VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WILK Katarzyna 555PLEŚNAK301K 100:00:0201:27:0602:13:1802:51:1103:23:5903:41:52.0503:41:54.70 5:0211,9
2JASŁOWSKA Justyna 1SCOTT TeamWARSZAWAK302K 400:00:0301:31:4402:20:2502:59:4303:34:4703:53:09.0003:53:12.45+00:11:175:1711,3
3PETRYNA Jagoda 8NOAWROCŁAWK303K 500:00:0301:36:2202:25:5203:06:1903:41:1703:59:13.9003:59:17.65+00:17:225:2611,0
4ZIĘBA Sabina 529Forever TeamŚWILCZAK304K 600:00:0701:37:1002:27:0803:07:4303:43:5104:02:03.2004:02:10.20+00:20:155:3010,9
5KOLANO Agnieszka 217Way2Champ/Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK305K 700:00:0801:40:4202:34:4803:17:3603:56:1004:16:32.8504:16:41.20+00:34:465:4910,3
6ŁĘCKA Agnieszka 272JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK306K 800:00:1201:36:5802:29:3403:16:1403:56:4704:17:17.9004:17:30.60+00:35:355:5010,3
7KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 191Race Fighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK307K 900:00:0601:41:4902:38:2403:22:1103:59:4204:18:24.9504:18:31.45+00:36:365:5210,2
8STANKIEWICZ Anna 418DOGOŃ Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK308K 1100:00:1401:44:0002:38:2003:21:5803:59:5904:19:52.7504:20:07.25+00:38:125:5410,2
9CHILICKA Marta 55Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK309K 1200:00:0801:42:5102:37:4603:22:2704:01:1604:20:56.9004:21:05.00+00:39:105:5510,1
10SZPOTON Monika 444Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3010K 1800:00:4701:46:3202:44:2103:32:5504:13:4404:34:20.6504:35:07.95+00:53:136:149,6
11GODLEWSKA Marta 129FITSMILEBIELSKO BIALAK3011K 1900:01:2301:50:4702:47:5403:34:2004:15:5304:36:16.6504:37:40.30+00:55:456:169,6
12DORDZIK Katarzyna 77GDYNIAK3012K 2100:00:1101:47:2902:45:5003:37:1904:20:5604:41:37.3004:41:48.30+00:59:536:249,4
13RADWAŃSKA Justyna 371ŁÓDŹK3013K 2500:01:1901:49:0202:46:0403:38:1604:20:0104:42:01.0004:43:20.50+01:01:256:249,4
14KWIECIŃSKA Małgorzata 257Bravehearts LegionowoLEGIONOWOK3014K 2800:01:1801:52:4502:52:3303:44:4304:27:5404:47:48.5004:49:06.95+01:07:126:329,2
15FURTEK Iwona 108KRAKÓWK3015K 3000:00:1901:47:1402:50:4903:45:1304:26:4204:49:06.9504:49:26.15+01:07:316:349,1
16LASEK Joanna 259KRAKÓWK3016K 3700:00:1401:48:2102:54:2303:51:2804:37:2305:00:15.3005:00:29.50+01:18:346:498,8
17DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 74On The MoveŁÓDŹK3017K 3800:01:2001:52:5303:03:3904:02:2304:41:4705:01:01.7505:02:22.50+01:20:276:508,8
17MROTEK Katarzyna 312On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3017K 3800:01:2001:52:5303:03:4304:02:2104:41:4805:01:02.2505:02:22.50+01:20:276:508,8
19KOCZUR Kamila 215WARSZAWAK3019K 4000:01:3202:00:0503:06:2303:59:2604:41:2005:01:54.8005:03:27.40+01:21:326:518,7
20MOSTOWSKA Joanna 311WARSZAWAK3020K 4200:01:4201:52:5302:57:4803:55:2904:41:0905:04:44.1005:06:26.85+01:24:326:558,7
21BIESZCZAD Ilona 36KB Athletic ZręcinWOJASZÓWKAK3021K 4500:00:0601:50:0602:53:4203:54:3704:43:3505:08:04.5505:08:11.10+01:26:167:008,6
22BAJUR Barbara 20KRAKÓWK3022K 4900:01:2802:01:4303:04:5303:58:2204:46:0505:09:26.3005:10:54.85+01:29:007:018,5
23MATERNIA Karolina 291RZESZOWK3023K 5200:01:2601:59:5303:08:0904:04:1604:48:1605:11:02.8005:12:29.00+01:30:347:048,5
24SZALACHA Katarzyna 437KIELANÓWKAK3024K 5300:01:2601:57:3903:04:2704:03:0604:48:1705:13:14.2505:14:40.75+01:32:467:078,4
25MYGA Anna 316HEARTLESSKATWICEK3025K 5400:01:5402:04:1503:14:1104:05:4804:53:0605:13:24.2505:15:19.10+01:33:247:078,4
26HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 146BP Running Team GliwiceCHORZÓWK3026K 5600:00:5001:57:5903:12:0304:09:4104:56:0605:19:41.9505:20:32.10+01:38:377:158,3
27LATO-KSIĄŻEK Karolina 260Lublin BiegaLUBLINK3027K 5700:01:0902:09:2203:21:4204:17:0604:59:2205:21:12.4505:22:22.15+01:40:277:188,2
28DZIERGAS Teresa 91IPA Pałac Mostowskich KSPTWARDORZECZKAK3028K 6500:02:0802:06:4903:18:5904:15:4305:06:4405:31:50.7005:33:58.90+01:52:047:328,0
29MICHALSKA Klementyna 301SZCZYTNOK3029K 6600:00:5702:10:4003:25:4404:24:0105:13:4705:37:18.7005:38:16.65+01:56:217:397,8
30WILK Wiktoria 492WilkiKRAKÓWK3030K 7200:01:3102:09:2803:26:2804:30:3605:19:4905:44:11.2505:45:42.85+02:03:487:497,7
31NIEZNALSKA Ewelina 324WARSZAWAK3031K 7400:01:4002:09:0303:22:3404:25:1505:17:3905:45:40.0505:47:21.00+02:05:267:517,6
32LEWANDOWSKA Olga 262WARSZAWAK3032K 7500:01:3202:11:5403:26:4404:33:3405:22:0705:47:27.1505:48:59.35+02:07:047:537,6
33BAC Żaneta 18JacekBiega Trainers teamPYSKOWICEK3033K 7800:00:0301:56:0103:08:4404:11:0905:16:2005:51:46.5505:51:50.05+02:09:557:597,5
34BOHDZIEWICZ Izabela 41wkurw_teamWARSZAWAK3034K 8100:01:4002:08:1703:21:3504:29:5105:23:1205:52:07.3005:53:47.45+02:11:528:007,5
35NIEMCZAK Basia 323IPA Pałac Mostowskich KSPWARSZAWAK3035K 8300:02:0702:13:0503:31:4304:36:1805:28:4605:56:22.2505:58:29.95+02:16:358:057,4
36ZACHARZYŃSKA Katarzyna 517Orange PolskaLUBLINK3036K 8600:02:0102:14:4903:32:3404:45:4505:37:1006:02:50.7506:04:52.20+02:22:578:147,3
37KAWA Barbara 192Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3037K 8700:01:2502:16:3003:41:3604:47:4005:40:2406:05:59.7506:07:25.20+02:25:308:197,2
38WRZOSEK Justyna 513TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3038K 8900:00:4802:12:1103:31:4204:48:0505:42:4206:07:15.1006:08:03.55+02:26:088:207,2
39PAWELEC Justyna 352TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3039K 9000:00:4802:12:1103:31:4304:47:5905:42:4206:07:15.4006:08:04.15+02:26:098:207,2
40ORNACKA Magdalena 340KRAKOWK3040K 9700:00:1502:16:3403:43:1704:53:1305:46:3706:15:34.2506:15:49.65+02:33:548:327,0
41SZUMNA Aleksandra 447Monkeys' TeamSUCHYNIA‚ KRAŚNIKK3041K 9900:01:1302:21:1803:45:4404:53:0205:46:2006:15:17.3506:16:30.60+02:34:358:317,0
42WARDA Agnieszka 479LUBLINK3042K 10000:00:4302:23:0903:45:5204:56:0205:48:4106:16:48.4006:17:31.95+02:35:378:337,0
43FIDALI Beata 97Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3043K 10400:01:2502:19:3103:42:1604:51:0205:46:3606:18:37.7506:20:02.90+02:38:088:367,0
44MARONDEL Katarzyna 288Festiwal BiegowyBYTOMK3044K 11100:01:1302:28:3203:52:4905:08:5106:10:4306:41:34.5506:42:48.10+03:00:539:076,6
45CYMBORSKA Jolanta 63Warsaw Run ClubWARSZAWAK3045K 11300:01:1502:19:1903:58:5905:29:0206:24:1706:52:53.8006:54:09.50+03:12:149:236,4
46FEDOR Alicja 94FITSMILEBIELSKO BIALAK3046K 11500:01:2302:38:3104:03:1505:23:5606:23:5707:03:04.3507:04:27.85+03:22:339:366,2
47WOŹNIAK Sylwia 510ZĄBKIK3047K 11600:02:1202:43:3404:03:1505:39:4406:43:2207:16:34.7007:18:47.20+03:36:529:556,0
48ŚWISZCZ Sylwia 452ExtremE WolfSZCZECINK3048K 11700:00:5902:34:3304:01:3505:42:1306:48:1907:21:30.8507:22:30.30+03:40:3510:026,0
49ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 275DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3049K 11800:01:5302:25:3303:54:0805:53:3907:04:2807:42:01.1007:43:54.80+04:02:0010:305,7
50DUNIEC Małgorzata 85Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3050K 11900:01:5302:25:3003:54:0205:52:5007:04:2607:42:01.2007:43:54.85+04:02:0010:305,7
Niesklasyfikowani
LATUSEK Wioletta 560BYTOMK30DNF02:57:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Ewelina 561ZABRZEK30DNF02:57:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)