17:58.50+01:38:318:337,0
107PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4040K 10700:01:4600:48:2201:49:3802:46:5503:17:58.1503:19:44.85+01:40:178:367,0
108JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4041K 10800:00:3300:52:5602:04:0002:56:2603:24:07.7003:24:40.85+01:45:138:526,8
109KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2011K 10900:01:2100:52:0701:54:2902:51:4203:24:26.9503:25:48.20+01:46:218:536,7
110BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2012K 11000:02:0000:50:0102:00:0402:53:0703:24:30.2003:26:30.75+01:47:038:536,7
111WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3048K 11100:01:4100:53:3601:57:4802:53:3103:25:02.9503:26:44.70+01:47:178:546,7
112JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3049K 11200:01:4100:53:3601:57:4702:53:3103:25:04.4003:26:45.45+01:47:188:546,7
113NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4042K 11300:01:2900:48:3402:05:0602:58:1603:25:45.3003:27:14.45+01:47:478:566,7
114URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4043K 11400:02:0300:53:4901:59:1202:56:3103:26:48.5503:28:51.80+01:49:248:596,7
115ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4044K 11500:00:5400:49:0702:00:1402:56:0403:29:01.1503:29:55.45+01:50:289:056,6
116SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4045K 11600:01:0200:55:3401:59:3702:59:2603:29:58.5003:31:01.30+01:51:349:076,6
117PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2013K 11700:01:2200:49:2601:44:1102:55:1103:31:03.4003:32:25.50+01:52:589:106,5
118OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK509K 11800:01:5700:54:4202:04:2303:00:4403:31:49.5003:33:47.10+01:54:209:126,5
119DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4046K 11900:02:1400:53:4902:10:0503:04:5803:31:38.8003:33:53.05+01:54:269:126,5
120OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4047K 12000:01:1600:54:0002:05:2503:02:2803:33:09.9003:34:26.25+01:54:599:166,5
121OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4048K 12100:01:1600:54:0302:05:2603:02:5203:33:23.3003:34:39.60+01:55:129:166,5
122MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2014K 12200:01:4400:52:0501:50:4102:45:3000:20:0003:35:02.0003:36:46.00+01:57:188:287,1
123JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4049K 12300:01:3300:56:1102:04:4903:04:0903:35:55.7503:37:29.50+01:58:029:236,4
124BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4050K 12400:00:4300:53:3502:09:2503:09:5703:41:53.6003:42:37.25+02:03:109:386,2
125STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5010K 12500:01:2100:59:0002:14:4403:09:1003:42:43.8003:44:05.70+02:04:389:416,2
126PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5011K 12600:01:2200:58:5902:14:5803:08:5403:42:43.8003:44:06.35+02:04:399:416,2
127GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5012K 12700:01:0100:55:3202:16:1003:19:1503:53:37.2503:54:38.45+02:15:1110:095,9
128BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK603K 12800:01:3201:00:0502:18:0903:26:0904:01:20.1504:02:52.65+02:23:2510:295,7
129GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4051K 12900:01:2501:01:0802:31:1503:32:4804:06:55.3504:08:20.65+02:28:5310:445,6
130WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4052K 13000:01:2401:01:0902:31:1503:32:4804:06:57.6004:08:22.15+02:28:5510:445,6
Znaleziono 130 wynik(ów)