Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 130 |
Wystartowało : | 118 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSZYK Paweł | 132 | JP BIEGAĆ Z PASJĄ | WITKOWO | M50-59 | |
2 | WYSŁOUCH Michał | 189 | TRI TALENT TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
3 | FRĄCKOWIAK Bartłomiej | 34 | GDAŃSK | M40-49 | ||
4 | GRAF Remigiusz | 40 | TURBO RUN LESZNO | LESZNO | M50-59 | |
5 | KUŹNIAR Wojciech | 80 | DREAM TRI TEAM | M30-39 | ||
6 | LACHOWICZ Adrian | 83 | GDYNIA | M30-39 | ||
7 | MODERHAK Mateusz | 99 | GDANSK | M30-39 | ||
8 | NIEMIERA Jędrzej | 104 | GDYNIA | M18-29 | ||
9 | PALASCHKE Michał | 108 | SPORTOWY MAJKEL | GDAŃSK | M18-29 | |
10 | SAMSONOV Sergey | 137 | GDAŃSK | M30-39 | ||
11 | SZYMAŃSKI Artur | 167 | LOTOS TEAM | GDAŃSK | M50-59 | |
12 | DONIECKI Marcin | 223 | GDANSK | M30-39 | ||
13 | BABEROWSKI Marek | 4 | GDAŃSK | M50-59 | ||
14 | BARAŃSKI Piotr | 8 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | ||
15 | BISEWSKI Piotr | 15 | KARWIA | M18-29 | ||
16 | CHOJNACKA Anika | 21 | GDAŃSK | K30-39 | ||
17 | FELD Maciej | 32 | SANTANDER RUNNERS TEAM | BYDGOSZCZ | M60-69 | |
18 | HORSTEN Peter | 52 | ASPIRE POWER CLUB | GDANSK | M50-59 | |
19 | KACPRZAK Marcin | 58 | ZPORTOWE KNURY | GDAŃSK | M30-39 | |
20 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 111 | GDAŃSK | M40-49 | ||
21 | PĘŚKO Michał | 112 | GDAŃSK | M40-49 | ||
22 | POBŁOCKA Bożena | 120 | ILE EKONOMIK MARATONCZYK LEBORK | LĘBORK | K50-59 | |
23 | POBŁOCKI Piotr | 121 | UKS EKONOMIK - MARATOŃCZYK LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | |
24 | STYLSKA Anna | 154 | MIŚKI | GDAŃSK | K18-29 | |
25 | STYLSKI Michał | 155 | MIŚKI | GDAŃSK | M30-39 | |
26 | SUŁEK Grzegorz | 156 | JEPPESEN POLAND | RZESZÓW | M30-39 | |
27 | URBANIAK Marek | 178 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE | GDAŃSK | M40-49 | |
28 | WOJSA Marcin | 188 | GDAŃSK | M30-39 | ||
29 | ZACHARIASZ Magdalena | 193 | GDAŃSK | K30-39 | ||
30 | ZAREMBA Marcin | 194 | AUTOPAY TEAM | GDAŃSK | M40-49 | |
31 | KANKOWSKI Paweł | 221 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M30-39 | |
32 | DAHM Beata | 225 | GNIEW | K40-49 | ||
33 | FALBA Paweł | 31 | BORYS TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
34 | GRZYWACZ Magdalena | 45 | NIEZRZESZONA | GDAŃSK | K30-39 | |
35 | KOŁTUNIAK Zbigniew | 64 | EPAM TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
36 | KOPROWSKA Witosława | 65 | GDAŃSK | K40-49 | ||
37 | KUDREWICZ Mirek | 75 | SPORTEVO | GDAŃSK | M50-59 | |
38 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 81 | F3TEAM | GDAŃSK | M40-49 | |
39 | POPOWSKA Magdalena | 125 | BIEGA ZIE | GDAŃSK | K40-49 | |
40 | SŁOMKOWSKI Mateusz | 143 | GDAŃSK | M18-29 | ||
41 | BUKOWSKI Andrzej | 218 | CZYMONOWO | M50-59 | ||
42 | JOPEK Małgorzata | 219 | WIELKA PIAŚNICA | K40-49 | ||
43 | KOWALSKI Marcin | 214 | KĄPINO | M50-59 | ||
44 | GRABOWSKI Grzegorz | 230 | ASTMA GDAŃSK | GDANSK | M40-49 | |
45 | HERMAN Krystiana | 47 | WEJHEROWO | K40-49 | ||
46 | KRASUSKA Ewelina | 68 | GDANSK | K30-39 | ||
47 | LORENC Krzysztof | 89 | SANTANDER BANK POLSKA | GDAŃSK | M40-49 | |
48 | MÜLLER Patrycja | 101 | GDYNIA | K18-29 | ||
49 | RYCHLICKI Paweł | 133 | RYCHLICCY TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
50 | SOBIERAJ Grzegorz | 145 | GDAŃSK | M30-39 | ||
51 | SOWIŃSKA Olga | 148 | BBL AWFIS GRUPA TRÓJMIASTO | GDAŃSK | K40-49 | |
52 | STIEWA Emilia | 152 | GDAŃSK | K30-39 | ||
53 | SZAMOTULSKI Tomasz | 157 | LECHIA GDAŃSK | GDAŃSK | M40-49 | |
54 | SZUTOWICZ Marek | 164 | GDAŃSK | M40-49 | ||
55 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 173 | GRUPA TRÓJMIASTO | GDAŃSK | K40-49 | |
56 | WANSKI Witold | 180 | GDANSK | M30-39 | ||
57 | CIEŚLIK Marta | 23 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | PRUSZCZ GDAŃSKI | K18-29 | |
58 | FROST Malgorzata | 35 | GDAŃSK | K40-49 | ||
59 | KOCOŁ Karolina | 63 | GDAŃSK | K30-39 | ||
60 | KRZYSZTOFIAK Marek | 73 | GRUPA TRÓJMIASTO | STEBLEWO | M60-69 | |
61 | OHLER Ola | 107 | GDYNIA | K30-39 | ||
62 | PRZYBYŚ Agnieszka | 129 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | ŁĘGOWO | K30-39 | |
63 | SENSKA Angelika | 139 | GDAŃSK | K18-29 | ||
64 | OLEJARCZYK Piotr | 213 | ELBLAG | M50-59 | ||
65 | FOTEK Wojciech | 33 | II LO w Gdyni | RUMIA | M18-29 | |
66 | GAJDUS Wiktor | 37 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M30-39 | |
67 | GRUCZA Karolina | 43 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | K18-29 | |
68 | KRAWIEC Agnieszka | 69 | GDAŃSK | K40-49 | ||
69 | KURAJK Marian | 78 | GDAŃSK | M60-69 | ||
70 | ZRZELSKA Joanna | 197 | GDAŃSK | K40-49 | ||
71 | KITOWSKI Dawid | 208 | DKMO | GDANSK | M30-39 | |
72 | GDANIEC Anna | 212 | STAROGARD GDAŃSKI | K40-49 | ||
73 | GĘBSKI Andrzej | 38 | GDAŃSK | M30-39 | ||
74 | GRZADKA Karol | 44 | THYSSENKRUPP RUNNING TEAM | GDANSK | M30-39 | |
75 | KURAJK Paweł | 79 | GDAŃSK | M30-39 | ||
76 | NOWAKOWSKA Edyta | 105 | MORĄG | K18-29 | ||
77 | POLIKOWSKI Patryk | 124 | SOPOT | M40-49 | ||
78 | WNOROWSKI Wojciech | 187 | GDAŃSK | M30-39 | ||
79 | KANKOWSKA Justyna | 220 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | K30-39 | |
80 | BRZÓSKA Szymon | 231 | Hell Squad | GDANSK | M30-39 | |
81 | RAŹNIKIEWICZ Aleksandra | 130 | WROCŁAW | K30-39 | ||
82 | JAKIMIAK-RYCHLICKA Beata | 53 | RYCHLICCY TEAM | GDAŃSK | K30-39 | |
83 | BABEROWSKA Jolanta | 3 | TREC TEAM | GDAŃSK | K40-49 | |
84 | KOTALA Marta | 66 | FAST FOOT | GDAŃSK | K30-39 | |
85 | LIPKOWSKI Paweł | 88 | 3ATHLETE.PL | TCZEW | M30-39 | |
86 | SOŁTYSIAK Natalia | 147 | GDAŃSK | K30-39 | ||
87 | SZYDŁOWSKI Gaweł | 166 | ŁÓDŹ RATUNKOWA | GDAŃSK | M18-29 | |
88 | TOMKIEL Piotr | 175 | GDAŃSK | M30-39 | ||
89 | ZDROJEWSKA Katarzyna | 196 | GDAŃSK | K30-39 | ||
90 | ADAMOWSKI Andrzej | 227 | UNICORN TEAM | ELBLĄG | M40-49 | |
91 | LUBOWIECKA Alicja | 226 | WEJHEROWO | K30-39 | ||
92 | BARTUŚ Adriana | 11 | GDAŃSK | K40-49 | ||
93 | BARTUŚ Alan | 12 | GDAŃSK | M18-29 | ||
94 | POLAK Lucjan | 123 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | M40-49 | |
95 | ROGOCKI Jarosław | 131 | PATMAT | TCZEW | M40-49 | |
96 | SZCZEPAŃSKI Adrian | 159 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | M30-39 | |
97 | SZUFARSKI Przemek | 162 | SZUFARY | GDANSK | M30-39 | |
98 | SZYDŁOWSKI Mirosław | 165 | GDAŃSK | M50-59 | ||
99 | KUŁAKOWSKA Barbara | 228 | GDANSK | K18-29 | ||
100 | WASZAK Izabela | 229 | GDANSK | K40-49 | ||
101 | BABIŃSKI Sebastian | 5 | TCZEW | M18-29 | ||
102 | JANKOWSKI Mateusz | 56 | GDAŃSK | M18-29 | ||
103 | SAWUŁA Andrzej | 138 | BUŁA I SUCHAR | GDAŃSK | M40-49 | |
104 | MOSKA Monika | 198 | WEJHEROWO | K18-29 | ||
105 | BŁAWAT Marcin | 222 | PRUSZCZ GD. | M30-39 | ||
106 | EASTWOOD Denise | 30 | SUTTON-IN-CRAVEN | M40-49 | ||
107 | HAMPSON Serena | 46 | SUTTON-IN-CRAVEN | K50-59 | ||
108 | MASON Jenny | 95 | SUTTON-IN-CRAVEN | K30-39 | ||
109 | SOCHA Joanna | 146 | SOPOT | K30-39 | ||
110 | ZAWACKI Daniel | 195 | PATMAT | TCZEW | M18-29 | |
111 | ŻOŁĄDKIEWICZ Dorota | 224 | SANTANDER BANK POLSKA | PRUSZCZ GD. | K50-59 | |
112 | BŁAWAT Michał | 16 | TIGER | GDAŃSK | M40-49 | |
113 | GIDZIŃSKA Larysa | 39 | GDAŃSK | K30-39 | ||
114 | LICHS Jarosław | 86 | GDAŃSK | M40-49 | ||
115 | MOLĘDA Dariusz | 100 | CERVEZA TEAM | GDAŃSK | M40-49 | |
116 | SZCZĘSNY Tomasz | 232 | GDANSK | M40-49 | ||
117 | SZCZĘSNY Tadeusz | 160 | KACPERY | GDAŃSK | M60-69 | |
118 | BARTKOWSKA Agata | 9 | KWT | SOPOT | K30-39 |
Znaleziono 118 wynik(ów)