VII BIEG MOSTAMI BYDGOSZCZY O PUCHAR JM. REKTORA UTP

Organizator/ Organizer:
UTP w Bydgoszczy
Data/ Date:
2015-06-20
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
269
Wystartowało/ Started:
241
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
240
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Studentki | Studenci | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PIOTROWICZ Patryk 230GOOGLE TEAM / PWSZ PIŁATRZCIANKAM11M 100:33:4900:33:51 3:2217.7
2BLAHODIR Yuriy 357OSTÓW WIELKOPOLSKIM21M 200:33:5300:33:56+00:00:053:2317.7
3WILIGALSKI Bartosz 345KM TRUCHCIK ŁUBIANKA WSB TORUŃPIGŻAM12M 300:34:3100:34:33+00:00:423:2717.4
4NARTOWSKI Kamil 208WSB/ RWT BYDGOSZCZ/ WŁ TORUŃTORUŃM22M 400:35:1600:35:18+00:01:273:3117
5GACZKOWSKI Robert 143TRIRUNŻNINM31M 500:37:5200:37:55+00:04:043:4715.8
6JAGIEŁA Jarosław 158TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM32M 600:38:1400:38:17+00:04:263:4915.7
7MACZYŃSKI Grzegorz 195TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM33M 700:38:1700:38:21+00:04:303:4915.7
8WALENDZIAK Klaudiusz 362RUNNERS TEAM JEŻEWOJEŻEWOM34M 800:38:2900:38:31+00:04:403:5015.6
9WAŚKIEWICZ Sebastian 283LIPNO BIEGALIPNOM13M 900:38:4800:38:52+00:05:013:5215.5
10STRYCHALSKI Tomasz 258BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM23M 1000:38:5700:39:00+00:05:093:5315.4
11RADOWSKI Cezary 349BYDGOSZCZM35M 1100:38:5900:39:02+00:05:113:5315.4
12JENDRYKA Marek 166M41M 1200:39:1400:39:17+00:05:263:5515.3
13KLÓSKA Fabian 171BYDGOSZCZM14M 1300:39:1700:39:20+00:05:293:5515.3
14CYROK Maciej 129OLIMPIA DĄBROWADĄBROWAM15M 1400:39:4600:39:49+00:05:583:5815.1
15HORODYSKI Piotr 156TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM24M 1500:39:4900:39:53+00:06:023:5815.1
16SZENK Marta 267BYDGOSZCZK21K 100:40:1200:40:16+00:06:254:0114.9
17ŻERDZIŃSKI Jan 299TUCHOLANKA TUCHOLAGÓROWATKIM16M 1600:40:2300:40:25+00:06:344:0214.9
18GOŁEMBIEWSKI Marek 147B4SPORT ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM36M 1700:40:2800:40:31+00:06:404:0214.8
19PACZKOWSKI Jacek 219SPORT I REKREACJA MOGILNOSTRZELNOM37M 1800:40:3100:40:35+00:06:444:0314.8
20RYBAK Łukasz 240NIEMCZM25M 1900:40:5500:40:57+00:07:064:0514.7
21ŁATA Marcin 191AZS CM UMKKRAKÓWM17M 2000:41:3200:41:40+00:07:494:0914.4
22TEPPER Adam 343BYDGOSZCZM18M 2100:41:5700:41:59+00:08:084:1114.3
23GRZESIK Katarzyna 364BYDGOSZCZK11K 200:41:5700:42:05+00:08:144:1114.3
24NITKA Ireneusz 211NAKIELSKI KLUB BIEGACZANAKŁO NAD NOTECIĄM38M 2200:42:0200:42:06+00:08:154:1214.3
25MACKOWSKI Maciej 194ŻNINM19M 2300:42:1000:42:14+00:08:234:1314.2
26PELC Marcin 332TRISPACEBYDGOSZCZM26M 2400:42:0900:42:15+00:08:244:1214.2
27HAIZE Tomek 153BYDGOSZCZM27M 2500:42:1300:42:18+00:08:274:1314.2
28STOBIERSKI Adrian 257DECATHLON TEAM FORDONBYDGOSZCZM110M 2600:42:0600:42:26+00:08:354:1214.3
29PUCEK Artur 236BRZOZIEM39M 2700:42:2600:42:29+00:08:384:1414.1
30OBRĘBSKI Grzegorz 213BYDGOSZCZM28M 2800:42:2100:42:29+00:08:384:1414.2
31PILACHOWSKI Mariusz 229BYDGOSZCZM29M 2900:42:3600:42:44+00:08:534:1514.1
32DAŃCZUK Jerzy 135RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM42M 3000:42:4500:42:50+00:08:594:1614
33PARUCKI Paweł 221BYDGOSZCZM111M 3100:42:5200:42:55+00:09:044:1714
34BZDAWKA Tomasz 124NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPM310M 3200:43:0300:43:09+00:09:184:1813.9
35LEWANDOWSKI Marek 186WTIICH UTPCHEŁMNOM112M 3300:43:0700:43:11+00:09:204:1813.9
36WENDLAND Mateusz 284LIPNO BIEGALIPNOM113M 3400:43:0600:43:14+00:09:234:1813.9
37SKARBEK Marek 247BYDGOSZCZM311M 3500:43:0300:43:15+00:09:244:1813.9
38WŁODARCZYK Robert 289WŁOCŁAWEKM210M 3600:43:2000:43:28+00:09:374:2013.8
39WADZIŃSKA Paulina 281TRISPACEBYDGOSZCZK22K 300:43:3200:43:38+00:09:474:2113.8
40PAWLIK Stanisław 223OSIELSKOM43M 3700:43:4400:43:49+00:09:584:2213.7
41WYSOCKI Adrian 292KB LECH RYPINRYPINM114M 3800:43:4900:43:53+00:10:024:2213.7
42LIPIŃSKI Krzysztof 188INOWROCŁAWM312M 3900:43:4800:43:53+00:10:024:2213.7
43KAMIŃSKI Marcin 316POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM115M 4000:43:5300:43:58+00:10:074:2313.7
44ŚPICA Leszek 275BYDGOSZCZM313M 4100:43:5900:44:04+00:10:134:2313.6
45PIKULIK Jarosław 228LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICATRZEBOŃM116M 4200:44:0300:44:07+00:10:164:2413.6
46STASIAK Michał 254BYDGOSZCZM117M 4300:44:2500:44:27+00:10:364:2613.5
47DADZIBÓG Mariusz 133ŚWINKIM118M 4400:44:3800:44:52+00:11:014:2713.4
48STYSIAK Grzegorz 259BYDGOSZCZM314M 4500:44:5500:44:58+00:11:074:2913.4
49MEJGIER Paweł 203TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM315M 4600:44:5900:45:03+00:11:124:2913.3
50BEJGIER Edmund 108OSIELSKOM316M 4700:45:0900:45:15+00:11:244:3013.3
51PYSSA Mateusz 237JEŻEWOM119M 4800:45:1500:45:21+00:11:304:3113.3
52STEFANIAK Dawid 255GRUDZIĄDZM120M 4900:45:1600:45:24+00:11:334:3113.3
53KLOSKOWSKI Adam 170IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEM121M 5000:45:1600:45:24+00:11:334:3113.3
54KONIECZNY Robert 172NAKIELSKI KLUB BIEGACZANAKŁO NAD NOTECIĄM317M 5100:45:1500:45:26+00:11:354:3113.3
55SZARMACH Stanisław 264GRÓDEKM51M 5200:45:4700:45:50+00:11:594:3413.1
56GRZEGORZEWSKI Rafał 308BRZOZA BIEGANIEMCZM318M 5300:45:4500:45:52+00:12:014:3413.1
57DUCHIŃSKI Wojciech 139OSIELSKOM319M 5400:45:4600:45:53+00:12:024:3413.1
58MAKOWSKI Sławomir 200BYDGOSZCZM320M 5500:45:3400:45:54+00:12:034:3313.2
59SENDERKIEWICZ Tomasz 246CHOJNICEM122M 5600:45:4900:45:58+00:12:074:3413.1
60SYPNIEWSKI Marek 262RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIM321M 5700:45:5100:46:00+00:12:094:3513.1
61SOŚNICKI Michał 251OLIMPIA DĄBROWADĄBROWAM123M 5800:46:1700:46:21+00:12:304:3713
62KOŻUCHOWSKA Natalia 177RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK12K 400:46:2200:46:26+00:12:354:3812.9
63ROSZKOWSKI Wojciech 334WARSZAWAM44M 5900:46:2500:46:31+00:12:404:3812.9
64LEWANDOWSKI Rafał 354POTULICEM211M 6000:46:2500:46:35+00:12:444:3812.9
65JĘDRZEJCZYK Mikołaj 311NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPM322M 6100:46:2400:46:35+00:12:444:3812.9
66CZARNECKI Piotr 366BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM212M 6200:46:2900:46:41+00:12:504:3812.9
67FLOREK Paweł 141BYDGOSZCZM124M 6300:46:4200:46:46+00:12:554:4012.8
68SZARMACH Kacper 263BIEGAJ Z WSLGRÓDEKM125M 6400:46:3400:46:47+00:12:564:3912.9
69SZNAJDROWSKI Mateusz 269KORONOWOM126M 6500:46:3600:46:48+00:12:574:3912.9
70JĘDRZEJCZYK Paulina 312NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPK13K 500:46:4000:46:50+00:12:594:4012.9
71BZDZION Marcin 125BYDGOSZCZM127M 6600:46:4600:46:58+00:13:074:4012.8
72PODKÓWKA Zbigniew 232BYDGOSZCZM45M 6700:46:5500:47:00+00:13:094:4112.8
73MAGUSIAK Agnieszka 197RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK14K 600:46:5900:47:03+00:13:124:4112.8
74ZAWAŁKIEWICZ Piotr 294TORUŃM213M 6800:47:0900:47:12+00:13:214:4212.7
75PALACZ Wioletta 220BYDGOSZCZK23K 700:47:1800:47:23+00:13:324:4312.7
76GACKOWSKA Katarzyna 142TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK15K 800:47:2000:47:29+00:13:384:4412.7
77KARA Kinga 317SŁUPSKK24K 900:47:1200:47:31+00:13:404:4312.7
78SOBIESZCZYK Dominika 249UTP BYDGOSZCZNAKŁO NAD NOTECIĄK16K 1000:47:2600:47:36+00:13:454:4412.6
79SZCZUTKOWSKA Justyna 265JANIKOWOK31K 1100:47:3200:47:39+00:13:484:4512.6
80WOŹNIAKOWSKA Agata 291RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK25K 1200:47:4100:47:48+00:13:574:4612.6
81WINEK Krystian 361ŚWIECIEM128M 6900:47:3600:47:48+00:13:574:4512.6
82WOJCIECHOWSKI Grzegorz 346TRUST ME IM ENGINEERBYDGOSZCZM129M 7000:47:3900:47:49+00:13:584:4512.6
83SMUCZYŃSKI Wojciech 248BYDGOSZCZM130M 7100:47:4200:47:55+00:14:044:4612.6
84PIĄTEK Mateusz 227NIECISZEWOM131M 7200:47:3600:47:55+00:14:044:4512.6
85KRZEMKOWSKI Paweł 181BYDGOSZCZM214M 7300:47:3600:47:56+00:14:054:4512.6
86BRATEK Andrzej 118TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM46M 7400:47:5100:47:57+00:14:064:4712.5
87ĆWIKLIŃSKI Dawid 132CHEŁMNOM132M 7500:48:0600:48:13+00:14:224:4812.5
88MAŁKIŃSKI Józef 327RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM47M 7600:48:1000:48:17+00:14:264:4912.5
89LUZAK Szymon 190ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM133M 7700:48:2300:48:30+00:14:394:5012.4
90LUZAK Mirosław 189MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM48M 7800:48:2300:48:30+00:14:394:5012.4
91JANKOWSKI Jakub 162BYDGOSZCZM134M 7900:48:3000:48:45+00:14:544:5112.4
92BIELAWSKI Łukasz 113DECATHLON TEAM FORDONBYDGOSZCZM135M 8000:48:2100:48:45+00:14:544:5012.4
93JANAS Aleksandra 160BYDGOSZCZK26K 1300:48:3200:48:48+00:14:574:5112.4
94BYSTREK Jarosław 123BYDGOSZCZM323M 8100:48:3600:48:50+00:14:594:5112.3
95ŚLĘGA Paweł 272BYDGOSZCZM136M 8200:48:4400:48:52+00:15:014:5212.3
96GACKOWSKA Beata 306K32K 1400:48:4500:48:54+00:15:034:5212.3
97SZCZYPIORSKI Piotr 266DECATHLON TEAM FORDONBYDGOSZCZM137M 8300:48:3000:48:54+00:15:034:5112.4
98DĘBSKI Adrian 136BYDGOSZCZM138M 8400:48:5000:49:02+00:15:114:5312.3
99LEWICKI Konrad 187BYDGOSZCZM215M 8500:49:0600:49:20+00:15:294:5412.2
100PIECHOWSKI Józef 360CIECHOCINM139M 8600:49:1500:49:26+00:15:354:5512.2
101PRZYGODA Artur 235BYDGOSZCZM324M 8700:49:1700:49:35+00:15:444:5512.2
102SIKORA Antoni 338GĄSAWAM52M 8800:49:2900:49:37+00:15:464:5612.1
103SIEDLECKI Jacek 337BYDGOSZCZM140M 8900:49:2500:49:38+00:15:474:5612.1
104DANAK Michał 134BYDGOSZCZM216M 9000:49:2800:49:39+00:15:484:5612.1
105KOWALCZYK Artur 176QWBH TEAM 2015NOWY TARGM141M 9100:49:3500:49:40+00:15:494:5712.1
106CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof 131INOWROCŁAWM325M 9200:50:1400:50:20+00:16:295:0111.9
107ŚLÓSAREK Piotr Leszek 273TORUŃM49M 9300:50:1800:50:24+00:16:335:0111.9
108WIĘCZKOWSKI Robert 286BYDGOSZCZM142M 9400:50:2100:50:30+00:16:395:0211.9
109WARSZAWSKI Przemysław 282BYDGOSZCZM143M 9500:50:2000:50:32+00:16:415:0211.9
110OLLIK Marcin 214NAKŁO NAD NOTECIĄM217M 9600:50:2600:50:34+00:16:435:0211.9
111PISKORSKI Paweł 231BYDGOSZCZM144M 9700:50:2300:50:36+00:16:455:0211.9
112KLAWCZYŃSKI Zbigniew 319KLUB HDK LOGISTYCY BYDGOSZCZBYDGOSZCZM410M 9800:50:3900:50:48+00:16:575:0311.8
113SYPNIEWSKI Hubert 261RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIM145M 9900:50:4200:50:51+00:17:005:0411.8
114MODNIEWSKI Seweryn 329BYDGOSZCZM146M 10000:50:4000:51:02+00:17:115:0411.8
115ANZEL Jerzy 101BRODNICAM326M 10100:50:5900:51:05+00:17:145:0511.8
116NOWACKA Anna 331LIPNO BIEGABOBROWNIKIK27K 1500:50:5400:51:05+00:17:145:0511.8
117KONIEC Krzysztof 320TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM327M 10200:51:0000:51:06+00:17:155:0611.8
118SONDAJ Jarosław 250BYDGOSZCZM328M 10300:50:4500:51:06+00:17:155:0411.8
119BRUNKE Tomasz 303BYDGOSZCZM329M 10400:50:5400:51:08+00:17:175:0511.8
120ORŁOWSKI Janusz 216BYDGOSZCZM330M 10500:50:4900:51:08+00:17:175:0411.8
121URBAŃSKI Paweł 279NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPM147M 10600:51:0100:51:12+00:17:215:0611.8
122ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 297JANIKOWOM411M 10700:51:1100:51:17+00:17:265:0711.7
123GŻYL Mikołaj 152BYDGOSZCZM218M 10800:51:0600:51:20+00:17:295:0611.7
124NOWAK Paula 212KUJATT RUNNERS TEAMBRZOZAK17K 1600:50:5900:51:21+00:17:305:0511.8
125KUTOWSKI Przemysław 183BUKOWIECM219M 10900:51:1300:51:24+00:17:335:0711.7
126BERNACKI Dominik 111BYDGOSZCZM220M 11000:51:0100:51:24+00:17:335:0611.8
127JASEWICZ Tadeusz 163BYDGOSZCZM53M 11100:51:1800:51:26+00:17:355:0711.7
128KOSTRZAK Dominik 175PROPONEO.PLBYDGOSZCZM221M 11200:51:1100:51:27+00:17:365:0711.7
129MAGDZIAK Łukasz 196DECATHLON TEAM FORDONPOZNAŃM148M 11300:51:1400:51:35+00:17:445:0711.7
130BACZYŃSKI Andrzej 104RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIM222M 11400:51:2900:51:38+00:17:475:0811.7
131GLAZIK Krzysztof 145MILEWKOM149M 11500:51:2100:51:39+00:17:485:0811.7
132BELICKI Mateusz 109BYDGOSZCZM150M 11600:51:3400:51:45+00:17:545:0911.6
133JĘDRZEJCZYK Sylwester 313NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPM412M 11700:51:4000:51:50+00:17:595:1011.6
134GODZIUK Roman 146TORUŃM413M 11800:51:3800:51:52+00:18:015:0911.6
135RATKOWSKA Małgorzata 239THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIE K28K 1700:51:5600:52:09+00:18:185:1111.6
136PARUCKI Zbigniew 222BYDGOSZCZM414M 11900:51:5900:52:10+00:18:195:1111.5
137KONITZ Lech 368BYDGOSZCZM331M 12000:52:0100:52:16+00:18:255:1211.5
138TRZCIŃSKI Eugeniusz 278BYDGOSZCZM415M 12100:52:1100:52:23+00:18:325:1311.5
139MISIAK Marcin 204BYDGOSZCZM223M 12200:52:1300:52:40+00:18:495:1311.5
140BARTOSIK Natalia 106BYDGOSZCZK18K 1800:52:3300:52:44+00:18:535:1511.4
141MIELCAREK Zdzisław 352BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM54M 12300:52:4600:52:51+00:19:005:1611.4
142KRÓL Maciej 179TRISPACEBYDGOSZCZM332M 12400:52:4500:53:03+00:19:125:1611.4
143JANIKOWSKA Awa 161MOSTYPOLSKIE.PLBYDGOSZCZK19K 1900:52:5300:53:08+00:19:175:1711.3
144STANGRECKI Dariusz 252BYDGOSZCZM224M 12500:52:5900:53:14+00:19:235:1711.3
145KRASICKI Michał 323TKKF WODNIK WIECBORKWITUNIAM225M 12600:53:2000:53:23+00:19:325:2011.3
146JARONIEK Tomasz 309BYDGOSZCZM151M 12700:53:2000:53:43+00:19:525:2011.3
147ŁATA Maria 192AZS CM UMKKRAKÓWK110K 2000:53:3800:53:51+00:20:005:2111.2
148SZULC Cezary 270BYDGOSZCZM152M 12800:53:4700:53:54+00:20:035:2211.2
149SANDOMIERSKA Paulina 336BYDGOSZCZK111K 2100:53:3800:53:58+00:20:075:2111.2
150ŻURAWICZ Damian 353BYDGOSZCZM153M 12900:53:3600:53:58+00:20:075:2111.2
151KORBUT Agnieszka 174WTIICH UTPBYDGOSZCZK112K 2200:53:5300:54:01+00:20:105:2311.1
152MAZURKIEWICZ Mateusz 328BYDGOSZCZM154M 13000:54:0000:54:04+00:20:135:2411.1
153TADROWSKI Rafał 276BYDGOSZCZM226M 13100:53:4600:54:14+00:20:235:2211.2
154HINZ Remigiusz 154BYDGOSZCZM227M 13200:54:0200:54:23+00:20:325:2411.1
155ŻMICH Michał 300BYDGOSZCZM228M 13300:54:0800:54:26+00:20:355:2411.1
156RÓŻYCKI Ireneusz 335BYDGOSZCZM229M 13400:54:1000:54:27+00:20:365:2511.1
157BUCZKOWSKI Wojciech 121BYDGOSZCZM333M 13500:54:2100:54:32+00:20:415:2611
158KOT Katarzyna 321INOWROCŁAWK113K 2300:54:1900:54:32+00:20:415:2511
159BUKOWSKI Krzysztof 122INOWROCŁAWM334M 13600:54:3400:54:42+00:20:515:2711
160BAŁYS Krzysztof 105BYDGOSZCZM155M 13700:54:3400:54:46+00:20:555:2711
161KURZAWSKI Bartosz 351KAMIONKIM335M 13800:54:4300:55:03+00:21:125:2811
162KĘSIK Mieczysław 359SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM55M 13900:55:0100:55:10+00:21:195:3010.9
163BARANOWSKI Artur 369BYDGOSZCZM336M 14000:55:0600:55:17+00:21:265:3010.9
164ZYZIK Michał 348BYDGOSZCZM156M 14100:54:5600:55:18+00:21:275:2910.9
165BOROWICKA Iwona 117KROSTKOWOK114K 2400:55:2900:55:35+00:21:445:3210.8
166RYBKA Ilona 241BYDGOSZCZK33K 2500:55:3000:55:42+00:21:515:3310.8
167ROGALSKI Kamil 333BYDGOSZCZM157M 14200:55:2300:55:46+00:21:555:3210.8
168JASNOWSKI Bartosz 310TORUŃM230M 14300:55:4100:55:47+00:21:565:3410.8
169STANKIEWICZ Dariusz 253MAKSYMILIANOWOM337M 14400:55:3300:55:50+00:21:595:3310.8
170CZAPLEWSKA Agnieszka 130KB ŁAPKABYDGOSZCZK115K 2600:55:3400:55:54+00:22:035:3310.8
171PROCZEK Jakub 356BYDGOSZCZM158M 14500:55:4500:55:57+00:22:065:3410.8
172MARKLIK Grażyna 201BYDGOSZCZK34K 2700:55:5800:56:13+00:22:225:3510.7
173JAKUBIAK Przemysław 159DECATHLON TEAM FORDONJAROCINM159M 14600:56:0900:56:33+00:22:425:3610.7
174GUMIENNA Natalia 151BYDGOSZCZK116K 2800:56:2600:56:38+00:22:475:3810.6
175BRZOZOWSKI Piotr 119KUJATT RUNNERS TEAMBRZOZAM160M 14700:56:3700:57:00+00:23:095:3910.6
176KAMINSKI Grzegorz 315TKKF WODNIK WIECBORKPĘPERZYN 21M231M 14800:57:0000:57:07+00:23:165:4210.5
177ORZECHOWSKI Michał 217BYDGOSZCZM232M 14900:56:5400:57:13+00:23:225:4110.5
178STĘPIEŃ Tomasz 340SPORTFACTORYJARUŻYNM338M 15000:57:0400:57:20+00:23:295:4210.5
179WEISBROT Magdalena 344LASKOWICEK117K 2900:57:0900:57:22+00:23:315:4210.5
180ZAWADZIŃSKI Łukasz 347ŚWIECIEM161M 15100:57:0800:57:22+00:23:315:4210.5
181JURCZYK Artur 314RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM339M 15200:57:0900:57:35+00:23:445:4210.5
182CZERWIŃSKA Aleksandra 305EKOZEFIRBYDGOSZCZK118K 3000:57:2400:57:36+00:23:455:4410.5
183BIERNAT Renata 114RUNNERS TEAM JEŻEWOŚWIECIE K119K 3100:57:2600:57:39+00:23:485:4410.4
184BUCZKOWSKI Krzysztof 120BYDGOSZCZM340M 15300:57:3200:57:42+00:23:515:4510.4
185KRAWCZYK Krystian 178QWBH TEAM 2015TYCHYM341M 15400:57:4700:57:54+00:24:035:4610.4
186KRUPA Katarzyna 180DECATHLON TEAM FORDONBYDGOSZCZK120K 3200:57:4700:58:08+00:24:175:4610.4
187WOJTYSIAK Szymon 290BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM162M 15500:58:0200:58:11+00:24:205:4810.3
188GRACZYK Przemysław 149BYDGOSZCZM163M 15600:57:5900:58:18+00:24:275:4710.3
189WIŚNIEWSKI Włodzimierz 288TORUŃM416M 15700:58:2300:58:37+00:24:465:5010.3
190GORDON Roman 350BYDGOSZCZM417M 15800:58:3900:58:46+00:24:555:5110.2
191KASZOWICZ Marek 169RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM342M 15900:58:2800:58:52+00:25:015:5010.3
192SYPNIEWSKA Hanna 260RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIK35K 3300:58:4700:58:57+00:25:065:5210.2
193NIKOŁAJEW Monika 210BYDGOSZCZK29K 3400:58:4300:59:07+00:25:165:5210.2
194MAGDZIARZ Katarzyna 326BYDGOSZCZK210K 3500:58:4400:59:10+00:25:195:5210.2
195MAGDZIARZ Jakub 325BYDGOSZCZM233M 16000:58:4500:59:11+00:25:205:5210.2
196GUDEL Filip 365NIEMCZM164M 16100:59:1300:59:18+00:25:275:5510.1
197KULIK Sylwester 367BYDGOSZCZM165M 16200:59:1900:59:19+00:25:285:5510.1
198MAZANOWSKA Ewa 202BYDGOSZCZK211K 3600:59:0900:59:24+00:25:335:5410.1
199IGNARSKI Stanisław 363BYDGOSZCZM418M 16300:59:3000:59:47+00:25:565:5710.1
200OTLEWSKA Justyna 218BYDGOSZCZK121K 3700:59:4300:59:58+00:26:075:5810
201DULEWICZ Ewa 140BYDGOSZCZK212K 3800:59:4501:00:05+00:26:145:5810
202PODOLSKI Mariusz 233MYSŁAKÓWKO 22M166M 16400:59:4801:00:06+00:26:155:5810
203ZIELIŃSKA Elżbieta 295BYDGOSZCZK41K 3901:00:4001:00:49+00:26:586:049.9
204JAWORSKI Marcin 164SOLEC KUJAWSKIM343M 16501:00:4001:00:55+00:27:046:049.9
205DANKOWSKI Rafał 358POTULICEM344M 16601:00:3901:00:55+00:27:046:039.9
206ŚPICA Dorota 274BYDGOSZCZK36K 4001:01:0201:01:11+00:27:206:069.8
207PRUSIK Marta 234DECATHLON TEAM FORDONGDAŃSKK122K 4101:00:4801:01:13+00:27:226:049.9
208NIESŁUCHOWSKA Alicja 209DECATHLON TEAM FORDONBYDGOSZCZK123K 4201:01:0401:01:26+00:27:356:069.8
209ZABDYR Ewelina 293SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAMŚLESINK124K 4301:02:4101:02:57+00:29:066:169.6
210SZYMONIK Radosław 342BYDGOSZCZM167M 16701:02:3501:02:58+00:29:076:159.6
211STĘPNIAK Dominika 256WRZEŚNIAK213K 4401:02:5201:03:18+00:29:276:179.5
212PIANOWSKA Ewa 225BYDGOSZCZK42K 4501:03:0501:03:23+00:29:326:189.5
213GOŚCINIAK Agnieszka 148BYDGOSZCZK214K 4601:03:2701:03:45+00:29:546:209.5
214GAJEK Agnieszka 144BYDGOSZCZK215K 4701:03:4601:04:01+00:30:106:229.4
215MAKOWSKA Justyna 198BYDGOSZCZK216K 4801:03:4501:04:01+00:30:106:229.4
216IDRYJAN Karolina 157TORUŃK217K 4901:03:4701:04:11+00:30:206:229.4
217BIAŁOBŁOCKA Patrycja 301TORUŃK125K 5001:04:4301:05:02+00:31:116:289.3
218BIAŁOBŁOCKI Marek 112WĄBRZEŹNOM234M 16801:04:4301:05:02+00:31:116:289.3
219SZMATUŁA Elżbieta 268STRZELNOK126K 5101:04:4401:05:04+00:31:136:289.3
220KRAJECKA Liliana 355BYDGOSZCZK37K 5201:05:3101:05:47+00:31:566:339.2
221BACZYŃSKA Ewelina 103RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIK127K 5301:06:1901:06:29+00:32:386:379
222KOWALSKI Adam 322KRUSZEWOM168M 16901:06:0501:06:30+00:32:396:369.1
223ZIELIŃSKI Waldemar 296BYDGOSZCZM419M 17001:06:3501:06:45+00:32:546:399
224ORŁOWSKA Aneta 215BYDGOSZCZK128K 5401:06:3401:06:51+00:33:006:399
225CIBORSKA Dorota 128K129K 5501:06:5301:07:06+00:33:156:419
226STANICKI Oskar 339BYDGOSZCZM169M 17101:07:4801:07:57+00:34:066:468.8
227CHYLIŃSKA Dorota 127AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK38K 5601:07:5001:08:07+00:34:166:478.8
228KANIEWSKA Joanna 167BYDGOSZCZK218K 5701:07:4701:08:12+00:34:216:468.9
229KAWA Marcin 318BYDGOSZCZM345M 17201:08:4801:09:04+00:35:136:528.7
230PIANOWSKI Marek 226BYDGOSZCZM420M 17301:08:4001:09:05+00:35:146:528.7
231CEGIELSKI Maciej 126ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYŚWIEKATOWOM346M 17401:09:1001:09:25+00:35:346:558.7
232JAŻDŻEWSKA Grażyna 165BYDGOSZCZK219K 5801:10:0101:10:09+00:36:187:008.6
233RAKOCZY Daria 238DECATHLON TEAM FORDONBIELSKO BIAŁAK130K 5901:09:5601:10:18+00:36:276:598.6
234KASIERSKA Ewa Katarzyna 168WKB META LUBLINIECPOZNAŃK43K 6001:10:0801:10:24+00:36:337:008.6
235GROCHOWSKI Artur 150BYDGOSZCZM170M 17501:12:3501:12:56+00:39:057:158.3
236KONKOL Patrycja 173DECATHLON TEAM FORDONWAŁBRZYCHK131K 6101:13:3801:14:01+00:40:107:218.1
237TOMASZEWSKA Marta 277ŻNINK132K 6201:15:4901:15:57+00:42:067:347.9
238WIERZCHOSŁAWSKI Tomasz 285BYDGOSZCZM171M 17601:15:4901:15:57+00:42:067:347.9
239SAMUL Wojciech 245BYDGOSZCZM172M 17701:15:4001:16:03+00:42:127:347.9
240SAMUL Ewa 244BYDGOSZCZK220K 6301:15:4001:16:03+00:42:127:347.9
MOKOS Tomasz 206INOWROCŁAWM1 DNF DNF--
Znaleziono 241 wynik(ów)