Organizator : | UTP w Bydgoszczy |
Data : | 2015-06-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 269 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 240 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KULIK Sylwester | 367 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:00 | ||
2 | PIOTROWICZ Patryk | 230 | Google Team / PWSZ Piła | TRZCIANKA | M1 | 00:00:02 | |
3 | ŻERDZIŃSKI Jan | 299 | Tucholanka Tuchola | GÓROWATKI | M1 | 00:00:02 | |
4 | RYBAK Łukasz | 240 | NIEMCZ | M2 | 00:00:02 | ||
5 | WALENDZIAK Klaudiusz | 362 | Runners Team Jeżewo | JEŻEWO | M3 | 00:00:02 | |
6 | STASIAK Michał | 254 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:02 | ||
7 | TEPPER Adam | 343 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:02 | ||
8 | WILIGALSKI Bartosz | 345 | KM Truchcik Łubianka WSB Toruń | PIGŻA | M1 | 00:00:02 | |
9 | NARTOWSKI Kamil | 208 | WSB/ Rwt Bydgoszcz/ Wł Toruń | TORUŃ | M2 | 00:00:02 | |
10 | JENDRYKA Marek | 166 | M4 | 00:00:03 | |||
11 | RADOWSKI Cezary | 349 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:03 | ||
12 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 147 | B4SPORT ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:03 | |
13 | PARUCKI Paweł | 221 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:03 | ||
14 | STYSIAK Grzegorz | 259 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:03 | ||
15 | JAGIEŁA Jarosław | 158 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:03 | |
16 | BLAHODIR Yuriy | 357 | OSTÓW WIELKOPOLSKI | M2 | 00:00:03 | ||
17 | KLÓSKA Fabian | 171 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:03 | ||
18 | KRASICKI Michał | 323 | TKKF WODNIK WIECBORK | WITUNIA | M2 | 00:00:03 | |
19 | CYROK Maciej | 129 | Olimpia Dąbrowa | DĄBROWA | M1 | 00:00:03 | |
20 | SZARMACH Stanisław | 264 | GRÓDEK | M5 | 00:00:03 | ||
21 | PUCEK Artur | 236 | BRZOZIE | M3 | 00:00:03 | ||
22 | GACZKOWSKI Robert | 143 | TRIRUN | ŻNIN | M3 | 00:00:03 | |
23 | STRYCHALSKI Tomasz | 258 | Bydgoszcz Run Project | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:03 | |
24 | ZAWAŁKIEWICZ Piotr | 294 | TORUŃ | M2 | 00:00:03 | ||
25 | PACZKOWSKI Jacek | 219 | Sport i Rekreacja Mogilno | STRZELNO | M3 | 00:00:04 | |
26 | MEJGIER Paweł | 203 | TKKF Wodnik Więcbork | SYPNIEWO | M3 | 00:00:04 | |
27 | MACZYŃSKI Grzegorz | 195 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | |
28 | MAGUSIAK Agnieszka | 197 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:04 | |
29 | LEWANDOWSKI Marek | 186 | WTiICh UTP | CHEŁMNO | M1 | 00:00:04 | |
30 | SZENK Marta | 267 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:04 | ||
31 | FLOREK Paweł | 141 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:04 | ||
32 | WAŚKIEWICZ Sebastian | 283 | Lipno Biega | LIPNO | M1 | 00:00:04 | |
33 | KOŻUCHOWSKA Natalia | 177 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:04 | |
34 | MACKOWSKI Maciej | 194 | ŻNIN | M1 | 00:00:04 | ||
35 | PIKULIK Jarosław | 228 | LZS Jedność Łobżenica | TRZEBOŃ | M1 | 00:00:04 | |
36 | WYSOCKI Adrian | 292 | KB Lech Rypin | RYPIN | M1 | 00:00:04 | |
37 | HORODYSKI Piotr | 156 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:04 | |
38 | MAZURKIEWICZ Mateusz | 328 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:04 | ||
39 | SOŚNICKI Michał | 251 | Olimpia Dąbrowa | DĄBROWA | M1 | 00:00:04 | |
40 | NITKA Ireneusz | 211 | Nakielski Klub Biegacza | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 00:00:04 | |
41 | PALACZ Wioletta | 220 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:05 | ||
42 | KAMIŃSKI Marcin | 316 | Politechnika Gdańska | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:05 | |
43 | LIPIŃSKI Krzysztof | 188 | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:05 | ||
44 | DAŃCZUK Jerzy | 135 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:05 | |
45 | KOWALCZYK Artur | 176 | QWBH TEAM 2015 | NOWY TARG | M1 | 00:00:05 | |
46 | PODKÓWKA Zbigniew | 232 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:05 | ||
47 | PAWLIK Stanisław | 223 | OSIELSKO | M4 | 00:00:05 | ||
48 | ŚPICA Leszek | 275 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:05 | ||
49 | HAIZE Tomek | 153 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:05 | ||
50 | GUDEL Filip | 365 | NIEMCZ | M1 | 00:00:05 | ||
51 | MIELCAREK Zdzisław | 352 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:05 | |
52 | ANZEL Jerzy | 101 | BRODNICA | M3 | 00:00:06 | ||
53 | JASNOWSKI Bartosz | 310 | TORUŃ | M2 | 00:00:06 | ||
54 | ROSZKOWSKI Wojciech | 334 | WARSZAWA | M4 | 00:00:06 | ||
55 | PELC Marcin | 332 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:06 | |
56 | BZDAWKA Tomasz | 124 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M3 | 00:00:06 | |
57 | ŚLÓSAREK Piotr Leszek | 273 | TORUŃ | M4 | 00:00:06 | ||
58 | BRATEK Andrzej | 118 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:06 | |
59 | CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof | 131 | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:06 | ||
60 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 297 | JANIKOWO | M4 | 00:00:06 | ||
61 | BEJGIER Edmund | 108 | OSIELSKO | M3 | 00:00:06 | ||
62 | BOROWICKA Iwona | 117 | KROSTKOWO | K1 | 00:00:06 | ||
63 | WADZIŃSKA Paulina | 281 | Trispace | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:06 | |
64 | KONIEC Krzysztof | 320 | TKKF Wodnik Więcbork | WIĘCBORK | M3 | 00:00:06 | |
65 | PYSSA Mateusz | 237 | JEŻEWO | M1 | 00:00:06 | ||
66 | DUCHIŃSKI Wojciech | 139 | OSIELSKO | M3 | 00:00:07 | ||
67 | SZCZUTKOWSKA Justyna | 265 | JANIKOWO | K3 | 00:00:07 | ||
68 | SZULC Cezary | 270 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:07 | ||
69 | KAMINSKI Grzegorz | 315 | TKKF WODNIK WIECBORK | PĘPERZYN 21 | M2 | 00:00:07 | |
70 | ĆWIKLIŃSKI Dawid | 132 | CHEŁMNO | M1 | 00:00:07 | ||
71 | LUZAK Szymon | 190 | ELEKTRONIK BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:07 | |
71 | LUZAK Mirosław | 189 | MWiK Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |
73 | GRZEGORZEWSKI Rafał | 308 | Brzoza Biega | NIEMCZ | M3 | 00:00:07 | |
74 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 291 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:07 | |
75 | KRAWCZYK Krystian | 178 | QWBH TEAM 2015 | TYCHY | M3 | 00:00:07 | |
76 | GORDON Roman | 350 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | ||
77 | MAŁKIŃSKI Józef | 327 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |
78 | TOMASZEWSKA Marta | 277 | ŻNIN | K1 | 00:00:08 | ||
79 | JASEWICZ Tadeusz | 163 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:08 | ||
80 | OLLIK Marcin | 214 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M2 | 00:00:08 | ||
81 | WIERZCHOSŁAWSKI Tomasz | 285 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:08 | ||
82 | WENDLAND Mateusz | 284 | Lipno Biega | LIPNO | M1 | 00:00:08 | |
83 | KORBUT Agnieszka | 174 | WTiICh UTP | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:08 | |
84 | PILACHOWSKI Mariusz | 229 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:08 | ||
85 | ŁATA Marcin | 191 | AZS CM UMK | KRAKÓW | M1 | 00:00:08 | |
86 | SIKORA Antoni | 338 | GĄSAWA | M5 | 00:00:08 | ||
87 | JAŻDŻEWSKA Grażyna | 165 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:08 | ||
88 | KLOSKOWSKI Adam | 170 | IWsp SZ Bydgoszcz | CHOJNICE | M1 | 00:00:08 | |
88 | STEFANIAK Dawid | 255 | GRUDZIĄDZ | M1 | 00:00:08 | ||
90 | WŁODARCZYK Robert | 289 | WŁOCŁAWEK | M2 | 00:00:08 | ||
91 | ŚLĘGA Paweł | 272 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:08 | ||
92 | OBRĘBSKI Grzegorz | 213 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:08 | ||
93 | GRZESIK Katarzyna | 364 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:08 | ||
94 | BUKOWSKI Krzysztof | 122 | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:08 | ||
95 | WIĘCZKOWSKI Robert | 286 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:09 | ||
96 | SYPNIEWSKI Hubert | 261 | RodzinaPL | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M1 | 00:00:09 | |
97 | STANICKI Oskar | 339 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:09 | ||
98 | BACZYŃSKI Andrzej | 104 | RodzinaPL | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M2 | 00:00:09 | |
99 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 295 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:09 | ||
100 | KĘSIK Mieczysław | 359 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M5 | 00:00:09 | ||
101 | ŚPICA Dorota | 274 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:09 | ||
102 | GACKOWSKA Beata | 306 | K3 | 00:00:09 | |||
103 | SENDERKIEWICZ Tomasz | 246 | CHOJNICE | M1 | 00:00:09 | ||
104 | KLAWCZYŃSKI Zbigniew | 319 | Klub HDK LOGISTYCY Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | |
105 | SYPNIEWSKI Marek | 262 | RodzinaPL | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M3 | 00:00:09 | |
106 | GACKOWSKA Katarzyna | 142 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:09 | |
107 | WOJTYSIAK Szymon | 290 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:09 | |
108 | JĘDRZEJCZYK Sylwester | 313 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M4 | 00:00:10 | |
109 | WOJCIECHOWSKI Grzegorz | 346 | Trust me im engineer | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:10 | |
110 | SYPNIEWSKA Hanna | 260 | RodzinaPL | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | K3 | 00:00:10 | |
111 | JĘDRZEJCZYK Paulina | 312 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | K1 | 00:00:10 | |
112 | ZIELIŃSKI Waldemar | 296 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:10 | ||
113 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 120 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:10 | ||
114 | SOBIESZCZYK Dominika | 249 | UTP BYDGOSZCZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K1 | 00:00:10 | |
115 | BACZYŃSKA Ewelina | 103 | RodzinaPL | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | K1 | 00:00:10 | |
116 | LEWANDOWSKI Rafał | 354 | POTULICE | M2 | 00:00:10 | ||
117 | PIECHOWSKI Józef | 360 | CIECHOCIN | M1 | 00:00:11 | ||
118 | DANAK Michał | 134 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:11 | ||
119 | NOWACKA Anna | 331 | Lipno Biega | BOBROWNIKI | K2 | 00:00:11 | |
120 | URBAŃSKI Paweł | 279 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M1 | 00:00:11 | |
121 | PARUCKI Zbigniew | 222 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:11 | ||
122 | BELICKI Mateusz | 109 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:11 | ||
123 | KONIECZNY Robert | 172 | Nakielski Klub Biegacza | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 00:00:11 | |
124 | BARANOWSKI Artur | 369 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:11 | ||
125 | BUCZKOWSKI Wojciech | 121 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:11 | ||
126 | KUTOWSKI Przemysław | 183 | BUKOWIEC | M2 | 00:00:11 | ||
127 | JĘDRZEJCZYK Mikołaj | 311 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M3 | 00:00:11 | |
128 | BARTOSIK Natalia | 106 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:11 | ||
129 | RYBKA Ilona | 241 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:12 | ||
130 | CZERWIŃSKA Aleksandra | 305 | Ekozefir | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:12 | |
131 | WARSZAWSKI Przemysław | 282 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | ||
132 | WINEK Krystian | 361 | ŚWIECIE | M1 | 00:00:12 | ||
133 | PROCZEK Jakub | 356 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | ||
134 | CZARNECKI Piotr | 366 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:12 | |
135 | BAŁYS Krzysztof | 105 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | ||
136 | DĘBSKI Adrian | 136 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | ||
137 | GUMIENNA Natalia | 151 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:12 | ||
138 | BZDZION Marcin | 125 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | ||
139 | SZNAJDROWSKI Mateusz | 269 | KORONOWO | M1 | 00:00:12 | ||
140 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 278 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:12 | ||
141 | SKARBEK Marek | 247 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:12 | ||
142 | SMUCZYŃSKI Wojciech | 248 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:13 | ||
143 | WEISBROT Magdalena | 344 | LASKOWICE | K1 | 00:00:13 | ||
144 | KOT Katarzyna | 321 | INOWROCŁAW | K1 | 00:00:13 | ||
145 | SZARMACH Kacper | 263 | Biegaj z WSL | GRÓDEK | M1 | 00:00:13 | |
146 | ŁATA Maria | 192 | AZS CM UMK | KRAKÓW | K1 | 00:00:13 | |
147 | PISKORSKI Paweł | 231 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:13 | ||
148 | CIBORSKA Dorota | 128 | K1 | 00:00:13 | |||
149 | BIERNAT Renata | 114 | Runners Team Jeżewo | ŚWIECIE | K1 | 00:00:13 | |
150 | SIEDLECKI Jacek | 337 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:13 | ||
151 | RATKOWSKA Małgorzata | 239 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | K2 | 00:00:13 | |
152 | GODZIUK Roman | 146 | TORUŃ | M4 | 00:00:14 | ||
153 | DADZIBÓG Mariusz | 133 | ŚWINKI | M1 | 00:00:14 | ||
154 | LEWICKI Konrad | 187 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:14 | ||
155 | ZAWADZIŃSKI Łukasz | 347 | ŚWIECIE | M1 | 00:00:14 | ||
156 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 288 | TORUŃ | M4 | 00:00:14 | ||
157 | GŻYL Mikołaj | 152 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:14 | ||
158 | BYSTREK Jarosław | 123 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:14 | ||
159 | BRUNKE Tomasz | 303 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:14 | ||
160 | MAZANOWSKA Ewa | 202 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:15 | ||
161 | STANGRECKI Dariusz | 252 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:15 | ||
162 | JANIKOWSKA Awa | 161 | MostyPolskie.Pl | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:15 | |
163 | MARKLIK Grażyna | 201 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:15 | ||
164 | OTLEWSKA Justyna | 218 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:15 | ||
165 | CEGIELSKI Maciej | 126 | Żandarmi z Bydgoszczy | ŚWIEKATOWO | M3 | 00:00:15 | |
166 | JAWORSKI Marcin | 164 | SOLEC KUJAWSKI | M3 | 00:00:15 | ||
167 | GAJEK Agnieszka | 144 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:15 | ||
168 | JANKOWSKI Jakub | 162 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:15 | ||
169 | KONITZ Lech | 368 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:15 | ||
170 | KRAJECKA Liliana | 355 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:16 | ||
171 | STĘPIEŃ Tomasz | 340 | SportFactory | JARUŻYN | M3 | 00:00:16 | |
172 | JANAS Aleksandra | 160 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:16 | ||
173 | DANKOWSKI Rafał | 358 | POTULICE | M3 | 00:00:16 | ||
174 | KASIERSKA Ewa Katarzyna | 168 | WKB Meta Lubliniec | POZNAŃ | K4 | 00:00:16 | |
175 | KAWA Marcin | 318 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | ||
176 | ZABDYR Ewelina | 293 | SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM | ŚLESIN | K1 | 00:00:16 | |
177 | MAKOWSKA Justyna | 198 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:16 | ||
178 | KOSTRZAK Dominik | 175 | Proponeo.pl | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:16 | |
179 | IGNARSKI Stanisław | 363 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:17 | ||
180 | ORŁOWSKA Aneta | 215 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:17 | ||
181 | RÓŻYCKI Ireneusz | 335 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:17 | ||
182 | CHYLIŃSKA Dorota | 127 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K3 | 00:00:17 | |
183 | STANKIEWICZ Dariusz | 253 | MAKSYMILIANOWO | M3 | 00:00:17 | ||
184 | PIANOWSKA Ewa | 225 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:18 | ||
185 | PRZYGODA Artur | 235 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:18 | ||
186 | ŻMICH Michał | 300 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:18 | ||
187 | PODOLSKI Mariusz | 233 | MYSŁAKÓWKO 22 | M1 | 00:00:18 | ||
188 | GLAZIK Krzysztof | 145 | MILEWKO | M1 | 00:00:18 | ||
189 | KRÓL Maciej | 179 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:18 | |
190 | GOŚCINIAK Agnieszka | 148 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:18 | ||
191 | BIAŁOBŁOCKA Patrycja | 301 | Toruń | K1 | 00:00:19 | ||
191 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 112 | WĄBRZEŹNO | M2 | 00:00:19 | ||
193 | ORZECHOWSKI Michał | 217 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:19 | ||
194 | KARA Kinga | 317 | SŁUPSK | K2 | 00:00:19 | ||
195 | ORŁOWSKI Janusz | 216 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:19 | ||
196 | GRACZYK Przemysław | 149 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:19 | ||
197 | PIĄTEK Mateusz | 227 | NIECISZEWO | M1 | 00:00:19 | ||
198 | KRZEMKOWSKI Paweł | 181 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:20 | ||
199 | STOBIERSKI Adrian | 257 | Decathlon Team Fordon | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:20 | |
200 | SANDOMIERSKA Paulina | 336 | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:20 | ||
201 | KURZAWSKI Bartosz | 351 | KAMIONKI | M3 | 00:00:20 | ||
202 | MAKOWSKI Sławomir | 200 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:20 | ||
203 | CZAPLEWSKA Agnieszka | 130 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:20 | |
204 | SZMATUŁA Elżbieta | 268 | STRZELNO | K1 | 00:00:20 | ||
205 | DULEWICZ Ewa | 140 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:20 | ||
206 | KRUPA Katarzyna | 180 | Decathlon Team Fordon | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:21 | |
207 | GROCHOWSKI Artur | 150 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:21 | ||
208 | SONDAJ Jarosław | 250 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:21 | ||
209 | HINZ Remigiusz | 154 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:21 | ||
210 | MAGDZIAK Łukasz | 196 | Decathlon Team Fordon | POZNAŃ | M1 | 00:00:21 | |
211 | RAKOCZY Daria | 238 | Decathlon Team Fordon | BIELSKO BIAŁA | K1 | 00:00:22 | |
212 | ZYZIK Michał | 348 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:22 | ||
213 | ŻURAWICZ Damian | 353 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:22 | ||
214 | NIESŁUCHOWSKA Alicja | 209 | Decathlon Team Fordon | BYDGOSZCZ | K1 | 00:00:22 | |
215 | NOWAK Paula | 212 | Kujatt Runners Team | BRZOZA | K1 | 00:00:22 | |
216 | MODNIEWSKI Seweryn | 329 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:22 | ||
217 | BRZOZOWSKI Piotr | 119 | Kujatt Runners Team | BRZOZA | M1 | 00:00:23 | |
218 | SZYMONIK Radosław | 342 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:23 | ||
219 | BERNACKI Dominik | 111 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:23 | ||
220 | SAMUL Ewa | 244 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:23 | ||
221 | ROGALSKI Kamil | 333 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:23 | ||
222 | JARONIEK Tomasz | 309 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:23 | ||
223 | KONKOL Patrycja | 173 | Decathlon Team Fordon | WAŁBRZYCH | K1 | 00:00:23 | |
224 | SAMUL Wojciech | 245 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:23 | ||
225 | JAKUBIAK Przemysław | 159 | Decathlon Team Fordon | JAROCIN | M1 | 00:00:24 | |
226 | IDRYJAN Karolina | 157 | TORUŃ | K2 | 00:00:24 | ||
227 | BIELAWSKI Łukasz | 113 | Decathlon Team Fordon | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:24 | |
228 | NIKOŁAJEW Monika | 210 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:24 | ||
229 | KASZOWICZ Marek | 169 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:24 | |
230 | SZCZYPIORSKI Piotr | 266 | Decathlon Team Fordon | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:24 | |
231 | KANIEWSKA Joanna | 167 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:25 | ||
232 | PRUSIK Marta | 234 | Decathlon Team Fordon | GDAŃSK | K1 | 00:00:25 | |
233 | KOWALSKI Adam | 322 | KRUSZEWO | M1 | 00:00:25 | ||
234 | PIANOWSKI Marek | 226 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:25 | ||
235 | MAGDZIARZ Katarzyna | 326 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:26 | ||
236 | STĘPNIAK Dominika | 256 | WRZEŚNIA | K2 | 00:00:26 | ||
237 | JURCZYK Artur | 314 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:26 | |
238 | MAGDZIARZ Jakub | 325 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:26 | ||
239 | MISIAK Marcin | 204 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:27 | ||
240 | TADROWSKI Rafał | 276 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:28 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
MOKOS Tomasz | 206 | INOWROCŁAW | M1 | DNF |
Znaleziono 241 wynik(ów)