VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM401M 400:00:0400:27:2500:57:2901:23:4501:38:24.9501:38:29.20 4:1614,0
2KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM402M 900:00:0400:27:1600:58:2901:26:5001:42:21.7501:42:26.30+00:03:574:2713,5
3MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM403M 1300:00:0400:28:5801:00:2701:29:5001:45:33.9501:45:38.90+00:07:094:3513,1
4JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM404M 1400:00:0100:29:0801:01:3101:30:3601:45:56.7001:45:58.60+00:07:294:3613,0
5CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM405M 1700:00:0300:28:5201:01:5901:31:3301:47:07.7501:47:11.65+00:08:424:3912,9
6BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM406M 1800:00:1300:30:0201:03:3101:32:1601:47:37.1001:47:50.15+00:09:204:4012,8
7MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM407M 2100:00:0300:28:5401:03:4101:34:3801:50:17.7001:50:21.65+00:11:524:4712,5
8DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM408M 2500:00:1600:29:5601:03:3201:34:3101:50:36.8501:50:52.85+00:12:234:4812,5
9WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM409M 2700:00:2200:30:0401:03:4501:34:4901:51:20.8501:51:42.95+00:13:134:5012,4
10ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4010M 2800:00:0600:31:4401:05:5801:36:1501:51:55.4001:52:01.50+00:13:324:5112,3
11ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4011M 2900:00:3000:31:0101:05:5301:36:2001:52:03.0001:52:33.75+00:14:044:5212,3
12STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4012M 3100:00:1900:31:0401:05:5801:36:3801:52:33.5501:52:52.75+00:14:234:5312,3
13ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4013M 3400:00:0500:30:2001:04:3901:36:4501:55:21.0001:55:26.85+00:16:575:0012,0
14LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4014M 3500:00:0400:32:0401:08:4101:40:3001:56:18.1501:56:22.85+00:17:535:0311,9
15SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4015M 3600:00:0900:31:3901:07:4501:39:4001:56:46.7001:56:56.65+00:18:275:0411,8
16GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4016M 3800:00:1500:31:5401:07:5201:39:5001:56:45.6501:57:00.90+00:18:315:0411,8
17GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4017M 4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:4901:58:05.9001:58:19.45+00:19:505:0811,7
18KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4018M 4100:00:0800:32:4601:10:2901:43:1701:59:33.0501:59:41.90+00:21:125:1111,5
19KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4019M 4200:00:0900:31:4001:08:0801:42:2402:00:13.6502:00:23.60+00:21:545:1311,5
20PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4020M 4300:00:3900:31:4701:10:3401:41:4901:59:58.4502:00:38.40+00:22:095:1311,5
21ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4021M 4400:00:4200:34:1801:12:4101:44:2902:00:21.6502:01:04.15+00:22:345:1411,5
22PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4022M 5200:00:1300:33:5301:11:4301:45:4602:04:20.1002:04:33.35+00:26:045:2411,1
23SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4023M 5300:00:4300:34:2401:14:1901:47:2702:04:46.5502:05:30.10+00:27:005:2511,1
24GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4024M 5500:00:2700:35:0401:14:2101:47:3702:05:15.4002:05:42.80+00:27:135:2611,0
25BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4025M 5800:02:0400:36:4401:15:0101:47:2102:05:03.4002:07:07.60+00:28:385:2611,0
26HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4026M 6000:02:0200:35:4901:15:1401:48:5602:06:04.2002:08:06.45+00:29:375:2810,9
27POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4027M 6200:00:3100:35:1001:15:3301:50:3102:08:40.6002:09:11.90+00:30:425:3510,7
28MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4028M 6600:00:3100:36:3301:16:1001:51:5302:11:02.6502:11:34.55+00:33:055:4110,5
29SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4029M 6900:00:2200:35:4001:17:0501:53:0302:11:33.6502:11:55.65+00:33:265:4310,5
30DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4030M 7100:00:1700:34:3401:14:4901:52:4702:12:18.8502:12:36.20+00:34:075:4510,4
31DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4031M 7200:00:1000:36:5501:17:5201:54:0302:12:51.5502:13:02.40+00:34:335:4610,4
32BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4032M 7300:00:2200:37:0201:18:3201:54:1202:13:18.5502:13:40.80+00:35:115:4710,4
33WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4033M 7800:01:1500:35:5601:18:4501:53:5502:13:47.7002:15:02.75+00:36:335:4910,3
34RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4034M 8000:00:4600:35:1201:16:5201:54:4602:14:38.0502:15:24.35+00:36:555:5110,3
35MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4035M 8200:00:4400:37:4101:19:1101:57:0602:15:05.4002:15:50.15+00:37:205:5210,2
36PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4036M 8300:01:4800:36:5201:17:3001:54:4002:14:55.5002:16:43.80+00:38:145:5110,2
37ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4037M 8500:00:2300:36:1301:17:1101:56:1602:17:29.1002:17:53.05+00:39:235:5810,0
38PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4038M 8600:00:3200:36:3201:19:4701:58:0402:17:46.7502:18:19.35+00:39:505:5910,0
39RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4039M 8700:07:3600:35:5901:17:5601:52:4302:10:51.6002:18:27.60+00:39:585:4110,5
40GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4040M 9000:01:2800:39:2901:22:2701:58:4902:17:15.8502:18:44.70+00:40:155:5810,1
41RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4041M 9200:00:4200:36:2101:21:2601:59:2902:18:10.5002:18:52.80+00:40:236:0010,0
42TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4042M 9700:01:2400:38:1501:19:3801:58:1402:19:20.8002:20:45.05+00:42:156:039,9
43WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4043M 10000:00:3500:35:5801:18:3101:59:1102:23:11.3502:23:47.25+00:45:186:139,6
44ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4044M 10100:01:0700:40:0901:24:3202:02:2102:23:06.4002:24:13.65+00:45:446:139,6
45WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4045M 10800:00:1000:37:4801:21:3102:04:3402:26:14.7002:26:25.20+00:47:566:219,4
46GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4046M 10900:00:3900:38:4701:22:1602:04:0502:25:48.1502:26:27.40+00:47:586:209,5
47JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4047M 11100:01:1200:40:4201:27:5902:06:0902:26:09.8502:27:22.75+00:48:536:219,4
48ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4048M 11300:02:1300:40:4701:27:4102:07:0902:26:33.1502:28:46.35+00:50:176:229,4
49BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4049M 11400:02:1300:40:4901:27:4002:07:1002:26:34.4502:28:48.15+00:50:186:229,4
50HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4050M 12200:01:1200:38:1901:26:2402:08:3202:31:15.6502:32:28.10+00:53:586:349,1
51KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4051M 12700:00:3300:35:3301:17:2001:54:0900:20:0002:33:03.0002:33:37.00+00:55:075:4710,4
52ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4052M 12800:01:2600:41:2401:31:2702:11:4702:33:43.3502:35:10.05+00:56:406:419,0
53KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4053M 13100:01:4800:42:4401:31:5502:12:1902:33:52.0002:35:40.00+00:57:106:419,0
54ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4054M 14000:00:2900:43:5801:33:3102:16:1802:37:15.1002:37:44.25+00:59:156:508,8
55URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4055M 14100:01:4100:42:0401:29:3802:14:4002:36:07.1502:37:48.65+00:59:196:478,8
56CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4056M 14300:02:2300:43:5401:33:4902:15:2502:35:50.0502:38:13.15+00:59:436:468,9
57KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4057M 14400:02:1500:43:4801:31:4002:14:1202:36:07.0502:38:22.40+00:59:536:478,8
58KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4058M 14700:01:0400:41:1601:36:1902:17:3502:37:33.4502:38:38.00+01:00:086:518,8
59KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4059M 15000:00:5200:43:2101:34:1602:18:5002:39:36.8002:40:28.90+01:01:596:568,6
60JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4060M 15100:00:5200:43:2001:34:1602:18:5202:39:39.1002:40:31.65+01:02:026:568,6
61GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4061M 15200:01:2600:41:5301:33:3002:15:5002:39:11.1002:40:37.45+01:02:086:558,7
62NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4062M 15400:01:3300:42:3501:38:5102:19:1102:39:55.0502:41:28.85+01:02:596:578,6
63KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4063M 15500:01:3300:42:3601:39:1402:19:1002:39:56.9502:41:30.05+01:03:006:578,6
64MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4064M 15600:01:3200:42:3701:38:5202:19:1302:39:59.5002:41:31.80+01:03:026:578,6
65GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4065M 16000:00:5400:46:2901:41:5302:23:5502:42:17.8502:43:12.80+01:04:437:038,5
66KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4066M 16300:01:0700:41:5501:31:4602:19:1802:43:34.6002:44:41.70+01:06:127:068,4
67KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4067M 16500:01:4100:45:2701:38:4102:21:5702:44:39.8502:46:21.35+01:07:527:098,4
68BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4068M 17300:01:4200:45:2501:37:5502:26:1102:53:04.5502:54:47.00+01:16:177:318,0
69MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4069M 17400:00:0700:37:4501:28:2902:12:2800:20:0002:54:54.0002:55:02.00+01:16:326:448,9
70KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4070M 17500:00:3300:44:3501:41:5902:30:1102:54:50.5002:55:23.65+01:16:547:367,9
71ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4071M 17600:02:0500:45:4001:42:3202:29:2202:53:59.1502:56:04.85+01:17:357:337,9
72KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4072M 17700:02:0500:45:4401:42:3402:29:2302:54:00.5502:56:06.30+01:17:377:337,9
73NOWACKI Roman 1223KUTNOM4073M 17900:02:1100:42:2201:42:5302:28:4402:54:39.3002:56:50.70+01:18:217:357,9
74MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4074M 18100:02:0800:46:0201:46:1602:31:5402:57:28.2002:59:36.70+01:21:077:427,8
75PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4075M 18400:01:5000:46:3301:42:4602:33:4702:58:14.4503:00:04.55+01:21:357:447,7
76BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4076M 18500:00:3400:46:4101:41:0702:32:3302:59:44.2003:00:18.45+01:21:497:487,7
77POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4077M 19000:00:4900:45:3801:37:5302:23:1400:20:0003:07:12.0003:08:02.00+01:29:327:168,3
78KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4078M 19100:02:1600:47:2201:42:5102:37:1503:06:09.9503:08:26.70+01:29:578:057,4
79BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4079M 19300:01:2000:49:0201:50:5302:41:3103:08:44.2003:10:04.95+01:31:358:127,3
80BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4080M 19400:01:2100:48:5901:50:5302:41:2803:08:43.9003:10:05.70+01:31:368:127,3
81GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4081M 19500:01:5600:46:4301:49:5902:39:3503:08:23.7503:10:20.15+01:31:508:117,3
82WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4082M 19600:01:5500:46:4701:50:0102:39:3703:08:41.5003:10:36.95+01:32:078:127,3
83MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4083M 19700:00:3700:45:0301:50:3002:40:5303:11:16.6503:11:53.95+01:33:248:187,2
84JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4084M 20700:01:3900:50:1601:49:0802:41:4403:14:16.8003:15:56.35+01:37:278:267,1
85PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4085M 20800:01:5200:49:2001:56:0002:47:2603:14:30.8003:16:22.90+01:37:538:277,1
86MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4086M 21000:00:3700:47:2201:49:5202:47:3203:18:04.2003:18:41.95+01:40:128:367,0
87LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4087M 21200:01:1200:53:0502:04:0502:54:4603:21:27.5003:22:39.80+01:44:108:456,9
88MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4088M 21700:00:5300:49:0802:00:1502:56:0503:29:02.2003:29:55.85+01:51:269:056,6
89JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4089M 21900:01:1800:42:4402:15:0003:03:4903:29:54.8003:31:12.80+01:52:439:076,6
90MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4090M 22000:01:3800:51:5902:07:2103:01:3303:31:16.4503:32:54.55+01:54:259:116,5
91ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4091M 22100:01:1500:52:2702:15:2103:09:0103:33:15.5003:34:31.05+01:56:019:166,5
92BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4092M 22200:01:0500:52:5802:02:0603:03:1003:36:02.7003:37:07.80+01:58:389:236,4
93SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4093M 22600:00:0003:58:35.0003:58:35.00+02:20:0510:225,8
Znaleziono 93 wynik(ów)