VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ŻUCHOWSKI Daniel 3MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM301M 200:00:0101:15:4801:55:0602:26:0302:53:4303:07:42.1003:07:43.40 4:1514,1
2KRUBA Marcin 5Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM302M 500:00:0101:16:5301:55:3102:26:2802:54:1503:08:29.5503:08:31.45+00:00:484:1714,0
3FLISIŃSKI Łukasz 101SOSNOWIECM303M 800:00:0001:16:3901:57:2102:31:2803:03:0503:19:32.7003:19:33.60+00:11:504:3213,2
4KUDŁAK Paweł 250Poranny PatrolKRAKÓWM304M 1200:00:0501:20:5602:04:1302:40:0403:13:4803:30:50.5503:30:56.25+00:23:124:4712,5
5STROINSKI Daniel 423WARSZAWAM305M 1400:00:0201:25:1102:09:3302:46:3503:20:0503:37:04.8503:37:07.05+00:29:234:5612,2
6KUBASIK Łukasz 246PRZEWORSKM306M 1500:00:1101:30:2302:15:5002:51:5003:22:2503:37:26.0003:37:37.10+00:29:534:5612,1
7DYREK Michał 88MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM307M 1800:00:0501:26:3102:12:3802:49:1203:22:2703:40:04.5503:40:09.65+00:32:265:0012,0
8MEISSNER Paweł 297Tigers Team / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM308M 2000:00:0001:26:4902:15:3802:52:2103:26:0203:42:22.2503:42:22.25+00:34:385:0311,9
9ŁĘCKI Piotr 273BP Running Team GliwiceGLIWICEM309M 2200:00:1501:27:3702:13:2702:52:0503:28:3803:47:03.0003:47:18.05+00:39:345:0911,6
10DYREK Mateusz 89MSZANA GÓRNAM3010M 2400:00:0401:27:5302:16:2202:54:2303:29:4103:47:41.1503:47:45.65+00:40:025:1011,6
11MIELCZAREK Dawid 302david_step_by_step / obozygorskie.pllKĘPNOM3011M 2900:00:0601:28:4102:16:3902:58:0603:33:4103:51:10.4003:51:16.50+00:43:335:1511,4
12KĄKOL Michał 195RaceFighter GOSiR Dębe WielkieKAROLINAM3012M 3100:00:0701:35:1602:24:2803:03:2503:36:4303:53:12.2003:53:19.80+00:45:365:1811,3
13JUSZCZAK Marcin 176CEGŁÓWM3013M 3300:00:0601:35:1602:24:2803:03:3003:36:4803:54:30.7003:54:37.00+00:46:535:1911,3
14ŻYWICKI Maciej 538DROGA DO ULTRAŁÓDŹM3014M 3700:00:5101:33:2502:21:4903:01:4203:37:3603:56:03.1503:56:54.35+00:49:105:2111,2
15NIEZNALSKI Adrian 325WARSZAWAM3015M 4000:01:4201:39:3402:28:3103:06:2503:39:1603:57:06.1003:58:48.10+00:51:045:2311,1
16DRABIŃSKI Mariusz 78KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM3016M 4600:00:0501:28:5702:19:2403:03:3203:41:0204:00:19.2504:00:24.25+00:52:405:2711,0
17POTONIEC Grzegorz 363RodzeństoWARSZAWAM3017M 5700:00:2201:29:2002:20:0703:06:0403:47:0004:08:48.0004:09:10.85+01:01:275:3910,6
18RUTA Jaromir 381Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3018M 6000:01:1101:46:3102:36:0003:15:3803:50:4304:09:13.9504:10:25.05+01:02:415:3910,6
19STACHURSKI Arek 417WARSZAWAM3019M 6100:02:1201:39:5502:32:2303:14:1903:49:1604:08:29.0504:10:41.35+01:02:575:3810,6
20WOŹNIAK Dawid 508RUDAWAM3020M 6400:00:4201:39:5602:33:2403:15:4103:52:2304:10:54.5504:11:37.15+01:03:535:4210,5
21BIESZCZAD Mateusz 9Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3021M 6600:00:0601:31:2002:23:5103:08:2803:50:5504:13:18.9004:13:25.85+01:05:425:4510,4
22DRAŃKO Piotr 79OTWOCKM3022M 6700:00:1601:35:0902:26:1803:12:3303:53:0304:13:19.8004:13:35.80+01:05:525:4510,4
23DĄBROWSKI Tomasz 72Carpathian RunnersRZESZÓWM3023M 6800:00:2001:34:5002:28:4703:11:3703:51:1704:13:56.0004:14:16.55+01:06:335:4610,4
24MESJASZ Marek 298Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3024M 6900:00:4801:40:4802:35:3603:19:0203:55:2304:13:54.5504:14:42.75+01:06:595:4610,4
25JÓŹWIAK Rafał 172JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3025M 7400:00:1101:35:2902:27:2803:14:5003:56:4804:17:26.5504:17:38.25+01:09:545:5110,3
26PELA Dariusz 541TMT TORUŃTORUŃM3026M 7500:00:5501:42:5502:38:3403:21:0903:57:3904:17:07.8504:18:03.35+01:10:195:5010,3
27PSIUCH Bartosz 367WM TRISELFKRAKÓWM3027M 7700:00:1201:38:0502:30:4403:18:3003:58:2204:18:12.6004:18:25.40+01:10:425:5210,2
28KIERNICKI Łukasz 197Fun&RunCZUDECM3028M 7800:00:1001:37:1702:30:5503:18:5403:58:2404:18:48.4504:18:58.50+01:11:155:5210,2
29KANTOROWSKI Piotr 185RZESZÓWM3029M 7900:00:2101:37:0602:31:1703:19:1603:59:0804:18:44.1504:19:06.05+01:11:225:5210,2
30CHOWANIEC Sebastian 59DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3030M 8100:00:1401:44:0002:38:2103:22:1304:00:0904:19:53.5004:20:08.30+01:12:245:5410,2
31STROIŃSKI Maciej 424BIAŁYSTOKM3031M 8400:00:5401:43:2802:37:1303:20:0303:59:1804:21:14.3504:22:09.25+01:14:255:5610,1
32GĘSICH Kamil 123KS Zielono - CzarniSZCZAWINM3032M 8500:00:4001:35:1202:29:3803:16:3804:00:3804:21:44.5004:22:25.35+01:14:415:5610,1
33OLEŚ Daniel 335BYDGOSZCZM3033M 8900:00:0801:37:1002:36:0403:21:4804:03:0004:24:52.7504:25:01.55+01:17:186:0110,0
34KALISZ Jakub 179WARSZAWAM3034M 9800:00:2801:45:2102:41:0003:29:5804:09:1104:28:22.1504:28:50.55+01:21:076:059,8
35CHOŁKA Michał 58RZESZÓWM3035M 10700:00:4101:44:5402:39:2903:28:2504:10:0204:31:45.1004:32:26.55+01:24:436:109,7
36GĄSIOR Kamil 122UNDEFEATED RUNNING TEAMWOLA RZĘDZIŃSKAM3036M 10900:00:3101:33:4902:29:2103:30:3804:13:0404:32:47.1504:33:18.50+01:25:356:119,7
37OLSZEWSKI Jakub 337Mafia Team LubliniecPOCZESNAM3037M 11400:00:3601:43:0602:42:0603:32:0204:13:4004:35:13.7004:35:50.60+01:28:076:159,6
38ŚWIGOŃSKI Piotr 451SZCZECINEKM3038M 12200:00:3501:41:0502:39:4003:34:3604:17:1004:38:35.6504:39:10.75+01:31:276:199,5
39WIÓREK Maciej 497TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3039M 12500:00:3501:44:2902:39:5803:34:3404:17:3004:41:05.5504:41:41.15+01:33:576:239,4
40BARDAN Michał 27Żelazo nie klękaWARSZAWAM3040M 12600:01:2501:43:3102:42:4803:34:0204:19:3904:40:29.4504:41:54.60+01:34:116:229,4
41GAWRON Tomasz 120LUBSKOM3041M 13300:01:1501:47:5202:47:2303:39:2204:22:1904:41:38.0504:42:53.45+01:35:106:249,4
42CHLUPKA Krzysztof 56DĘBNOM3042M 13500:01:0401:45:5902:47:1503:42:2504:22:1704:42:27.2004:43:31.25+01:35:476:259,3
43BIGAJCZYK Bartosz 37MYSZKÓWM3043M 13800:01:3901:47:2502:45:1503:37:4704:20:1804:44:14.9504:45:54.85+01:38:116:279,3
44BIEL Sebastian 32Bieganie SzydercówTARNÓWM3044M 14000:01:0401:49:4802:55:0803:46:5304:25:5504:45:12.6504:46:16.75+01:38:336:289,3
45TOKARZ Krzysztof 460Ssw Team KROŚNICEKROŚNICEM3045M 14200:00:1801:44:4102:48:4003:45:0904:24:2604:46:15.3004:46:34.05+01:38:506:309,2
46MASŁOŃ Stanisław 290DębnoDĘBNOM3046M 14700:01:0401:43:4402:42:0403:40:1004:22:5404:47:47.0004:48:51.40+01:41:086:329,2
47KAZIMIERZ Rafał 194NOAWROCŁAWM3047M 14900:00:2501:45:5702:47:3703:39:2404:24:5904:48:46.1004:49:11.95+01:41:286:339,1
48GORCZYŃSKI Wojciech 131AirbusWARSZAWAM3048M 15200:02:2101:52:0702:53:4203:45:1304:27:2904:47:38.1004:49:59.15+01:42:156:329,2
49RADYK Jakub 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3049M 16000:01:3001:49:4802:54:2403:44:4504:28:0304:49:46.2504:51:16.30+01:43:326:359,1
50MAKUCH Marcin 283WARSZAWAM3050M 16200:01:0601:47:4502:49:0503:45:4104:28:1004:50:17.7504:51:23.95+01:43:406:359,1
51BOROWIECKI Łukasz 43KRAKÓWM3051M 16500:01:2001:51:2302:52:2103:43:2504:28:1704:51:12.3504:52:33.20+01:44:496:379,1
52GRANDA Paweł 13721 daplotZARZECZEM3052M 16600:00:5901:52:5102:54:1303:46:3304:29:4504:51:35.3004:52:34.50+01:44:516:379,1
53SOWIŃSKI Kamil 413BRZEG DOLNYM3053M 16700:01:0201:50:1202:53:2103:47:2004:30:0704:51:34.1004:52:36.15+01:44:526:379,1
54GWIZDAK Bartosz 141PijeBimberNonStopBOGUCHWALAM3054M 16800:01:0301:43:4702:48:0203:43:1204:28:3704:51:42.6504:52:46.45+01:45:036:379,0
55DUDEK Łukasz 84RZESZÓWM3055M 17700:00:3701:41:0402:45:5603:46:0904:30:3804:53:36.7004:54:14.10+01:46:306:409,0
56WINIARSKI Krystian 496WSD RzeszówRZESZÓWM3056M 17900:01:2101:46:1402:47:0103:42:3604:29:2504:53:42.5504:55:03.70+01:47:206:409,0
57KRASOWSKI Mateusz 235PROSWIMLEŻAJSKM3057M 18600:00:1901:48:0802:53:0103:49:0904:33:4104:56:37.5004:56:57.05+01:49:136:448,9
58KRASOWSKI Łukasz 234PROSWIMRZESZÓWM3058M 18700:00:1901:48:0902:53:0203:49:0204:33:2304:56:39.1004:56:58.15+01:49:146:448,9
59KLOCEK Konrad 205ŁĘŻYNYM3059M 19200:00:2901:51:5902:51:4503:51:0804:34:0704:57:22.7004:57:52.20+01:50:086:458,9
60LEWCZUK Norbert 264Biegacze pomagaczeŁOSICEM3060M 20000:01:4201:46:1002:50:1903:48:4104:34:1304:58:16.8504:59:59.75+01:52:166:468,9
61KRAWCZYK Jan 237Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3061M 20300:01:1101:53:0203:00:2703:58:1204:40:0804:59:44.2005:00:56.10+01:53:126:488,8
62PISKORZ Ireneusz 359KODEŃM3062M 20500:00:2101:42:4602:48:4803:45:0804:34:1205:01:19.1005:01:40.30+01:53:566:508,8
63KARKUT Michał 188Fun&RunSTRZYŻÓWM3063M 20900:00:1101:56:3003:03:3303:59:5904:41:5805:02:43.8005:02:55.35+01:55:116:528,7
64STELMACH Dariusz 420Bieganie SzydercówTARNÓWM3064M 21000:01:0401:49:5202:57:0003:56:1804:41:4405:02:11.1505:03:15.50+01:55:326:528,7
65SYDOR Piotr 433WROCŁAWM3065M 21100:00:4001:52:4603:04:4804:03:5104:43:3105:03:09.4005:03:50.00+01:56:066:538,7
66APOLLO Michał 15KMW ZakopaneKRAKÓWM3066M 21500:01:4301:52:2302:57:4703:55:2704:41:0905:04:43.7505:06:26.85+01:58:436:558,7
67BRUSIŁO Bartosz 45Mamy RuszamyWARSZAWAM3067M 21600:01:2201:54:4903:05:2904:00:0904:41:3805:05:13.8005:06:36.35+01:58:526:568,6
68KUCIA Łukasz 249Biegacze TurekTUREKM3068M 22000:01:4601:58:4703:06:4404:06:0804:47:5705:05:54.6005:07:41.20+01:59:576:578,6
69HETMAN Maciej 148Konkurs BiegamBoLubięKLESZCZÓWM3069M 22300:02:0501:55:0503:01:5004:01:1104:45:5905:07:22.7005:09:27.80+02:01:446:598,6
70MALETA Marcin 285LPP TEAMMIECHÓWM3070M 22800:00:2401:56:2903:05:4003:59:5004:47:0205:09:57.3005:10:21.90+02:02:387:028,5
71KŁOSEK Jacek 209Instal-Tech TeamRACIBÓRZM3071M 23100:01:2302:03:1603:09:5304:03:5404:47:2305:09:34.5005:10:58.20+02:03:147:028,5
72DERLAGA Wojciech 73MILÓWKAM3072M 23500:00:5801:55:5703:03:3604:04:2804:48:2805:11:30.9005:12:29.75+02:04:467:048,5
73DYREK Marcin 90MSZANA GÓRNAM3073M 23800:00:1601:55:0703:06:4604:04:2304:48:5705:12:57.4505:13:14.25+02:05:307:068,4
74MYGA Michał 315HEARTLESSKATOWICEM3074M 24400:01:5402:04:1503:14:1104:09:1304:53:0505:13:19.1505:15:14.05+02:07:307:078,4
75LISAK Krzysztof 269OTWOCKM3075M 25100:00:2301:41:2602:40:0204:29:1405:01:3905:19:06.0505:19:29.50+02:11:467:158,3
76ROSIK Robert 377LumberjacksKOSZALINM3076M 25300:00:5401:53:5703:03:2604:03:4104:51:2305:19:07.7505:20:02.45+02:12:197:158,3
77KRZYŻEWSKI Roger 243KRAKÓWM3077M 25600:00:3301:56:4403:06:3104:05:5504:53:5705:19:50.8505:20:24.50+02:12:417:168,3
78LORISZ Damian 270BPRT Gliwice‚ OPP KatowiceCHORZÓWM3078M 25700:00:4901:57:5903:12:0104:09:4404:56:1005:19:41.5505:20:31.20+02:12:477:158,3
79WALAC Jacek 475DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3079M 26100:00:2901:58:5203:09:2604:05:2004:55:1405:21:40.5005:22:09.55+02:14:267:188,2
80KSIĄŻEK Dawid 244Lublin BiegaLUBLINM3080M 26200:01:0802:09:2403:21:4404:17:0804:59:2505:21:13.6505:22:22.60+02:14:397:188,2
81DUCH Emil 81JB WarsawWARSZAWAM3081M 26900:01:5602:02:3603:13:4904:09:5204:57:1705:22:31.5505:24:28.00+02:16:447:198,2
82SURDACKI Mateusz 430NALECZOWM3082M 27500:01:5801:55:2003:08:2304:07:2704:52:3805:25:14.3005:27:12.65+02:19:297:238,1
83MAKSELON Maciej 280Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM3083M 27800:00:3501:54:5803:08:1304:06:5305:03:1605:28:05.1005:28:40.70+02:20:577:278,0
84SALIŃSKI Bartosz 389Wkurw_TeamKATOWICEM3084M 27900:00:1501:57:2703:13:0304:16:0905:03:4605:28:47.3505:29:03.25+02:21:197:288,0
85LIK Michał 266RYBNIKM3085M 28000:02:0201:55:0103:03:0304:00:1804:57:5405:27:21.9505:29:24.55+02:21:417:268,1
86ZWAAN Johan 534Los AfricanosKRAKÓWM3086M 28400:01:4502:00:1403:15:5604:13:5505:03:0105:29:41.5505:31:26.60+02:23:437:298,0
87WILECZEK Antoni 489JUROWCEM3087M 28600:02:1702:09:1203:17:3204:15:3305:05:5105:30:25.2005:32:42.75+02:24:597:308,0
88CZUBA Michał 68LIGOTA ZAMECKA 70AM3088M 28800:00:3502:05:1503:19:3604:20:2205:08:5305:32:52.0505:33:27.10+02:25:437:337,9
89OLEKSAK Grzegorz 334BIAŁA PODLASKAM3089M 28900:00:3301:55:2603:08:4704:19:1205:09:0705:33:13.9005:33:46.90+02:26:037:347,9
90ZAJĄC Paweł 521Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3090M 29200:00:4401:58:0203:14:2404:22:3005:10:5905:33:53.8005:34:38.30+02:26:547:357,9
91CICHORACKI Patryk 61Into the WildGRUDZIĄDZM3091M 29300:00:3101:56:5703:06:2004:11:4905:05:4905:34:23.3005:34:54.50+02:27:117:357,9
92ZAJĄC Łukasz 519Kompario TeamKRAKÓWM3092M 29600:00:1301:55:2103:12:5304:18:3405:08:2005:35:43.2005:35:56.90+02:28:137:377,9
93KLUS Piotr 207Piękne i BrodaczeRZESZÓWM3093M 29700:02:1401:58:2903:09:4604:12:2505:04:4505:33:59.0005:36:13.10+02:28:297:357,9
94PRZYGODA Michał 366MALINIEM3094M 30000:00:4101:57:4003:09:3904:11:1705:05:5805:36:12.4505:36:53.90+02:29:107:387,9
95ZAKRZEWSKI Szymon 522ŁAPYM3095M 30200:00:1901:56:0703:06:2504:15:1405:12:5105:37:09.1005:37:28.85+02:29:457:397,8
96HALMANN Miroslaw 143Pgb sportowa paczkaWEJHEROWOM3096M 31100:00:1102:04:3603:19:1804:30:5105:17:2405:43:50.7505:44:02.35+02:36:187:487,7
97BARANOWSKI Łukasz 24BIAŁACZÓWM3097M 31700:01:2002:04:1903:18:0704:25:1305:15:0905:44:14.9005:45:35.55+02:37:527:497,7
98WILK Krzysztof 493Wilki :)KRAKÓWM3098M 31800:01:3102:09:2803:26:3104:30:3605:19:4905:44:13.8505:45:45.20+02:38:017:497,7
99FERTACZ Szymon 96CZESTOCHOWAM3099M 32100:01:4002:09:0403:22:3204:25:3105:19:2905:45:42.7005:47:23.55+02:39:407:517,6
100LEWANDOWSKI Paweł 263WARSZAWAM30100M 32300:01:3202:11:5303:26:4404:33:3105:22:0605:47:07.3505:48:40.25+02:40:567:537,6
101WOŁODKO Michał 506Form FitnessRADZYŃ PODLASKIM30101M 33100:02:1401:55:4203:14:2004:37:2005:31:2205:55:39.5005:57:54.00+02:50:108:057,4
102ORMAN Kamil 339GRÓJECM30102M 33800:00:3802:05:4303:25:2504:35:2905:31:1006:02:23.0006:03:01.40+02:55:188:147,3
103IBRAHIM Shadi 150LUBLINM30103M 34000:01:3302:11:5403:26:5004:33:3205:31:3006:03:48.2506:05:21.70+02:57:388:167,3
104FORMA Bartosz 103PROSZOWICEM30104M 34200:01:3702:05:0103:31:5304:44:1105:38:4606:05:14.9006:06:52.00+02:59:088:187,2
105JASIŃSKI Bartłomiej 161IWONICZM30105M 34400:02:1502:08:0003:20:5904:30:0205:32:1706:05:49.7006:08:05.65+03:00:228:187,2
106KICWAK Krzysztof 196Wilczy DuchSĘKOWAM30106M 34500:02:1001:58:1403:03:2604:05:4904:55:5600:40:0006:08:29.0006:10:40.00+03:02:567:278,0
107KRÓL Michał 238IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPNOWY JADÓWM30107M 35200:02:0902:19:0903:40:5104:47:1205:43:0306:17:04.6006:19:14.15+03:11:308:347,0
108ANDRZEJEWSKI Maciej 13WARSZAWAM30108M 36300:01:3602:19:5703:46:3205:04:5906:08:1906:39:30.6506:41:07.15+03:33:239:046,6
109OKARMA Wojtek 330Beskid.tvJASŁOM30109M 37100:01:4302:31:5303:58:5305:22:1506:31:0207:09:39.2507:11:22.90+04:03:399:456,1
110FUS Maciej 109RZESZÓWM30110M 37600:00:09   
Niesklasyfikowani
LECKI Seweryn 546TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 111 wynik(ów)