VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 18km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki
18km
   
1ŻUCHOWSKI Daniel 3MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0101:15:48
2ZIAJKA Karol 524Finisz RymanówRYMANÓWM2000:00:0701:16:33
3SZWAJA Mateusz 7OTK Rzeźnik & T.S. AKS ChorzówGLIWICEM2000:00:0101:16:35
4FLISIŃSKI Łukasz 101SOSNOWIECM3000:00:0001:16:39
5SEDLAK Michał 391GIERASZOWICEM4000:00:0101:16:39
6ZIEJEWSKI Grzegorz 552M4000:00:0101:16:40
7KOT Rafał 562MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM4000:00:0101:16:44
8KRUBA Marcin 5Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0101:16:53
9SYCHOWICZ Daniel 432OTWOCKM4000:00:0101:18:01
Niesklasyfikowani
SUDACKI Sebastian 428CZUDECM20DNF01:19:53 DNF
11KOBIERSKI Piotr 213UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0501:20:43
12KUDŁAK Paweł 250Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0501:20:56
13BRZĄKALSKI Krzysiek 47Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0401:21:13
14MORAWA Mateusz 308Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:1901:22:33
15SZAPAR Przemyslaw 6GDYNIAM4000:00:2001:24:16
16RYCHTER Karol 549THE RYCHTERSBYDGOSZCZM4000:00:0301:24:47
17MARZEC Grzegorz 289Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:25:07
18STROINSKI Daniel 423WARSZAWAM3000:00:0201:25:11
19BAR Stanisław 21Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:00:0401:26:19
20DYREK Michał 88MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0501:26:31
21MEISSNER Paweł 297Tigers Team / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0001:26:49
22WILK Katarzyna 555PLEŚNAK3000:00:0201:27:06
23KRZEMIŃSKI Marcin 241SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:1501:27:35
24ŁĘCKI Piotr 273BP Running Team GliwiceGLIWICEM3000:00:1501:27:37
25KONKEL Katarzyna 221Decathlon Lublin Czechów / Maja TeamLUBLINK2000:00:0201:27:43
26DYREK Mateusz 89MSZANA GÓRNAM3000:00:0401:27:53
27SZCZEPANIAK Witold 439OSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:0201:28:06
28DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0201:28:38
29MIELCZAREK Dawid 302david_step_by_step / obozygorskie.pllKĘPNOM3000:00:0601:28:41
30DRABIŃSKI Mariusz 78KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0501:28:57
31MATYSIAK Bartłomiej 294JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM4000:00:1101:29:10
32GIERSZEWSKI Jarosław 125ZAŁOGA GCIECHOCINEKM4000:00:0201:29:16
33FORREITER Oskar 104BOJSZOWYM2000:00:0301:29:20
34POTONIEC Grzegorz 363RodzeństoWARSZAWAM3000:00:2201:29:20
35KUBASIK Łukasz 246PRZEWORSKM3000:00:1101:30:23
36FLĄDRO Daniel 100WOKOWICEM4000:00:0201:30:24
37ZIEBA Tomek 525JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1201:30:31
38KMAK Sławek 212GRYBÓWM4000:00:0301:30:35
39FELUCH Krzysztof 95Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1801:30:37
40URBANEK Patryk 469MYSŁOWICEM2000:00:1101:30:49
41BIESZCZAD Mateusz 9Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0601:31:20
42TKACZEWSKI Piotr 456MIECHÓWM4000:00:2301:31:38
43JASŁOWSKA Justyna 1SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0301:31:44
44BORYS Andrzej 556ŁAZYM4000:00:1201:31:44
45SMOLEŃ Janusz 405FoxteamGDAŃSKM4000:00:4501:32:53
46PECIO Mariusz 353SGSPWARSZAWAM4000:00:1001:33:12
47JĘDZURA Daniel 168BP Running Team GliwiceGLIWICEM4000:00:1501:33:15
48JOŃCZYK Rafał 169JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:5501:33:15
49ŻYWICKI Maciej 538DROGA DO ULTRAŁÓDŹM3000:00:5101:33:25
50PIASECZNY Marcin 355RUN-GKRAKÓWM4000:01:3301:33:28
51NEUFELD Marcin 319Intel Runners / run-passion.plGDYNIAM4000:00:0901:33:37
52STAŃKO Paweł 419Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:1601:33:39
53GĄSIOR Kamil 122UNDEFEATED RUNNING TEAMWOLA RZĘDZIŃSKAM3000:00:3101:33:49
54PRUCNAL Zbigniew 365Jasielskie PiorunyJASŁOM4000:00:2401:34:06
55WADAS Grzegorz 474KRAKÓWM4000:00:2601:34:08
56BUŁAWA Filip 551UKS KOMETAGLIWICEM2000:00:0501:34:33
57MISZTAL Rafał 307Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:0501:34:39
58DONIEC Sebastian 76Marcin Świerc TeamJASŁOM4000:00:2501:34:39
59DĄBROWSKI Tomasz 72Carpathian RunnersRZESZÓWM3000:00:2001:34:50
60WEREMKO Grzegorz 485Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:2701:35:05
61DRAŃKO Piotr 79OTWOCKM3000:00:1601:35:09
62GĘSICH Kamil 123KS Zielono - CzarniSZCZAWINM3000:00:4001:35:12
63JUSZCZAK Marcin 176CEGŁÓWM3000:00:0601:35:16
64KĄKOL Michał 195RaceFighter GOSiR Dębe WielkieKAROLINAM3000:00:0701:35:16
65FRYSIAK Artur 107Wieluń UltraWIELUŃM5000:00:1001:35:17
66KAJA Gracjan 557BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM4000:00:2701:35:24
67JÓŹWIAK Rafał 172JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:1101:35:29
68WIERZBICKI Tomasz 488BOGUCHWAŁAM4000:01:0301:36:06
69PETRYNA Jagoda 8NOAWROCŁAWK3000:00:0301:36:22
70JANDZIŚ Wiesław 156Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:2801:36:35
71GARCZYŃSKI Darek 116KATOWICEM4000:00:1701:36:38
72PACHO Sylwester 342PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0801:36:39
73KARPIŃSKI Tomasz 189RZESZÓWM4000:00:0901:36:43
74JASTRZĄB Piotr 163Dekan LeskoLESKOM5000:00:1001:36:43
75ŁĘCKA Agnieszka 272JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK3000:00:1201:36:58
76KANTOROWSKI Piotr 185RZESZÓWM3000:00:2101:37:06
77BARAN Bernard 23OCR Team DębicaDĘBICAM4000:01:3801:37:06
78ZIĘBA Sabina 529Forever TeamŚWILCZAK3000:00:0701:37:10
79OLEŚ Daniel 335BYDGOSZCZM3000:00:0801:37:10
80BAJOREK Jan 19OLSZYNYM4000:00:1401:37:13
81KIERNICKI Łukasz 197Fun&RunCZUDECM3000:00:1001:37:17
82PSIUCH Bartosz 367WM TRISELFKRAKÓWM3000:00:1201:38:05
83ASŁANOWICZ Marcin 17WARSZAWAM4000:00:1201:38:18
84PANTOŁ Mirosław 343RZESZÓWM4000:00:0901:38:28
85KOCOŃ Mariusz 55910BLOGOPOLEM5000:01:4801:38:41
86PAWELEC Piotr 351JASŁOM5000:00:2501:39:04
87JURCZAK Roman 173Gepardy i Gazele RzeszówRZESZÓWM6000:00:0401:39:05
88KOLACHA Patryk 216STUDIO GTSIMIELINM2000:00:1101:39:06
89NIEZNALSKI Adrian 325WARSZAWAM3000:01:4201:39:34
90SERAFIN Robert 394GRYBÓWM4000:00:0701:39:45
91STACHURSKI Arek 417WARSZAWAM3000:02:1201:39:55
92WOŹNIAK Dawid 508RUDAWAM3000:00:4201:39:56
93WOŹNIAK Łukasz 507Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:2601:40:15
94SUWEZDA Jacek 431Dzika CzewaCZĘSTOCHOWAM5000:00:3801:40:36
95KOLANO Agnieszka 217Way2Champ/Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0801:40:42
96ŚWIERCZEWSKI Marcin 450SIERAKÓWM2000:00:1001:40:48
97MESJASZ Marek 298Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:4801:40:48
98ZAJĄC Grzegorz 518ŁĘCZNAM4000:00:1901:40:53
99BŁĘDOWSKI Mariusz 39AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM4000:00:4201:40:56
100DUDEK Łukasz 84RZESZÓWM3000:00:3701:41:04
101ŚWIGOŃSKI Piotr 451SZCZECINEKM3000:00:3501:41:05
102KIRILENKO Marcin 200MARKIM4000:00:2901:41:09
103KIRILENKO Aneta 199MARKIK4000:00:3001:41:09
104PODPŁOMYK Andrzej 360SportczesnaBARGŁYM4000:00:3601:41:13
105PYRKOSZ Damian 369Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:01:0101:41:21
106LISAK Krzysztof 269OTWOCKM3000:00:2301:41:26
107SKUBIS Wojciech 402Skubis żądziRZESZÓWM4000:02:0301:41:26
108BARĆ Piotr 26Planeta NiskoWOLINAM5000:00:2601:41:36
109SIWAK Ryszard 398Team Ryś SkiWĘGRZCEM4000:01:2301:41:36
110KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 191Race Fighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0601:41:49
111PISKORZ Ireneusz 359KODEŃM3000:00:2101:42:46
112CHILICKA Marta 55Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK3000:00:0801:42:51
113PAŁKA Tomasz 545M4000:00:1301:42:53
114PELA Dariusz 541TMT TORUŃTORUŃM3000:00:5501:42:55
115TERLECKI Krzysztof 455Cheł BiegaCHEŁMM5000:00:2401:42:57
116ROŻNIATA Iwona 378SNG WILD DUCKSGŁOWNOK4000:00:2501:42:57
117CZAJA Alicja 64RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:2101:42:58
118OLSZEWSKI Jakub 337Mafia Team LubliniecPOCZESNAM3000:00:3601:43:06
119LANGER Waldemar 258LESZNOM5000:00:2901:43:15
120GARNCARZ Paweł 118WROCŁAWM4000:00:3801:43:20
121OSZCZĘDA Wojciech 341Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:01:3201:43:25
122STROIŃSKI Maciej 424BIAŁYSTOKM3000:00:5401:43:28
123WALKOWSKI Tomasz 477JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:01:2501:43:31
124BARDAN Michał 27Żelazo nie klękaWARSZAWAM3000:01:2501:43:31
125MAKSELON Anna 281SZCZECINEKK4000:00:3501:43:32
126MASŁOŃ Stanisław 290DębnoDĘBNOM3000:01:0401:43:44
127GWIZDAK Bartosz 141PijeBimberNonStopBOGUCHWALAM3000:01:0301:43:47
128BIERNAT Agnieszka 35Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:1701:43:48
129MAJEWICZ Grzegorz 277MIECHÓWM4000:00:2301:43:53
130JUREK Przemysław 174KS StaszewscyWARSZAWAM4000:00:2401:43:58
131CHOWANIEC Sebastian 59DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3000:00:1401:44:00
132STANKIEWICZ Anna 418DOGOŃ Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK3000:00:1401:44:00
133WOJCIESZEK Andrzej 502Gemini Polska TeamSOPOTM4000:00:1901:44:09
134WIÓREK Maciej 497TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:00:3501:44:29
135FILIPEK Przemysław 98KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:3901:44:39
136TOKARZ Krzysztof 460Ssw Team KROŚNICEKROŚNICEM3000:00:1801:44:41
137KUCHARSKI Paweł 248Planeta NiskoNISKOM4000:00:2701:44:42
138GRZYBOWSKI Rafał 139WARSZAWAM4000:01:3401:44:49
139CHOŁKA Michał 58RZESZÓWM3000:00:4101:44:54
140WOLANIN Tomasz 504SZCZECINEKM4000:00:3401:45:13
141JANERKA Marzka 157DziabnięciCHORZÓWK4000:00:0601:45:15
142KALISZ Jakub 179WARSZAWAM3000:00:2801:45:21
143GÓRNY Robert 135JUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM4000:00:1301:45:25
144KOSIN Paweł 544Wkurw_TeamKIELCEM4000:00:1801:45:38
145NICGORSKI Piotr 320RZESZÓWM4000:02:1001:45:40
146SKORUPKA Leszek 400M3 SiedlceNOWE IGANIEM4000:01:0201:45:43
147KRAUZE Tomasz 236GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5801:45:44
148SACHANBINSKI Olek 387Labosport PolskaOZIMEKM5000:01:1501:45:44
149JASNOWSKI Michał 162WARSZAWAM4000:00:3001:45:56
150KAZIMIERZ Rafał 194NOAWROCŁAWM3000:00:2501:45:57
151CHLUPKA Krzysztof 56DĘBNOM3000:01:0401:45:59
152HOŁÓWKA Sławomir 149KRAKÓWM4000:00:2001:46:09
153LEWCZUK Norbert 264Biegacze pomagaczeŁOSICEM3000:01:4201:46:10
154WINIARSKI Krystian 496WSD RzeszówRZESZÓWM3000:01:2101:46:14
155RUTA Jaromir 381Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:46:31
156SZPOTON Monika 444Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3000:00:4701:46:32
157GÓRECZNY Rafał 134CHWASZCZYNOM4000:00:2801:46:33
158BOGDAŃSKA Katarzyna 40Smashing PąpkinsWARSZAWAK2000:00:3001:46:37
159BOKŁAK Mariusz 42KLUB BIEGACZA FARTLEKPAWŁOWICEM4000:00:4001:46:41
160JUROSZEK Józef 175PAWŁOWICEM4000:00:3901:46:42
161BEDNARSKA Katarzyna 29Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegać/SiebiegaKIELCEK4000:00:1801:46:43
162JANIK Piotr 159KOSZALINM4000:01:0601:46:43
163KOCHANIEC Waldemar 214TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM5000:01:0801:46:51
164RYKOWSKI Grzegorz 386Dark SideOSTROŁĘKAM4000:00:0801:46:53
165KLAMUT Ryszard 203KGB KorczynaHACZÓWM6000:00:0801:46:58
166BORUSZEWSKA Beata 44SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:01:1101:47:08
167FURTEK Iwona 108KRAKÓWK3000:00:1901:47:14
168PORĘBA Eugeniusz 362MiechówMIECHÓWM5000:00:2201:47:19
169GOTFRYD Adam 133JASŁOM4000:00:2601:47:23
170BIGAJCZYK Bartosz 37MYSZKÓWM3000:01:3901:47:25
171MACKO Mariusz 276Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4000:00:0801:47:26
172DORDZIK Katarzyna 77GDYNIAK3000:00:1101:47:29
173WŁOCH Mariusz 5405 BSPORZECHOWCEM2000:01:1601:47:30
174BARTKOWIAK Rafał 28Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM4000:00:4501:47:35
175KOSZOREK Marek 228RZESZÓWM4000:00:1101:47:42
176ĆWIĄKAŁA Halina 69Athletic ZręcinKROSNOK4000:00:0701:47:44
177KOŁODZIEJCZYK Maciej 220Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5001:47:44
178MAKUCH Marcin 283WARSZAWAM3000:01:0601:47:45
179FALKOWSKI Piotr 550KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5000:01:4401:47:45
180GAWRON Tomasz 120LUBSKOM3000:01:1501:47:52
181MICHALIK Michał 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:01:0001:47:55
182JAMA Rafał 155Water TeamTRZEBOWNISKOM4000:01:0301:48:05
183KRASOWSKI Mateusz 235PROSWIMLEŻAJSKM3000:00:1901:48:08
184KRASOWSKI Łukasz 234PROSWIMRZESZÓWM3000:00:1901:48:09
185LASEK Joanna 259KRAKÓWK3000:00:1401:48:21
186POREMBSKI Leszek 361WARSZAWAM5000:00:3701:48:26
187SADY Sebastian 388oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:01:0201:48:42
188GRYZ Jacek 138Bravehearts LegionowoJANÓWEK PIERWSZYM4000:01:1801:48:42
189KOZŁOWSKI Tomasz 233Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:3601:48:46
190URBANEK Dariusz 470OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM4000:01:3401:48:48
191WOJTOWICZ Emil 503PGE Obrót RUNWŁADYSŁAWÓWM4000:00:4701:48:58
192RADWAŃSKA Justyna 371ŁÓDŹK3000:01:1901:49:02
193RENKIEL Tomasz 543GLIWICEM4000:01:3201:49:05
194STĘPIEŃ Wojciech 422Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3201:49:05
195LEŚNIAK Dariusz 261SZCZECINM5000:00:4001:49:08
196SZUBARTOWSKI Paweł 445Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM2000:00:2701:49:12
197URACZ Łukasz 468Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:01:1101:49:12
198ŻEBROWSKA Jolanta 536Potrnujemy?‚ Chemik Noxy PuławyPUŁAWYK5000:00:2701:49:17
199TOMCZYK Grzegorz 463AirbusWARSZAWAM2000:02:2001:49:17
200STEPANIAK Grzegorz 421SwobodaGRUSZOWAM4000:02:1201:49:33
201BIEL Sebastian 32Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:48
202RADYK Jakub 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:01:3001:49:48
203STELMACH Dariusz 420Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:52
204FLOREK Tomasz 102Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:01:0301:49:55
205KANDEFER Beata 183KB ‚‚Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0601:50:03
206BIESZCZAD Ilona 36KB Athletic ZręcinWOJASZÓWKAK3000:00:0601:50:06
207SOWIŃSKI Kamil 413BRZEG DOLNYM3000:01:0201:50:12
208KOWALCZYK Mariusz 230WolfpackŻÓŁWINM4000:02:3001:50:24
209KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 182Crossfitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:3601:50:32
210KRUKAR Adam 548Finisz RymanówIWONICZM4000:01:1601:50:40
211GODLEWSKA Marta 129FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2301:50:47
212TUCHOWSKI Janusz 465DĘBICAM4000:00:4201:50:54
213BOROWIECKI Łukasz 43KRAKÓWM3000:01:2001:51:23
214GIERSZEWSKI Czarek 124Załoga GOLECKOM5000:00:1501:51:27
215JEDLIŃSKI Bartosz 165Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:2601:51:50
216KLOCEK Konrad 205ŁĘŻYNYM3000:00:2901:51:59
217LIK Marek 265Chełm biegaCHEŁMM5000:00:3201:52:03
218MICHALAK Katarzyna 299ORANGE POLSKALUBLINK4000:00:2101:52:07
219KALTENBERG Janusz 180JAROSŁAWM5000:00:5301:52:07
220GORCZYŃSKI Wojciech 131AirbusWARSZAWAM3000:02:2101:52:07
221KANTOROWSKI Marcin 184WARSZAWAM4000:01:3201:52:11
222PAŚNICKA Marta 348WARSZAWAK4000:01:2901:52:13
223NIEDŹWIEDŹ Tomasz 322ŚWIDNIKM4000:00:0801:52:16
224KUŚ Jan 255JAWORZEM2000:02:0301:52:16
225BILSKI Marek 38VegedogWARSZAWAM4000:00:3801:52:17
226TOMAS Dariusz 462Triathlon JarosławJAROSŁAWM5000:00:5201:52:21
227SUŁKOWSKI Maciej 429Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:5101:52:22
228APOLLO Michał 15KMW ZakopaneKRAKÓWM3000:01:4301:52:23
229RYCHLIK Zbigniew 385MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWABYTOMM5000:01:2301:52:25
230DUPLA Konrad 86WROCŁAWM4000:00:3301:52:43
231ŻUREK Andrzej 537MIECHÓWM4000:02:0901:52:44
232KWIECIŃSKA Małgorzata 257Bravehearts LegionowoLEGIONOWOK3000:01:1801:52:45
233SYDOR Piotr 433WROCŁAWM3000:00:4001:52:46
234ROCH Kamil 374WATWARSZAWAM2000:00:2501:52:48
235FRĄCKOWIAK Ewelina 105Amat*ORKAROSZKÓWK4000:01:1001:52:50
236GRANDA Paweł 13721 daplotZARZECZEM3000:00:5901:52:51
237KOŁODZIEJ Jacek 219Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3401:52:51
238GARBOWSKA Monika 114Compañeros asfalt teamGLIWICEK4000:01:3301:52:52
239DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 74On The MoveŁÓDŹK3000:01:2001:52:53
239MROTEK Katarzyna 312On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3000:01:2001:52:53
241MOSTOWSKA Joanna 311WARSZAWAK3000:01:4201:52:53
242MROTEK Michał 313ATG - QUAPROKRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:01:2001:52:54
243KARUŚ Waldemar 19014 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława wieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:01:0001:52:56
244WALECZEK Sławomir 476BRZEZINKA ŚREDZKAM4000:00:4001:52:57
245PAŃTAK Sławomir 34421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:01:0001:52:57
246FEDAK Bohdan 93ZAGÓRZM4000:01:1101:53:01
247KOTOWSKI Andrzej 229WROCŁAWM5000:00:4101:53:02
248KRAWCZYK Jan 237Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:53:02
249SOWA-OKRASA Sylwia 412DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4000:00:2601:53:07
250KLUBA Magdalena 206Falstart RudnikiRUDNIKIK2000:00:4701:53:08
251SEKUŁA Mirek 392Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:0801:53:21
252PASZKIEL Artur 347SZCZECINKM5000:01:2001:53:21
253PAROL Paweł 345STANISŁAWÓWM4000:01:3501:53:21
254GAWROŃSKI Hubert 121HugoKOSTRZYNM4000:01:1301:53:33
255ROSIK Robert 377LumberjacksKOSZALINM3000:00:5401:53:57
256SYGIET Andrzej 434GLIWICEM4000:00:3901:54:04
257TEPER Bartosz 454ŚmigająceZiomeczkiSTRZYŻÓWM2000:02:0101:54:22
258ANTOSZ Mateusz 14ŚmigająceZiomeczkiLUBACZÓWM2000:02:0201:54:22
259KOPISZKA Tomasz 223STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB PIŁKARSKI HUBERTUSBIAŁY BÓRM4000:00:5401:54:23
260WILK Paweł 494MIECHÓWM4000:00:2401:54:32
261WAŻNY Andrzej 483TynexpolRZESZÓWM4000:02:0801:54:42
262PAPROCKA Kamila 553RZESZÓWK2000:02:0801:54:42
263BRUSIŁO Bartosz 45Mamy RuszamyWARSZAWAM3000:01:2201:54:49
264KŁOSOK Adam 210Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:4001:54:51
265SIENNICA Joanna 396ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK4000:00:5001:54:53
266ZŁOTNICKA Olga 530Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK4000:00:5001:54:54
267BRYŚ Rafał 46Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM4000:00:5101:54:54
268SROKA Krzysztof 414KRAKÓWM4000:02:1901:54:55
269MAKSELON Maciej 280Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:3501:54:58
270GARBARCZYK Daniel 1131 Batalion Kawalerii PowietrznejZDUŃSKA WOLAM2000:01:3901:55:00
271ROGACZEWSKI Kamil 375RZĄŚNIAM2000:01:3801:55:01
272LIK Michał 266RYBNIKM3000:02:0201:55:01
273HETMAN Maciej 148Konkurs BiegamBoLubięKLESZCZÓWM3000:02:0501:55:05
274DYREK Marcin 90MSZANA GÓRNAM3000:00:1601:55:07
275TUROSZ Zbigniew 466LEŻAJSKM6000:00:3201:55:08
276GARCZYŃSKA Ania 117KATOWICEK4000:01:0001:55:08
277SMOCZYK Wojciech 404Ssw Team KrośniceKROŚNICEM2000:00:1801:55:09
278CZENCZEK Krystian 67RZESZÓWM4000:02:1101:55:14
279TOCZEWSKA Anna 457JacekBiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:5501:55:16
280SURDACKI Mateusz 430NALECZOWM3000:01:5801:55:20
281ZAJĄC Łukasz 519Kompario TeamKRAKÓWM3000:00:1301:55:21
282OLEKSAK Grzegorz 334BIAŁA PODLASKAM3000:00:3301:55:26
283MAJKOWSKI Marcin 278GDYNIAM4000:01:2301:55:31
284DZIEWA Przemysław 92ATS WheelsBRANDWICAM4000:01:3001:55:42
285WOŁODKO Michał 506Form FitnessRADZYŃ PODLASKIM3000:02:1401:55:42
286KRUPA Jacek 239ATS WheelsRUDAM4000:01:3101:55:45
287MALINOWSKI Marcin 286SIEDLISKAM4000:01:0901:55:52
288TUTAJ Krzysztof 467ZBYLITOWSKA GÓRAM5000:00:5901:55:54
289ROŻNIATA Andrzej 379SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4000:00:2601:55:56
290KLAWIKOWSKI Mateusz 204JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAM2000:00:1401:55:57
291DERLAGA Wojciech 73MILÓWKAM3000:00:5801:55:57
292PIEKARSKI Wojciech 357AUGUSTÓWM5000:01:0201:55:57
293BAC Żaneta 18JacekBiega Trainers teamPYSKOWICEK3000:00:0301:56:01
294ZMYJ Danuta 532Lacho TeamWIELICZKAK4000:00:2001:56:06
295ZAKRZEWSKI Szymon 522ŁAPYM3000:00:1901:56:07
296WACH Zdzisław 472AUGUSTÓWM6000:01:0301:56:11
297MALETA Marcin 285LPP TEAMMIECHÓWM3000:00:2401:56:29
298KARKUT Michał 188Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:1101:56:30
299KRZYŻEWSKI Roger 243KRAKÓWM3000:00:3301:56:44
300CICHORACKI Patryk 61Into the WildGRUDZIĄDZM3000:00:3101:56:57
301PESZEK Bogdan 354Ultra PrzesilenieDYNÓWM4000:00:2801:57:02
302SAWICKI Robert 390Bee runs with Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:05
303WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 486Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:05
304WANDZEL Tomasz 478RYBNIKM4000:01:3001:57:06
305BEDNARCZYK Dariusz 542ŚWIDNIKM4000:00:5801:57:11
306GWOŹDZIOWSKI Marcin 142TARNOBRZEGM4000:00:2701:57:26
307HAŁACZKIEWICZ Adam 144ExtremEWolfSZCZECINM4000:01:0201:57:26
308SALIŃSKI Bartosz 389Wkurw_TeamKATOWICEM3000:00:1501:57:27
309WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 484SZAPAR RUN & EXPEDITIONGDYNIAM4000:02:1601:57:30
310SZALACHA Katarzyna 437KIELANÓWKAK3000:01:2601:57:39
311PRZYGODA Michał 366MALINIEM3000:00:4101:57:40
312LORISZ Damian 270BPRT Gliwice‚ OPP KatowiceCHORZÓWM3000:00:4901:57:59
313HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 146BP Running Team GliwiceCHORZÓWK3000:00:5001:57:59
314RYBAK Łukasz 383WIELICZKAM4000:00:4201:58:01
315ZAJĄC Paweł 521Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4401:58:02
316SIEMIEŃCZUK Robert 395WARSZAWAM5000:00:4601:58:04
317ŻARCZYŃSKI Mariusz 5353:33 TeamWARSZAWAM5000:00:4601:58:04
318KICWAK Krzysztof 196Wilczy DuchSĘKOWAM3000:02:1001:58:14
319BIEŃKOWSKI Stanisław 33WODNIAKOBÓRKIM4000:00:2401:58:22
320KLUS Piotr 207Piękne i BrodaczeRZESZÓWM3000:02:1401:58:29
321WACŁAWIK Jan 473SANOKM4000:01:5101:58:41
322KUCIA Łukasz 249Biegacze TurekTUREKM3000:01:4601:58:47
323WALAC Jacek 475DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:2901:58:52
324JEZIERSKI Jakub 166Orange PolskaWARSZAWAM4000:02:1001:59:23
325WARZYCHA Krzysztof 481MAXeLBYTOMM5000:00:5801:59:32
326WARZYCHA Dawid 480PKP IntercityBYTOMM2000:00:5801:59:35
327KAMIŃSKI Bartosz 181ZIELONA GORAM4000:01:0101:59:36
328NAZIMEK Lilianna 318Suo temporeNOWY SĄCZK4000:01:2001:59:36
329KUBASIEWICZ Paweł 245JÓZEFOSŁAWM5000:00:2001:59:47
330BARAŃSKI Michał 25WARSZAWAM5000:00:1801:59:51
331MATERNIA Karolina 291RZESZOWK3000:01:2601:59:53
332GAŁEK Grzegorz 112SZCZECINM4000:01:2601:59:53
333KISIŃSKI Jarosław 202Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4000:00:5001:59:58
334KISIŃSKA Irena 201Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK5000:00:5002:00:01
335KARCZ Anna 187Pies to biegałBYDGOSZCZK2000:00:2102:00:02
336KOCZUR Kamila 215WARSZAWAK3000:01:3202:00:05
337ZWAAN Johan 534Los AfricanosKRAKÓWM3000:01:4502:00:14
338JOZEFIAK Marta 1701992LIPNICA WIELKAK2000:01:4502:00:30
339FRĄC Dariusz 106Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0502:00:45
340GÓRZYŃSKI Piotr 136KOŃSKOWOLAM4000:00:2002:01:01
341TRETER Sebastian 464KRAKÓWM2000:02:2002:01:02
342WRÓBEL Sebastian 512Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:01:3202:01:13
343ZAJĄC Marzena 520ŁĘCZNAK4000:00:2002:01:15
344ZIELINSKI Grzegorz 526WARSZAWAM4000:00:4702:01:22
345PATRZYK Jacek 349J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:25
346ADAMSKA Agnieszka 11AKTYWNY OSTRZESZÓW: KS STASZEWSCYWROCŁAWK4000:00:4702:01:27
347KRZEPKOWSKI Radosław 242Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:01:3702:01:41
348BAJUR Barbara 20KRAKÓWK3000:01:2802:01:43
349ZIELIŃSKI Łukasz 527J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4202:01:44
350MAJTYKA Tomasz 279Los Trepos CompanierosKRAKÓWM5000:01:2702:01:48
351BEŁKOT Arkadiusz 30ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:52
352KUSZTAL Justyna 254Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:2302:02:12
353WOLF Weronika 5053PBOT Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:01:2702:02:19
354GŁÓWKA Alfred 126karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:4502:02:31
355BEHRENDT Bartek 554GLIWICEM5000:01:3702:02:32
356DUCH Emil 81JB WarsawWARSZAWAM3000:01:5602:02:36
357JAKUBOWSKA Renata 154BIELSKO -BIAŁAK6000:00:5802:03:03
358DYLEWSKI Paweł 87Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5002:03:04
359KŁOSEK Jacek 209Instal-Tech TeamRACIBÓRZM3000:01:2302:03:16
360BAR Aleksandra 22Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:01:3102:03:24
361JARZEMBOWSKI Tomasz 160WLKP Mountains UltraPLEWISKAM4000:00:1502:03:25
362SOBCZAK Mikołaj 409WLKP ULTRA MOUNTAINSSKÓRZEWOM4000:00:1502:03:27
363OLEJNIK Krzysztof 333RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM5000:01:5902:03:41
364OKON Michal 331Sport Pasje - Michal OkonJULIANOWM4000:02:0802:03:55
365MARKIEWICZ Rafal 287WARSZAWAM4000:02:1002:03:56
366KOSZAŁKA Marcin 226Fun&Run!BIELINIECM2000:00:5302:03:59
367DRABIK Jacek 558KRAKÓWM5000:00:2902:04:09
368PAUL Violetta 350BPRTGLIWICEK4000:00:5002:04:09
369KIN Rafał 198AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM4000:00:5902:04:12
370MYGA Michał 315HEARTLESSKATOWICEM3000:01:5402:04:15
371MYGA Anna 316HEARTLESSKATWICEK3000:01:5402:04:15
372TOMAKA Agnieszka 461TRZEBOWNISKOK4000:00:5602:04:16
373BARANOWSKI Łukasz 24BIAŁACZÓWM3000:01:2002:04:19
374DUCZMAL Wojciech 82OPOLEM4000:02:0402:04:23
375HALMANN Miroslaw 143Pgb sportowa paczkaWEJHEROWOM3000:00:1102:04:36
376MATYSEK Ireneusz 293Komandos WałeckiWAŁCZM6000:00:5302:04:46
377RYBICKI Tomasz 384Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM4000:01:1702:04:46
378JEZIORNY Ryszard 167Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:52
379KAJA Robert 178Wielun BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:52
380FORMA Bartosz 103PROSZOWICEM3000:01:3702:05:01
381CZUBA Michał 68LIGOTA ZAMECKA 70AM3000:00:3502:05:15
382BURY Marek 51SOSNOWIECM5000:01:1202:05:15
383SUCHOWIECKA Sabina 427POLAŃCZYKK2000:00:4502:05:27
384SZUKALSKI Maciej 446OZORKÓWM2000:00:5202:05:31
385ŁACHACZ Robert 271SZCZYTNOM4000:02:0602:05:37
386JADESZKO Michał 153STRADUNYM2000:02:0702:05:42
387ORMAN Kamil 339GRÓJECM3000:00:3802:05:43
388ŁUCHNIAK Kuba 274Droga Do UltraŁÓDŹM2000:00:4902:05:47
389KIDA Andrzej 4LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW WM4000:01:2802:06:09
390KOLASA Andrzej 218Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:3902:06:13
391MISZCZYK Marcin 306KRAKÓWM4000:02:0302:06:23
392GESING Jacek 5395 BSPTUSZÓW NARODOWYM2000:01:1702:06:36
393MIKOŁAJCZYK Mariusz 304IPA Pałac Mostowskich KSPWYSZKÓWM4000:02:1002:06:46
394BUJAKOWSKI Patryk 49PROSZOWICEM4000:01:3402:06:49
395DZIERGAS Teresa 91IPA Pałac Mostowskich KSPTWARDORZECZKAK3000:02:0802:06:49
396KUC Małgorzata 247RZESZOTARYK4000:01:2502:06:50
397RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 373Tkkf SokółGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0802:07:13
398ZMYJ Mariusz 531#ADAMCZERWIŃSKITEAMPAWLIKOWICE 407M5000:00:2102:07:17
399PUZIO Waldemar 368Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:01:2602:07:43
400GŁUCHOWSKA Natalia 127KOWALAK2000:00:3602:07:49
401JASIŃSKI Bartłomiej 161IWONICZM3000:02:1502:08:00
402JÓZEFIAK Jakub 171BokonioniNOWY SĄCZM5000:01:4402:08:08
403MOREK Krzysztof 310KRAKÓWM5000:00:0902:08:15
404BOHDZIEWICZ Izabela 41wkurw_teamWARSZAWAK3000:01:4002:08:17
405KOSEWSKA Monika 225Bravehearts LegionowoŁAJSKIK4000:01:1802:08:34
406WITCZAK Paweł 499Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:5702:08:46
407SZEWCZYK Artur 441Dokąd tak ciągle biegnę?CIEPIELÓWM4000:01:2002:08:46
408GAJDA Jacek 110LUBSKOM4000:01:1602:08:56
409ADAMSKI Bartłomiej 12MODLNICAM4000:01:3902:09:00
410NIEZNALSKA Ewelina 324WARSZAWAK3000:01:4002:09:03
411FERTACZ Szymon 96CZESTOCHOWAM3000:01:4002:09:04
412KUŁAKOWSKI Piotr 251CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:02:1902:09:10
413WILECZEK Antoni 489JUROWCEM3000:02:1702:09:12
414LATO-KSIĄŻEK Karolina 260Lublin BiegaLUBLINK3000:01:0902:09:22
415KSIĄŻEK Dawid 244Lublin BiegaLUBLINM3000:01:0802:09:24
416URBANOWICZ Łukasz 471KRAKÓWM4000:00:0002:09:25
417WILK Wiktoria 492WilkiKRAKÓWK3000:01:3102:09:28
418WILK Krzysztof 493Wilki :)KRAKÓWM3000:01:3102:09:28
419KACZKIEWICZ Damian 177Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0702:09:29
420ZBICIAK Grzegorz 523Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:5102:09:40
421MICHALSKA Klementyna 301SZCZYTNOK3000:00:5702:10:40
422TOKARSKA Bożena 458#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK4000:00:5602:10:43
423TOKARSKI Rafał 459KRAKÓWM4000:00:5802:10:43
424CAPINSKA Anna 53KLAJK4000:00:5702:10:54
425PARYSZ Anna 346Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5802:11:08
426ARENT-STEFANSKA Jolanta 16WARSZAWAK4000:00:4402:11:09
427SKAŁA Sabina 399The FortLONDONK4000:00:5502:11:49
428LEWANDOWSKI Paweł 263WARSZAWAM3000:01:3202:11:53
429LEWANDOWSKA Olga 262WARSZAWAK3000:01:3202:11:54
430IBRAHIM Shadi 150LUBLINM3000:01:3302:11:54
431GARCARZ Monika 115LIMANOWAK4000:00:1402:11:58
432ZIELONKA Mariusz 528Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM5000:01:5202:12:04
433NITSCH Tomasz 326UNTSWARSZAWA (WESOŁA)M4000:01:4402:12:06
434STUSIŃSKI Mariusz 426MINSK MAZOWIECKIM4000:01:4302:12:07
435WRZOSEK Justyna 513TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:11
436PAWELEC Justyna 352TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:11
437PYZEL Agnieszka 370KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:01:4202:13:05
438NIEMCZAK Basia 323IPA Pałac Mostowskich KSPWARSZAWAK3000:02:0702:13:05
439SZPAKOWSKI Andrzej 442Fun&RunNIEWODNAM4000:00:5102:13:18
439WYDRO Agata 515Fun & RunSTRZYZÓWK4000:00:5202:13:20
441CHRUŚCIEL Dorota 60NOWY SĄCZK5000:01:1902:13:25
442GALUS Jacek 111TARNÓWM4000:00:3202:13:50
443WÓJCIK Monika 511KRAKÓWK4000:00:0702:13:58
444ROPEL Mirosław 376Kis TransportWEJHEROWOM6000:00:1102:14:23
445WILIMSKI Tomasz 490Night Runners GliwiceZABRZEM4000:01:0602:14:39
446KARBOWSKA Beata 186KRAKÓWK4000:00:0702:14:44
447ZACHARZYŃSKA Katarzyna 517Orange PolskaLUBLINK3000:02:0102:14:49
448WYSOKIŃSKI Jerzy 516Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:02:0202:14:51
449KWIECIEŃ Zbigniew 256FaudanaTYCHYM6000:01:2302:14:59
450KOWALEWSKA Dorota 231Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:01:4102:15:09
451DOBROWOLSKA Grażyna 75Maratonczyk DębicaDĘBICAK4000:01:2702:16:03
452WYDRO Rafał 514Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:5302:16:04
453KOSECKA Justyna 224Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK4000:00:4402:16:05
454MIKOWSKI Grzegorz 305niezrzeszonyWARSZAWAM4000:01:5402:16:17
455DANIŁ Monika 71LUBARTÓWK4000:01:1602:16:30
456KAWA Barbara 192Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:01:2502:16:30
457SZCZEPANIAK Agnieszka 438LUBARTÓWK4000:01:1502:16:32
458ORNACKA Magdalena 340KRAKOWK3000:00:1502:16:34
459ADAMCZYK Wojciech 10West Coast Runners CyprusBRZEZINYM5000:01:2802:17:11
460OBARSKI Norbert 329KIELCEM5000:01:5702:18:03
461KŁOPOTOWSKA- SOSNA Katarzyna 208unlimited triathlon teamKRAKÓWK5000:00:0802:18:43
462KURKUS Aleksander 253DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM4000:01:5402:18:43
463SIKORSKA Agnieszka 397Ekobiegi WarszawaWARSZAWAK4000:01:3602:18:49
464JAWORSKI Piotr 164EkobiegiWARSZAWAM4000:01:3702:18:55
465WINIARSKA Izabela 495EkobiegiWARSZAWAK4000:01:3702:18:56
466CHODOROWSKI Arkadiusz 57IPA Pałac Mostowskich KSPALEKSANDRÓWM4000:02:1202:19:06
467KRÓL Michał 238IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPNOWY JADÓWM3000:02:0902:19:09
468ZNAMIEC Marcin 533IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM4000:02:0702:19:12
469OLSZAK Zenon 336WARSZAWAM5000:01:1802:19:18
470CYMBORSKA Jolanta 63Warsaw Run ClubWARSZAWAK3000:01:1502:19:19
471SOBOTKA Monika 411Warsaw Run ClubWARSZAWAK4000:01:1602:19:21
472FIDALI Beata 97Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:2502:19:31
473SYGUŁA Katarzyna 435wkurw_teamJAWORZNOK4000:01:2802:19:33
474ANDRZEJEWSKI Maciej 13WARSZAWAM3000:01:3602:19:57
475SZEWCZYK Katarzyna 440Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:01:1302:21:18
476SZUMNA Aleksandra 447Monkeys' TeamSUCHYNIA‚ KRAŚNIKK3000:01:1302:21:18
477MALEC Basia 284LUBLINK5000:00:4302:23:00
478WARDA Agnieszka 479LUBLINK3000:00:4302:23:09
479JEDLIŃSKA Izabela 547Maratończyk DębicaBRZEŹNICAK4000:02:1502:23:44
480DUNIEC Małgorzata 85Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:30
481ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 275DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:33
482SZYMANIAK Paweł 449Danfoss / GrodziskGRODZISK MAZOWIECKIM4000:01:5302:25:33
483GŁUSZCZAK Jerzy 128ŁÓDŹM6000:01:2902:26:08
484OKSIEJUK-WASILEWSKA Anna 332WARSZAWAK4000:01:5802:26:52
485WASILEWSKI Grzegorz 482Accenture Runners ClubWARSZAWAM4000:01:5802:26:53
486MARONDEL Katarzyna 288Festiwal BiegowyBYTOMK3000:01:1302:28:32
487KAZANOWSKI Marcin 193Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:01:1402:28:32
488DUDEK Dominik 83BIELSKO-BIAŁAM4000:00:1902:29:05
489BIERNACKI Tomasz 34Free Hunters Poland & Adventure SeekersŁÓDŹM5000:01:4702:31:06
490OKARMA Wojtek 330Beskid.tvJASŁOM3000:01:4302:31:53
491CHABROS Jacek 54EtremeWolfSZCZECINM5000:00:5902:34:31
491ŚWISZCZ Sylwia 452ExtremE WolfSZCZECINK3000:00:5902:34:33
493FEDOR Alicja 94FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2302:38:31
494WOŹNIAK Sylwia 510ZĄBKIK3000:02:1202:43:34
494WOŹNIAK Michał 509BIAŁOBRZEGIM4000:02:1302:43:35
LATUSEK Wioletta 560BYTOMK30DNF02:57:30 DNF
ZIELIŃSKA Ewelina 561ZABRZEK30DNF02:57:32 DNF
498FUS Maciej 109RZESZÓWM3000:00:09
LECKI Seweryn 546TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30DNF DNF
Znaleziono 499 wynik(ów)