VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
553
Wystartowało:
499
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
494
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ZIEJEWSKI Grzegorz 552M401M 100:00:0101:16:4001:55:0502:26:0302:52:1503:06:44.3503:06:45.35 4:1414.1
2ŻUCHOWSKI Daniel 3MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM301M 200:00:0101:15:4801:55:0602:26:0302:53:4303:07:42.1003:07:43.40+00:00:584:1514.1
3KOT Rafał 562MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402M 300:00:0101:16:4401:55:1302:26:1402:53:2503:07:42.9503:07:44.75+00:00:594:1514.1
4ZIAJKA Karol 524Finisz RymanówRYMANÓWM201M 400:00:0701:16:3301:55:3402:26:3802:54:0203:07:38.9503:07:46.15+00:01:004:1514.1
5KRUBA Marcin 5Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM302M 500:00:0101:16:5301:55:3102:26:2802:54:1503:08:29.5503:08:31.45+00:01:464:1714
6SEDLAK Michał 391GIERASZOWICEM403M 600:00:0101:16:3901:56:2902:29:1602:59:2403:15:14.0003:15:15.00+00:08:294:2613.5
7SZWAJA Mateusz 7OTK Rzeźnik & T.S. AKS ChorzówGLIWICEM202M 700:00:0101:16:3501:56:1702:31:0903:02:0803:17:08.6003:17:10.00+00:10:244:2813.4
8FLISIŃSKI Łukasz 101SOSNOWIECM303M 800:00:0001:16:3901:57:2102:31:2803:03:0503:19:32.7003:19:33.60+00:12:484:3213.2
9SYCHOWICZ Daniel 432OTWOCKM404M 900:00:0101:18:0101:59:2302:33:0603:03:4003:19:57.6503:19:59.35+00:13:144:3213.2
10KOBIERSKI Piotr 213UKA Ultras RunnersWARSZAWAM405M 1000:00:0501:20:4302:02:1702:37:0703:08:1903:25:26.5503:25:32.00+00:18:464:4012.8
11MARZEC Grzegorz 289Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM406M 1100:00:0301:25:0702:09:0202:42:5703:12:4903:28:26.9503:28:30.40+00:21:454:4412.7
12KUDŁAK Paweł 250Poranny PatrolKRAKÓWM304M 1200:00:0501:20:5602:04:1302:40:0403:13:4803:30:50.5503:30:56.25+00:24:104:4712.5
13BRZĄKALSKI Krzysiek 47Team eAzymut.plPŁOCKM203M 1300:00:0401:21:1302:04:2902:40:4403:14:1103:33:18.3003:33:22.85+00:26:374:5012.4
14STROINSKI Daniel 423WARSZAWAM305M 1400:00:0201:25:1102:09:3302:46:3503:20:0503:37:04.8503:37:07.05+00:30:214:5612.2
15KUBASIK Łukasz 246PRZEWORSKM306M 1500:00:1101:30:2302:15:5002:51:5003:22:2503:37:26.0003:37:37.10+00:30:514:5612.1
16SZCZEPANIAK Witold 439OSTRÓW WIELKOPOLSKIM407M 1600:00:0201:28:0602:12:4902:48:3403:21:4303:38:47.1003:38:49.30+00:32:034:5812.1
17KRZEMIŃSKI Marcin 241SPRINT GorzyceGORZYCEM408M 1700:00:1501:27:3502:12:5802:48:4003:21:1003:38:35.8503:38:50.90+00:32:054:5812.1
18DYREK Michał 88MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM307M 1800:00:0501:26:3102:12:3802:49:1203:22:2703:40:04.5503:40:09.65+00:33:245:0012
19WILK Katarzyna 555PLEŚNAK301K 100:00:0201:27:0602:13:1802:51:1103:23:5903:41:52.0503:41:54.70+00:35:095:0211.9
20MORAWA Mateusz 308Lacho TeamRADZISZÓWM409M 1900:00:1901:22:3302:08:2402:44:2303:21:2703:41:36.4503:41:56.25+00:35:105:0211.9
21MEISSNER Paweł 297Tigers Team / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM308M 2000:00:0001:26:4902:15:3802:52:2103:26:0203:42:22.2503:42:22.25+00:35:365:0311.9
22DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK501K 200:00:0201:28:3802:15:0702:52:5903:25:4303:43:15.8503:43:18.45+00:36:335:0411.8
23PRUCNAL Zbigniew 365Jasielskie PiorunyJASŁOM4010M 2100:00:2401:34:0602:18:5202:54:4503:27:3303:44:49.0503:45:14.00+00:38:285:0611.7
24ŁĘCKI Piotr 273BP Running Team GliwiceGLIWICEM309M 2200:00:1501:27:3702:13:2702:52:0503:28:3803:47:03.0003:47:18.05+00:40:325:0911.6
25TKACZEWSKI Piotr 456MIECHÓWM4011M 2300:00:2301:31:3802:18:3202:56:0103:29:3503:47:01.3003:47:24.35+00:40:395:0911.6
26DYREK Mateusz 89MSZANA GÓRNAM3010M 2400:00:0401:27:5302:16:2202:54:2303:29:4103:47:41.1503:47:45.65+00:41:005:1011.6
27SZAPAR Przemyslaw 6GDYNIAM4012M 2500:00:2001:24:1602:07:0302:48:2703:26:5603:47:46.5503:48:06.55+00:41:215:1011.6
28FELUCH Krzysztof 95Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4013M 2600:00:1801:30:3702:16:2302:54:5603:30:2803:47:57.3503:48:15.50+00:41:305:1011.6
29BAR Stanisław 21Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4014M 2700:00:0401:26:1902:13:1602:51:4603:27:4603:48:17.8003:48:22.15+00:41:365:1111.6
30KONKEL Katarzyna 221Decathlon Lublin Czechów / Maja TeamLUBLINK201K 300:00:0201:27:4302:14:5402:53:3003:29:5803:50:07.7503:50:10.65+00:43:255:1311.5
31URBANEK Patryk 469MYSŁOWICEM204M 2800:00:1101:30:4902:18:1102:57:5803:32:2603:50:56.9503:51:08.35+00:44:235:1411.4
32MIELCZAREK Dawid 302david_step_by_step / obozygorskie.pllKĘPNOM3011M 2900:00:0601:28:4102:16:3902:58:0603:33:4103:51:10.4003:51:16.50+00:44:315:1511.4
33SMOLEŃ Janusz 405FoxteamGDAŃSKM4015M 3000:00:4501:32:5302:20:2402:59:2003:34:1403:51:46.3503:52:31.60+00:45:465:1611.4
34JASŁOWSKA Justyna 1SCOTT TeamWARSZAWAK302K 400:00:0301:31:4402:20:2502:59:4303:34:4703:53:09.0003:53:12.45+00:46:275:1711.3
35KĄKOL Michał 195RaceFighter GOSiR Dębe WielkieKAROLINAM3012M 3100:00:0701:35:1602:24:2803:03:2503:36:4303:53:12.2003:53:19.80+00:46:345:1811.3
36GIERSZEWSKI Jarosław 125ZAŁOGA GCIECHOCINEKM4016M 3200:00:0201:29:1602:19:0102:59:4903:35:4703:54:20.9503:54:23.45+00:47:385:1911.3
37JUSZCZAK Marcin 176CEGŁÓWM3013M 3300:00:0601:35:1602:24:2803:03:3003:36:4803:54:30.7003:54:37.00+00:47:515:1911.3
38BAJOREK Jan 19OLSZYNYM4017M 3400:00:1401:37:1302:28:5703:08:2803:39:1703:55:37.0003:55:51.00+00:49:055:2111.2
39ZIEBA Tomek 525JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4018M 3500:00:1201:30:3102:19:0002:57:1303:34:4003:55:50.8503:56:03.15+00:49:175:2111.2
40JĘDZURA Daniel 168BP Running Team GliwiceGLIWICEM4019M 3600:00:1501:33:1502:23:4703:03:3903:38:1503:56:10.5503:56:26.30+00:49:405:2211.2
41ŻYWICKI Maciej 538DROGA DO ULTRAŁÓDŹM3014M 3700:00:5101:33:2502:21:4903:01:4203:37:3603:56:03.1503:56:54.35+00:50:095:2111.2
42MATYSIAK Bartłomiej 294JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM4020M 3800:00:1101:29:1002:19:4803:02:1003:38:3603:56:57.8003:57:09.65+00:50:245:2311.1
43JOŃCZYK Rafał 169JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4021M 3900:00:5501:33:1502:21:3403:01:3003:37:2403:56:49.4503:57:45.30+00:50:595:2211.1
44NIEZNALSKI Adrian 325WARSZAWAM3015M 4000:01:4201:39:3402:28:3103:06:2503:39:1603:57:06.1003:58:48.10+00:52:025:2311.1
45STAŃKO Paweł 419Biesy i CzortyLUTOWISKAM4022M 4100:00:1601:33:3902:23:5003:05:1803:41:0803:58:59.5003:59:15.90+00:52:305:2511
46PETRYNA Jagoda 8NOAWROCŁAWK303K 500:00:0301:36:2202:25:5203:06:1903:41:1703:59:13.9003:59:17.65+00:52:325:2611
47PIASECZNY Marcin 355RUN-GKRAKÓWM4023M 4200:01:3301:33:2802:23:0603:05:1203:40:3703:57:53.5003:59:26.60+00:52:415:2411.1
48BUŁAWA Filip 551UKS KOMETAGLIWICEM205M 4300:00:0501:34:3302:23:3103:04:0503:40:1303:59:26.0003:59:31.05+00:52:455:2611
49KMAK Sławek 212GRYBÓWM4024M 4400:00:0301:30:3502:19:1902:59:3103:37:3403:59:29.5003:59:33.40+00:52:485:2611
50FLĄDRO Daniel 100WOKOWICEM4025M 4500:00:0201:30:2402:20:3603:02:3603:40:2803:59:34.4503:59:36.85+00:52:515:2611
51DRABIŃSKI Mariusz 78KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM3016M 4600:00:0501:28:5702:19:2403:03:3203:41:0204:00:19.2504:00:24.25+00:53:385:2711
52WEREMKO Grzegorz 485Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4026M 4700:00:2701:35:0503:06:0203:59:59.2004:00:26.35+00:53:415:2711
53FORREITER Oskar 104BOJSZOWYM206M 4800:00:0301:29:2002:23:0103:08:1503:43:3904:00:49.4004:00:52.85+00:54:075:2811
54ZIĘBA Sabina 529Forever TeamŚWILCZAK304K 600:00:0701:37:1002:27:0803:07:4303:43:5104:02:03.2004:02:10.20+00:55:245:3010.9
55PACHO Sylwester 342PAPIKIGRYBÓWM4027M 4900:00:0801:36:3902:28:1903:10:0803:47:5304:06:22.9504:06:31.05+00:59:455:3510.7
56JANDZIŚ Wiesław 156Aktywny DynówDYNÓWM4028M 5000:00:2801:36:3502:29:4503:10:3703:48:1704:06:12.6504:06:40.95+00:59:555:3510.7
57WIERZBICKI Tomasz 488BOGUCHWAŁAM4029M 5100:01:0301:36:0602:30:0303:10:4803:46:2204:05:39.3504:06:42.85+00:59:575:3410.7
58KOCOŃ Mariusz 55910BLOGOPOLEM501M 5200:01:4801:38:4102:29:1603:10:5703:46:4204:05:02.4504:06:51.35+01:00:065:3410.8
59KARPIŃSKI Tomasz 189RZESZÓWM4030M 5300:00:0901:36:4302:27:4803:09:0703:47:1204:07:15.6504:07:25.05+01:00:395:3710.7
60BARAN Bernard 23OCR Team DębicaDĘBICAM4031M 5400:01:3801:37:0602:27:3203:09:5303:46:2604:05:51.0004:07:29.45+01:00:445:3510.7
61RYCHTER Karol 549THE RYCHTERSBYDGOSZCZM4032M 5500:00:0301:24:4702:39:2103:20:3603:51:4204:07:38.5004:07:42.10+01:00:565:3710.7
62BORYS Andrzej 556ŁAZYM4033M 5600:00:1201:31:4402:26:5503:07:4803:46:1404:08:39.6504:08:52.30+01:02:065:3910.6
63POTONIEC Grzegorz 363RodzeństoWARSZAWAM3017M 5700:00:2201:29:2002:20:0703:06:0403:47:0004:08:48.0004:09:10.85+01:02:255:3910.6
64WADAS Grzegorz 474KRAKÓWM4034M 5800:00:2601:34:0802:26:4203:11:4503:48:3704:08:53.1504:09:19.65+01:02:345:3910.6
65KAJA Gracjan 557BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM4035M 5900:00:2701:35:2402:27:1403:11:1903:50:3004:09:39.5504:10:06.55+01:03:215:4010.6
66RUTA Jaromir 381Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3018M 6000:01:1101:46:3102:36:0003:15:3803:50:4304:09:13.9504:10:25.05+01:03:395:3910.6
67STACHURSKI Arek 417WARSZAWAM3019M 6100:02:1201:39:5502:32:2303:14:1903:49:1604:08:29.0504:10:41.35+01:03:565:3810.6
68DONIEC Sebastian 76Marcin Świerc TeamJASŁOM4036M 6200:00:2501:34:3902:27:2303:14:5503:52:1504:10:38.4004:11:03.55+01:04:185:4110.5
69WOŹNIAK Łukasz 507Poranny PatrolKRAKÓWM4037M 6300:01:2601:40:1502:34:4303:19:3003:52:5304:09:37.7004:11:04.60+01:04:195:4010.6
70WOŹNIAK Dawid 508RUDAWAM3020M 6400:00:4201:39:5602:33:2403:15:4103:52:2304:10:54.5504:11:37.15+01:04:515:4210.5
71PECIO Mariusz 353SGSPWARSZAWAM4038M 6500:00:1001:33:1202:23:0303:14:0103:51:3304:11:59.4504:12:09.70+01:05:245:4310.5
72BIESZCZAD Mateusz 9Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3021M 6600:00:0601:31:2002:23:5103:08:2803:50:5504:13:18.9004:13:25.85+01:06:405:4510.4
73DRAŃKO Piotr 79OTWOCKM3022M 6700:00:1601:35:0902:26:1803:12:3303:53:0304:13:19.8004:13:35.80+01:06:505:4510.4
74DĄBROWSKI Tomasz 72Carpathian RunnersRZESZÓWM3023M 6800:00:2001:34:5002:28:4703:11:3703:51:1704:13:56.0004:14:16.55+01:07:315:4610.4
75MESJASZ Marek 298Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3024M 6900:00:4801:40:4802:35:3603:19:0203:55:2304:13:54.5504:14:42.75+01:07:575:4610.4
76JASTRZĄB Piotr 163Dekan LeskoLESKOM502M 7000:00:1001:36:4302:28:3903:14:4003:54:4304:15:13.0504:15:23.10+01:08:375:4810.3
77FRYSIAK Artur 107Wieluń UltraWIELUŃM503M 7100:00:1001:35:1702:27:4303:13:5403:53:4304:15:47.5504:15:58.45+01:09:135:4810.3
78MISZTAL Rafał 307Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4039M 7200:00:0501:34:3902:28:0803:16:0503:57:0704:16:17.4504:16:22.70+01:09:375:4910.3
79KOLANO Agnieszka 217Way2Champ/Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK305K 700:00:0801:40:4202:34:4803:17:3603:56:1004:16:32.8504:16:41.20+01:09:555:4910.3
80SIWAK Ryszard 398Team Ryś SkiWĘGRZCEM4040M 7300:01:2301:41:3602:35:1603:19:2203:55:4404:15:43.4004:17:07.15+01:10:215:4810.3
81ŁĘCKA Agnieszka 272JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK306K 800:00:1201:36:5802:29:3403:16:1403:56:4704:17:17.9004:17:30.60+01:10:455:5010.3
82JÓŹWIAK Rafał 172JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3025M 7400:00:1101:35:2902:27:2803:14:5003:56:4804:17:26.5504:17:38.25+01:10:525:5110.3
83PELA Dariusz 541TMT TORUŃTORUŃM3026M 7500:00:5501:42:5502:38:3403:21:0903:57:3904:17:07.8504:18:03.35+01:11:185:5010.3
84ASŁANOWICZ Marcin 17WARSZAWAM4041M 7600:00:1201:38:1802:33:1403:19:5703:58:1304:18:01.2004:18:14.00+01:11:285:5110.2
85PSIUCH Bartosz 367WM TRISELFKRAKÓWM3027M 7700:00:1201:38:0502:30:4403:18:3003:58:2204:18:12.6004:18:25.40+01:11:405:5210.2
86KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 191Race Fighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK307K 900:00:0601:41:4902:38:2403:22:1103:59:4204:18:24.9504:18:31.45+01:11:465:5210.2
87KIERNICKI Łukasz 197Fun&RunCZUDECM3028M 7800:00:1001:37:1702:30:5503:18:5403:58:2404:18:48.4504:18:58.50+01:12:135:5210.2
88KANTOROWSKI Piotr 185RZESZÓWM3029M 7900:00:2101:37:0602:31:1703:19:1603:59:0804:18:44.1504:19:06.05+01:12:205:5210.2
89MAKSELON Anna 281SZCZECINEKK401K 1000:00:3501:43:3202:39:2403:22:1704:00:1804:19:13.5004:19:48.55+01:13:035:5310.2
90GARCZYŃSKI Darek 116KATOWICEM4042M 8000:00:1701:36:3802:28:0303:14:5603:57:0104:19:43.3004:20:00.50+01:13:155:5410.2
91STANKIEWICZ Anna 418DOGOŃ Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK308K 1100:00:1401:44:0002:38:2003:21:5803:59:5904:19:52.7504:20:07.25+01:13:215:5410.2
92CHOWANIEC Sebastian 59DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3030M 8100:00:1401:44:0002:38:2103:22:1304:00:0904:19:53.5004:20:08.30+01:13:225:5410.2
93GOTFRYD Adam 133JASŁOM4043M 8200:00:2601:47:2302:42:3803:25:2604:01:5704:20:05.6004:20:31.70+01:13:465:5410.2
94TERLECKI Krzysztof 455Cheł BiegaCHEŁMM504M 8300:00:2401:42:5702:36:3903:20:5504:00:2804:20:37.9504:21:02.70+01:14:175:5510.1
95CHILICKA Marta 55Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK309K 1200:00:0801:42:5102:37:4603:22:2704:01:1604:20:56.9004:21:05.00+01:14:195:5510.1
96ROŻNIATA Iwona 378SNG WILD DUCKSGŁOWNOK402K 1300:00:2501:42:5702:39:3303:23:3304:01:3704:20:57.5504:21:22.60+01:14:375:5510.1
97STROIŃSKI Maciej 424BIAŁYSTOKM3031M 8400:00:5401:43:2802:37:1303:20:0303:59:1804:21:14.3504:22:09.25+01:15:235:5610.1
98GĘSICH Kamil 123KS Zielono - CzarniSZCZAWINM3032M 8500:00:4001:35:1202:29:3803:16:3804:00:3804:21:44.5004:22:25.35+01:15:405:5610.1
99NEUFELD Marcin 319Intel Runners / run-passion.plGDYNIAM4044M 8600:00:0901:33:3702:27:1603:16:4204:01:2304:22:44.6504:22:53.90+01:16:085:5810
100WOJTOWICZ Emil 503PGE Obrót RUNWŁADYSŁAWÓWM4045M 8700:00:4701:48:5802:42:3103:25:4604:03:3104:22:38.7004:23:26.40+01:16:415:5810.1
101PANTOŁ Mirosław 343RZESZÓWM4046M 8800:00:0901:38:2802:32:5103:21:3604:02:2904:23:40.8004:23:50.35+01:17:055:5910
102OLEŚ Daniel 335BYDGOSZCZM3033M 8900:00:0801:37:1002:36:0403:21:4804:03:0004:24:52.7504:25:01.55+01:18:166:0110
103SERAFIN Robert 394GRYBÓWM4047M 9000:00:0701:39:4502:33:4903:20:5204:03:5304:25:00.3004:25:07.70+01:18:226:0110
104BEDNARSKA Katarzyna 29Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegać/SiebiegaKIELCEK403K 1400:00:1801:46:4302:44:2403:28:0104:05:4304:26:31.8504:26:50.60+01:20:056:039.9
105ZAJĄC Grzegorz 518ŁĘCZNAM4048M 9100:00:1901:40:5302:38:1403:23:4404:05:1104:27:05.2004:27:24.95+01:20:396:049.9
106PYRKOSZ Damian 369Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4049M 9200:01:0101:41:2102:35:0303:20:2204:04:1904:26:31.8004:27:33.70+01:20:486:039.9
107JANERKA Marzka 157DziabnięciCHORZÓWK404K 1500:00:0601:45:1502:41:0103:26:0604:06:1704:27:45.6004:27:51.60+01:21:066:059.9
108KIRILENKO Aneta 199MARKIK405K 1600:00:3001:41:0902:38:1303:26:1904:06:5504:27:25.6004:27:55.70+01:21:106:049.9
109KIRILENKO Marcin 200MARKIM4050M 9300:00:2901:41:0902:38:1403:26:1904:06:5904:27:27.9504:27:57.90+01:21:126:049.9
110BARĆ Piotr 26Planeta NiskoWOLINAM505M 9400:00:2601:41:3602:36:1203:22:3904:05:3004:27:33.7504:27:59.75+01:21:146:049.9
111MAJEWICZ Grzegorz 277MIECHÓWM4051M 9500:00:2301:43:5302:41:0903:26:0404:06:2404:27:55.3504:28:19.00+01:21:336:059.9
112JANIK Piotr 159KOSZALINM4052M 9600:01:0601:46:4302:40:0303:26:2004:07:0304:27:37.2004:28:43.70+01:21:586:049.9
113KRAUZE Tomasz 236GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM506M 9700:00:5801:45:4402:42:3003:27:3104:08:0304:27:51.6004:28:50.15+01:22:046:059.9
114KALISZ Jakub 179WARSZAWAM3034M 9800:00:2801:45:2102:41:0003:29:5804:09:1104:28:22.1504:28:50.55+01:22:056:059.8
115GRZYBOWSKI Rafał 139WARSZAWAM4053M 9900:01:3401:44:4902:40:3203:26:3404:08:1004:27:27.8504:29:02.65+01:22:176:049.9
116PAŁKA Tomasz 545M4054M 10000:00:1301:42:5302:40:4303:27:4904:07:4404:29:00.7504:29:14.60+01:22:296:069.8
117BORUSZEWSKA Beata 44SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK406K 1700:01:1101:47:0802:45:2203:30:2204:09:1804:28:51.0004:30:02.15+01:23:166:069.8
118BŁĘDOWSKI Mariusz 39AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM4055M 10100:00:4201:40:5602:38:2603:26:0104:09:0404:29:24.2504:30:06.45+01:23:216:079.8
119OSZCZĘDA Wojciech 341Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4056M 10200:01:3201:43:2502:38:3503:27:4604:09:5104:29:09.8004:30:42.20+01:23:566:079.8
120KLAMUT Ryszard 203KGB KorczynaHACZÓWM601M 10300:00:0801:46:5802:41:1703:27:1004:08:5204:30:53.5504:31:01.75+01:24:166:099.7
121JUREK Przemysław 174KS StaszewscyWARSZAWAM4057M 10400:00:2401:43:5802:40:2203:25:2804:08:4104:31:02.5504:31:27.25+01:24:416:099.7
122SUWEZDA Jacek 431Dzika CzewaCZĘSTOCHOWAM507M 10500:00:3801:40:3602:35:4903:25:4704:09:0804:31:03.0004:31:41.95+01:24:566:099.7
123LANGER Waldemar 258LESZNOM508M 10600:00:2901:43:1502:42:2003:28:4504:10:2904:31:22.8504:31:52.65+01:25:076:109.7
124CHOŁKA Michał 58RZESZÓWM3035M 10700:00:4101:44:5402:39:2903:28:2504:10:0204:31:45.1004:32:26.55+01:25:416:109.7
125KOLACHA Patryk 216STUDIO GTSIMIELINM207M 10800:00:1101:39:0602:35:0803:25:2404:08:5804:32:37.8004:32:49.30+01:26:036:119.7
126GĄSIOR Kamil 122UNDEFEATED RUNNING TEAMWOLA RZĘDZIŃSKAM3036M 10900:00:3101:33:4902:29:2103:30:3804:13:0404:32:47.1504:33:18.50+01:26:336:119.7
127KALTENBERG Janusz 180JAROSŁAWM509M 11000:00:5301:52:0702:47:5203:30:4904:12:0004:32:28.1504:33:21.30+01:26:356:119.7
128WALKOWSKI Tomasz 477JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM5010M 11100:01:2501:43:3102:42:4803:32:1804:13:0704:33:03.1004:34:28.40+01:27:436:129.7
129NICGORSKI Piotr 320RZESZÓWM4058M 11200:02:1001:45:4002:39:1603:26:1304:12:2204:32:26.2004:34:37.10+01:27:516:119.7
130SKORUPKA Leszek 400M3 SiedlceNOWE IGANIEM4059M 11300:01:0201:45:4302:41:3003:31:3404:11:2004:33:39.4004:34:41.50+01:27:566:139.6
131SZPOTON Monika 444Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3010K 1800:00:4701:46:3202:44:2103:32:5504:13:4404:34:20.6504:35:07.95+01:28:226:149.6
132OLSZEWSKI Jakub 337Mafia Team LubliniecPOCZESNAM3037M 11400:00:3601:43:0602:42:0603:32:0204:13:4004:35:13.7004:35:50.60+01:29:056:159.6
133KOSIN Paweł 544Wkurw_TeamKIELCEM4060M 11500:00:1801:45:3802:43:2703:28:0404:10:5204:35:44.3504:36:03.00+01:29:176:169.6
134SKUBIS Wojciech 402Skubis żądziRZESZÓWM4061M 11600:02:0301:41:2602:37:1203:25:0204:10:2004:34:38.5504:36:42.25+01:29:566:149.6
135ŚWIERCZEWSKI Marcin 450SIERAKÓWM208M 11700:00:1001:40:4802:36:3003:33:0104:17:0604:36:51.4004:37:02.20+01:30:166:179.5
136GÓRNY Robert 135JUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM4062M 11800:00:1301:45:2502:43:5003:33:0004:16:0204:37:18.5504:37:31.95+01:30:466:189.5
137GODLEWSKA Marta 129FITSMILEBIELSKO BIALAK3011K 1900:01:2301:50:4702:47:5403:34:2004:15:5304:36:16.6504:37:40.30+01:30:546:169.6
138KUŚ Jan 255JAWORZEM209M 11900:02:0301:52:1602:48:1003:35:4304:15:3304:35:47.8004:37:51.65+01:31:066:169.6
139SADY Sebastian 388oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4063M 12000:01:0201:48:4202:47:0603:36:5804:17:2004:37:00.9504:38:03.85+01:31:186:179.5
140URACZ Łukasz 468Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4064M 12100:01:1101:49:1202:50:1403:37:4304:17:1704:37:49.0504:39:00.75+01:32:156:189.5
141ŚWIGOŃSKI Piotr 451SZCZECINEKM3038M 12200:00:3501:41:0502:39:4003:34:3604:17:1004:38:35.6504:39:10.75+01:32:256:199.5
142CZAJA Alicja 64RodzeństwoLIMANOWAK407K 2000:00:2101:42:5802:40:4703:33:3804:17:1204:39:37.8504:39:59.65+01:33:146:219.4
143FILIPEK Przemysław 98KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4065M 12300:00:3901:44:3902:43:4403:34:3404:18:0204:39:49.6004:40:28.75+01:33:436:219.4
144DUPLA Konrad 86WROCŁAWM4066M 12400:00:3301:52:4302:49:5003:38:3004:19:4504:40:18.0504:40:51.70+01:34:066:229.4
145WIÓREK Maciej 497TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3039M 12500:00:3501:44:2902:39:5803:34:3404:17:3004:41:05.5504:41:41.15+01:34:556:239.4
146DORDZIK Katarzyna 77GDYNIAK3012K 2100:00:1101:47:2902:45:5003:37:1904:20:5604:41:37.3004:41:48.30+01:35:026:249.4
147BARDAN Michał 27Żelazo nie klękaWARSZAWAM3040M 12600:01:2501:43:3102:42:4803:34:0204:19:3904:40:29.4504:41:54.60+01:35:096:229.4
148JURCZAK Roman 173Gepardy i Gazele RzeszówRZESZÓWM602M 12700:00:0401:39:0502:37:0603:27:3004:17:1404:42:02.6004:42:06.70+01:35:216:249.4
149TOMAS Dariusz 462Triathlon JarosławJAROSŁAWM5011M 12800:00:5201:52:2102:50:5903:38:0104:19:1504:41:15.7504:42:08.35+01:35:236:239.4
150BARTKOWIAK Rafał 28Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM4067M 12900:00:4501:47:3502:50:0903:40:5104:21:1404:41:22.5504:42:08.45+01:35:236:239.4
151PAWELEC Piotr 351JASŁOM5012M 13000:00:2501:39:0402:39:1303:39:5404:20:4704:41:51.4004:42:16.75+01:35:316:249.4
152MICHALIK Michał 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM2010M 13100:01:0001:47:5502:44:3703:39:4004:21:0404:41:36.3004:42:36.80+01:35:516:249.4
153KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 182Crossfitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK408K 2200:00:3601:50:3202:50:2803:39:4604:19:4104:42:01.7004:42:38.65+01:35:536:249.4
154BIERNAT Agnieszka 35Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK202K 2300:00:1701:43:4802:43:3103:36:0204:18:4504:42:26.2504:42:44.15+01:35:586:259.3
155SACHANBINSKI Olek 387Labosport PolskaOZIMEKM5013M 13200:01:1501:45:4402:44:2503:36:3804:19:0104:41:31.0004:42:46.05+01:36:006:239.4
156GAWRON Tomasz 120LUBSKOM3041M 13300:01:1501:47:5202:47:2303:39:2204:22:1904:41:38.0504:42:53.45+01:36:086:249.4
157TUTAJ Krzysztof 467ZBYLITOWSKA GÓRAM5014M 13400:00:5901:55:5402:56:1303:42:0604:21:4604:42:00.8504:43:00.05+01:36:146:249.4
158MICHALAK Katarzyna 299ORANGE POLSKALUBLINK409K 2400:00:2101:52:0702:51:4303:39:2404:21:2004:42:57.2504:43:18.35+01:36:336:259.3
159RADWAŃSKA Justyna 371ŁÓDŹK3013K 2500:01:1901:49:0202:46:0403:38:1604:20:0104:42:01.0004:43:20.50+01:36:356:249.4
160CHLUPKA Krzysztof 56DĘBNOM3042M 13500:01:0401:45:5902:47:1503:42:2504:22:1704:42:27.2004:43:31.25+01:36:456:259.3
161WAŻNY Andrzej 483TynexpolRZESZÓWM4068M 13600:02:0801:54:4202:51:2703:37:5904:20:0204:41:40.6504:43:48.65+01:37:036:249.4
162ĆWIĄKAŁA Halina 69Athletic ZręcinKROSNOK4010K 2600:00:0701:47:4402:47:2803:40:3004:23:0504:44:03.3004:44:10.50+01:37:256:279.3
163KOZŁOWSKI Tomasz 233Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM603M 13700:00:3601:48:4602:47:4703:38:1404:21:3604:45:01.7504:45:38.35+01:38:536:289.3
164BIGAJCZYK Bartosz 37MYSZKÓWM3043M 13800:01:3901:47:2502:45:1503:37:4704:20:1804:44:14.9504:45:54.85+01:39:096:279.3
165GARNCARZ Paweł 118WROCŁAWM4069M 13900:00:3801:43:2002:42:0603:38:0104:22:2904:45:17.1504:45:56.10+01:39:106:299.3
166BIEL Sebastian 32Bieganie SzydercówTARNÓWM3044M 14000:01:0401:49:4802:55:0803:46:5304:25:5504:45:12.6504:46:16.75+01:39:316:289.3
167PORĘBA Eugeniusz 362MiechówMIECHÓWM5015M 14100:00:2201:47:1902:47:2803:39:2604:22:4304:46:10.1504:46:32.95+01:39:476:309.2
168TOKARZ Krzysztof 460Ssw Team KROŚNICEKROŚNICEM3045M 14200:00:1801:44:4102:48:4003:45:0904:24:2604:46:15.3004:46:34.05+01:39:486:309.2
169FALKOWSKI Piotr 550KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5016M 14300:01:4401:47:4502:48:4203:44:1104:25:0204:45:00.1004:46:44.10+01:39:586:289.3
170STEPANIAK Grzegorz 421SwobodaGRUSZOWAM4070M 14400:02:1201:49:3302:50:0303:43:2904:23:5304:45:01.7004:47:14.35+01:40:296:289.3
171WOLANIN Tomasz 504SZCZECINEKM4071M 14500:00:3401:45:1302:44:2703:39:2304:23:5404:47:11.6504:47:45.85+01:41:006:319.2
172GIERSZEWSKI Czarek 124Załoga GOLECKOM5017M 14600:00:1501:51:2702:50:4803:42:0904:25:5504:47:42.2004:47:58.10+01:41:126:329.2
173MASŁOŃ Stanisław 290DębnoDĘBNOM3046M 14700:01:0401:43:4402:42:0403:40:1004:22:5404:47:47.0004:48:51.40+01:42:066:329.2
174JASNOWSKI Michał 162WARSZAWAM4072M 14800:00:3001:45:5602:47:2403:41:4504:25:0404:48:25.2004:48:55.25+01:42:096:339.2
175BOGDAŃSKA Katarzyna 40Smashing PąpkinsWARSZAWAK203K 2700:00:3001:46:3702:47:2903:41:4504:26:0704:48:25.8504:48:56.65+01:42:116:339.2
176KWIECIŃSKA Małgorzata 257Bravehearts LegionowoLEGIONOWOK3014K 2800:01:1801:52:4502:52:3303:44:4304:27:5404:47:48.5004:49:06.95+01:42:216:329.2
177KAZIMIERZ Rafał 194NOAWROCŁAWM3047M 14900:00:2501:45:5702:47:3703:39:2404:24:5904:48:46.1004:49:11.95+01:42:266:339.1
178FRĄCKOWIAK Ewelina 105Amat*ORKAROSZKÓWK4011K 2900:01:1001:52:5002:52:5903:45:4704:27:1504:48:02.1004:49:12.95+01:42:276:329.2
179FURTEK Iwona 108KRAKÓWK3015K 3000:00:1901:47:1402:50:4903:45:1304:26:4204:49:06.9504:49:26.15+01:42:406:349.1
180GARBOWSKA Monika 114Compañeros asfalt teamGLIWICEK4012K 3100:01:3301:52:5202:55:2803:48:3004:28:0204:47:59.5504:49:33.15+01:42:476:329.2
181RYKOWSKI Grzegorz 386Dark SideOSTROŁĘKAM4073M 15000:00:0801:46:5302:48:5603:49:5104:29:2304:49:28.9004:49:36.95+01:42:516:349.1
182WILK Paweł 494MIECHÓWM4074M 15100:00:2401:54:3202:57:0803:48:5504:28:5704:49:31.5504:49:56.40+01:43:116:349.1
183GORCZYŃSKI Wojciech 131AirbusWARSZAWAM3048M 15200:02:2101:52:0702:53:4203:45:1304:27:2904:47:38.1004:49:59.15+01:43:136:329.2
184POREMBSKI Leszek 361WARSZAWAM5018M 15300:00:3701:48:2602:48:5903:43:4804:27:0304:50:01.1504:50:38.55+01:43:536:359.1
185KANTOROWSKI Marcin 184WARSZAWAM4075M 15400:01:3201:52:1102:54:3003:44:4704:27:5304:49:07.0004:50:39.80+01:43:546:349.1
186ROGACZEWSKI Kamil 375RZĄŚNIAM2011M 15500:01:3801:55:0102:57:1603:50:5604:30:2304:49:01.5504:50:40.20+01:43:546:349.1
187PAŚNICKA Marta 348WARSZAWAK4013K 3200:01:2901:52:1302:54:3003:46:4404:28:1404:49:15.5504:50:45.30+01:43:596:349.1
188GÓRECZNY Rafał 134CHWASZCZYNOM4076M 15600:00:2801:46:3302:51:1203:49:4104:30:1204:50:20.0004:50:48.05+01:44:026:359.1
189LEŚNIAK Dariusz 261SZCZECINM5019M 15700:00:4001:49:0802:52:3003:45:3904:27:5104:50:18.4504:50:58.50+01:44:136:359.1
190KOŁODZIEJCZYK Maciej 220Fizjo-SportŁĘCZNAM4077M 15800:00:5001:47:4402:48:0103:40:3804:25:3904:50:11.3004:51:02.25+01:44:166:359.1
191SOWA-OKRASA Sylwia 412DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4014K 3300:00:2601:53:0702:56:4603:49:1404:30:1104:50:44.8004:51:11.65+01:44:266:369.1
192MACKO Mariusz 276Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4078M 15900:00:0801:47:2602:48:5503:49:5004:30:3804:51:06.4004:51:14.75+01:44:296:369.1
193RADYK Jakub 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3049M 16000:01:3001:49:4802:54:2403:44:4504:28:0304:49:46.2504:51:16.30+01:44:306:359.1
194KUCHARSKI Paweł 248Planeta NiskoNISKOM4079M 16100:00:2701:44:4202:53:4803:46:5204:30:2204:50:52.5004:51:19.50+01:44:346:369.1
195MAKUCH Marcin 283WARSZAWAM3050M 16200:01:0601:47:4502:49:0503:45:4104:28:1004:50:17.7504:51:23.95+01:44:386:359.1
196KLUBA Magdalena 206Falstart RudnikiRUDNIKIK204K 3400:00:4701:53:0802:54:3503:46:1204:28:5304:50:46.2504:51:33.95+01:44:486:369.1
197WŁOCH Mariusz 5405 BSPORZECHOWCEM2012M 16300:01:1601:47:3002:46:4403:39:1804:27:2104:50:44.3004:52:00.80+01:45:156:369.1
198HOŁÓWKA Sławomir 149KRAKÓWM4080M 16400:00:2001:46:0902:50:5503:40:5204:27:3204:52:08.0004:52:28.05+01:45:426:389
199BOROWIECKI Łukasz 43KRAKÓWM3051M 16500:01:2001:51:2302:52:2103:43:2504:28:1704:51:12.3504:52:33.20+01:45:476:379.1
200GRANDA Paweł 13721 daplotZARZECZEM3052M 16600:00:5901:52:5102:54:1303:46:3304:29:4504:51:35.3004:52:34.50+01:45:496:379.1
201SOWIŃSKI Kamil 413BRZEG DOLNYM3053M 16700:01:0201:50:1202:53:2103:47:2004:30:0704:51:34.1004:52:36.15+01:45:506:379.1
202GWIZDAK Bartosz 141PijeBimberNonStopBOGUCHWALAM3054M 16800:01:0301:43:4702:48:0203:43:1204:28:3704:51:42.6504:52:46.45+01:46:016:379
203PAŃTAK Sławomir 34421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4081M 16900:01:0001:52:5702:54:1303:46:3004:29:4404:51:57.9004:52:58.05+01:46:126:389
204KARUŚ Waldemar 19014 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława wieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4082M 17000:01:0001:52:5602:54:2003:46:3104:29:4504:51:59.0504:52:59.40+01:46:146:389
205ŻUREK Andrzej 537MIECHÓWM4083M 17100:02:0901:52:4402:55:2703:47:2004:28:3704:50:54.6504:53:04.50+01:46:196:369.1
206JEDLIŃSKI Bartosz 165Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4084M 17200:00:2601:51:5002:58:1303:50:3704:32:2204:52:43.0504:53:09.90+01:46:246:399
207RENKIEL Tomasz 543GLIWICEM4085M 17300:01:3201:49:0502:54:3303:48:3304:29:5804:52:18.5504:53:50.55+01:47:056:389
208STĘPIEŃ Wojciech 422Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4086M 17400:01:3201:49:0502:54:3503:48:3304:29:5804:52:22.9004:53:55.85+01:47:106:389
209LIK Marek 265Chełm biegaCHEŁMM5020M 17500:00:3201:52:0302:51:0503:43:2404:28:1704:53:24.9504:53:57.30+01:47:116:409
210OLEJNIK Krzysztof 333RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM5021M 17600:01:5902:03:4103:04:3903:51:4304:31:2404:52:02.3004:54:01.90+01:47:166:389
211DUDEK Łukasz 84RZESZÓWM3055M 17700:00:3701:41:0402:45:5603:46:0904:30:3804:53:36.7004:54:14.10+01:47:286:409
212TOMCZYK Grzegorz 463AirbusWARSZAWAM2013M 17800:02:2001:49:1702:48:1303:44:1504:29:0704:52:35.5004:54:56.05+01:48:106:399
213WINIARSKI Krystian 496WSD RzeszówRZESZÓWM3056M 17900:01:2101:46:1402:47:0103:42:3604:29:2504:53:42.5504:55:03.70+01:48:186:409
214GRYZ Jacek 138Bravehearts LegionowoJANÓWEK PIERWSZYM4087M 18000:01:1801:48:4202:52:3103:42:0804:28:1504:54:38.9004:55:57.20+01:49:116:419
215FLOREK Tomasz 102Bieganie SzydercówTARNÓWM4088M 18100:01:0301:49:5502:55:0703:46:2104:31:5204:54:58.7504:56:02.20+01:49:166:428.9
216KOSZOREK Marek 228RZESZÓWM4089M 18200:00:1101:47:4202:53:2503:50:0904:32:4204:56:15.2504:56:26.95+01:49:416:438.9
217KRUKAR Adam 548Finisz RymanówIWONICZM4090M 18300:01:1601:50:4002:54:3203:49:0204:33:2904:55:23.6004:56:40.30+01:49:546:428.9
218PASZKIEL Artur 347SZCZECINKM5022M 18400:01:2001:53:2102:55:2703:49:5104:33:0604:55:23.4504:56:44.40+01:49:596:428.9
219HAŁACZKIEWICZ Adam 144ExtremEWolfSZCZECINM4091M 18500:01:0201:57:2602:55:0903:48:5204:34:3104:55:45.0504:56:47.25+01:50:016:438.9
220KRASOWSKI Mateusz 235PROSWIMLEŻAJSKM3057M 18600:00:1901:48:0802:53:0103:49:0904:33:4104:56:37.5004:56:57.05+01:50:116:448.9
221KRASOWSKI Łukasz 234PROSWIMRZESZÓWM3058M 18700:00:1901:48:0902:53:0203:49:0204:33:2304:56:39.1004:56:58.15+01:50:126:448.9
222BOKŁAK Mariusz 42KLUB BIEGACZA FARTLEKPAWŁOWICEM4092M 18800:00:4001:46:4102:55:4803:50:3504:34:5504:56:19.5004:56:59.65+01:50:146:448.9
223ŻEBROWSKA Jolanta 536Potrnujemy?‚ Chemik Noxy PuławyPUŁAWYK502K 3500:00:2701:49:1702:56:1403:52:4304:36:2604:56:52.5004:57:20.10+01:50:346:448.9
224URBANEK Dariusz 470OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM4093M 18900:01:3401:48:4802:53:5603:49:5904:34:4504:55:50.6004:57:24.65+01:50:396:438.9
225KOWALCZYK Mariusz 230WolfpackŻÓŁWINM4094M 19000:02:3001:50:2402:53:2003:43:1204:28:5104:55:06.1504:57:36.80+01:50:516:428.9
226KAMIŃSKI Bartosz 181ZIELONA GORAM4095M 19100:01:0101:59:3603:03:3603:51:5004:35:0904:56:40.4004:57:41.70+01:50:566:448.9
227KLOCEK Konrad 205ŁĘŻYNYM3059M 19200:00:2901:51:5902:51:4503:51:0804:34:0704:57:22.7004:57:52.20+01:51:066:458.9
228PODPŁOMYK Andrzej 360SportczesnaBARGŁYM4096M 19300:00:3601:41:1302:42:0703:31:5904:23:2704:57:33.0004:58:09.60+01:51:246:458.9
229SUŁKOWSKI Maciej 429Triathlon JarosławJAROSŁAWM4097M 19400:00:5101:52:2202:50:1103:47:2504:34:5704:57:43.8504:58:35.65+01:51:506:468.9
230ŻARCZYŃSKI Mariusz 5353:33 TeamWARSZAWAM5023M 19500:00:4601:58:0403:00:4003:50:2104:35:3704:58:00.1504:58:46.50+01:52:016:468.9
231SIEMIEŃCZUK Robert 395WARSZAWAM5024M 19600:00:4601:58:0403:00:4003:53:1504:34:5904:58:00.4504:58:47.10+01:52:016:468.9
232BEHRENDT Bartek 554GLIWICEM5025M 19700:01:3702:02:3203:07:3503:55:4304:36:5504:57:43.7504:59:21.05+01:52:356:468.9
233SZUBARTOWSKI Paweł 445Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM2014M 19800:00:2701:49:1202:56:1203:54:0304:36:3804:59:06.4004:59:34.00+01:52:486:478.8
234GARBARCZYK Daniel 1131 Batalion Kawalerii PowietrznejZDUŃSKA WOLAM2015M 19900:01:3901:55:0002:57:1403:50:4104:34:3204:58:00.5504:59:39.80+01:52:546:468.9
235TOCZEWSKA Anna 457JacekBiega Running TeamWARSZAWAK503K 3600:00:5501:55:1602:58:3903:54:0504:36:4804:59:02.2004:59:58.05+01:53:126:478.8
236LEWCZUK Norbert 264Biegacze pomagaczeŁOSICEM3060M 20000:01:4201:46:1002:50:1903:48:4104:34:1304:58:16.8504:59:59.75+01:53:146:468.9
237KOCHANIEC Waldemar 214TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM5026M 20100:01:0801:46:5102:51:1803:51:0504:36:1404:59:00.4005:00:08.40+01:53:236:478.8
238LASEK Joanna 259KRAKÓWK3016K 3700:00:1401:48:2102:54:2303:51:2804:37:2305:00:15.3005:00:29.50+01:53:446:498.8
239JAMA Rafał 155Water TeamTRZEBOWNISKOM4098M 20200:01:0301:48:0502:55:3803:52:1004:37:0304:59:50.6505:00:54.45+01:54:096:488.8
240FEDAK Bohdan 93ZAGÓRZM4099M 20300:01:1101:53:0103:00:2703:58:0404:40:0804:59:44.7005:00:56.10+01:54:106:488.8
240KRAWCZYK Jan 237Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3061M 20300:01:1101:53:0203:00:2703:58:1204:40:0804:59:44.2005:00:56.10+01:54:106:488.8
242PISKORZ Ireneusz 359KODEŃM3062M 20500:00:2101:42:4602:48:4803:45:0804:34:1205:01:19.1005:01:40.30+01:54:546:508.8
243GAWROŃSKI Hubert 121HugoKOSTRZYNM40100M 20600:01:1301:53:3302:54:2903:49:3204:35:3705:00:57.4505:02:11.05+01:55:256:508.8
244DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 74On The MoveŁÓDŹK3017K 3800:01:2001:52:5303:03:3904:02:2304:41:4705:01:01.7505:02:22.50+01:55:376:508.8
244MROTEK Katarzyna 312On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3017K 3800:01:2001:52:5303:03:4304:02:2104:41:4805:01:02.2505:02:22.50+01:55:376:508.8
246PESZEK Bogdan 354Ultra PrzesilenieDYNÓWM40101M 20700:00:2801:57:0203:02:3803:54:3704:38:5205:02:11.5005:02:40.10+01:55:546:528.7
247PIEKARSKI Wojciech 357AUGUSTÓWM5027M 20800:01:0201:55:5703:00:2703:57:0104:39:5305:01:42.0005:02:44.80+01:55:596:518.8
248KARKUT Michał 188Fun&RunSTRZYŻÓWM3063M 20900:00:1101:56:3003:03:3303:59:5904:41:5805:02:43.8005:02:55.35+01:56:106:528.7
249STELMACH Dariusz 420Bieganie SzydercówTARNÓWM3064M 21000:01:0401:49:5202:57:0003:56:1804:41:4405:02:11.1505:03:15.50+01:56:306:528.7
250KOCZUR Kamila 215WARSZAWAK3019K 4000:01:3202:00:0503:06:2303:59:2604:41:2005:01:54.8005:03:27.40+01:56:426:518.7
251GARCZYŃSKA Ania 117KATOWICEK4015K 4100:01:0001:55:0802:59:5903:54:1204:39:4405:02:40.5005:03:40.95+01:56:556:528.7
252SYDOR Piotr 433WROCŁAWM3065M 21100:00:4001:52:4603:04:4804:03:5104:43:3105:03:09.4005:03:50.00+01:57:046:538.7
253BILSKI Marek 38VegedogWARSZAWAM40102M 21200:00:3801:52:1702:56:3303:53:4404:38:3905:03:33.6005:04:11.95+01:57:266:538.7
254SROKA Krzysztof 414KRAKÓWM40103M 21300:02:1901:54:5502:56:2003:53:0904:39:3205:01:58.9505:04:17.95+01:57:326:518.7
255MROTEK Michał 313ATG - QUAPROKRUSZYN KRAJEŃSKIM40104M 21400:01:2001:52:5403:03:4304:02:3204:42:0405:04:01.9505:05:22.10+01:58:366:548.7
256MOSTOWSKA Joanna 311WARSZAWAK3020K 4200:01:4201:52:5302:57:4803:55:2904:41:0905:04:44.1005:06:26.85+01:59:416:558.7
256APOLLO Michał 15KMW ZakopaneKRAKÓWM3066M 21500:01:4301:52:2302:57:4703:55:2704:41:0905:04:43.7505:06:26.85+01:59:416:558.7
258BRUSIŁO Bartosz 45Mamy RuszamyWARSZAWAM3067M 21600:01:2201:54:4903:05:2904:00:0904:41:3805:05:13.8005:06:36.35+01:59:516:568.6
259WARZYCHA Krzysztof 481MAXeLBYTOMM5028M 21700:00:5801:59:3203:05:2503:58:1104:43:2105:05:46.9005:06:45.20+01:59:596:568.6
260WARZYCHA Dawid 480PKP IntercityBYTOMM2016M 21800:00:5801:59:3503:05:2803:58:1104:43:2205:05:47.4505:06:45.55+02:00:006:568.6
261ZMYJ Danuta 532Lacho TeamWIELICZKAK4016K 4300:00:2001:56:0603:02:2804:02:3804:43:5205:07:06.0505:07:26.30+02:00:406:588.6
262WACH Zdzisław 472AUGUSTÓWM604M 21900:01:0301:56:1103:00:2703:57:0004:42:4705:06:23.3005:07:26.45+02:00:416:578.6
263KUCIA Łukasz 249Biegacze TurekTUREKM3068M 22000:01:4601:58:4703:06:4404:06:0804:47:5705:05:54.6005:07:41.20+02:00:556:578.6
264KANDEFER Beata 183KB ‚‚Athletic''ZręcinKORCZYNAK4017K 4400:00:0601:50:0302:53:2803:59:4104:43:2705:08:04.2005:08:10.60+02:01:257:008.6
265BIESZCZAD Ilona 36KB Athletic ZręcinWOJASZÓWKAK3021K 4500:00:0601:50:0602:53:4203:54:3704:43:3505:08:04.5505:08:11.10+02:01:257:008.6
266ZIELIŃSKI Łukasz 527J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM40105M 22100:00:4202:01:4403:07:0603:58:1804:44:3405:08:16.6505:08:59.40+02:02:147:008.6
267PATRZYK Jacek 349J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM40106M 22200:00:4302:01:2503:07:0503:59:0904:44:3305:08:17.9005:09:01.00+02:02:157:008.6
268WOLF Weronika 5053PBOT Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4018K 4600:01:2702:02:1903:12:3204:02:0204:46:0005:07:58.0005:09:25.40+02:02:406:598.6
269HETMAN Maciej 148Konkurs BiegamBoLubięKLESZCZÓWM3069M 22300:02:0501:55:0503:01:5004:01:1104:45:5905:07:22.7005:09:27.80+02:02:426:598.6
270MAJTYKA Tomasz 279Los Trepos CompanierosKRAKÓWM5029M 22400:01:2702:01:4803:08:4404:07:1604:48:1605:08:12.5005:09:39.85+02:02:547:008.6
271SYGIET Andrzej 434GLIWICEM40107M 22500:00:3901:54:0403:04:5504:03:5104:47:2705:09:18.7005:09:58.40+02:03:137:018.5
272SAWICKI Robert 390Bee runs with Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM40108M 22600:01:5201:57:0503:07:2204:03:2104:47:2605:08:18.6005:10:11.30+02:03:257:008.6
273KOŁODZIEJ Jacek 219Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM40109M 22700:01:3401:52:5102:58:3003:54:3504:42:2805:08:46.3005:10:20.40+02:03:357:018.6
274MALETA Marcin 285LPP TEAMMIECHÓWM3070M 22800:00:2401:56:2903:05:4003:59:5004:47:0205:09:57.3005:10:21.90+02:03:367:028.5
275SIENNICA Joanna 396ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK4019K 4700:00:5001:54:5303:02:5604:01:1004:46:1405:09:36.1505:10:26.85+02:03:417:028.5
276ZŁOTNICKA Olga 530Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK4020K 4800:00:5001:54:5403:02:5804:02:1204:46:1605:09:36.4505:10:27.10+02:03:417:028.5
277BRYŚ Rafał 46Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM40110M 22900:00:5101:54:5403:02:5704:02:1904:46:1605:09:37.8005:10:29.05+02:03:437:028.5
278BIEŃKOWSKI Stanisław 33WODNIAKOBÓRKIM40111M 23000:00:2401:58:2203:04:3703:59:4504:44:1705:10:27.0505:10:51.60+02:04:067:038.5
279BAJUR Barbara 20KRAKÓWK3022K 4900:01:2802:01:4303:04:5303:58:2204:46:0505:09:26.3005:10:54.85+02:04:097:018.5
280KŁOSEK Jacek 209Instal-Tech TeamRACIBÓRZM3071M 23100:01:2302:03:1603:09:5304:03:5404:47:2305:09:34.5005:10:58.20+02:04:127:028.5
281RYCHLIK Zbigniew 385MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWABYTOMM5030M 23200:01:2301:52:2502:59:3204:01:5704:47:5705:09:37.3505:11:00.50+02:04:157:028.5
282KARCZ Anna 187Pies to biegałBYDGOSZCZK205K 5000:00:2102:00:0203:10:3504:04:3804:48:4905:11:08.0005:11:29.20+02:04:437:048.5
283ANTOSZ Mateusz 14ŚmigająceZiomeczkiLUBACZÓWM2017M 23300:02:0201:54:2203:04:3504:02:4704:46:0105:09:30.2505:11:32.35+02:04:477:028.5
284TEPER Bartosz 454ŚmigająceZiomeczkiSTRZYŻÓWM2018M 23400:02:0101:54:2203:04:3604:02:4804:46:0305:09:33.2005:11:34.45+02:04:497:028.5
285PAPROCKA Kamila 553RZESZÓWK206K 5100:02:0801:54:4203:07:3404:03:3604:48:0505:10:15.9505:12:23.95+02:05:387:038.5
286MATERNIA Karolina 291RZESZOWK3023K 5200:01:2601:59:5303:08:0904:04:1604:48:1605:11:02.8005:12:29.00+02:05:437:048.5
287DERLAGA Wojciech 73MILÓWKAM3072M 23500:00:5801:55:5703:03:3604:04:2804:48:2805:11:30.9005:12:29.75+02:05:447:048.5
288WANDZEL Tomasz 478RYBNIKM40112M 23600:01:3001:57:0603:05:3604:08:2704:48:2905:11:00.4005:12:30.45+02:05:457:048.5
289NIEDŹWIEDŹ Tomasz 322ŚWIDNIKM40113M 23700:00:0801:52:1603:01:1203:58:5404:48:2405:12:48.4005:12:56.60+02:06:117:068.4
290DYREK Marcin 90MSZANA GÓRNAM3073M 23800:00:1601:55:0703:06:4604:04:2304:48:5705:12:57.4505:13:14.25+02:06:287:068.4
291OKON Michal 331Sport Pasje - Michal OkonJULIANOWM40114M 23900:02:0802:03:5503:23:5104:12:3704:51:3805:12:28.0005:14:36.90+02:07:517:068.4
292SZALACHA Katarzyna 437KIELANÓWKAK3024K 5300:01:2601:57:3903:04:2704:03:0604:48:1705:13:14.2505:14:40.75+02:07:557:078.4
293WRÓBEL Sebastian 512Apteka Gemini TeamGDYNIAM40115M 24000:01:3202:01:1303:11:0104:03:1804:48:4805:13:10.5005:14:42.70+02:07:577:078.4
293WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 484SZAPAR RUN & EXPEDITIONGDYNIAM40115M 24000:02:1601:57:3003:01:5804:00:2304:47:2105:12:26.3005:14:42.70+02:07:577:068.4
295WOJCIESZEK Andrzej 502Gemini Polska TeamSOPOTM40117M 24200:00:1901:44:0902:50:3403:51:1704:44:4505:14:23.8505:14:43.20+02:07:577:088.4
296WACŁAWIK Jan 473SANOKM40118M 24300:01:5101:58:4103:06:3904:06:0704:48:2605:13:17.7005:15:08.75+02:08:237:078.4
297MYGA Michał 315HEARTLESSKATOWICEM3074M 24400:01:5402:04:1503:14:1104:09:1304:53:0505:13:19.1505:15:14.05+02:08:287:078.4
298MYGA Anna 316HEARTLESSKATWICEK3025K 5400:01:5402:04:1503:14:1104:05:4804:53:0605:13:24.2505:15:19.10+02:08:337:078.4
299DZIEWA Przemysław 92ATS WheelsBRANDWICAM40119M 24500:01:3001:55:4202:58:2803:55:3904:45:0205:13:57.6005:15:28.45+02:08:437:088.4
300KRUPA Jacek 239ATS WheelsRUDAM40120M 24600:01:3101:55:4502:58:2603:55:3704:45:0105:13:57.6005:15:28.85+02:08:437:088.4
301BARAŃSKI Michał 25WARSZAWAM5031M 24700:00:1801:59:5103:06:4004:05:3404:51:1105:15:26.6005:15:44.75+02:08:597:108.4
302MALINOWSKI Marcin 286SIEDLISKAM40121M 24800:01:0901:55:5203:03:3004:02:5004:50:3305:14:42.7005:15:52.25+02:09:067:098.4
303PAUL Violetta 350BPRTGLIWICEK4021K 5500:00:5002:04:0903:11:1504:07:5204:51:5905:15:30.5005:16:20.50+02:09:357:108.4
304SEKUŁA Mirek 392Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM40122M 24900:00:0801:53:2103:06:4804:11:2404:56:0405:18:22.1005:18:31.05+02:11:457:148.3
305GWOŹDZIOWSKI Marcin 142TARNOBRZEGM40123M 25000:00:2701:57:2603:12:1904:08:5404:53:3005:18:41.9505:19:09.25+02:12:237:148.3
306LISAK Krzysztof 269OTWOCKM3075M 25100:00:2301:41:2602:40:0204:29:1405:01:3905:19:06.0505:19:29.50+02:12:447:158.3
307CZENCZEK Krystian 67RZESZÓWM40124M 25200:02:1101:55:1403:07:3104:03:3204:51:2005:17:22.5505:19:33.75+02:12:487:128.3
308ROSIK Robert 377LumberjacksKOSZALINM3076M 25300:00:5401:53:5703:03:2604:03:4104:51:2305:19:07.7505:20:02.45+02:13:177:158.3
309KOPISZKA Tomasz 223STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB PIŁKARSKI HUBERTUSBIAŁY BÓRM40125M 25400:00:5401:54:2303:03:2704:03:5804:51:2005:19:10.3505:20:05.25+02:13:197:158.3
310TUROSZ Zbigniew 466LEŻAJSKM605M 25500:00:3201:55:0803:03:5604:04:4304:53:5505:19:49.7005:20:22.65+02:13:377:168.3
311KRZYŻEWSKI Roger 243KRAKÓWM3077M 25600:00:3301:56:4403:06:3104:05:5504:53:5705:19:50.8505:20:24.50+02:13:397:168.3
312LORISZ Damian 270BPRT Gliwice‚ OPP KatowiceCHORZÓWM3078M 25700:00:4901:57:5903:12:0104:09:4404:56:1005:19:41.5505:20:31.20+02:13:457:158.3
313HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 146BP Running Team GliwiceCHORZÓWK3026K 5600:00:5001:57:5903:12:0304:09:4104:56:0605:19:41.9505:20:32.10+02:13:467:158.3
314GAŁEK Grzegorz 112SZCZECINM40126M 25800:01:2601:59:5303:08:0904:05:3304:54:2005:20:07.1505:21:33.60+02:14:487:168.2
315WALECZEK Sławomir 476BRZEZINKA ŚREDZKAM40127M 25900:00:4001:52:5703:04:5204:08:0604:55:2105:21:23.6005:22:04.45+02:15:197:188.2
316MAJKOWSKI Marcin 278GDYNIAM40128M 26000:01:2301:55:3103:05:3804:04:1704:54:4505:20:43.9005:22:07.00+02:15:217:178.2
317WALAC Jacek 475DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3079M 26100:00:2901:58:5203:09:2604:05:2004:55:1405:21:40.5005:22:09.55+02:15:247:188.2
318LATO-KSIĄŻEK Karolina 260Lublin BiegaLUBLINK3027K 5700:01:0902:09:2203:21:4204:17:0604:59:2205:21:12.4505:22:22.15+02:15:367:188.2
319KSIĄŻEK Dawid 244Lublin BiegaLUBLINM3080M 26200:01:0802:09:2403:21:4404:17:0804:59:2505:21:13.6505:22:22.60+02:15:377:188.2
320SMOCZYK Wojciech 404Ssw Team KrośniceKROŚNICEM2019M 26300:00:1801:55:0903:09:3904:07:4904:56:4205:22:40.7005:22:59.15+02:16:137:208.2
321JEZIERSKI Jakub 166Orange PolskaWARSZAWAM40129M 26400:02:1001:59:2303:10:0204:10:1904:56:4005:21:46.8505:23:56.85+02:17:117:188.2
322KIN Rafał 198AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM40130M 26500:00:5902:04:1203:12:4504:10:3204:57:1505:23:10.6505:24:10.10+02:17:247:208.2
323JUROSZEK Józef 175PAWŁOWICEM40131M 26600:00:3901:46:4202:49:0503:42:5504:22:5800:40:0005:23:33.0005:24:12.00+02:17:266:269.3
324PAROL Paweł 345STANISŁAWÓWM40132M 26700:01:3501:53:2103:01:0904:09:0504:57:1205:22:38.3505:24:13.90+02:17:287:198.2
325JARZEMBOWSKI Tomasz 160WLKP Mountains UltraPLEWISKAM40133M 26800:00:1502:03:2503:13:2004:11:1305:00:0405:24:05.6505:24:21.10+02:17:357:218.1
326DUCH Emil 81JB WarsawWARSZAWAM3081M 26900:01:5602:02:3603:13:4904:09:5204:57:1705:22:31.5505:24:28.00+02:17:427:198.2
327SOBCZAK Mikołaj 409WLKP ULTRA MOUNTAINSSKÓRZEWOM40134M 27000:00:1502:03:2703:13:2304:11:1505:00:0905:24:12.8505:24:28.25+02:17:427:228.1
328KOTOWSKI Andrzej 229WROCŁAWM5032M 27100:00:4101:53:0203:04:5004:08:5004:56:4905:23:48.3505:24:29.55+02:17:447:218.2
329FRĄC Dariusz 106Night Runners GliwiceGLIWICEM40135M 27200:01:0502:00:4503:09:2304:09:1704:57:4805:24:45.2005:25:51.05+02:19:057:228.1
330KLAWIKOWSKI Mateusz 204JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAM2020M 27300:00:1401:55:5703:05:1004:04:3004:55:1405:25:57.2505:26:11.25+02:19:257:248.1
331JAKUBOWSKA Renata 154BIELSKO -BIAŁAK601K 5800:00:5802:03:0303:14:1404:13:3205:00:3305:25:15.7005:26:13.75+02:19:287:238.1
332NAZIMEK Lilianna 318Suo temporeNOWY SĄCZK4022K 5900:01:2001:59:3603:11:1204:10:5804:59:2405:25:08.3005:26:28.75+02:19:437:238.1
333TUCHOWSKI Janusz 465DĘBICAM40136M 27400:00:4201:50:5403:02:3404:09:1004:59:4705:26:19.9005:27:02.65+02:20:177:258.1
334SURDACKI Mateusz 430NALECZOWM3082M 27500:01:5801:55:2003:08:2304:07:2704:52:3805:25:14.3005:27:12.65+02:20:277:238.1
335ROŻNIATA Andrzej 379SNG WILD DUCKSGŁOWNOM40137M 27600:00:2601:55:5603:09:1304:12:4005:02:0305:27:17.9505:27:44.15+02:20:587:268.1
336KŁOSOK Adam 210Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM40138M 27700:00:4001:54:5103:08:0704:10:3305:03:1105:27:59.3505:28:40.15+02:21:547:278
337MAKSELON Maciej 280Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM3083M 27800:00:3501:54:5803:08:1304:06:5305:03:1605:28:05.1005:28:40.70+02:21:557:278
338SALIŃSKI Bartosz 389Wkurw_TeamKATOWICEM3084M 27900:00:1501:57:2703:13:0304:16:0905:03:4605:28:47.3505:29:03.25+02:22:177:288
339LIK Michał 266RYBNIKM3085M 28000:02:0201:55:0103:03:0304:00:1804:57:5405:27:21.9505:29:24.55+02:22:397:268.1
340KRZEPKOWSKI Radosław 242Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40139M 28100:01:3702:01:4103:13:5704:16:3105:03:5905:27:48.3005:29:25.85+02:22:407:278.1
341JEZIORNY Ryszard 167Wieluń BiegaWIELUŃM5033M 28200:00:5602:04:5203:18:5904:21:5405:06:4905:28:37.6005:29:33.70+02:22:487:288
342KUŁAKOWSKI Piotr 251CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM606M 28300:02:1902:09:1003:20:4004:19:0305:05:4605:28:18.2005:30:37.20+02:23:517:278
343RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 373Tkkf SokółGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4023K 6000:01:0802:07:1303:17:5004:16:3005:05:2005:29:55.4005:31:03.40+02:24:187:298
344JOZEFIAK Marta 1701992LIPNICA WIELKAK207K 6100:01:4502:00:3003:15:5404:13:5505:02:5805:29:36.6505:31:22.20+02:24:367:298
345ZWAAN Johan 534Los AfricanosKRAKÓWM3086M 28400:01:4502:00:1403:15:5604:13:5505:03:0105:29:41.5505:31:26.60+02:24:417:298
346KUSZTAL Justyna 254Eskadra KrakówKRAKÓWK4024K 6200:00:2302:02:1203:10:1004:14:3805:05:3005:31:06.2005:31:30.15+02:24:447:318
347BEŁKOT Arkadiusz 30ŚWIĘTOCHŁOWICEM40140M 28500:00:4302:01:5203:09:5004:14:1805:05:1005:30:47.3005:31:30.30+02:24:447:318
348ZAJĄC Marzena 520ŁĘCZNAK4025K 6300:00:2002:01:1503:12:0004:14:5405:06:1005:32:21.2005:32:41.65+02:25:567:337.9
349WILECZEK Antoni 489JUROWCEM3087M 28600:02:1702:09:1203:17:3204:15:3305:05:5105:30:25.2005:32:42.75+02:25:577:308
350ROCH Kamil 374WATWARSZAWAM2021M 28700:00:2501:52:4803:05:3504:10:2105:02:5905:32:38.1005:33:03.55+02:26:187:337.9
351CZUBA Michał 68LIGOTA ZAMECKA 70AM3088M 28800:00:3502:05:1503:19:3604:20:2205:08:5305:32:52.0505:33:27.10+02:26:417:337.9
352OLEKSAK Grzegorz 334BIAŁA PODLASKAM3089M 28900:00:3301:55:2603:08:4704:19:1205:09:0705:33:13.9005:33:46.90+02:27:017:347.9
353BURY Marek 51SOSNOWIECM5034M 29000:01:1202:05:1503:14:1704:17:5605:07:5805:32:40.2005:33:52.80+02:27:077:337.9
354PYZEL Agnieszka 370KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK504K 6400:01:4202:13:0503:23:5004:22:3305:10:1305:32:12.3505:33:54.75+02:27:097:337.9
355DZIERGAS Teresa 91IPA Pałac Mostowskich KSPTWARDORZECZKAK3028K 6500:02:0802:06:4903:18:5904:15:4305:06:4405:31:50.7005:33:58.90+02:27:137:328
356MIKOŁAJCZYK Mariusz 304IPA Pałac Mostowskich KSPWYSZKÓWM40141M 29100:02:1002:06:4603:18:5604:15:4405:06:4205:31:48.5505:33:59.05+02:27:137:328
357ZAJĄC Paweł 521Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3090M 29200:00:4401:58:0203:14:2404:22:3005:10:5905:33:53.8005:34:38.30+02:27:527:357.9
358CICHORACKI Patryk 61Into the WildGRUDZIĄDZM3091M 29300:00:3101:56:5703:06:2004:11:4905:05:4905:34:23.3005:34:54.50+02:28:097:357.9
359ZIELONKA Mariusz 528Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM5035M 29400:01:5202:12:0403:23:0404:18:5205:08:2505:33:51.5005:35:44.10+02:28:587:357.9
360KAJA Robert 178Wielun BiegaWIELUŃM5036M 29500:00:5602:04:5203:19:1404:20:0205:09:2105:34:50.8005:35:47.65+02:29:027:367.9
361ZAJĄC Łukasz 519Kompario TeamKRAKÓWM3092M 29600:00:1301:55:2103:12:5304:18:3405:08:2005:35:43.2005:35:56.90+02:29:117:377.9
362KLUS Piotr 207Piękne i BrodaczeRZESZÓWM3093M 29700:02:1401:58:2903:09:4604:12:2505:04:4505:33:59.0005:36:13.10+02:29:277:357.9
363MISZCZYK Marcin 306KRAKÓWM40142M 29800:02:0302:06:2303:17:1504:18:0205:07:4105:34:22.5005:36:25.90+02:29:407:357.9
364DYLEWSKI Paweł 87Fizjo-SportŁĘCZNAM40143M 29900:00:5002:03:0403:12:1804:16:3705:09:2805:35:53.1505:36:43.90+02:29:587:387.9
365PRZYGODA Michał 366MALINIEM3094M 30000:00:4101:57:4003:09:3904:11:1705:05:5805:36:12.4505:36:53.90+02:30:087:387.9
366KIDA Andrzej 4LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW WM40144M 30100:01:2802:06:0903:14:1904:13:2905:06:3705:35:39.2505:37:07.45+02:30:227:377.9
367ZAKRZEWSKI Szymon 522ŁAPYM3095M 30200:00:1901:56:0703:06:2504:15:1405:12:5105:37:09.1005:37:28.85+02:30:437:397.8
368MICHALSKA Klementyna 301SZCZYTNOK3029K 6600:00:5702:10:4003:25:4404:24:0105:13:4705:37:18.7005:38:16.65+02:31:317:397.8
369KOSZAŁKA Marcin 226Fun&Run!BIELINIECM2022M 30300:00:5302:03:5903:09:5604:14:3905:12:3405:37:34.0005:38:27.10+02:31:417:407.8
370BAR Aleksandra 22Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4026K 6700:01:3102:03:2403:21:2304:24:4605:13:0705:36:58.8005:38:30.60+02:31:457:397.8
371NITSCH Tomasz 326UNTSWARSZAWA (WESOŁA)M40145M 30400:01:4402:12:0603:28:3404:33:1405:17:4205:37:40.7005:39:24.85+02:32:397:407.8
372WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 486Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM40146M 30500:01:5201:57:0503:13:0504:16:4605:09:1905:37:59.1005:39:51.90+02:33:067:407.8
373ZBICIAK Grzegorz 523Łęczna BiegaSPICZYNM40147M 30600:00:5102:09:4003:24:4804:24:4205:14:2305:40:02.1005:40:53.35+02:34:087:437.8
374GŁÓWKA Alfred 126karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5037M 30700:00:4502:02:3103:19:0304:24:4205:15:3705:40:20.1505:41:05.25+02:34:197:447.8
375MARKIEWICZ Rafal 287WARSZAWAM40148M 30800:02:1002:03:5603:23:5104:26:3305:15:2105:39:11.4505:41:21.45+02:34:367:427.8
376RYBAK Łukasz 383WIELICZKAM40149M 30900:00:4201:58:0103:14:2604:22:3305:13:3805:40:41.7005:41:24.35+02:34:397:447.7
377KISIŃSKI Jarosław 202Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM40150M 31000:00:5001:59:5803:12:4904:17:4405:14:0205:41:53.3005:42:44.05+02:35:587:467.7
378KISIŃSKA Irena 201Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK505K 6800:00:5002:00:0103:12:5204:17:4605:14:2905:42:01.3005:42:51.75+02:36:067:467.7
379HALMANN Miroslaw 143Pgb sportowa paczkaWEJHEROWOM3096M 31100:00:1102:04:3603:19:1804:30:5105:17:2405:43:50.7505:44:02.35+02:37:177:487.7
380ADAMSKA Agnieszka 11AKTYWNY OSTRZESZÓW: KS STASZEWSCYWROCŁAWK4027K 6900:00:4702:01:2703:19:2104:35:3305:22:2205:43:25.1005:44:12.60+02:37:277:487.7
381BEDNARCZYK Dariusz 542ŚWIDNIKM40151M 31200:00:5801:57:1103:07:2304:18:3105:10:1605:43:23.3505:44:21.95+02:37:367:487.7
382JADESZKO Michał 153STRADUNYM2023M 31300:02:0702:05:4203:21:0904:25:5605:15:5605:42:34.0005:44:41.10+02:37:557:477.7
383ŁACHACZ Robert 271SZCZYTNOM40152M 31400:02:0602:05:3703:21:1304:24:3805:15:5705:42:34.8505:44:41.40+02:37:567:477.7
384KOSECKA Justyna 224Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK4028K 7000:00:4402:16:0503:31:4904:28:0205:17:5605:44:04.3005:44:49.20+02:38:037:497.7
385ARENT-STEFANSKA Jolanta 16WARSZAWAK4029K 7100:00:4402:11:0903:23:0704:25:3305:17:1105:44:11.1005:44:55.25+02:38:097:497.7
386TRETER Sebastian 464KRAKÓWM2024M 31500:02:2002:01:0203:16:4004:20:4405:13:0105:43:01.6505:45:21.95+02:38:367:477.7
387JÓZEFIAK Jakub 171BokonioniNOWY SĄCZM5038M 31600:01:4402:08:0803:28:1404:29:1105:19:2505:43:49.1505:45:34.05+02:38:487:487.7
388BARANOWSKI Łukasz 24BIAŁACZÓWM3097M 31700:01:2002:04:1903:18:0704:25:1305:15:0905:44:14.9005:45:35.55+02:38:507:497.7
389WILK Wiktoria 492WilkiKRAKÓWK3030K 7200:01:3102:09:2803:26:2804:30:3605:19:4905:44:11.2505:45:42.85+02:38:577:497.7
390WILK Krzysztof 493Wilki :)KRAKÓWM3098M 31800:01:3102:09:2803:26:3104:30:3605:19:4905:44:13.8505:45:45.20+02:38:597:497.7
391SUCHOWIECKA Sabina 427POLAŃCZYKK208K 7300:00:4502:05:2703:22:2804:24:4705:14:3105:45:14.0005:45:59.65+02:39:147:507.6
392ZIELINSKI Grzegorz 526WARSZAWAM40153M 31900:00:4702:01:2203:19:2104:35:3505:22:2305:45:14.0505:46:01.25+02:39:157:507.6
393DUCZMAL Wojciech 82OPOLEM40154M 32000:02:0402:04:2303:19:0104:19:3605:14:0405:44:07.7005:46:11.90+02:39:267:497.7
394NIEZNALSKA Ewelina 324WARSZAWAK3031K 7400:01:4002:09:0303:22:3404:25:1505:17:3905:45:40.0505:47:21.00+02:40:357:517.6
395FERTACZ Szymon 96CZESTOCHOWAM3099M 32100:01:4002:09:0403:22:3204:25:3105:19:2905:45:42.7005:47:23.55+02:40:387:517.6
396PUZIO Waldemar 368Maratończyk DębicaDĘBICAM607M 32200:01:2602:07:4303:27:4004:30:3405:21:0105:46:44.6505:48:10.85+02:41:257:527.6
397LEWANDOWSKI Paweł 263WARSZAWAM30100M 32300:01:3202:11:5303:26:4404:33:3105:22:0605:47:07.3505:48:40.25+02:41:547:537.6
398LEWANDOWSKA Olga 262WARSZAWAK3032K 7500:01:3202:11:5403:26:4404:33:3405:22:0705:47:27.1505:48:59.35+02:42:147:537.6
399KOWALEWSKA Dorota 231Spartanie DzieciomZGORZAŁAK506K 7600:01:4102:15:0903:29:4804:31:4405:20:5005:48:31.4005:50:13.10+02:43:277:557.6
400PARYSZ Anna 346Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK507K 7700:00:5802:11:0803:27:2704:32:0005:23:4105:50:34.6005:51:33.25+02:44:477:587.5
401BAC Żaneta 18JacekBiega Trainers teamPYSKOWICEK3033K 7800:00:0301:56:0103:08:4404:11:0905:16:2005:51:46.5505:51:50.05+02:45:047:597.5
402GÓRZYŃSKI Piotr 136KOŃSKOWOLAM40155M 32400:00:2002:01:0103:24:5504:29:4305:23:5405:52:19.2505:52:39.95+02:45:548:007.5
403KUBASIEWICZ Paweł 245JÓZEFOSŁAWM5039M 32500:00:2001:59:4703:24:5404:31:1805:23:5505:52:20.0505:52:40.20+02:45:548:007.5
404KOSEWSKA Monika 225Bravehearts LegionowoŁAJSKIK4030K 7900:01:1802:08:3403:27:4304:32:5105:21:5705:51:26.6005:52:44.70+02:45:597:597.5
405RYBICKI Tomasz 384Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM40156M 32600:01:1702:04:4603:27:4404:28:3705:21:5705:51:28.0505:52:45.40+02:46:007:597.5
406SZEWCZYK Artur 441Dokąd tak ciągle biegnę?CIEPIELÓWM40157M 32700:01:2002:08:4603:26:5204:26:5805:22:1305:51:29.5005:52:49.80+02:46:047:597.5
407STUSIŃSKI Mariusz 426MINSK MAZOWIECKIM40158M 32800:01:4302:12:0703:28:2504:33:1405:24:5005:51:09.8005:52:53.00+02:46:077:587.5
408CHRUŚCIEL Dorota 60NOWY SĄCZK508K 8000:01:1902:13:2503:29:2904:37:5805:27:0405:51:55.7005:53:15.40+02:46:307:597.5
409BOHDZIEWICZ Izabela 41wkurw_teamWARSZAWAK3034K 8100:01:4002:08:1703:21:3504:29:5105:23:1205:52:07.3005:53:47.45+02:47:028:007.5
410GALUS Jacek 111TARNÓWM40159M 32900:00:3202:13:5003:30:5204:36:2305:28:2305:53:32.7505:54:05.45+02:47:208:027.5
411GARCARZ Monika 115LIMANOWAK4031K 8200:00:1402:11:5803:29:2304:33:1205:28:4305:55:11.7005:55:25.85+02:48:408:047.4
412DRABIK Jacek 558KRAKÓWM5040M 33000:00:2902:04:0903:23:3404:33:1405:28:0005:55:07.4505:55:36.90+02:48:518:047.4
413WOŁODKO Michał 506Form FitnessRADZYŃ PODLASKIM30101M 33100:02:1401:55:4203:14:2004:37:2005:31:2205:55:39.5005:57:54.00+02:51:088:057.4
414GESING Jacek 5395 BSPTUSZÓW NARODOWYM2025M 33200:01:1702:06:3603:28:4604:35:2505:28:4005:57:00.0505:58:17.25+02:51:318:067.4
415NIEMCZAK Basia 323IPA Pałac Mostowskich KSPWARSZAWAK3035K 8300:02:0702:13:0503:31:4304:36:1805:28:4605:56:22.2505:58:29.95+02:51:448:057.4
416MOREK Krzysztof 310KRAKÓWM5041M 33300:00:0902:08:1503:28:4504:34:5105:29:2105:59:10.0005:59:19.60+02:52:348:097.4
417WYSOKIŃSKI Jerzy 516Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5042M 33400:02:0202:14:5103:32:3404:48:4805:37:0905:57:23.1505:59:25.55+02:52:408:077.4
418WITCZAK Paweł 499Wieluń biegaWIELUŃM40160M 33500:00:5702:08:4603:29:0504:33:1005:31:2605:59:09.5506:00:06.55+02:53:218:097.4
419TOMAKA Agnieszka 461TRZEBOWNISKOK4032K 8400:00:5602:04:1603:18:4904:29:5605:29:2705:59:50.5506:00:46.95+02:54:018:107.3
420SKAŁA Sabina 399The FortLONDONK4033K 8500:00:5502:11:4903:25:5804:31:0705:29:2806:00:03.3006:00:59.05+02:54:138:117.3
421GAJDA Jacek 110LUBSKOM40161M 33600:01:1602:08:5603:23:0904:33:2205:28:4805:59:45.6006:01:01.65+02:54:168:107.3
422KWIECIEŃ Zbigniew 256FaudanaTYCHYM608M 33700:01:2302:14:5903:32:2004:39:1005:35:1206:01:24.7006:02:48.20+02:56:028:127.3
423ORMAN Kamil 339GRÓJECM30102M 33800:00:3802:05:4303:25:2504:35:2905:31:1006:02:23.0006:03:01.40+02:56:168:147.3
424ADAMSKI Bartłomiej 12MODLNICAM40162M 33900:01:3902:09:0003:29:4804:40:2205:35:1806:02:01.5506:03:40.65+02:56:558:137.3
425ZACHARZYŃSKA Katarzyna 517Orange PolskaLUBLINK3036K 8600:02:0102:14:4903:32:3404:45:4505:37:1006:02:50.7506:04:52.20+02:58:068:147.3
426IBRAHIM Shadi 150LUBLINM30103M 34000:01:3302:11:5403:26:5004:33:3205:31:3006:03:48.2506:05:21.70+02:58:368:167.3
427KOLASA Andrzej 218Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM609M 34100:00:3902:06:1303:24:4104:48:1205:40:2106:06:01.3006:06:40.55+02:59:558:197.2
428FORMA Bartosz 103PROSZOWICEM30104M 34200:01:3702:05:0103:31:5304:44:1105:38:4606:05:14.9006:06:52.00+03:00:068:187.2
429BUJAKOWSKI Patryk 49PROSZOWICEM40163M 34300:01:3402:06:4903:32:1204:44:1305:38:5106:05:25.1506:07:00.10+03:00:148:187.2
430KAWA Barbara 192Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3037K 8700:01:2502:16:3003:41:3604:47:4005:40:2406:05:59.7506:07:25.20+03:00:398:197.2
431DOBROWOLSKA Grażyna 75Maratonczyk DębicaDĘBICAK4034K 8800:01:2702:16:0303:41:3404:47:4005:40:0906:05:58.5006:07:25.50+03:00:408:197.2
432WRZOSEK Justyna 513TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3038K 8900:00:4802:12:1103:31:4204:48:0505:42:4206:07:15.1006:08:03.55+03:01:188:207.2
433PAWELEC Justyna 352TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3039K 9000:00:4802:12:1103:31:4304:47:5905:42:4206:07:15.4006:08:04.15+03:01:188:207.2
434JASIŃSKI Bartłomiej 161IWONICZM30105M 34400:02:1502:08:0003:20:5904:30:0205:32:1706:05:49.7006:08:05.65+03:01:208:187.2
435KUC Małgorzata 247RZESZOTARYK4035K 9100:01:2502:06:5003:26:3404:40:2405:37:3706:08:59.1006:10:24.95+03:03:398:237.2
436KICWAK Krzysztof 196Wilczy DuchSĘKOWAM30106M 34500:02:1001:58:1403:03:2604:05:4904:55:5600:40:0006:08:29.0006:10:40.00+03:03:547:278
437GŁUCHOWSKA Natalia 127KOWALAK209K 9200:00:3602:07:4903:31:2904:39:3205:41:1906:11:05.2506:11:41.45+03:04:568:267.1
438SIKORSKA Agnieszka 397Ekobiegi WarszawaWARSZAWAK4036K 9300:01:3602:18:4903:36:1404:47:3705:41:4006:11:11.9006:12:48.05+03:06:028:267.1
439URBANOWICZ Łukasz 471KRAKÓWM40164M 34600:00:0002:09:2503:31:2804:42:0105:39:1206:12:56.6006:12:56.60+03:06:118:287.1
440TOKARSKA Bożena 458#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK4037K 9400:00:5602:10:4303:34:4304:51:2205:42:0706:12:17.2506:13:13.75+03:06:288:277.1
441CAPINSKA Anna 53KLAJK4038K 9500:00:5702:10:5403:34:4004:51:2305:42:1606:12:17.7006:13:14.70+03:06:298:277.1
442TOKARSKI Rafał 459KRAKÓWM40165M 34700:00:5802:10:4303:34:4304:51:2305:42:0806:12:20.7006:13:18.95+03:06:338:277.1
443WYDRO Rafał 514Fun&RunSTRZYŻÓWM40166M 34800:00:5302:16:0403:45:0604:58:0305:47:3506:13:18.4006:14:11.50+03:07:268:297.1
443SZPAKOWSKI Andrzej 442Fun&RunNIEWODNAM40166M 34800:00:5102:13:1803:37:2404:58:0405:47:3106:13:20.0006:14:11.50+03:07:268:297.1
443WYDRO Agata 515Fun & RunSTRZYZÓWK4039K 9600:00:5202:13:2003:37:2304:58:0205:47:3006:13:18.9506:14:11.50+03:07:268:297.1
446ORNACKA Magdalena 340KRAKOWK3040K 9700:00:1502:16:3403:43:1704:53:1305:46:3706:15:34.2506:15:49.65+03:09:048:327
447SZEWCZYK Katarzyna 440Monkeys' TeamKRAŚNIKK4040K 9800:01:1302:21:1803:45:4404:53:0205:46:1906:15:16.3506:16:29.90+03:09:448:317
448SZUMNA Aleksandra 447Monkeys' TeamSUCHYNIA‚ KRAŚNIKK3041K 9900:01:1302:21:1803:45:4404:53:0205:46:2006:15:17.3506:16:30.60+03:09:458:317
449WARDA Agnieszka 479LUBLINK3042K 10000:00:4302:23:0903:45:5204:56:0205:48:4106:16:48.4006:17:31.95+03:10:468:337
450MALEC Basia 284LUBLINK509K 10100:00:4302:23:0003:45:5004:56:0205:48:4106:16:53.0506:17:36.95+03:10:518:337
451DANIŁ Monika 71LUBARTÓWK4041K 10200:01:1602:16:3003:44:4704:57:1805:47:5906:16:46.2006:18:02.30+03:11:168:337
452CHODOROWSKI Arkadiusz 57IPA Pałac Mostowskich KSPALEKSANDRÓWM40168M 35000:02:1202:19:0603:41:1004:45:4205:42:2406:16:57.2506:19:09.95+03:12:248:347
453ZNAMIEC Marcin 533IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM40169M 35100:02:0702:19:1203:40:5204:45:4605:42:2806:17:04.6506:19:12.35+03:12:278:347
454KRÓL Michał 238IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPNOWY JADÓWM30107M 35200:02:0902:19:0903:40:5104:47:1205:43:0306:17:04.6006:19:14.15+03:12:288:347
455WÓJCIK Monika 511KRAKÓWK4042K 10300:00:0702:13:5803:40:3404:59:4705:52:3906:19:12.7006:19:20.45+03:12:358:377
456WILIMSKI Tomasz 490Night Runners GliwiceZABRZEM40170M 35300:01:0602:14:3903:38:0004:55:3805:52:4606:18:40.8506:19:47.35+03:13:028:367
457FIDALI Beata 97Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3043K 10400:01:2502:19:3103:42:1604:51:0205:46:3606:18:37.7506:20:02.90+03:13:178:367
458ZMYJ Mariusz 531#ADAMCZERWIŃSKITEAMPAWLIKOWICE 407M5043M 35400:00:2102:07:1703:27:5104:43:4905:42:0906:20:15.5006:20:37.10+03:13:518:386.9
459KARBOWSKA Beata 186KRAKÓWK4043K 10500:00:0702:14:4403:40:2804:59:4405:53:0506:21:48.3506:21:55.90+03:15:108:406.9
460SZCZEPANIAK Agnieszka 438LUBARTÓWK4044K 10600:01:1502:16:3203:44:4804:57:2005:52:1506:23:07.5506:24:22.75+03:17:378:426.9
461MATYSEK Ireneusz 293Komandos WałeckiWAŁCZM6010M 35500:00:5302:04:4603:18:3604:25:4005:15:3700:40:0006:25:05.0006:25:58.00+03:19:127:507.7
462MIKOWSKI Grzegorz 305niezrzeszonyWARSZAWAM40171M 35600:01:5402:16:1703:39:3704:58:2705:54:0106:24:17.6006:26:12.30+03:19:268:446.9
463KŁOPOTOWSKA- SOSNA Katarzyna 208unlimited triathlon teamKRAKÓWK5010K 10700:00:0802:18:4303:40:3704:59:3905:55:0306:26:30.3006:26:39.10+03:19:538:476.8
464DUDEK Dominik 83BIELSKO-BIAŁAM40172M 35700:00:1902:29:0503:53:2105:02:2006:00:1306:28:27.1006:28:46.60+03:22:018:496.8
465SYGUŁA Katarzyna 435wkurw_teamJAWORZNOK4045K 10800:01:2802:19:3303:39:3504:59:0105:59:4006:27:24.9006:28:53.85+03:22:088:486.8
466KACZKIEWICZ Damian 177Night Runners GliwiceGLIWICEM40173M 35800:01:0702:09:2903:37:5904:55:4305:58:5206:28:30.0006:29:37.20+03:22:518:496.8
467OKSIEJUK-WASILEWSKA Anna 332WARSZAWAK4046K 10900:01:5802:26:5203:46:5405:05:1506:01:3506:30:57.1006:32:55.75+03:26:108:536.8
468WASILEWSKI Grzegorz 482Accenture Runners ClubWARSZAWAM40174M 35900:01:5802:26:5303:46:5605:05:1506:01:3506:30:59.6506:32:58.00+03:26:128:536.8
469WINIARSKA Izabela 495EkobiegiWARSZAWAK4047K 11000:01:3702:18:5603:54:4205:10:1606:03:3106:31:48.4506:33:25.85+03:26:408:546.7
470JAWORSKI Piotr 164EkobiegiWARSZAWAM40175M 36000:01:3702:18:5503:54:4305:10:1406:03:3106:31:49.9006:33:27.45+03:26:428:546.7
471ROPEL Mirosław 376Kis TransportWEJHEROWOM6011M 36100:00:1102:14:2303:39:1204:58:3806:00:4606:34:31.4006:34:42.50+03:27:578:576.7
472ADAMCZYK Wojciech 10West Coast Runners CyprusBRZEZINYM5044M 36200:01:2802:17:1103:43:1405:08:4406:06:5706:37:07.9006:38:36.75+03:31:519:016.6
473ANDRZEJEWSKI Maciej 13WARSZAWAM30108M 36300:01:3602:19:5703:46:3205:04:5906:08:1906:39:30.6506:41:07.15+03:34:219:046.6
474GŁUSZCZAK Jerzy 128ŁÓDŹM6012M 36400:01:2902:26:0803:52:1405:04:4606:05:5306:39:39.5506:41:09.00+03:34:239:056.6
475OBARSKI Norbert 329KIELCEM5045M 36500:01:5702:18:0303:48:0405:04:2606:05:2406:39:26.8506:41:24.45+03:34:399:046.6
476MARONDEL Katarzyna 288Festiwal BiegowyBYTOMK3044K 11100:01:1302:28:3203:52:4905:08:5106:10:4306:41:34.5506:42:48.10+03:36:029:076.6
477KAZANOWSKI Marcin 193Ofiary KamieńcaKAMIENIECM40176M 36600:01:1402:28:3203:52:3905:08:5406:10:4506:41:35.1006:42:49.85+03:36:049:076.6
478JEDLIŃSKA Izabela 547Maratończyk DębicaBRZEŹNICAK4048K 11200:02:1502:23:4403:48:2005:02:0606:08:5406:41:10.5006:43:25.85+03:36:409:076.6
479ŁUCHNIAK Kuba 274Droga Do UltraŁÓDŹM2026M 36700:00:4902:05:4703:34:4905:11:0006:17:1106:52:31.3506:53:21.00+03:46:359:226.4
480CYMBORSKA Jolanta 63Warsaw Run ClubWARSZAWAK3045K 11300:01:1502:19:1903:58:5905:29:0206:24:1706:52:53.8006:54:09.50+03:47:249:236.4
481SOBOTKA Monika 411Warsaw Run ClubWARSZAWAK4049K 11400:01:1602:19:2103:58:5905:29:0306:24:1706:52:55.1506:54:11.35+03:47:269:236.4
482OLSZAK Zenon 336WARSZAWAM5046M 36800:01:1802:19:1803:58:5905:29:0206:24:1506:52:54.0006:54:12.10+03:47:269:236.4
483BIERNACKI Tomasz 34Free Hunters Poland & Adventure SeekersŁÓDŹM5047M 36900:01:4702:31:0603:54:4705:10:4106:18:1606:54:19.9006:56:07.80+03:49:229:256.4
484SZUKALSKI Maciej 446OZORKÓWM2027M 37000:00:5202:05:3103:34:4405:11:0806:17:0606:59:32.5007:00:25.30+03:53:399:326.3
485FEDOR Alicja 94FITSMILEBIELSKO BIALAK3046K 11500:01:2302:38:3104:03:1505:23:5606:23:5707:03:04.3507:04:27.85+03:57:429:366.2
486OKARMA Wojtek 330Beskid.tvJASŁOM30109M 37100:01:4302:31:5303:58:5305:22:1506:31:0207:09:39.2507:11:22.90+04:04:379:456.1
487WOŹNIAK Michał 509BIAŁOBRZEGIM40177M 37200:02:1302:43:3504:03:1405:39:4906:43:2107:16:33.9007:18:47.20+04:12:019:556
487WOŹNIAK Sylwia 510ZĄBKIK3047K 11600:02:1202:43:3404:03:1505:39:4406:43:2207:16:34.7007:18:47.20+04:12:019:556
489CHABROS Jacek 54EtremeWolfSZCZECINM5048M 37300:00:5902:34:3104:00:2005:42:1806:48:1907:21:30.5007:22:30.30+04:15:4410:026
489ŚWISZCZ Sylwia 452ExtremE WolfSZCZECINK3048K 11700:00:5902:34:3304:01:3505:42:1306:48:1907:21:30.8507:22:30.30+04:15:4410:026
491SZYMANIAK Paweł 449Danfoss / GrodziskGRODZISK MAZOWIECKIM40178M 37400:01:5302:25:3303:54:0605:52:5507:04:2807:42:01.5007:43:54.70+04:37:0910:305.7
491KURKUS Aleksander 253DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40178M 37400:01:5402:18:4303:31:2605:52:5207:04:2607:42:00.7007:43:54.70+04:37:0910:305.7
493ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 275DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3049K 11800:01:5302:25:3303:54:0805:53:3907:04:2807:42:01.1007:43:54.80+04:37:0910:305.7
494DUNIEC Małgorzata 85Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3050K 11900:01:5302:25:3003:54:0205:52:5007:04:2607:42:01.2007:43:54.85+04:37:0910:305.7
495FUS Maciej 109RZESZÓWM30110M 37600:00:09   
SUDACKI Sebastian 428CZUDECM20DNF01:19:53 DNF02:04:40 DNF03:01:16 DNF DNF DNF DNF--
LATUSEK Wioletta 560BYTOMK30DNF02:57:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Ewelina 561ZABRZEK30DNF02:57:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECKI Seweryn 546TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 499 wynik(ów)