VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 27.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
    
1ZIEJEWSKI Grzegorz 552M4000:00:0101:16:4001:55:05
2ŻUCHOWSKI Daniel 3MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0101:15:4801:55:06
3KOT Rafał 562MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM4000:00:0101:16:4401:55:13
4KRUBA Marcin 5Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0101:16:5301:55:31
5ZIAJKA Karol 524Finisz RymanówRYMANÓWM2000:00:0701:16:3301:55:34
6SZWAJA Mateusz 7OTK Rzeźnik & T.S. AKS ChorzówGLIWICEM2000:00:0101:16:3501:56:17
7SEDLAK Michał 391GIERASZOWICEM4000:00:0101:16:3901:56:29
8FLISIŃSKI Łukasz 101SOSNOWIECM3000:00:0001:16:3901:57:21
9SYCHOWICZ Daniel 432OTWOCKM4000:00:0101:18:0101:59:23
10KOBIERSKI Piotr 213UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0501:20:4302:02:17
11KUDŁAK Paweł 250Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0501:20:5602:04:13
12BRZĄKALSKI Krzysiek 47Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0401:21:1302:04:29
Niesklasyfikowani
SUDACKI Sebastian 428CZUDECM20DNF01:19:53 DNF02:04:40 DNF
14SZAPAR Przemyslaw 6GDYNIAM4000:00:2001:24:1602:07:03
15MORAWA Mateusz 308Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:1901:22:3302:08:24
16MARZEC Grzegorz 289Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:25:0702:09:02
17STROINSKI Daniel 423WARSZAWAM3000:00:0201:25:1102:09:33
18DYREK Michał 88MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0501:26:3102:12:38
19SZCZEPANIAK Witold 439OSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:0201:28:0602:12:49
20KRZEMIŃSKI Marcin 241SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:1501:27:3502:12:58
21BAR Stanisław 21Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:00:0401:26:1902:13:16
22WILK Katarzyna 555PLEŚNAK3000:00:0201:27:0602:13:18
23ŁĘCKI Piotr 273BP Running Team GliwiceGLIWICEM3000:00:1501:27:3702:13:27
24KONKEL Katarzyna 221Decathlon Lublin Czechów / Maja TeamLUBLINK2000:00:0201:27:4302:14:54
25DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0201:28:3802:15:07
26MEISSNER Paweł 297Tigers Team / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0001:26:4902:15:38
27KUBASIK Łukasz 246PRZEWORSKM3000:00:1101:30:2302:15:50
28DYREK Mateusz 89MSZANA GÓRNAM3000:00:0401:27:5302:16:22
29FELUCH Krzysztof 95Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1801:30:3702:16:23
30MIELCZAREK Dawid 302david_step_by_step / obozygorskie.pllKĘPNOM3000:00:0601:28:4102:16:39
31URBANEK Patryk 469MYSŁOWICEM2000:00:1101:30:4902:18:11
32TKACZEWSKI Piotr 456MIECHÓWM4000:00:2301:31:3802:18:32
33PRUCNAL Zbigniew 365Jasielskie PiorunyJASŁOM4000:00:2401:34:0602:18:52
34ZIEBA Tomek 525JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1201:30:3102:19:00
35GIERSZEWSKI Jarosław 125ZAŁOGA GCIECHOCINEKM4000:00:0201:29:1602:19:01
36KMAK Sławek 212GRYBÓWM4000:00:0301:30:3502:19:19
37DRABIŃSKI Mariusz 78KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0501:28:5702:19:24
38MATYSIAK Bartłomiej 294JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM4000:00:1101:29:1002:19:48
39POTONIEC Grzegorz 363RodzeństoWARSZAWAM3000:00:2201:29:2002:20:07
40SMOLEŃ Janusz 405FoxteamGDAŃSKM4000:00:4501:32:5302:20:24
41JASŁOWSKA Justyna 1SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0301:31:4402:20:25
42FLĄDRO Daniel 100WOKOWICEM4000:00:0201:30:2402:20:36
43JOŃCZYK Rafał 169JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:5501:33:1502:21:34
44ŻYWICKI Maciej 538DROGA DO ULTRAŁÓDŹM3000:00:5101:33:2502:21:49
45FORREITER Oskar 104BOJSZOWYM2000:00:0301:29:2002:23:01
46PECIO Mariusz 353SGSPWARSZAWAM4000:00:1001:33:1202:23:03
47PIASECZNY Marcin 355RUN-GKRAKÓWM4000:01:3301:33:2802:23:06
48BUŁAWA Filip 551UKS KOMETAGLIWICEM2000:00:0501:34:3302:23:31
49JĘDZURA Daniel 168BP Running Team GliwiceGLIWICEM4000:00:1501:33:1502:23:47
50STAŃKO Paweł 419Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:1601:33:3902:23:50
51BIESZCZAD Mateusz 9Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0601:31:2002:23:51
52JUSZCZAK Marcin 176CEGŁÓWM3000:00:0601:35:1602:24:28
53KĄKOL Michał 195RaceFighter GOSiR Dębe WielkieKAROLINAM3000:00:0701:35:1602:24:28
54PETRYNA Jagoda 8NOAWROCŁAWK3000:00:0301:36:2202:25:52
55DRAŃKO Piotr 79OTWOCKM3000:00:1601:35:0902:26:18
56WADAS Grzegorz 474KRAKÓWM4000:00:2601:34:0802:26:42
57BORYS Andrzej 556ŁAZYM4000:00:1201:31:4402:26:55
58ZIĘBA Sabina 529Forever TeamŚWILCZAK3000:00:0701:37:1002:27:08
59KAJA Gracjan 557BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM4000:00:2701:35:2402:27:14
60NEUFELD Marcin 319Intel Runners / run-passion.plGDYNIAM4000:00:0901:33:3702:27:16
61DONIEC Sebastian 76Marcin Świerc TeamJASŁOM4000:00:2501:34:3902:27:23
62JÓŹWIAK Rafał 172JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:1101:35:2902:27:28
63BARAN Bernard 23OCR Team DębicaDĘBICAM4000:01:3801:37:0602:27:32
64FRYSIAK Artur 107Wieluń UltraWIELUŃM5000:00:1001:35:1702:27:43
65KARPIŃSKI Tomasz 189RZESZÓWM4000:00:0901:36:4302:27:48
66GARCZYŃSKI Darek 116KATOWICEM4000:00:1701:36:3802:28:03
67MISZTAL Rafał 307Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:0501:34:3902:28:08
68PACHO Sylwester 342PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0801:36:3902:28:19
69NIEZNALSKI Adrian 325WARSZAWAM3000:01:4201:39:3402:28:31
70JASTRZĄB Piotr 163Dekan LeskoLESKOM5000:00:1001:36:4302:28:39
71DĄBROWSKI Tomasz 72Carpathian RunnersRZESZÓWM3000:00:2001:34:5002:28:47
72BAJOREK Jan 19OLSZYNYM4000:00:1401:37:1302:28:57
73KOCOŃ Mariusz 55910BLOGOPOLEM5000:01:4801:38:4102:29:16
74GĄSIOR Kamil 122UNDEFEATED RUNNING TEAMWOLA RZĘDZIŃSKAM3000:00:3101:33:4902:29:21
75ŁĘCKA Agnieszka 272JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK3000:00:1201:36:5802:29:34
76GĘSICH Kamil 123KS Zielono - CzarniSZCZAWINM3000:00:4001:35:1202:29:38
77JANDZIŚ Wiesław 156Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:2801:36:3502:29:45
78WIERZBICKI Tomasz 488BOGUCHWAŁAM4000:01:0301:36:0602:30:03
79PSIUCH Bartosz 367WM TRISELFKRAKÓWM3000:00:1201:38:0502:30:44
80KIERNICKI Łukasz 197Fun&RunCZUDECM3000:00:1001:37:1702:30:55
81KANTOROWSKI Piotr 185RZESZÓWM3000:00:2101:37:0602:31:17
82STACHURSKI Arek 417WARSZAWAM3000:02:1201:39:5502:32:23
83PANTOŁ Mirosław 343RZESZÓWM4000:00:0901:38:2802:32:51
84ASŁANOWICZ Marcin 17WARSZAWAM4000:00:1201:38:1802:33:14
85WOŹNIAK Dawid 508RUDAWAM3000:00:4201:39:5602:33:24
86SERAFIN Robert 394GRYBÓWM4000:00:0701:39:4502:33:49
87WOŹNIAK Łukasz 507Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:2601:40:1502:34:43
88KOLANO Agnieszka 217Way2Champ/Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0801:40:4202:34:48
89PYRKOSZ Damian 369Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:01:0101:41:2102:35:03
90KOLACHA Patryk 216STUDIO GTSIMIELINM2000:00:1101:39:0602:35:08
91SIWAK Ryszard 398Team Ryś SkiWĘGRZCEM4000:01:2301:41:3602:35:16
92MESJASZ Marek 298Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:4801:40:4802:35:36
93SUWEZDA Jacek 431Dzika CzewaCZĘSTOCHOWAM5000:00:3801:40:3602:35:49
94RUTA Jaromir 381Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:46:3102:36:00
95OLEŚ Daniel 335BYDGOSZCZM3000:00:0801:37:1002:36:04
96BARĆ Piotr 26Planeta NiskoWOLINAM5000:00:2601:41:3602:36:12
97ŚWIERCZEWSKI Marcin 450SIERAKÓWM2000:00:1001:40:4802:36:30
98TERLECKI Krzysztof 455Cheł BiegaCHEŁMM5000:00:2401:42:5702:36:39
99JURCZAK Roman 173Gepardy i Gazele RzeszówRZESZÓWM6000:00:0401:39:0502:37:06
100SKUBIS Wojciech 402Skubis żądziRZESZÓWM4000:02:0301:41:2602:37:12
101STROIŃSKI Maciej 424BIAŁYSTOKM3000:00:5401:43:2802:37:13
102CHILICKA Marta 55Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK3000:00:0801:42:5102:37:46
103KIRILENKO Aneta 199MARKIK4000:00:3001:41:0902:38:13
104ZAJĄC Grzegorz 518ŁĘCZNAM4000:00:1901:40:5302:38:14
105KIRILENKO Marcin 200MARKIM4000:00:2901:41:0902:38:14
106STANKIEWICZ Anna 418DOGOŃ Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK3000:00:1401:44:0002:38:20
107CHOWANIEC Sebastian 59DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3000:00:1401:44:0002:38:21
108KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 191Race Fighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0601:41:4902:38:24
109BŁĘDOWSKI Mariusz 39AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM4000:00:4201:40:5602:38:26
110PELA Dariusz 541TMT TORUŃTORUŃM3000:00:5501:42:5502:38:34
111OSZCZĘDA Wojciech 341Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4000:01:3201:43:2502:38:35
112PAWELEC Piotr 351JASŁOM5000:00:2501:39:0402:39:13
113NICGORSKI Piotr 320RZESZÓWM4000:02:1001:45:4002:39:16
114RYCHTER Karol 549THE RYCHTERSBYDGOSZCZM4000:00:0301:24:4702:39:21
115MAKSELON Anna 281SZCZECINEKK4000:00:3501:43:3202:39:24
116CHOŁKA Michał 58RZESZÓWM3000:00:4101:44:5402:39:29
117ROŻNIATA Iwona 378SNG WILD DUCKSGŁOWNOK4000:00:2501:42:5702:39:33
118ŚWIGOŃSKI Piotr 451SZCZECINEKM3000:00:3501:41:0502:39:40
119WIÓREK Maciej 497TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:00:3501:44:2902:39:58
120LISAK Krzysztof 269OTWOCKM3000:00:2301:41:2602:40:02
121JANIK Piotr 159KOSZALINM4000:01:0601:46:4302:40:03
122JUREK Przemysław 174KS StaszewscyWARSZAWAM4000:00:2401:43:5802:40:22
123GRZYBOWSKI Rafał 139WARSZAWAM4000:01:3401:44:4902:40:32
124PAŁKA Tomasz 545M4000:00:1301:42:5302:40:43
125CZAJA Alicja 64RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:2101:42:5802:40:47
126KALISZ Jakub 179WARSZAWAM3000:00:2801:45:2102:41:00
127JANERKA Marzka 157DziabnięciCHORZÓWK4000:00:0601:45:1502:41:01
128MAJEWICZ Grzegorz 277MIECHÓWM4000:00:2301:43:5302:41:09
129KLAMUT Ryszard 203KGB KorczynaHACZÓWM6000:00:0801:46:5802:41:17
130SKORUPKA Leszek 400M3 SiedlceNOWE IGANIEM4000:01:0201:45:4302:41:30
131MASŁOŃ Stanisław 290DębnoDĘBNOM3000:01:0401:43:4402:42:04
132OLSZEWSKI Jakub 337Mafia Team LubliniecPOCZESNAM3000:00:3601:43:0602:42:06
133GARNCARZ Paweł 118WROCŁAWM4000:00:3801:43:2002:42:06
134PODPŁOMYK Andrzej 360SportczesnaBARGŁYM4000:00:3601:41:1302:42:07
135LANGER Waldemar 258LESZNOM5000:00:2901:43:1502:42:20
136KRAUZE Tomasz 236GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5801:45:4402:42:30
137WOJTOWICZ Emil 503PGE Obrót RUNWŁADYSŁAWÓWM4000:00:4701:48:5802:42:31
138GOTFRYD Adam 133JASŁOM4000:00:2601:47:2302:42:38
139WALKOWSKI Tomasz 477JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:01:2501:43:3102:42:48
140BARDAN Michał 27Żelazo nie klękaWARSZAWAM3000:01:2501:43:3102:42:48
141KOSIN Paweł 544Wkurw_TeamKIELCEM4000:00:1801:45:3802:43:27
142BIERNAT Agnieszka 35Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:1701:43:4802:43:31
143FILIPEK Przemysław 98KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:3901:44:3902:43:44
144GÓRNY Robert 135JUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM4000:00:1301:45:2502:43:50
145SZPOTON Monika 444Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3000:00:4701:46:3202:44:21
146BEDNARSKA Katarzyna 29Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegać/SiebiegaKIELCEK4000:00:1801:46:4302:44:24
147SACHANBINSKI Olek 387Labosport PolskaOZIMEKM5000:01:1501:45:4402:44:25
148WOLANIN Tomasz 504SZCZECINEKM4000:00:3401:45:1302:44:27
149MICHALIK Michał 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:01:0001:47:5502:44:37
150BIGAJCZYK Bartosz 37MYSZKÓWM3000:01:3901:47:2502:45:15
151BORUSZEWSKA Beata 44SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:01:1101:47:0802:45:22
152DORDZIK Katarzyna 77GDYNIAK3000:00:1101:47:2902:45:50
153DUDEK Łukasz 84RZESZÓWM3000:00:3701:41:0402:45:56
154RADWAŃSKA Justyna 371ŁÓDŹK3000:01:1901:49:0202:46:04
155WŁOCH Mariusz 5405 BSPORZECHOWCEM2000:01:1601:47:3002:46:44
156WINIARSKI Krystian 496WSD RzeszówRZESZÓWM3000:01:2101:46:1402:47:01
157SADY Sebastian 388oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:01:0201:48:4202:47:06
158CHLUPKA Krzysztof 56DĘBNOM3000:01:0401:45:5902:47:15
159GAWRON Tomasz 120LUBSKOM3000:01:1501:47:5202:47:23
160JASNOWSKI Michał 162WARSZAWAM4000:00:3001:45:5602:47:24
161ĆWIĄKAŁA Halina 69Athletic ZręcinKROSNOK4000:00:0701:47:4402:47:28
162PORĘBA Eugeniusz 362MiechówMIECHÓWM5000:00:2201:47:1902:47:28
163BOGDAŃSKA Katarzyna 40Smashing PąpkinsWARSZAWAK2000:00:3001:46:3702:47:29
164KAZIMIERZ Rafał 194NOAWROCŁAWM3000:00:2501:45:5702:47:37
165KOZŁOWSKI Tomasz 233Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:3601:48:4602:47:47
166KALTENBERG Janusz 180JAROSŁAWM5000:00:5301:52:0702:47:52
167GODLEWSKA Marta 129FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2301:50:4702:47:54
168KOŁODZIEJCZYK Maciej 220Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5001:47:4402:48:01
169GWIZDAK Bartosz 141PijeBimberNonStopBOGUCHWALAM3000:01:0301:43:4702:48:02
170KUŚ Jan 255JAWORZEM2000:02:0301:52:1602:48:10
171TOMCZYK Grzegorz 463AirbusWARSZAWAM2000:02:2001:49:1702:48:13
172TOKARZ Krzysztof 460Ssw Team KROŚNICEKROŚNICEM3000:00:1801:44:4102:48:40
173FALKOWSKI Piotr 550KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5000:01:4401:47:4502:48:42
174PISKORZ Ireneusz 359KODEŃM3000:00:2101:42:4602:48:48
175MACKO Mariusz 276Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4000:00:0801:47:2602:48:55
176RYKOWSKI Grzegorz 386Dark SideOSTROŁĘKAM4000:00:0801:46:5302:48:56
177POREMBSKI Leszek 361WARSZAWAM5000:00:3701:48:2602:48:59
178JUROSZEK Józef 175PAWŁOWICEM4000:00:3901:46:4202:49:05
179MAKUCH Marcin 283WARSZAWAM3000:01:0601:47:4502:49:05
180DUPLA Konrad 86WROCŁAWM4000:00:3301:52:4302:49:50
181STEPANIAK Grzegorz 421SwobodaGRUSZOWAM4000:02:1201:49:3302:50:03
182BARTKOWIAK Rafał 28Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM4000:00:4501:47:3502:50:09
183SUŁKOWSKI Maciej 429Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:5101:52:2202:50:11
184URACZ Łukasz 468Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:01:1101:49:1202:50:14
185LEWCZUK Norbert 264Biegacze pomagaczeŁOSICEM3000:01:4201:46:1002:50:19
186KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 182Crossfitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:3601:50:3202:50:28
187WOJCIESZEK Andrzej 502Gemini Polska TeamSOPOTM4000:00:1901:44:0902:50:34
188GIERSZEWSKI Czarek 124Załoga GOLECKOM5000:00:1501:51:2702:50:48
189FURTEK Iwona 108KRAKÓWK3000:00:1901:47:1402:50:49
190HOŁÓWKA Sławomir 149KRAKÓWM4000:00:2001:46:0902:50:55
191TOMAS Dariusz 462Triathlon JarosławJAROSŁAWM5000:00:5201:52:2102:50:59
192LIK Marek 265Chełm biegaCHEŁMM5000:00:3201:52:0302:51:05
193GÓRECZNY Rafał 134CHWASZCZYNOM4000:00:2801:46:3302:51:12
194KOCHANIEC Waldemar 214TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM5000:01:0801:46:5102:51:18
195WAŻNY Andrzej 483TynexpolRZESZÓWM4000:02:0801:54:4202:51:27
196MICHALAK Katarzyna 299ORANGE POLSKALUBLINK4000:00:2101:52:0702:51:43
197KLOCEK Konrad 205ŁĘŻYNYM3000:00:2901:51:5902:51:45
198BOROWIECKI Łukasz 43KRAKÓWM3000:01:2001:51:2302:52:21
199LEŚNIAK Dariusz 261SZCZECINM5000:00:4001:49:0802:52:30
200GRYZ Jacek 138Bravehearts LegionowoJANÓWEK PIERWSZYM4000:01:1801:48:4202:52:31
201KWIECIŃSKA Małgorzata 257Bravehearts LegionowoLEGIONOWOK3000:01:1801:52:4502:52:33
202FRĄCKOWIAK Ewelina 105Amat*ORKAROSZKÓWK4000:01:1001:52:5002:52:59
203KRASOWSKI Mateusz 235PROSWIMLEŻAJSKM3000:00:1901:48:0802:53:01
204KRASOWSKI Łukasz 234PROSWIMRZESZÓWM3000:00:1901:48:0902:53:02
205KOWALCZYK Mariusz 230WolfpackŻÓŁWINM4000:02:3001:50:2402:53:20
206SOWIŃSKI Kamil 413BRZEG DOLNYM3000:01:0201:50:1202:53:21
207KOSZOREK Marek 228RZESZÓWM4000:00:1101:47:4202:53:25
208KANDEFER Beata 183KB ‚‚Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0601:50:0302:53:28
209BIESZCZAD Ilona 36KB Athletic ZręcinWOJASZÓWKAK3000:00:0601:50:0602:53:42
210GORCZYŃSKI Wojciech 131AirbusWARSZAWAM3000:02:2101:52:0702:53:42
211KUCHARSKI Paweł 248Planeta NiskoNISKOM4000:00:2701:44:4202:53:48
212URBANEK Dariusz 470OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM4000:01:3401:48:4802:53:56
213GRANDA Paweł 13721 daplotZARZECZEM3000:00:5901:52:5102:54:13
214PAŃTAK Sławomir 34421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:01:0001:52:5702:54:13
215KARUŚ Waldemar 19014 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława wieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:01:0001:52:5602:54:20
216LASEK Joanna 259KRAKÓWK3000:00:1401:48:2102:54:23
217RADYK Jakub 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:01:3001:49:4802:54:24
218GAWROŃSKI Hubert 121HugoKOSTRZYNM4000:01:1301:53:3302:54:29
219PAŚNICKA Marta 348WARSZAWAK4000:01:2901:52:1302:54:30
220KANTOROWSKI Marcin 184WARSZAWAM4000:01:3201:52:1102:54:30
221KRUKAR Adam 548Finisz RymanówIWONICZM4000:01:1601:50:4002:54:32
222RENKIEL Tomasz 543GLIWICEM4000:01:3201:49:0502:54:33
223KLUBA Magdalena 206Falstart RudnikiRUDNIKIK2000:00:4701:53:0802:54:35
224STĘPIEŃ Wojciech 422Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3201:49:0502:54:35
225FLOREK Tomasz 102Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:01:0301:49:5502:55:07
226BIEL Sebastian 32Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:4802:55:08
227HAŁACZKIEWICZ Adam 144ExtremEWolfSZCZECINM4000:01:0201:57:2602:55:09
228PASZKIEL Artur 347SZCZECINKM5000:01:2001:53:2102:55:27
229ŻUREK Andrzej 537MIECHÓWM4000:02:0901:52:4402:55:27
230GARBOWSKA Monika 114Compañeros asfalt teamGLIWICEK4000:01:3301:52:5202:55:28
231JAMA Rafał 155Water TeamTRZEBOWNISKOM4000:01:0301:48:0502:55:38
232BOKŁAK Mariusz 42KLUB BIEGACZA FARTLEKPAWŁOWICEM4000:00:4001:46:4102:55:48
233SZUBARTOWSKI Paweł 445Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM2000:00:2701:49:1202:56:12
234TUTAJ Krzysztof 467ZBYLITOWSKA GÓRAM5000:00:5901:55:5402:56:13
235ŻEBROWSKA Jolanta 536Potrnujemy?‚ Chemik Noxy PuławyPUŁAWYK5000:00:2701:49:1702:56:14
236SROKA Krzysztof 414KRAKÓWM4000:02:1901:54:5502:56:20
237BILSKI Marek 38VegedogWARSZAWAM4000:00:3801:52:1702:56:33
238SOWA-OKRASA Sylwia 412DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4000:00:2601:53:0702:56:46
239STELMACH Dariusz 420Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0401:49:5202:57:00
240WILK Paweł 494MIECHÓWM4000:00:2401:54:3202:57:08
241GARBARCZYK Daniel 1131 Batalion Kawalerii PowietrznejZDUŃSKA WOLAM2000:01:3901:55:0002:57:14
242ROGACZEWSKI Kamil 375RZĄŚNIAM2000:01:3801:55:0102:57:16
243APOLLO Michał 15KMW ZakopaneKRAKÓWM3000:01:4301:52:2302:57:47
243MOSTOWSKA Joanna 311WARSZAWAK3000:01:4201:52:5302:57:48
245JEDLIŃSKI Bartosz 165Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:2601:51:5002:58:13
246KRUPA Jacek 239ATS WheelsRUDAM4000:01:3101:55:4502:58:26
247DZIEWA Przemysław 92ATS WheelsBRANDWICAM4000:01:3001:55:4202:58:28
248KOŁODZIEJ Jacek 219Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:01:3401:52:5102:58:30
249TOCZEWSKA Anna 457JacekBiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:5501:55:1602:58:39
250RYCHLIK Zbigniew 385MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWABYTOMM5000:01:2301:52:2502:59:32
251GARCZYŃSKA Ania 117KATOWICEK4000:01:0001:55:0802:59:59
252PIEKARSKI Wojciech 357AUGUSTÓWM5000:01:0201:55:5703:00:27
253WACH Zdzisław 472AUGUSTÓWM6000:01:0301:56:1103:00:27
254FEDAK Bohdan 93ZAGÓRZM4000:01:1101:53:0103:00:27
254KRAWCZYK Jan 237Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3000:01:1101:53:0203:00:27
256SIEMIEŃCZUK Robert 395WARSZAWAM5000:00:4601:58:0403:00:40
257ŻARCZYŃSKI Mariusz 5353:33 TeamWARSZAWAM5000:00:4601:58:0403:00:40
258PAROL Paweł 345STANISŁAWÓWM4000:01:3501:53:2103:01:09
259NIEDŹWIEDŹ Tomasz 322ŚWIDNIKM4000:00:0801:52:1603:01:12
260HETMAN Maciej 148Konkurs BiegamBoLubięKLESZCZÓWM3000:02:0501:55:0503:01:50
261WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 484SZAPAR RUN & EXPEDITIONGDYNIAM4000:02:1601:57:3003:01:58
262ZMYJ Danuta 532Lacho TeamWIELICZKAK4000:00:2001:56:0603:02:28
263TUCHOWSKI Janusz 465DĘBICAM4000:00:4201:50:5403:02:34
264PESZEK Bogdan 354Ultra PrzesilenieDYNÓWM4000:00:2801:57:0203:02:38
265SIENNICA Joanna 396ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK4000:00:5001:54:5303:02:56
266BRYŚ Rafał 46Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM4000:00:5101:54:5403:02:57
267ZŁOTNICKA Olga 530Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK4000:00:5001:54:5403:02:58
268LIK Michał 266RYBNIKM3000:02:0201:55:0103:03:03
269ROSIK Robert 377LumberjacksKOSZALINM3000:00:5401:53:5703:03:26
270KICWAK Krzysztof 196Wilczy DuchSĘKOWAM3000:02:1001:58:1403:03:26
271KOPISZKA Tomasz 223STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB PIŁKARSKI HUBERTUSBIAŁY BÓRM4000:00:5401:54:2303:03:27
272MALINOWSKI Marcin 286SIEDLISKAM4000:01:0901:55:5203:03:30
273KARKUT Michał 188Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:1101:56:3003:03:33
274DERLAGA Wojciech 73MILÓWKAM3000:00:5801:55:5703:03:36
275KAMIŃSKI Bartosz 181ZIELONA GORAM4000:01:0101:59:3603:03:36
276DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 74On The MoveŁÓDŹK3000:01:2001:52:5303:03:39
276MROTEK Katarzyna 312On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3000:01:2001:52:5303:03:43
278MROTEK Michał 313ATG - QUAPROKRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:01:2001:52:5403:03:43
279TUROSZ Zbigniew 466LEŻAJSKM6000:00:3201:55:0803:03:56
280SZALACHA Katarzyna 437KIELANÓWKAK3000:01:2601:57:3903:04:27
281ANTOSZ Mateusz 14ŚmigająceZiomeczkiLUBACZÓWM2000:02:0201:54:2203:04:35
282TEPER Bartosz 454ŚmigająceZiomeczkiSTRZYŻÓWM2000:02:0101:54:2203:04:36
283BIEŃKOWSKI Stanisław 33WODNIAKOBÓRKIM4000:00:2401:58:2203:04:37
284OLEJNIK Krzysztof 333RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM5000:01:5902:03:4103:04:39
285SYDOR Piotr 433WROCŁAWM3000:00:4001:52:4603:04:48
286KOTOWSKI Andrzej 229WROCŁAWM5000:00:4101:53:0203:04:50
287WALECZEK Sławomir 476BRZEZINKA ŚREDZKAM4000:00:4001:52:5703:04:52
288BAJUR Barbara 20KRAKÓWK3000:01:2802:01:4303:04:53
289SYGIET Andrzej 434GLIWICEM4000:00:3901:54:0403:04:55
290KLAWIKOWSKI Mateusz 204JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAM2000:00:1401:55:5703:05:10
291WARZYCHA Krzysztof 481MAXeLBYTOMM5000:00:5801:59:3203:05:25
292WARZYCHA Dawid 480PKP IntercityBYTOMM2000:00:5801:59:3503:05:28
293BRUSIŁO Bartosz 45Mamy RuszamyWARSZAWAM3000:01:2201:54:4903:05:29
294ROCH Kamil 374WATWARSZAWAM2000:00:2501:52:4803:05:35
295WANDZEL Tomasz 478RYBNIKM4000:01:3001:57:0603:05:36
296MAJKOWSKI Marcin 278GDYNIAM4000:01:2301:55:3103:05:38
297MALETA Marcin 285LPP TEAMMIECHÓWM3000:00:2401:56:2903:05:40
298CICHORACKI Patryk 61Into the WildGRUDZIĄDZM3000:00:3101:56:5703:06:20
299KOCZUR Kamila 215WARSZAWAK3000:01:3202:00:0503:06:23
300ZAKRZEWSKI Szymon 522ŁAPYM3000:00:1901:56:0703:06:25
301KRZYŻEWSKI Roger 243KRAKÓWM3000:00:3301:56:4403:06:31
302WACŁAWIK Jan 473SANOKM4000:01:5101:58:4103:06:39
303BARAŃSKI Michał 25WARSZAWAM5000:00:1801:59:5103:06:40
304KUCIA Łukasz 249Biegacze TurekTUREKM3000:01:4601:58:4703:06:44
305DYREK Marcin 90MSZANA GÓRNAM3000:00:1601:55:0703:06:46
306SEKUŁA Mirek 392Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:0801:53:2103:06:48
307PATRZYK Jacek 349J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:2503:07:05
308ZIELIŃSKI Łukasz 527J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4202:01:4403:07:06
309SAWICKI Robert 390Bee runs with Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:0503:07:22
310BEDNARCZYK Dariusz 542ŚWIDNIKM4000:00:5801:57:1103:07:23
311CZENCZEK Krystian 67RZESZÓWM4000:02:1101:55:1403:07:31
312PAPROCKA Kamila 553RZESZÓWK2000:02:0801:54:4203:07:34
313BEHRENDT Bartek 554GLIWICEM5000:01:3702:02:3203:07:35
314KŁOSOK Adam 210Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:4001:54:5103:08:07
315MATERNIA Karolina 291RZESZOWK3000:01:2601:59:5303:08:09
316GAŁEK Grzegorz 112SZCZECINM4000:01:2601:59:5303:08:09
317MAKSELON Maciej 280Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:3501:54:5803:08:13
318SURDACKI Mateusz 430NALECZOWM3000:01:5801:55:2003:08:23
319BAC Żaneta 18JacekBiega Trainers teamPYSKOWICEK3000:00:0301:56:0103:08:44
320MAJTYKA Tomasz 279Los Trepos CompanierosKRAKÓWM5000:01:2702:01:4803:08:44
321OLEKSAK Grzegorz 334BIAŁA PODLASKAM3000:00:3301:55:2603:08:47
322ROŻNIATA Andrzej 379SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4000:00:2601:55:5603:09:13
323FRĄC Dariusz 106Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0502:00:4503:09:23
324WALAC Jacek 475DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:2901:58:5203:09:26
325SMOCZYK Wojciech 404Ssw Team KrośniceKROŚNICEM2000:00:1801:55:0903:09:39
326PRZYGODA Michał 366MALINIEM3000:00:4101:57:4003:09:39
327KLUS Piotr 207Piękne i BrodaczeRZESZÓWM3000:02:1401:58:2903:09:46
328BEŁKOT Arkadiusz 30ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:4302:01:5203:09:50
329KŁOSEK Jacek 209Instal-Tech TeamRACIBÓRZM3000:01:2302:03:1603:09:53
330KOSZAŁKA Marcin 226Fun&Run!BIELINIECM2000:00:5302:03:5903:09:56
331JEZIERSKI Jakub 166Orange PolskaWARSZAWAM4000:02:1001:59:2303:10:02
332KUSZTAL Justyna 254Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:2302:02:1203:10:10
333KARCZ Anna 187Pies to biegałBYDGOSZCZK2000:00:2102:00:0203:10:35
334WRÓBEL Sebastian 512Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:01:3202:01:1303:11:01
335NAZIMEK Lilianna 318Suo temporeNOWY SĄCZK4000:01:2001:59:3603:11:12
336PAUL Violetta 350BPRTGLIWICEK4000:00:5002:04:0903:11:15
337ZAJĄC Marzena 520ŁĘCZNAK4000:00:2002:01:1503:12:00
338LORISZ Damian 270BPRT Gliwice‚ OPP KatowiceCHORZÓWM3000:00:4901:57:5903:12:01
339HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 146BP Running Team GliwiceCHORZÓWK3000:00:5001:57:5903:12:03
340DYLEWSKI Paweł 87Fizjo-SportŁĘCZNAM4000:00:5002:03:0403:12:18
341GWOŹDZIOWSKI Marcin 142TARNOBRZEGM4000:00:2701:57:2603:12:19
342WOLF Weronika 5053PBOT Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:01:2702:02:1903:12:32
343KIN Rafał 198AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM4000:00:5902:04:1203:12:45
344KISIŃSKI Jarosław 202Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4000:00:5001:59:5803:12:49
345KISIŃSKA Irena 201Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK5000:00:5002:00:0103:12:52
346ZAJĄC Łukasz 519Kompario TeamKRAKÓWM3000:00:1301:55:2103:12:53
347SALIŃSKI Bartosz 389Wkurw_TeamKATOWICEM3000:00:1501:57:2703:13:03
348WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 486Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM4000:01:5201:57:0503:13:05
349JARZEMBOWSKI Tomasz 160WLKP Mountains UltraPLEWISKAM4000:00:1502:03:2503:13:20
350SOBCZAK Mikołaj 409WLKP ULTRA MOUNTAINSSKÓRZEWOM4000:00:1502:03:2703:13:23
351DUCH Emil 81JB WarsawWARSZAWAM3000:01:5602:02:3603:13:49
352KRZEPKOWSKI Radosław 242Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:01:3702:01:4103:13:57
353MYGA Michał 315HEARTLESSKATOWICEM3000:01:5402:04:1503:14:11
354MYGA Anna 316HEARTLESSKATWICEK3000:01:5402:04:1503:14:11
355JAKUBOWSKA Renata 154BIELSKO -BIAŁAK6000:00:5802:03:0303:14:14
356BURY Marek 51SOSNOWIECM5000:01:1202:05:1503:14:17
357KIDA Andrzej 4LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW WM4000:01:2802:06:0903:14:19
358WOŁODKO Michał 506Form FitnessRADZYŃ PODLASKIM3000:02:1401:55:4203:14:20
359ZAJĄC Paweł 521Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4401:58:0203:14:24
360RYBAK Łukasz 383WIELICZKAM4000:00:4201:58:0103:14:26
361JOZEFIAK Marta 1701992LIPNICA WIELKAK2000:01:4502:00:3003:15:54
362ZWAAN Johan 534Los AfricanosKRAKÓWM3000:01:4502:00:1403:15:56
363TRETER Sebastian 464KRAKÓWM2000:02:2002:01:0203:16:40
364MISZCZYK Marcin 306KRAKÓWM4000:02:0302:06:2303:17:15
365WILECZEK Antoni 489JUROWCEM3000:02:1702:09:1203:17:32
366RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 373Tkkf SokółGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0802:07:1303:17:50
367BARANOWSKI Łukasz 24BIAŁACZÓWM3000:01:2002:04:1903:18:07
368MATYSEK Ireneusz 293Komandos WałeckiWAŁCZM6000:00:5302:04:4603:18:36
369TOMAKA Agnieszka 461TRZEBOWNISKOK4000:00:5602:04:1603:18:49
370MIKOŁAJCZYK Mariusz 304IPA Pałac Mostowskich KSPWYSZKÓWM4000:02:1002:06:4603:18:56
371JEZIORNY Ryszard 167Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:5203:18:59
372DZIERGAS Teresa 91IPA Pałac Mostowskich KSPTWARDORZECZKAK3000:02:0802:06:4903:18:59
373DUCZMAL Wojciech 82OPOLEM4000:02:0402:04:2303:19:01
374GŁÓWKA Alfred 126karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:4502:02:3103:19:03
375KAJA Robert 178Wielun BiegaWIELUŃM5000:00:5602:04:5203:19:14
376HALMANN Miroslaw 143Pgb sportowa paczkaWEJHEROWOM3000:00:1102:04:3603:19:18
377ZIELINSKI Grzegorz 526WARSZAWAM4000:00:4702:01:2203:19:21
378ADAMSKA Agnieszka 11AKTYWNY OSTRZESZÓW: KS STASZEWSCYWROCŁAWK4000:00:4702:01:2703:19:21
379CZUBA Michał 68LIGOTA ZAMECKA 70AM3000:00:3502:05:1503:19:36
380KUŁAKOWSKI Piotr 251CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:02:1902:09:1003:20:40
381JASIŃSKI Bartłomiej 161IWONICZM3000:02:1502:08:0003:20:59
382JADESZKO Michał 153STRADUNYM2000:02:0702:05:4203:21:09
383ŁACHACZ Robert 271SZCZYTNOM4000:02:0602:05:3703:21:13
384BAR Aleksandra 22Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:01:3102:03:2403:21:23
385BOHDZIEWICZ Izabela 41wkurw_teamWARSZAWAK3000:01:4002:08:1703:21:35
386LATO-KSIĄŻEK Karolina 260Lublin BiegaLUBLINK3000:01:0902:09:2203:21:42
387KSIĄŻEK Dawid 244Lublin BiegaLUBLINM3000:01:0802:09:2403:21:44
388SUCHOWIECKA Sabina 427POLAŃCZYKK2000:00:4502:05:2703:22:28
389FERTACZ Szymon 96CZESTOCHOWAM3000:01:4002:09:0403:22:32
390NIEZNALSKA Ewelina 324WARSZAWAK3000:01:4002:09:0303:22:34
391ZIELONKA Mariusz 528Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM5000:01:5202:12:0403:23:04
392ARENT-STEFANSKA Jolanta 16WARSZAWAK4000:00:4402:11:0903:23:07
393GAJDA Jacek 110LUBSKOM4000:01:1602:08:5603:23:09
394DRABIK Jacek 558KRAKÓWM5000:00:2902:04:0903:23:34
395PYZEL Agnieszka 370KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:01:4202:13:0503:23:50
396OKON Michal 331Sport Pasje - Michal OkonJULIANOWM4000:02:0802:03:5503:23:51
397MARKIEWICZ Rafal 287WARSZAWAM4000:02:1002:03:5603:23:51
398KOLASA Andrzej 218Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:3902:06:1303:24:41
399ZBICIAK Grzegorz 523Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:5102:09:4003:24:48
400KUBASIEWICZ Paweł 245JÓZEFOSŁAWM5000:00:2001:59:4703:24:54
401GÓRZYŃSKI Piotr 136KOŃSKOWOLAM4000:00:2002:01:0103:24:55
402ORMAN Kamil 339GRÓJECM3000:00:3802:05:4303:25:25
403MICHALSKA Klementyna 301SZCZYTNOK3000:00:5702:10:4003:25:44
404SKAŁA Sabina 399The FortLONDONK4000:00:5502:11:4903:25:58
405WILK Wiktoria 492WilkiKRAKÓWK3000:01:3102:09:2803:26:28
406WILK Krzysztof 493Wilki :)KRAKÓWM3000:01:3102:09:2803:26:31
407KUC Małgorzata 247RZESZOTARYK4000:01:2502:06:5003:26:34
408LEWANDOWSKA Olga 262WARSZAWAK3000:01:3202:11:5403:26:44
409LEWANDOWSKI Paweł 263WARSZAWAM3000:01:3202:11:5303:26:44
410IBRAHIM Shadi 150LUBLINM3000:01:3302:11:5403:26:50
411SZEWCZYK Artur 441Dokąd tak ciągle biegnę?CIEPIELÓWM4000:01:2002:08:4603:26:52
412PARYSZ Anna 346Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5802:11:0803:27:27
413PUZIO Waldemar 368Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:01:2602:07:4303:27:40
414KOSEWSKA Monika 225Bravehearts LegionowoŁAJSKIK4000:01:1802:08:3403:27:43
415RYBICKI Tomasz 384Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM4000:01:1702:04:4603:27:44
416ZMYJ Mariusz 531#ADAMCZERWIŃSKITEAMPAWLIKOWICE 407M5000:00:2102:07:1703:27:51
417JÓZEFIAK Jakub 171BokonioniNOWY SĄCZM5000:01:4402:08:0803:28:14
418STUSIŃSKI Mariusz 426MINSK MAZOWIECKIM4000:01:4302:12:0703:28:25
419NITSCH Tomasz 326UNTSWARSZAWA (WESOŁA)M4000:01:4402:12:0603:28:34
420MOREK Krzysztof 310KRAKÓWM5000:00:0902:08:1503:28:45
421GESING Jacek 5395 BSPTUSZÓW NARODOWYM2000:01:1702:06:3603:28:46
422WITCZAK Paweł 499Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:5702:08:4603:29:05
423GARCARZ Monika 115LIMANOWAK4000:00:1402:11:5803:29:23
424CHRUŚCIEL Dorota 60NOWY SĄCZK5000:01:1902:13:2503:29:29
425ADAMSKI Bartłomiej 12MODLNICAM4000:01:3902:09:0003:29:48
426KOWALEWSKA Dorota 231Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:01:4102:15:0903:29:48
427GALUS Jacek 111TARNÓWM4000:00:3202:13:5003:30:52
428KURKUS Aleksander 253DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM4000:01:5402:18:4303:31:26
429URBANOWICZ Łukasz 471KRAKÓWM4000:00:0002:09:2503:31:28
430GŁUCHOWSKA Natalia 127KOWALAK2000:00:3602:07:4903:31:29
431WRZOSEK Justyna 513TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:1103:31:42
432PAWELEC Justyna 352TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:4802:12:1103:31:43
433NIEMCZAK Basia 323IPA Pałac Mostowskich KSPWARSZAWAK3000:02:0702:13:0503:31:43
434KOSECKA Justyna 224Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK4000:00:4402:16:0503:31:49
435FORMA Bartosz 103PROSZOWICEM3000:01:3702:05:0103:31:53
436BUJAKOWSKI Patryk 49PROSZOWICEM4000:01:3402:06:4903:32:12
437KWIECIEŃ Zbigniew 256FaudanaTYCHYM6000:01:2302:14:5903:32:20
438ZACHARZYŃSKA Katarzyna 517Orange PolskaLUBLINK3000:02:0102:14:4903:32:34
439WYSOKIŃSKI Jerzy 516Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:02:0202:14:5103:32:34
440CAPINSKA Anna 53KLAJK4000:00:5702:10:5403:34:40
441TOKARSKA Bożena 458#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK4000:00:5602:10:4303:34:43
442TOKARSKI Rafał 459KRAKÓWM4000:00:5802:10:4303:34:43
443SZUKALSKI Maciej 446OZORKÓWM2000:00:5202:05:3103:34:44
444ŁUCHNIAK Kuba 274Droga Do UltraŁÓDŹM2000:00:4902:05:4703:34:49
445SIKORSKA Agnieszka 397Ekobiegi WarszawaWARSZAWAK4000:01:3602:18:4903:36:14
446WYDRO Agata 515Fun & RunSTRZYZÓWK4000:00:5202:13:2003:37:23
446SZPAKOWSKI Andrzej 442Fun&RunNIEWODNAM4000:00:5102:13:1803:37:24
448KACZKIEWICZ Damian 177Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0702:09:2903:37:59
449WILIMSKI Tomasz 490Night Runners GliwiceZABRZEM4000:01:0602:14:3903:38:00
450ROPEL Mirosław 376Kis TransportWEJHEROWOM6000:00:1102:14:2303:39:12
451SYGUŁA Katarzyna 435wkurw_teamJAWORZNOK4000:01:2802:19:3303:39:35
452MIKOWSKI Grzegorz 305niezrzeszonyWARSZAWAM4000:01:5402:16:1703:39:37
453KARBOWSKA Beata 186KRAKÓWK4000:00:0702:14:4403:40:28
454WÓJCIK Monika 511KRAKÓWK4000:00:0702:13:5803:40:34
455KŁOPOTOWSKA- SOSNA Katarzyna 208unlimited triathlon teamKRAKÓWK5000:00:0802:18:4303:40:37
456KRÓL Michał 238IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPNOWY JADÓWM3000:02:0902:19:0903:40:51
457ZNAMIEC Marcin 533IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM4000:02:0702:19:1203:40:52
458CHODOROWSKI Arkadiusz 57IPA Pałac Mostowskich KSPALEKSANDRÓWM4000:02:1202:19:0603:41:10
459DOBROWOLSKA Grażyna 75Maratonczyk DębicaDĘBICAK4000:01:2702:16:0303:41:34
460KAWA Barbara 192Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:01:2502:16:3003:41:36
461FIDALI Beata 97Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:2502:19:3103:42:16
462ADAMCZYK Wojciech 10West Coast Runners CyprusBRZEZINYM5000:01:2802:17:1103:43:14
463ORNACKA Magdalena 340KRAKOWK3000:00:1502:16:3403:43:17
464DANIŁ Monika 71LUBARTÓWK4000:01:1602:16:3003:44:47
465SZCZEPANIAK Agnieszka 438LUBARTÓWK4000:01:1502:16:3203:44:48
466WYDRO Rafał 514Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:5302:16:0403:45:06
467SZEWCZYK Katarzyna 440Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:01:1302:21:1803:45:44
468SZUMNA Aleksandra 447Monkeys' TeamSUCHYNIA‚ KRAŚNIKK3000:01:1302:21:1803:45:44
469MALEC Basia 284LUBLINK5000:00:4302:23:0003:45:50
470WARDA Agnieszka 479LUBLINK3000:00:4302:23:0903:45:52
471ANDRZEJEWSKI Maciej 13WARSZAWAM3000:01:3602:19:5703:46:32
472OKSIEJUK-WASILEWSKA Anna 332WARSZAWAK4000:01:5802:26:5203:46:54
473WASILEWSKI Grzegorz 482Accenture Runners ClubWARSZAWAM4000:01:5802:26:5303:46:56
474OBARSKI Norbert 329KIELCEM5000:01:5702:18:0303:48:04
475JEDLIŃSKA Izabela 547Maratończyk DębicaBRZEŹNICAK4000:02:1502:23:4403:48:20
476GŁUSZCZAK Jerzy 128ŁÓDŹM6000:01:2902:26:0803:52:14
477KAZANOWSKI Marcin 193Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:01:1402:28:3203:52:39
478MARONDEL Katarzyna 288Festiwal BiegowyBYTOMK3000:01:1302:28:3203:52:49
479DUDEK Dominik 83BIELSKO-BIAŁAM4000:00:1902:29:0503:53:21
480DUNIEC Małgorzata 85Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:3003:54:02
481SZYMANIAK Paweł 449Danfoss / GrodziskGRODZISK MAZOWIECKIM4000:01:5302:25:3303:54:06
482ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 275DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3000:01:5302:25:3303:54:08
483WINIARSKA Izabela 495EkobiegiWARSZAWAK4000:01:3702:18:5603:54:42
484JAWORSKI Piotr 164EkobiegiWARSZAWAM4000:01:3702:18:5503:54:43
485BIERNACKI Tomasz 34Free Hunters Poland & Adventure SeekersŁÓDŹM5000:01:4702:31:0603:54:47
486OKARMA Wojtek 330Beskid.tvJASŁOM3000:01:4302:31:5303:58:53
487CYMBORSKA Jolanta 63Warsaw Run ClubWARSZAWAK3000:01:1502:19:1903:58:59
488SOBOTKA Monika 411Warsaw Run ClubWARSZAWAK4000:01:1602:19:2103:58:59
489OLSZAK Zenon 336WARSZAWAM5000:01:1802:19:1803:58:59
490CHABROS Jacek 54EtremeWolfSZCZECINM5000:00:5902:34:3104:00:20
490ŚWISZCZ Sylwia 452ExtremE WolfSZCZECINK3000:00:5902:34:3304:01:35
492WOŹNIAK Michał 509BIAŁOBRZEGIM4000:02:1302:43:3504:03:14
493FEDOR Alicja 94FITSMILEBIELSKO BIALAK3000:01:2302:38:3104:03:15
494WOŹNIAK Sylwia 510ZĄBKIK3000:02:1202:43:3404:03:15
495FUS Maciej 109RZESZÓWM3000:00:09
496WEREMKO Grzegorz 485Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:2701:35:05
LECKI Seweryn 546TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30DNF DNF DNF
LATUSEK Wioletta 560BYTOMK30DNF02:57:30 DNF DNF
ZIELIŃSKA Ewelina 561ZABRZEK30DNF02:57:32 DNF DNF
Znaleziono 499 wynik(ów)