VII BIEG NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza ,,GOCH " Bytów
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
8.85 km
Zgłoszonych/ Registered:
153
Wystartowało/ Started:
147
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
147
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-GOCH | M-GOCH | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.85km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BURZYŃSKI Aleksander 11STOPA SŁUPSKSŁUPSKM401M 100:30:09.95 3:2417.6
2ZWOLSKI Andrzej 148RZEPNICAM402M 200:34:40.50+00:04:303:5515.3
3SZOPIŃSKI Dariusz 122URZĄD GMINY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM301M 300:34:57.10+00:04:473:5615.2
4JAKUBEK Patryk 35ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM181M 400:35:22.20+00:05:123:5915
5KOBUS Tomasz 58RZEPNICAM302M 500:36:09.40+00:05:594:0514.7
6ZIEMAN Michał 147KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM303M 600:36:30.90+00:06:204:0714.5
7JANKOWSKI Adam 38MAJA TEAMPRZODKOWOM304M 700:36:36.80+00:06:264:0814.5
8GARSKI Kryspin 23ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM403M 800:37:01.55+00:06:514:1014.3
9GOSTKOWSKI Łukasz 30KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM305M 900:37:26.00+00:07:164:1314.2
10KAMIENIECKI Rafał 46TUPOT USTKAUSTKAM306M 1000:38:33.35+00:08:234:2113.8
11STENCEL Maciej 110GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM307M 1100:39:11.40+00:09:014:2513.5
12ZIELIŃSKI Bartosz 146GDYNIAM308M 1200:39:24.35+00:09:144:2713.5
13KOBIEROWSKI Sławomir 56KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM309M 1300:39:37.35+00:09:274:2813.4
14GLAZIK Dariusz 26BYTÓWM404M 1400:39:50.00+00:09:404:3013.3
15KLEINSZMIDT Ryszard 54BYTÓWM501M 1500:40:30.70+00:10:204:3413.1
16WENDT Patryk 133WENCIK TEAMKOŚCIERZYNAM3010M 1600:40:57.20+00:10:474:3713
17STOLTMAN Marcin 112ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM182M 1700:41:00.95+00:10:514:3812.9
18LESZCZYSZYN Paweł 70SZCZECINEKM3011M 1800:41:09.20+00:10:594:3912.9
19CHUDY Henryk 152KS OLSZEWSCYISSŁAWSKOM601M 1900:41:37.30+00:11:274:4212.8
20KARPIŃSKI Marcin 49CARPE DIEM TRANS TEAMBYTÓWM3012M 2000:41:48.95+00:11:394:4312.7
21KONKEL Agnieszka 60KOSZALINK301K 100:41:54.65+00:11:444:4412.7
22CHAŁUPA Daniel 12KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM405M 2100:42:02.95+00:11:534:4512.6
23NOWAK Artur 86A&G CARP TEAMGDYNIAM406M 2200:42:04.85+00:11:544:4512.6
24CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 13ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM3013M 2300:42:06.10+00:11:564:4512.6
25DĘGA Ryszard 17TUPOT USTKAUSTKAM602M 2400:42:09.05+00:11:594:4512.6
26MILACHOWSKI Sebastian 81NOWINYM3014M 2500:42:10.35+00:12:004:4512.6
27STROMSKI Grzegorz 113JASZCZURKA SMACZNA TEAMSIEMIROWICEM407M 2600:42:12.00+00:12:024:4612.6
28PYPEĆ Mariusz 97TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM408M 2700:42:12.15+00:12:024:4612.6
29MAJCHRZAK Dariusz 74CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM502M 2800:42:39.35+00:12:294:4912.4
30CYPRYCH Katarzyna 14SŁUPSKK302K 200:42:59.00+00:12:494:5112.4
31JANTA-LIPIŃSKA Justyna 40RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK303K 300:43:16.10+00:13:064:5312.3
32JANKOWSKI Paweł 39GDAŃSKM3015M 2900:43:23.10+00:13:134:5412.2
33NADOLSKI Tomasz 84DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM409M 3000:43:35.55+00:13:254:5512.2
34GORCZYCA Grzegorz 29GRUDZIĄDZM4010M 3100:43:39.20+00:13:294:5612.2
35GŁOWACKA Marta 27GDYNIAK304K 400:43:39.80+00:13:294:5612.2
36BOGDANOWICZ Paula 7SŁUPSKK181K 500:43:47.55+00:13:374:5612.1
37ROCHOWSKI Piotr 101STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAM503M 3200:43:52.30+00:13:424:5712.1
38SIENKIEWICZ Marcin 105GDYNIAM3016M 3300:43:52.95+00:13:434:5712.1
39NOWODWORSKA Justyna 88RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK305K 600:44:06.70+00:13:564:5912
40BARGAŃSKA Justyna 5RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK306K 700:44:22.65+00:14:125:0012
41JAŻDŻEWSKI Sebastian 43KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM3017M 3400:44:33.45+00:14:235:0211.9
42PYREK Krzysztof 981 RBLOGWAŁCZM3018M 3500:44:37.40+00:14:275:0211.9
43WYSOCKI Mariusz 142PIES ICH GANIAŁPRABUTYM504M 3600:44:41.70+00:14:315:0311.9
44KROPLEWSKA-STANIEWSKA Honorata 67TOTALNIE BIEGNIĘCICHARZYKOWYK307K 800:44:57.00+00:14:475:0411.8
45WĘSIERSKI Krystian 135DRUTEX BYTÓWBYTÓWM3019M 3700:44:59.00+00:14:495:0411.8
46WERNER Krzysztof 134TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEM4011M 3800:45:13.50+00:15:035:0611.7
47KASPERSKI Dariusz 50BYDLINOM4012M 3900:45:20.85+00:15:105:0711.7
48RUDNIK Jerzy 103FLORIANCHOJNICEM603M 4000:45:44.90+00:15:345:1011.6
49JERECZEK Sławomir 44KAJAKIMŁYNRZEPNICAM4013M 4100:45:45.40+00:15:355:1011.6
50JANKOWSKI Sławomir 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM183M 4200:45:51.85+00:15:415:1011.6
51KLEBBA Artur 53DRUTEX BYTÓWGOSTKOWOM4014M 4300:45:55.45+00:15:455:1111.6
52MAJCHRZAK Łukasz 75CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM184M 4400:46:04.80+00:15:545:1211.5
53JĘDRASZKO Magda 45MTS HAMERMIASTKOK308K 900:46:18.65+00:16:085:1311.5
54KORDECKI Robert 63MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM185M 4500:46:42.35+00:16:325:1611.4
55ZAĆMIENIE Kawa Inka 150ZKWPBYTÓWM3020M 4600:46:52.00+00:16:425:1711.3
56KLUCZEWSKA Emilia 55RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK309K 1000:46:58.55+00:16:485:1811.3
57KONKOL Mariusz 62POMIECZYNOM3021M 4700:47:10.40+00:17:005:1911.3
58KAROLCZAK Krzysztof 48WATAHASŁUPSKM3022M 4800:47:11.50+00:17:015:2011.3
59DOMASZK Zbigniew 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM4015M 4900:47:30.95+00:17:215:2211.2
60CZUBA Adam 16TORUŃM4016M 5000:47:50.15+00:17:405:2411.1
61JASZEWSKI Tomasz 42KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM4017M 5100:47:55.20+00:17:455:2411.1
62WILK Artur 138FALANGA CHOJNICELICHNOWYM4018M 5200:48:04.00+00:17:545:2511
63SPIEREWKA Piotr 109LIPUSZM186M 5300:48:31.60+00:18:215:2910.9
64GÓRA Sławek 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM4019M 5400:48:37.45+00:18:275:2910.9
65STRZELECKI Zbigniew 115KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM604M 5500:48:40.75+00:18:305:3010.9
66TURZYŃSKA Magdalena 129KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK401K 1100:48:53.45+00:18:435:3110.9
67REMBALSKI Piotr 100ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM4020M 5600:49:07.70+00:18:575:3210.8
68MATYSIAK-REMBALSKA Ania 79ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK402K 1200:49:11.80+00:19:015:3310.8
69GAJEK Artur 21KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM4021M 5700:49:31.80+00:19:215:3510.7
70KONKEL Łukasz 61KOSZALINM3023M 5800:49:40.45+00:19:305:3610.7
71OKONIEWSKI Andrzej 89AB POZYTYWNA ENDORFINAKOŚCIERZYNAM4022M 5900:49:41.60+00:19:315:3610.7
72MUERAU-NOWICKA Hanna 82KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK501K 1300:49:50.80+00:19:405:3710.7
73ROGOWSKA Monika 102GDYNIAK3010K 1400:49:56.10+00:19:465:3810.6
74GRUCHAŁA Natalia 33BYTÓWK182K 1500:49:58.85+00:19:485:3810.6
75BARAN Seweryn 4ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM187M 6000:50:36.00+00:20:265:4310.5
76WYSOCKA Alicja 141PIES ICH GANIAŁPRABUTYK403K 1600:50:36.05+00:20:265:4310.5
77KOWALSKI Robert Sebastian 66NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEGDAŃSKM4023M 6100:50:57.95+00:20:485:4510.4
78KIK Andrzej 52NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEGDAŃSKM70+1M 6200:51:07.35+00:20:575:4610.4
79MASZKA Emilia 78RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK3011K 1700:51:16.80+00:21:065:4710.4
80SZCZEPNIAK Jacek 121KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM505M 6300:51:28.15+00:21:185:4910.3
81SYLDATK Karol 119METROŻERCYMŚCISZEWICEM3024M 6400:51:45.80+00:21:355:5010.3
82KOTECKI Daniel 65LĘBORKM3025M 6500:52:07.60+00:21:575:5310.2
83ORŁOWSKI Bogusław 92OSP BORZYTUCHOMBORZYTUCHOMM506M 6600:52:10.30+00:22:005:5310.2
84WEILAND Adrian 130NOCNE WILKISLUPSKM3026M 6700:52:13.80+00:22:035:5410.2
85KARABASZ Jacek 47WAŁCZM4024M 6800:52:15.50+00:22:055:5410.2
86GARSKA Joanna 22ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK404K 1800:52:17.25+00:22:075:5410.2
87PRANCZK Marek 96KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWGOSTKOWOM507M 6900:52:26.60+00:22:165:5510.1
88CZECH Roman 15KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM605M 7000:52:26.75+00:22:165:5510.1
89ZADROŻNY Szymon 144WATAHA WAŁCZWAŁCZM4025M 7100:52:30.20+00:22:205:5510.1
90RUTKOWSKA Anna 104WATAHA WAŁCZWAŁCZK405K 1900:52:40.35+00:22:305:5710.1
91ZANIEWSKI Grzegorz 145KOBYLNICAM4026M 7200:52:43.35+00:22:335:5710.1
92CZERWIONKA Dariusz 177CHROBRY CHARBROWOCHARBROWOM3027M 7300:52:50.75+00:22:405:5810
93SYLDATK Wioleta 118METROŻERCYMŚCISZEWICEK3012K 2000:52:55.00+00:22:455:5810
94JASTRZĘBSKI Dariusz 189SOPOTM3028M 7400:53:14.05+00:23:046:0010
95SZRAMA Marian 123BAZA 44LĘBORKM508M 7500:53:19.75+00:23:096:0110
96WNUK LIPIŃSKI Michał 139BYTÓWM3029M 7600:53:23.30+00:23:136:019.9
97KUCZKOWSKI Krzysztof 68KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM4027M 7700:53:36.85+00:23:266:039.9
98KOSMALA Aleksandra 64SZCZEGLINOK3013K 2100:53:47.05+00:23:376:049.9
99JANIK Roman 36KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM606M 7800:53:53.55+00:23:436:059.9
100TÓRZ Andrzej 128USTKAUSTKAM607M 7900:54:00.10+00:23:506:069.8
101KOBIEROWSKI Edward 57KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM4028M 8000:54:06.50+00:23:566:069.8
102LIS Jacek 71BORKOWOM4029M 8100:54:16.45+00:24:066:089.8
103PACAN Mira 151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK3014K 2200:54:16.80+00:24:066:089.8
104STYP-REKOWSKA Kinga 116PÓŁCZNOK183K 2300:54:26.00+00:24:166:099.8
105STYP-REKOWSKI Piotr 117POLCZNOM3030M 8200:54:29.75+00:24:196:099.7
106WILK Jolanta 137TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYK406K 2400:54:53.65+00:24:436:129.7
107NOWAKOWSKI Czesław 87KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWWARSZAWAM70+2M 8300:55:51.20+00:25:416:189.5
108SZREDER Beata 124STUDZIENICEK184K 2500:55:55.05+00:25:456:199.5
109SITTERLEE Piotr 106MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEM4030M 8400:56:14.80+00:26:046:219.4
110KAZIMIERCZAK Leszek 51WILKI KOSZALINKOSZALINM3031M 8500:56:17.40+00:26:076:219.4
111ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM4031M 8600:56:35.20+00:26:256:239.4
112GNYBA Mariusz 28METROŻERCYSTĘŻYCAM3032M 8700:56:47.00+00:26:376:249.4
113ŚMIGAJ Mirosław 126NIŚ BIEGAGDYNIAM608M 8800:56:51.35+00:26:416:259.3
114INIARSKI Łukasz 153WARSZAWAM4032M 8900:56:54.65+00:26:446:259.3
115OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 90MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEK3015K 2600:57:16.75+00:27:066:289.3
116WEILAND Cyprian 132NOCNE WILKISŁUPSKM188M 9000:57:27.35+00:27:176:299.2
117GAZARKIEWICZ Antoni 24BHMW_GDYNIAGDAŃSKM609M 9100:57:36.90+00:27:266:309.2
118GIERSZEWSKA Magdalena 25KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK407K 2700:57:59.20+00:27:496:339.2
119MALEK Andrzej 77POZYTYWNA ENDORFINAKOŚCIERZYNAM6010M 9200:58:50.90+00:28:406:389
120PYREK Iwona 99WAŁCZK3016K 2800:58:55.45+00:28:456:399
121POBŁOCKI Mateusz 95KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWDZIEMIANYM189M 9300:59:06.90+00:28:566:409
122LULIS Zbigniew 73ATLAS RUNNING TEAMGDAŃSKM509M 9400:59:12.95+00:29:036:419
123STRUGALSKI Mariusz 114GDAŃSKM4033M 9500:59:44.40+00:29:346:448.9
124LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 72BYDGOSZCZK3017K 2901:00:22.60+00:30:126:498.8
125MUSZYŃSKI Jacek 83ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM6011M 9601:00:29.00+00:30:196:508.8
126WEILAND Agnieszka 131NOCNE WILKISLUPSKK3018K 3001:00:55.55+00:30:456:528.7
127ŚLĘZAK Adam 125OSP POGRODZIEGMINA TOLKMICKOM1810M 9701:01:02.55+00:30:526:538.7
128KOMAJDA Jarosław 59SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM5010M 9801:01:10.85+00:31:006:548.7
129BARAN Konrad 3WARSZAWAM3033M 9901:01:24.40+00:31:146:568.6
130BELA Elżbieta 6KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWLĘBORKK3019K 3101:01:27.55+00:31:176:568.6
131BURDA Wiktoria 10BORZĘCINOK185K 3201:01:28.65+00:31:186:568.6
132BURDA Sebastian 9WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM4034M 10001:01:29.45+00:31:196:568.6
133KULING Justyna 69KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK186K 3301:02:05.75+00:31:557:018.6
134ANDRZEJEWSKA Paulina 2LĘBORKK187K 3401:02:42.85+00:32:327:058.5
135ORLANCKA Wiktoria 91BYTÓWK188K 3501:05:15.30+00:35:057:228.1
136FURMAŃCZYK Krzysztof 20GDAŃSKM4035M 10101:06:06.25+00:35:567:288
137SZARMACH Bogumiła 120KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK408K 3601:06:42.45+00:36:327:328
138SŁOMSKI Zenon 107KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM70+3M 10201:07:23.75+00:37:137:367.9
139MAJEWSKA Małgorzata 76MMPOZNAŃK601K 3701:07:34.85+00:37:247:387.9
140BUDZYŃSKA Elżbieta 8SŁUPSKK502K 3801:09:47.00+00:39:377:537.6
141NIEMCZYK Ula 85TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEK3020K 3901:14:33.75+00:44:238:257.1
142PARASIŃSKI Michał 94GDYNIAM4036M 10301:21:40.45+00:51:309:136.5
143SOLAK Halina 108ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK602K 4001:23:03.60+00:52:539:236.4
144ŚWIERSZCZ Adam 127GDAŃSKM1811M 10401:24:21.30+00:54:119:316.3
145JABCZYŃSKA Joanna 34GDYNIAK189K 4101:24:21.50+00:54:119:316.3
146JARZEMBIŃSKA Beata 41KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK503K 4201:27:01.00+00:56:519:496.1
147PAŁASZ Edmund 93OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA, 1GRUPA BIEG O KULACHRUMIAM70+4M 10501:29:33.05+00:59:2310:075.9
Znaleziono 147 wynik(ów)