VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ZIEJEWSKI Grzegorz 552M401M 100:00:0101:16:4001:55:0502:26:0302:52:1503:06:44.3503:06:45.35 4:1414,1
2KOT Rafał 562MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402M 300:00:0101:16:4401:55:1302:26:1402:53:2503:07:42.9503:07:44.75+00:00:594:1514,1
3SEDLAK Michał 391GIERASZOWICEM403M 600:00:0101:16:3901:56:2902:29:1602:59:2403:15:14.0003:15:15.00+00:08:294:2613,5
4SYCHOWICZ Daniel 432OTWOCKM404M 900:00:0101:18:0101:59:2302:33:0603:03:4003:19:57.6503:19:59.35+00:13:144:3213,2
5KOBIERSKI Piotr 213UKA Ultras RunnersWARSZAWAM405M 1000:00:0501:20:4302:02:1702:37:0703:08:1903:25:26.5503:25:32.00+00:18:464:4012,8
6MARZEC Grzegorz 289Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM406M 1100:00:0301:25:0702:09:0202:42:5703:12:4903:28:26.9503:28:30.40+00:21:454:4412,7
7SZCZEPANIAK Witold 439OSTRÓW WIELKOPOLSKIM407M 1600:00:0201:28:0602:12:4902:48:3403:21:4303:38:47.1003:38:49.30+00:32:034:5812,1
8KRZEMIŃSKI Marcin 241SPRINT GorzyceGORZYCEM408M 1700:00:1501:27:3502:12:5802:48:4003:21:1003:38:35.8503:38:50.90+00:32:054:5812,1
9MORAWA Mateusz 308Lacho TeamRADZISZÓWM409M 1900:00:1901:22:3302:08:2402:44:2303:21:2703:41:36.4503:41:56.25+00:35:105:0211,9
10PRUCNAL Zbigniew 365Jasielskie PiorunyJASŁOM4010M 2100:00:2401:34:0602:18:5202:54:4503:27:3303:44:49.0503:45:14.00+00:38:285:0611,7
11TKACZEWSKI Piotr 456MIECHÓWM4011M 2300:00:2301:31:3802:18:3202:56:0103:29:3503:47:01.3003:47:24.35+00:40:395:0911,6
12SZAPAR Przemyslaw 6GDYNIAM4012M 2500:00:2001:24:1602:07:0302:48:2703:26:5603:47:46.5503:48:06.55+00:41:215:1011,6
13FELUCH Krzysztof 95Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4013M 2600:00:1801:30:3702:16:2302:54:5603:30:2803:47:57.3503:48:15.50+00:41:305:1011,6
14BAR Stanisław 21Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4014M 2700:00:0401:26:1902:13:1602:51:4603:27:4603:48:17.8003:48:22.15+00:41:365:1111,6
15SMOLEŃ Janusz 405FoxteamGDAŃSKM4015M 3000:00:4501:32:5302:20:2402:59:2003:34:1403:51:46.3503:52:31.60+00:45:465:1611,4
16GIERSZEWSKI Jarosław 125ZAŁOGA GCIECHOCINEKM4016M 3200:00:0201:29:1602:19:0102:59:4903:35:4703:54:20.9503:54:23.45+00:47:385:1911,3
17BAJOREK Jan 19OLSZYNYM4017M 3400:00:1401:37:1302:28:5703:08:2803:39:1703:55:37.0003:55:51.00+00:49:055:2111,2
18ZIEBA Tomek 525JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4018M 3500:00:1201:30:3102:19:0002:57:1303:34:4003:55:50.8503:56:03.15+00:49:175:2111,2
19JĘDZURA Daniel 168BP Running Team GliwiceGLIWICEM4019M 3600:00:1501:33:1502:23:4703:03:3903:38:1503:56:10.5503:56:26.30+00:49:405:2211,2
20MATYSIAK Bartłomiej 294JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM4020M 3800:00:1101:29:1002:19:4803:02:1003:38:3603:56:57.8003:57:09.65+00:50:245:2311,1
21JOŃCZYK Rafał 169JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4021M 3900:00:5501:33:1502:21:3403:01:3003:37:2403:56:49.4503:57:45.30+00:50:595:2211,1
22STAŃKO Paweł 419Biesy i CzortyLUTOWISKAM4022M 4100:00:1601:33:3902:23:5003:05:1803:41:0803:58:59.5003:59:15.90+00:52:305:2511,0
23PIASECZNY Marcin 355RUN-GKRAKÓWM4023M 4200:01:3301:33:2802:23:0603:05:1203:40:3703:57:53.5003:59:26.60+00:52:415:2411,1
24KMAK Sławek 212GRYBÓWM4024M 4400:00:0301:30:3502:19:1902:59:3103:37:3403:59:29.5003:59:33.40+00:52:485:2611,0
25FLĄDRO Daniel 100WOKOWICEM4025M 4500:00:0201:30:2402:20:3603:02:3603:40:2803:59:34.4503:59:36.85+00:52:515:2611,0
26WEREMKO Grzegorz 485Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4026M 4700:00:2701:35:0503:06:0203:59:59.2004:00:26.35+00:53:415:2711,0
27PACHO Sylwester 342PAPIKIGRYBÓWM4027M 4900:00:0801:36:3902:28:1903:10:0803:47:5304:06:22.9504:06:31.05+00:59:455:3510,7
28JANDZIŚ Wiesław 156Aktywny DynówDYNÓWM4028M 5000:00:2801:36:3502:29:4503:10:3703:48:1704:06:12.6504:06:40.95+00:59:555:3510,7
29WIERZBICKI Tomasz 488BOGUCHWAŁAM4029M 5100:01:0301:36:0602:30:0303:10:4803:46:2204:05:39.3504:06:42.85+00:59:575:3410,7
30KARPIŃSKI Tomasz 189RZESZÓWM4030M 5300:00:0901:36:4302:27:4803:09:0703:47:1204:07:15.6504:07:25.05+01:00:395:3710,7
31BARAN Bernard 23OCR Team DębicaDĘBICAM4031M 5400:01:3801:37:0602:27:3203:09:5303:46:2604:05:51.0004:07:29.45+01:00:445:3510,7
32RYCHTER Karol 549THE RYCHTERSBYDGOSZCZM4032M 5500:00:0301:24:4702:39:2103:20:3603:51:4204:07:38.5004:07:42.10+01:00:565:3710,7
33BORYS Andrzej 556ŁAZYM4033M 5600:00:1201:31:4402:26:5503:07:4803:46:1404:08:39.6504:08:52.30+01:02:065:3910,6
34WADAS Grzegorz 474KRAKÓWM4034M 5800:00:2601:34:0802:26:4203:11:4503:48:3704:08:53.1504:09:19.65+01:02:345:3910,6
35KAJA Gracjan 557BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM4035M 5900:00:2701:35:2402:27:1403:11:1903:50:3004:09:39.5504:10:06.55+01:03:215:4010,6
36DONIEC Sebastian 76Marcin Świerc TeamJASŁOM4036M 6200:00:2501:34:3902:27:2303:14:5503:52:1504:10:38.4004:11:03.55+01:04:185:4110,5
37WOŹNIAK Łukasz 507Poranny PatrolKRAKÓWM4037M 6300:01:2601:40:1502:34:4303:19:3003:52:5304:09:37.7004:11:04.60+01:04:195:4010,6
38PECIO Mariusz 353SGSPWARSZAWAM4038M 6500:00:1001:33:1202:23:0303:14:0103:51:3304:11:59.4504:12:09.70+01:05:245:4310,5
39MISZTAL Rafał 307Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4039M 7200:00:0501:34:3902:28:0803:16:0503:57:0704:16:17.4504:16:22.70+01:09:375:4910,3
40SIWAK Ryszard 398Team Ryś SkiWĘGRZCEM4040M 7300:01:2301:41:3602:35:1603:19:2203:55:4404:15:43.4004:17:07.15+01:10:215:4810,3
41ASŁANOWICZ Marcin 17WARSZAWAM4041M 7600:00:1201:38:1802:33:1403:19:5703:58:1304:18:01.2004:18:14.00+01:11:285:5110,2
42GARCZYŃSKI Darek 116KATOWICEM4042M 8000:00:1701:36:3802:28:0303:14:5603:57:0104:19:43.3004:20:00.50+01:13:155:5410,2
43GOTFRYD Adam 133JASŁOM4043M 8200:00:2601:47:2302:42:3803:25:2604:01:5704:20:05.6004:20:31.70+01:13:465:5410,2
44NEUFELD Marcin 319Intel Runners / run-passion.plGDYNIAM4044M 8600:00:0901:33:3702:27:1603:16:4204:01:2304:22:44.6504:22:53.90+01:16:085:5810,0
45WOJTOWICZ Emil 503PGE Obrót RUNWŁADYSŁAWÓWM4045M 8700:00:4701:48:5802:42:3103:25:4604:03:3104:22:38.7004:23:26.40+01:16:415:5810,1
46PANTOŁ Mirosław 343RZESZÓWM4046M 8800:00:0901:38:2802:32:5103:21:3604:02:2904:23:40.8004:23:50.35+01:17:055:5910,0
47SERAFIN Robert 394GRYBÓWM4047M 9000:00:0701:39:4502:33:4903:20:5204:03:5304:25:00.3004:25:07.70+01:18:226:0110,0
48ZAJĄC Grzegorz 518ŁĘCZNAM4048M 9100:00:1901:40:5302:38:1403:23:4404:05:1104:27:05.2004:27:24.95+01:20:396:049,9
49PYRKOSZ Damian 369Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4049M 9200:01:0101:41:2102:35:0303:20:2204:04:1904:26:31.8004:27:33.70+01:20:486:039,9
50KIRILENKO Marcin 200MARKIM4050M 9300:00:2901:41:0902:38:1403:26:1904:06:5904:27:27.9504:27:57.90+01:21:126:049,9
51MAJEWICZ Grzegorz 277MIECHÓWM4051M 9500:00:2301:43:5302:41:0903:26:0404:06:2404:27:55.3504:28:19.00+01:21:336:059,9
52JANIK Piotr 159KOSZALINM4052M 9600:01:0601:46:4302:40:0303:26:2004:07:0304:27:37.2004:28:43.70+01:21:586:049,9
53GRZYBOWSKI Rafał 139WARSZAWAM4053M 9900:01:3401:44:4902:40:3203:26:3404:08:1004:27:27.8504:29:02.65+01:22:176:049,9
54PAŁKA Tomasz 545M4054M 10000:00:1301:42:5302:40:4303:27:4904:07:4404:29:00.7504:29:14.60+01:22:296:069,8
55BŁĘDOWSKI Mariusz 39AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM4055M 10100:00:4201:40:5602:38:2603:26:0104:09:0404:29:24.2504:30:06.45+01:23:216:079,8
56OSZCZĘDA Wojciech 341Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM4056M 10200:01:3201:43:2502:38:3503:27:4604:09:5104:29:09.8004:30:42.20+01:23:566:079,8
57JUREK Przemysław 174KS StaszewscyWARSZAWAM4057M 10400:00:2401:43:5802:40:2203:25:2804:08:4104:31:02.5504:31:27.25+01:24:416:099,7
58NICGORSKI Piotr 320RZESZÓWM4058M 11200:02:1001:45:4002:39:1603:26:1304:12:2204:32:26.2004:34:37.10+01:27:516:119,7
59SKORUPKA Leszek 400M3 SiedlceNOWE IGANIEM4059M 11300:01:0201:45:4302:41:3003:31:3404:11:2004:33:39.4004:34:41.50+01:27:566:139,6
60KOSIN Paweł 544Wkurw_TeamKIELCEM4060M 11500:00:1801:45:3802:43:2703:28:0404:10:5204:35:44.3504:36:03.00+01:29:176:169,6
61SKUBIS Wojciech 402Skubis żądziRZESZÓWM4061M 11600:02:0301:41:2602:37:1203:25:0204:10:2004:34:38.5504:36:42.25+01:29:566:149,6
62GÓRNY Robert 135JUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM4062M 11800:00:1301:45:2502:43:5003:33:0004:16:0204:37:18.5504:37:31.95+01:30:466:189,5
63SADY Sebastian 388oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4063M 12000:01:0201:48:4202:47:0603:36:5804:17:2004:37:00.9504:38:03.85+01:31:186:179,5
64URACZ Łukasz 468Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4064M 12100:01:1101:49:1202:50:1403:37:4304:17:1704:37:49.0504:39:00.75+01:32:156:189,5
65FILIPEK Przemysław 98KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4065M 12300:00:3901:44:3902:43:4403:34:3404:18:0204:39:49.6004:40:28.75+01:33:436:219,4
66DUPLA Konrad 86WROCŁAWM4066M 12400:00:3301:52:4302:49:5003:38:3004:19:4504:40:18.0504:40:51.70+01:34:066:229,4
67BARTKOWIAK Rafał 28Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM4067M 12900:00:4501:47:3502:50:0903:40:5104:21:1404:41:22.5504:42:08.45+01:35:236:239,4
68WAŻNY Andrzej 483TynexpolRZESZÓWM4068M 13600:02:0801:54:4202:51:2703:37:5904:20:0204:41:40.6504:43:48.65+01:37:036:249,4
69GARNCARZ Paweł 118WROCŁAWM4069M 13900:00:3801:43:2002:42:0603:38:0104:22:2904:45:17.1504:45:56.10+01:39:106:299,3
70STEPANIAK Grzegorz 421SwobodaGRUSZOWAM4070M 14400:02:1201:49:3302:50:0303:43:2904:23:5304:45:01.7004:47:14.35+01:40:296:289,3
71WOLANIN Tomasz 504SZCZECINEKM4071M 14500:00:3401:45:1302:44:2703:39:2304:23:5404:47:11.6504:47:45.85+01:41:006:319,2
72JASNOWSKI Michał 162WARSZAWAM4072M 14800:00:3001:45:5602:47:2403:41:4504:25:0404:48:25.2004:48:55.25+01:42:096:339,2
73RYKOWSKI Grzegorz 386Dark SideOSTROŁĘKAM4073M 15000:00:0801:46:5302:48:5603:49:5104:29:2304:49:28.9004:49:36.95+01:42:516:349,1
74WILK Paweł 494MIECHÓWM4074M 15100:00:2401:54:3202:57:0803:48:5504:28:5704:49:31.5504:49:56.40+01:43:116:349,1
75KANTOROWSKI Marcin 184WARSZAWAM4075M 15400:01:3201:52:1102:54:3003:44:4704:27:5304:49:07.0004:50:39.80+01:43:546:349,1
76GÓRECZNY Rafał 134CHWASZCZYNOM4076M 15600:00:2801:46:3302:51:1203:49:4104:30:1204:50:20.0004:50:48.05+01:44:026:359,1
77KOŁODZIEJCZYK Maciej 220Fizjo-SportŁĘCZNAM4077M 15800:00:5001:47:4402:48:0103:40:3804:25:3904:50:11.3004:51:02.25+01:44:166:359,1
78MACKO Mariusz 276Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4078M 15900:00:0801:47:2602:48:5503:49:5004:30:3804:51:06.4004:51:14.75+01:44:296:369,1
79KUCHARSKI Paweł 248Planeta NiskoNISKOM4079M 16100:00:2701:44:4202:53:4803:46:5204:30:2204:50:52.5004:51:19.50+01:44:346:369,1
80HOŁÓWKA Sławomir 149KRAKÓWM4080M 16400:00:2001:46:0902:50:5503:40:5204:27:3204:52:08.0004:52:28.05+01:45:426:389,0
81PAŃTAK Sławomir 34421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4081M 16900:01:0001:52:5702:54:1303:46:3004:29:4404:51:57.9004:52:58.05+01:46:126:389,0
82KARUŚ Waldemar 19014 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława wieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4082M 17000:01:0001:52:5602:54:2003:46:3104:29:4504:51:59.0504:52:59.40+01:46:146:389,0
83ŻUREK Andrzej 537MIECHÓWM4083M 17100:02:0901:52:4402:55:2703:47:2004:28:3704:50:54.6504:53:04.50+01:46:196:369,1
84JEDLIŃSKI Bartosz 165Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4084M 17200:00:2601:51:5002:58:1303:50:3704:32:2204:52:43.0504:53:09.90+01:46:246:399,0
85RENKIEL Tomasz 543GLIWICEM4085M 17300:01:3201:49:0502:54:3303:48:3304:29:5804:52:18.5504:53:50.55+01:47:056:389,0
86STĘPIEŃ Wojciech 422Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4086M 17400:01:3201:49:0502:54:3503:48:3304:29:5804:52:22.9004:53:55.85+01:47:106:389,0
87GRYZ Jacek 138Bravehearts LegionowoJANÓWEK PIERWSZYM4087M 18000:01:1801:48:4202:52:3103:42:0804:28:1504:54:38.9004:55:57.20+01:49:116:419,0
88FLOREK Tomasz 102Bieganie SzydercówTARNÓWM4088M 18100:01:0301:49:5502:55:0703:46:2104:31:5204:54:58.7504:56:02.20+01:49:166:428,9
89KOSZOREK Marek 228RZESZÓWM4089M 18200:00:1101:47:4202:53:2503:50:0904:32:4204:56:15.2504:56:26.95+01:49:416:438,9
90KRUKAR Adam 548Finisz RymanówIWONICZM4090M 18300:01:1601:50:4002:54:3203:49:0204:33:2904:55:23.6004:56:40.30+01:49:546:428,9
91HAŁACZKIEWICZ Adam 144ExtremEWolfSZCZECINM4091M 18500:01:0201:57:2602:55:0903:48:5204:34:3104:55:45.0504:56:47.25+01:50:016:438,9
92BOKŁAK Mariusz 42KLUB BIEGACZA FARTLEKPAWŁOWICEM4092M 18800:00:4001:46:4102:55:4803:50:3504:34:5504:56:19.5004:56:59.65+01:50:146:448,9
93URBANEK Dariusz 470OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM4093M 18900:01:3401:48:4802:53:5603:49:5904:34:4504:55:50.6004:57:24.65+01:50:396:438,9
94KOWALCZYK Mariusz 230WolfpackŻÓŁWINM4094M 19000:02:3001:50:2402:53:2003:43:1204:28:5104:55:06.1504:57:36.80+01:50:516:428,9
95KAMIŃSKI Bartosz 181ZIELONA GORAM4095M 19100:01:0101:59:3603:03:3603:51:5004:35:0904:56:40.4004:57:41.70+01:50:566:448,9
96PODPŁOMYK Andrzej 360SportczesnaBARGŁYM4096M 19300:00:3601:41:1302:42:0703:31:5904:23:2704:57:33.0004:58:09.60+01:51:246:458,9
97SUŁKOWSKI Maciej 429Triathlon JarosławJAROSŁAWM4097M 19400:00:5101:52:2202:50:1103:47:2504:34:5704:57:43.8504:58:35.65+01:51:506:468,9
98JAMA Rafał 155Water TeamTRZEBOWNISKOM4098M 20200:01:0301:48:0502:55:3803:52:1004:37:0304:59:50.6505:00:54.45+01:54:096:488,8
99FEDAK Bohdan 93ZAGÓRZM4099M 20300:01:1101:53:0103:00:2703:58:0404:40:0804:59:44.7005:00:56.10+01:54:106:488,8
100GAWROŃSKI Hubert 121HugoKOSTRZYNM40100M 20600:01:1301:53:3302:54:2903:49:3204:35:3705:00:57.4505:02:11.05+01:55:256:508,8
101PESZEK Bogdan 354Ultra PrzesilenieDYNÓWM40101M 20700:00:2801:57:0203:02:3803:54:3704:38:5205:02:11.5005:02:40.10+01:55:546:528,7
102BILSKI Marek 38VegedogWARSZAWAM40102M 21200:00:3801:52:1702:56:3303:53:4404:38:3905:03:33.6005:04:11.95+01:57:266:538,7
103SROKA Krzysztof 414KRAKÓWM40103M 21300:02:1901:54:5502:56:2003:53:0904:39:3205:01:58.9505:04:17.95+01:57:326:518,7
104MROTEK Michał 313ATG - QUAPROKRUSZYN KRAJEŃSKIM40104M 21400:01:2001:52:5403:03:4304:02:3204:42:0405:04:01.9505:05:22.10+01:58:366:548,7
105ZIELIŃSKI Łukasz 527J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM40105M 22100:00:4202:01:4403:07:0603:58:1804:44:3405:08:16.6505:08:59.40+02:02:147:008,6
106PATRZYK Jacek 349J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM40106M 22200:00:4302:01:2503:07:0503:59:0904:44:3305:08:17.9005:09:01.00+02:02:157:008,6
107SYGIET Andrzej 434GLIWICEM40107M 22500:00:3901:54:0403:04:5504:03:5104:47:2705:09:18.7005:09:58.40+02:03:137:018,5
108SAWICKI Robert 390Bee runs with Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM40108M 22600:01:5201:57:0503:07:2204:03:2104:47:2605:08:18.6005:10:11.30+02:03:257:008,6
109KOŁODZIEJ Jacek 219Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM40109M 22700:01:3401:52:5102:58:3003:54:3504:42:2805:08:46.3005:10:20.40+02:03:357:018,6
110BRYŚ Rafał 46Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM40110M 22900:00:5101:54:5403:02:5704:02:1904:46:1605:09:37.8005:10:29.05+02:03:437:028,5
111BIEŃKOWSKI Stanisław 33WODNIAKOBÓRKIM40111M 23000:00:2401:58:2203:04:3703:59:4504:44:1705:10:27.0505:10:51.60+02:04:067:038,5
112WANDZEL Tomasz 478RYBNIKM40112M 23600:01:3001:57:0603:05:3604:08:2704:48:2905:11:00.4005:12:30.45+02:05:457:048,5
113NIEDŹWIEDŹ Tomasz 322ŚWIDNIKM40113M 23700:00:0801:52:1603:01:1203:58:5404:48:2405:12:48.4005:12:56.60+02:06:117:068,4
114OKON Michal 331Sport Pasje - Michal OkonJULIANOWM40114M 23900:02:0802:03:5503:23:5104:12:3704:51:3805:12:28.0005:14:36.90+02:07:517:068,4
115WRÓBEL Sebastian 512Apteka Gemini TeamGDYNIAM40115M 24000:01:3202:01:1303:11:0104:03:1804:48:4805:13:10.5005:14:42.70+02:07:577:078,4
115WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 484SZAPAR RUN & EXPEDITIONGDYNIAM40115M 24000:02:1601:57:3003:01:5804:00:2304:47:2105:12:26.3005:14:42.70+02:07:577:068,4
117WOJCIESZEK Andrzej 502Gemini Polska TeamSOPOTM40117M 24200:00:1901:44:0902:50:3403:51:1704:44:4505:14:23.8505:14:43.20+02:07:577:088,4
118WACŁAWIK Jan 473SANOKM40118M 24300:01:5101:58:4103:06:3904:06:0704:48:2605:13:17.7005:15:08.75+02:08:237:078,4
119DZIEWA Przemysław 92ATS WheelsBRANDWICAM40119M 24500:01:3001:55:4202:58:2803:55:3904:45:0205:13:57.6005:15:28.45+02:08:437:088,4
120KRUPA Jacek 239ATS WheelsRUDAM40120M 24600:01:3101:55:4502:58:2603:55:3704:45:0105:13:57.6005:15:28.85+02:08:437:088,4
121MALINOWSKI Marcin 286SIEDLISKAM40121M 24800:01:0901:55:5203:03:3004:02:5004:50:3305:14:42.7005:15:52.25+02:09:067:098,4
122SEKUŁA Mirek 392Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM40122M 24900:00:0801:53:2103:06:4804:11:2404:56:0405:18:22.1005:18:31.05+02:11:457:148,3
123GWOŹDZIOWSKI Marcin 142TARNOBRZEGM40123M 25000:00:2701:57:2603:12:1904:08:5404:53:3005:18:41.9505:19:09.25+02:12:237:148,3
124CZENCZEK Krystian 67RZESZÓWM40124M 25200:02:1101:55:1403:07:3104:03:3204:51:2005:17:22.5505:19:33.75+02:12:487:128,3
125KOPISZKA Tomasz 223STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB PIŁKARSKI HUBERTUSBIAŁY BÓRM40125M 25400:00:5401:54:2303:03:2704:03:5804:51:2005:19:10.3505:20:05.25+02:13:197:158,3
126GAŁEK Grzegorz 112SZCZECINM40126M 25800:01:2601:59:5303:08:0904:05:3304:54:2005:20:07.1505:21:33.60+02:14:487:168,2
127WALECZEK Sławomir 476BRZEZINKA ŚREDZKAM40127M 25900:00:4001:52:5703:04:5204:08:0604:55:2105:21:23.6005:22:04.45+02:15:197:188,2
128MAJKOWSKI Marcin 278GDYNIAM40128M 26000:01:2301:55:3103:05:3804:04:1704:54:4505:20:43.9005:22:07.00+02:15:217:178,2
129JEZIERSKI Jakub 166Orange PolskaWARSZAWAM40129M 26400:02:1001:59:2303:10:0204:10:1904:56:4005:21:46.8505:23:56.85+02:17:117:188,2
130KIN Rafał 198AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM40130M 26500:00:5902:04:1203:12:4504:10:3204:57:1505:23:10.6505:24:10.10+02:17:247:208,2
131JUROSZEK Józef 175PAWŁOWICEM40131M 26600:00:3901:46:4202:49:0503:42:5504:22:5800:40:0005:23:33.0005:24:12.00+02:17:266:269,3
132PAROL Paweł 345STANISŁAWÓWM40132M 26700:01:3501:53:2103:01:0904:09:0504:57:1205:22:38.3505:24:13.90+02:17:287:198,2
133JARZEMBOWSKI Tomasz 160WLKP Mountains UltraPLEWISKAM40133M 26800:00:1502:03:2503:13:2004:11:1305:00:0405:24:05.6505:24:21.10+02:17:357:218,1
134SOBCZAK Mikołaj 409WLKP ULTRA MOUNTAINSSKÓRZEWOM40134M 27000:00:1502:03:2703:13:2304:11:1505:00:0905:24:12.8505:24:28.25+02:17:427:228,1
135FRĄC Dariusz 106Night Runners GliwiceGLIWICEM40135M 27200:01:0502:00:4503:09:2304:09:1704:57:4805:24:45.2005:25:51.05+02:19:057:228,1
136TUCHOWSKI Janusz 465DĘBICAM40136M 27400:00:4201:50:5403:02:3404:09:1004:59:4705:26:19.9005:27:02.65+02:20:177:258,1
137ROŻNIATA Andrzej 379SNG WILD DUCKSGŁOWNOM40137M 27600:00:2601:55:5603:09:1304:12:4005:02:0305:27:17.9505:27:44.15+02:20:587:268,1
138KŁOSOK Adam 210Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM40138M 27700:00:4001:54:5103:08:0704:10:3305:03:1105:27:59.3505:28:40.15+02:21:547:278,0
139KRZEPKOWSKI Radosław 242Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40139M 28100:01:3702:01:4103:13:5704:16:3105:03:5905:27:48.3005:29:25.85+02:22:407:278,1
140BEŁKOT Arkadiusz 30ŚWIĘTOCHŁOWICEM40140M 28500:00:4302:01:5203:09:5004:14:1805:05:1005:30:47.3005:31:30.30+02:24:447:318,0
141MIKOŁAJCZYK Mariusz 304IPA Pałac Mostowskich KSPWYSZKÓWM40141M 29100:02:1002:06:4603:18:5604:15:4405:06:4205:31:48.5505:33:59.05+02:27:137:328,0
142MISZCZYK Marcin 306KRAKÓWM40142M 29800:02:0302:06:2303:17:1504:18:0205:07:4105:34:22.5005:36:25.90+02:29:407:357,9
143DYLEWSKI Paweł 87Fizjo-SportŁĘCZNAM40143M 29900:00:5002:03:0403:12:1804:16:3705:09:2805:35:53.1505:36:43.90+02:29:587:387,9
144KIDA Andrzej 4LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW WM40144M 30100:01:2802:06:0903:14:1904:13:2905:06:3705:35:39.2505:37:07.45+02:30:227:377,9
145NITSCH Tomasz 326UNTSWARSZAWA (WESOŁA)M40145M 30400:01:4402:12:0603:28:3404:33:1405:17:4205:37:40.7005:39:24.85+02:32:397:407,8
146WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 486Run4Fun Waryjoty TeamGORLICEM40146M 30500:01:5201:57:0503:13:0504:16:4605:09:1905:37:59.1005:39:51.90+02:33:067:407,8
147ZBICIAK Grzegorz 523Łęczna BiegaSPICZYNM40147M 30600:00:5102:09:4003:24:4804:24:4205:14:2305:40:02.1005:40:53.35+02:34:087:437,8
148MARKIEWICZ Rafal 287WARSZAWAM40148M 30800:02:1002:03:5603:23:5104:26:3305:15:2105:39:11.4505:41:21.45+02:34:367:427,8
149RYBAK Łukasz 383WIELICZKAM40149M 30900:00:4201:58:0103:14:2604:22:3305:13:3805:40:41.7005:41:24.35+02:34:397:447,7
150KISIŃSKI Jarosław 202Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM40150M 31000:00:5001:59:5803:12:4904:17:4405:14:0205:41:53.3005:42:44.05+02:35:587:467,7
151BEDNARCZYK Dariusz 542ŚWIDNIKM40151M 31200:00:5801:57:1103:07:2304:18:3105:10:1605:43:23.3505:44:21.95+02:37:367:487,7
152ŁACHACZ Robert 271SZCZYTNOM40152M 31400:02:0602:05:3703:21:1304:24:3805:15:5705:42:34.8505:44:41.40+02:37:567:477,7
153ZIELINSKI Grzegorz 526WARSZAWAM40153M 31900:00:4702:01:2203:19:2104:35:3505:22:2305:45:14.0505:46:01.25+02:39:157:507,6
154DUCZMAL Wojciech 82OPOLEM40154M 32000:02:0402:04:2303:19:0104:19:3605:14:0405:44:07.7005:46:11.90+02:39:267:497,7
155GÓRZYŃSKI Piotr 136KOŃSKOWOLAM40155M 32400:00:2002:01:0103:24:5504:29:4305:23:5405:52:19.2505:52:39.95+02:45:548:007,5
156RYBICKI Tomasz 384Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM40156M 32600:01:1702:04:4603:27:4404:28:3705:21:5705:51:28.0505:52:45.40+02:46:007:597,5
157SZEWCZYK Artur 441Dokąd tak ciągle biegnę?CIEPIELÓWM40157M 32700:01:2002:08:4603:26:5204:26:5805:22:1305:51:29.5005:52:49.80+02:46:047:597,5
158STUSIŃSKI Mariusz 426MINSK MAZOWIECKIM40158M 32800:01:4302:12:0703:28:2504:33:1405:24:5005:51:09.8005:52:53.00+02:46:077:587,5
159GALUS Jacek 111TARNÓWM40159M 32900:00:3202:13:5003:30:5204:36:2305:28:2305:53:32.7505:54:05.45+02:47:208:027,5
160WITCZAK Paweł 499Wieluń biegaWIELUŃM40160M 33500:00:5702:08:4603:29:0504:33:1005:31:2605:59:09.5506:00:06.55+02:53:218:097,4
161GAJDA Jacek 110LUBSKOM40161M 33600:01:1602:08:5603:23:0904:33:2205:28:4805:59:45.6006:01:01.65+02:54:168:107,3
162ADAMSKI Bartłomiej 12MODLNICAM40162M 33900:01:3902:09:0003:29:4804:40:2205:35:1806:02:01.5506:03:40.65+02:56:558:137,3
163BUJAKOWSKI Patryk 49PROSZOWICEM40163M 34300:01:3402:06:4903:32:1204:44:1305:38:5106:05:25.1506:07:00.10+03:00:148:187,2
164URBANOWICZ Łukasz 471KRAKÓWM40164M 34600:00:0002:09:2503:31:2804:42:0105:39:1206:12:56.6006:12:56.60+03:06:118:287,1
165TOKARSKI Rafał 459KRAKÓWM40165M 34700:00:5802:10:4303:34:4304:51:2305:42:0806:12:20.7006:13:18.95+03:06:338:277,1
166WYDRO Rafał 514Fun&RunSTRZYŻÓWM40166M 34800:00:5302:16:0403:45:0604:58:0305:47:3506:13:18.4006:14:11.50+03:07:268:297,1
166SZPAKOWSKI Andrzej 442Fun&RunNIEWODNAM40166M 34800:00:5102:13:1803:37:2404:58:0405:47:3106:13:20.0006:14:11.50+03:07:268:297,1
168CHODOROWSKI Arkadiusz 57IPA Pałac Mostowskich KSPALEKSANDRÓWM40168M 35000:02:1202:19:0603:41:1004:45:4205:42:2406:16:57.2506:19:09.95+03:12:248:347,0
169ZNAMIEC Marcin 533IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM40169M 35100:02:0702:19:1203:40:5204:45:4605:42:2806:17:04.6506:19:12.35+03:12:278:347,0
170WILIMSKI Tomasz 490Night Runners GliwiceZABRZEM40170M 35300:01:0602:14:3903:38:0004:55:3805:52:4606:18:40.8506:19:47.35+03:13:028:367,0
171MIKOWSKI Grzegorz 305niezrzeszonyWARSZAWAM40171M 35600:01:5402:16:1703:39:3704:58:2705:54:0106:24:17.6006:26:12.30+03:19:268:446,9
172DUDEK Dominik 83BIELSKO-BIAŁAM40172M 35700:00:1902:29:0503:53:2105:02:2006:00:1306:28:27.1006:28:46.60+03:22:018:496,8
173KACZKIEWICZ Damian 177Night Runners GliwiceGLIWICEM40173M 35800:01:0702:09:2903:37:5904:55:4305:58:5206:28:30.0006:29:37.20+03:22:518:496,8
174WASILEWSKI Grzegorz 482Accenture Runners ClubWARSZAWAM40174M 35900:01:5802:26:5303:46:5605:05:1506:01:3506:30:59.6506:32:58.00+03:26:128:536,8
175JAWORSKI Piotr 164EkobiegiWARSZAWAM40175M 36000:01:3702:18:5503:54:4305:10:1406:03:3106:31:49.9006:33:27.45+03:26:428:546,7
176KAZANOWSKI Marcin 193Ofiary KamieńcaKAMIENIECM40176M 36600:01:1402:28:3203:52:3905:08:5406:10:4506:41:35.1006:42:49.85+03:36:049:076,6
177WOŹNIAK Michał 509BIAŁOBRZEGIM40177M 37200:02:1302:43:3504:03:1405:39:4906:43:2107:16:33.9007:18:47.20+04:12:019:556,0
178SZYMANIAK Paweł 449Danfoss / GrodziskGRODZISK MAZOWIECKIM40178M 37400:01:5302:25:3303:54:0605:52:5507:04:2807:42:01.5007:43:54.70+04:37:0910:305,7
178KURKUS Aleksander 253DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40178M 37400:01:5402:18:4303:31:2605:52:5207:04:2607:42:00.7007:43:54.70+04:37:0910:305,7
Znaleziono 179 wynik(ów)