Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 88 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAZYAKA Katarzyna | 60 | BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA | GDYNIA | K30-39 | 1 | K 1 | 00:22:15.75 | 4:27 | 13.5 (100%) | ||
2 | POCHOPIEŃ Mira | 122 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K30-39 | 2 | K 3 | 00:26:27.15 | +00:04:11 (15.8%) | 5:17 | 11.3 (83.7%) | |
3 | STOLTMANN Paulina | 153 | KOBIETY W BIEGU | GDAŃSK | K30-39 | 3 | K 6 | 00:27:43.25 | +00:05:27 (19.7%) | 5:32 | 10.8 (80.0%) | |
4 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | GDAŃSK | K30-39 | 4 | K 7 | 00:28:04.30 | +00:05:48 (20.7%) | 5:36 | 10.7 (79.3%) | ||
5 | SKROUBA Magdalena | 141 | NADMORSKIE WILKI | CHWASZCZYNO | K30-39 | 5 | K 9 | 00:28:17.55 | +00:06:01 (21.3%) | 5:39 | 10.6 (78.5%) | |
6 | SZMAGLIK Lucyna | 161 | GDAŃSK | K30-39 | 6 | K 10 | 00:28:35.50 | +00:06:19 (22.1%) | 5:43 | 10.5 (77.8%) | ||
7 | GRĘBECKA Magdalena | 41 | GDAŃSK | K30-39 | 7 | K 11 | 00:28:46.30 | +00:06:30 (22.6%) | 5:45 | 10.4 (77.0%) | ||
8 | TOMICKA Marta | 174 | GARDNA MAŁA | K30-39 | 8 | K 14 | 00:29:45.35 | +00:07:29 (25.2%) | 5:57 | 10.1 (74.8%) | ||
9 | KUDUK Patrycja | 76 | WARCZ | K30-39 | 9 | K 16 | 00:30:07.70 | +00:07:51 (26.1%) | 6:01 | 10 (74.1%) | ||
10 | RZEPKA Katarzyna | 135 | GDAŃSK | K30-39 | 10 | K 19 | 00:31:23.05 | +00:09:07 (29.1%) | 6:16 | 9.6 (71.1%) | ||
11 | ARNISTER-RUDNICKA Anna | 2 | TORUŃSKIE PIERNIKI | TORUN | K30-39 | 11 | K 20 | 00:31:23.90 | +00:09:08 (29.1%) | 6:16 | 9.6 (71.1%) | |
12 | JASIONOWSKA Małgorzata | 57 | GDAŃSK | K30-39 | 12 | K 21 | 00:31:46.65 | +00:09:30 (29.9%) | 6:21 | 9.4 (69.6%) | ||
13 | TALAGA Małgorzata | 172 | GDAŃSK | K30-39 | 13 | K 22 | 00:32:00.60 | +00:09:44 (30.5%) | 6:24 | 9.4 (69.6%) | ||
14 | SIENICKA Patrycja | 140 | GDYNIA | K30-39 | 14 | K 26 | 00:32:33.10 | +00:10:17 (31.6%) | 6:30 | 9.2 (68.1%) | ||
15 | BARTSCH Aleksandra | 10 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K30-39 | 15 | K 27 | 00:33:04.50 | +00:10:48 (32.7%) | 6:37 | 9.1 (67.4%) | |
16 | JANIAK Dominika | 204 | GDYNIA | K30-39 | 16 | K 30 | 00:34:39.15 | +00:12:23 (35.8%) | 6:55 | 8.7 (64.4%) | ||
17 | PRZYBYSZ Monika | 128 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K30-39 | 17 | K 33 | 00:36:10.90 | +00:13:55 (38.5%) | 7:14 | 8.3 (61.5%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)