VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
      
1URBANOWICZ Łukasz 471KRAKÓWM4000:00:0002:09:2503:31:2804:42:0105:39:12
2MEISSNER Paweł 297Tigers Team / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0001:26:4902:15:3802:52:2103:26:02
3FLISIŃSKI Łukasz 101SOSNOWIECM3000:00:0001:16:3901:57:2102:31:2803:03:05
4SZWAJA Mateusz 7OTK Rzeźnik & T.S. AKS ChorzówGLIWICEM2000:00:0101:16:3501:56:1702:31:0903:02:08
5ŻUCHOWSKI Daniel 3MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0101:15:4801:55:0602:26:0302:53:43
6KRUBA Marcin 5Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0101:16:5301:55:3102:26:2802:54:15
7SYCHOWICZ Daniel 432OTWOCKM4000:00:0101:18:0101:59:2302:33:0603:03:40
8SEDLAK Michał 391GIERASZOWICEM4000:00:0101:16:3901:56:2902:29:1602:59:24
9ZIEJEWSKI Grzegorz 552M4000:00:0101:16:4001:55:0502:26:0302:52:15
10KOT Rafał 562MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM4000:00:0101:16:4401:55:1302:26:1402:53:25
11FLĄDRO Daniel 100WOKOWICEM4000:00:0201:30:2402:20:3603:02:3603:40:28
12GIERSZEWSKI Jarosław 125ZAŁOGA GCIECHOCINEKM4000:00:0201:29:1602:19:0102:59:4903:35:47
13DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0201:28:3802:15:0702:52:5903:25:43
14KONKEL Katarzyna 221Decathlon Lublin Czechów / Maja TeamLUBLINK2000:00:0201:27:4302:14:5402:53:3003:29:58
15STROINSKI Daniel 423WARSZAWAM3000:00:0201:25:1102:09:3302:46:3503:20:05
16SZCZEPANIAK Witold 439OSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:0201:28:0602:12:4902:48:3403:21:43
17WILK Katarzyna 555PLEŚNAK3000:00:0201:27:0602:13:1802:51:1103:23:59
18FORREITER Oskar 104BOJSZOWYM2000:00:0301:29:2002:23:0103:08:1503:43:39
19RYCHTER Karol 549THE RYCHTERSBYDGOSZCZM4000:00:0301:24:4702:39:2103:20:3603:51:42
20MARZEC Grzegorz 289Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:25:0702:09:0202:42:5703:12:49
21JASŁOWSKA Justyna 1SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0301:31:4402:20:2502:59:4303:34:47
22PETRYNA Jagoda 8NOAWROCŁAWK3000:00:0301:36:2202:25:5203:06:1903:41:17
23KMAK Sławek 212GRYBÓWM4000:00:0301:30:3502:19:1902:59:3103:37:34
24BAC Żaneta 18JacekBiega Trainers teamPYSKOWICEK3000:00:0301:56:0103:08:4404:11:0905:16:20
25BRZĄKALSKI Krzysiek 47Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0401:21:1302:04:2902:40:4403:14:11
26JURCZAK Roman 173Gepardy i Gazele RzeszówRZESZÓWM6000:00:0401:39:0502:37:0603:27:3004:17:14
27BAR Stanisław 21Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:00:0401:26:1902:13:1602:51:4603:27:46
28DYREK Mateusz 89MSZANA GÓRNAM3000:00:0401:27:5302:16:2202:54:2303:29:41
29KOBIERSKI Piotr 213UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0501:20:4302:02:1702:37:0703:08:19
30MISZTAL Rafał 307Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:0501:34:3902:28:0803:16:0503:57:07
31DYREK Michał 88MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0501:26:3102:12:3802:49:1203:22:27
32KUDŁAK Paweł 250Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0501:20:5602:04:1302:40:0403:13:48
33DRABIŃSKI Mariusz 78KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0501:28:5702:19:2403:03:3203:41:02
34BUŁAWA Filip 551UKS KOMETAGLIWICEM2000:00:0501:34:3302:23:3103:04:0503:40:13
35MIELCZAREK Dawid 302david_step_by_step / obozygorskie.pllKĘPNOM3000:00:0601:28:4102:16:3902:58:0603:33:41
36KANDEFER Beata 183KB ‚‚Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0601:50:0302:53:2803:59:4104:43:27
37KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 191Race Fighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0601:41:4902:38:2403:22:1103:59:42
38JUSZCZAK Marcin 176CEGŁÓWM3000:00:0601:35:1602:24:2803:03:3003:36:48
39BIESZCZAD Mateusz 9Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0601:31:2002:23:5103:08:2803:50:55
40JANERKA Marzka 157DziabnięciCHORZÓWK4000:00:0601:45:1502:41:0103:26:0604:06:17
41BIESZCZAD Ilona 36KB Athletic ZręcinWOJASZÓWKAK3000:00:0601:50:0602:53:4203:54:3704:43:35
42ĆWIĄKAŁA Halina 69Athletic ZręcinKROSNOK4000:00:0701:47:4402:47:2803:40:3004:23:05
43WÓJCIK Monika 511KRAKÓWK4000:00:0702:13:5803:40:3404:59:4705:52:39
44KĄKOL Michał 195RaceFighter GOSiR Dębe WielkieKAROLINAM3000:00:0701:35:1602:24:2803:03:2503:36:43
45ZIĘBA Sabina 529Forever TeamŚWILCZAK3000:00:0701:37:1002:27:0803:07:4303:43:51
46KARBOWSKA Beata 186KRAKÓWK4000:00:0702:14:4403:40:2804:59:4405:53:05
47SERAFIN Robert 394GRYBÓWM4000:00:0701:39:4502:33:4903:20:5204:03:53
48ZIAJKA Karol 524Finisz RymanówRYMANÓWM2000:00:0701:16:3301:55:3402:26:3802:54:02
49KLAMUT Ryszard 203KGB KorczynaHACZÓWM6000:00:0801:46:5802:41:1703:27:1004:08:52
50MACKO Mariusz 276Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4000:00:0801:47:2602:48:5503:49:5004:30:38
51KOLANO Agnieszka 217Way2Champ/Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0801:40:4202:34:4803:17:3603:56:10
52CHILICKA Marta 55Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK3000:00:0801:42:5102:37:4603:22:2704:01:16
53NIEDŹWIEDŹ Tomasz 322ŚWIDNIKM4000:00:0801:52:1603:01:1203:58:5404:48:24
54KŁOPOTOWSKA- SOSNA Katarzyna 208unlimited triathlon teamKRAKÓWK5000:00:0802:18:4303:40:3704:59:3905:55:03
55OLEŚ Daniel 335BYDGOSZCZM3000:00:0801:37:1002:36:0403:21:4804:03:00
56RYKOWSKI Grzegorz 386Dark SideOSTROŁĘKAM4000:00:0801:46:5302:48:5603:49:5104:29:23
57PACHO Sylwester 342PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0801:36:3902:28:1903:10:0803:47:53
58SEKUŁA Mirek 392Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:0801:53:2103:06:4804:11:2404:56:04
59FUS Maciej 109RZESZÓWM3000:00:09
60PANTOŁ Mirosław 343RZESZÓWM4000:00:0901:38:2802:32:5103:21:3604:02:29
61KARPIŃSKI Tomasz 189RZESZÓWM4000:00:0901:36:4302:27:4803:09:0703:47:12
62NEUFELD Marcin 319Intel Runners / run-passion.plGDYNIAM4000:00:0901:33:3702:27:1603:16:4204:01:23
63MOREK Krzysztof 310KRAKÓWM5000:00:0902:08:1503:28:4504:34:5105:29:21
64PECIO Mariusz 353SGSPWARSZAWAM4000:00:1001:33:1202:23:0303:14:0103:51:33
65KIERNICKI Łukasz 197Fun&RunCZUDECM3000:00:1001:37:1702:30:5503:18:5403:58:24
66FRYSIAK Artur 107Wieluń UltraWIELUŃM5000:00:1001:35:1702:27:4303:13:5403:53:43
67ŚWIERCZEWSKI Marcin 450SIERAKÓWM2000:00:1001:40:4802:36:3003:33:0104:17:06
68JASTRZĄB Piotr 163Dekan LeskoLESKOM5000:00:1001:36:4302:28:3903:14:4003:54:43
69HALMANN Miroslaw 143Pgb sportowa paczkaWEJHEROWOM3000:00:1102:04:3603:19:1804:30:5105:17:24
70ROPEL Mirosław 376Kis TransportWEJHEROWOM6000:00:1102:14:2303:39:1204:58:3806:00:46
71JÓŹWIAK Rafał 172JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:1101:35:2902:27:2803:14:5003:56:48
72KUBASIK Łukasz 246PRZEWORSKM3000:00:1101:30:2302:15:5002:51:5003:22:25
73KOLACHA Patryk 216STUDIO GTSIMIELINM2000:00:1101:39:0602:35:0803:25:2404:08:58
74KARKUT Michał 188Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:1101:56:3003:03:3303:59:5904:41:58
75URBANEK Patryk 469MYSŁOWICEM2000:00:1101:30:4902:18:1102:57:5803:32:26
76KOSZOREK Marek 228RZESZÓWM4000:00:1101:47:4202:53:2503:50:0904:32:42
77MATYSIAK Bartłomiej 294JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM4000:00:1101:29:1002:19:4803:02:1003:38:36
78DORDZIK Katarzyna 77GDYNIAK3000:00:1101:47:2902:45:5003:37:1904:20:56
79ASŁANOWICZ Marcin 17WARSZAWAM4000:00:1201:38:1802:33:1403:19:5703:58:13
80PSIUCH Bartosz 367WM TRISELFKRAKÓWM3000:00:1201:38:0502:30:4403:18:3003:58:22
81ZIEBA Tomek 525JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1201:30:3102:19:0002:57:1303:34:40
82ŁĘCKA Agnieszka 272JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK3000:00:1201:36:5802:29:3403:16:1403:56:47
83BORYS Andrzej 556ŁAZYM4000:00:1201:31:4402:26:5503:07:4803:46:14
84PAŁKA Tomasz 545M4000:00:1301:42:5302:40:4303:27:4904:07:44
85GÓRNY Robert 135JUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM4000:00:1301:45:2502:43:5003:33:0004:16:02
86ZAJĄC Łukasz 519Kompario TeamKRAKÓWM3000:00:1301:55:2103:12:5304:18:3405:08:20
87LASEK Joanna 259KRAKÓWK3000:00:1401:48:2102:54:2303:51:2804:37:23
88GARCARZ Monika 115LIMANOWAK4000:00:1402:11:5803:29:2304:33:1205:28:43
89KLAWIKOWSKI Mateusz 204JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAM2000:00:1401:55:5703:05:1004:04:3004:55:14
90CHOWANIEC Sebastian 59DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3000:00:1401:44:0002:38:2103:22:1304:00:09
91STANKIEWICZ Anna 418DOGOŃ Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK3000:00:1401:44:0002:38:2003:21:5803:59:59
92BAJOREK Jan 19OLSZYNYM4000:00:1401:37:1302:28:5703:08:2803:39:17
93GIERSZEWSKI Czarek 124Załoga GOLECKOM5000:00:1501:51:2702:50:4803:42:0904:25:55
94SALIŃSKI Bartosz 389Wkurw_TeamKATOWICEM3000:00:1501:57:2703:13:0304:16:0905:03:46
95ORNACKA Magdalena 340KRAKOWK3000:00:1502:16:3403:43:1704:53:1305:46:37
96JĘDZURA Daniel 168BP Running Team GliwiceGLIWICEM4000:00:1501:33:1502:23:4703:03:3903:38:15
97ŁĘCKI Piotr 273BP Running Team GliwiceGLIWICEM3000:00:1501:27:3702:13:2702:52:0503:28:38
98KRZEMIŃSKI Marcin 241SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:1501:27:3502:12:5802:48:4003:21:10
99SOBCZAK Mikołaj 409WLKP ULTRA MOUNTAINSSKÓRZEWOM4000:00:1502:03:2703:13:2304:11:1505:00:09
100JARZEMBOWSKI Tomasz 160WLKP Mountains UltraPLEWISKAM4000:00:1502:03:2503:13:2004:11:1305:00:04
101DRAŃKO Piotr 79OTWOCKM3000:00:1601:35:0902:26:1803:12:3303:53:03
102STAŃKO Paweł 419Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:1601:33:3902:23:5003:05:1803:41:08
103DYREK Marcin 90MSZANA GÓRNAM3000:00:1601:55:0703:06:4604:04:2304:48:57
104GARCZYŃSKI Darek 116KATOWICEM4000:00:1701:36:3802:28:0303:14:5603:57:01
105BIERNAT Agnieszka 35Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:1701:43:4802:43:3103:36:0204:18:45
106KOSIN Paweł 544Wkurw_TeamKIELCEM4000:00:1801:45:3802:43:2703:28:0404:10:52
107BARAŃSKI Michał 25WARSZAWAM5000:00:1801:59:5103:06:4004:05:3404:51:11
108TOKARZ Krzysztof 460Ssw Team KROŚNICEKROŚNICEM3000:00:1801:44:4102:48:4003:45:0904:24:26
109SMOCZYK Wojciech 404Ssw Team KrośniceKROŚNICEM2000:00:1801:55:0903:09:3904:07:4904:56:42
110BEDNARSKA Katarzyna 29Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegać/SiebiegaKIELCEK4000:00:1801:46:4302:44:2403:28:0104:05:43
111FELUCH Krzysztof 95Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1801:30:3702:16:2302:54:5603:30:28
112FURTEK Iwona 108KRAKÓWK3000:00:1901:47:1402:50:4903:45:1304:26:42
113ZAKRZEWSKI Szymon 522ŁAPYM3000:00:1901:56:0703:06:2504:15:1405:12:51
114MORAWA Mateusz 308Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:1901:22:3302:08:2402:44:2303:21:27
115ZAJĄC Grzegorz 518ŁĘCZNAM4000:00:1901:40:5302:38:1403:23:4404:05:11
116DUDEK Dominik 83BIELSKO-BIAŁAM4000:00:1902:29:0503:53:2105:02:2006:00:13
117KRASOWSKI Łukasz 234PROSWIMRZESZÓWM3000:00:1901:48:0902:53:0203:49:0204:33:23
118KRASOWSKI Mateusz 235PROSWIMLEŻAJSKM3000:00:1901:48:0802:53:0103:49:0904:33:41
119WOJCIESZEK Andrzej 502Gemini Polska TeamSOPOTM4000:00:1901:44:0902:50:3403:51:1704:44:45
120KUBASIEWICZ Paweł 245JÓZEFOSŁAWM5000:00:2001:59:4703:24:5404:31:1805:23:55
121GÓRZYŃSKI Piotr 136KOŃSKOWOLAM4000:00:2002:01:0103:24:5504:29:4305:23:54
122HOŁÓWKA Sławomir 149KRAKÓWM4000:00:2001:46:0902:50:5503:40:5204:27:32
123ZAJĄC Marzena 520ŁĘCZNAK4000:00:2002:01:1503:12:0004:14:5405:06:10
124DĄBROWSKI Tomasz 72Carpathian RunnersRZESZÓWM3000:00:2001:34:5002:28:4703:11:3703:51:17
125SZAPAR Przemyslaw 6GDYNIAM4000:00:2001:24:1602:07:0302:48:2703:26:56
126ZMYJ Danuta 532Lacho TeamWIELICZKAK4000:00:2001:56:0603:02:2804:02:3804:43:52
127KANTOROWSKI Piotr 185RZESZÓWM3000:00:2101:37:0602:31:1703:19:1603:59:08
128CZAJA Alicja 64RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:2101:42:5802:40:4703:33:3804:17:12
129MICHALAK Katarzyna 299ORANGE POLSKALUBLINK4000:00:2101:52:0702:51:4303:39:2404:21:20
130KARCZ Anna 187Pies to biegałBYDGOSZCZK2000:00:2102:00:0203:10:3504:04:3804:48:49
131PISKORZ Ireneusz 359KODEŃM3000:00:2101:42:4602:48:4803:45:0804:34:12
132ZMYJ Mariusz 531#ADAMCZERWIŃSKITEAMPAWLIKOWICE 407M5000:00:2102:07:1703:27:5104:43:4905:42:09
133PORĘBA Eugeniusz 362MiechówMIECHÓWM5000:00:2201:47:1902:47:2803:39:2604:22:43
134POTONIEC Grzegorz 363RodzeństoWARSZAWAM3000:00:2201:29:2002:20:0703:06:0403:47:00
135KUSZTAL Justyna 254Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:2302:02:1203:10:1004:14:3805:05:30
136MAJEWICZ Grzegorz 277MIECHÓWM4000:00:2301:43:5302:41:0903:26:0404:06:24
137TKACZEWSKI Piotr 456MIECHÓWM4000:00:2301:31:3802:18:3202:56:0103:29:35
138LISAK Krzysztof 269OTWOCKM3000:00:2301:41:2602:40:0204:29:1405:01:39
139MALETA Marcin 285LPP TEAMMIECHÓWM3000:00:2401:56:2903:05:4003:59:5004:47:02
140WILK Paweł 494MIECHÓWM4000:00:2401:54:3202:57:0803:48:5504:28:57
141JUREK Przemysław 174KS StaszewscyWARSZAWAM4000:00:2401:43:5802:40:2203:25:2804:08:41
142BIEŃKOWSKI Stanisław 33WODNIAKOBÓRKIM4000:00:2401:58:2203:04:3703:59:4504:44:17
143TERLECKI Krzysztof 455Cheł BiegaCHEŁMM5000:00:2401:42:5702:36:3903:20:5504:00:28
144PRUCNAL Zbigniew 365Jasielskie PiorunyJASŁOM4000:00:2401:34:0602:18:5202:54:4503:27:33
145PAWELEC Piotr 351JASŁOM5000:00:2501:39:0402:39:1303:39:5404:20:47
146ROŻNIATA Iwona 378SNG WILD DUCKSGŁOWNOK4000:00:2501:42:5702:39:3303:23:3304:01:37
147ROCH Kamil 374WATWARSZAWAM2000:00:2501:52:4803:05:3504:10:2105:02:59
148DONIEC Sebastian 76Marcin Świerc TeamJASŁOM4000:00:2501:34:3902:27:2303:14:5503:52:15
149KAZIMIERZ Rafał 194NOAWROCŁAWM3000:00:2501:45:5702:47:3703:39:2404:24:59
150JEDLIŃSKI Bartosz 165Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:2601:51:5002:58:1303:50:3704:32:22
151SOWA-OKRASA Sylwia 412DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4000:00:2601:53:0702:56:4603:49:1404:30:11
152BARĆ Piotr 26Planeta NiskoWOLINAM5000:00:2601:41:3602:36:1203:22:3904:05:30
153ROŻNIATA Andrzej 379SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4000:00:2601:55:5603:09:1304:12:4005:02:03
154WADAS Grzegorz 474KRAKÓWM4000:00:2601:34:0802:26:4203:11:4503:48:37
155GOTFRYD Adam 133JASŁOM4000:00:2601:47:2302:42:3803:25:2604:01:57
156SZUBARTOWSKI Paweł 445Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM2000:00:2701:49:1202:56:1203:54:0304:36:38
157WEREMKO Grzegorz 485Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:2701:35:0503:06:02
158GWOŹDZIOWSKI Marcin 142TARNOBRZEGM4000:00:2701:57:2603:12:1904:08:5404:53:30
159KUCHARSKI Paweł 248Planeta NiskoNISKOM4000:00:2701:44:4202:53:4803:46:5204:30:22
160ŻEBROWSKA Jolanta 536Potrnujemy?‚ Chemik Noxy PuławyPUŁAWYK5000:00:2701:49:1702:56:1403:52:4304:36:26
161KAJA Gracjan 557BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM4000:00:2701:35:2402:27:1403:11:1903:50:30
162GÓRECZNY Rafał 134CHWASZCZYNOM4000:00:2801:46:3302:51:1203:49:4104:30:12
163JANDZIŚ Wiesław 156Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:2801:36:3502:29:4503:10:3703:48:17
164PESZEK Bogdan 354Ultra PrzesilenieDYNÓWM4000:00:2801:57:0203:02:3803:54:3704:38:52
165KALISZ Jakub 179WARSZAWAM3000:00:2801:45:2102:41:0003:29:5804:09:11
166LANGER Waldemar 258LESZNOM5000:00:2901:43:1502:42:2003:28:4504:10:29
167WALAC Jacek 475DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:2901:58:5203:09:2604:05:2004:55:14
168KLOCEK Konrad 205ŁĘŻYNYM3000:00:2901:51:5902:51:4503:51:0804:34:07
169KIRILENKO Marcin 200MARKIM4000:00:2901:41:0902:38:1403:26:1904:06:59
170DRABIK Jacek 558KRAKÓWM5000:00:2902:04:0903:23:3404:33:1405:28:00
171KIRILENKO Aneta 199MARKIK4000:00:3001:41:0902:38:1303:26:1904:06:55
172JASNOWSKI Michał 162WARSZAWAM4000:00:3001:45:5602:47:2403:41:4504:25:04
173BOGDAŃSKA Katarzyna 40Smashing PąpkinsWARSZAWAK2000:00:3001:46:3702:47:2903:41:4504:26:07
174CICHORACKI Patryk 61Into the WildGRUDZIĄDZM3000:00:3101:56:5703:06:2004:11:4905:05:49
175GĄSIOR Kamil 122UNDEFEATED RUNNING TEAMWOLA RZĘDZIŃSKAM3000:00:3101:33:4902:29:2103:30:3804:13:04
176TUROSZ Zbigniew 466LEŻAJSKM6000:00:3201:55:0803:03:5604:04:4304:53:55
177LIK Marek 265Chełm biegaCHEŁMM5000:00:3201:52:0302:51:0503:43:2404:28:17
178GALUS Jacek 111TARNÓWM4000:00:3202:13:5003:30:5204:36:2305:28:23
179DUPLA Konrad 86WROCŁAWM4000:00:3301:52:4302:49:5003:38:3004:19:45
180OLEKSAK Grzegorz 334BIAŁA PODLASKAM3000:00:3301:55:2603:08:4704:19:1205:09:07
181KRZYŻEWSKI Roger 243KRAKÓWM3000:00:3301:56:4403:06:3104:05:5504:53:57
182WOLANIN Tomasz 504SZCZECINEKM4000:00:3401:45:1302:44:2703:39:2304:23:54
183CZUBA Michał 68LIGOTA ZAMECKA 70AM3000:00:3502:05:1503:19:3604:20:2205:08:53
184WIÓREK Maciej 497TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:00:3501:44:2902:39:5803:34:3404:17:30
185MAKSELON Maciej 280Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:3501:54:5803:08:1304:06:5305:03:16
186MAKSELON Anna 281SZCZECINEKK4000:00:3501:43:3202:39:2403:22:1704:00:18
187ŚWIGOŃSKI Piotr 451SZCZECINEKM3000:00:3501:41:0502:39:4003:34:3604:17:10
188KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 182Crossfitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:3601:50:3202:50:2803:39:4604:19:41
189OLSZEWSKI Jakub 337Mafia Team LubliniecPOCZESNAM3000:00:3601:43:0602:42:0603:32:0204:13:40
190PODPŁOMYK Andrzej 360SportczesnaBARGŁYM4000:00:3601:41:1302:42:0703:31:5904:23:27
191KOZŁOWSKI Tomasz 233Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:3601:48:4602:47:4703:38:1404:21:36
192GŁUCHOWSKA Natalia 127KOWALAK2000:00:3602:07:4903:31:2904:39:3205:41:19
193DUDEK Łukasz 84RZESZÓWM3000:00:3701:41:0402:45:5603:46:0904:30:38
194POREMBSKI Leszek 361WARSZAWAM5000:00:3701:48:2602:48:5903:43:4804:27:03
195BILSKI Marek 38VegedogWARSZAWAM4000:00:3801:52:1702:56:3303:53:4404:38:39
196ORMAN Kamil 339GRÓJECM3000:00:3802:05:4303:25:2504:35:2905:31:10
197SUWEZDA Jacek 431Dzika CzewaCZĘSTOCHOWAM5000:00:3801:40:3602:35:4903:25:4704:09:08
198GARNCARZ Paweł 118WROCŁAWM4000:00:3801:43:2002:42:0603:38:0104:22:29
199JUROSZEK Józef 175PAWŁOWICEM4000:00:3901:46:4202:49:0503:42:5504:22:58
200SYGIET Andrzej 434GLIWICEM4000:00:3901:54:0403:04:5504:03:5104:47:27
201KOLASA Andrzej 218Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:3902:06:1303:24:4104:48:1205:40:21
202FILIPEK Przemysław 98KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:3901:44:3902:43:4403:34:3404:18:02
203KŁOSOK Adam 210Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:4001:54:5103:08:0704:10:3305:03:11
204WALECZEK Sławomir 476BRZEZINKA ŚREDZKAM4000:00:4001:52:5703:04:5204:08:0604:55:21
205GĘSICH Kamil 123KS Zielono - CzarniSZCZAWINM3000:00:4001:35:1202:29:3803:16:3804:00:38
206LEŚNIAK Dariusz 261SZCZECINM5000:00:4001:49:0802:52:3003:45:3904:27:51
207BOKŁAK Mariusz 42KLUB BIEGACZA FARTLEKPAWŁOWICEM4000:00:4001:46:4102:55:4803:50:3504:34:55
208SYDOR Piotr 433WROCŁAWM3000:00:4001:52:4603:04:4804:03:5104:43:31
209KOTOWSKI Andrzej 229WROCŁAWM5000:00:4101:53:0203:04:5004:08:5004:56:49
210CHOŁKA Michał 58RZESZÓWM3000:00:4101:44:5402:39:2903:28:2504:10:02
211PRZYGODA Michał 366MALINIEM3000:00:4101:57:4003:09:3904:11:1705:05:58
212BŁĘDOWSKI Mariusz 39AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM4000:00:4201:40:5602:38:2603:26:0104:09:04
213TUCHOWSKI Janusz 465DĘBICAM4000:00:4201:50:5403:02:3404:09:1004:59:47
214WOŹNIAK Dawid 508RUDAWAM3000:00:4201:39:5602:33:2403:15:4103:52:23
215ZIELIŃSKI Łukasz 527J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4202:01:4403:07:0603:58:1804:44:34
216RYBAK Łukasz 383WIELICZKAM4000:00:4201:58:0103:14:2604:22:3305:13:38
217MALEC Basia 284LUBLINK5000:00:4302:23:0003:45:5004:56:0205:48:41
218WARDA Agnieszka 479LUBLINK3000:00:4302:23:0903:45:5204:56:0205:48:41
219PATRZYK Jacek 349J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:2503:07:0503:59:0904:44:33
220BEŁKOT Arkadiusz 30ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:5203:09:5004:14:1805:05:10
221KOSECKA Justyna 224Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK4000:00:4402:16:0503:31:4904:28:0205:17:56
222ARENT-STEFANSKA Jolanta 16WARSZAWAK4000:00:4402:11:0903:23:0704:25:3305:17:11
223ZAJĄC Paweł 521Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4401:58:0203:14:2404:22:3005:10:59
224SUCHOWIECKA Sabina 427POLAŃCZYKK2000:00:4502:05:2703:22:2804:24:4705:14:31
225BARTKOWIAK Rafał 28Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM4000:00:4501:47:3502:50:0903:40:5104:21:14
226SMOLEŃ Janusz 405FoxteamGDAŃSKM4000:00:4501:32:5302:20:2402:59:2003:34:14
227GŁÓWKA Alfred 126karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:4502:02:3103:19:0304:24:4205:15:37
228SIEMIEŃCZUK Robert 395WARSZAWAM5000:00:4601:58:0403:00:4003:53:1504:34:59
229ŻARCZYŃSKI Mariusz 5353:33 TeamWARSZAWAM5000:00:4601:58:0403:00:4003:50:2104:35:37
230SZPOTON Monika 444Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3000:00:4701:46:3202:44:2103:32:5504:13:44
231WOJTOWICZ Emil 503PGE Obrót RUNWŁADYSŁAWÓWM4000:00:4701:48:5802:42:3103:25:4604:03:31
232KLUBA Magdalena 206Falstart RudnikiRUDNIKIK2000:00:4701:53:0802:54:3503:46:1204:28:53
233ZIELINSKI Grzegorz 526WARSZAWAM4000:00:4702:01:2203:19:2104:35:3505:22:23
234ADAMSKA Agnieszka 11AKTYWNY OSTRZESZÓW: KS STASZEWSCYWROCŁAWK4000:00:4702:01:2703:19:2104:35:3305:22:22
235MESJASZ Marek 298Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:4801:40:4802:35:3603:19:0203:55:23
236WRZOSEK Justyna 513TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:1103:31:4204:48:0505:42:42
237PAWELEC Justyna 352TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:1103:31:4304:47:5905:42:42
238ŁUCHNIAK Kuba 274Droga Do UltraŁÓDŹM2000:00:4902:05:4703:34:4905:11:0006:17:11
239LORISZ Damian 270BPRT Gliwice‚ OPP KatowiceCHORZÓWM3000:00:4901:57:5903:12:0104:09:4404:56:10
240ZŁOTNICKA Olga 530Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK4000:00:5001:54:5403:02:5804:02:1204:46:16
241SIENNICA Joanna 396ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK4000:00:5001:54:5303:02:5604:01:1004:46:14
242KOŁODZIEJCZYK Maciej 220Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5001:47:4402:48:0103:40:3804:25:39
243DYLEWSKI Paweł 87Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5002:03:0403:12:1804:16:3705:09:28
244KISIŃSKA Irena 201Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK5000:00:5002:00:0103:12:5204:17:4605:14:29
245KISIŃSKI Jarosław 202Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4000:00:5001:59:5803:12:4904:17:4405:14:02
246HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 146BP Running Team GliwiceCHORZÓWK3000:00:5001:57:5903:12:0304:09:4104:56:06
247PAUL Violetta 350BPRTGLIWICEK4000:00:5002:04:0903:11:1504:07:5204:51:59
248SUŁKOWSKI Maciej 429Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:5101:52:2202:50:1103:47:2504:34:57
249BRYŚ Rafał 46Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM4000:00:5101:54:5403:02:5704:02:1904:46:16
250SZPAKOWSKI Andrzej 442Fun&RunNIEWODNAM4000:00:5102:13:1803:37:2404:58:0405:47:31
251ŻYWICKI Maciej 538DROGA DO ULTRAŁÓDŹM3000:00:5101:33:2502:21:4903:01:4203:37:36
252ZBICIAK Grzegorz 523Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:5102:09:4003:24:4804:24:4205:14:23
253WYDRO Agata 515Fun & RunSTRZYZÓWK4000:00:5202:13:2003:37:2304:58:0205:47:30
254TOMAS Dariusz 462Triathlon JarosławJAROSŁAWM5000:00:5201:52:2102:50:5903:38:0104:19:15
255SZUKALSKI Maciej 446OZORKÓWM2000:00:5202:05:3103:34:4405:11:0806:17:06
256WYDRO Rafał 514Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:5302:16:0403:45:0604:58:0305:47:35
257KALTENBERG Janusz 180JAROSŁAWM5000:00:5301:52:0702:47:5203:30:4904:12:00
258MATYSEK Ireneusz 293Komandos WałeckiWAŁCZM6000:00:5302:04:4603:18:3604:25:4005:15:37
259KOSZAŁKA Marcin 226Fun&Run!BIELINIECM2000:00:5302:03:5903:09:5604:14:3905:12:34
260ROSIK Robert 377LumberjacksKOSZALINM3000:00:5401:53:5703:03:2604:03:4104:51:23
261KOPISZKA Tomasz 223STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB PIŁKARSKI HUBERTUSBIAŁY BÓRM4000:00:5401:54:2303:03:2704:03:5804:51:20
262STROIŃSKI Maciej 424BIAŁYSTOKM3000:00:5401:43:2802:37:1303:20:0303:59:18
263SKAŁA Sabina 399The FortLONDONK4000:00:5502:11:4903:25:5804:31:0705:29:28
264JOŃCZYK Rafał 169JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:5501:33:1502:21:3403:01:3003:37:24
265TOCZEWSKA Anna 457JacekBiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:5501:55:1602:58:3903:54:0504:36:48
266PELA Dariusz 541TMT TORUŃTORUŃM3000:00:5501:42:5502:38:3403:21:0903:57:39
267JEZIORNY Ryszard 167Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:5203:18:5904:21:5405:06:49
268TOMAKA Agnieszka 461TRZEBOWNISKOK4000:00:5602:04:1603:18:4904:29:5605:29:27
269KAJA Robert 178Wielun BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:5203:19:1404:20:0205:09:21
270TOKARSKA Bożena 458#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK4000:00:5602:10:4303:34:4304:51:2205:42:07
271MICHALSKA Klementyna 301SZCZYTNOK3000:00:5702:10:4003:25:4404:24:0105:13:47
272WITCZAK Paweł 499Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:5702:08:4603:29:0504:33:1005:31:26
273CAPINSKA Anna 53KLAJK4000:00:5702:10:5403:34:4004:51:2305:42:16
274BEDNARCZYK Dariusz 542ŚWIDNIKM4000:00:5801:57:1103:07:2304:18:3105:10:16
275WARZYCHA Krzysztof 481MAXeLBYTOMM5000:00:5801:59:3203:05:2503:58:1104:43:21
276WARZYCHA Dawid 480PKP IntercityBYTOMM2000:00:5801:59:3503:05:2803:58:1104:43:22
277JAKUBOWSKA Renata 154BIELSKO -BIAŁAK6000:00:5802:03:0303:14:1404:13:3205:00:33
278PARYSZ Anna 346Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5802:11:0803:27:2704:32:0005:23:41
279KRAUZE Tomasz 236GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5801:45:4402:42:3003:27:3104:08:03
280TOKARSKI Rafał 459KRAKÓWM4000:00:5802:10:4303:34:4304:51:2305:42:08
281DERLAGA Wojciech 73MILÓWKAM3000:00:5801:55:5703:03:3604:04:2804:48:28
282CHABROS Jacek 54EtremeWolfSZCZECINM5000:00:5902:34:3104:00:2005:42:1806:48:19
283KIN Rafał 198AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM4000:00:5902:04:1203:12:4504:10:3204:57:15
284TUTAJ Krzysztof 467ZBYLITOWSKA GÓRAM5000:00:5901:55:5402:56:1303:42:0604:21:46
285ŚWISZCZ Sylwia 452ExtremE WolfSZCZECINK3000:00:5902:34:3304:01:3505:42:1306:48:19
286GRANDA Paweł 13721 daplotZARZECZEM3000:00:5901:52:5102:54:1303:46:3304:29:45
287GARCZYŃSKA Ania 117KATOWICEK4000:01:0001:55:0802:59:5903:54:1204:39:44
288MICHALIK Michał 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:01:0001:47:5502:44:3703:39:4004:21:04
289PAŃTAK Sławomir 34421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:01:0001:52:5702:54:1303:46:3004:29:44
290KARUŚ Waldemar 19014 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława wieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:01:0001:52:5602:54:2003:46:3104:29:45
291PYRKOSZ Damian 369Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:01:0101:41:2102:35:0303:20:2204:04:19
292KAMIŃSKI Bartosz 181ZIELONA GORAM4000:01:0101:59:3603:03:3603:51:5004:35:09
293SOWIŃSKI Kamil 413BRZEG DOLNYM3000:01:0201:50:1202:53:2103:47:2004:30:07
294SADY Sebastian 388oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:01:0201:48:4202:47:0603:36:5804:17:20
295HAŁACZKIEWICZ Adam 144ExtremEWolfSZCZECINM4000:01:0201:57:2602:55:0903:48:5204:34:31
296PIEKARSKI Wojciech 357AUGUSTÓWM5000:01:0201:55:5703:00:2703:57:0104:39:53
297SKORUPKA Leszek 400M3 SiedlceNOWE IGANIEM4000:01:0201:45:4302:41:3003:31:3404:11:20
298FLOREK Tomasz 102Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:01:0301:49:5502:55:0703:46:2104:31:52
299WACH Zdzisław 472AUGUSTÓWM6000:01:0301:56:1103:00:2703:57:0004:42:47
300JAMA Rafał 155Water TeamTRZEBOWNISKOM4000:01:0301:48:0502:55:3803:52:1004:37:03
301GWIZDAK Bartosz 141PijeBimberNonStopBOGUCHWALAM3000:01:0301:43:4702:48:0203:43:1204:28:37
302WIERZBICKI Tomasz 488BOGUCHWAŁAM4000:01:0301:36:0602:30:0303:10:4803:46:22
303STELMACH Dariusz 420Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:5202:57:0003:56:1804:41:44
304BIEL Sebastian 32Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:4802:55:0803:46:5304:25:55
305MASŁOŃ Stanisław 290DębnoDĘBNOM3000:01:0401:43:4402:42:0403:40:1004:22:54
306CHLUPKA Krzysztof 56DĘBNOM3000:01:0401:45:5902:47:1503:42:2504:22:17
307FRĄC Dariusz 106Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0502:00:4503:09:2304:09:1704:57:48
308WILIMSKI Tomasz 490Night Runners GliwiceZABRZEM4000:01:0602:14:3903:38:0004:55:3805:52:46
309MAKUCH Marcin 283WARSZAWAM3000:01:0601:47:4502:49:0503:45:4104:28:10
310JANIK Piotr 159KOSZALINM4000:01:0601:46:4302:40:0303:26:2004:07:03
311KACZKIEWICZ Damian 177Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0702:09:2903:37:5904:55:4305:58:52
312KOCHANIEC Waldemar 214TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM5000:01:0801:46:5102:51:1803:51:0504:36:14
313RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 373Tkkf SokółGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0802:07:1303:17:5004:16:3005:05:20
314KSIĄŻEK Dawid 244Lublin BiegaLUBLINM3000:01:0802:09:2403:21:4404:17:0804:59:25
315LATO-KSIĄŻEK Karolina 260Lublin BiegaLUBLINK3000:01:0902:09:2203:21:4204:17:0604:59:22
316MALINOWSKI Marcin 286SIEDLISKAM4000:01:0901:55:5203:03:3004:02:5004:50:33
317FRĄCKOWIAK Ewelina 105Amat*ORKAROSZKÓWK4000:01:1001:52:5002:52:5903:45:4704:27:15
318FEDAK Bohdan 93ZAGÓRZM4000:01:1101:53:0103:00:2703:58:0404:40:08
318KRAWCZYK Jan 237Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:53:0203:00:2703:58:1204:40:08
320RUTA Jaromir 381Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:46:3102:36:0003:15:3803:50:43
321BORUSZEWSKA Beata 44SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:01:1101:47:0802:45:2203:30:2204:09:18
322URACZ Łukasz 468Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:01:1101:49:1202:50:1403:37:4304:17:17
323BURY Marek 51SOSNOWIECM5000:01:1202:05:1503:14:1704:17:5605:07:58
324GAWROŃSKI Hubert 121HugoKOSTRZYNM4000:01:1301:53:3302:54:2903:49:3204:35:37
325SZEWCZYK Katarzyna 440Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:01:1302:21:1803:45:4404:53:0205:46:19
326SZUMNA Aleksandra 447Monkeys' TeamSUCHYNIA‚ KRAŚNIKK3000:01:1302:21:1803:45:4404:53:0205:46:20
327MARONDEL Katarzyna 288Festiwal BiegowyBYTOMK3000:01:1302:28:3203:52:4905:08:5106:10:43
328KAZANOWSKI Marcin 193Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:01:1402:28:3203:52:3905:08:5406:10:45
329GAWRON Tomasz 120LUBSKOM3000:01:1501:47:5202:47:2303:39:2204:22:19
330SZCZEPANIAK Agnieszka 438LUBARTÓWK4000:01:1502:16:3203:44:4804:57:2005:52:15
331CYMBORSKA Jolanta 63Warsaw Run ClubWARSZAWAK3000:01:1502:19:1903:58:5905:29:0206:24:17
332SACHANBINSKI Olek 387Labosport PolskaOZIMEKM5000:01:1501:45:4402:44:2503:36:3804:19:01
333KRUKAR Adam 548Finisz RymanówIWONICZM4000:01:1601:50:4002:54:3203:49:0204:33:29
334DANIŁ Monika 71LUBARTÓWK4000:01:1602:16:3003:44:4704:57:1805:47:59
335SOBOTKA Monika 411Warsaw Run ClubWARSZAWAK4000:01:1602:19:2103:58:5905:29:0306:24:17
336GAJDA Jacek 110LUBSKOM4000:01:1602:08:5603:23:0904:33:2205:28:48
337WŁOCH Mariusz 5405 BSPORZECHOWCEM2000:01:1601:47:3002:46:4403:39:1804:27:21
338RYBICKI Tomasz 384Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM4000:01:1702:04:4603:27:4404:28:3705:21:57
339GESING Jacek 5395 BSPTUSZÓW NARODOWYM2000:01:1702:06:3603:28:4604:35:2505:28:40
340OLSZAK Zenon 336WARSZAWAM5000:01:1802:19:1803:58:5905:29:0206:24:15
341KWIECIŃSKA Małgorzata 257Bravehearts LegionowoLEGIONOWOK3000:01:1801:52:4502:52:3303:44:4304:27:54
342GRYZ Jacek 138Bravehearts LegionowoJANÓWEK PIERWSZYM4000:01:1801:48:4202:52:3103:42:0804:28:15
343KOSEWSKA Monika 225Bravehearts LegionowoŁAJSKIK4000:01:1802:08:3403:27:4304:32:5105:21:57
344CHRUŚCIEL Dorota 60NOWY SĄCZK5000:01:1902:13:2503:29:2904:37:5805:27:04
345RADWAŃSKA Justyna 371ŁÓDŹK3000:01:1901:49:0202:46:0403:38:1604:20:01
346NAZIMEK Lilianna 318Suo temporeNOWY SĄCZK4000:01:2001:59:3603:11:1204:10:5804:59:24
347DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 74On The MoveŁÓDŹK3000:01:2001:52:5303:03:3904:02:2304:41:47
347MROTEK Katarzyna 312On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3000:01:2001:52:5303:03:4304:02:2104:41:48
349MROTEK Michał 313ATG - QUAPROKRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:01:2001:52:5403:03:4304:02:3204:42:04
350PASZKIEL Artur 347SZCZECINKM5000:01:2001:53:2102:55:2703:49:5104:33:06
351BARANOWSKI Łukasz 24BIAŁACZÓWM3000:01:2002:04:1903:18:0704:25:1305:15:09
352SZEWCZYK Artur 441Dokąd tak ciągle biegnę?CIEPIELÓWM4000:01:2002:08:4603:26:5204:26:5805:22:13
353BOROWIECKI Łukasz 43KRAKÓWM3000:01:2001:51:2302:52:2103:43:2504:28:17
354WINIARSKI Krystian 496WSD RzeszówRZESZÓWM3000:01:2101:46:1402:47:0103:42:3604:29:25
355BRUSIŁO Bartosz 45Mamy RuszamyWARSZAWAM3000:01:2201:54:4903:05:2904:00:0904:41:38
356RYCHLIK Zbigniew 385MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWABYTOMM5000:01:2301:52:2502:59:3204:01:5704:47:57
357MAJKOWSKI Marcin 278GDYNIAM4000:01:2301:55:3103:05:3804:04:1704:54:45
358GODLEWSKA Marta 129FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2301:50:4702:47:5403:34:2004:15:53
359FEDOR Alicja 94FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2302:38:3104:03:1505:23:5606:23:57
360KŁOSEK Jacek 209Instal-Tech TeamRACIBÓRZM3000:01:2302:03:1603:09:5304:03:5404:47:23
361SIWAK Ryszard 398Team Ryś SkiWĘGRZCEM4000:01:2301:41:3602:35:1603:19:2203:55:44
362KWIECIEŃ Zbigniew 256FaudanaTYCHYM6000:01:2302:14:5903:32:2004:39:1005:35:12
363FIDALI Beata 97Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:2502:19:3103:42:1604:51:0205:46:36
364WALKOWSKI Tomasz 477JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:01:2501:43:3102:42:4803:32:1804:13:07
365KAWA Barbara 192Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:01:2502:16:3003:41:3604:47:4005:40:24
366KUC Małgorzata 247RZESZOTARYK4000:01:2502:06:5003:26:3404:40:2405:37:37
367BARDAN Michał 27Żelazo nie klękaWARSZAWAM3000:01:2501:43:3102:42:4803:34:0204:19:39
368WOŹNIAK Łukasz 507Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:2601:40:1502:34:4303:19:3003:52:53
369MATERNIA Karolina 291RZESZOWK3000:01:2601:59:5303:08:0904:04:1604:48:16
370PUZIO Waldemar 368Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:01:2602:07:4303:27:4004:30:3405:21:01
371SZALACHA Katarzyna 437KIELANÓWKAK3000:01:2601:57:3903:04:2704:03:0604:48:17
372GAŁEK Grzegorz 112SZCZECINM4000:01:2601:59:5303:08:0904:05:3304:54:20
373WOLF Weronika 5053PBOT Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:01:2702:02:1903:12:3204:02:0204:46:00
374DOBROWOLSKA Grażyna 75Maratonczyk DębicaDĘBICAK4000:01:2702:16:0303:41:3404:47:4005:40:09
375MAJTYKA Tomasz 279Los Trepos CompanierosKRAKÓWM5000:01:2702:01:4803:08:4404:07:1604:48:16
376KIDA Andrzej 4LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW WM4000:01:2802:06:0903:14:1904:13:2905:06:37
377ADAMCZYK Wojciech 10West Coast Runners CyprusBRZEZINYM5000:01:2802:17:1103:43:1405:08:4406:06:57
378SYGUŁA Katarzyna 435wkurw_teamJAWORZNOK4000:01:2802:19:3303:39:3504:59:0105:59:40
379BAJUR Barbara 20KRAKÓWK3000:01:2802:01:4303:04:5303:58:2204:46:05
380PAŚNICKA Marta 348WARSZAWAK4000:01:2901:52:1302:54:3003:46:4404:28:14
381GŁUSZCZAK Jerzy 128ŁÓDŹM6000:01:2902:26:0803:52:1405:04:4606:05:53
382RADYK Jakub 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:01:3001:49:4802:54:2403:44:4504:28:03
383WANDZEL Tomasz 478RYBNIKM4000:01:3001:57:0603:05:3604:08:2704:48:29
384DZIEWA Przemysław 92ATS WheelsBRANDWICAM4000:01:3001:55:4202:58:2803:55:3904:45:02
385WILK Wiktoria 492WilkiKRAKÓWK3000:01:3102:09:2803:26:2804:30:3605:19:49
386WILK Krzysztof 493Wilki :)KRAKÓWM3000:01:3102:09:2803:26:3104:30:3605:19:49
387BAR Aleksandra 22Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:01:3102:03:2403:21:2304:24:4605:13:07
388KRUPA Jacek 239ATS WheelsRUDAM4000:01:3101:55:4502:58:2603:55:3704:45:01
389RENKIEL Tomasz 543GLIWICEM4000:01:3201:49:0502:54:3303:48:3304:29:58
390KANTOROWSKI Marcin 184WARSZAWAM4000:01:3201:52:1102:54:3003:44:4704:27:53
391KOCZUR Kamila 215WARSZAWAK3000:01:3202:00:0503:06:2303:59:2604:41:20
392OSZCZĘDA Wojciech 341Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:01:3201:43:2502:38:3503:27:4604:09:51
393STĘPIEŃ Wojciech 422Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3201:49:0502:54:3503:48:3304:29:58
394LEWANDOWSKA Olga 262WARSZAWAK3000:01:3202:11:5403:26:4404:33:3405:22:07
395LEWANDOWSKI Paweł 263WARSZAWAM3000:01:3202:11:5303:26:4404:33:3105:22:06
396WRÓBEL Sebastian 512Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:01:3202:01:1303:11:0104:03:1804:48:48
397GARBOWSKA Monika 114Compañeros asfalt teamGLIWICEK4000:01:3301:52:5202:55:2803:48:3004:28:02
398IBRAHIM Shadi 150LUBLINM3000:01:3302:11:5403:26:5004:33:3205:31:30
399PIASECZNY Marcin 355RUN-GKRAKÓWM4000:01:3301:33:2802:23:0603:05:1203:40:37
400KOŁODZIEJ Jacek 219Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3401:52:5102:58:3003:54:3504:42:28
401GRZYBOWSKI Rafał 139WARSZAWAM4000:01:3401:44:4902:40:3203:26:3404:08:10
402BUJAKOWSKI Patryk 49PROSZOWICEM4000:01:3402:06:4903:32:1204:44:1305:38:51
403URBANEK Dariusz 470OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM4000:01:3401:48:4802:53:5603:49:5904:34:45
404PAROL Paweł 345STANISŁAWÓWM4000:01:3501:53:2103:01:0904:09:0504:57:12
405SIKORSKA Agnieszka 397Ekobiegi WarszawaWARSZAWAK4000:01:3602:18:4903:36:1404:47:3705:41:40
406ANDRZEJEWSKI Maciej 13WARSZAWAM3000:01:3602:19:5703:46:3205:04:5906:08:19
407KRZEPKOWSKI Radosław 242Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:01:3702:01:4103:13:5704:16:3105:03:59
408JAWORSKI Piotr 164EkobiegiWARSZAWAM4000:01:3702:18:5503:54:4305:10:1406:03:31
409WINIARSKA Izabela 495EkobiegiWARSZAWAK4000:01:3702:18:5603:54:4205:10:1606:03:31
410FORMA Bartosz 103PROSZOWICEM3000:01:3702:05:0103:31:5304:44:1105:38:46
411BEHRENDT Bartek 554GLIWICEM5000:01:3702:02:3203:07:3503:55:4304:36:55
412ROGACZEWSKI Kamil 375RZĄŚNIAM2000:01:3801:55:0102:57:1603:50:5604:30:23
413BARAN Bernard 23OCR Team DębicaDĘBICAM4000:01:3801:37:0602:27:3203:09:5303:46:26
414ADAMSKI Bartłomiej 12MODLNICAM4000:01:3902:09:0003:29:4804:40:2205:35:18
415BIGAJCZYK Bartosz 37MYSZKÓWM3000:01:3901:47:2502:45:1503:37:4704:20:18
416GARBARCZYK Daniel 1131 Batalion Kawalerii PowietrznejZDUŃSKA WOLAM2000:01:3901:55:0002:57:1403:50:4104:34:32
417BOHDZIEWICZ Izabela 41wkurw_teamWARSZAWAK3000:01:4002:08:1703:21:3504:29:5105:23:12
418FERTACZ Szymon 96CZESTOCHOWAM3000:01:4002:09:0403:22:3204:25:3105:19:29
419NIEZNALSKA Ewelina 324WARSZAWAK3000:01:4002:09:0303:22:3404:25:1505:17:39
420KOWALEWSKA Dorota 231Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:01:4102:15:0903:29:4804:31:4405:20:50
421LEWCZUK Norbert 264Biegacze pomagaczeŁOSICEM3000:01:4201:46:1002:50:1903:48:4104:34:13
422MOSTOWSKA Joanna 311WARSZAWAK3000:01:4201:52:5302:57:4803:55:2904:41:09
423NIEZNALSKI Adrian 325WARSZAWAM3000:01:4201:39:3402:28:3103:06:2503:39:16
424PYZEL Agnieszka 370KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:01:4202:13:0503:23:5004:22:3305:10:13
425APOLLO Michał 15KMW ZakopaneKRAKÓWM3000:01:4301:52:2302:57:4703:55:2704:41:09
426OKARMA Wojtek 330Beskid.tvJASŁOM3000:01:4302:31:5303:58:5305:22:1506:31:02
427STUSIŃSKI Mariusz 426MINSK MAZOWIECKIM4000:01:4302:12:0703:28:2504:33:1405:24:50
428FALKOWSKI Piotr 550KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5000:01:4401:47:4502:48:4203:44:1104:25:02
429JÓZEFIAK Jakub 171BokonioniNOWY SĄCZM5000:01:4402:08:0803:28:1404:29:1105:19:25
430NITSCH Tomasz 326UNTSWARSZAWA (WESOŁA)M4000:01:4402:12:0603:28:3404:33:1405:17:42
431JOZEFIAK Marta 1701992LIPNICA WIELKAK2000:01:4502:00:3003:15:5404:13:5505:02:58
432ZWAAN Johan 534Los AfricanosKRAKÓWM3000:01:4502:00:1403:15:5604:13:5505:03:01
433KUCIA Łukasz 249Biegacze TurekTUREKM3000:01:4601:58:4703:06:4404:06:0804:47:57
434BIERNACKI Tomasz 34Free Hunters Poland & Adventure SeekersŁÓDŹM5000:01:4702:31:0603:54:4705:10:4106:18:16
435KOCOŃ Mariusz 55910BLOGOPOLEM5000:01:4801:38:4102:29:1603:10:5703:46:42
436WACŁAWIK Jan 473SANOKM4000:01:5101:58:4103:06:3904:06:0704:48:26
437SAWICKI Robert 390Bee runs with Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:0503:07:2204:03:2104:47:26
438ZIELONKA Mariusz 528Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM5000:01:5202:12:0403:23:0404:18:5205:08:25
439WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 486Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:0503:13:0504:16:4605:09:19
440ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 275DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:3303:54:0805:53:3907:04:28
441SZYMANIAK Paweł 449Danfoss / GrodziskGRODZISK MAZOWIECKIM4000:01:5302:25:3303:54:0605:52:5507:04:28
442DUNIEC Małgorzata 85Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:3003:54:0205:52:5007:04:26
443MYGA Michał 315HEARTLESSKATOWICEM3000:01:5402:04:1503:14:1104:09:1304:53:05
444MYGA Anna 316HEARTLESSKATWICEK3000:01:5402:04:1503:14:1104:05:4804:53:06
445KURKUS Aleksander 253DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM4000:01:5402:18:4303:31:2605:52:5207:04:26
446MIKOWSKI Grzegorz 305niezrzeszonyWARSZAWAM4000:01:5402:16:1703:39:3704:58:2705:54:01
447DUCH Emil 81JB WarsawWARSZAWAM3000:01:5602:02:3603:13:4904:09:5204:57:17
448OBARSKI Norbert 329KIELCEM5000:01:5702:18:0303:48:0405:04:2606:05:24
449SURDACKI Mateusz 430NALECZOWM3000:01:5801:55:2003:08:2304:07:2704:52:38
450OKSIEJUK-WASILEWSKA Anna 332WARSZAWAK4000:01:5802:26:5203:46:5405:05:1506:01:35
451WASILEWSKI Grzegorz 482Accenture Runners ClubWARSZAWAM4000:01:5802:26:5303:46:5605:05:1506:01:35
452OLEJNIK Krzysztof 333RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM5000:01:5902:03:4103:04:3903:51:4304:31:24
453TEPER Bartosz 454ŚmigająceZiomeczkiSTRZYŻÓWM2000:02:0101:54:2203:04:3604:02:4804:46:03
454ZACHARZYŃSKA Katarzyna 517Orange PolskaLUBLINK3000:02:0102:14:4903:32:3404:45:4505:37:10
455ANTOSZ Mateusz 14ŚmigająceZiomeczkiLUBACZÓWM2000:02:0201:54:2203:04:3504:02:4704:46:01
456LIK Michał 266RYBNIKM3000:02:0201:55:0103:03:0304:00:1804:57:54
457WYSOKIŃSKI Jerzy 516Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:02:0202:14:5103:32:3404:48:4805:37:09
458KUŚ Jan 255JAWORZEM2000:02:0301:52:1602:48:1003:35:4304:15:33
459MISZCZYK Marcin 306KRAKÓWM4000:02:0302:06:2303:17:1504:18:0205:07:41
460SKUBIS Wojciech 402Skubis żądziRZESZÓWM4000:02:0301:41:2602:37:1203:25:0204:10:20
461DUCZMAL Wojciech 82OPOLEM4000:02:0402:04:2303:19:0104:19:3605:14:04
462HETMAN Maciej 148Konkurs BiegamBoLubięKLESZCZÓWM3000:02:0501:55:0503:01:5004:01:1104:45:59
463ŁACHACZ Robert 271SZCZYTNOM4000:02:0602:05:3703:21:1304:24:3805:15:57
464ZNAMIEC Marcin 533IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM4000:02:0702:19:1203:40:5204:45:4605:42:28
465JADESZKO Michał 153STRADUNYM2000:02:0702:05:4203:21:0904:25:5605:15:56
466NIEMCZAK Basia 323IPA Pałac Mostowskich KSPWARSZAWAK3000:02:0702:13:0503:31:4304:36:1805:28:46
467DZIERGAS Teresa 91IPA Pałac Mostowskich KSPTWARDORZECZKAK3000:02:0802:06:4903:18:5904:15:4305:06:44
468OKON Michal 331Sport Pasje - Michal OkonJULIANOWM4000:02:0802:03:5503:23:5104:12:3704:51:38
469WAŻNY Andrzej 483TynexpolRZESZÓWM4000:02:0801:54:4202:51:2703:37:5904:20:02
470PAPROCKA Kamila 553RZESZÓWK2000:02:0801:54:4203:07:3404:03:3604:48:05
471KRÓL Michał 238IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPNOWY JADÓWM3000:02:0902:19:0903:40:5104:47:1205:43:03
472ŻUREK Andrzej 537MIECHÓWM4000:02:0901:52:4402:55:2703:47:2004:28:37
473MARKIEWICZ Rafal 287WARSZAWAM4000:02:1002:03:5603:23:5104:26:3305:15:21
474JEZIERSKI Jakub 166Orange PolskaWARSZAWAM4000:02:1001:59:2303:10:0204:10:1904:56:40
475KICWAK Krzysztof 196Wilczy DuchSĘKOWAM3000:02:1001:58:1403:03:2604:05:4904:55:56
476NICGORSKI Piotr 320RZESZÓWM4000:02:1001:45:4002:39:1603:26:1304:12:22
477MIKOŁAJCZYK Mariusz 304IPA Pałac Mostowskich KSPWYSZKÓWM4000:02:1002:06:4603:18:5604:15:4405:06:42
478CZENCZEK Krystian 67RZESZÓWM4000:02:1101:55:1403:07:3104:03:3204:51:20
479STACHURSKI Arek 417WARSZAWAM3000:02:1201:39:5502:32:2303:14:1903:49:16
480WOŹNIAK Sylwia 510ZĄBKIK3000:02:1202:43:3404:03:1505:39:4406:43:22
481STEPANIAK Grzegorz 421SwobodaGRUSZOWAM4000:02:1201:49:3302:50:0303:43:2904:23:53
482CHODOROWSKI Arkadiusz 57IPA Pałac Mostowskich KSPALEKSANDRÓWM4000:02:1202:19:0603:41:1004:45:4205:42:24
483WOŹNIAK Michał 509BIAŁOBRZEGIM4000:02:1302:43:3504:03:1405:39:4906:43:21
484WOŁODKO Michał 506Form FitnessRADZYŃ PODLASKIM3000:02:1401:55:4203:14:2004:37:2005:31:22
485KLUS Piotr 207Piękne i BrodaczeRZESZÓWM3000:02:1401:58:2903:09:4604:12:2505:04:45
486JEDLIŃSKA Izabela 547Maratończyk DębicaBRZEŹNICAK4000:02:1502:23:4403:48:2005:02:0606:08:54
487JASIŃSKI Bartłomiej 161IWONICZM3000:02:1502:08:0003:20:5904:30:0205:32:17
488WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 484SZAPAR RUN & EXPEDITIONGDYNIAM4000:02:1601:57:3003:01:5804:00:2304:47:21
489WILECZEK Antoni 489JUROWCEM3000:02:1702:09:1203:17:3204:15:3305:05:51
490KUŁAKOWSKI Piotr 251CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:02:1902:09:1003:20:4004:19:0305:05:46
491SROKA Krzysztof 414KRAKÓWM4000:02:1901:54:5502:56:2003:53:0904:39:32
492TOMCZYK Grzegorz 463AirbusWARSZAWAM2000:02:2001:49:1702:48:1303:44:1504:29:07
493TRETER Sebastian 464KRAKÓWM2000:02:2002:01:0203:16:4004:20:4405:13:01
494GORCZYŃSKI Wojciech 131AirbusWARSZAWAM3000:02:2101:52:0702:53:4203:45:1304:27:29
495KOWALCZYK Mariusz 230WolfpackŻÓŁWINM4000:02:3001:50:2402:53:2003:43:1204:28:51
Niesklasyfikowani
LECKI Seweryn 546TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30DNF DNF DNF DNF DNF
SUDACKI Sebastian 428CZUDECM20DNF01:19:53 DNF02:04:40 DNF03:01:16 DNF DNF
LATUSEK Wioletta 560BYTOMK30DNF02:57:30 DNF DNF DNF DNF
ZIELIŃSKA Ewelina 561ZABRZEK30DNF02:57:32 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 499 wynik(ów)