VII BIEG OLIWSKI - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
102
Wystartowało:
88
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
88
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RAKOCZY Marcin 201Żórawski teamGDYNIAM18-291M 100:18:03.95 3:3616.6
2HORSTEN Dorian 51TRI TALENT TEAM GDANSKGDANSKM18-292M 200:18:39.25+00:00:353:4316.1
3BARWA Wojciech 13#ADAMCZERWIŃSKITEAMSPYTKOWICEM18-293M 300:19:03.15+00:00:593:4815.7
4DZIWOSZ Paweł 29BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM30-391M 400:19:03.95+00:01:003:4815.7
5ŁOKUCIJEWSKI Patryk 92BABILLONIA BABIENIECGDAŃSKM18-294M 500:19:27.15+00:01:233:5315.4
6BALUT Michal 6KEMIRA SPORT TEAMSOPOTM18-295M 600:19:35.95+00:01:323:5515.3
7PIETRZAK Jacek 114RUN LOG.COMGDYNIAM30-392M 700:19:43.85+00:01:393:5615.2
8WAŚKIEWICZ Sebastian 205LIPNOM30-393M 800:19:59.75+00:01:554:0015
9HORSTEN Bastian 50TRI TALENT TEAM GDANSKGDANSKM16-171M 900:20:00.40+00:01:564:0015
10SKRZECZOWSKI Bartosz 142JAGUAR GDAŃSKGDAŃSKM30-394M 1000:20:02.85+00:01:584:0015
11HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 49SIERAKOWICEM18-296M 1100:20:22.05+00:02:184:0414.7
12NAWROCKI Dariusz 102GDAŃSKM30-395M 1200:20:25.90+00:02:214:0514.7
13JANCZAK Sławomir 203DREAM TRI TEAMPSZCZÓŁKIM30-396M 1300:20:31.40+00:02:274:0614.6
14TORBICZ Piotr 176THALESGDAŃSKM40-491M 1400:20:44.00+00:02:404:0814.5
15ŻWIROWSKI Adam 206GZSiSSGDANSKM16-172M 1500:21:03.60+00:02:594:1214.3
16WITCZAK Arkadiusz 184IRONTEAM3CITYKOWALEM40-492M 1600:21:05.75+00:03:014:1314.2
17PASZKOWSKI Paweł 110GDAŃSKM30-397M 1700:21:14.45+00:03:104:1414.1
18NAWROCKI Mariusz 103GDAŃSKM40-493M 1800:21:50.75+00:03:464:2213.7
19KAZYAKA Katarzyna 60BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIAGDYNIAK30-391K 100:22:15.75+00:04:114:2713.5
20RZEPECKI Radek 134GDAŃSKM40-494M 1900:22:38.35+00:04:344:3113.3
21BUGAJSKI Adam 18POLANIEGDAŃSKM40-495M 2000:22:40.35+00:04:364:3213.2
22WIECZOREK Tomasz 183GDAŃSKM50-591M 2100:22:41.80+00:04:374:3213.2
23NOWOPOLSKI Leszek 106GDYNIAM40-496M 2200:22:45.50+00:04:414:3313.2
24KRÓL Michał 72SOPOTM30-398M 2300:22:56.65+00:04:524:3513.1
25ZALEJASZ Sylwester 210GDANSKM30-399M 2400:23:14.50+00:05:104:3812.9
26PIÓRKOWSKI Mariusz 116TAKA RYBAGDAŃSKM30-3910M 2500:23:22.95+00:05:194:4012.8
27SZUMACHER Marta 163GDAŃSKK18-291K 200:23:29.25+00:05:254:4112.8
28KUCHARSKI Paweł 74GDAŃSKM16-173M 2600:25:01.55+00:06:575:0012
29BURDA Robert 19GROMGDAŃSKM50-592M 2700:25:44.05+00:07:405:0811.7
30DUDA Krystian 28CROSS ELITEGDAŃSKM30-3911M 2800:26:08.50+00:08:045:1311.5
31POCHOPIEŃ Mira 122WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKK30-392K 300:26:27.15+00:08:235:1711.3
32GRUBICH Marcin 42APATOR METRIX S.A.TCZEWM30-3912M 2900:26:44.45+00:08:405:2011.2
33BŁASZKOWSKA Zofia 217GDANSKK16-171K 400:26:45.35+00:08:415:2111.2
34HINC Stanisław 48KOWALEM30-3913M 3000:27:11.35+00:09:075:2611
35BEGINSKI Sławomir 207GDANSKM40-497M 3100:27:11.70+00:09:075:2611
36BARAN Seweryn 7ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM18-297M 3200:27:12.05+00:09:085:2611
37ŚNIEG Aleksandra 169WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKK50-591K 500:27:18.40+00:09:145:2711
38KUKLIS Tomasz 77OLIWA HOCKEY TEAMGDANSKM30-3914M 3300:27:31.45+00:09:275:3010.9
39STOLTMANN Paulina 153KOBIETY W BIEGUGDAŃSKK30-393K 600:27:43.25+00:09:395:3210.8
40WITCZAK Bartek 185IRONTEAM3CITYKOWALEM16-174M 3400:27:45.45+00:09:415:3310.8
41FRYCZKE Maciej 36T-MOBILE SPORT TEAMGDAŃSKM30-3915M 3500:27:58.90+00:09:545:3510.7
42BRZEZIŃSKA Agnieszka 17GDAŃSKK30-394K 700:28:04.30+00:10:005:3610.7
43KREFT Ewa 70DREAM TRI TEAMGDAŃSKK40-491K 800:28:15.40+00:10:115:3910.6
44SKROUBA Magdalena 141NADMORSKIE WILKICHWASZCZYNOK30-395K 900:28:17.55+00:10:135:3910.6
45SZYMONIAK Jacek 168GDAŃSKM40-498M 3600:28:31.80+00:10:275:4210.5
46SZMAGLIK Lucyna 161GDAŃSKK30-396K 1000:28:35.50+00:10:315:4310.5
47GRĘBECKA Magdalena 41GDAŃSKK30-397K 1100:28:46.30+00:10:425:4510.4
48LIEDTKE Dariusz 873ATHLETETCZEWM40-499M 3700:28:47.45+00:10:435:4510.4
49WITCZAK Anna 186IRONTEAM3CITYKOWALEK40-492K 1200:28:48.05+00:10:445:4510.4
50MIODUCKI Jakub 98GDAŃSKM18-298M 3800:29:03.10+00:10:595:4810.3
51WERYSZKO Marek 182BANINOM40-4910M 3900:29:05.00+00:11:015:4910.3
52ADAMOWICZ Michał 1CURRENDASOPOTM18-299M 4000:29:09.30+00:11:055:4910.3
53WYSOCKA Gabriela 191GDAŃSKK18-292K 1300:29:10.10+00:11:065:5010.3
54JACHOWICZ Dariusz 202GDYNIAM50-593M 4100:29:26.05+00:11:225:5310.2
55WYSOCKI Mieczysław 192GDAŃSKM50-594M 4200:29:27.15+00:11:235:5310.2
56ŁAPIŃSKI Paweł 90GDAŃSKM30-3916M 4300:29:38.30+00:11:345:5510.1
57TOMICKA Marta 174GARDNA MAŁAK30-398K 1400:29:45.35+00:11:415:5710.1
58PIOTROWSKI Marek 115GDYNIAM40-4911M 4400:29:59.10+00:11:555:5910
59KACZMARZ Agata 216GDANSKK18-293K 1500:30:05.35+00:12:016:0110
60KUDUK Patrycja 76WARCZK30-399K 1600:30:07.70+00:12:036:0110
61NABAKOWSKA Barbara 211GDANSKK60-691K 1700:30:19.05+00:12:156:039.9
62WYSOCKA Dorota 190GDAŃSKK50-592K 1800:30:49.95+00:12:466:109.7
63LEWANDOWSKI Przemysław 85KIJANKA OSOWAGDAŃSKM30-3917M 4500:31:04.75+00:13:006:139.7
64RZEPKA Katarzyna 135GDAŃSKK30-3910K 1900:31:23.05+00:13:196:169.6
65ARNISTER-RUDNICKA Anna 2TORUŃSKIE PIERNIKITORUNK30-3911K 2000:31:23.90+00:13:196:169.6
66RZEPKA Jakob 136AC MILANGDAŃSKM18-2910M 4600:31:25.90+00:13:216:179.5
67JASIONOWSKA Małgorzata 57GDAŃSKK30-3912K 2100:31:46.65+00:13:426:219.4
68TALAGA Małgorzata 172GDAŃSKK30-3913K 2200:32:00.60+00:13:566:249.4
69ŚWITOŃSKA Aleksandra 199GDYNIAK40-493K 2300:32:12.60+00:14:086:269.3
70PIASECKA Agata 113IRON TEAMGDAŃSKK18-294K 2400:32:16.45+00:14:126:279.3
71TROJANOWSKA Bogumiła 177GDAŃSK-OLIWAK50-593K 2500:32:27.50+00:14:236:299.2
72SIENICKA Patrycja 140GDYNIAK30-3914K 2600:32:33.10+00:14:296:309.2
73BARTSCH Aleksandra 10BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK30-3915K 2700:33:04.50+00:15:006:379.1
74BĄKOWSKI Zbigniew 209GDANSKM60-691M 4700:33:11.75+00:15:076:389
75KACZMAREK Magdalena 59RUSZ DUPKĘGDAŃSKK40-494K 2800:33:11.85+00:15:076:389
76KELSZ-KARLIŃSKA Dorota 61CURRENDASOPOTK18-295K 2900:34:19.10+00:16:156:518.7
77JANIAK Dominika 204GDYNIAK30-3916K 3000:34:39.15+00:16:356:558.7
78STAJKOWSKA Helena 149INOWROCŁAWK16-172K 3100:35:01.55+00:16:577:008.6
79STAJKOWSKI Grzegorz 150INOWROCŁAWM30-3918M 4800:35:04.70+00:17:007:018.6
80PISKULSKA Nikola 117GDYNIAK18-296K 3200:35:12.85+00:17:087:028.5
81PRZYBYSZ Monika 128RUSZ DUPKĘGDAŃSKK30-3917K 3300:36:10.90+00:18:067:148.3
82POBŁOCKA Lucyna 119TCZEWK40-495K 3400:36:45.85+00:18:417:218.2
83ŚWIDERSKA Magdalena 170RUSZ DUPKEGDAŃSKK40-496K 3500:36:54.40+00:18:507:228.1
84DEIK Elżbieta 26PRZYJAŹŃK60-692K 3600:36:55.50+00:18:517:238.1
85JAKIMIUK Małgorzata 54INOWROCŁAWK40-497K 3700:37:40.00+00:19:367:328
86CHOŁOTA Sylwia 22GDAŃSKK18-297K 3800:37:40.90+00:19:367:328
87 225  100:45:17.15+00:27:139:036.6
88PAŁASZ Edmund 109RUMIAM70+1M 4900:51:31.40+00:33:2710:185.8
Znaleziono 88 wynik(ów)