VII BIEG NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
Organizator : | Klub Biegacza ,,GOCH " Bytów |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 8.85 km |
Zgłoszonych : | 153 |
Wystartowało : | 147 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 147 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Jerzy | 103 | FLORIAN | CHOJNICE | M60 | |
2 | JASTRZĘBSKI Dariusz | 189 | SOPOT | M30 | ||
3 | ZWOLSKI Andrzej | 148 | RZEPNICA | M40 | ||
4 | ŚLĘZAK Adam | 125 | OSP POGRODZIE | GMINA TOLKMICKO | M18 | |
5 | BURZYŃSKI Aleksander | 11 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40 | |
6 | SZOPIŃSKI Dariusz | 122 | URZĄD GMINY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWO | PRZECHLEWO | M30 | |
7 | JAKUBEK Patryk | 35 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
8 | KOBUS Tomasz | 58 | RZEPNICA | M30 | ||
9 | GARSKI Kryspin | 23 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M40 | |
10 | STENCEL Maciej | 110 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | CZARNA DĄBRÓWKA | M30 | |
11 | STOLTMAN Marcin | 112 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
12 | KARPIŃSKI Marcin | 49 | CARPE DIEM TRANS TEAM | BYTÓW | M30 | |
13 | NOWAK Artur | 86 | A&G CARP TEAM | GDYNIA | M40 | |
14 | MILACHOWSKI Sebastian | 81 | NOWINY | M30 | ||
15 | JAŻDŻEWSKI Sebastian | 43 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | UGOSZCZ | M30 | |
16 | PRANCZK Marek | 96 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | GOSTKOWO | M50 | |
17 | PAŁASZ Edmund | 93 | OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA, 1GRUPA BIEG O KULACH | RUMIA | M70+ | |
18 | GLAZIK Dariusz | 26 | BYTÓW | M40 | ||
19 | ZIEMAN Michał | 147 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
20 | JANKOWSKI Adam | 38 | MAJA TEAM | PRZODKOWO | M30 | |
21 | GOSTKOWSKI Łukasz | 30 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
22 | KAMIENIECKI Rafał | 46 | TUPOT USTKA | USTKA | M30 | |
23 | KLEINSZMIDT Ryszard | 54 | BYTÓW | M50 | ||
24 | LESZCZYSZYN Paweł | 70 | SZCZECINEK | M30 | ||
25 | CHAŁUPA Daniel | 12 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
26 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 13 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M30 | |
27 | MAJCHRZAK Dariusz | 74 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M50 | |
28 | JANKOWSKI Paweł | 39 | GDAŃSK | M30 | ||
29 | JANKOWSKI Sławomir | 37 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18 | |
30 | ZIELIŃSKI Bartosz | 146 | GDYNIA | M30 | ||
31 | CHUDY Henryk | 152 | KS OLSZEWSCYiS | SŁAWSKO | M60 | |
32 | STROMSKI Grzegorz | 113 | JASZCZURKA SMACZNA TEAM | SIEMIROWICE | M40 | |
33 | ROCHOWSKI Piotr | 101 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | STALOWA WOLA | M50 | |
34 | MAJCHRZAK Łukasz | 75 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M18 | |
35 | DOMASZK Zbigniew | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40 | |
36 | KIK Andrzej | 52 | NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE | GDAŃSK | M70+ | |
37 | WENDT Patryk | 133 | WENCIK TEAM | KOŚCIERZYNA | M30 | |
38 | DĘGA Ryszard | 17 | TUPOT USTKA | USTKA | M60 | |
39 | KASPERSKI Dariusz | 50 | BYDLINO | M40 | ||
40 | JERECZEK Sławomir | 44 | KAJAKIMŁYN | RZEPNICA | M40 | |
41 | ZAĆMIENIE Kawa Inka | 150 | ZKWP | BYTÓW | M30 | |
42 | SYLDATK Karol | 119 | METROŻERCY | MŚCISZEWICE | M30 | |
43 | KOTECKI Daniel | 65 | LĘBORK | M30 | ||
44 | CZECH Roman | 15 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | SŁUPSK | M60 | |
45 | ZANIEWSKI Grzegorz | 145 | KOBYLNICA | M40 | ||
46 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40 | |
47 | BURDA Sebastian | 9 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40 | |
48 | PARASIŃSKI Michał | 94 | GDYNIA | M40 | ||
49 | KOBIEROWSKI Sławomir | 56 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | SŁUPSK | M30 | |
50 | GORCZYCA Grzegorz | 29 | GRUDZIĄDZ | M40 | ||
51 | JANIK Roman | 36 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M60 | |
52 | NOWAKOWSKI Czesław | 87 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | WARSZAWA | M70+ | |
53 | SITTERLEE Piotr | 106 | MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY | ZGORZAŁE | M40 | |
54 | KAZIMIERCZAK Leszek | 51 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | |
55 | KOMAJDA Jarosław | 59 | SOLECCY BIEGACZE | SOLEC KUJAWSKI | M50 | |
56 | SŁOMSKI Zenon | 107 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M70+ | |
57 | PYPEĆ Mariusz | 97 | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | PRABUTY | M40 | |
58 | SIENKIEWICZ Marcin | 105 | GDYNIA | M30 | ||
59 | KORDECKI Robert | 63 | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | WIELKI KLINCZ | M18 | |
60 | KONKEL Łukasz | 61 | KOSZALIN | M30 | ||
61 | OKONIEWSKI Andrzej | 89 | AB POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M40 | |
62 | SZCZEPNIAK Jacek | 121 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M50 | |
63 | GNYBA Mariusz | 28 | METROŻERCY | STĘŻYCA | M30 | |
64 | ŚMIGAJ Mirosław | 126 | NIŚ BIEGA | GDYNIA | M60 | |
65 | JASZEWSKI Tomasz | 42 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
66 | WERNER Krzysztof | 134 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHOJNICE | M40 | |
67 | KONKOL Mariusz | 62 | POMIECZYNO | M30 | ||
68 | STRZELECKI Zbigniew | 115 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60 | |
69 | SZRAMA Marian | 123 | BAZA 44 | LĘBORK | M50 | |
70 | TÓRZ Andrzej | 128 | USTKA | USTKA | M60 | |
71 | KOBIEROWSKI Edward | 57 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
72 | LIS Jacek | 71 | BORKOWO | M40 | ||
73 | STYP-REKOWSKI Piotr | 117 | POLCZNO | M30 | ||
74 | MALEK Andrzej | 77 | POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M60 | |
75 | NADOLSKI Tomasz | 84 | DRUŻYNA OLBRZYMA | PRABUTY | M40 | |
76 | PYREK Krzysztof | 98 | 1 RBLOG | WAŁCZ | M30 | |
77 | WYSOCKI Mariusz | 142 | PIES ICH GANIAŁ | PRABUTY | M50 | |
78 | KAROLCZAK Krzysztof | 48 | WATAHA | SŁUPSK | M30 | |
79 | REMBALSKI Piotr | 100 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40 | |
80 | WNUK LIPIŃSKI Michał | 139 | BYTÓW | M30 | ||
81 | MUSZYŃSKI Jacek | 83 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | M60 | |
82 | KLEBBA Artur | 53 | DRUTEX BYTÓW | GOSTKOWO | M40 | |
83 | SPIEREWKA Piotr | 109 | LIPUSZ | M18 | ||
84 | GAJEK Artur | 21 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40 | |
85 | BARAN Seweryn | 4 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | GOŁCZEWO | M18 | |
86 | KARABASZ Jacek | 47 | WAŁCZ | M40 | ||
87 | GAZARKIEWICZ Antoni | 24 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M60 | |
88 | POBŁOCKI Mateusz | 95 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | DZIEMIANY | M18 | |
89 | LULIS Zbigniew | 73 | ATLAS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M50 | |
90 | WEILAND Adrian | 130 | NOCNE WILKI | SLUPSK | M30 | |
91 | ZADROŻNY Szymon | 144 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | M40 | |
92 | WEILAND Cyprian | 132 | NOCNE WILKI | SŁUPSK | M18 | |
93 | ŚWIERSZCZ Adam | 127 | GDAŃSK | M18 | ||
94 | WĘSIERSKI Krystian | 135 | DRUTEX BYTÓW | BYTÓW | M30 | |
95 | WILK Artur | 138 | FALANGA CHOJNICE | LICHNOWY | M40 | |
96 | GÓRA Sławek | 31 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40 | |
97 | STRUGALSKI Mariusz | 114 | GDAŃSK | M40 | ||
98 | BARAN Konrad | 3 | WARSZAWA | M30 | ||
99 | CZUBA Adam | 16 | TORUŃ | M40 | ||
100 | ORŁOWSKI Bogusław | 92 | OSP BORZYTUCHOM | BORZYTUCHOM | M50 | |
101 | CZERWIONKA Dariusz | 177 | CHROBRY CHARBROWO | CHARBROWO | M30 | |
102 | KUCZKOWSKI Krzysztof | 68 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M40 | |
103 | KOWALSKI Robert Sebastian | 66 | NIE MARNUJ TLENU - GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE | GDAŃSK | M40 | |
104 | FURMAŃCZYK Krzysztof | 20 | GDAŃSK | M40 | ||
105 | INIARSKI Łukasz | 153 | WARSZAWA | M40 |
Znaleziono 105 wynik(ów)