Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 130 |
Wystartowało : | 118 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYBYŚ Agnieszka | 129 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | ŁĘGOWO | K30-39 | 1 | K 8 | 00:50:38.35 | 5:03 | 11.8 (100%) | ||
2 | KOCOŁ Karolina | 63 | GDAŃSK | K30-39 | 2 | K 10 | 00:50:44.20 | +00:00:05 (0.2%) | 5:04 | 11.8 (100%) | ||
3 | OHLER Ola | 107 | GDYNIA | K30-39 | 3 | K 11 | 00:51:56.10 | +00:01:17 (2.5%) | 5:11 | 11.5 (97.5%) | ||
4 | ZDROJEWSKA Katarzyna | 196 | GDAŃSK | K30-39 | 4 | K 12 | 00:52:04.90 | +00:01:26 (2.8%) | 5:12 | 11.5 (97.5%) | ||
5 | ZACHARIASZ Magdalena | 193 | GDAŃSK | K30-39 | 5 | K 13 | 00:53:25.85 | +00:02:47 (5.2%) | 5:20 | 11.2 (94.9%) | ||
6 | KANKOWSKA Justyna | 220 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | K30-39 | 6 | K 18 | 00:55:00.50 | +00:04:22 (7.9%) | 5:30 | 10.9 (92.4%) | |
7 | KRASUSKA Ewelina | 68 | GDANSK | K30-39 | 7 | K 19 | 00:55:12.70 | +00:04:34 (8.3%) | 5:31 | 10.9 (92.4%) | ||
8 | GRZYWACZ Magdalena | 45 | NIEZRZESZONA | GDAŃSK | K30-39 | 8 | K 21 | 00:55:38.00 | +00:04:59 (9.0%) | 5:33 | 10.8 (91.5%) | |
9 | STIEWA Emilia | 152 | GDAŃSK | K30-39 | 9 | K 24 | 00:57:22.60 | +00:06:44 (11.7%) | 5:44 | 10.5 (89.0%) | ||
10 | SOŁTYSIAK Natalia | 147 | GDAŃSK | K30-39 | 10 | K 26 | 00:57:31.60 | +00:06:53 (12.0%) | 5:45 | 10.4 (88.1%) | ||
11 | KOTALA Marta | 66 | FAST FOOT | GDAŃSK | K30-39 | 11 | K 28 | 00:58:44.00 | +00:08:05 (13.8%) | 5:52 | 10.2 (86.4%) | |
12 | MASON Jenny | 95 | SUTTON-IN-CRAVEN | K30-39 | 12 | K 29 | 00:59:28.00 | +00:08:49 (14.8%) | 5:56 | 10.1 (85.6%) | ||
13 | SOCHA Joanna | 146 | SOPOT | K30-39 | 13 | K 30 | 00:59:32.45 | +00:08:54 (15.0%) | 5:57 | 10.1 (85.6%) | ||
14 | CHOJNACKA Anika | 21 | GDAŃSK | K30-39 | 14 | K 31 | 01:00:06.90 | +00:09:28 (15.8%) | 6:00 | 10 (84.7%) | ||
15 | BARTKOWSKA Agata | 9 | KWT | SOPOT | K30-39 | 15 | K 33 | 01:01:11.50 | +00:10:33 (17.2%) | 6:07 | 9.8 (83.1%) | |
16 | GIDZIŃSKA Larysa | 39 | GDAŃSK | K30-39 | 16 | K 37 | 01:03:55.75 | +00:13:17 (20.8%) | 6:23 | 9.4 (79.7%) | ||
17 | RAŹNIKIEWICZ Aleksandra | 130 | WROCŁAW | K30-39 | 17 | K 41 | 01:10:13.80 | +00:19:35 (27.9%) | 7:01 | 8.5 (72.0%) | ||
18 | JAKIMIAK-RYCHLICKA Beata | 53 | RYCHLICCY TEAM | GDAŃSK | K30-39 | 18 | K 42 | 01:12:50.45 | +00:22:12 (30.5%) | 7:17 | 8.2 (69.5%) | |
19 | LUBOWIECKA Alicja | 226 | WEJHEROWO | K30-39 | 19 | K 44 | 01:24:07.90 | +00:33:29 (39.8%) | 8:24 | 7.1 (60.2%) |
Znaleziono 19 wynik(ów)