VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 44KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 553
Wystartowało : 499
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 494
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 27.6km | 34.4km | 40.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
18km
Za Skrzyżowaniem
27.6km
Brzeziniak
34.4km
Przed Skrzyżowaniem
40.5km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KOCOŃ Mariusz 55910BLOGOPOLEM501M 5200:01:4801:38:4102:29:1603:10:5703:46:4204:05:02.4504:06:51.35 5:3410,8
2JASTRZĄB Piotr 163Dekan LeskoLESKOM502M 7000:00:1001:36:4302:28:3903:14:4003:54:4304:15:13.0504:15:23.10+00:08:315:4810,3
3FRYSIAK Artur 107Wieluń UltraWIELUŃM503M 7100:00:1001:35:1702:27:4303:13:5403:53:4304:15:47.5504:15:58.45+00:09:075:4810,3
4TERLECKI Krzysztof 455Cheł BiegaCHEŁMM504M 8300:00:2401:42:5702:36:3903:20:5504:00:2804:20:37.9504:21:02.70+00:14:115:5510,1
5BARĆ Piotr 26Planeta NiskoWOLINAM505M 9400:00:2601:41:3602:36:1203:22:3904:05:3004:27:33.7504:27:59.75+00:21:086:049,9
6KRAUZE Tomasz 236GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM506M 9700:00:5801:45:4402:42:3003:27:3104:08:0304:27:51.6004:28:50.15+00:21:586:059,9
7SUWEZDA Jacek 431Dzika CzewaCZĘSTOCHOWAM507M 10500:00:3801:40:3602:35:4903:25:4704:09:0804:31:03.0004:31:41.95+00:24:506:099,7
8LANGER Waldemar 258LESZNOM508M 10600:00:2901:43:1502:42:2003:28:4504:10:2904:31:22.8504:31:52.65+00:25:016:109,7
9KALTENBERG Janusz 180JAROSŁAWM509M 11000:00:5301:52:0702:47:5203:30:4904:12:0004:32:28.1504:33:21.30+00:26:296:119,7
10WALKOWSKI Tomasz 477JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM5010M 11100:01:2501:43:3102:42:4803:32:1804:13:0704:33:03.1004:34:28.40+00:27:376:129,7
11TOMAS Dariusz 462Triathlon JarosławJAROSŁAWM5011M 12800:00:5201:52:2102:50:5903:38:0104:19:1504:41:15.7504:42:08.35+00:35:176:239,4
12PAWELEC Piotr 351JASŁOM5012M 13000:00:2501:39:0402:39:1303:39:5404:20:4704:41:51.4004:42:16.75+00:35:256:249,4
13SACHANBINSKI Olek 387Labosport PolskaOZIMEKM5013M 13200:01:1501:45:4402:44:2503:36:3804:19:0104:41:31.0004:42:46.05+00:35:546:239,4
14TUTAJ Krzysztof 467ZBYLITOWSKA GÓRAM5014M 13400:00:5901:55:5402:56:1303:42:0604:21:4604:42:00.8504:43:00.05+00:36:086:249,4
15PORĘBA Eugeniusz 362MiechówMIECHÓWM5015M 14100:00:2201:47:1902:47:2803:39:2604:22:4304:46:10.1504:46:32.95+00:39:416:309,2
16FALKOWSKI Piotr 550KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5016M 14300:01:4401:47:4502:48:4203:44:1104:25:0204:45:00.1004:46:44.10+00:39:526:289,3
17GIERSZEWSKI Czarek 124Załoga GOLECKOM5017M 14600:00:1501:51:2702:50:4803:42:0904:25:5504:47:42.2004:47:58.10+00:41:066:329,2
18POREMBSKI Leszek 361WARSZAWAM5018M 15300:00:3701:48:2602:48:5903:43:4804:27:0304:50:01.1504:50:38.55+00:43:476:359,1
19LEŚNIAK Dariusz 261SZCZECINM5019M 15700:00:4001:49:0802:52:3003:45:3904:27:5104:50:18.4504:50:58.50+00:44:076:359,1
20LIK Marek 265Chełm biegaCHEŁMM5020M 17500:00:3201:52:0302:51:0503:43:2404:28:1704:53:24.9504:53:57.30+00:47:056:409,0
21OLEJNIK Krzysztof 333RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM5021M 17600:01:5902:03:4103:04:3903:51:4304:31:2404:52:02.3004:54:01.90+00:47:106:389,0
22PASZKIEL Artur 347SZCZECINKM5022M 18400:01:2001:53:2102:55:2703:49:5104:33:0604:55:23.4504:56:44.40+00:49:536:428,9
23ŻARCZYŃSKI Mariusz 5353:33 TeamWARSZAWAM5023M 19500:00:4601:58:0403:00:4003:50:2104:35:3704:58:00.1504:58:46.50+00:51:556:468,9
24SIEMIEŃCZUK Robert 395WARSZAWAM5024M 19600:00:4601:58:0403:00:4003:53:1504:34:5904:58:00.4504:58:47.10+00:51:556:468,9
25BEHRENDT Bartek 554GLIWICEM5025M 19700:01:3702:02:3203:07:3503:55:4304:36:5504:57:43.7504:59:21.05+00:52:296:468,9
26KOCHANIEC Waldemar 214TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM5026M 20100:01:0801:46:5102:51:1803:51:0504:36:1404:59:00.4005:00:08.40+00:53:176:478,8
27PIEKARSKI Wojciech 357AUGUSTÓWM5027M 20800:01:0201:55:5703:00:2703:57:0104:39:5305:01:42.0005:02:44.80+00:55:536:518,8
28WARZYCHA Krzysztof 481MAXeLBYTOMM5028M 21700:00:5801:59:3203:05:2503:58:1104:43:2105:05:46.9005:06:45.20+00:59:536:568,6
29MAJTYKA Tomasz 279Los Trepos CompanierosKRAKÓWM5029M 22400:01:2702:01:4803:08:4404:07:1604:48:1605:08:12.5005:09:39.85+01:02:487:008,6
30RYCHLIK Zbigniew 385MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWABYTOMM5030M 23200:01:2301:52:2502:59:3204:01:5704:47:5705:09:37.3505:11:00.50+01:04:097:028,5
31BARAŃSKI Michał 25WARSZAWAM5031M 24700:00:1801:59:5103:06:4004:05:3404:51:1105:15:26.6005:15:44.75+01:08:537:108,4
32KOTOWSKI Andrzej 229WROCŁAWM5032M 27100:00:4101:53:0203:04:5004:08:5004:56:4905:23:48.3505:24:29.55+01:17:387:218,2
33JEZIORNY Ryszard 167Wieluń BiegaWIELUŃM5033M 28200:00:5602:04:5203:18:5904:21:5405:06:4905:28:37.6005:29:33.70+01:22:427:288,0
34BURY Marek 51SOSNOWIECM5034M 29000:01:1202:05:1503:14:1704:17:5605:07:5805:32:40.2005:33:52.80+01:27:017:337,9
35ZIELONKA Mariusz 528Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM5035M 29400:01:5202:12:0403:23:0404:18:5205:08:2505:33:51.5005:35:44.10+01:28:527:357,9
36KAJA Robert 178Wielun BiegaWIELUŃM5036M 29500:00:5602:04:5203:19:1404:20:0205:09:2105:34:50.8005:35:47.65+01:28:567:367,9
37GŁÓWKA Alfred 126karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5037M 30700:00:4502:02:3103:19:0304:24:4205:15:3705:40:20.1505:41:05.25+01:34:137:447,8
38JÓZEFIAK Jakub 171BokonioniNOWY SĄCZM5038M 31600:01:4402:08:0803:28:1404:29:1105:19:2505:43:49.1505:45:34.05+01:38:427:487,7
39KUBASIEWICZ Paweł 245JÓZEFOSŁAWM5039M 32500:00:2001:59:4703:24:5404:31:1805:23:5505:52:20.0505:52:40.20+01:45:488:007,5
40DRABIK Jacek 558KRAKÓWM5040M 33000:00:2902:04:0903:23:3404:33:1405:28:0005:55:07.4505:55:36.90+01:48:458:047,4
41MOREK Krzysztof 310KRAKÓWM5041M 33300:00:0902:08:1503:28:4504:34:5105:29:2105:59:10.0005:59:19.60+01:52:288:097,4
42WYSOKIŃSKI Jerzy 516Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5042M 33400:02:0202:14:5103:32:3404:48:4805:37:0905:57:23.1505:59:25.55+01:52:348:077,4
43ZMYJ Mariusz 531#ADAMCZERWIŃSKITEAMPAWLIKOWICE 407M5043M 35400:00:2102:07:1703:27:5104:43:4905:42:0906:20:15.5006:20:37.10+02:13:458:386,9
44ADAMCZYK Wojciech 10West Coast Runners CyprusBRZEZINYM5044M 36200:01:2802:17:1103:43:1405:08:4406:06:5706:37:07.9006:38:36.75+02:31:459:016,6
45OBARSKI Norbert 329KIELCEM5045M 36500:01:5702:18:0303:48:0405:04:2606:05:2406:39:26.8506:41:24.45+02:34:339:046,6
46OLSZAK Zenon 336WARSZAWAM5046M 36800:01:1802:19:1803:58:5905:29:0206:24:1506:52:54.0006:54:12.10+02:47:209:236,4
47BIERNACKI Tomasz 34Free Hunters Poland & Adventure SeekersŁÓDŹM5047M 36900:01:4702:31:0603:54:4705:10:4106:18:1606:54:19.9006:56:07.80+02:49:169:256,4
48CHABROS Jacek 54EtremeWolfSZCZECINM5048M 37300:00:5902:34:3104:00:2005:42:1806:48:1907:21:30.5007:22:30.30+03:15:3810:026,0
Znaleziono 48 wynik(ów)