VII BIEG OLIWSKI - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
130
Wystartowało:
118
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
118
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1POBŁOCKI Piotr 121UKS EKONOMIK - MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKM50-591M 100:36:29.75 3:3816.4
2WYSŁOUCH Michał 189TRI TALENT TEAMGDAŃSKM30-391M 200:37:32.15+00:01:023:4516
3MODERHAK Mateusz 99GDANSKM30-392M 300:37:44.90+00:01:153:4615.9
4SAMSONOV Sergey 137GDAŃSKM30-393M 400:37:56.90+00:01:273:4715.8
5PALASCHKE Michał 108SPORTOWY MAJKELGDAŃSKM18-291M 500:39:26.00+00:02:563:5615.2
6PEPLIŃSKI Grzegorz 111GDAŃSKM40-491M 600:41:00.40+00:04:304:0614.6
7LACHOWICZ Adrian 83GDYNIAM30-394M 700:41:33.10+00:05:034:0914.4
8KANKOWSKI Paweł 221GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM30-395M 800:41:37.85+00:05:084:0914.4
9ZAREMBA Marcin 194AUTOPAY TEAMGDAŃSKM40-492M 900:43:05.85+00:06:364:1813.9
10STYLSKA Anna 154MIŚKIGDAŃSKK18-291K 100:43:27.90+00:06:584:2013.8
11GRAF Remigiusz 40TURBO RUN LESZNOLESZNOM50-592M 1000:43:34.60+00:07:044:2113.8
12KUŹNIAR Wojciech 80DREAM TRI TEAMM30-396M 1100:43:57.80+00:07:284:2313.6
13FRĄCKOWIAK Bartłomiej 34GDAŃSKM40-493M 1200:44:18.30+00:07:484:2513.5
14KOŁTUNIAK Zbigniew 64EPAM TEAMGDAŃSKM30-397M 1300:44:35.60+00:08:054:2713.5
15SZYMAŃSKI Artur 167LOTOS TEAMGDAŃSKM50-593M 1400:45:15.50+00:08:454:3113.3
16BARAŃSKI Piotr 8PRUSZCZ GDAŃSKIM30-398M 1500:45:21.90+00:08:524:3213.2
17DONIECKI Marcin 223GDANSKM30-399M 1600:45:28.30+00:08:584:3213.2
18BABEROWSKI Marek 4GDAŃSKM50-594M 1700:45:53.95+00:09:244:3513.1
19FOTEK Wojciech 33II LO w GdyniRUMIAM18-292M 1800:46:19.05+00:09:494:3713
20SUŁEK Grzegorz 156JEPPESEN POLANDRZESZÓWM30-3910M 1900:46:30.20+00:10:004:3912.9
21SZCZĘSNY Tomasz 232GDANSKM40-494M 2000:46:36.00+00:10:064:3912.9
22KWIATKOWSKI Grzegorz 81F3TEAMGDAŃSKM40-495M 2100:46:44.65+00:10:144:4012.8
23WOJSA Marcin 188GDAŃSKM30-3911M 2200:46:59.90+00:10:304:4112.8
24GRZADKA Karol 44THYSSENKRUPP RUNNING TEAMGDANSKM30-3912M 2300:47:11.45+00:10:414:4312.7
25FELD Maciej 32SANTANDER RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM60-691M 2400:47:40.80+00:11:114:4612.6
26STYLSKI Michał 155MIŚKIGDAŃSKM30-3913M 2500:47:56.65+00:11:264:4712.5
27GRABOWSKI Grzegorz 230ASTMA GDAŃSKGDANSKM40-496M 2600:48:12.80+00:11:434:4912.4
28KRAWIEC Agnieszka 69GDAŃSKK40-491K 200:48:48.95+00:12:194:5212.3
29TOMKIEL Piotr 175GDAŃSKM30-3914M 2700:49:06.30+00:12:364:5412.2
30BISEWSKI Piotr 15KARWIAM18-293M 2800:49:11.15+00:12:414:5512.2
31ZAWACKI Daniel 195PATMATTCZEWM18-294M 2900:49:12.60+00:12:424:5512.2
32GAJDUS Wiktor 37DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM30-3915M 3000:49:15.20+00:12:454:5512.2
32POBŁOCKA Bożena 120ILE EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKK50-591K 300:49:15.20+00:12:454:5512.2
34PĘŚKO Michał 112GDAŃSKM40-497M 3100:49:27.15+00:12:574:5612.1
35URBANIAK Marek 178SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSKU OLIWIEGDAŃSKM40-498M 3200:49:27.65+00:12:574:5612.1
36CIEŚLIK Marta 23PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONPRUSZCZ GDAŃSKIK18-292K 400:49:43.10+00:13:134:5812.1
37WNOROWSKI Wojciech 187GDAŃSKM30-3916M 3300:49:54.10+00:13:244:5912
38SOWIŃSKA Olga 148BBL AWFIS GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKK40-492K 500:50:02.95+00:13:335:0012
39LIPKOWSKI Paweł 883ATHLETE.PLTCZEWM30-3917M 3400:50:10.90+00:13:415:0112
40ZRZELSKA Joanna 197GDAŃSKK40-493K 600:50:33.25+00:14:035:0311.9
41TOMASZEWSKA Agnieszka 173GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKK40-494K 700:50:34.05+00:14:045:0311.9
42KUDREWICZ Mirek 75SPORTEVOGDAŃSKM50-595M 3500:50:34.70+00:14:045:0311.9
43PRZYBYŚ Agnieszka 129SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGAŁĘGOWOK30-391K 800:50:38.35+00:14:085:0311.8
44POPOWSKA Magdalena 125BIEGA ZIEGDAŃSKK40-495K 900:50:39.20+00:14:095:0311.8
45ROSZYK Paweł 132JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOM50-596M 3600:50:40.05+00:14:105:0411.8
46SŁOMKOWSKI Mateusz 143GDAŃSKM18-295M 3700:50:43.70+00:14:135:0411.8
47KOCOŁ Karolina 63GDAŃSKK30-392K 1000:50:44.20+00:14:145:0411.8
48KACPRZAK Marcin 58ZPORTOWE KNURYGDAŃSKM30-3918M 3800:50:52.10+00:14:225:0511.8
49SZCZEPAŃSKI Adrian 159KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM30-3919M 3900:51:44.30+00:15:145:1011.6
50SOBIERAJ Grzegorz 145GDAŃSKM30-3920M 4000:51:48.10+00:15:185:1011.6
51BRZÓSKA Szymon 231Hell SquadGDANSKM30-3921M 4100:51:51.30+00:15:215:1111.6
52OHLER Ola 107GDYNIAK30-393K 1100:51:56.10+00:15:265:1111.5
53WANSKI Witold 180GDANSKM30-3922M 4200:52:00.65+00:15:305:1211.5
54ZDROJEWSKA Katarzyna 196GDAŃSKK30-394K 1200:52:04.90+00:15:355:1211.5
55HORSTEN Peter 52ASPIRE POWER CLUBGDANSKM50-597M 4300:52:13.75+00:15:445:1311.5
56SZAMOTULSKI Tomasz 157LECHIA GDAŃSKGDAŃSKM40-499M 4400:52:56.50+00:16:265:1711.3
57NIEMIERA Jędrzej 104GDYNIAM18-296M 4500:53:20.50+00:16:505:2011.3
58KOWALSKI Marcin 214KĄPINOM50-598M 4600:53:23.35+00:16:535:2011.2
59ZACHARIASZ Magdalena 193GDAŃSKK30-395K 1300:53:25.85+00:16:565:2011.2
60SZUFARSKI Przemek 162SZUFARYGDANSKM30-3923M 4700:53:26.40+00:16:565:2011.2
61MOLĘDA Dariusz 100CERVEZA TEAMGDAŃSKM40-4910M 4800:53:37.45+00:17:075:2111.2
62BŁAWAT Michał 16TIGERGDAŃSKM40-4911M 4900:53:46.10+00:17:165:2211.2
63HERMAN Krystiana 47WEJHEROWOK40-496K 1400:53:50.25+00:17:205:2311.1
64GRUCZA Karolina 43PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK18-293K 1500:53:55.25+00:17:255:2311.1
65DAHM Beata 225GNIEWK40-497K 1600:54:25.85+00:17:565:2611
66KITOWSKI Dawid 208DKMOGDANSKM30-3924M 5000:54:29.75+00:18:005:2711
67BŁAWAT Marcin 222PRUSZCZ GD.M30-3925M 5100:54:37.15+00:18:075:2711
68FALBA Paweł 31BORYS TEAMGDAŃSKM30-3926M 5200:54:43.75+00:18:145:2811
69KOPROWSKA Witosława 65GDAŃSKK40-498K 1700:54:48.40+00:18:185:2810.9
70KANKOWSKA Justyna 220GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK30-396K 1800:55:00.50+00:18:305:3010.9
71KRASUSKA Ewelina 68GDANSKK30-397K 1900:55:12.70+00:18:425:3110.9
72NOWAKOWSKA Edyta 105MORĄGK18-294K 2000:55:20.60+00:18:505:3210.8
73SZUTOWICZ Marek 164GDAŃSKM40-4912M 5300:55:31.85+00:19:025:3310.8
74GRZYWACZ Magdalena 45NIEZRZESZONAGDAŃSKK30-398K 2100:55:38.00+00:19:085:3310.8
75FROST Malgorzata 35GDAŃSKK40-499K 2200:56:00.35+00:19:305:3610.7
76SZYDŁOWSKI Gaweł 166ŁÓDŹ RATUNKOWAGDAŃSKM18-297M 5400:56:09.80+00:19:405:3710.7
77BARTUŚ Alan 12GDAŃSKM18-298M 5500:57:01.00+00:20:315:4210.5
78BARTUŚ Adriana 11GDAŃSKK40-4910K 2300:57:01.45+00:20:315:4210.5
79EASTWOOD Denise 30SUTTON-IN-CRAVENM40-4913M 5600:57:17.25+00:20:475:4310.5
80STIEWA Emilia 152GDAŃSKK30-399K 2400:57:22.60+00:20:525:4410.5
81GDANIEC Anna 212STAROGARD GDAŃSKIK40-4911K 2500:57:24.20+00:20:545:4410.5
82SOŁTYSIAK Natalia 147GDAŃSKK30-3910K 2600:57:31.60+00:21:015:4510.4
83KRZYSZTOFIAK Marek 73GRUPA TRÓJMIASTOSTEBLEWOM60-692M 5700:57:33.40+00:21:035:4510.4
84HAMPSON Serena 46SUTTON-IN-CRAVENK50-592K 2700:57:38.00+00:21:085:4510.4
85OLEJARCZYK Piotr 213ELBLAGM50-599M 5800:58:16.45+00:21:465:4910.3
86POLAK Lucjan 123KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM40-4914M 5900:58:41.20+00:22:115:5210.2
87KOTALA Marta 66FAST FOOTGDAŃSKK30-3911K 2800:58:44.00+00:22:145:5210.2
88RYCHLICKI Paweł 133RYCHLICCY TEAMGDAŃSKM30-3927M 6000:59:13.35+00:22:435:5510.1
89BUKOWSKI Andrzej 218CZYMONOWOM50-5910M 6100:59:22.50+00:22:525:5610.1
90MASON Jenny 95SUTTON-IN-CRAVENK30-3912K 2900:59:28.00+00:22:585:5610.1
91SOCHA Joanna 146SOPOTK30-3913K 3000:59:32.45+00:23:025:5710.1
92ROGOCKI Jarosław 131PATMATTCZEWM40-4915M 6201:00:04.30+00:23:346:0010
93CHOJNACKA Anika 21GDAŃSKK30-3914K 3101:00:06.90+00:23:376:0010
94MÜLLER Patrycja 101GDYNIAK18-295K 3201:00:29.65+00:23:596:029.9
95KURAJK Paweł 79GDAŃSKM30-3928M 6301:00:41.80+00:24:126:049.9
96POLIKOWSKI Patryk 124SOPOTM40-4916M 6401:00:43.50+00:24:136:049.9
97BARTKOWSKA Agata 9KWTSOPOTK30-3915K 3301:01:11.50+00:24:416:079.8
98LICHS Jarosław 86GDAŃSKM40-4917M 6501:01:38.55+00:25:086:099.7
99SAWUŁA Andrzej 138BUŁA I SUCHARGDAŃSKM40-4918M 6601:02:03.20+00:25:336:129.7
100LORENC Krzysztof 89SANTANDER BANK POLSKAGDAŃSKM40-4919M 6701:02:40.60+00:26:106:169.6
101SZYDŁOWSKI Mirosław 165GDAŃSKM50-5911M 6801:02:52.75+00:26:236:179.5
102GĘBSKI Andrzej 38GDAŃSKM30-3929M 6901:02:55.95+00:26:266:179.5
103BABIŃSKI Sebastian 5TCZEWM18-299M 7001:02:56.10+00:26:266:179.5
104WASZAK Izabela 229GDANSKK40-4912K 3401:03:08.60+00:26:386:189.5
105KUŁAKOWSKA Barbara 228GDANSKK18-296K 3501:03:09.45+00:26:396:189.5
106JANKOWSKI Mateusz 56GDAŃSKM18-2910M 7101:03:38.80+00:27:096:219.4
107BABEROWSKA Jolanta 3TREC TEAMGDAŃSKK40-4913K 3601:03:54.70+00:27:246:239.4
108GIDZIŃSKA Larysa 39GDAŃSKK30-3916K 3701:03:55.75+00:27:266:239.4
109SENSKA Angelika 139GDAŃSKK18-297K 3801:04:59.00+00:28:296:299.2
110MOSKA Monika 198WEJHEROWOK18-298K 3901:06:54.15+00:30:246:419
111KURAJK Marian 78GDAŃSKM60-693M 7201:07:02.70+00:30:326:428.9
112JOPEK Małgorzata 219WIELKA PIAŚNICAK40-4914K 4001:08:41.45+00:32:116:528.7
113RAŹNIKIEWICZ Aleksandra 130WROCŁAWK30-3917K 4101:10:13.80+00:33:447:018.5
114SZCZĘSNY Tadeusz 160KACPERYGDAŃSKM60-694M 7301:10:50.45+00:34:207:058.5
115JAKIMIAK-RYCHLICKA Beata 53RYCHLICCY TEAMGDAŃSKK30-3918K 4201:12:50.45+00:36:207:178.2
116ŻOŁĄDKIEWICZ Dorota 224SANTANDER BANK POLSKAPRUSZCZ GD.K50-593K 4301:14:05.55+00:37:357:248.1
117ADAMOWSKI Andrzej 227UNICORN TEAMELBLĄGM40-4920M 7401:24:07.80+00:47:388:247.1
118LUBOWIECKA Alicja 226WEJHEROWOK30-3919K 4401:24:07.90+00:47:388:247.1
Znaleziono 118 wynik(ów)