Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 44 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 553 |
Wystartowało : | 499 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 494 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Roztoki 18km | Za Skrzyżowaniem 27.6km | Brzeziniak 34.4km | Przed Skrzyżowaniem 40.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOREK Krzysztof | 310 | KRAKÓW | M50 | 00:00:09 | 02:08:15 | 03:28:45 | 04:34:51 | 05:29:21 | ||
2 | FRYSIAK Artur | 107 | Wieluń Ultra | WIELUŃ | M50 | 00:00:10 | 01:35:17 | 02:27:43 | 03:13:54 | 03:53:43 | |
3 | JASTRZĄB Piotr | 163 | Dekan Lesko | LESKO | M50 | 00:00:10 | 01:36:43 | 02:28:39 | 03:14:40 | 03:54:43 | |
4 | GIERSZEWSKI Czarek | 124 | Załoga G | OLECKO | M50 | 00:00:15 | 01:51:27 | 02:50:48 | 03:42:09 | 04:25:55 | |
5 | BARAŃSKI Michał | 25 | WARSZAWA | M50 | 00:00:18 | 01:59:51 | 03:06:40 | 04:05:34 | 04:51:11 | ||
6 | KUBASIEWICZ Paweł | 245 | JÓZEFOSŁAW | M50 | 00:00:20 | 01:59:47 | 03:24:54 | 04:31:18 | 05:23:55 | ||
7 | ZMYJ Mariusz | 531 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | PAWLIKOWICE 407 | M50 | 00:00:21 | 02:07:17 | 03:27:51 | 04:43:49 | 05:42:09 | |
8 | PORĘBA Eugeniusz | 362 | Miechów | MIECHÓW | M50 | 00:00:22 | 01:47:19 | 02:47:28 | 03:39:26 | 04:22:43 | |
9 | TERLECKI Krzysztof | 455 | Cheł Biega | CHEŁM | M50 | 00:00:24 | 01:42:57 | 02:36:39 | 03:20:55 | 04:00:28 | |
10 | PAWELEC Piotr | 351 | JASŁO | M50 | 00:00:25 | 01:39:04 | 02:39:13 | 03:39:54 | 04:20:47 | ||
11 | BARĆ Piotr | 26 | Planeta Nisko | WOLINA | M50 | 00:00:26 | 01:41:36 | 02:36:12 | 03:22:39 | 04:05:30 | |
12 | LANGER Waldemar | 258 | LESZNO | M50 | 00:00:29 | 01:43:15 | 02:42:20 | 03:28:45 | 04:10:29 | ||
13 | DRABIK Jacek | 558 | KRAKÓW | M50 | 00:00:29 | 02:04:09 | 03:23:34 | 04:33:14 | 05:28:00 | ||
14 | LIK Marek | 265 | Chełm biega | CHEŁM | M50 | 00:00:32 | 01:52:03 | 02:51:05 | 03:43:24 | 04:28:17 | |
15 | POREMBSKI Leszek | 361 | WARSZAWA | M50 | 00:00:37 | 01:48:26 | 02:48:59 | 03:43:48 | 04:27:03 | ||
16 | SUWEZDA Jacek | 431 | Dzika Czewa | CZĘSTOCHOWA | M50 | 00:00:38 | 01:40:36 | 02:35:49 | 03:25:47 | 04:09:08 | |
17 | LEŚNIAK Dariusz | 261 | SZCZECIN | M50 | 00:00:40 | 01:49:08 | 02:52:30 | 03:45:39 | 04:27:51 | ||
18 | KOTOWSKI Andrzej | 229 | WROCŁAW | M50 | 00:00:41 | 01:53:02 | 03:04:50 | 04:08:50 | 04:56:49 | ||
19 | GŁÓWKA Alfred | 126 | karczma u freda | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50 | 00:00:45 | 02:02:31 | 03:19:03 | 04:24:42 | 05:15:37 | |
20 | SIEMIEŃCZUK Robert | 395 | WARSZAWA | M50 | 00:00:46 | 01:58:04 | 03:00:40 | 03:53:15 | 04:34:59 | ||
21 | ŻARCZYŃSKI Mariusz | 535 | 3:33 Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:46 | 01:58:04 | 03:00:40 | 03:50:21 | 04:35:37 | |
22 | TOMAS Dariusz | 462 | Triathlon Jarosław | JAROSŁAW | M50 | 00:00:52 | 01:52:21 | 02:50:59 | 03:38:01 | 04:19:15 | |
23 | KALTENBERG Janusz | 180 | JAROSŁAW | M50 | 00:00:53 | 01:52:07 | 02:47:52 | 03:30:49 | 04:12:00 | ||
24 | JEZIORNY Ryszard | 167 | Wieluń Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:56 | 02:04:52 | 03:18:59 | 04:21:54 | 05:06:49 | |
25 | KAJA Robert | 178 | Wielun Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:56 | 02:04:52 | 03:19:14 | 04:20:02 | 05:09:21 | |
26 | WARZYCHA Krzysztof | 481 | MAXeL | BYTOM | M50 | 00:00:58 | 01:59:32 | 03:05:25 | 03:58:11 | 04:43:21 | |
27 | KRAUZE Tomasz | 236 | GB Wrocławskie Morsy | WROCŁAW | M50 | 00:00:58 | 01:45:44 | 02:42:30 | 03:27:31 | 04:08:03 | |
28 | CHABROS Jacek | 54 | EtremeWolf | SZCZECIN | M50 | 00:00:59 | 02:34:31 | 04:00:20 | 05:42:18 | 06:48:19 | |
29 | TUTAJ Krzysztof | 467 | ZBYLITOWSKA GÓRA | M50 | 00:00:59 | 01:55:54 | 02:56:13 | 03:42:06 | 04:21:46 | ||
30 | PIEKARSKI Wojciech | 357 | AUGUSTÓW | M50 | 00:01:02 | 01:55:57 | 03:00:27 | 03:57:01 | 04:39:53 | ||
31 | KOCHANIEC Waldemar | 214 | TKKF Sokół Głogów Małopolski | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M50 | 00:01:08 | 01:46:51 | 02:51:18 | 03:51:05 | 04:36:14 | |
32 | BURY Marek | 51 | SOSNOWIEC | M50 | 00:01:12 | 02:05:15 | 03:14:17 | 04:17:56 | 05:07:58 | ||
33 | SACHANBINSKI Olek | 387 | Labosport Polska | OZIMEK | M50 | 00:01:15 | 01:45:44 | 02:44:25 | 03:36:38 | 04:19:01 | |
34 | OLSZAK Zenon | 336 | WARSZAWA | M50 | 00:01:18 | 02:19:18 | 03:58:59 | 05:29:02 | 06:24:15 | ||
35 | PASZKIEL Artur | 347 | SZCZECINK | M50 | 00:01:20 | 01:53:21 | 02:55:27 | 03:49:51 | 04:33:06 | ||
36 | RYCHLIK Zbigniew | 385 | MIŁOŚĆ JEST CIERPLIWA | BYTOM | M50 | 00:01:23 | 01:52:25 | 02:59:32 | 04:01:57 | 04:47:57 | |
37 | WALKOWSKI Tomasz | 477 | JacekBiega Running Team | NOWA IWICZNA | M50 | 00:01:25 | 01:43:31 | 02:42:48 | 03:32:18 | 04:13:07 | |
38 | MAJTYKA Tomasz | 279 | Los Trepos Companieros | KRAKÓW | M50 | 00:01:27 | 02:01:48 | 03:08:44 | 04:07:16 | 04:48:16 | |
39 | ADAMCZYK Wojciech | 10 | West Coast Runners Cyprus | BRZEZINY | M50 | 00:01:28 | 02:17:11 | 03:43:14 | 05:08:44 | 06:06:57 | |
40 | BEHRENDT Bartek | 554 | GLIWICE | M50 | 00:01:37 | 02:02:32 | 03:07:35 | 03:55:43 | 04:36:55 | ||
41 | FALKOWSKI Piotr | 550 | KS PEGAZ PIASECZNO | PIASECZNO | M50 | 00:01:44 | 01:47:45 | 02:48:42 | 03:44:11 | 04:25:02 | |
42 | JÓZEFIAK Jakub | 171 | Bokonioni | NOWY SĄCZ | M50 | 00:01:44 | 02:08:08 | 03:28:14 | 04:29:11 | 05:19:25 | |
43 | BIERNACKI Tomasz | 34 | Free Hunters Poland & Adventure Seekers | ŁÓDŹ | M50 | 00:01:47 | 02:31:06 | 03:54:47 | 05:10:41 | 06:18:16 | |
44 | KOCOŃ Mariusz | 559 | 10BLOG | OPOLE | M50 | 00:01:48 | 01:38:41 | 02:29:16 | 03:10:57 | 03:46:42 | |
45 | ZIELONKA Mariusz | 528 | Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań | POZNAŃ | M50 | 00:01:52 | 02:12:04 | 03:23:04 | 04:18:52 | 05:08:25 | |
46 | OBARSKI Norbert | 329 | KIELCE | M50 | 00:01:57 | 02:18:03 | 03:48:04 | 05:04:26 | 06:05:24 | ||
47 | OLEJNIK Krzysztof | 333 | RozbiegaMy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M50 | 00:01:59 | 02:03:41 | 03:04:39 | 03:51:43 | 04:31:24 | |
48 | WYSOKIŃSKI Jerzy | 516 | Orange Polska | BIAŁA PODLASKA | M50 | 00:02:02 | 02:14:51 | 03:32:34 | 04:48:48 | 05:37:09 |
Znaleziono 48 wynik(ów)