VII BIEG MIKOŁAJKOWY

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Police
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
960
Wystartowało:
841
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
838
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlasyfikacja RodzinnaKlasyfikacja MundurowaKlasyfikacja IV M.P. Grupy Azoty S.A.Czas startu5km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MINKO Arkadiusz 535SZCZECINM-301M 1Friends Team00:00:0000:16:5500:35:10.3000:35:10.30 3:3117.1
2PIWOWARCZYK Wojciech 2Europa systemsPYRZYCEM-201M 2Friends Team00:00:0000:16:5500:35:47.3000:35:48.05+00:00:373:3416.8
2BIENIEK Kamil 57Przeciw mysliwymPOLICEM-302M 200:00:0100:17:0800:35:46.9500:35:48.05+00:00:373:3416.8
4PAWLIŃSKI Piotr 3GRUPA AZOTY PolicePOLICEM-303M 4Tak00:00:0100:17:1800:36:21.5000:36:22.90+00:01:123:3816.5
5WILK Adrian 939KS IRONMANPOLICEM-202M 500:00:0100:17:3300:36:24.2000:36:25.30+00:01:153:3816.5
6DACKA Patryk 14SZCZECINM-304M 600:00:0000:17:3900:36:31.8500:36:32.40+00:01:223:3916.4
7KUBISZTAL Wojciech 417KB PIONIER SzczecinSZCZECINM-305M 7Friends Team00:00:0100:17:3900:36:46.9500:36:48.40+00:01:383:4016.3
8TROĆ Daniel 816MKL SzczecinWARZYMICEM-161M 8Friends Team00:00:0000:17:4600:37:02.2000:37:02.20+00:01:513:4216.2
9RYCAK Bartosz 690POLICEM-203M 9Tak00:00:0100:17:4500:37:10.0000:37:11.70+00:02:013:4316.1
10SANIEWSKI Dariusz 11UKL Ósemka PolicePOLICEM-306M 10UKL Ósemka PoliceTak00:00:0000:17:5200:37:23.8000:37:24.75+00:02:143:4416
11NIEWIADOMSKI Konrad 929Ac MilanDĘBNOM-307M 1100:00:0100:18:0900:37:35.4500:37:37.15+00:02:263:4516
12FILIPOWSKI Dariusz 186FehlaRunTeamSZCZECINM-401M 12Friends Team00:00:0100:18:0500:37:43.6500:37:45.05+00:02:343:4615.9
13SZYMAŃSKI Łukasz 944POBIEROWOM-308M 1300:00:0100:18:0400:37:45.6500:37:46.75+00:02:363:4615.9
14ZABIELSKI Józef 892SZCZECIM-402M 14Tak00:00:0000:18:2500:38:19.2000:38:19.20+00:03:083:4915.7
15APIECIONEK Mateusz 4Ukl Ósemka PolicePOLICEM-204M 15UKL Ósemka PoliceTak00:00:0200:18:1300:38:32.5000:38:34.70+00:03:243:5115.6
16CHAWAWKO Jonasz 953DĘBNOM-403M 1600:00:0100:18:2700:38:43.7500:38:45.25+00:03:343:5215.5
17HOPPE Grzegorz 264Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-309M 17Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:18:1400:38:56.1500:38:56.15+00:03:453:5315.4
18KUBLER Andrzej 418Wieczorne Bieganie w SzczecinieBEZRZECZEM-3010M 18Tak00:00:0300:18:5800:38:54.2500:38:57.45+00:03:473:5315.4
19WASILEWSKI Andrzej 837SZCZECINM-404M 19TRI GYM00:00:0300:18:4100:38:55.2000:38:58.95+00:03:483:5315.4
20KAPŁANIAK Adrian 326Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3011M 20BBL POLICETak00:00:0000:18:0600:38:59.1000:38:59.10+00:03:483:5315.4
21OKRUTA Bartłomiej 696SZCZECINM-3012M 2100:00:0400:18:3900:39:01.2000:39:05.25+00:03:543:5415.4
22GORSZKA Damian 922Parkrun SzczecinSZCZECINM-205M 2200:00:0200:18:2300:39:43.8500:39:46.00+00:04:353:5815.1
23WÓJCIAK Marcin 883SZCZECINM-206M 2300:00:0000:19:1200:40:05.3500:40:05.35+00:04:554:0015
24PIELECHOWSKI Piotr 622INCOM POLSKA SP. Z O.O.SZCZECINM-207M 2400:00:0300:19:2400:40:06.4500:40:09.55+00:04:594:0015
25WOJNACH Andrzej 866SzczecinSZCZECINM-405M 2500:00:0200:18:5600:40:22.5500:40:24.75+00:05:144:0214.9
26SKALSKI Mateusz 712POLICEM-3013M 26UKL Ósemka PoliceTak00:00:0100:19:3400:40:42.1000:40:43.75+00:05:334:0414.7
27OSETEK Sebastian 595KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-3014M 27KB Hermes Gryfino00:00:0300:19:3600:40:41.9500:40:45.35+00:05:354:0414.7
28BIAŁEK Beata 51Kb Hermes GryfinoŻARCZYNK-401K 1KB Hermes Gryfino00:00:0100:19:3400:40:48.3000:40:49.80+00:05:394:0414.7
29KANTORSKI Michał 325SZCZECINM-208M 2800:00:0400:19:4800:41:25.3500:41:29.80+00:06:194:0814.5
30SERWIN Krzysztof 705Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3015M 29Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0400:19:3400:41:32.1000:41:36.55+00:06:264:0914.4
31SZYMCZAK Marcin 795SZCZECINM-406M 30Tak00:00:0000:20:0700:41:44.6500:41:44.65+00:06:344:1014.4
32GLINA Rafał 211SUCHAŃM-407M 3100:00:0300:20:0700:41:43.8500:41:47.55+00:06:374:1014.4
33PLUTA Grzegorz 637KB Hermes GryfinoNOWE CZARNOWOM-501M 32KB Hermes Gryfino00:00:0100:20:0400:41:51.2500:41:52.45+00:06:424:1114.3
34JUNAK Michał 309DOLICEM-162M 33Tak00:00:0200:19:5200:42:09.9500:42:12.45+00:07:024:1314.2
35ALEKSANDROV Denys 16TrigymSZCZECINM-209M 34TRI GYM00:00:0500:19:4400:42:07.9500:42:13.20+00:07:024:1214.2
36NAWROCKI Konrad 562SZCZECINM-3016M 3500:00:0300:20:2400:42:13.9000:42:17.75+00:07:074:1314.2
37GWARDIAK Bartłomiej 247Prime Cargo PolandGOLENIÓWM-2010M 3600:00:0400:20:2600:42:18.8000:42:23.15+00:07:124:1314.2
38FĄFEREK Piotr 176SSC Salling Group/ TriGymSZCZECINM-3017M 37TRI GYM00:00:0400:20:2200:42:37.3000:42:42.25+00:07:314:1514.1
39MALISZEWSKI Paweł 502SZCZECINM-3018M 3800:00:0200:20:3700:42:44.1000:42:47.00+00:07:364:1614
40NADKIERNICZNY Zbyszek 556Gryfus SzczecinWĘGORZYNOM-408M 3900:00:0200:20:2500:42:49.4000:42:52.20+00:07:414:1714
41NIEWIADOMSKI Filip 569Ac MilanDĘBNOM-163M 4000:00:0400:20:3100:42:54.4000:42:58.55+00:07:484:1714
42BURAS Radosław 86GRYFINIOM-3019M 41Tak00:00:0000:20:3100:43:01.6500:43:01.65+00:07:514:1813.9
43EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 173SZCZECINM-3020M 4200:00:0700:21:0200:42:59.8500:43:07.25+00:07:564:1814
44OLEJNIK Przemek 582niezrzeszonySZCZECINM-502M 4300:00:0400:20:4800:43:05.4500:43:10.25+00:07:594:1813.9
45OLEJARZ Damian 578POLICEM-3021M 4400:00:0400:20:2900:43:06.5500:43:10.60+00:08:004:1813.9
46GULAK Konrad 240POLICEM-2011M 4500:00:1100:21:4300:43:01.4500:43:12.80+00:08:024:1813.9
47KACZMAREK Maciej 317Bros TeamSZCZECINM-2012M 4600:00:0300:20:1900:43:14.0000:43:17.25+00:08:064:1913.9
48MAJ Krzysztof 494Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-164M 4700:00:0200:20:1900:43:15.1000:43:17.95+00:08:074:1913.9
49SZABAŁOWSKA Małgorzata 763MKL SzczecinekSZCZECINEKK-201K 200:00:0300:20:5700:43:22.7000:43:26.65+00:08:164:2013.8
50PELC Marek 61312 BZSZCZECINM-3022M 48Tak00:00:0100:20:4500:43:25.5000:43:26.95+00:08:164:2013.8
51KRZEŚNIOWSKI Marcin 412Rowerowy ZałomSZCZECINM-409M 49TRI GYM00:00:0200:20:2400:43:28.5500:43:30.75+00:08:204:2013.8
52WIERSZYCKI Jarosław 845Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-503M 50Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0200:20:4000:43:32.2500:43:34.70+00:08:244:2113.8
53KAMIŃSKA Agata 322Parkrun SzczecinSZCZECINK-301K 300:00:0200:20:5800:43:50.4500:43:53.35+00:08:434:2313.7
54FILIPCZAK Tomasz 183POLICEM-3023M 51Tak00:00:0600:20:5800:43:52.6500:43:59.00+00:08:484:2313.7
55ZALEWSKI Maciej 897SZCZECINM-4010M 5200:00:0300:21:1100:43:59.1000:44:02.85+00:08:524:2313.6
56ANDRUSZKIEWICZ Adrian 20Adi runner teamSARGARDM-165M 5300:00:0200:20:4400:44:01.4000:44:04.00+00:08:534:2413.6
57ZELEK Darek 904POLICEM-4011M 5400:00:0100:20:5300:44:12.1500:44:13.30+00:09:034:2513.6
58MIROWSKI Blazej 536UKL Osemka PolicePOLICEM-3024M 5500:00:0300:21:4400:44:23.1000:44:26.70+00:09:164:2613.5
59WESOŁOWSKI Marcin 839SADLNOM-3025M 5600:00:0400:21:3700:44:24.9500:44:29.45+00:09:194:2613.5
60ANDRUSZKIEWICZ Damian 19STARGARDM-166M 5700:00:0100:20:1200:44:32.6000:44:33.85+00:09:234:2713.5
61TOPOREK Przemysław 813SZCZECINM-3026M 5800:00:1600:21:2300:44:18.8500:44:34.90+00:09:244:2513.5
62SANETRA Dawid 699UKL OSEMKAPOLICEM-3027M 59UKL Ósemka Police00:00:0100:21:3000:44:35.3000:44:36.75+00:09:264:2713.5
63MURAWSKA Wioletta 554SZCZECINK-501K 400:00:0200:21:0700:44:35.2500:44:37.25+00:09:264:2713.5
64CHODOROWSKI Szymon 101My PortowcySZCZECINM-3028M 6000:00:0300:20:4800:44:44.8500:44:47.95+00:09:374:2813.4
65KWAŚNIEWSKI Bartosz 436MORYŃM-167M 6100:00:0200:20:3300:44:52.7500:44:54.95+00:09:444:2913.4
66HOŁOWEŃKO Marcin 262PRZĘSOCINM-4012M 62Tak00:00:0300:21:3000:44:58.9000:45:02.60+00:09:524:2913.3
67KIRILOW Piotr 341STARGARDM-3029M 6300:00:0500:21:3300:45:02.3500:45:07.95+00:09:574:3013.3
68DĘBICKI Jakub 143SZCZECINM-168M 6400:00:1500:21:3800:45:01.2500:45:16.25+00:10:054:3013.3
69JANCZURA Artur 923Biegam bo lubieDEBNOM-4013M 6500:00:0200:21:1600:45:18.4500:45:20.75+00:10:104:3113.2
70KUFEL Marcin 423BREL IISZCZECINM-4014M 6600:00:0300:22:0000:45:21.8500:45:25.40+00:10:154:3213.2
71HOŁYŃSKI Leszek 263KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM-3030M 67Tak00:00:0300:21:5500:45:27.2500:45:31.20+00:10:204:3213.2
72LIEBNER Patryk 462TrigymSZCZECINM-3031M 6800:00:0600:21:5600:45:28.9500:45:35.50+00:10:254:3213.2
73DOBERSZTYN Błażej 145SZCZECINM-4015M 6900:00:0400:21:2700:45:31.4500:45:35.95+00:10:254:3313.2
74CZYŻ Adam 133SZCZECINM-4016M 7000:00:0300:21:5600:45:38.2500:45:41.85+00:10:314:3313.1
75ROBAK Dawid 932SZCZECINM-3032M 7100:00:1100:21:2800:45:33.4500:45:45.40+00:10:354:3313.2
76SOBCZAK-CZYNSZ Anna 927FIZJOLINE SZCZECINSZCZECINK-302K 5POLICZANKI00:00:0100:21:4800:45:44.1500:45:45.85+00:10:354:3413.1
77ŚPIEWAK Konrad 803SZCZECINM-3033M 7200:00:0900:22:0400:45:38.3000:45:47.70+00:10:374:3313.1
78KASPEROWICZ Dariusz 330INCOM POLSKA SP. Z O.O.SZCZECINM-4017M 7300:00:0500:21:5100:45:59.3500:46:04.40+00:10:544:3513
79OLEJNICZAK Agnieszka 579RAZ SzczecinSZCZECINK-303K 6Biegające Śnieżynki00:00:0100:21:5900:46:04.1500:46:05.55+00:10:554:3613
80ALEKSIEWICZ Adrian 18Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4018M 7400:00:0500:21:5200:46:08.5000:46:13.85+00:11:034:3613
81WOŁYNIEC Szymon 878Wieczorne Bieganie w SzczecinieKOSZALINM-2013M 7500:00:0600:22:1700:46:19.0500:46:25.45+00:11:154:3713
82BĘDKOWSKI Piotr 50WEŁTYŃM-2014M 76TRI GYM00:00:0400:21:4500:46:20.8000:46:25.60+00:11:154:3812.9
83DOBERSZTYN Franek 146SZCZECINM-169M 7700:00:0400:21:2700:46:24.3000:46:29.05+00:11:184:3812.9
84BABICZ Wojtek 27Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM-4019M 7800:00:0500:22:1200:46:29.8500:46:35.05+00:11:244:3912.9
85HAWRYLAK Marcin 253Ampio TeamSZCZECINM-504M 79Bieg Korczaka00:00:0100:22:2100:46:37.7000:46:39.25+00:11:284:3912.9
86BOJKO Marek 66STEPNICAM-4020M 8000:00:2300:22:2800:46:21.2000:46:44.45+00:11:344:3812.9
87PODZISZYŃSKI Sylwester 934KWP SP SZCZECINSZCZECINM-4021M 81Tak00:00:0400:22:1800:46:41.2500:46:45.60+00:11:354:4012.9
88BALCERZAK Przemysław 32UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-3034M 82UKL Ósemka PoliceTak00:00:0100:22:1600:46:45.9500:46:47.80+00:11:374:4012.8
89MILANOWICZ Maciej 533Bridgestone Stargard RunnersWOŁCZKOWOM-3035M 8300:00:0600:22:5400:46:43.3000:46:50.05+00:11:394:4012.8
90NAWROCKI Piotr 959SZCZECINM-505M 84Bieg Korczaka00:00:0600:22:3800:46:44.9500:46:51.20+00:11:404:4012.8
91BIELATKO Marcin 54DrawnoDRAWNOM-3036M 8500:00:0500:22:3000:46:52.2000:46:57.70+00:11:474:4112.8
91CHARĘZA Marcin 97Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM-3036M 8500:00:1700:22:4500:46:40.6500:46:57.70+00:11:474:4012.9
93KĘDZIELEWSKI Łukasz 334Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3038M 8700:00:1700:22:4500:46:40.8000:46:57.95+00:11:474:4012.9
94ŁOŚ Jarosław 479#rusz4literyPARSÓWM-3039M 8800:00:0500:22:2200:46:56.1500:47:01.80+00:11:514:4112.8
95JASINSKI Arkadiusz 290SZCZECINM-4022M 8900:00:0300:22:1600:47:00.2500:47:03.65+00:11:534:4212.8
96CENIUCH Magdalena 96Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-202K 7Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0100:22:2200:47:02.3000:47:04.05+00:11:534:4212.8
97PIOTROWSKA Marta 630SZCZECINK-304K 800:00:0200:22:3200:47:11.0500:47:13.40+00:12:034:4312.7
98SROGA Maciej 738NAMYSŁÓWM-3040M 90TRI GYMTak00:00:0000:21:5800:47:14.8500:47:14.85+00:12:044:4312.7
99DROŻDŻEWSKA Paulina 154MKS Hermes GryfinoGRYFINOK-161K 900:00:0300:22:3100:47:12.3500:47:15.60+00:12:054:4312.7
100WAHN Przemysław 828SZCZECINM-3041M 9100:00:2800:22:4600:46:51.1500:47:19.15+00:12:084:4112.8
101BERNACKI Mariusz 49MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4023M 9200:00:0800:22:4500:47:10.6500:47:19.55+00:12:094:4312.7
102KRYWALD Rafal 409Skb.dzikDOBRAM-4024M 9300:00:0400:22:2900:47:19.9500:47:24.00+00:12:134:4412.7
103HETMAŃSKI Arek 257LoveLasyBARTOSZEWOM-3042M 94Tak00:00:2600:22:5500:46:59.7500:47:25.95+00:12:154:4112.8
104PASIKOWSKI Kamil 960SKB DzikSZCZECINM-2015M 95SKB DZIKDydek00:00:0300:22:3000:47:25.0000:47:28.90+00:12:184:4412.7
105WOLSKI Tomasz 877Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4025M 9600:00:0500:22:5400:47:26.6000:47:32.40+00:12:224:4412.6
106OLBRYCHOWSKA Paulina 577Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-305K 10Biegające Śnieżynki00:00:0300:22:5900:47:30.8500:47:33.95+00:12:234:4512.6
107DYDEK Edyta 961SKB DzikSZCZECINK-203K 11SKB DZIKDydek00:00:0100:22:4500:47:33.5000:47:34.75+00:12:244:4512.6
108JUDKIEWICZ Piotr 308WOLINM-4026M 9700:00:0400:22:4600:47:30.4500:47:34.95+00:12:244:4512.6
109MUCHA Piotr 12Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4027M 9800:00:0600:23:0200:47:28.6000:47:35.05+00:12:244:4412.6
110TOKARSKI Rafał 809RAZ SzczecinSZCZECINM-506M 9900:00:0500:23:2300:47:32.7500:47:38.60+00:12:284:4512.6
111MARKS Maciej 512Stowarzyszenie Dołuje - KościnoDOŁUJEM-4028M 10000:00:0400:22:3600:47:35.1000:47:39.85+00:12:294:4512.6
112DRABARZ Michał 153zawadzkiego szczecinSZCZECINM-4029M 10100:00:1000:23:0200:47:31.7000:47:42.45+00:12:324:4512.6
113STODOLNY Paweł 750SZCZECINM-3043M 10200:00:0900:23:2000:47:33.9000:47:43.80+00:12:334:4512.6
114KOTOWSKA Iwona 375SZCZECINK-306K 1200:00:0000:23:4000:47:46.2500:47:46.25+00:12:354:4612.6
115JASTRZEBSKI Daniel 294SZCZECINM-4030M 10300:00:0500:23:1400:47:47.9000:47:53.70+00:12:434:4612.6
116HOŁOWCZAK Krzysztof 261BEZRZECZEM-3044M 10400:00:1000:23:0100:47:54.4500:48:05.20+00:12:544:4712.5
117PIOTROWSKA Dorota 940TRZEBIEŻK-307K 1300:00:0500:23:2100:47:59.7000:48:05.55+00:12:554:4812.5
118CIELUCH Paulina 115Chmielewski TeamPOLICEK-204K 14POLICZANKI00:00:0200:23:1300:48:04.7000:48:06.75+00:12:564:4812.5
119DZIEDZIC Michał 16712 BZSZCZECINM-3045M 105Tak00:00:0200:23:1400:48:14.2000:48:16.70+00:13:064:4912.4
120KOTOWSKI Dominik 376Grupa AzotySZCZECINM-3046M 106Tak00:00:0000:23:4200:48:23.5500:48:23.55+00:13:134:5012.4
121KACZMAREK Jan 319MIESZKOWICEM-601M 10700:00:0900:23:1400:48:17.0000:48:26.10+00:13:154:4912.4
122BUTRYN Krzysztof 13Aktywne ChoszcznoCHOSZCZNOM-4031M 108Tak00:00:0400:22:5600:48:23.2500:48:28.05+00:13:174:5012.4
123KAMIŃSKI Sławomir 323KMP ŚwinoujścieTRZEBIATÓWM-3047M 109Tak00:00:2400:23:1900:48:11.5500:48:35.70+00:13:254:4912.5
124WALTROWSKA Marta 830Raz SzczecinSZCZECINK-308K 15Biegające Śnieżynki00:00:0400:23:3900:48:40.6500:48:45.10+00:13:344:5212.3
125SOBCZAK Paweł 723Chmielewski Team - BBL PolicePLOICEM-3048M 11000:00:0000:23:4000:48:46.0000:48:46.00+00:13:354:5212.3
126GIERASIMOWICZ Szymon 208totalsport.plSZCZECINM-4032M 11100:00:0200:22:4700:48:43.7500:48:46.55+00:13:364:5212.3
127STRĄK Izabela 751Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-402K 16Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0600:23:4200:48:43.1500:48:49.50+00:13:394:5212.3
128KOŹMIC Ryszard 388Shell Duńska SzczecinPOLICEM-602M 11200:00:0100:22:4900:48:48.9500:48:50.50+00:13:404:5212.3
129KOWALCZYK Paweł 1Elitarny Klub Biegacza - Powolni z NadwagąRADZISZEWOM-3049M 11300:00:0800:23:2200:48:43.1000:48:51.40+00:13:414:5212.3
130CHARLEJ Ireneusz 98Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM-4033M 114Tak00:00:0000:23:0800:48:51.6500:48:51.65+00:13:414:5312.3
131OLEJNIK Wojciech 581STRZELCE KRAJEŃSKIEM-2016M 11500:00:1000:24:2000:48:47.8500:48:58.60+00:13:484:5212.3
132ZAZULAK Andrzej 902CHOJNAM-507M 116Tak00:00:0600:23:2300:48:53.9500:49:00.70+00:13:504:5312.3
133JANOWICZ Mateusz 281SZCZECINM-3050M 11700:00:3300:23:5800:48:33.6500:49:07.60+00:13:574:5112.4
134KOZANECKA Iwona 384SZCZECINK-601K 1700:00:0000:24:2900:49:09.2500:49:09.25+00:13:584:5412.2
135PIĄTEK Krystian 619GRYFINOGRYFINOM-3051M 11800:00:1400:24:1100:48:54.8500:49:09.55+00:13:594:5312.3
136AUGUSTYNIAK Grzegorz 26ŚWIDWINM-4034M 11900:00:0700:24:1500:49:02.4500:49:10.10+00:13:594:5412.2
137MRÓZ Ola 549WARZYMICEK-403K 1800:00:1000:23:3900:49:00.1000:49:11.00+00:14:004:5412.2
138GRYGORCEWICZ Władysław 231SKB DZIK PolicePOLICEM-603M 120SKB DZIKTak00:00:0500:23:2000:49:07.2000:49:12.55+00:14:024:5412.2
139PODOLAK Mirosław 640KP PSP GryfinoGRYFINOM-4035M 121Tak00:00:0600:23:5700:49:08.0500:49:14.10+00:14:034:5412.2
140KUSTRA Paulina 434BBL POLICEPOLICEK-309K 19BBL POLICETak00:00:0000:23:5000:49:15.5000:49:15.50+00:14:054:5512.2
141TRYCH Adrian 820KM PSP SzczecinSZCZECINM-4036M 122Tak00:00:0200:23:1300:49:23.5000:49:25.55+00:14:154:5612.1
142LEŚNIAK Dariusz 452SZCZECINM-508M 12300:00:1100:23:1200:49:18.5500:49:30.00+00:14:194:5512.2
143MISZCZYSZYN Bartosz 539ŚWIDWINM-3052M 12400:00:3900:24:2700:48:57.1500:49:36.55+00:14:264:5312.3
144BYLEWSKI Piotr 90Agencja Reklamowa BYLEWSKISZCZECINM-509M 12500:00:0500:23:5900:49:31.3500:49:36.90+00:14:264:5712.1
145STEFANIAK Piotr 744SZCZECINM-3053M 12600:00:1100:23:5900:49:26.0500:49:37.05+00:14:264:5612.1
146NIEWIADA Marek 568ŚWINOUJŚCIEM-3054M 127Tak00:00:1100:24:1800:49:25.6500:49:37.50+00:14:274:5612.1
147LENCEWICZ Grzegorz 449Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM-3055M 12800:00:0600:23:4700:49:32.1000:49:38.85+00:14:284:5712.1
148GRYGIELEWICZ Leszek 230BEZRZECZEM-5010M 12900:00:0400:23:4600:49:34.5000:49:39.45+00:14:294:5712.1
149FRANKIEWICZ Grzegorz 189SZCZECINM-3056M 13000:00:2200:24:2700:49:19.2000:49:41.35+00:14:314:5512.2
150PIWOWARSKI Darek 632Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4037M 13100:00:2600:24:4100:49:16.2000:49:42.55+00:14:324:5512.2
151FAŁOWSKI Bartek 175POLICEM-1610M 13200:00:1300:24:1200:49:30.8500:49:43.95+00:14:334:5712.1
152GĄGOL Marek 205POLICEM-3057M 13300:00:1800:24:3000:49:27.7000:49:46.35+00:14:364:5612.1
153BANASIAK Andrzej 35SZCZECINM-4038M 13400:00:0800:23:1300:49:43.6500:49:52.25+00:14:414:5812.1
154KOMAN Michał 356SZCZECINM-3058M 13500:00:0900:23:4300:49:48.8000:49:57.85+00:14:474:5812
155SZYMAŃSKI Sławomir 790sławomir szymańskiSZCZECINM-3059M 13600:00:2400:25:0200:49:36.4500:50:01.10+00:14:504:5712.1
156LEWICKI Piotr 457Wolny strzelecSZCZECINM-3060M 137Tak00:00:0100:23:1400:50:00.6000:50:01.75+00:14:515:0012
157ZAJĄC Maciej 896ŚWINOUJŚCIEM-3061M 13800:00:0600:24:2100:49:55.6500:50:02.50+00:14:524:5912
158PODPORSKA Izabela 642Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-404K 2000:00:0600:24:1500:49:56.0000:50:02.95+00:14:524:5912
159NAREJKO Paweł 560WARZYMICEM-2017M 139Tak00:00:0400:23:5300:50:03.4000:50:08.25+00:14:575:0012
160KOZŁOWSKI Krzysztof 386SZCZECINM-3062M 14000:00:0900:24:5400:49:59.7000:50:08.85+00:14:584:5912
161KOSMACZEWSKI Ryszard 371Judo Team SzczecinSZCZECINM-3063M 14100:00:0800:23:3800:50:02.9000:50:11.80+00:15:015:0012
162ZAWLIK Tomasz 901Pozytywnie zakręceniSZCZECINM-4039M 14200:00:1500:24:3000:49:58.1500:50:13.15+00:15:024:5912
163PRAWDA Sebastian 650Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4040M 14300:00:2800:25:3900:49:47.9000:50:16.50+00:15:064:5812
164ŁAWNICZAK Sebastian 472POLICEM-4041M 144Tak00:00:1600:24:0700:50:02.5500:50:19.50+00:15:095:0012
165BUDNY Wojciech 81SZCZECINM-3064M 14500:00:0800:23:5600:50:16.6500:50:24.85+00:15:145:0111.9
166TWÓR Sławomir 156Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4042M 146Tak00:00:0400:25:0500:50:22.8000:50:27.35+00:15:175:0211.9
167SACHARSKI Bartłomiej 695Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3065M 14700:00:2700:24:4400:50:08.5500:50:35.75+00:15:255:0012
168KRÓLEWICZ Szymon 398POLICEM-3066M 14800:00:1600:24:4200:50:26.8500:50:43.60+00:15:335:0211.9
169DROŹDZIEL Magdalena 120KB Hermes GryfinoGRYFINOK-3010K 21KB Hermes Gryfino00:00:0900:24:5200:50:34.8500:50:44.00+00:15:335:0311.9
170TROJGA Karolina 818Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-3011K 2200:00:0400:23:5100:50:41.6000:50:46.10+00:15:355:0411.8
171WITORZĘĆ Dariusz 867ŁĘGIM-4043M 14900:00:0700:24:1400:50:42.2000:50:49.40+00:15:395:0411.8
172ORŁOWSKI Paweł 5901977MIERZYNM-4044M 15000:00:1600:24:3200:50:33.7500:50:50.20+00:15:395:0311.9
173JONASIK Joanna 304Pyrzyce BiegająPYRZYCEK-3012K 2300:00:1600:25:1400:50:34.7000:50:51.45+00:15:415:0311.9
173JONASIK Tomasz 305PYRZYCEM-3067M 151Tak00:00:1600:25:1300:50:34.9000:50:51.45+00:15:415:0311.9
175SKRZYPIEC Andrzej 718Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM-604M 152Biegacze Świnoujście00:00:2100:25:5200:50:37.2500:50:59.10+00:15:485:0311.8
176KACPERSKI Piotr 315SZCZECINM-5011M 15300:00:0600:24:0000:50:53.4500:50:59.80+00:15:495:0511.8
177PLUCINSKI Wojciech 636RESKOM-4045M 15400:00:0800:25:2700:50:53.3500:51:01.85+00:15:515:0511.8
178KRZYWIEC Marcin 414POLICEM-3068M 15500:00:0700:24:0700:50:57.2500:51:04.65+00:15:545:0511.8
179SAŁAMAJ Piotr 698JKB PodbórzSZCZECINM-5012M 15600:00:2300:24:3900:50:43.8500:51:07.45+00:15:575:0411.8
180FILIPIAK Michał 185SZCZECINM-4046M 15700:00:0900:24:4500:51:00.5500:51:09.90+00:15:595:0611.8
181JARZYNA Ryszard 289SZWLA StargardSTARGARDM-4047M 15800:00:0200:23:1800:51:07.9500:51:09.95+00:15:595:0611.7
182FELTYNOWSKA Asia 178SZCZECINK-205K 2400:00:3000:25:0300:50:55.7000:51:26.65+00:16:165:0511.8
183KIBITLEWSKI Łukasz 336SZCZECINM-3069M 15900:00:0200:25:0300:51:25.5500:51:28.45+00:16:185:0811.7
184BAGIŃSKI Marcin 29KOBYLANKAM-3070M 16000:00:0400:26:0100:51:24.1000:51:28.95+00:16:185:0811.7
185MAŁOCHA Adam 507ŚWINOUJŚCIEM-1611M 161Biegacze ŚwinoujścieMałocha00:00:1200:24:4000:51:20.4500:51:32.75+00:16:225:0811.7
186ZAPOR Anna 899SZCZECINK-405K 2500:00:1500:24:5900:51:20.0500:51:35.20+00:16:245:0811.7
187PIĘTKA Grzegorz 624503071645SZCZECINM-4048M 16200:00:5500:25:0700:50:45.3500:51:40.55+00:16:305:0411.8
188FIRLIK Mirosław 187KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM-5013M 16300:00:1300:25:1000:51:28.6500:51:42.35+00:16:325:0811.7
189ŁUKASIEWICZ Robert 481SZCZECINM-4049M 16400:00:1500:25:2500:51:28.8000:51:44.75+00:16:345:0811.7
190MADEJ Anna 490UKL Ósemka PoliceSZCZECINK-3013K 2600:00:0400:25:0300:51:42.4500:51:46.60+00:16:365:1011.6
191SZYMKIEWICZ Robert 796team GryficiMIĘDZYRZECZM-5014M 16500:00:0600:24:2800:51:41.2500:51:47.65+00:16:375:1011.6
192JAROSŁAWSKA Sandra 288POLICEK-206K 27Babcia i WnukiWróżki i Bałwanki00:00:0000:25:2100:51:49.8500:51:49.85+00:16:395:1011.6
193KOPKA Magdalena 36612 Brygada ZmechanizowanaPOLICEK-3014K 28Tak00:00:0800:25:3800:51:42.8500:51:51.50+00:16:415:1011.6
194WALCZAK Tadeusz 829POLICEM-5015M 16600:00:0200:24:1700:51:51.1500:51:53.65+00:16:435:1111.6
195SOWISZ Adrianna 736SOWISZ TEAMSZCZECINK-207K 29SOWISZ TEAM00:00:1600:24:5700:51:37.9000:51:54.35+00:16:445:0911.6
196PAWŁASZEK Lech 611BEZRZECZEM-3071M 16700:00:0800:25:2900:51:59.3500:52:07.95+00:16:575:1111.5
197WILKOWSKI Tomasz 858Pyrzyce BiegająPYRZYCEM-3072M 16800:00:2900:26:0900:51:43.0500:52:12.60+00:17:025:1011.6
198LEWANDOWSKA Anna 453GRZEPNICAK-406K 3000:00:1600:25:2900:51:57.0500:52:13.50+00:17:035:1111.5
199FURMAŃSKI Marcin 192SZCZECINM-3073M 16900:00:0400:24:3500:52:15.8000:52:19.85+00:17:095:1311.5
200BANIAK Joanna 40Hiab Sport TeamSTARGARDK-208K 3100:00:1500:25:4800:52:05.2000:52:20.50+00:17:105:1211.5
201SOWISZ Cezary 737SOWISZ TEAMSZCZECINM-5016M 170SOWISZ TEAM00:00:1700:25:4200:52:03.9500:52:21.15+00:17:105:1211.5
202KORKUĆ Krzysztof 368SZCZECINM-4050M 17100:00:1600:24:5100:52:16.1000:52:33.00+00:17:225:1311.5
203STANKIEWICZ Krzysztof 741PRZECŁAWM-4051M 17200:00:1600:24:5100:52:16.4000:52:33.05+00:17:225:1311.5
204MAJ Patryk 492Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM-2018M 17300:00:0000:24:4500:52:34.7000:52:34.70+00:17:245:1511.4
205SKOCZYLAS Patryk 714InCom Polska Sp. z o.o.SZCZECINM-2019M 17400:00:3700:25:3900:51:57.7000:52:35.40+00:17:255:1111.5
206MLECZEK Roman 540Babinek BiegaBANIEM-4052M 17500:00:1400:25:5300:52:23.7000:52:37.90+00:17:275:1411.5
207KARASIEWICZ Łukasz 327GrubAsy Run SzczecinSZCZECINM-3074M 17600:00:0300:25:0000:52:36.8500:52:40.60+00:17:305:1511.4
208KULON Aleksander 427Grubasy Run SzczecinSZCZECINM-2020M 17700:00:0300:25:0000:52:36.8500:52:40.70+00:17:305:1511.4
209OLEŚKIEWICZ Michał 583SZCZECINM-3075M 17800:00:1000:25:5800:52:35.0000:52:45.15+00:17:345:1511.4
210JANCZURA Wioletta 277Biegam bo lubieDEBNOK-407K 3200:00:0200:25:2100:52:44.5500:52:47.35+00:17:375:1611.4
211JESIONKA Jarek 301Stowarzyszenie Nasza ŚwierczynaNOWOGARDM-4053M 17900:00:3300:26:4100:52:19.1000:52:52.65+00:17:425:1311.5
212PLISZKA Dariusz 635POLICEM-2021M 18000:00:2400:26:2600:52:28.6000:52:53.25+00:17:425:1411.4
213CIEŚLA Paweł 121SZCZECINM-3076M 181Tak00:00:2300:25:5400:52:31.0000:52:54.75+00:17:445:1511.4
214TYMUL Jakub 823#tymtriteamSZCZECINM-4054M 18200:00:1500:25:1000:52:42.0000:52:57.20+00:17:465:1611.4
215MAŁOCHA Mariusz 506Dziady OCRŚWINOUJŚCIEM-4055M 183Biegacze ŚwinoujścieMałocha00:00:1100:25:3600:52:50.3000:53:02.25+00:17:515:1711.4
216 945  100:00:1700:25:3700:52:49.5500:53:07.05+00:17:565:1711.4
217FILIPIAK Przemysław 184POLICEM-3077M 18400:00:2000:26:0800:52:49.1500:53:09.35+00:17:595:1611.4
218ANIOŁA-KUSZ Dominik 22SZCZECINM-4056M 18500:00:3600:25:3800:52:33.9000:53:10.50+00:18:005:1511.4
219ZARZYCKI Piotr 900SZCZECINM-5017M 18600:00:1000:25:3800:53:00.1500:53:11.10+00:18:005:1811.3
220SZCZEPANIAK Izabela 767WŁOCŁAWEKK-209K 3300:00:0700:25:4100:53:03.5000:53:11.20+00:18:005:1811.3
221KRÓLAK Beata 397SP 8 PolicePOLICEK-502K 34POLICZANKI00:00:0300:25:2300:53:11.5500:53:14.70+00:18:045:1911.3
222GWIAŹDZIŃSKI Jakub 949SZCZECINM-3078M 18700:00:2400:25:4900:52:55.0500:53:20.00+00:18:095:1711.3
223PASŁAWSKI Paweł 396POLICEM-3079M 18800:00:0700:25:2800:53:13.6500:53:21.55+00:18:115:1911.3
224KOWALCZYK Paweł 380HOŻA TEAMSZCZECINM-4057M 18900:00:2400:26:1300:52:58.4000:53:22.55+00:18:125:1711.3
225SZAMOCKA Paulina 962SSC Salling GroupSZCZECINK-2010K 35SSC Salling Group00:00:0900:26:0700:53:15.7500:53:25.55+00:18:155:1911.3
226KOŁODZIEJCZAK Ania 355Wieczorne Bieganie w SzczecinieMYŚLIBÓRZK-162K 3600:00:2000:25:4000:53:05.1000:53:25.70+00:18:155:1811.3
227JANKOWSKA Edyta 279Stowarzyszenie Bliżej SiebieSTOLECK-408K 3700:00:1500:26:1200:53:12.8500:53:28.25+00:18:175:1911.3
228MURAWSKA Wioletta 555SKB DZIK POLICEPOLICEK-503K 38Biegające Śnieżynki00:00:0200:25:3100:53:26.7500:53:29.30+00:18:195:2011.2
229PRYMELSKI Jarosław 655SZCZECINM-3080M 19000:00:1000:26:1300:53:25.2500:53:35.35+00:18:255:2011.2
230CHOWAŃSKI Bartosz 105CJS TłumaczeniaLIPIANYM-4058M 19100:00:0700:25:4300:53:30.6500:53:38.10+00:18:275:2111.2
231GÓRSKI Łukasz 225SZCZECINM-2022M 19200:00:2900:25:4300:53:09.3000:53:38.35+00:18:285:1811.3
232MIKOŁAJUK Aneta 531BEZRZECZEK-409K 3900:00:0900:27:0700:53:33.3500:53:42.75+00:18:325:2111.2
233DUDKA Robert 158SZCZECINM-3081M 19300:00:2600:27:1500:53:17.5500:53:44.15+00:18:335:1911.3
234WASZKIEWICZ Jakub 838POLICEM-2023M 19400:00:2400:26:5700:53:21.3500:53:45.40+00:18:355:2011.2
235SZUSTAK Robert 786JAEGER POLSKAGRYFINOM-4059M 19500:00:1100:26:1700:53:36.0000:53:47.55+00:18:375:2111.2
236TUREK Agata 836POLICEK-504K 4000:00:0000:26:0900:53:47.6000:53:47.60+00:18:375:2211.2
237KOCHAŃSKI Tomek 348PILCHOWOM-4060M 19600:00:1100:24:5500:53:37.1500:53:48.45+00:18:385:2111.2
238BARTOSIŃSKI Piotr 44Time55SZCZECINM-5018M 19700:00:0800:26:0100:53:43.2500:53:51.25+00:18:405:2211.2
239ANTKIEWICZ Agnieszka 23BEZRZECZEK-3015K 41Biegające Śnieżynki00:00:0800:26:0100:53:43.3500:53:51.55+00:18:415:2211.2
240KRACZOWSKI Mirosław 389SZCZECINM-4061M 19800:00:1100:25:5000:53:42.4000:53:53.95+00:18:435:2211.2
241DOMALEWSKA Teresa 150KS UZNAMŚWINOUJSCIEK-602K 4200:00:1100:26:0500:53:42.4500:53:54.20+00:18:435:2211.2
242STĘPNIAK Lesław 749SZCZECINM-4062M 199Tak00:00:1100:25:4000:53:44.4500:53:55.90+00:18:455:2211.2
243RAKOWSKI Piotr 665POLICEM-5019M 20000:00:1900:25:4900:53:37.2500:53:56.50+00:18:465:2111.2
244KOZAK Marta 383ZDRun ExtremeDRAWSKO POMORSKIEK-3016K 4300:00:1400:26:2400:53:45.3000:53:59.75+00:18:495:2211.2
245CHLEBOWSKI Hubert 99RunGryf GryficePŁOTYM-3082M 20100:00:1000:26:4900:53:49.6000:53:59.95+00:18:495:2211.1
246DYWELSKI Marcin 950Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM-3083M 20200:00:3300:25:2800:53:27.0000:54:00.65+00:18:505:2011.2
247LEWIKOWSKA Patrycja 458Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4010K 4400:00:2800:27:1000:53:32.6000:54:00.95+00:18:505:2111.2
248BANAŚ Marcin 38Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4063M 20300:00:2600:26:4500:53:34.4500:54:01.10+00:18:505:2111.2
249WIELICZKO-SOLIŃSKA Anna 842PYRZYCEK-3017K 4500:00:2300:26:1800:53:40.7500:54:03.90+00:18:535:2211.2
250WRZOCHOL Paweł 966Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM-3084M 20400:00:0500:25:5500:53:59.6500:54:05.15+00:18:545:2411.1
251SYCHEL Magdalena 762POLICEK-3018K 4600:00:0200:25:2400:54:07.7000:54:10.20+00:18:595:2411.1
252DYKOWSKI Karol 163Wicher WarszewoSZCZECINM-3085M 20500:00:2000:26:5500:53:50.3500:54:10.65+00:19:005:2311.1
253MISZCZAK Damian 538SZCZECINM-3086M 20600:00:0800:27:5500:54:09.8000:54:18.00+00:19:075:2511.1
254WIĄCEK Anna 840KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-4011K 4700:00:1000:26:1000:54:11.6000:54:22.15+00:19:115:2511.1
255WOŹNIECKA Karolina 882Seaside Team Run KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3019K 4800:00:3200:27:2900:53:53.2000:54:25.55+00:19:155:2311.1
256MAŁOCHA Klaudyna 508ŚWINOUJŚCIEK-163K 49Biegacze ŚwinoujścieMałocha00:00:1300:26:1000:54:12.5500:54:25.65+00:19:155:2511.1
257JAKUBOWSKI Marcin 275SZCZECINM-3087M 20700:00:1400:26:4400:54:19.3000:54:34.15+00:19:235:2611
258WOJTKOWIAK Rafał 873SZCZECINM-4064M 208Tak00:00:2100:25:5700:54:14.5500:54:35.95+00:19:255:2511.1
259KOZŁOWSKI Adam 387Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-4065M 20900:00:1700:25:2800:54:21.4000:54:38.65+00:19:285:2611
260DYMNY Artur 165SSC Salling GroupSZCZECINM-3088M 21000:00:1000:25:4600:54:29.3500:54:39.50+00:19:295:2611
261STRZYGA Mariusz 756Stargard.Ja się nie ścigamSTARGARDM-4066M 21100:00:2600:27:2400:54:15.9000:54:42.55+00:19:325:2511.1
262POPŁAWSKA Weronika 825SZCZECINK-3020K 5000:00:2500:26:2300:54:18.7000:54:44.35+00:19:345:2511
263LĄCZAK Justyna 443Asseco Active TeamSZCZECINK-4012K 5100:00:0500:25:5800:54:38.9500:54:44.85+00:19:345:2711
264PEDA Leszek 612POLICEM-605M 21200:00:0700:26:4800:54:39.4500:54:46.90+00:19:365:2711
265POCURAJ Anna 662PYRZYCEK-3021K 5200:00:2200:26:1900:54:30.3500:54:52.85+00:19:425:2711
266TOMCZYK Ferdynand 812Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM-5020M 21300:00:3400:27:1700:54:18.4000:54:53.15+00:19:425:2511
267ZIELIŃSKA-MACIĄG Agnieszka 910SZCZECINK-4013K 5300:00:2500:27:1100:54:28.0000:54:53.90+00:19:435:2611
268SZYDŁOWSKA Alina 788SZCZECINK-3022K 5400:00:2500:27:1100:54:28.2500:54:53.95+00:19:435:2611
269REUTT Michał 672POLICEM-3089M 214Tak00:00:3500:26:5600:54:18.4000:54:54.20+00:19:435:2511
270KULIG Krzysztof 426Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM-4067M 21500:00:3300:27:1800:54:22.8000:54:56.35+00:19:465:2611
271ZELEK Mariusz 903Modlitwa biegania GryfinoSZCZECINM-4068M 21600:00:3300:27:1800:54:22.6500:54:56.40+00:19:465:2611
272ZIELIŃSKI Kamil 911SMT SzczecinSZCZECINM-3090M 217Tak00:00:1400:26:2900:54:44.8000:54:59.10+00:19:485:2811
273JAŃCZAK Bożena 283Klub Biegacza Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK-4014K 5500:00:1800:27:3500:54:40.9500:54:59.35+00:19:495:2811
274ZIELIŃSKA Dominika 909SMT SzczecinSZCZECINK-3023K 5600:00:1300:26:3000:54:46.1000:54:59.45+00:19:495:2811
275WOŹNIAK Piotr 881Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3091M 21800:00:3400:26:5600:54:30.4000:55:05.10+00:19:545:2711
276GUTOWSKI Tomasz 246Hawajskie RekinySTARGARDM-3092M 21900:00:1800:26:0900:54:48.1500:55:06.55+00:19:565:2810.9
277WYGLĄDACZ Alicja 890Hawajskie Rekiny/Wielgowo Na BiegowoSZCZECINK-4015K 5700:00:1800:26:0900:54:48.3500:55:06.65+00:19:565:2810.9
278BOHONOS Adam 65POLICEM-4069M 22000:00:0300:26:0700:55:04.1500:55:07.25+00:19:565:3010.9
279SZWARC Ewa 787SZCZECINK-3024K 58Tak00:00:1900:26:3500:54:47.6000:55:07.40+00:19:575:2810.9
280WYGLĄDACZ Arkadiusz 891UKS 13 WIELGOWOSZCZECINM-4070M 22100:00:1800:26:0900:54:49.7000:55:08.15+00:19:575:2910.9
281GOŁĄBIOWSKI Jarek 216Biegacze SwinoujscieŚWINOUJŚCIEM-5021M 222Biegacze Świnoujście00:00:2100:27:0200:54:56.9500:55:17.95+00:20:075:2910.9
282WOJTOWICZ Wiesław 874SZCZECINM-4071M 22300:00:0700:26:1200:55:12.7500:55:19.90+00:20:095:3110.9
283OLICHWER Rafał 584POZNAŃM-2024M 22400:00:1700:27:1200:55:06.1500:55:23.80+00:20:135:3010.9
284SZKUDLAREK Krzysztof 774SZCZECINM-5022M 22500:00:0900:26:2600:55:15.9000:55:25.20+00:20:145:3110.9
285GUTOWSKI Paweł 244eMKa StargardSTARGARDM-3093M 22600:00:2500:27:1300:55:00.3000:55:25.45+00:20:155:3010.9
286SAKOWSKA-CARŁO Magda 697Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-3025K 5900:00:0300:25:4100:55:24.1000:55:28.05+00:20:175:3210.8
287RĘKORAJSKA Ewa 674WAŁKNOK-4016K 6000:00:1200:27:0300:55:17.9500:55:30.40+00:20:205:3110.8
288WONDOŁOWSKI Stanisław 880Wieczorne bieganieSZCZECINM-606M 22700:00:0300:26:3400:55:27.3000:55:30.70+00:20:205:3210.8
289MAZUREK Grzegorz 522GWIKMORACZM-4072M 228Babcia i Wnuki00:00:1600:27:3100:55:20.8000:55:37.55+00:20:275:3210.8
290PRUSS Kasia 653Wkurw teamSZCZECINK-4017K 61Wkurw Team Szczecin00:00:1300:27:1400:55:26.0000:55:39.10+00:20:285:3210.8
290KLABAN Szymon 342WĄBRZEŹNOM-4073M 22900:00:2700:26:4300:55:11.8000:55:39.10+00:20:285:3110.9
292WÓJCIK Wojciech 885Wkurw_TeamSZCZECINM-3094M 230Wkurw Team Szczecin00:00:1200:27:1500:55:27.2000:55:39.35+00:20:295:3210.8
292ZIELIŃSKI Filip 912SZCZECINM-3094M 23000:00:3100:27:4800:55:07.7000:55:39.35+00:20:295:3010.9
294BANASZAK Marcin 37BEZRZECZEM-3096M 23200:00:2600:27:4500:55:13.4500:55:39.80+00:20:295:3110.9
295SOSNOWSKI Adrian 732SZCZECINM-4074M 23300:00:3000:27:3400:55:09.8000:55:40.20+00:20:295:3110.9
296JEMIELITY Julita 299SZCZECINK-3026K 6200:00:3300:27:0800:55:07.5500:55:40.65+00:20:305:3010.9
297KAMIONKA Andrzej 324Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3097M 23400:00:1800:26:3000:55:22.7000:55:41.60+00:20:315:3210.8
298GLUGLA Michał 951SZCZECINM-3098M 23500:00:2600:27:4400:55:16.7500:55:42.75+00:20:325:3110.9
299LIASKENKO Liliia 931SSC Salling Group/ TriGymSZCZECINK-2011K 63SSC Salling Group00:00:1900:26:3600:55:23.9000:55:43.15+00:20:325:3210.8
300GOŁUBOWICZ Marzena 937SZCZECINK-3027K 6400:00:2300:27:1000:55:25.5000:55:48.70+00:20:385:3210.8
301GARBACIAK Łukasz 197POLICEM-3099M 23600:00:1300:27:1100:55:37.9500:55:51.60+00:20:415:3310.8
302STĘPNIAK Grzegorz 747Klub Biegacza Kamień PomorskiTRZEBIESZEWOM-4075M 23700:00:1400:27:0000:55:37.6000:55:51.70+00:20:415:3310.8
303CZYŻEWSKI Mateusz 136wkurw_teamSZCZECINM-30100M 238Wkurw Team Szczecin00:00:1300:27:1500:55:39.7000:55:52.90+00:20:425:3310.8
304CZYŻEWSKA Mirosława 134wkurw_teamSZCZECINK-3028K 65Wkurw Team Szczecin00:00:1200:27:1500:55:40.4000:55:53.15+00:20:425:3410.8
305BRATKO Przemysław 72SZCZECINM-2025M 23900:00:2400:25:5000:55:29.4500:55:53.45+00:20:435:3210.8
306DĄBROWSKA Paulina 138CHEŁMNOK-2012K 6600:00:1500:27:0800:55:38.0500:55:53.60+00:20:435:3310.8
307KAMIŃSKA Adriana 321BBL POLICEPOLICEK-3029K 67BBL POLICE00:00:1500:27:0700:55:38.3500:55:53.95+00:20:435:3310.8
308JAWORCZYKOWSKI Paweł 298POLICEM-30101M 24000:00:3200:27:4400:55:30.1000:56:02.35+00:20:525:3310.8
309MACKIEWICZ Magdalena 487DługobieganieSZCZECINK-4018K 6800:00:0900:27:0700:55:55.5500:56:04.95+00:20:545:3510.7
310SAWARYN Damian 702SZCZECINM-2026M 24100:00:2300:26:3300:55:42.7500:56:05.75+00:20:555:3410.8
311SZULC Marcin 785POLICEM-30102M 24200:00:2900:26:3200:55:37.3500:56:06.70+00:20:565:3310.8
312BOBER Kamil 62Wkurw_Team SzczecinSZCZECINM-30103M 24300:00:1200:27:5300:55:55.1000:56:07.25+00:20:565:3510.7
313GÓRNIAK Dariusz 220JĘCZYDÓŁM-5023M 24400:00:1400:27:1400:55:57.6000:56:11.90+00:21:015:3510.7
314GÓRNIAK Joanna 221JĘCZYDÓŁK-505K 6900:00:1400:27:1400:55:57.8500:56:12.05+00:21:015:3510.7
315RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 691ŚWINOUJŚCIEK-3030K 7000:00:2000:27:2100:55:52.6000:56:12.90+00:21:025:3510.7
316ŻYLUK Bożena 919Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4019K 7100:00:2700:27:3100:55:47.9500:56:15.75+00:21:055:3410.8
317PRUSZANOW Marcin 654KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-4076M 245KB Hermes Gryfino00:00:3900:28:0700:55:36.9000:56:16.60+00:21:065:3310.8
318BARCZYK Krzysztof 9M-4077M 24600:00:5700:27:3000:55:25.3000:56:23.15+00:21:125:3210.8
319LASZKIEWICZ Waldemar 441KRZYWICEM-5024M 247Tak00:00:0600:26:5900:56:20.1000:56:26.15+00:21:155:3810.7
320CHMIELEWSKA Agnieszka 100Chmielewski Team - BBL PolicePOLICEK-4020K 72POLICZANKI00:00:0200:27:0600:56:26.4500:56:28.65+00:21:185:3810.6
321SZCZEPANIAK Iwona 768SZCZECINK-3031K 73Tak00:00:2300:27:4000:56:05.6500:56:28.80+00:21:185:3610.7
322ROSZAK Weronika 682CiuwerTeamSZCZECINK-2013K 7400:00:2300:27:3100:56:06.8000:56:30.15+00:21:195:3610.7
323BUDNA Anna 80SZCZECINK-2014K 7500:00:0700:26:2900:56:29.9000:56:37.35+00:21:275:3910.6
324JAKUBOWSKI Jan 276Grupa Szczecin-BukowoSZCZECINM-607M 24800:00:0900:26:5300:56:31.3500:56:40.35+00:21:305:3910.6
325SOWA Krzysztof 733SZCZECINM-30104M 24900:00:2800:27:1800:56:12.4500:56:41.40+00:21:315:3710.7
326SERDYŃSKI Adam 704SZCZECINM-5025M 25000:00:0500:27:2100:56:36.2000:56:42.10+00:21:315:3910.6
327SZCZYGIELSKI Radosław 772Decathlon SzczecinSZCZECINM-30105M 25100:00:0900:27:2800:56:34.7500:56:44.00+00:21:335:3910.6
328HANKE Patryk 252SZCZECINM-2027M 25200:00:1000:27:2700:56:33.9000:56:44.05+00:21:335:3910.6
328WILK Ania 855Decathlon SzczecinWIDUCHOWAK-2015K 7600:00:1000:27:2800:56:33.9000:56:44.05+00:21:335:3910.6
330OSIŃSKI Albert 596SZCZECINM-2028M 25300:00:0900:27:3900:56:34.6000:56:44.20+00:21:335:3910.6
331KACALSKA Zuzanna 314Decathlon SzczecinSZCZECINK-3032K 7700:00:0900:27:2800:56:34.3000:56:44.25+00:21:335:3910.6
332SZMYD Kacper 779V-ka chat Pogoń SzczecinSZCZECINM-30106M 25400:00:3300:27:0800:56:12.7500:56:46.65+00:21:365:3710.7
333KOIS Ewa 349SZCZECINK-3033K 7800:00:3200:27:5000:56:14.8000:56:47.25+00:21:365:3710.7
334ŻARNICKI Kacper 915SZCZECINM-2029M 25500:00:2900:28:2500:56:25.7500:56:55.00+00:21:445:3810.6
335WIŚNIEWSKA Marta 862WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4021K 7900:00:1900:27:4300:56:36.4000:56:55.75+00:21:455:3910.6
336MECHLIŃSKI Radosław 525SZCZECINM-30107M 256Tak00:00:4200:28:1600:56:17.5000:56:59.90+00:21:495:3710.7
337JAROSŁAWSKA Jowita 287SZCZECINK-3034K 80Babcia i WnukiWróżki i Bałwanki00:00:1000:27:3600:56:50.5500:57:01.05+00:21:505:4110.6
338ORŁOWSKI Bolesław 591NOWOGARDM-608M 25700:00:0200:28:0000:57:02.2500:57:04.50+00:21:545:4210.5
339ANIELSKI Michał 21SZCZECINM-30108M 25800:00:3900:27:4700:56:25.4000:57:05.05+00:21:545:3810.6
340PERŻYŁO Krzysztof 616POLICEM-2030M 25900:00:1100:26:4700:56:58.3000:57:09.85+00:21:595:4110.5
341GUMOWSKI Daniel 243POLICEM-4078M 26000:00:1900:27:1000:56:51.3000:57:10.85+00:22:005:4110.6
342SZLARB Paweł 775ISPL Paweł SzlarbSZCZECINM-5026M 26100:00:1700:27:0600:56:53.2000:57:11.10+00:22:005:4110.5
343GULAK Paweł 239POLICEM-30109M 26200:00:0000:27:2600:57:11.7000:57:11.70+00:22:015:4310.5
344ŁABACZ Piotr 471POLICEM-1612M 26300:00:2000:28:3100:56:55.5500:57:16.35+00:22:065:4110.5
345MAJCHER Radek 495Puszcza TeamSZCZECINM-4079M 26400:00:0000:28:1100:57:16.9500:57:16.95+00:22:065:4310.5
346KOMOROWSKI Michał 360SZCZECINM-30110M 26500:00:3100:27:1200:56:46.4500:57:18.00+00:22:075:4010.6
347LIGOCKI Paweł 465Vatican FamilyBIAŁOGARDM-2031M 26600:00:0600:26:4600:57:12.1500:57:18.20+00:22:075:4310.5
348MAZUREK Izabela 521Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-2016K 8100:00:2600:28:2900:56:51.8000:57:18.55+00:22:085:4110.6
349OLKOWICZ Marta 585SZCZECINK-2017K 8200:00:1100:27:5100:57:12.1500:57:23.30+00:22:135:4310.5
350CHROBOCIŃSKI Jan 108SZCZECINM-2032M 26700:00:2700:28:4200:56:58.8000:57:26.15+00:22:155:4110.5
351DEREŃ Grzegorz 14221 Baza Lotnictwa TaktycznegoŚWIDWINM-4080M 268Tak00:00:0700:27:5700:57:19.6000:57:27.30+00:22:175:4410.5
352PAWLUŚ Tomasz 610SSPS chemik PoliceTANOWOM-30111M 269Bieg KorczakaTak00:00:1900:26:5100:57:09.0000:57:28.25+00:22:175:4210.5
353TRYCZYK Agnieszka 821RAZSZCZECINK-3035K 8300:00:1300:28:0900:57:15.5000:57:28.75+00:22:185:4310.5
354WÓJCIK Krzysztof 884Dabrowski TeamBANIEM-30112M 27000:00:4500:26:2400:56:45.5500:57:30.95+00:22:205:4010.6
355RUDZEWICZ Mariusz 686SWINOUJSCIEM-30113M 27100:00:0200:26:2200:57:29.3500:57:31.70+00:22:215:4410.4
356SWOBODA Piotr 760LoveLasyPOLICEM-30114M 27200:00:0000:26:5500:57:31.3500:57:32.05+00:22:215:4510.4
356PLĄSEK Sylwester 634LoveLasyPOLICEM-4081M 272Tak00:00:0100:26:5300:57:30.7000:57:32.05+00:22:215:4510.4
358KRASNODĘBSKI Konrad 391BBL PoliceNOWE WARPNOM-4082M 274BBL POLICE00:00:0000:26:5500:57:31.3000:57:32.25+00:22:215:4510.4
359CZERWIŃSKI Dariusz 132LoveLasyPOLICEM-5027M 27500:00:0100:26:5300:57:31.3500:57:32.45+00:22:225:4510.4
360MIEDZIŃSKI Łukasz 530SZCZECINM-30115M 276Tak00:00:1900:26:5100:57:14.3500:57:33.70+00:22:235:4310.5
361MAĆKOWIAK Łukasz 488WOPR StargardSTARGARDM-30116M 27700:00:2500:27:1300:57:09.7000:57:34.80+00:22:245:4210.5
362GOZDEK Norbert 218SZCZECINM-2033M 27800:00:1000:28:1900:57:26.9500:57:37.70+00:22:275:4410.4
363WINIARSKI Marcin 860GOLENIÓWM-4083M 279Tak00:00:2300:27:3700:57:14.7000:57:38.25+00:22:275:4310.5
364PODOLAK Julia 641GRYFINOK-164K 8400:00:2200:27:5900:57:16.3500:57:38.55+00:22:285:4310.5
365FRĄCKOWIAK Hanna 191UKL Ósemka PolicePOLICEK-3036K 8500:00:0600:28:0000:57:33.0000:57:39.65+00:22:295:4510.4
366WIKLAK Natalia 850SZCZECINK-2018K 8600:00:2700:28:4300:57:13.2000:57:40.60+00:22:305:4310.5
367SZYSZKOWSKI Rafał 76SZCZECINM-30117M 28000:00:0900:28:4100:57:39.2500:57:48.35+00:22:385:4510.4
368KUFEL Krzysztof 422PatobieganieWARZYMICEM-30118M 28100:00:2900:27:2500:57:19.4000:57:48.65+00:22:385:4310.5
369RAKOCA Monika 663SZCZECINK-3037K 8700:00:3200:28:0000:57:17.5000:57:50.25+00:22:395:4310.5
370RAKOCA Piotr 664SZCZECINM-30119M 28200:00:3300:28:0100:57:17.3000:57:50.65+00:22:405:4310.5
371KOMOROWSKA Adrianna 359SZCZECINK-4022K 8800:00:1800:28:1200:57:33.6000:57:52.00+00:22:415:4510.4
372KOMOROWSKI Tomasz 361SZCZECINM-4084M 28300:00:1800:28:1200:57:33.2000:57:52.10+00:22:415:4510.4
373BIEGOŃSKI Tomasz 964SZCZECINM-30120M 28400:00:0800:26:2800:57:44.2500:57:52.45+00:22:425:4610.4
374POGORZELSKA Sylwia 644Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-3038K 8900:00:1500:28:1400:57:39.4500:57:54.60+00:22:445:4510.4
375DENEKO Maciej 141Sprint Logistyka Polska Sp. zo.o Sp.KSZCZECINM-4085M 28500:00:3200:28:4500:57:24.6500:57:56.80+00:22:465:4410.5
376KACZMAREK Kazimierz 318Bros TeamSZCZECINM-5028M 28600:00:2300:27:3500:57:38.7000:58:01.75+00:22:515:4510.4
377MIASKOWSKA-MAGADZIA Katarzyna 526GRYFINOK-4023K 9000:00:1500:28:0100:57:47.6500:58:02.85+00:22:525:4610.4
378KOSAKOWSK Izabela 369Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-3039K 9100:00:3000:28:3400:57:33.4000:58:03.75+00:22:535:4510.4
379WARYCH Bogumił 835SZCZECINM-609M 28700:00:2400:29:3900:57:40.8000:58:05.05+00:22:545:4610.4
380CHWIEJ Marcin 111Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM-30121M 288Biegacze Świnoujście00:00:2000:29:4000:57:44.4500:58:05.25+00:22:545:4610.4
381STRZELEC Tomasz 755KB Hermes GryfinoGRYFINOM-4086M 289KB Hermes Gryfino00:00:4000:29:2000:57:25.1000:58:05.35+00:22:555:4410.4
382GOZDYRA Darek 219RAZ SzczecinSZCZECINM-4087M 29000:00:4200:29:0300:57:26.0500:58:08.20+00:22:575:4410.4
383RYBICKA Eliza 548SZCZECINK-2019K 9200:00:3300:28:1500:57:35.1500:58:08.50+00:22:585:4510.4
384GOŁUBOWICZ Daniel 938SZCZECINM-30122M 29100:00:2300:27:1000:57:46.9500:58:10.40+00:23:005:4610.4
385BĄCIK Aneta 46SZCZECINK-4024K 9300:00:2200:28:2000:57:51.7000:58:14.65+00:23:045:4710.4
386ZACHĘCKA Żaneta 894Chmielewski Team - BBL PolicePOLICEK-3040K 94POLICZANKI00:00:0200:27:5400:58:18.1000:58:20.40+00:23:105:4910.3
387WOŁYŃSKI Dominik 879POLICEM-30123M 292Tak00:00:3400:30:1800:57:50.1500:58:24.40+00:23:145:4710.4
388ŻURAWSKI Michał 918STARGARDM-4088M 29300:00:4400:28:3500:57:41.0000:58:25.05+00:23:145:4610.4
389MATUL Hanna 516Kalmar RunnersSTARGARDK-3041K 9500:00:1700:27:5500:58:09.6500:58:27.30+00:23:175:4910.3
390SZYMAŃSKI Michał 793Bieg po browarSZCZECINM-30124M 29400:00:0000:29:5100:58:30.3500:58:30.35+00:23:205:5110.3
391ROSZAK Krystyna 683GRYFUS SzczecinPOLICEK-506K 9600:00:2600:27:5700:58:07.9000:58:34.40+00:23:245:4810.3
392TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 817SZCZECINK-2020K 97Tak00:00:2800:29:0600:58:07.5500:58:36.20+00:23:255:4810.3
393BUREK Andrzej 87K.S.P im.Św.Rodziny-SzczecinSZCZECINM-6010M 29500:00:2700:29:1300:58:11.9000:58:39.50+00:23:295:4910.3
394CHYBOWSKI Jarosław 113SZCZECINM-4089M 29600:00:1300:28:5300:58:27.6500:58:41.45+00:23:315:5010.3
394SZOTA Robert 783SMT SzczecinSZCZECINM-30125M 29600:00:2400:30:2500:58:17.0000:58:41.45+00:23:315:4910.3
396SKRZYPULEC Agnieszka 719POL11SZCZECINK-3042K 9800:00:2400:30:2500:58:17.1500:58:41.50+00:23:315:4910.3
397KASPRZAK Marek 332SZCZECINM-5029M 29800:00:2500:29:0600:58:20.8000:58:46.45+00:23:365:5010.3
398BIELINOWICZ Bartosz 55PRZECŁAWM-4090M 299Tak00:00:2100:27:3500:58:29.8500:58:51.75+00:23:415:5110.3
399JUDEK Krzysztof 307MIERZYNM-6011M 30000:00:2400:28:4200:58:27.9000:58:52.30+00:23:425:5010.3
400WOJTAŚ Agnieszka 872STARGARDK-4025K 9900:00:2400:28:1600:58:27.6500:58:52.60+00:23:425:5010.3
400WILKLISZ Wojcidch 857GARDNOM-4091M 30100:00:2500:28:1500:58:27.1500:58:52.60+00:23:425:5010.3
402MAJ Anna 493Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4026K 10000:00:2000:28:2500:58:42.1500:59:02.95+00:23:525:5210.2
403DOMAGALSKI Sławomir 149SKB DzikSZCZECINM-4092M 302SKB DZIK00:00:3200:29:0600:58:38.0000:59:10.00+00:23:595:5110.2
404KOWALCZYK Mirosława 377PYRZYCEK-507K 10100:00:1200:28:3000:58:57.6000:59:10.05+00:23:595:5310.2
405REKOWSKA Danuta 671BEZRZECZEK-508K 10200:00:0300:28:0200:59:11.1500:59:14.45+00:24:045:5510.1
406KOZICKI Zbigniew 385Parkrun GrudziadzGRUDZIADZM-5030M 30300:00:1100:28:3100:59:06.3000:59:17.85+00:24:075:5410.2
407POSZUMSKA Gabriela 648SZCZECINK-2021K 10300:00:2600:28:4600:58:54.9500:59:21.25+00:24:105:5310.2
408GRALAK Justyna 226SZCZECINK-3043K 104Tak00:00:0000:28:2400:59:22.4500:59:22.45+00:24:125:5610.1
409REINHOLZ Elżbieta 669SZCZECINK-4027K 10500:00:0000:29:1600:59:22.7000:59:22.70+00:24:125:5610.1
410KRZEMIONKA Daniel 41112BZSZCZECINM-4093M 304TakTak00:00:1100:28:1300:59:13.5000:59:24.75+00:24:145:5510.1
411BORKOWSKA Alicja 68ZŁOCIENIECK-4028K 10600:00:0200:28:4400:59:23.1500:59:25.60+00:24:155:5610.1
412SKARŻYŃSKA Anna 713CHOJNAK-2022K 10700:00:0700:28:2800:59:18.2500:59:26.00+00:24:155:5510.1
413KRUCZKOWSKA Malwina 400KruczkiGRYFINOK-2023K 10800:00:1600:29:0000:59:12.0500:59:28.50+00:24:185:5510.1
414KRUCZKOWSKA Agnieszka 401KruczkiGRYFINOK-4029K 10900:00:1600:29:0000:59:12.3000:59:28.65+00:24:185:5510.1
415ŻURAWSKA Krystyna 917BBL PolicePOLICEK-2024K 110BBL POLICE00:00:1600:28:5700:59:17.0500:59:33.20+00:24:225:5510.1
416KRUPA Roksana 403POLICEK-2025K 11100:00:0400:27:5900:59:28.8500:59:33.60+00:24:235:5610.1
417KONOPACKA Paulina 936POLICEK-3044K 11200:00:0400:27:5900:59:29.0500:59:33.90+00:24:235:5610.1
418LISICKI Jan 468SzczecinSZCZECINM-6012M 30500:00:1200:29:2500:59:24.7500:59:37.40+00:24:275:5610.1
419CZACZYK Katarzyna 127SZCZECINK-3045K 11300:00:2900:28:4100:59:08.8500:59:38.45+00:24:285:5410.1
420SMOLSKA Barbara 722SZCZECINK-4030K 11400:00:3500:29:2100:59:03.7000:59:38.75+00:24:285:5410.2
421KUKUROWSKA Sylwia 425BBL PolicePRZĘSOCINK-4031K 115BBL POLICE00:00:1600:28:5700:59:22.4000:59:38.90+00:24:285:5610.1
422PUPEK Małgorzata 657SZCZECINK-3046K 11600:00:3600:28:2900:59:04.8500:59:40.85+00:24:305:5410.2
423ŁEBKOWSKI Karol 476GRYFINOM-30126M 30600:00:3500:28:3000:59:05.2500:59:41.05+00:24:305:5410.2
424NAKLICKI Marcin 558SZCZECINM-30127M 30700:00:3400:30:0600:59:09.7500:59:43.95+00:24:335:5410.1
425ROSZATYCKI Cezary 684SZCZECINM-30128M 30800:00:1800:28:1600:59:27.4000:59:45.75+00:24:355:5610.1
426ROSZATYCKI Łukasz 685Wieczorne BieganieSZCZECINM-30129M 30900:00:1800:28:1600:59:27.7500:59:45.85+00:24:355:5610.1
427BURGHARDT Renata 88KB Hermes GryfinoGRYFINOK-4032K 117KB Hermes Gryfino00:00:4000:29:1600:59:06.2500:59:46.50+00:24:365:5410.2
428RUMOWSKI Tomasz 687Wieczorne bieganie szczecinSZCZECINM-4094M 31000:00:0300:28:2600:59:43.5000:59:46.55+00:24:365:5810
429DRYJAŃSKI Robert 155kb hermes gryfinoGRYFINOM-4095M 311KB Hermes Gryfino00:00:4000:29:1600:59:06.1500:59:46.65+00:24:365:5410.2
430ZEMANKIEWICZ Łukasz 907Kanal 6amSZCZECINM-30130M 31200:00:0700:27:5200:59:39.4500:59:47.15+00:24:365:5810.1
431CZECHOWICZ Michał 130KLINISKA WIELKIEM-30131M 31300:00:0900:28:3500:59:38.0500:59:47.70+00:24:375:5710.1
432DUDZIK Tomek 160SZCZECINM-30132M 31400:00:0900:28:3500:59:38.8000:59:47.85+00:24:375:5710.1
433SARZYNSKA Luiza 700SZCZECINK-3047K 11800:00:1500:29:0000:59:32.8500:59:48.25+00:24:375:5710.1
434KOSIŃSKA Agnieszka 370SZCZECINK-4033K 11900:00:1500:28:1400:59:34.6000:59:50.45+00:24:405:5710.1
435JARCZEWSKI Damian 284POLICEM-30133M 31500:00:1500:28:3500:59:38.4000:59:54.15+00:24:435:5710.1
436BŁAZIAK Sebastian 59SZCZECINM-30134M 31600:00:2800:30:4800:59:38.3501:00:06.80+00:24:565:5710.1
437SZYMCZAK Marcin 794wkurw_teamSZCZECINM-4096M 31700:00:1300:28:0100:59:53.5001:00:06.85+00:24:565:5910
438KOLSKA Lena 351#wkurw_team SzczecinSZCZECINK-3048K 120Wkurw Team Szczecin00:00:1100:28:0400:59:55.2501:00:07.20+00:24:565:5910
439PIGŁA Monika 625SZCZECINK-4034K 12100:00:2200:29:0600:59:46.7501:00:09.00+00:24:585:5810
439MORAWIECKA Magdalena 546SZCZECINK-2026K 12100:00:0700:28:3401:00:01.6501:00:09.00+00:24:586:0010
441SZOSTAK Daniel 782SZCZECINM-4097M 31800:00:0800:27:5401:00:01.1501:00:09.15+00:24:586:0010
442ZELMACHOWICZ Aleksandra 906SZCZECINK-3049K 12300:00:2700:28:5300:59:42.1501:00:10.05+00:24:595:5810
443BRENDA Grzegorz 73SZCZECINM-2034M 319Babcia i WnukiWróżki i Bałwanki00:00:1400:29:0900:59:55.8501:00:10.30+00:25:005:5910
444MAGADZIA Marek 491GRYFINOM-30135M 32000:00:1500:28:3400:59:55.0501:00:10.65+00:25:005:5910
445DZIEMIANKO Ilona 168KOŁACZK-2027K 12400:00:3900:30:4100:59:38.4501:00:18.35+00:25:085:5710.1
446NIZIOŁ Renata 571POŁCZYN-ZDRÓJK-3050K 12500:00:3900:30:4100:59:39.3501:00:18.65+00:25:085:5710.1
447WILINSKI Marek 853KB SPRINT SWIDWINŚWIDWINM-5031M 32100:00:3900:30:4000:59:39.8001:00:18.85+00:25:085:5710.1
448GUTOWSKI Sebastian 245K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4098M 322Tak00:00:3800:30:4100:59:40.4001:00:18.90+00:25:085:5810.1
449SZABLEWSKA Katarzyna 764ŚWIDWINK-2028K 12600:00:3800:30:4100:59:40.4501:00:19.40+00:25:095:5810.1
450REJNIAK Wojciech 670SSC Salling Group.STARGARDM-30136M 323SSC Salling Group00:00:2400:29:4100:59:55.5001:00:20.15+00:25:095:5910
451CZYŻEWSKI Łukasz 135POLICEM-30137M 32400:00:2800:27:5600:59:54.1001:00:22.80+00:25:125:5910
452SZYMAŃSKI Wojciech 792SZCZECINM-30138M 32500:00:3700:30:1700:59:45.4001:00:23.10+00:25:125:5810
453SZMYT Mariusz 780SZCZECINM-4099M 32600:00:3700:30:2000:59:45.4001:00:23.30+00:25:135:5810
454WOJSZCZYK Michał 870Bridgestone Stragard RunnersSZCZECINM-30139M 32700:00:3700:30:1900:59:45.6501:00:23.45+00:25:135:5810
455SZYŁOWICZ Daniel 603SZCZECINM-40100M 32800:00:1400:27:0001:00:09.6001:00:24.15+00:25:136:0110
456RAJCHEL Marcin 661POLICEM-30140M 32900:00:2900:28:4600:59:56.4001:00:25.60+00:25:155:5910
457NADOBNA Kamila 557Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-3051K 12700:00:2100:28:4701:00:11.0001:00:32.25+00:25:216:0110
458URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga 826Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTAGARDK-3052K 12800:00:2000:28:4801:00:11.7001:00:32.40+00:25:226:0110
459DOBIECKA Joanna 147Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-3053K 12900:00:2000:28:4801:00:12.2501:00:32.45+00:25:226:0110
460KONEFAŁ Piotr 362Grupa BankietowaPOLICEM-30141M 33000:00:4100:32:5801:00:03.7001:00:45.05+00:25:346:0010
461SZCZYGIELSKI Pawel 771BenepolDOBRAM-30142M 33100:00:2800:29:1601:00:17.1501:00:45.90+00:25:356:0110
462KOCHAŃSKA Magdalena 347PILCHOWOK-4035K 13000:00:1100:29:4301:00:40.6001:00:52.15+00:25:416:049.9
463BANUCHA Agata 41SZCZECINK-509K 131Bieg Korczaka00:00:3900:30:1201:00:14.9501:00:54.15+00:25:436:0110
464ŚWITALSKA Edyta 806Zachodniopomorskie Centrum Treningu PersonalnegoSZCZECINK-4036K 13200:00:1500:29:0901:00:40.0501:00:55.05+00:25:446:049.9
465MILEWSKI Adrian 534Decathlon SzczecinPYRZYCEM-30143M 33200:00:2200:28:1101:00:33.6001:00:56.30+00:25:466:039.9
466JAŚKIEWICZ Katarzyna 297SZCZECINK-4037K 13300:00:1700:29:1301:00:49.3001:01:06.80+00:25:566:049.9
467WOLNY Wojciech 876Gwiezdni WolniMIERZYNM-5032M 33300:00:1300:29:2601:00:54.3501:01:08.30+00:25:586:059.8
468CHUDZIK Anna 110POLICEK-4038K 13400:00:2800:29:1501:00:43.2001:01:11.55+00:26:016:049.9
469JURYS Elżbieta 311SZCZECINK-5010K 135Bieg Korczaka00:00:3900:30:1801:00:35.5001:01:14.90+00:26:046:039.9
470PENTELA Mariusz 614MORE Group TeamBEZRZECZEM-40101M 33400:00:1400:29:0901:01:01.5001:01:16.00+00:26:056:069.8
471PIOTROWSKA Aleksandra 629SZCZECINK-3054K 13600:00:1500:29:1901:01:04.4001:01:19.45+00:26:096:069.8
472BULASIŃSKA Irena 85POLICEK-5011K 13700:00:2000:29:3601:01:08.1001:01:28.40+00:26:186:069.8
473JAKUBOWSKA Patrycja 272SZCZECINK-2029K 13800:00:3300:29:2701:00:55.8001:01:28.90+00:26:186:059.8
474GROBELNA Małgorzata 228SZCZECINK-2030K 13900:00:3200:29:2801:01:00.1501:01:33.10+00:26:226:069.8
475LEBIODA Jolanta 444Wieczorne Bieganie w SzczecinieWOŁCZKOWOK-4039K 14000:00:1400:29:4701:01:28.1501:01:42.15+00:26:316:089.8
475LEBIODA Krzysztof 445Wieczorne bieganie w SzczecinieWOŁCZKOWOM-40102M 33500:00:1300:29:4701:01:28.6501:01:42.15+00:26:316:089.8
477SZEKIETA Arkadiusz 773RunGryf GryficeGRYFICEM-5033M 33600:00:0600:29:5701:01:37.6001:01:44.55+00:26:346:099.7
478JUSINSKA Anna 312SLAWOBORZEK-4040K 141Tak00:00:3800:30:4701:01:07.8001:01:46.00+00:26:356:069.8
479MAZUR Łukasz 520SZCZECINM-30144M 33700:00:2800:31:2901:01:28.6001:01:57.20+00:26:466:089.8
480WRÓBLEWSKA Anna 889Klub Biegacza Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK-3055K 14200:00:2800:31:2901:01:29.6001:01:58.05+00:26:476:099.8
481BALCERZAK Aleksandra 34UKL ósemkaPOLICEK-3056K 143Tak00:00:0600:28:5201:01:51.7501:01:58.10+00:26:476:119.7
482PIASECKI Krzysztof 618SZCZECINM-30145M 33800:00:3000:30:5401:01:28.5501:01:59.20+00:26:486:089.8
483SZYMAŃSKI Marek 791KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM-30146M 33900:00:1900:29:4501:01:41.3501:02:00.75+00:26:506:109.7
484JAREMA Jacek 285Klub Biegacza Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM-40103M 34000:00:2000:29:4401:01:40.8501:02:00.95+00:26:506:109.7
485CIEMNA Regina 117ŚWINOUJŚCIEK-603K 14400:00:3200:30:2101:01:29.8001:02:02.45+00:26:526:099.8
486LEONOWICZ Martyna 451TrigymSZCZECINK-2031K 14500:00:2500:29:4501:01:38.3001:02:03.65+00:26:536:099.7
487KRAWCZYK Paweł 392Trigym SzczecinSZCZECINM-2035M 34100:00:2500:29:4501:01:38.5501:02:03.80+00:26:536:099.7
488LUBOWICKA Gabriela 470DĘBNOK-4041K 14600:00:2600:30:2101:01:38.0001:02:04.85+00:26:546:099.7
489MOLENDA Sabina 545SarenkiPOLICEK-3057K 14700:00:2800:29:3701:01:36.9501:02:05.00+00:26:546:099.7
490GUCZE Anna 237SZCZECINK-3058K 148Tak00:00:0900:29:5601:01:56.1001:02:05.10+00:26:546:119.7
490MACIEJEWSKA Agnieszka 485SZCZECINK-3058K 14800:00:0800:29:5701:01:56.6001:02:05.10+00:26:546:119.7
492JASZCZ Magdalena 296Pyrzyce BiegająPYRZYCEK-4042K 15000:00:2900:31:2801:01:38.0001:02:07.15+00:26:566:099.7
493PILARSKA Iwona 626Pyrzyce BiegająLETNINK-3060K 15100:00:2900:31:2701:01:37.6001:02:07.20+00:26:566:099.7
494GOLUCH Ilona 215Pyrzyce biegająPYRZYCEK-4043K 15200:00:2900:31:2701:01:37.7501:02:07.35+00:26:576:099.7
495DEMKOWICZ Ewelina 139WOLINK-3061K 15300:00:1700:30:4101:01:51.6501:02:08.70+00:26:586:119.7
496ŁOBOS Anna 478Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-2032K 15400:00:4100:30:4701:01:30.4001:02:11.85+00:27:016:099.8
497ORYL Mariusz 592SZCZECINM-30147M 34200:00:5000:32:2901:01:22.6001:02:12.60+00:27:026:089.8
498ŻYŁA Przemysław 920BIEGAM SAMCHOSZCZNOM-30148M 343Tak00:00:1700:28:3701:01:57.2501:02:14.90+00:27:046:119.7
499SULŻYŃSKA-KOWALCZYK Izabella 758SZCZECINK-3062K 15500:00:3500:29:3901:01:40.2001:02:15.85+00:27:056:109.7
500SZMELING Patryk 778ŚWINOUJŚCIEM-1613M 34400:00:3300:32:0001:01:49.3501:02:22.50+00:27:126:109.7
501HALEJCIO Stefan 251Modlitwa bieganieSZCZECINM-5034M 34500:00:2100:31:5501:02:02.3001:02:23.35+00:27:136:129.7
502CIEŚLAK Małgorzata 124STARGARDK-4044K 15600:00:1300:28:5301:02:19.5501:02:32.90+00:27:226:139.6
503KONOPKA Patryk 364SZCZECINM-40104M 34600:00:3400:30:1801:01:59.6501:02:34.35+00:27:246:129.7
504SZMELING Grzegorz 777ŚWINOUJŚCIEM-30149M 34700:00:3300:30:3901:02:01.1001:02:34.55+00:27:246:129.7
505MISIUK Marta 537POLICEK-3063K 15700:00:3000:30:4801:02:05.8001:02:36.45+00:27:266:129.7
506ŁUKASIEWICZ Agnieszka 482KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-4045K 158KB Hermes Gryfino00:00:4100:31:4501:01:56.3501:02:37.35+00:27:276:119.7
507KOŁAKOWSKI Dariusz 353K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-40105M 348Tak00:00:3900:31:2001:01:58.3501:02:38.25+00:27:276:119.7
508BRUSS Mateusz 930SZCZECINM-2036M 34900:00:3300:30:3701:02:06.4001:02:40.00+00:27:296:129.7
509GODEK Cezary 214SZCZECINM-30150M 35000:00:3600:30:3501:02:04.1501:02:40.15+00:27:296:129.7
510ŻYWICKA Barbara 921WOŁCZKOWOK-4046K 15900:00:3300:30:3701:02:07.7001:02:41.15+00:27:306:129.7
511PILAWSKI Piotr 627POLICEM-2037M 35100:00:3400:29:4001:02:08.2501:02:43.10+00:27:326:129.7
512CZARNECKA Teresa 129SZCZECINK-2033K 16000:00:3600:30:3501:02:07.3001:02:43.40+00:27:336:129.7
513JASIŃSKI Robert 292Flex PolicePOLICEM-40106M 35200:00:1500:30:4301:02:30.0501:02:45.45+00:27:356:159.6
514DYDEK Dorota 161SKB DzikSZCZECINK-5012K 161SKB DZIKDydek00:00:1600:29:5401:02:30.8001:02:46.95+00:27:366:159.6
515JABŁONOWSKA Aleksandra 268MIERZYNK-3064K 16200:00:2000:31:3801:02:27.4001:02:47.50+00:27:376:149.6
516KOWALSKA Anna 382SZCZECINK-3065K 16300:00:2000:31:3501:02:27.6501:02:47.65+00:27:376:149.6
517BUJALSKA Anna 84SZCZECINK-4047K 16400:00:0900:29:5701:02:39.8001:02:49.25+00:27:386:169.6
518CHODUP Marzena 102AK-3066K 16500:00:1000:29:4901:02:40.3501:02:50.75+00:27:406:169.6
519SOBCZAK_KUFEL Ilona 724PatobieganieWARZYMICEK-3067K 16600:00:2800:30:3401:02:23.5001:02:52.20+00:27:416:149.6
520WIŚNIEWSKA Marta 861patobieganiePOLICEK-3068K 16700:00:2900:30:3301:02:22.8001:02:52.35+00:27:426:149.6
521SZYSZKOWSKA Katarzyna 798Kalmar RunnersSZCZECINK-3069K 16800:00:0800:28:4301:02:44.3001:02:52.65+00:27:426:169.6
522SYCH Małgorzata 761KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK-4048K 16900:00:3200:31:1001:02:31.7001:03:04.55+00:27:546:159.6
523MAŁECKA Anna 503SZCZECINK-4049K 17000:00:2300:29:1501:02:44.7501:03:08.60+00:27:586:169.6
524MAŁECKI Sebastian 504SZCZECINM-30151M 35300:00:2400:29:1401:02:44.7001:03:08.85+00:27:586:169.6
525SZYSZKA Iwona 797CHOSZCZNOK-4050K 17100:00:2900:31:4701:02:39.9001:03:09.75+00:27:596:169.6
526OCHMAŃSKA Barbara 576posesor biegaCHOSZCZNOK-5013K 17200:00:2900:31:4701:02:40.4001:03:10.20+00:27:596:169.6
527MOTYKA Małgorzata 925SZCZECINK-3070K 17300:00:0400:27:0601:03:13.3001:03:18.25+00:28:076:199.5
528JAKUBCZYK Paulina 270SZCZECINK-3071K 17400:00:2000:30:1801:02:58.3501:03:18.55+00:28:086:179.5
529DOMZALSKA Aneta 152SZCZECINK-4051K 17500:00:2000:30:1801:02:57.9001:03:18.65+00:28:086:179.5
530SOWISZ Danuta 735SOWISZ TEAMSZCZECINK-4052K 176SOWISZ TEAM00:00:1800:29:2701:03:03.4001:03:21.55+00:28:116:189.5
531MACIBORSKI Mirosław 484Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM-5035M 35400:00:2900:30:3601:03:13.8501:03:43.40+00:28:336:199.5
532MASŁOWSKI Artur 515STARGARDM-40107M 35500:00:2300:30:4101:03:21.6001:03:44.90+00:28:346:209.5
533MASŁOWSKA Barbara 513STARGARDK-4053K 17700:00:2300:30:4101:03:22.1501:03:45.40+00:28:356:209.5
534LENARD Magdalena 448Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK-2034K 17800:00:3800:31:3901:03:12.2001:03:50.60+00:28:406:199.5
535MARKIEWICZ Kamil 956STARGARDM-2038M 35600:00:3800:31:3901:03:12.6001:03:50.90+00:28:406:199.5
536SAWARYN Małgorzata 701SZCZECINK-4054K 17900:00:2200:31:0201:03:30.1501:03:52.85+00:28:426:219.4
537CIEMNY Tadeusz 118ŚWINOUJŚCIEM-6013M 35700:00:4400:31:1401:03:13.6001:03:58.15+00:28:476:199.5
538KUNIKOWSKA Patrycja 428Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK-3072K 18000:00:2600:30:4201:03:32.0501:03:58.40+00:28:486:219.4
539KUNIKOWSKI Patryk 429Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-30152M 35800:00:2700:30:4101:03:31.8001:03:58.90+00:28:486:219.4
540SZCZYPEK Ola 933SZCZECINK-3073K 18100:00:2200:30:2901:03:39.1001:04:01.85+00:28:516:219.4
541GŁOGOWSKI Jan 213SZCZECINM-5036M 35900:00:1100:30:5001:03:50.8501:04:02.15+00:28:516:239.4
542GÓRSKA Maja 224SZCZECINK-2035K 18200:00:0100:30:4801:04:00.8501:04:02.70+00:28:526:249.4
543WROŃSKA-DRZEWIECKA Justyna 888MASZEWOK-3074K 18300:00:1200:30:3601:03:51.3501:04:04.25+00:28:536:239.4
544SZYDŁOWSKI Wojciech 789Bieg Po BrowarSZCZECINM-30153M 36000:00:4200:29:2401:03:22.6001:04:04.65+00:28:546:209.5
545MILANOWICZ Magda 532Wieczorne bieganie w SzczecinieWOŁCZKOWOK-3075K 18400:00:0600:30:5201:04:01.6501:04:07.90+00:28:576:249.4
546ZABROCKI Karol 893ŚWINOUJŚCIEM-30154M 361Tak00:00:3300:31:5601:03:36.6501:04:10.60+00:29:006:219.4
547ŚWIGOŃ Izabela 805SZWLA STARGARDSUCHAŃK-4055K 18500:00:0800:30:5301:04:04.8001:04:12.85+00:29:026:249.4
548NIEWADZIK Ula 567SZCZECINK-4056K 18600:00:2100:30:1201:03:52.0501:04:13.45+00:29:036:239.4
549JAKUBOWSKA Anna 274SZCZECINK-3076K 18700:00:2100:30:1201:03:52.7501:04:13.75+00:29:036:239.4
550ZAMOŻNY Anna 898SZCZECINK-3077K 18800:00:2100:30:1201:03:52.6001:04:13.85+00:29:036:239.4
551MIKULSKA-GAWLE Karina 928ŚWINOUJŚCIEK-3078K 18900:00:2200:30:5101:03:53.0001:04:15.05+00:29:046:239.4
552IZNEROWICZ Monika 267Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-3079K 19000:00:1900:29:2601:03:56.8501:04:15.90+00:29:056:239.4
553ŚLIWIŃSKA Justyna 799GOLENIÓWK-2036K 19100:00:1800:30:4801:04:01.6001:04:20.00+00:29:096:249.4
554CYGANOWSKA Ewa 126SZCZECINK-3080K 19200:00:1200:29:2201:04:08.2001:04:20.25+00:29:096:249.4
555KOTARSKA Joanna 374SZCZECIB5K-3081K 19300:00:1100:29:2301:04:08.6501:04:20.50+00:29:106:249.4
556CZARNECKA Agnieszka 128Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4057K 19400:00:2700:31:5101:03:53.4501:04:21.25+00:29:106:239.4
557ŻUK Krzychu 916SSC Salling GroupSZCZECINM-30155M 362SSC Salling Group00:00:2400:30:4301:04:03.7501:04:27.90+00:29:176:249.4
558GASIEWICZ Damian 202SŁUBICEM-2039M 36300:00:4300:32:4401:03:47.3501:04:30.85+00:29:206:229.4
559GASIEWICZ Roman 201SŁUBICEM-5037M 36400:00:4300:32:4401:03:48.1501:04:31.40+00:29:216:229.4
560SOKÓŁ Katarzyna 729Król GórDĘBNOK-4058K 19500:00:4300:32:4501:03:48.5501:04:31.65+00:29:216:229.4
561GASIEWICZ Anna 200SŁUBICEK-5014K 19600:00:4300:32:4601:03:48.1001:04:31.85+00:29:216:229.4
561SOKÓŁ Mirosław 730Król GórDĘBNOM-5038M 36500:00:4300:32:4401:03:48.3001:04:31.85+00:29:216:229.4
563GARBARCZYK Ela 198SZCZECINK-2037K 19700:00:4000:32:5901:03:52.0001:04:32.45+00:29:226:239.4
564SZYMAŃSKA Kamila 527SZCZECINK-3082K 19800:00:4000:32:5901:03:52.0501:04:32.70+00:29:226:239.4
565GAWRYSIAK Ewa 204SZCZECINK-3083K 19900:00:1100:29:3201:04:24.5501:04:35.80+00:29:256:269.3
566ROSIAK-WĄS Ewelina 680SSC Salling GroupSZCZECINK-3084K 200SSC Salling Group00:00:1000:29:0101:04:42.7501:04:52.90+00:29:426:289.3
567JAWORSKA Marta 943SZCZECINK-3085K 20100:00:1400:31:0901:04:42.8001:04:57.65+00:29:476:289.3
568MĄDRZYK Magdalena 524Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4059K 20200:00:2700:32:0301:04:30.5001:04:57.75+00:29:476:279.3
569SZYMKIEWICZ Ewa 63BEZRZECZEK-4060K 203Tak00:00:0700:29:1401:04:56.5001:05:03.60+00:29:536:299.2
570LASEK Anna 440Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4061K 20400:00:1700:31:2701:04:48.3501:05:06.25+00:29:556:289.3
571FRASZCZYK Agata 190SZCZECINK-3086K 20500:00:3000:29:3901:04:49.5001:05:20.25+00:30:096:299.3
572JANKOWSKA Emilia 280ŚWINOUJŚCIEK-165K 20600:00:2200:31:2301:04:58.5501:05:21.25+00:30:106:299.2
573LEWIŃSKA Monika 459SZCZECINK-3087K 20700:00:3100:29:3701:04:50.3501:05:21.45+00:30:116:299.3
574WOJCIECHOWSKI Jacek 868MH AUTOMATYKAŚWINOUJŚCIEM-40108M 36600:00:2300:31:2301:04:58.2501:05:21.55+00:30:116:299.2
575WIĘCŁAW Monika 848SZCZECINK-3088K 20800:00:1900:31:0001:05:04.3001:05:23.50+00:30:136:309.2
576WITCZAK Dorota 865Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-2038K 20900:00:3100:32:1301:04:58.7001:05:30.55+00:30:206:299.2
577TABAS Anna 807Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK-3089K 21000:00:3100:32:1401:04:58.9501:05:30.85+00:30:206:299.2
578MATUSIK Kazimiera 517Wieczorne BieganieSZCZECINK-5015K 21100:00:3100:32:1401:05:01.5001:05:32.60+00:30:226:309.2
579NARÓĆ Aneta 561SZCZECINK-4062K 212Tak00:00:2500:31:2901:05:08.8501:05:33.95+00:30:236:309.2
580BIELAŃSKI Krzysztof 531958STARGARDM-6014M 36700:00:2500:31:2901:05:09.0501:05:34.40+00:30:246:309.2
581STĘPNIAK Monika 748Kobiece bieganieSZCZECINK-3090K 21300:00:4400:32:4601:04:51.8001:05:36.65+00:30:266:299.2
582BALCEROWSKA Monika 31POLICEK-3091K 21400:00:2800:31:5401:05:09.8501:05:38.05+00:30:276:319.2
583HOŁOWACZ-WALKOWIAK Kalina 260SZCZECINK-3092K 215Tak00:00:3700:31:4901:05:00.7501:05:38.50+00:30:286:309.2
584KUDRA Grażyna 421Morsole SzczecinSZCZECINK-604K 21600:00:1800:31:2801:05:29.3501:05:47.65+00:30:376:329.2
585DZIAŁOWSKA Sara 166śRUNdunia SzczecinSZCZECINK-2039K 21700:00:4100:31:4301:05:15.3501:05:57.20+00:30:466:319.2
586TYRCHA Szymon 824INCOM POLSKA SP. Z O.O.SZCZECINM-30156M 36800:00:3800:32:5001:05:22.7001:06:01.65+00:30:516:329.2
587WILCZOPOLSKI Jarosław 852SZCZECINM-2040M 36900:00:2500:31:1401:05:38.9001:06:04.45+00:30:546:339.1
588CHROBOCINSKI Daniel 106SZCZECINM-2041M 37000:00:2700:31:5601:05:43.6501:06:10.95+00:31:006:349.1
589KLIK Sylwia 344SZCZECINK-4063K 21800:00:3500:32:2901:05:38.0501:06:13.55+00:31:036:339.1
590PALUSZYŃSKA Małgosia 600SZCZECINK-5016K 21900:00:3400:32:3001:05:39.2501:06:14.15+00:31:036:349.1
591MALINOWSKA Małgorzata 5011961ŚWIDWINK-5017K 22000:00:3800:33:0001:05:36.4501:06:15.05+00:31:046:339.1
592KEPKA Mirosław 333K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-40109M 37100:00:3900:32:5901:05:35.9501:06:15.30+00:31:056:339.1
593MEGGER Agata 946SIEMIANICEK-4064K 22100:00:3500:32:1001:05:39.7001:06:15.65+00:31:056:349.1
594ZŁOTA Lidia 914SZCZECINK-4065K 22200:00:3500:32:2701:05:41.0001:06:16.50+00:31:066:349.1
595MOCZULSKA Urszula 542Decathlon szczecinSZCZECINK-3093K 22300:00:2300:30:4601:05:57.9001:06:21.65+00:31:116:359.1
596KURZYŃSKI Ryszard 433PYRZYCEM-40110M 372Tak00:00:4100:32:1201:05:43.7501:06:24.90+00:31:146:349.1
597BEJSTER Przemysław 48SZCZECINM-6015M 37300:00:3200:31:3801:05:54.0501:06:26.80+00:31:166:359.1
598BALCARCZYK Emilia 30Dębnowskie CzłapakiDĘBNOK-3094K 22400:00:2700:32:3001:05:59.9001:06:27.15+00:31:166:369.1
599BŁAŻKÓW Anna 60Netto Grupa Biegowa 42‚145 DębnoDĘBNOK-4066K 22500:00:2700:32:3001:06:00.4001:06:27.40+00:31:176:369.1
600HOFMAN Katarzyna 258KAMIENIECK-3095K 22600:00:3900:32:4201:05:49.9501:06:29.15+00:31:186:359.1
601HOFMAN Tomasz 259KAMIENIECM-30157M 37400:00:3900:32:4201:05:50.4001:06:29.40+00:31:196:359.1
602CACKOWSKA Magdalena 92SZCZECINK-2040K 22700:00:4000:32:3501:05:54.7001:06:34.85+00:31:246:359.1
603CHOMIAK Aleksander 104PRZEMKÓWM-2042M 37500:00:3900:32:3701:05:55.2501:06:35.00+00:31:246:359.1
604ORDON Izabela 587parkrun GorzówGORZÓW WLKPK-4067K 22800:00:2100:32:0001:06:15.9501:06:37.65+00:31:276:379.1
605KLEJNOWSKA Kamila 343STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK-3096K 22900:00:2100:32:1601:06:16.9501:06:38.25+00:31:276:379.1
606KURP Maciej 431Wieczorne Bieganie w SzczecienieSZCZECINM-40111M 37600:00:3400:31:2301:06:03.9501:06:38.80+00:31:286:369.1
607GLAZA Aleksandra 210SZCZECINK-3097K 23000:00:3300:32:1801:06:06.6001:06:40.05+00:31:296:369.1
608MASŁOWSKI Marcin 514parkrun GorzówGORZÓW WLKPM-40112M 37700:00:2100:32:0001:06:19.2501:06:40.95+00:31:306:379
609MAŚLENIK Piotr 75SCHWEDTM-40113M 37800:00:3500:32:0801:06:07.5001:06:43.15+00:31:326:369.1
610JAKSINA Anna 269AK-4068K 23100:00:4200:32:3001:06:03.9501:06:46.20+00:31:356:369.1
611KWAPIS Anna 435CHOSZCZNOK-3098K 23200:00:3000:32:4501:06:17.1001:06:48.05+00:31:376:379
612PODWALSKI Piotr 924SZCZECINM-30158M 37900:00:2200:34:3201:06:25.7501:06:48.15+00:31:376:389
613KONIECZNA Natalia 363CHOSZCZNOK-2041K 23300:00:3000:32:4501:06:17.4001:06:48.20+00:31:376:379
614SKROBISZ Justyna 716CHOSZCZNOK-2042K 23400:00:3100:32:4401:06:17.3001:06:48.85+00:31:386:379.1
615JASIŃSKA Natalia 291ExtremeWolfSZCZECINK-3099K 23500:00:1900:31:3601:06:31.2501:06:50.60+00:31:406:399
616SOBOLEWSKA Agata 725Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-30100K 23600:00:1800:31:3701:06:32.0001:06:50.95+00:31:406:399
617JÓŹWIAK Magdalena 306Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-30101K 23700:00:2800:32:3001:06:27.0501:06:55.10+00:31:446:389
618KOWALCZYK Jan 378Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAM-40114M 38000:00:2700:32:3101:06:27.8501:06:55.20+00:31:446:389
619STAŃKO Agnieszka 743Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK-30102K 23800:00:2100:32:0301:06:47.4001:07:09.05+00:31:586:409
620NIEDZIÓŁKA Krystian 564GRZĘDZICEM-40115M 381Tak00:00:2100:32:0401:06:47.4501:07:09.15+00:31:586:409
621CALY Przemek 93WARZYMICEM-30159M 38200:00:2800:32:1201:06:41.3001:07:10.20+00:31:596:409
622KRUSZEWICZ Dalida 406Ampio TeamSZCZECINK-4069K 23900:00:1200:30:4401:07:00.3501:07:13.20+00:32:026:429
623KĘDZIERSKA Alicja 335Ampio TeamSZCZECINK-2043K 24000:00:1300:30:4301:07:00.3001:07:13.65+00:32:036:429
624HAWRYLUK WIRASZKA Anna 254Ampio TeamSZCZECINK-2044K 24100:00:1300:30:4301:07:00.9501:07:14.30+00:32:046:429
625PIOTROWSKA Dorota 628Ampio TeamSZCZECINK-4070K 24200:00:1300:31:1301:07:00.8501:07:14.35+00:32:046:429
626BUJACZ Angelika 83Ampio TeamSZCZECINK-4071K 24300:00:1200:30:4301:07:01.9501:07:14.85+00:32:046:429
627KRUSZEWICZ Aleksander 407Ampio TeamSZCZECINM-40116M 38300:00:2100:31:0601:06:53.1501:07:15.10+00:32:046:419
628KOMAROWSKI Tomasz 358Ampio TeamSZCZECINM-30160M 38400:00:1200:30:4301:07:02.7001:07:15.15+00:32:046:428.9
629PIOTROWSKI Krzysztof 631Ampio TeamSZCZECINM-40117M 38500:00:1300:31:1401:07:02.3001:07:15.50+00:32:056:429
630BARTNICKA Beata 42STARGARDK-30103K 24400:00:4100:32:5801:06:35.8501:07:16.85+00:32:066:399
631WIERZCHOWSKI Arkadiusz 847Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM-40118M 38600:00:4000:32:5901:06:35.9501:07:16.90+00:32:066:399
632SZCZEPAŃSKI Przemysław 770SZCZECINM-30161M 38700:00:3500:31:2101:06:42.1501:07:17.15+00:32:066:409
633HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 266BEZRZECZEK-30104K 24500:00:0800:31:4401:07:11.4501:07:19.95+00:32:096:438.9
634KOŁŁĄTAJ SZYMAŃSKA Marta 354SZCZECINK-30105K 24600:00:0600:32:3201:07:15.5501:07:22.25+00:32:116:438.9
635SOKOŁOWSKA Magdalena 728SZCZECINK-30106K 24700:00:2700:32:1401:06:59.4501:07:26.95+00:32:166:419
636RZEPIELA Anna 693POLICEK-30107K 24800:00:2100:33:1001:07:08.3501:07:29.40+00:32:196:428.9
637ROLLA Magdalena 677WARZYMICEK-4072K 24900:00:3700:33:0001:06:54.7501:07:32.15+00:32:216:419
638PODLECKI Łukasz 639POLICEM-30162M 38800:00:2100:33:1001:07:10.8501:07:32.45+00:32:226:438.9
638MAJEWSKA Agnieszka 496Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-30108K 25000:00:3700:33:0001:06:55.4001:07:32.45+00:32:226:419
640ROLLA Dorian 676WARZYMICEM-40119M 38900:00:3700:33:0001:06:55.4501:07:32.65+00:32:226:419
641KAROLAK Karolina 328SZCZECINK-30109K 251Tak00:00:3500:33:4001:07:00.2001:07:35.70+00:32:256:429
641KAROLAK Łukasz 329SZCZECINM-30163M 390Tak00:00:3500:33:4101:07:00.0501:07:35.70+00:32:256:429
643PÓŁTORAK Ela 649SZCZECINK-4073K 25200:00:3000:32:4301:07:13.8001:07:44.15+00:32:336:438.9
644HAJDUKIEWICZ Jarek 249SH 549POLICEM-5039M 39100:00:3700:31:5101:07:10.8001:07:48.55+00:32:386:438.9
645FIAŁKOWSKI Marcin 179POLICEM-30164M 392Tak00:00:3500:31:2101:07:15.6501:07:51.45+00:32:416:438.9
646CHROBOCIŃSKA Elżbieta 107SZCZECINK-5018K 25300:00:2600:31:4201:07:28.4501:07:54.80+00:32:446:448.9
647SIWEK Piotr 711POLICEM-40120M 39300:00:1200:31:3301:07:56.8501:08:09.30+00:32:596:478.8
648GARBOWSKA Paulina 199Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-2045K 25400:00:4500:33:5601:07:30.1501:08:16.05+00:33:056:458.9
649REWERS Aleksandra 673STOLECK-30110K 25500:00:1500:32:1801:08:04.8501:08:20.40+00:33:106:488.8
650MOSKWA Grzegorz 54712BZSZCZECINM-40121M 394Tak00:00:4900:32:3001:07:34.0501:08:23.80+00:33:136:458.9
651HALEJCIO Małgorzata 250SZCZECINK-4074K 25600:00:2000:32:2901:08:12.5001:08:32.75+00:33:226:498.8
652MOKRZYŃSKA-ŁUKASZCZUK Marta 544SZCZECINK-30111K 25700:00:3600:33:4701:07:58.8001:08:35.60+00:33:256:478.8
653OSTROWSKA Ewa 598SZCZECINK-2046K 258Tak00:00:1800:31:4901:08:23.8501:08:41.95+00:33:316:508.8
654NIEMCZYK Marta 565GRYFINOK-30112K 25900:00:1700:31:5001:08:24.2501:08:42.05+00:33:316:508.8
655BANASIAK Adrianna 36SZCZECINK-30113K 26000:00:1800:31:4901:08:25.3501:08:43.65+00:33:336:508.8
656GALANT Kamil 193KondominiumSZCZECINM-2043M 39500:00:3300:31:5901:08:14.0001:08:47.80+00:33:376:498.8
657TOMASZEWSKI Dominik 811Łowcy KilometrówSZCZECINM-30165M 39600:00:4400:33:0001:08:05.9001:08:50.15+00:33:396:488.8
658PAWELCZAK Cezary 606ParkRun SzczecinSZCZECINM-5040M 39700:00:3700:33:3701:08:19.3001:08:56.35+00:33:466:498.8
659LEWANDOWSKI Janusz 455Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-6016M 39800:00:3700:33:3701:08:19.5501:08:56.75+00:33:466:498.8
660ŁAWRYNOWICZ Anna 473Wieczorne Bieganie w SzczecinieWOŁCZKOWOK-4075K 26100:00:0600:33:0201:08:53.2001:08:59.25+00:33:486:538.7
661BURZYCH Ireneusz 89Leń PolicePOLICEM-6017M 39900:00:1000:29:4401:08:55.0501:09:05.20+00:33:546:538.7
662MARKS Katarzyna 511Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sołectwa DołujeDOŁUJEK-4076K 26200:00:1700:33:0601:08:48.7501:09:06.35+00:33:566:528.7
663GORCZYCA Kasia 217NNGRYFINOK-30114K 26300:00:4100:34:3901:08:29.5001:09:11.45+00:34:016:518.8
664MAZUR Mirosława 519POLICEK-605K 26400:00:2200:33:0701:08:54.2001:09:16.90+00:34:066:538.7
665KARWIŃSKI Feliks 963WOLINM-2044M 40000:00:3200:33:0201:08:49.5501:09:22.10+00:34:116:538.7
666BRZEZICKA Kornelia 77WEGAS WolinWOLINK-30115K 26500:00:3200:33:0201:08:49.8501:09:22.20+00:34:116:538.7
667ZELEK-PAŁOSZ Magdalena 905Wegas WolinWOLINK-4077K 26600:00:3200:33:0201:08:49.8001:09:22.30+00:34:126:538.7
668KUBISISK Damian 416Bieg Wikinga WolinWOLINM-30166M 401Tak00:00:3300:33:0201:08:49.5001:09:22.50+00:34:126:528.7
669SEMEZH Ira 703WOLINK-2047K 26700:00:3100:33:0401:08:50.6001:09:22.55+00:34:126:538.7
670BUGAŁA Milena 82WOLINK-30116K 26800:00:3200:33:0301:08:50.4501:09:22.80+00:34:126:538.7
671PAŁOSZ Daniel 601Wegas WolinWOLINM-40122M 40200:00:3200:33:0401:08:51.2001:09:23.40+00:34:136:538.7
672TARNOWSKI Jarosław 808WolinWOLINM-30167M 40300:00:3100:33:0401:08:51.7001:09:23.55+00:34:136:538.7
673CIEMNA Joanna 116WOLINK-4078K 26900:00:3200:33:0401:08:51.9501:09:24.25+00:34:136:538.7
674PRZEWORSKI Marcin 942BEST-COACH.PLSZCZECINM-40123M 40400:00:1800:34:1101:09:06.2501:09:24.55+00:34:146:548.7
675PIEKARSKA Katarzyna 621SKARBIMIERZYCEK-2048K 27000:00:2100:31:3701:09:03.4001:09:24.70+00:34:146:548.7
676ORZECHOWSKI Łukasz 593KOŁBACZM-30168M 40500:00:2500:31:5801:09:00.5001:09:25.75+00:34:156:548.7
677KOSOBUCKA Marta 372POLICEK-30117K 27100:00:3500:34:4501:08:50.8001:09:26.00+00:34:156:538.7
678STROJNY Joanna 753RAZ SZCZECINSZCZECINK-4079K 27200:00:1700:32:5001:09:10.0501:09:28.00+00:34:176:558.7
679BAGIŃSKA Monika 28SZCZECINK-4080K 27300:00:1400:32:0701:09:20.5001:09:35.30+00:34:256:568.7
680LICHT Michał 460Emel Athletic TeamSZCZECINM-30169M 40600:00:3000:36:5201:09:06.0001:09:36.95+00:34:266:548.7
681SLADKOVA Alona 720POLICEK-30118K 27400:00:4000:32:1001:08:57.3501:09:37.80+00:34:276:538.7
682MAKUCH Marcin 498PRZECŁAWM-40124M 40700:00:1400:33:1101:09:27.3001:09:41.60+00:34:316:568.6
683DŁUGOKĘCKI Mateusz 144Elitarny Klub Biegacza 'Powolni z Nadwagą'GRYFINOM-30170M 40800:00:0800:31:2801:09:33.3501:09:41.95+00:34:316:578.6
684KRYSZCZAK Paulina 408Emel Athletic TeamSZCZECINK-2049K 27500:00:3100:36:5101:09:11.5001:09:42.60+00:34:326:558.7
685OSSOWSKA Patrycja 5971979POLICEK-4081K 27600:00:2800:34:0701:09:15.5501:09:43.70+00:34:336:558.7
686DYMITROWSKA Anna 164POLICEK-30119K 27700:00:2800:34:0601:09:15.7501:09:44.30+00:34:346:558.7
687TRYBUS Anna 819SZCZECINK-30120K 27800:00:2800:32:3301:09:23.8501:09:52.80+00:34:426:568.6
688DOBRYCKI Piotr 148SZCZECINM-40125M 40900:00:3900:35:5901:09:14.3501:09:53.85+00:34:436:558.7
689BRZOZOWSKA Ewelina 357PYRZYCEK-4082K 27900:00:2900:33:0201:09:24.7001:09:54.65+00:34:446:568.6
690KOBUS Kasia 346Pyrzyce biegająPYRZYCEK-4083K 28000:00:3000:33:0001:09:24.6501:09:54.75+00:34:446:568.6
691DWORCZYK Magdalena 78Pyrzyce biegająPYRZYCEK-30121K 28100:00:3000:33:0001:09:24.8501:09:54.95+00:34:446:568.6
692KOWALEWSKA Joanna 381Royal Runners TeamNOWE CZARNOWOK-30122K 28200:00:3600:34:0001:09:21.3001:09:58.00+00:34:476:568.6
693WINIARSKI Michał 859POLICEM-2045M 41000:00:1400:32:0101:09:48.2501:10:03.20+00:34:526:588.6
694ŚLUZAR Karolina 801MIERZYNK-2050K 28300:00:4000:34:2001:09:32.1001:10:12.45+00:35:026:578.6
695STERNA Magdalena 746POLICEK-2051K 284Babcia i Wnuki00:00:1000:32:5801:10:09.7001:10:20.65+00:35:107:018.6
696ŁĄCZAK Monika 475Stargard Ja się nie ŚcigamSTARGARDK-30123K 28500:00:4300:35:1901:09:38.0001:10:21.95+00:35:116:578.6
697FIDOSZ Lidia 180Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-4084K 28600:00:4400:35:1801:09:38.1001:10:22.15+00:35:116:578.6
698GENDA Jadwiga 206Time55SZCZECINK-606K 28700:00:0800:32:5301:10:17.0001:10:25.50+00:35:157:018.5
699KUŹNIŃSKA Weronika 947SKB DZIKPOLICEK-166K 28800:00:1100:33:1201:10:23.0501:10:34.90+00:35:247:028.5
700ELEROWSKI Krzysztof 172Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-5041M 41100:00:3100:33:0601:10:05.4001:10:36.80+00:35:267:008.6
700ELEROWSKA Inga 171Fizjobiegacze SzvzecinSZCZECINK-5019K 28900:00:3100:33:0701:10:04.9001:10:36.80+00:35:267:008.6
702GIBES-FOSTRĘKA Iwona 295SZCZECINK-4085K 29000:00:1700:33:4701:10:23.0501:10:40.65+00:35:307:028.5
703ŁAZARONEK Przemysław 474siodemki@instaSZCZECINM-40126M 41200:00:3400:34:4001:10:07.6001:10:41.75+00:35:317:008.6
704BANDROWSKA Celina 39mecomplete.plSZCZECINK-30124K 29100:00:3400:34:4201:10:07.8001:10:42.25+00:35:317:008.6
705PODWALSKA Małgorzata 643SZCZECINK-2052K 29200:00:2200:34:3201:10:24.0001:10:46.70+00:35:367:028.5
706FOSZMANOWICZ Paulina 188SSC Salling GroupSZCZECINK-2053K 29300:00:2300:38:1601:10:24.4501:10:48.20+00:35:377:028.5
707DEMKOWICZ Edyta 140WegasWOLINK-4086K 29400:00:1600:33:2701:10:34.7501:10:51.65+00:35:417:038.5
708DZIEMIDOWICZ Jadwiga 169WEGAS WolinWOLINK-30125K 29500:00:1600:33:2701:10:34.9501:10:51.80+00:35:417:038.5
709KOLASA Agnieszka 350POLICEK-4087K 29600:00:3400:34:0201:10:19.5001:10:54.05+00:35:437:028.5
710ROSIŃSKA Kamila 955Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK-30126K 29700:00:3800:36:0101:10:22.7001:11:00.90+00:35:507:028.5
711LIPIŃSKA Sylwia 467SZCZECINK-2054K 29800:00:3900:33:5501:10:23.2501:11:03.15+00:35:527:028.5
712NYGA Julia 575SZCZECINK-30127K 29900:00:3400:35:3301:10:40.3501:11:15.25+00:36:047:048.5
713GUGAŁKA Aleksandra 238SZCZECINK-30128K 30000:00:2200:33:3901:10:57.2001:11:19.20+00:36:087:058.5
714KIELCZYK Katarzyna 337Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAK-4088K 30100:00:0000:34:0101:11:19.3501:11:19.35+00:36:097:078.4
715RYBACZEK Kamila 689Gryffindor BiegaWARZYMICEK-30129K 30200:00:5000:35:2601:10:34.2001:11:24.25+00:36:137:038.5
716GREWLING Anna 227Gryffindor biegaPRZECLAWK-30130K 30300:00:5000:35:2601:10:34.3501:11:24.35+00:36:147:038.5
717KROMRYCH Maciej 393NAKŁOM-40127M 41300:00:5000:35:2601:10:34.3001:11:24.80+00:36:147:038.5
718FIEDOROWICZ Julia 182DOBRAK-167K 30400:00:3800:35:5401:10:47.0501:11:25.10+00:36:147:048.5
719ADAMOWICZ Sylwia 15TorpedyBEZRZECZEK-4089K 30500:00:4100:34:4601:10:58.5001:11:40.05+00:36:297:058.5
720HERIAN Gosia 255POLICEK-30131K 30600:00:3800:35:1501:11:08.5501:11:47.05+00:36:367:068.4
721SZMAJDZIŃSKI Tomasz 776POLICEM-30171M 41400:00:3800:35:1501:11:08.8501:11:47.30+00:36:377:068.4
722ŁUCZYŃSKA Katarzyna 480SZCZECINK-30132K 30700:00:3800:35:1501:11:08.9501:11:47.50+00:36:377:068.4
723KIJOWSKA Monika 340Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4090K 30800:00:2900:34:4801:11:28.7001:11:58.50+00:36:487:088.4
724DOMAŃSKA Anna 151SZCZECINK-30133K 30900:00:3700:34:5001:11:22.2501:11:59.75+00:36:497:088.4
725SZAWARYNSKA Ania 765SZCZECIBK-30134K 31000:00:3600:34:5001:11:23.0001:11:59.95+00:36:497:088.4
726KRZYWICKA Edyta 413SZCZECINK-5020K 31100:00:1500:33:1101:12:02.5501:12:18.35+00:37:087:128.3
727ŁYCZEK Agata 483SZCZECINK-4091K 31200:00:1200:33:4201:12:14.7501:12:26.90+00:37:167:138.3
728RUSINEK Radosław 688SZCZECINM-40128M 41500:00:4400:35:1101:11:49.9501:12:34.75+00:37:247:118.4
729MUŃKO Łukasz 552SZCZECINM-30172M 41600:00:4400:35:1301:11:50.8001:12:35.40+00:37:257:118.4
730MICHALAK Anna 529SZCZECINK-4092K 31300:00:0000:34:1201:12:37.9501:12:37.95+00:37:277:158.3
731MICHALAK-ŚWIECZKOWSKA Katarzyna 528SZCZECINK-4093K 31400:00:2500:33:4701:12:12.3501:12:38.30+00:37:287:138.3
732PAWLIK Danuta 608Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-4094K 31500:00:3300:33:4001:12:12.2501:12:45.30+00:37:357:138.3
733LICZBIŃSKA Małgorzata 461SZCZECINK-2055K 31600:00:3900:33:5801:12:21.7501:13:00.75+00:37:507:148.3
734LIGOCKA Aneta 463Bio-spa Aleksandra BurkowskaSZCZECINK-4095K 31700:00:4500:36:1201:12:24.5501:13:10.45+00:38:007:148.3
735URIASZ Julia 827SZCZECINK-168K 31800:00:2900:33:4601:12:47.5501:13:16.80+00:38:067:168.2
736NIEMIEC Joanna 566POLICEK-30135K 31900:00:4300:36:0401:13:02.2001:13:45.25+00:38:347:188.2
737BRANICA Hanna 71POLICEK-4096K 32000:00:4300:36:0401:13:02.3001:13:45.55+00:38:357:188.2
738TURKIEWICZ Monika 822SZCZECINK-30136K 32100:00:2500:34:1201:13:26.1501:13:51.70+00:38:417:208.2
739GAWORECKA Marta 203Wieczorne bieganieSZCZECINK-4097K 32200:00:3000:34:4901:13:36.1001:14:06.55+00:38:567:218.2
740GAPSKI Tomasz 196Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-40129M 41700:00:3100:34:4801:13:35.1001:14:06.95+00:38:567:218.2
741PERROT Magdalena 615SZCZECINK-4098K 32300:00:3600:34:5801:13:48.7001:14:25.40+00:39:157:228.1
742MUCHA Martyna 550RungryfPOLICEK-2056K 32400:00:2600:34:5501:14:07.2501:14:33.30+00:39:237:248.1
743WOLNA Dorota 875Royal Runners TeamSZCZECINK-30137K 32500:00:3000:34:0501:14:06.6501:14:36.70+00:39:267:248.1
744KUBÓW Katarzyna 419SZCZECINK-4099K 32600:00:4800:34:4801:13:56.5501:14:45.25+00:39:347:238.1
745BARTNIK Jarosław 43SZCZECINM-40130M 41800:00:4800:34:4801:13:57.3001:14:45.35+00:39:357:238.1
746FIEDOROWICZ Damian 181DOBRAM-40131M 41900:00:3800:36:2401:14:14.7501:14:52.75+00:39:427:258.1
747TOWARNICKA Małgorzata 814SZCZECINK-30138K 32700:00:2300:34:2601:14:31.8001:14:54.80+00:39:447:278.1
748WILK Małgorzata 856SZCZECINK-30139K 32800:00:4300:36:0501:14:30.2501:15:13.90+00:40:037:278.1
749JERZYK-SZAMAŁEK Bogusława 300Śrundunia SzczeinSZCZECINK-5021K 32900:00:0000:36:4001:15:18.0001:15:18.00+00:40:077:318
749PONIATOWSKA-TARKOWSKA Edyta 647śRUNduniaSZCZECINK-40100K 32900:00:0000:36:4001:15:18.0001:15:18.00+00:40:077:318
751KRÓL Krzysztof 395SZCZECINM-30173M 42000:00:4900:35:3001:14:29.3001:15:18.40+00:40:087:268.1
752GUMIENNY Andrzej 241ŚrunduniaSZCZECINM-6018M 42100:00:4800:35:5401:14:30.9501:15:19.30+00:40:097:278.1
753KRÓL Magdalena 952śRUNdunia SzczecinSZCZECINK-30140K 33100:00:4800:36:1001:14:31.1001:15:19.65+00:40:097:278.1
754ZERZUT Jarosław 908śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-5042M 42200:00:4800:35:5501:14:31.3001:15:20.15+00:40:097:278.1
755PIĄTKOWSKA Izabela 620SZCZECINK-30141K 33200:00:4800:35:5401:14:35.8001:15:24.00+00:40:137:278
756STROJNA Dorota 752SZCZECINK-40101K 33300:00:4700:35:5601:14:36.5501:15:24.45+00:40:147:278
757CICHOCKI Jakub 114Drużyna Szpiku/HKS SkautSZCZECINM-40132M 42300:00:4800:35:5401:14:36.2501:15:24.55+00:40:147:278
758KRUCZEK Monika 399Pyrzyce biegająPYRZYCEK-30142K 33400:00:3000:35:2201:14:57.5001:15:28.15+00:40:177:298
759PIEROŻYNSKA Natalia 623Pyrzyce BiegająPYRZYCEK-30143K 33500:00:3000:35:2201:14:58.1001:15:28.25+00:40:177:298
760STACHOWSKI Andrzej 739SZCZECINM-5043M 42400:00:4300:36:2401:14:47.1501:15:30.55+00:40:207:288
761ROMAN Ewelina 678Monia GymSZCZECINK-30144K 33600:00:4700:35:5301:14:44.4501:15:31.90+00:40:217:288
762MARKIEWICZ Olga 510DOBRAK-2057K 33700:00:4500:34:5901:14:47.6501:15:32.95+00:40:227:288
763LEMAŃSKA Katarzyna 447POLICEK-2058K 33800:00:4500:34:5901:14:48.0501:15:33.15+00:40:227:288
764BĄCZYK Monika 958SZCZECINK-40102K 33900:00:4700:35:5501:14:48.2501:15:35.45+00:40:257:288
765BĄCZYK Adam 957Monia GymSZCZECINM-40133M 42500:00:4800:36:1801:14:47.6001:15:35.65+00:40:257:288
766BIEŁOWIEC Adrianna 56Puszczyk BukowySZCZECINK-2059K 34000:00:4700:35:5701:14:54.0501:15:41.50+00:40:317:298
767KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 390PRZECŁAWK-40103K 34100:00:2500:35:0801:15:18.0001:15:43.40+00:40:337:318
768KURYŁOWICZ-CHRZAN Monika 432TANOWOK-30145K 34200:00:4200:36:2701:15:17.2001:16:00.15+00:40:497:318
769CIERPISZEWSKI Tomasz 119SZCZECINM-30174M 42600:00:3700:35:5801:15:24.9001:16:02.10+00:40:517:328
770MACIEJUK-CIERPISZEWSKA Marta 486SZCZECINK-30146K 34300:00:3700:35:5801:15:25.0501:16:02.25+00:40:517:328
771WIŚNIOS Emilia 863WARSZAWAK-2060K 34400:00:3800:35:4701:15:44.7001:16:23.20+00:41:127:347.9
772GRZYB Ilona 236SPRINT LOGISTYKA POLSKASZCZECINK-30147K 34500:00:3200:35:4401:16:00.5501:16:33.40+00:41:237:367.9
773CHWIEJ Agata 112BiegaczeŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK-30148K 34600:00:2000:35:3201:16:18.6001:16:39.55+00:41:297:377.9
774JASIUCHNA Aleksandra 293Jasiuchna TEAMŚWINOUJŚCIEK-30149K 34700:00:2200:35:3001:16:17.0501:16:39.70+00:41:297:377.9
775CIEŚLAK Adam 122LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOM-5044M 42700:00:1600:35:5901:16:31.5501:16:47.90+00:41:377:397.8
775CIEŚLAK Helana 123LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK-5022K 34800:00:1600:35:5801:16:31.7501:16:47.90+00:41:377:397.8
777KOZŁOWSKA-BONIOK Paulina 954Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK-40104K 34900:00:3700:36:2001:16:15.5001:16:53.35+00:41:437:377.9
778KUJAWSKA-SZCZEPAŃSKA Karolina 424SZCZECINK-30150K 35000:00:3400:37:0401:16:25.3501:17:00.05+00:41:497:387.8
779KWIATKOWSKA Jowita 965STARGARDK-30151K 35100:00:4400:37:2101:16:35.3001:17:20.10+00:42:097:397.8
780STAŃCZYK Sławomir 742Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM-30175M 42800:00:4400:37:2101:16:35.9001:17:20.25+00:42:097:397.8
781JAKUBIK Anna 271Husaria Race TeamSZCZECINK-2061K 35200:00:5600:36:4101:16:32.6501:17:28.65+00:42:187:397.8
782KRUGLAK Anna 402Wieczorne BieganieSZCZECINK-40105K 35300:00:5500:36:4201:16:33.3501:17:29.05+00:42:187:397.8
783PROKOCKA Asia 652SZCZECINK-30152K 35400:00:4100:36:0701:16:47.9001:17:29.45+00:42:197:407.8
783SZOPIŃSKA Katarzyna 781Wieczorne BieganieSZCZECINK-2062K 35400:00:5500:36:4701:16:33.6001:17:29.45+00:42:197:397.8
785PAGEL Kasia 599SZCZECINK-30153K 35600:00:4100:36:0801:16:48.7001:17:29.95+00:42:197:407.8
786BODNAR Zbigniew 64SZCZECINM-6019M 429Bieg Korczaka00:00:4300:37:0401:17:02.4501:17:46.15+00:42:357:427.8
787KWIATKOWSKA Aleksandra 437Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK-2063K 35700:00:5200:38:4301:16:53.8501:17:46.20+00:42:357:417.8
788LIPERTOWICZ Sebastian 466Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM-30176M 43000:00:5300:38:4201:16:53.2001:17:46.45+00:42:367:417.8
789NEUMANN Michał 563SZCZECINM-40134M 43100:00:4900:37:1601:17:03.7001:17:52.85+00:42:427:427.8
790BIAŁKOWSKA Monika 52Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-40106K 35800:00:2100:37:3901:17:42.2001:18:04.05+00:42:537:467.7
791KOPCEWICZ Henryk 365Crown GoleniówGOLENIÓWM-6020M 43200:00:3900:36:5901:17:25.6501:18:05.60+00:42:557:447.7
792WOJDAK Żaneta 869MoniaGymPOLICEK-30154K 35900:00:3100:35:3101:17:38.6501:18:10.35+00:43:007:457.7
793ZAJĄC Bożena 895Legendary PowerSzewcDALESZEWOK-5023K 36000:00:1600:36:1801:18:09.2501:18:25.60+00:43:157:487.7
794WIELIŃSKI Krzysztof 843KB Hermes GryfinoGRYFINOM-6021M 433KB Hermes Gryfino00:00:4900:35:4501:17:36.6001:18:25.95+00:43:157:457.7
795PIASECKA Renata 617SZCZECINK-40107K 36100:00:3000:36:3501:18:01.7001:18:31.75+00:43:217:487.7
796KASPRZAK Elżbieta 331POLICEK-607K 36200:00:1300:36:4201:18:49.4501:19:02.55+00:43:527:527.6
797ŚWIĄTEK Joanna 804SZCZECINK-30155K 36300:00:5100:44:0101:18:18.5001:19:09.55+00:43:597:497.7
798KIELISZEK Anna 338Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-30156K 36400:00:4900:35:5301:18:35.9001:19:25.60+00:44:157:517.6
799JARNUCZAK Monika 286SZCZECINK-30157K 36500:00:1900:37:2201:19:19.9001:19:39.70+00:44:297:567.6
800WIELOCH Anna 844SZCZECINK-30158K 36600:00:1900:37:2201:19:20.6001:19:40.10+00:44:297:567.6
801LIGOCKI Tomasz 464BIO-SPA Aleksandra BurkowskaSZCZECINM-40135M 43400:00:4500:37:3401:19:18.9501:20:04.85+00:44:547:557.6
802WIKA Marta 849Wieczorne Bieganie w SzczecinieTRZEBIEŻK-2064K 36700:00:3600:37:2701:19:53.4001:20:29.50+00:45:197:597.5
803STROJNA Karolina 7SZCZECINK-2065K 36800:00:1500:38:1501:20:34.0501:20:49.80+00:45:398:037.4
804PŁOSA Monika 638SZCZECINK-30159K 36900:00:2800:37:4401:20:33.7001:21:02.25+00:45:518:037.4
805WARTALSKA Daria 834SZCZECINK-30160K 37000:00:0000:39:0701:22:04.2501:22:04.25+00:46:538:127.3
806BOROWSKA Karolina 70SZCZECINK-30161K 37100:00:2800:38:4501:22:02.7001:22:30.75+00:47:208:127.3
807BEBKO Daniel 47SZCZECINM-30177M 43500:00:4000:37:3901:22:42.0001:23:22.85+00:48:128:167.3
808ANTOL Ewa 24SZCZECINK-30162K 37200:00:4100:37:3901:22:45.4001:23:26.45+00:48:168:167.3
809GÓRSKA Magdalena 223SZCZECINK-40108K 37300:00:2900:40:2701:23:33.6001:24:03.15+00:48:528:217.2
810SOKOŁOWSKA Anna 727SZCZECINK-5024K 37400:00:2600:39:5401:23:57.7001:24:24.50+00:49:148:237.1
811BRONICKA Małgorzata 74GRYFINOK-40109K 37500:00:4100:40:1501:24:00.6501:24:42.00+00:49:318:247.1
812KALICIAK Marta 320GRYFINOK-30163K 37600:00:4100:40:1501:24:00.8501:24:42.15+00:49:318:247.1
813JANUSZEWSKA Magdalena 95kb hermes gryfinoGRYFINOK-30164K 377KB Hermes Gryfino00:00:4200:40:1401:24:00.6501:24:42.65+00:49:328:247.1
814CAŁKA Barbara 94Kobiece BieganiePRZECŁAWK-40110K 37800:00:4600:40:4801:24:47.3001:25:34.10+00:50:238:287.1
815WIERZBA Ewa 846KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEK-30165K 37900:00:4500:40:5101:24:49.3001:25:34.45+00:50:248:287.1
816TRĘDOWICZ Małgorzata 815Kobiece BieganiePRZECŁAWK-5025K 38000:00:4600:40:5301:24:47.7501:25:34.50+00:50:248:287.1
817KACZMAREK Arleta 316KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-30166K 38100:00:4500:40:4901:24:49.7001:25:35.10+00:50:248:297.1
818REDLARSKA Anna 668Kobiece BieganiePRZECŁAWK-30167K 38200:00:4600:40:5101:24:49.2501:25:35.40+00:50:258:287.1
819BIRGER Agata 58Kobiece bieganiePRZECŁAWK-30168K 38300:00:4500:40:5301:24:49.5501:25:35.45+00:50:258:297.1
820CHUDYNKA Paulina 109Kobiece BieganiePRZECŁAWK-30169K 38400:00:4600:40:4801:24:49.4501:25:35.60+00:50:258:287.1
821MODELSKA Justyna 543Kobiece BieganieWARZYMICEK-40111K 38500:00:4500:40:5401:24:50.3001:25:35.65+00:50:258:297.1
822STELMASZYK Ewa 745Kobiece bieganieWARZYMICEK-5026K 38600:00:4500:40:5501:24:50.2001:25:35.90+00:50:258:297.1
823OLEJNIK Kamila 580KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-30170K 38700:00:4700:40:5101:24:49.0001:25:36.05+00:50:258:287.1
824PLACHTA Monika 633Kobiece bieganieWARYMICEK-40112K 38800:00:4500:40:4901:24:53.9501:25:39.10+00:50:288:297.1
825SOŁTYS Krzysztof 731Decathlon SzczecinNOWE LINIEM-2046M 43600:00:3900:39:4601:26:12.0501:26:51.15+00:51:408:377
826KOŁAKOWSKA Magdalena 352POLICEK-30171K 38900:00:4200:40:5701:26:49.0001:27:31.35+00:52:218:406.9
827KUREK Karolina 430POLICEK-2066K 39000:00:4200:40:5801:26:50.7001:27:33.30+00:52:238:416.9
828PROCHACKI Marcin 651SZCZECINM-2047M 43700:00:3400:39:0201:28:02.8001:28:37.20+00:53:268:486.8
828SUROVOVA Anastazja 759SZCZECINK-2067K 39100:00:3400:39:0201:28:03.1501:28:37.20+00:53:268:486.8
830STANEJKO Agata 740KOBYLANKAK-30172K 39200:00:2500:41:1601:28:19.3501:28:44.60+00:53:348:496.8
831LEJKOWSKA Daria 446SZCZECINK-30173K 39300:00:1300:41:4301:30:23.3001:30:37.20+00:55:269:026.6
832WAMKA Anna 831SZCZECINK-30174K 39400:00:1300:41:4401:30:23.4501:30:37.40+00:55:279:026.6
833KUCIER Katarzyna 420SZCZECINK-30175K 39500:00:3600:43:0801:31:07.7501:31:44.55+00:56:349:066.6
834SZCZEPAŃSKA Aleksandra 769SZCZECINK-2068K 39600:00:3600:43:0401:31:08.4501:31:44.70+00:56:349:066.6
835LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 469Niezdiagnozowani w SzaleSZCZECINK-30176K 39700:00:4200:45:3901:34:27.9001:35:10.45+01:00:009:266.4
836MALEC Edyta 500Niezdiagnozowani w SzaleSTARGARDK-40113K 39800:00:4200:45:3201:34:28.1501:35:10.70+01:00:009:266.4
836MARKOWICZ Marlena 941MOSKONYNK-30177K 39800:00:4400:44:2401:34:26.5501:35:10.70+01:00:009:266.4
836MALEC Mariusz 499Niezdiagnozowani W SzaleSTARGARDM-40136M 43800:00:4300:45:3501:34:27.1501:35:10.70+01:00:009:266.4
ROSIAK Marcin 5Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-30DNF00:44:59 DNF DNF DNF--
KRYGIER-ROSIAK Monika 6Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-30DNF00:45:00 DNF DNF DNF--
ROSIK Sebastian 681WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 841 wynik(ów)