VII BIEG NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
Organizator : | Klub Biegacza ,,GOCH " Bytów |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 8.85 km |
Zgłoszonych : | 153 |
Wystartowało : | 147 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 147 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Jerzy | 103 | FLORIAN | CHOJNICE | M60 | |
2 | JASTRZĘBSKI Dariusz | 189 | SOPOT | M30 | ||
3 | ZWOLSKI Andrzej | 148 | RZEPNICA | M40 | ||
4 | ŚLĘZAK Adam | 125 | OSP POGRODZIE | GMINA TOLKMICKO | M18 | |
5 | BURZYŃSKI Aleksander | 11 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40 | |
6 | SZOPIŃSKI Dariusz | 122 | URZĄD GMINY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWO | PRZECHLEWO | M30 | |
7 | JAKUBEK Patryk | 35 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
8 | KOBUS Tomasz | 58 | RZEPNICA | M30 | ||
9 | GARSKI Kryspin | 23 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M40 | |
10 | STENCEL Maciej | 110 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | CZARNA DĄBRÓWKA | M30 | |
11 | STOLTMAN Marcin | 112 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
12 | KARPIŃSKI Marcin | 49 | CARPE DIEM TRANS TEAM | BYTÓW | M30 | |
13 | NOWAK Artur | 86 | A&G CARP TEAM | GDYNIA | M40 | |
14 | MILACHOWSKI Sebastian | 81 | NOWINY | M30 | ||
15 | JAŻDŻEWSKI Sebastian | 43 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | UGOSZCZ | M30 | |
16 | PRANCZK Marek | 96 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | GOSTKOWO | M50 | |
17 | PAŁASZ Edmund | 93 | OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA, 1GRUPA BIEG O KULACH | RUMIA | M70+ | |
18 | GLAZIK Dariusz | 26 | BYTÓW | M40 | ||
19 | ZIEMAN Michał | 147 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
20 | JANKOWSKI Adam | 38 | MAJA TEAM | PRZODKOWO | M30 | |
21 | GOSTKOWSKI Łukasz | 30 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
22 | KAMIENIECKI Rafał | 46 | TUPOT USTKA | USTKA | M30 | |
23 | KLEINSZMIDT Ryszard | 54 | BYTÓW | M50 | ||
24 | LESZCZYSZYN Paweł | 70 | SZCZECINEK | M30 | ||
25 | CHAŁUPA Daniel | 12 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
26 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 13 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M30 | |
27 | MAJCHRZAK Dariusz | 74 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M50 | |
28 | CYPRYCH Katarzyna | 14 | SŁUPSK | K30 | ||
29 | JANKOWSKI Paweł | 39 | GDAŃSK | M30 | ||
30 | GŁOWACKA Marta | 27 | GDYNIA | K30 | ||
31 | BOGDANOWICZ Paula | 7 | SŁUPSK | K18 | ||
32 | NOWODWORSKA Justyna | 88 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30 | |
33 | BARGAŃSKA Justyna | 5 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30 | |
34 | KROPLEWSKA-STANIEWSKA Honorata | 67 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHARZYKOWY | K30 | |
35 | JANKOWSKI Sławomir | 37 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
36 | MASZKA Emilia | 78 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30 | |
37 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 8 | SŁUPSK | K50 | ||
38 | JARZEMBIŃSKA Beata | 41 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K50 | |
39 | ZIELIŃSKI Bartosz | 146 | GDYNIA | M30 | ||
40 | CHUDY Henryk | 152 | KS OLSZEWSCYiS | SŁAWSKO | M60 | |
41 | STROMSKI Grzegorz | 113 | JASZCZURKA SMACZNA TEAM | SIEMIROWICE | M40 | |
42 | JANTA-LIPIŃSKA Justyna | 40 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30 | |
43 | ROCHOWSKI Piotr | 101 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | STALOWA WOLA | M50 | |
44 | MAJCHRZAK Łukasz | 75 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M18 | |
45 | KLUCZEWSKA Emilia | 55 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30 | |
46 | DOMASZK Zbigniew | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40 | |
47 | TURZYŃSKA Magdalena | 129 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K40 | |
48 | MUERAU-NOWICKA Hanna | 82 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K50 | |
49 | ROGOWSKA Monika | 102 | GDYNIA | K30 | ||
50 | KIK Andrzej | 52 | NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE | GDAŃSK | M70+ | |
51 | SYLDATK Wioleta | 118 | METROŻERCY | MŚCISZEWICE | K30 | |
52 | GIERSZEWSKA Magdalena | 25 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K40 | |
53 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 72 | BYDGOSZCZ | K30 | ||
54 | SZARMACH Bogumiła | 120 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K40 | |
55 | KULING Justyna | 69 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K18 | |
56 | WENDT Patryk | 133 | WENCIK TEAM | KOŚCIERZYNA | M30 | |
57 | DĘGA Ryszard | 17 | TUPOT USTKA | USTKA | M60 | |
58 | KASPERSKI Dariusz | 50 | BYDLINO | M40 | ||
59 | JERECZEK Sławomir | 44 | KAJAKIMŁYN | RZEPNICA | M40 | |
60 | ZAĆMIENIE Kawa Inka | 150 | ZKWP | BYTÓW | M30 | |
61 | SYLDATK Karol | 119 | METROŻERCY | MŚCISZEWICE | M30 | |
62 | KOTECKI Daniel | 65 | LĘBORK | M30 | ||
63 | CZECH Roman | 15 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | SŁUPSK | M60 | |
64 | ZANIEWSKI Grzegorz | 145 | KOBYLNICA | M40 | ||
65 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40 | |
66 | BURDA Wiktoria | 10 | BORZĘCINO | K18 | ||
67 | BURDA Sebastian | 9 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40 | |
68 | ANDRZEJEWSKA Paulina | 2 | LĘBORK | K18 | ||
69 | PARASIŃSKI Michał | 94 | GDYNIA | M40 | ||
70 | KOBIEROWSKI Sławomir | 56 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | SŁUPSK | M30 | |
71 | GORCZYCA Grzegorz | 29 | GRUDZIĄDZ | M40 | ||
72 | JĘDRASZKO Magda | 45 | MTS HAMER | MIASTKO | K30 | |
73 | JANIK Roman | 36 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M60 | |
74 | NOWAKOWSKI Czesław | 87 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | WARSZAWA | M70+ | |
75 | SITTERLEE Piotr | 106 | MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY | ZGORZAŁE | M40 | |
76 | KAZIMIERCZAK Leszek | 51 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | |
77 | OKRÓJ-SITTERLEE Mariola | 90 | MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY | ZGORZAŁE | K30 | |
78 | KOMAJDA Jarosław | 59 | SOLECCY BIEGACZE | SOLEC KUJAWSKI | M50 | |
79 | SŁOMSKI Zenon | 107 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M70+ | |
80 | KONKEL Agnieszka | 60 | KOSZALIN | K30 | ||
81 | PYPEĆ Mariusz | 97 | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | PRABUTY | M40 | |
82 | SIENKIEWICZ Marcin | 105 | GDYNIA | M30 | ||
83 | KORDECKI Robert | 63 | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | WIELKI KLINCZ | M18 | |
84 | KONKEL Łukasz | 61 | KOSZALIN | M30 | ||
85 | OKONIEWSKI Andrzej | 89 | AB POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M40 | |
86 | SZCZEPNIAK Jacek | 121 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M50 | |
87 | KOSMALA Aleksandra | 64 | SZCZEGLINO | K30 | ||
88 | GNYBA Mariusz | 28 | METROŻERCY | STĘŻYCA | M30 | |
89 | ŚMIGAJ Mirosław | 126 | NIŚ BIEGA | GDYNIA | M60 | |
90 | ORLANCKA Wiktoria | 91 | BYTÓW | K18 | ||
91 | JASZEWSKI Tomasz | 42 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
92 | WERNER Krzysztof | 134 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHOJNICE | M40 | |
93 | KONKOL Mariusz | 62 | POMIECZYNO | M30 | ||
94 | STRZELECKI Zbigniew | 115 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60 | |
95 | GRUCHAŁA Natalia | 33 | BYTÓW | K18 | ||
96 | SZRAMA Marian | 123 | BAZA 44 | LĘBORK | M50 | |
97 | TÓRZ Andrzej | 128 | USTKA | USTKA | M60 | |
98 | KOBIEROWSKI Edward | 57 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
99 | LIS Jacek | 71 | BORKOWO | M40 | ||
100 | STYP-REKOWSKA Kinga | 116 | PÓŁCZNO | K18 | ||
101 | STYP-REKOWSKI Piotr | 117 | POLCZNO | M30 | ||
102 | SZREDER Beata | 124 | STUDZIENICE | K18 | ||
103 | MALEK Andrzej | 77 | POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M60 | |
104 | NADOLSKI Tomasz | 84 | DRUŻYNA OLBRZYMA | PRABUTY | M40 | |
105 | PYREK Krzysztof | 98 | 1 RBLOG | WAŁCZ | M30 | |
106 | WYSOCKI Mariusz | 142 | PIES ICH GANIAŁ | PRABUTY | M50 | |
107 | KAROLCZAK Krzysztof | 48 | WATAHA | SŁUPSK | M30 | |
108 | REMBALSKI Piotr | 100 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40 | |
109 | MATYSIAK-REMBALSKA Ania | 79 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K40 | |
110 | WYSOCKA Alicja | 141 | PIES ICH GANIAŁ | PRABUTY | K40 | |
111 | WNUK LIPIŃSKI Michał | 139 | BYTÓW | M30 | ||
112 | MUSZYŃSKI Jacek | 83 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | M60 | |
113 | MAJEWSKA Małgorzata | 76 | MM | POZNAŃ | K60 | |
114 | SOLAK Halina | 108 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K60 | |
115 | KLEBBA Artur | 53 | DRUTEX BYTÓW | GOSTKOWO | M40 | |
116 | SPIEREWKA Piotr | 109 | LIPUSZ | M18 | ||
117 | GAJEK Artur | 21 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40 | |
118 | BARAN Seweryn | 4 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | GOŁCZEWO | M18 | |
119 | KARABASZ Jacek | 47 | WAŁCZ | M40 | ||
120 | PACAN Mira | 151 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K30 | |
121 | GAZARKIEWICZ Antoni | 24 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M60 | |
122 | PYREK Iwona | 99 | WAŁCZ | K30 | ||
123 | POBŁOCKI Mateusz | 95 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | DZIEMIANY | M18 | |
124 | LULIS Zbigniew | 73 | ATLAS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M50 | |
125 | WEILAND Adrian | 130 | NOCNE WILKI | SLUPSK | M30 | |
126 | ZADROŻNY Szymon | 144 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | M40 | |
127 | RUTKOWSKA Anna | 104 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | K40 | |
128 | WEILAND Cyprian | 132 | NOCNE WILKI | SŁUPSK | M18 | |
129 | BELA Elżbieta | 6 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | LĘBORK | K30 | |
130 | ŚWIERSZCZ Adam | 127 | GDAŃSK | M18 | ||
131 | JABCZYŃSKA Joanna | 34 | GDYNIA | K18 | ||
132 | WĘSIERSKI Krystian | 135 | DRUTEX BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
133 | WILK Artur | 138 | FALANGA CHOJNICE | LICHNOWY | M40 | |
134 | GÓRA Sławek | 31 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40 | |
135 | GARSKA Joanna | 22 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K40 | |
136 | WILK Jolanta | 137 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | K40 | |
137 | STRUGALSKI Mariusz | 114 | GDAŃSK | M40 | ||
138 | WEILAND Agnieszka | 131 | NOCNE WILKI | SLUPSK | K30 | |
139 | BARAN Konrad | 3 | WARSZAWA | M30 | ||
140 | NIEMCZYK Ula | 85 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHOJNICE | K30 | |
141 | CZUBA Adam | 16 | TORUŃ | M40 | ||
142 | ORŁOWSKI Bogusław | 92 | OSP BORZYTUCHOM | BORZYTUCHOM | M50 | |
143 | CZERWIONKA Dariusz | 177 | CHROBRY CHARBROWO | CHARBROWO | M30 | |
144 | KUCZKOWSKI Krzysztof | 68 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
145 | KOWALSKI Robert Sebastian | 66 | NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE | GDAŃSK | M40 | |
146 | FURMAŃCZYK Krzysztof | 20 | GDAŃSK | M40 | ||
147 | INIARSKI Łukasz | 153 | WARSZAWA | M40 |
Znaleziono 147 wynik(ów)