VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM301M 100:00:0000:25:3200:53:5101:19:3901:33:23.1001:33:23.85 4:0314,8
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM302M 200:00:0800:25:3800:54:2901:21:1301:35:15.5501:35:23.90+00:02:004:0814,5
3KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM201M 300:00:0200:26:0100:56:3301:23:0501:36:57.3001:36:59.70+00:03:354:1214,2
4KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM401M 400:00:0400:27:2500:57:2901:23:4501:38:24.9501:38:29.20+00:05:054:1614,0
5TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM303M 500:00:0100:27:3000:58:1201:25:1601:39:04.5501:39:06.05+00:05:424:1813,9
6WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM202M 600:00:0500:28:2400:58:5401:25:2101:39:07.7501:39:12.80+00:05:484:1813,9
7CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM304M 700:00:0400:26:5300:57:4701:25:1801:40:29.0001:40:33.35+00:07:094:2213,7
8PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM305M 800:00:0300:28:3801:00:1601:27:5201:42:03.1001:42:06.30+00:08:424:2613,5
9KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM402M 900:00:0400:27:1600:58:2901:26:5001:42:21.7501:42:26.30+00:09:024:2713,5
10DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM306M 1000:00:0100:27:4300:59:0401:27:5501:42:46.7001:42:48.60+00:09:244:2813,4
11SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM203M 1100:00:0200:28:4201:00:4001:29:3501:44:36.3501:44:38.65+00:11:144:3213,2
12JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM204M 1200:00:1300:28:3001:00:2401:29:2201:45:08.6501:45:22.50+00:11:584:3413,1
13MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM403M 1300:00:0400:28:5801:00:2701:29:5001:45:33.9501:45:38.90+00:12:154:3513,1
14JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM404M 1400:00:0100:29:0801:01:3101:30:3601:45:56.7001:45:58.60+00:12:344:3613,0
15KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM501M 1500:00:0300:28:3901:01:4201:31:1801:46:35.3501:46:39.10+00:13:154:3812,9
16BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM307M 1600:00:0700:29:2701:02:1901:31:3301:46:51.4501:46:59.00+00:13:354:3812,9
17CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM405M 1700:00:0300:28:5201:01:5901:31:3301:47:07.7501:47:11.65+00:13:474:3912,9
18BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM406M 1800:00:1300:30:0201:03:3101:32:1601:47:37.1001:47:50.15+00:14:264:4012,8
19SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM308M 1900:00:0500:29:0801:02:2201:33:1201:49:23.8501:49:29.20+00:16:054:4512,6
20WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM309M 2000:00:0600:29:4401:02:4901:34:0701:50:10.3501:50:16.35+00:16:524:4712,5
21MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM407M 2100:00:0300:28:5401:03:4101:34:3801:50:17.7001:50:21.65+00:16:574:4712,5
22BIGAS Jakub 1022LUBLINM3010M 2200:00:2800:30:1301:04:1801:34:2601:49:56.8001:50:25.35+00:17:014:4612,6
23WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3011M 2300:00:3200:28:4101:01:3101:32:0701:50:13.3001:50:45.65+00:17:214:4712,5
24LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3012M 2400:00:2100:29:5701:04:2501:34:4101:50:25.7001:50:46.80+00:17:224:4812,5
25DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM408M 2500:00:1600:29:5601:03:3201:34:3101:50:36.8501:50:52.85+00:17:294:4812,5
26BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM205M 2600:00:0000:29:0901:02:3301:35:1601:50:53.8501:50:53.85+00:17:304:4912,4
27WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM409M 2700:00:2200:30:0401:03:4501:34:4901:51:20.8501:51:42.95+00:18:194:5012,4
28ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4010M 2800:00:0600:31:4401:05:5801:36:1501:51:55.4001:52:01.50+00:18:374:5112,3
29ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4011M 2900:00:3000:31:0101:05:5301:36:2001:52:03.0001:52:33.75+00:19:094:5212,3
30WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3013M 3000:00:1800:30:1401:05:0601:36:1601:52:26.1001:52:44.40+00:19:204:5312,3
31STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4012M 3100:00:1900:31:0401:05:5801:36:3801:52:33.5501:52:52.75+00:19:284:5312,3
32ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3014M 3200:01:2800:31:0701:05:0601:35:5101:51:50.1501:53:18.45+00:19:544:5112,3
33ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM502M 3300:00:1000:30:1601:04:3401:36:1401:53:45.7501:53:56.55+00:20:324:5612,1
34ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4013M 3400:00:0500:30:2001:04:3901:36:4501:55:21.0001:55:26.85+00:22:035:0012,0
35LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4014M 3500:00:0400:32:0401:08:4101:40:3001:56:18.1501:56:22.85+00:22:595:0311,9
36SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4015M 3600:00:0900:31:3901:07:4501:39:4001:56:46.7001:56:56.65+00:23:325:0411,8
37HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3015M 3700:01:5600:33:1501:06:5001:38:2701:55:03.6001:57:00.30+00:23:365:0012,0
38GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4016M 3800:00:1500:31:5401:07:5201:39:5001:56:45.6501:57:00.90+00:23:375:0411,8
39ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3016M 3900:00:0000:30:2301:06:3101:39:5201:57:40.4501:57:40.45+00:24:165:0611,7
40GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4017M 4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:4901:58:05.9001:58:19.45+00:24:555:0811,7
41KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4018M 4100:00:0800:32:4601:10:2901:43:1701:59:33.0501:59:41.90+00:26:185:1111,5
42KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4019M 4200:00:0900:31:4001:08:0801:42:2402:00:13.6502:00:23.60+00:26:595:1311,5
43PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4020M 4300:00:3900:31:4701:10:3401:41:4901:59:58.4502:00:38.40+00:27:145:1311,5
44ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4021M 4400:00:4200:34:1801:12:4101:44:2902:00:21.6502:01:04.15+00:27:405:1411,5
45SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM206M 4500:00:1300:34:2301:12:1601:45:0502:01:34.1002:01:47.65+00:28:235:1711,4
46BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM207M 4600:01:0500:33:2001:11:1101:43:4702:00:57.2502:02:02.50+00:28:385:1511,4
47ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM601M 4700:00:0500:33:0001:11:3401:45:0402:02:07.9002:02:13.65+00:28:495:1811,3
48RAJS Michał 1270KRAKÓWM3017M 4800:01:1100:32:4101:10:4001:43:3502:01:50.9502:03:02.45+00:29:385:1711,3
49WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3018M 4900:00:0800:35:0701:12:5101:46:1502:03:13.5002:03:22.30+00:29:585:2111,2
50KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3019M 5000:00:1400:34:2201:12:1401:45:5002:03:12.7002:03:27.20+00:30:035:2111,2
51CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3020M 5100:01:0000:36:3701:15:1901:46:4102:02:58.1502:03:59.00+00:30:355:2011,2
52PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4022M 5200:00:1300:33:5301:11:4301:45:4602:04:20.1002:04:33.35+00:31:095:2411,1
53SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4023M 5300:00:4300:34:2401:14:1901:47:2702:04:46.5502:05:30.10+00:32:065:2511,1
54OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3021M 5400:00:2200:34:2001:13:3601:47:1802:05:16.6502:05:38.95+00:32:155:2611,0
55GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4024M 5500:00:2700:35:0401:14:2101:47:3702:05:15.4002:05:42.80+00:32:185:2611,0
56ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3022M 5600:00:4700:33:4101:11:2501:46:4502:05:13.9502:06:01.85+00:32:385:2611,0
57JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM503M 5700:00:3100:34:5601:14:4701:48:0502:05:56.5002:06:28.40+00:33:045:2811,0
58BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4025M 5800:02:0400:36:4401:15:0101:47:2102:05:03.4002:07:07.60+00:33:435:2611,0
59TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3023M 5900:02:1000:32:2701:09:2201:45:2002:05:42.6002:07:53.25+00:34:295:2711,0
60HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4026M 6000:02:0200:35:4901:15:1401:48:5602:06:04.2002:08:06.45+00:34:425:2810,9
61BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM208M 6100:00:3000:35:1401:15:3701:50:2702:07:53.4502:08:24.15+00:35:005:3310,8
62POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4027M 6200:00:3100:35:1001:15:3301:50:3102:08:40.6002:09:11.90+00:35:485:3510,7
63ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3024M 6300:00:5900:35:0201:15:0001:50:2902:08:57.4002:09:57.15+00:36:335:3610,7
64SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM504M 6400:00:1800:33:4001:15:0201:51:5802:10:33.1502:10:52.10+00:37:285:4010,6
65DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3025M 6500:00:3400:34:0101:15:2901:51:2102:10:25.6502:10:59.85+00:37:365:4010,6
66MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4028M 6600:00:3100:36:3301:16:1001:51:5302:11:02.6502:11:34.55+00:38:105:4110,5
67SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3026M 6700:00:3000:35:2901:15:1301:51:3702:11:15.1502:11:45.25+00:38:215:4210,5
68GARUS Łukasz 1075BYTOMM3027M 6800:00:3100:35:0801:15:0301:52:1802:11:22.6502:11:54.25+00:38:305:4210,5
69SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4029M 6900:00:2200:35:4001:17:0501:53:0302:11:33.6502:11:55.65+00:38:315:4310,5
70LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM209M 7000:01:2200:37:4901:17:3901:52:4302:10:44.1502:12:06.85+00:38:435:4110,6
71DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4030M 7100:00:1700:34:3401:14:4901:52:4702:12:18.8502:12:36.20+00:39:125:4510,4
72DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4031M 7200:00:1000:36:5501:17:5201:54:0302:12:51.5502:13:02.40+00:39:385:4610,4
73BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4032M 7300:00:2200:37:0201:18:3201:54:1202:13:18.5502:13:40.80+00:40:165:4710,4
74HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3028M 7400:01:2300:37:4001:18:4401:53:5002:12:22.2502:13:46.00+00:40:225:4510,4
75TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM602M 7500:00:2700:35:3001:17:3901:53:4502:13:29.0502:13:57.00+00:40:335:4810,3
76GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3029M 7600:00:5700:36:0201:14:1901:51:3802:13:06.4502:14:04.05+00:40:405:4710,4
77FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3030M 7700:00:4300:35:2701:16:5101:53:1802:13:31.3002:14:14.90+00:40:515:4810,3
78WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4033M 7800:01:1500:35:5601:18:4501:53:5502:13:47.7002:15:02.75+00:41:385:4910,3
79WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3031M 7900:00:3000:36:0601:18:4701:55:2202:14:52.3002:15:22.55+00:41:585:5110,2
80RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4034M 8000:00:4600:35:1201:16:5201:54:4602:14:38.0502:15:24.35+00:42:005:5110,3
81MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2010M 8100:00:3500:35:0701:15:2801:54:2002:15:13.2502:15:49.15+00:42:255:5210,2
82MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4035M 8200:00:4400:37:4101:19:1101:57:0602:15:05.4002:15:50.15+00:42:265:5210,2
83PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4036M 8300:01:4800:36:5201:17:3001:54:4002:14:55.5002:16:43.80+00:43:195:5110,2
84POSPIECH Michał 1260LESZNOM3032M 8400:01:4300:37:2901:18:5501:56:3602:15:22.7502:17:06.05+00:43:425:5310,2
85ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4037M 8500:00:2300:36:1301:17:1101:56:1602:17:29.1002:17:53.05+00:44:295:5810,0
86PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4038M 8600:00:3200:36:3201:19:4701:58:0402:17:46.7502:18:19.35+00:44:555:5910,0
87RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4039M 8700:07:3600:35:5901:17:5601:52:4302:10:51.6002:18:27.60+00:45:035:4110,5
88SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3033M 8800:01:2400:38:4101:20:0501:57:3702:17:03.4002:18:27.75+00:45:035:5710,1
89ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3034M 8900:02:1500:40:2401:21:0501:57:2002:16:17.4002:18:32.55+00:45:085:5510,1
90GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4040M 9000:01:2800:39:2901:22:2701:58:4902:17:15.8502:18:44.70+00:45:205:5810,1
91NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM603M 9100:00:1000:36:2801:21:0101:59:2302:18:37.5502:18:47.55+00:45:236:0110,0
92RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4041M 9200:00:4200:36:2101:21:2601:59:2902:18:10.5002:18:52.80+00:45:286:0010,0
93WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2011M 9300:01:2800:35:2901:19:5501:57:3802:17:49.6002:19:18.00+00:45:545:5910,0
94MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2012M 9400:01:2700:36:5301:19:1501:57:4902:18:13.8002:19:41.40+00:46:176:0010,0
95RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM505M 9500:00:2700:39:1101:22:3002:00:0902:20:05.8502:20:33.15+00:47:096:059,9
96MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3035M 9600:01:0900:38:1001:20:5001:59:4302:19:23.7002:20:33.55+00:47:096:039,9
97TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4042M 9700:01:2400:38:1501:19:3801:58:1402:19:20.8002:20:45.05+00:47:216:039,9
98ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2013M 9800:01:5300:35:0301:14:3501:54:5502:19:43.5002:21:37.15+00:48:136:049,9
99KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2014M 9900:01:3500:36:4501:19:3502:00:1702:22:08.9002:23:44.15+00:50:206:109,7
100WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4043M 10000:00:3500:35:5801:18:3101:59:1102:23:11.3502:23:47.25+00:50:236:139,6
101ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4044M 10100:01:0700:40:0901:24:3202:02:2102:23:06.4002:24:13.65+00:50:496:139,6
102RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM506M 10200:01:0200:39:5901:24:1602:02:5102:24:00.8502:25:03.35+00:51:396:159,6
103NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3036M 10300:01:5200:39:4001:23:3702:03:1302:23:21.9002:25:14.50+00:51:506:149,6
104ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2015M 10400:01:2100:38:4601:24:3902:02:4802:24:04.6502:25:26.20+00:52:026:159,6
105MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM507M 10500:02:1200:41:3401:27:1002:03:1002:23:39.6502:25:51.95+00:52:286:149,6
106CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3037M 10600:00:1100:36:0801:20:3502:02:3402:25:44.7002:25:56.40+00:52:326:209,5
107GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3038M 10700:00:0500:30:4901:12:4501:47:4900:20:0002:26:17.0002:26:22.00+00:52:585:2910,9
108WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4045M 10800:00:1000:37:4801:21:3102:04:3402:26:14.7002:26:25.20+00:53:016:219,4
109GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4046M 10900:00:3900:38:4701:22:1602:04:0502:25:48.1502:26:27.40+00:53:036:209,5
110CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3039M 11000:01:4500:38:1801:21:4202:02:5602:25:16.7002:27:02.55+00:53:386:199,5
111JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4047M 11100:01:1200:40:4201:27:5902:06:0902:26:09.8502:27:22.75+00:53:586:219,4
112BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3040M 11200:00:0500:35:5001:23:1902:04:5902:28:18.7502:28:24.30+00:55:006:269,3
113ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4048M 11300:02:1300:40:4701:27:4102:07:0902:26:33.1502:28:46.35+00:55:226:229,4
114BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4049M 11400:02:1300:40:4901:27:4002:07:1002:26:34.4502:28:48.15+00:55:246:229,4
115KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3041M 11500:02:0100:39:3601:23:2002:05:1002:27:32.4502:29:34.00+00:56:106:249,4
116ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM604M 11600:00:4100:37:5701:23:1802:03:4902:29:25.3002:30:06.75+00:56:426:299,2
117JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM508M 11700:01:0300:40:0301:27:0402:07:2202:29:25.3002:30:28.75+00:57:046:299,2
118TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM509M 11800:00:2500:39:5401:29:3902:10:0202:30:41.2502:31:06.80+00:57:426:339,2
119GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3042M 11900:02:0000:37:2401:23:2302:05:3402:29:11.4002:31:11.75+00:57:476:299,3
120SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3043M 12000:01:3700:40:3401:29:3402:09:2402:29:36.1502:31:14.00+00:57:506:309,2
121KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5010M 12100:01:4000:38:0301:20:3602:02:5402:30:26.5002:32:07.00+00:58:436:329,2
122HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4050M 12200:01:1200:38:1901:26:2402:08:3202:31:15.6502:32:28.10+00:59:046:349,1
123MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3044M 12300:01:3500:39:4701:24:0502:05:1702:31:08.4002:32:43.85+00:59:206:349,1
124DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3045M 12400:02:0600:42:0901:29:5602:09:3102:30:48.7502:32:55.50+00:59:316:339,2
125ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5011M 12500:00:2400:40:1001:27:3502:09:4502:32:56.7002:33:21.15+00:59:576:399,0
126PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3046M 12600:02:2200:38:2201:24:5302:06:3402:31:05.2002:33:27.60+01:00:036:349,1
127KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4051M 12700:00:3300:35:3301:17:2001:54:0900:20:0002:33:03.0002:33:37.00+01:00:135:4710,4
128ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4052M 12800:01:2600:41:2401:31:2702:11:4702:33:43.3502:35:10.05+01:01:466:419,0
129PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5012M 12900:01:4700:40:2701:29:1602:12:2102:33:39.7002:35:27.60+01:02:036:409,0
130SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3047M 13000:01:0400:42:4701:31:3002:14:0502:34:29.9002:35:34.45+01:02:106:438,9
131KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4053M 13100:01:4800:42:4401:31:5502:12:1902:33:52.0002:35:40.00+01:02:166:419,0
132WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3048M 13200:01:0900:43:3201:32:5802:12:0102:34:32.4002:35:41.65+01:02:176:438,9
133KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3049M 13300:01:0900:46:1601:32:5802:12:0102:34:35.2002:35:44.20+01:02:206:438,9
134BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5013M 13400:00:3100:40:1801:31:3802:12:4702:35:38.0502:36:09.05+01:02:456:468,9
135BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3050M 13500:00:2900:39:5401:27:5502:11:2002:35:49.2502:36:19.05+01:02:556:468,9
136DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5014M 13600:00:3200:41:1901:30:4902:13:4902:36:09.2502:36:41.55+01:03:176:478,8
137ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3051M 13700:01:1900:38:4001:31:0602:14:2702:36:05.3502:37:24.50+01:04:006:478,8
138GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3052M 13800:01:3600:40:4001:34:5902:15:5602:35:58.0502:37:34.10+01:04:106:468,8
139GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5015M 13900:01:1300:43:1601:31:3802:15:2002:36:22.3002:37:36.25+01:04:126:478,8
140ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4054M 14000:00:2900:43:5801:33:3102:16:1802:37:15.1002:37:44.25+01:04:206:508,8
141URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4055M 14100:01:4100:42:0401:29:3802:14:4002:36:07.1502:37:48.65+01:04:246:478,8
142SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3053M 14200:01:5500:42:2301:31:0702:14:4502:35:56.9002:37:52.45+01:04:286:468,8
143CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4056M 14300:02:2300:43:5401:33:4902:15:2502:35:50.0502:38:13.15+01:04:496:468,9
144KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4057M 14400:02:1500:43:4801:31:4002:14:1202:36:07.0502:38:22.40+01:04:586:478,8
145DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3054M 14500:02:1500:43:4701:31:4002:14:1302:36:09.8502:38:25.80+01:05:016:478,8
146SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3055M 14600:01:0300:41:4001:30:3302:14:5302:37:24.4502:38:27.95+01:05:046:508,8
147KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4058M 14700:01:0400:41:1601:36:1902:17:3502:37:33.4502:38:38.00+01:05:146:518,8
148MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3056M 14800:02:2100:42:5001:29:4502:10:4802:36:52.9002:39:14.75+01:05:506:498,8
149KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5016M 14900:00:4500:41:5201:30:4902:14:5502:38:48.2502:39:33.80+01:06:096:548,7
150KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4059M 15000:00:5200:43:2101:34:1602:18:5002:39:36.8002:40:28.90+01:07:056:568,6
151JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4060M 15100:00:5200:43:2001:34:1602:18:5202:39:39.1002:40:31.65+01:07:076:568,6
152GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4061M 15200:01:2600:41:5301:33:3002:15:5002:39:11.1002:40:37.45+01:07:136:558,7
153TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3057M 15300:01:2700:41:5401:33:3202:16:0702:39:10.1502:40:37.75+01:07:136:558,7
154NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4062M 15400:01:3300:42:3501:38:5102:19:1102:39:55.0502:41:28.85+01:08:056:578,6
155KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4063M 15500:01:3300:42:3601:39:1402:19:1002:39:56.9502:41:30.05+01:08:066:578,6
156MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4064M 15600:01:3200:42:3701:38:5202:19:1302:39:59.5002:41:31.80+01:08:076:578,6
157LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3058M 15700:02:1000:35:0801:11:4001:43:0900:40:0002:40:00.0002:42:11.00+01:08:475:1311,5
158BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2016M 15800:01:1400:40:3401:36:2702:18:2402:41:05.6002:42:20.05+01:08:567:008,6
159POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5017M 15900:01:5000:41:5801:29:5202:16:0702:40:47.0502:42:37.60+01:09:136:598,6
160GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4065M 16000:00:5400:46:2901:41:5302:23:5502:42:17.8502:43:12.80+01:09:487:038,5
161CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5018M 16100:00:1700:41:5801:34:0502:19:1902:43:50.8002:44:08.20+01:10:447:078,4
162POKRYWKA Stefan 1380CISNAM605M 16200:00:0200:40:1501:30:2202:18:2102:44:08.2502:44:11.15+01:10:477:088,4
163KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4066M 16300:01:0700:41:5501:31:4602:19:1802:43:34.6002:44:41.70+01:11:177:068,4
164NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3059M 16400:01:1200:42:4801:39:1502:22:2402:44:09.9502:45:22.55+01:11:587:088,4
165KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4067M 16500:01:4100:45:2701:38:4102:21:5702:44:39.8502:46:21.35+01:12:577:098,4
166FUS Jacek 1072RZESZOWM606M 16600:00:1000:40:5201:33:5402:22:2802:48:31.7002:48:42.55+01:15:187:198,2
167PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3060M 16700:01:3700:40:2501:32:0802:23:5102:47:46.5502:49:23.65+01:15:597:178,2
168MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3061M 16800:01:0500:48:0301:43:5102:26:3302:48:22.8002:49:28.10+01:16:047:198,2
169ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3062M 16900:01:0800:46:2301:42:1502:28:0302:50:56.2502:52:04.70+01:18:407:258,1
170DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3063M 17000:01:5600:45:2201:41:3602:26:4502:50:17.6002:52:14.10+01:18:507:248,1
171DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2017M 17100:01:5400:47:1501:40:4602:27:2502:51:34.8502:53:29.75+01:20:057:278,0
172BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3064M 17200:00:3700:41:2401:40:1302:27:1502:52:58.7502:53:36.15+01:20:127:318,0
173BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4068M 17300:01:4200:45:2501:37:5502:26:1102:53:04.5502:54:47.00+01:21:237:318,0
174MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4069M 17400:00:0700:37:4501:28:2902:12:2800:20:0002:54:54.0002:55:02.00+01:21:386:448,9
175KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4070M 17500:00:3300:44:3501:41:5902:30:1102:54:50.5002:55:23.65+01:21:597:367,9
176ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4071M 17600:02:0500:45:4001:42:3202:29:2202:53:59.1502:56:04.85+01:22:417:337,9
177KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4072M 17700:02:0500:45:4401:42:3402:29:2302:54:00.5502:56:06.30+01:22:427:337,9
178RAK Cezary 1377KARCIEWM3065M 17800:00:3000:39:4101:32:1702:26:2402:55:49.3502:56:20.15+01:22:567:387,8
179NOWACKI Roman 1223KUTNOM4073M 17900:02:1100:42:2201:42:5302:28:4402:54:39.3002:56:50.70+01:23:267:357,9
180UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3066M 18000:01:0500:48:0401:44:0102:31:1402:56:34.3502:57:40.25+01:24:167:407,8
181MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4074M 18100:02:0800:46:0201:46:1602:31:5402:57:28.2002:59:36.70+01:26:127:427,8
182TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3067M 18200:01:4800:46:3101:42:4902:33:4002:58:02.9002:59:51.75+01:26:277:447,8
183MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3068M 18300:01:5700:46:3701:43:1202:33:3202:57:55.1502:59:52.50+01:26:287:447,8
184PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4075M 18400:01:5000:46:3301:42:4602:33:4702:58:14.4503:00:04.55+01:26:407:447,7
185BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4076M 18500:00:3400:46:4101:41:0702:32:3302:59:44.2003:00:18.45+01:26:547:487,7
186FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5019M 18600:01:3400:42:4301:38:1602:29:1202:59:52.9003:01:27.55+01:28:037:497,7
187ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3069M 18700:01:1200:43:4101:44:0702:29:2003:00:22.1003:01:34.40+01:28:107:507,7
188ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3070M 18800:01:5700:45:3701:46:5202:34:4902:59:59.2503:01:56.45+01:28:327:497,7
189KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3071M 18900:00:3800:43:3201:39:4302:33:3003:03:16.7003:03:54.85+01:30:317:587,5
190POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4077M 19000:00:4900:45:3801:37:5302:23:1400:20:0003:07:12.0003:08:02.00+01:34:387:168,3
191KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4078M 19100:02:1600:47:2201:42:5102:37:1503:06:09.9503:08:26.70+01:35:028:057,4
192KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5020M 19200:02:0300:47:5901:47:1402:39:4903:06:43.1503:08:46.70+01:35:228:077,4
193BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4079M 19300:01:2000:49:0201:50:5302:41:3103:08:44.2003:10:04.95+01:36:418:127,3
194BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4080M 19400:01:2100:48:5901:50:5302:41:2803:08:43.9003:10:05.70+01:36:418:127,3
195GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4081M 19500:01:5600:46:4301:49:5902:39:3503:08:23.7503:10:20.15+01:36:568:117,3
196WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4082M 19600:01:5500:46:4701:50:0102:39:3703:08:41.5003:10:36.95+01:37:138:127,3
197MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4083M 19700:00:3700:45:0301:50:3002:40:5303:11:16.6503:11:53.95+01:38:308:187,2
198KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2018M 19800:00:4400:42:4301:45:4602:43:4603:11:57.3503:12:42.10+01:39:188:207,2
199ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM607M 19900:01:1000:49:0801:51:5702:41:3503:12:23.1003:13:33.25+01:40:098:217,2
200JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3072M 20000:00:4000:46:0801:59:1602:45:5703:14:00.5003:14:41.30+01:41:178:267,1
201WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3073M 20100:00:4100:46:4201:59:1402:45:5503:14:03.2503:14:44.95+01:41:218:267,1
202KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2019M 20200:01:2100:49:3101:43:3402:54:5803:13:24.5003:14:46.30+01:41:228:247,1
203KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5021M 20300:01:3300:52:0802:00:5302:49:4203:13:15.7003:14:49.30+01:41:258:247,1
204DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3074M 20400:01:1000:49:0701:40:5702:27:0600:20:0003:14:20.0003:15:30.00+01:42:067:347,9
205GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3075M 20500:01:4300:52:0301:50:4202:44:5403:13:49.2003:15:33.05+01:42:098:257,1
206PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3076M 20600:00:3800:46:1101:58:0702:47:3603:14:58.7003:15:36.75+01:42:128:287,1
207JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4084M 20700:01:3900:50:1601:49:0802:41:4403:14:16.8003:15:56.35+01:42:328:267,1
208PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4085M 20800:01:5200:49:2001:56:0002:47:2603:14:30.8003:16:22.90+01:42:598:277,1
209KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3077M 20900:00:3600:43:4501:50:2102:43:3303:17:57.7003:18:34.00+01:45:108:367,0
210MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4086M 21000:00:3700:47:2201:49:5202:47:3203:18:04.2003:18:41.95+01:45:188:367,0
211KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM608M 21100:02:0400:53:1901:56:1302:49:3803:19:53.3003:21:58.00+01:48:348:416,9
212LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4087M 21200:01:1200:53:0502:04:0502:54:4603:21:27.5003:22:39.80+01:49:158:456,9
213WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3078M 21300:00:5600:47:3002:07:5102:55:0403:21:55.4503:22:52.15+01:49:288:466,8
214WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3079M 21400:01:1300:50:5201:51:1002:48:0203:23:55.3003:25:08.95+01:51:458:516,8
215WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3080M 21500:02:0000:49:5902:00:0402:52:5903:24:29.5503:26:30.25+01:53:068:536,7
216LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5022M 21600:00:0002:54:1403:27:57.4503:27:57.45+01:54:339:026,6
217MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4088M 21700:00:5300:49:0802:00:1502:56:0503:29:02.2003:29:55.85+01:56:329:056,6
218WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3081M 21800:01:1700:42:0002:15:0403:03:5003:29:46.6003:31:04.30+01:57:409:076,6
219JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4089M 21900:01:1800:42:4402:15:0003:03:4903:29:54.8003:31:12.80+01:57:489:076,6
220MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4090M 22000:01:3800:51:5902:07:2103:01:3303:31:16.4503:32:54.55+01:59:309:116,5
221ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4091M 22100:01:1500:52:2702:15:2103:09:0103:33:15.5003:34:31.05+02:01:079:166,5
222BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4092M 22200:01:0500:52:5802:02:0603:03:1003:36:02.7003:37:07.80+02:03:439:236,4
223PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5023M 22300:00:4400:53:3302:09:2403:09:5503:41:42.5003:42:26.85+02:09:039:386,2
224PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5024M 22400:01:2200:58:0402:14:4703:09:3603:42:44.9003:44:07.70+02:10:439:416,2
225BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2020M 22500:02:1500:53:2302:15:0103:12:3403:43:46.8003:46:01.85+02:12:389:436,2
226SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4093M 22600:00:0003:58:35.0003:58:35.00+02:25:1110:225,8
Znaleziono 226 wynik(ów)