VII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
172
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
139
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SEDLAK Michał 152GIERASZOWICEM401M 100:00:0100:54:5902:16:5503:32:3706:09:3507:37:0309:32:28.1509:32:30.05 6:219.4
2DYBEK Paweł 2Salomon Suunto TeamMIELECM402M 200:00:0200:54:5902:20:1803:42:2506:11:5807:56:1209:56:27.2009:56:29.50+00:23:596:379.1
3CHOROŚ Piotr 26Stay InsaneNIEMCEM301M 300:00:0500:54:5702:16:5203:37:3906:11:3507:51:5509:57:15.9509:57:21.45+00:24:516:389
4PAWŁOWSKI Arkadiusz 129Rock&RunWARSZAWAM302M 400:00:0300:58:1802:32:5704:10:3406:51:3608:31:3610:34:19.7510:34:22.95+01:01:527:028.5
5WIERNUSZ Krzysztof 10Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM403M 500:00:0200:56:2802:22:3803:51:1706:49:1108:30:0210:41:59.3010:42:02.05+01:09:327:088.4
6KRUŻEL Rafał 88RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM404M 600:00:0200:54:5902:18:3803:48:0906:50:3408:39:3410:58:24.2010:58:26.95+01:25:567:188.2
7ŚCIESZKA Wojciech 813 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM405M 700:00:0200:58:2102:26:5703:59:2207:05:0808:48:3911:04:28.1011:04:30.85+01:32:007:228.1
8KOPEL Rafał 67JASIONKAM303M 800:00:0200:59:1402:31:5204:05:1607:04:0508:52:4611:21:03.6511:21:06.45+01:48:367:347.9
9DEJAS Tomasz 32MYSŁOWICEM406M 900:00:0000:59:3204:10:1307:16:1509:05:0711:24:25.0011:24:25.00+01:51:547:367.9
10WYSOKIŃSKI Konrad 185mesmPIASECZNOM407M 1000:00:0300:56:2802:28:4504:05:1407:06:3609:05:3711:27:56.1511:28:00.00+01:55:297:387.8
11MARZEC Grzegorz 107Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM408M 1100:00:0301:00:1702:37:2104:16:3407:26:2409:15:4111:28:17.2011:28:20.95+01:55:507:387.8
12MIKA Tomasz 111Labosport TeamWARSZAWAM409M 1200:00:0201:03:1102:42:5004:21:3707:22:0609:09:0211:28:41.7011:28:44.65+01:56:147:397.8
13KRAWCZAK Paulina 5Biegusiem.plDĘBLINK301K 100:00:0501:01:2202:41:0204:19:1009:12:1411:33:29.5011:33:34.85+02:01:047:427.8
14GRONDYS Paweł 54WROCŁAWM304M 1300:00:0301:02:2002:52:5604:37:1207:28:1409:15:4411:38:55.7511:38:59.50+02:06:297:457.7
15PLISZKA Bartosz 136OLA TEAMOSTROŁĘKAM4010M 1400:00:0200:58:2002:32:1504:10:4007:32:2909:16:4511:39:51.6511:39:54.25+02:07:247:467.7
16DĄBROWICZ Jakub 30KOMORNIKIM305M 1500:00:0201:00:1902:38:1304:16:4807:26:2609:16:1311:43:23.3511:43:25.85+02:10:557:487.7
17KOPEL Andrzej 817 #7TRTPKRAKÓWM306M 1600:00:0200:57:5002:37:2404:17:0307:28:2409:25:3411:43:49.8511:43:52.75+02:11:227:497.7
18SNARSKI Dariusz 156KATOWICEM4011M 1700:00:1301:05:0302:47:1704:21:2807:32:3409:23:4611:47:12.7511:47:25.80+02:14:557:517.6
19KOMISARCZYK Anna 7SZCZECINK302K 200:00:0401:00:1502:42:4104:21:3007:23:3509:22:4611:53:58.0011:54:02.10+02:21:327:557.6
20FELUCH Krzysztof 39Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4012M 1800:00:0601:08:2602:55:4004:37:5707:42:3909:38:3712:01:58.0512:02:04.80+02:29:348:017.5
21ŁACIAK Marcin 96Mesmerik RunnersWARSZAWAM4013M 1900:00:0300:56:2602:28:4504:10:2007:28:2509:32:2312:04:50.7012:04:54.05+02:32:248:037.4
22PLUTA Daniel 137TEAM PLUTTPIASTÓWM307M 2000:00:0501:02:1202:37:1204:16:1507:28:5709:36:2912:13:13.7512:13:19.35+02:40:498:087.4
23KOŁDER Tomasz 78CIESZYNM4014M 2100:00:0601:08:5702:59:2304:38:2307:46:3309:51:2412:13:54.7012:14:01.45+02:41:318:097.4
24DOMISZEWSKA Maria 3MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK501K 300:00:0300:59:2502:37:3504:16:2507:29:2809:38:5712:18:27.8512:18:31.25+02:46:018:127.3
25ROWIŃSKI Michał 151LUBAWAM308M 2200:00:0501:03:1102:44:3004:31:0407:50:5809:46:4612:25:33.8512:25:39.25+02:53:098:177.2
26WALASIK Jarosław 174JAWORZNOM4015M 2300:00:1001:05:4402:46:4704:31:5107:47:3709:46:0812:26:27.6012:26:38.45+02:54:088:177.2
27PRZYPOLSKI Paweł 144Im-Possible TeamWARSZAWAM4016M 2400:00:0901:09:1403:00:4804:51:4408:06:5210:02:4612:30:13.7012:30:23.20+02:57:538:207.2
28WETHACZ Dariusz 200A25 Sanok/Lokomotiv MajdanCISNAM309M 2500:00:0301:00:0902:37:3204:22:5708:19:0610:13:1212:35:32.8012:35:36.50+03:03:068:237.1
29BANASZYNSKI Damian 146READINGM3010M 2600:00:0401:00:0702:37:3204:18:3407:51:0709:55:4812:37:32.3512:37:37.15+03:05:078:257.1
30WALACIK Adam 173WARSZAWAM201M 2700:00:1201:02:1402:42:5604:28:5707:51:3409:56:4712:37:43.5512:37:55.65+03:05:258:257.1
31SZCZYPEK Mariusz 194M4017M 2800:00:1201:06:2202:51:3804:38:1107:54:0210:03:5212:44:16.2512:44:28.35+03:11:588:297.1
32PIETLUSZENKO Darek 133JÓZEFOSŁAWM4018M 2900:00:1601:05:4102:49:5804:40:0108:01:3110:10:3512:50:50.9012:51:07.50+03:18:378:337
33WOLSKI Piotr 181ŁubudubuGRUDZIĄDZM3011M 3000:00:0701:00:0402:41:5404:23:4707:44:1210:04:5412:54:30.5012:54:38.00+03:22:078:367
34JARMOLIŃSKI Piotr 65Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4019M 3100:00:0300:56:3802:28:4404:16:0007:52:1210:13:3212:54:49.6012:54:53.15+03:22:238:367
35PRZEPIÓRKA Barbara 143WARSZAWAK303K 400:00:0901:10:0803:00:5404:52:1508:06:4910:12:5712:56:24.6512:56:33.70+03:24:038:377
36STAŃCZAK Szymon 160Laski Wino i KasynoSKOCZÓWM4020M 3200:00:0601:05:0402:50:5904:48:5208:11:5910:16:4712:58:16.6512:58:23.20+03:25:538:386.9
37KMAK Sławek 76papikiGRYBÓWM4021M 3300:00:0301:00:2002:50:0704:49:5408:08:2910:19:2413:03:22.3013:03:25.55+03:30:558:426.9
38OLESKI Arkadiusz 121WKB FRAJDAWITONIAM4022M 3400:00:0701:03:3602:44:2504:29:5007:59:4310:10:1613:04:34.3513:04:42.20+03:32:128:436.9
39CEBULA Leszek 23KRAKÓWM4023M 3500:00:0501:02:1302:44:2504:29:4908:15:0610:19:3313:05:10.4513:05:16.15+03:32:468:436.9
40SUM Lukasz 165LONDYNM202M 3600:00:0601:00:1502:44:3704:37:2808:03:2910:11:3313:11:29.5513:11:35.70+03:39:058:476.8
41HANKUS Łukasz 57ŻYWIECM3012M 3700:00:0701:05:0302:50:5804:49:0308:11:4910:27:5513:17:54.3513:18:01.40+03:45:318:516.8
42RECZEK Sebastian 44KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3013M 3800:00:0801:15:0003:08:4205:15:1408:49:4610:53:0213:28:22.5513:28:31.50+03:56:018:586.7
43PETRYNA Jagoda 130NOAWROCŁAWK304K 500:00:0401:08:5903:04:1405:18:2909:16:2411:06:3913:35:19.5013:35:23.50+04:02:539:036.6
44STEPAK Włodzimierz 162RUDZICAM501M 3900:00:1001:05:4402:51:4104:49:1208:20:3110:39:4213:37:49.1513:37:59.55+04:05:299:056.6
45GWIZDAK Justyna 56wkurw_teamRZESZÓWK305K 600:00:1801:08:4403:04:4605:01:2008:43:0310:53:3713:41:43.7513:42:01.95+04:09:319:076.6
46RODAK Zbigniew 149Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM3014M 4000:00:0701:08:5702:59:2905:00:0508:34:0710:53:4413:49:38.7513:49:46.25+04:17:169:136.5
47WIERZBICKI Tomasz 176BOGUCHWAŁAM4024M 4100:00:1801:10:2903:05:4005:07:1308:43:0810:56:2113:52:21.4513:52:39.90+04:20:099:146.5
48DZIUBALA Karolina 9Ultra Para - biegamy w górachWARSZAWAK201K 700:00:0601:09:1503:14:1105:12:5708:44:4811:01:2713:58:41.7513:58:48.20+04:26:189:196.4
49POTRZESZCZ Grzegorz 140GADKAM4025M 4200:00:3701:09:5603:09:1305:12:0208:54:5411:09:4313:59:23.8014:00:01.55+04:27:319:196.4
50POTRZESZCZ Tomasz 141GADKAM4026M 4300:00:3201:10:0003:09:1905:12:0808:54:3011:09:5313:59:29.9014:00:02.10+04:27:329:196.4
51MARUCHA Tomasz 106Drużyna ŻKRASNYSTAWM3015M 4400:00:1601:06:0502:58:3004:52:3908:32:5410:56:1314:06:58.7514:07:15.35+04:34:459:246.4
52PORĘBA Eugeniusz 139MIECHÓWM502M 4500:00:0301:18:4003:20:0005:18:3308:58:3011:19:4814:08:41.8514:08:45.25+04:36:159:256.4
53NOGALSKI Wojciech 118LIBERTÓWM3016M 4600:00:0001:14:5003:13:5205:13:4708:51:4811:10:3014:12:33.1014:12:33.10+04:40:039:286.3
54MICKIEWICZ Adam 109Bazalt-GraczeGRACZEM503M 4700:00:1501:15:1103:34:1706:01:3614:16:02.5514:16:17.55+04:43:479:306.3
55MAJEWICZ Grzegorz 102MIECHÓWM4027M 4800:00:0501:18:3903:19:5805:18:3508:58:3311:19:5514:20:25.9014:20:31.10+04:48:019:336.3
56GAWLEWICZ Krystyna 264Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK306K 800:00:0901:03:0502:53:0704:47:4708:32:3510:55:5714:20:34.6014:20:43.65+04:48:139:336.3
57GAWLEWICZ Tomasz 363Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4028M 4900:00:0801:03:0402:53:0704:47:4008:32:4010:56:0414:20:35.0514:20:43.95+04:48:139:336.3
58SNARSKI Piotr 157Adidas RunnersWARSZAWAM3017M 5000:00:1301:08:5102:55:3804:48:5808:38:1711:09:2614:21:39.0514:21:53.00+04:49:229:346.3
59FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 53WROCŁAWK401K 900:00:0301:11:3003:15:3205:17:3908:54:4511:21:1014:24:40.0514:24:43.90+04:52:139:366.2
60DOBRZYŃSKA Weronika 34Maraton1984OLSZTYNK307K 1000:00:1001:12:5603:13:3905:18:5608:56:0411:22:5014:29:05.7514:29:15.90+04:56:459:396.2
61CHOJNACKI Wiktor 25LUTOWISKAM3018M 5100:00:0501:01:0302:42:4004:28:4908:11:2210:48:2014:32:06.9014:32:12.40+04:59:429:416.2
62KOWALSKI Maciej 86BLACKPOOLM4029M 5200:00:1901:09:1303:03:5805:06:5508:49:0911:07:0814:33:11.4514:33:30.80+05:01:009:426.2
63KONOPKA Bartosz 79Trójka/BiegamBoLubięKRAKÓWM4030M 5300:00:0401:14:4403:16:0105:18:2808:55:5411:22:5214:34:34.1014:34:39.00+05:02:089:436.2
64PRÜFER Paweł 142KOSIECZYNM4031M 5400:00:1101:09:1803:08:4305:17:5409:05:4411:33:4714:40:11.4014:40:22.90+05:07:529:466.1
65ZIEMBA Michal 189ZiomkiRZESZÓWM3019M 5500:00:1001:07:4603:05:3305:09:3808:49:2411:29:1014:42:05.6514:42:16.55+05:09:469:486.1
65MERKWA Wojciech 108ZiomkiWARSZAWAM3019M 5500:00:1101:07:4403:05:3205:09:3408:49:2911:29:0414:42:05.2014:42:16.55+05:09:469:486.1
67BANASIK Grzegorz 195SBG PODBIEGKIELCEM4032M 5700:00:1701:08:2903:00:3505:01:4808:54:3711:27:0914:44:43.6014:45:00.80+05:12:309:496.1
68BIESZCZAD Mateusz 18Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3021M 5800:00:0501:05:0602:50:0004:42:3208:33:0211:11:1514:48:14.1514:48:20.10+05:15:509:526.1
69SKRABURSKI Piotr 155GDAŃSKM4033M 5900:00:1801:08:4803:12:5005:19:2809:13:0711:48:1714:52:57.0014:53:15.70+05:20:459:556
70JAMA Rafał 63WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4034M 6000:00:1801:10:2703:12:4505:21:3809:08:4611:39:2714:52:58.4514:53:16.80+05:20:469:556
71GWIZDAK Bartosz 55Pije Bimber Non StopBOGUCHWALAM3022M 6100:00:1701:10:2803:12:4605:21:3809:08:4511:39:2614:52:59.4014:53:17.15+05:20:479:556
72WOJCIECHOWSKA Justyna 180KĘTRZYNK308K 1100:00:1101:12:5403:13:3905:18:5508:56:2011:28:0314:54:19.5514:54:30.70+05:22:009:566
73JOSZCZAK Michał 71GDAŃSKM4035M 6200:00:1801:08:4103:12:5305:19:4609:13:0011:49:1114:58:11.0014:58:29.85+05:25:599:586
74BIAŁEK Rafał 17POZNAŃM4036M 6300:00:1601:15:2603:18:1005:27:2109:16:4311:47:5114:58:13.3014:58:30.15+05:26:009:586
75JASKULSKI Kazimierz 69GrudziądzGRUDZIĄDZM504M 6400:00:0801:13:4203:20:5205:38:2909:16:5711:56:1214:59:06.9514:59:15.35+05:26:459:596
76JASKULSKA Mirela 68GrudziądzGRUDZIĄDZK502K 1200:00:0801:13:4203:20:5205:38:3009:16:5411:55:5214:59:07.3014:59:15.65+05:26:459:596
77URACZ Łukasz 172Harpagan SosnowiecCZELADŹM4037M 6500:00:2101:11:5203:12:3805:17:2009:07:3911:48:1714:59:40.7015:00:02.00+05:27:319:596
78SZAREK Rafał 166KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM4038M 6600:00:1901:09:2303:01:0705:13:3408:58:5311:25:0315:00:17.2015:00:36.45+05:28:0610:006
79PUCHACZ Piotr 1316MPK WybieganieWARSZAWAM4039M 6700:00:0501:10:1303:15:5605:20:1509:06:0711:47:4315:01:18.9515:01:24.35+05:28:5410:006
80MALISZEWSKI Jacek 104Smashing PąpkinsWARSZAWAM4040M 6800:00:0401:10:1403:15:5505:20:1009:05:5711:47:4715:01:20.6015:01:25.40+05:28:5510:006
81ROKITA Andrzej 150ŚRODA ŚLĄSKAM505M 6900:00:0701:07:4503:09:4305:21:2409:21:1412:07:4915:01:56.2515:02:04.05+05:29:3410:016
82PASZKOWSKI Piotr 127wkurw_teamSZCZECINM3023M 7000:00:0400:57:3302:38:0604:37:0308:38:1511:27:4815:04:57.8515:05:02.45+05:32:3210:036
83REINERT Aleksandra 148PSZCZYNAK402K 1300:00:1301:16:0003:20:1405:36:4309:25:1111:58:2615:05:50.8515:06:04.75+05:33:3410:036
84KIELAR Maciej 75Silnia!TOPOROWICEEM3024M 7100:00:1801:14:5003:23:0105:29:2909:16:5911:49:0315:06:02.6015:06:20.70+05:33:5010:046
85DADAŚ Janusz 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4041M 7200:00:0601:12:2303:18:2905:31:5109:17:2611:49:5715:06:29.1015:06:35.40+05:34:0510:046
86KOSIN Paweł 83Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3025M 7300:00:1701:16:1803:25:0505:28:5209:13:4411:50:4715:07:16.4515:07:33.90+05:35:0310:046
87ŁAGÓD Łukasz 97WIGOPAPOWO BISKUPIEM3026M 7400:00:1001:06:0603:04:5405:07:1409:10:2211:46:3615:08:55.0015:09:05.10+05:36:3510:055.9
88ODOLCZYK Jerzy 120WARSZAWAM506M 7500:00:2501:24:2003:38:3505:50:2009:35:4312:08:5215:10:20.7015:10:45.80+05:38:1510:065.9
89MILEWSKI Mateusz 112wkurw_teamMROZYM3027M 7600:00:0401:09:5303:11:4605:11:5908:53:2011:32:5415:17:59.0015:18:03.40+05:45:3310:115.9
90KRASIŃSKI Wojciech 87TRI4Fun Triathlon Team PiasecznoLIPSKOM3028M 7700:00:1001:07:3603:04:5405:10:5108:59:1211:55:5215:18:08.3515:18:18.95+05:45:4810:125.9
91PAWLAK Maciej 1283TeamKonin/MPEC KoninKONINM4042M 7800:00:1701:11:5103:19:5605:37:3109:49:5212:21:1915:22:19.2015:22:37.15+05:50:0710:145.9
92FROŁOW Jakub 45WARSZAWAM4043M 7900:00:2601:05:2902:59:1605:07:0808:55:1511:52:5015:27:31.0515:27:57.05+05:55:2710:185.8
93UCHEREK Mateusz 171SEA STAR PREMIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM3029M 8000:00:0501:02:4802:52:1105:10:5208:52:4711:53:0815:27:52.8515:27:58.75+05:55:2810:185.8
94BANASIK Bartosz Wojciech 12Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3030M 8100:00:0901:15:5203:17:4205:31:4309:21:1411:58:2715:28:29.7515:28:39.25+05:56:0910:195.8
95MALESA Radosław 103LESZKOWICE BIEGAJĄOSTRÓWEKM4044M 8200:00:1201:25:3803:57:1306:12:4709:52:3812:24:4815:29:42.3515:29:54.75+05:57:2410:195.8
96ŻYCIŃSKI Paweł 192Badbull Runnig TeamKRAKÓWM4045M 8300:00:1401:11:5103:18:1705:40:1509:41:0412:11:4315:31:02.9515:31:17.15+05:58:4710:205.8
97FILIPCZAK Łukasz 43Oknoplast Running TeamKRAKÓWM3031M 8400:00:1501:14:3803:29:5905:53:5809:52:2612:31:2415:34:04.5015:34:19.80+06:01:4910:225.8
98BODZEK Bartłomiej 20TARNÓWM3032M 8500:00:1101:22:4603:40:5405:56:2109:52:3212:24:3915:34:09.7015:34:21.45+06:01:5110:225.8
99MOSKAŁA Remigiusz 115WARSZAWAM3033M 8600:00:0801:08:4603:15:2405:21:3709:07:3411:48:3415:34:43.0015:34:51.90+06:02:2110:235.8
100KAZIMIERZ Rafał 74NOAWROCŁAWM3034M 8700:00:0401:08:5803:04:1405:18:2809:16:4611:59:0015:36:57.9015:37:02.30+06:04:3210:245.8
101GINTER Grzegorz 50AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3035M 8800:00:1101:21:5903:41:5605:59:3610:01:4112:35:2015:40:02.3015:40:14.25+06:07:4410:265.7
102CHRZĄŚCIK Anna 27Płomyk OlkuszKRZESZOWICEK403K 1400:00:0901:14:2803:20:0305:28:3409:28:1812:11:0215:43:37.1015:43:46.25+06:11:1610:295.7
103SULEWSKI Maciej 164Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4046M 8900:00:0501:19:3903:26:2805:40:3809:40:2112:20:5315:45:51.2515:45:56.75+06:13:2610:305.7
104MAŃKOWSKI Krzysztof 105RMF4RT GladiatorsOLSZTYNM3036M 9000:00:0401:13:3703:24:5205:33:3109:36:0212:11:0415:45:52.8515:45:56.85+06:13:2610:305.7
105GĄSECKI Daniel 48Aktywny DynówDYNÓWM4047M 9100:00:1901:19:1403:36:0005:55:2210:06:5012:38:1515:45:58.1015:46:18.05+06:13:4810:305.7
106GAJDA Michał 46KBWyszkówWYSZKÓWM3037M 9200:00:0701:11:5503:23:1605:40:3709:50:1212:31:5315:54:22.4015:54:29.45+06:21:5910:365.7
107GĄSIOROWSKI Jacek 49Drużyna SzpikuWROCŁAWM4048M 9300:00:0701:07:4303:08:3905:21:4709:21:2012:08:0015:55:34.1515:55:41.95+06:23:1110:375.7
108KORBUT Radosław 82CROSSFITMGWSIEDLCEM3038M 9400:00:1701:14:0303:25:5905:40:0809:44:2012:29:4015:56:05.1515:56:22.65+06:23:5210:375.6
109DOBRZYŃSKI Henryk 35Maraton1984GDAŃSKM507M 9500:00:1001:12:5703:21:2205:38:1609:45:5912:30:4615:59:19.3515:59:29.65+06:26:5910:395.6
110BĘDŹKOWSKI Marek 16Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM508M 9600:00:0401:22:2703:37:2306:02:2210:19:0112:40:2815:59:30.8015:59:35.70+06:27:0510:395.6
111INGLANT Zbigniew 60Run log comCHORZÓWM509M 9700:00:1201:22:2803:39:3806:03:4609:58:4312:49:2816:08:10.3016:08:22.85+06:35:5210:455.6
112PAŁUSZNA Anna 126Wikoss Sport TeamCZELADŹK309K 1500:00:2001:29:4203:52:4006:13:3110:14:0812:40:3716:08:02.1016:08:23.05+06:35:5310:455.6
113SUDER Michał 163BezNapinyWARSZAWAM4049M 9800:00:0701:15:3203:17:5705:29:0709:50:1512:42:0716:12:08.3016:12:15.95+06:39:4510:485.6
114WSZELAK Tomasz 184ŁubudubuGRUDZIADZM4050M 9900:00:0801:18:1703:36:4506:00:0709:56:1712:46:0116:14:40.8016:14:49.15+06:42:1910:495.5
114PACUSZKA Krzysztof 124ŁubudubuTORUŃM4050M 9900:00:0801:18:1703:36:4306:00:0409:57:0812:45:5816:14:40.7016:14:49.15+06:42:1910:495.5
116ZYCH Michal 190Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWAM3039M 10100:00:0801:16:0203:47:3506:14:3110:09:5612:51:0016:22:04.3016:22:12.45+06:49:4210:545.5
117KOKOT Roman 77WKURW_TEAMDYNÓWM4052M 10200:00:2001:19:1303:35:5805:55:2710:06:4812:57:2316:26:47.2516:27:07.85+06:54:3710:575.5
118SOFUŁ Tomasz 159WARSZAWAM4053M 10300:00:1301:12:0203:23:1205:50:5310:20:2416:31:37.3016:31:50.95+06:59:2011:015.4
119JANISZEWSKI Jakub 64SPCTORUŃM4054M 10400:00:1501:21:3403:43:0405:56:5710:03:0512:58:1116:36:28.6516:36:44.25+07:04:1411:045.4
120DĄBROWSKA Katarzyna 31Panorama Obiekty SportowePIASECZNOK3010K 1600:00:1701:14:0303:24:3505:34:3709:46:4212:43:0616:39:18.4516:39:36.10+07:07:0611:065.4
121KSIĘŻAK Bartosz 89Beauty Sport TeamŁÓDŹM4055M 10500:00:1701:15:1703:29:5605:47:4710:02:1713:03:1416:40:48.5516:41:05.80+07:08:3511:075.4
122RADWAŃSKA Justyna 145ŁÓDŹK3011K 1700:00:1601:15:1103:29:5405:47:4810:02:1613:03:0416:40:51.6016:41:08.45+07:08:3811:075.4
123KOWALCZYK Marcin 84IWINYM3040M 10600:00:0901:13:1503:15:2905:27:3909:48:1412:35:3116:43:12.4516:43:22.35+07:10:5211:085.4
124SZEWCZYK Michał 167BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM3041M 10700:00:1401:14:3903:30:1005:54:0110:02:1213:05:5616:44:52.0516:45:06.45+07:12:3611:095.4
125JAGODZIŃSKI Paweł 62Vikmed 3Team KoninKONINM4056M 10800:00:1701:11:5303:20:1205:49:2510:11:5213:00:3816:45:43.4516:46:01.20+07:13:3111:105.4
126KAWA Barbara 73Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3012K 1800:00:2101:27:2203:51:5306:13:1410:33:5913:26:3316:55:27.2016:55:48.30+07:23:1811:165.3
127OPALIŃSKI Michał 123Maratończyk DębicaPUSTYNIAM3042M 10900:00:2001:27:2403:51:5406:13:1610:33:5813:26:3916:55:27.7516:55:48.55+07:23:1811:165.3
128IRZYK Robert 61GILOWICEM3043M 11000:00:1101:24:3904:00:4006:34:1310:22:3213:28:1816:56:28.7516:56:40.45+07:24:1011:175.3
129BAC Żaneta 11PYSKOWICEK3013K 1900:00:1101:24:4004:00:3906:34:1410:22:3113:28:2016:56:32.8016:56:43.95+07:24:1311:175.3
130BUCA Rafał 21SOPOTM5010M 11100:00:2001:11:2103:35:5806:12:1410:45:0313:55:3116:57:19.9516:57:40.05+07:25:1011:185.3
131PODLASZEWSKI Jacek 138SPCTORUŃM4057M 11200:00:1401:21:3703:57:0706:30:5310:54:3413:44:3416:59:06.6016:59:20.70+07:26:5011:195.3
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
132FERENC Adrian 40Powiatowa Akademia Sportu i Rekracji w PiszuPISZM203M 11300:00:2001:13:1003:27:0505:56:3910:18:4713:32:2517:06:24.3517:06:44.60+07:34:1411:245.3
133BĄK Michał 14wkurw_teamKIELCEM3044M 11400:00:1601:25:3803:52:4906:12:4210:17:5513:18:5417:16:32.9017:16:49.45+07:44:1911:315.2
134MODZELEWSKA Karolina 114SPCTORUŃK3014K 2000:00:1401:27:3204:01:0506:29:0610:40:4613:39:4017:19:53.8517:20:08.55+07:47:3811:335.2
135LESZCZYŃSKI Rafał 92United RunnersBEŁCHATÓWM204M 11500:00:2101:18:4103:41:0106:12:3810:31:2213:37:5117:25:55.4017:26:16.80+07:53:4611:375.2
136CIECIELĄG Piotr 28wkurw_teamPIASECZNOM4058M 11600:00:1401:16:1503:23:1205:40:0910:09:3113:16:2817:37:14.3017:37:29.00+08:04:5811:445.1
137LEWANDOWSKI Paweł 93RZESZÓWM4059M 11700:00:0901:09:1103:12:4305:36:1910:28:5813:37:0917:55:48.4517:55:58.00+08:23:2711:575
138WOŁOSOWICZ Natalia 182wkurw_teamBIAŁA PODLASKAK404K 2100:00:0601:13:2603:36:1306:12:3010:38:0913:38:11+06:01:1311:215.3
139BADOWSKI Aleksander 4Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3045M 11800:00:0100:53:1502:20:4303:56:08+00:23:316:129.7
140KRAWCZYK Daniel 196SOLECM205M 11900:00:1701:15:3903:22:3405:50:02+02:17:419:126.5
141LIGĘZA Paweł 94BIELSKO-BIAŁAM3046M 12000:00:1301:10:1603:27:0206:03:53+02:31:289:346.3
142ŁUCHNIAK Kuba 98LODZM206M 12100:00:2201:18:4003:40:5906:13:34+02:41:189:496.1
143MISZTA Barbara 113Biegam bo lubię Zabki TeamZABKIK405K 2200:00:0008:23:04+07:28:0441:551.4
DQSOBCZAK Mikołaj 158WYBIEGANI TEAMSKÓRZEWOM40DQ01:29:04 DQ03:57:08 DQ06:36:57 DQ DQ DQ09:31:12.35 DQ DQ0:009.5
DQJARZEMBOWSKI Tomasz 66Wybiegani TeamPLEWISKAM30DQ01:28:40 DQ03:57:04 DQ06:36:57 DQ DQ DQ09:31:13.90 DQ DQ0:009.5
WŁODARCZYK Teresa 179SPCTORUŃK50DNF01:27:32 DNF04:01:02 DNF06:29:06 DNF10:40:48 DNF13:39:42 DNF DNF DNF--
FICEK Roman 41Carphatian ChallengeSKAWICAM30DNF00:54:57 DNF02:16:54 DNF03:38:43 DNF06:34:03 DNF DNF DNF DNF--
DZIRBA Tomasz 37Stay InsaneNIEMCEM30DNF01:09:38 DNF02:58:34 DNF04:44:31 DNF08:05:28 DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Marcin 85WARSZAWAM30DNF01:22:38 DNF04:02:50 DNF06:30:41 DNF11:10:16 DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKA Magdalena 67WARSZAWAK40DNF01:32:45 DNF04:06:56 DNF06:30:09 DNF11:19:23 DNF DNF DNF DNF--
REDA Sławomir 147KBP PASJA WarszawaWARSZAWAM60DNF01:32:44 DNF04:07:28 DNF06:30:08 DNF11:19:25 DNF DNF DNF DNF--
CENDROWSKI Mariusz 24WKURW_TEAMKIELCEM40DNF01:19:44 DNF03:40:40 DNF06:09:04 DNF11:19:32 DNF DNF DNF DNF--
MADEJSKI Sławomir 101Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEM30DNF00:57:32 DNF02:43:00 DNF04:36:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
MYŚLIWIEC Robert 117WILD & FREERZESZÓWM30DNF01:02:09 DNF02:52:10 DNF04:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRYŃSKI Rafał 13OTK RzeźnikMIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:59:27 DNF02:39:14 DNF04:55:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISKORZ Ireneusz 135KODEŃM30DNF01:10:40 DNF03:15:39 DNF05:35:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
DONIEC Sebastian 36www.adwokatdoniec.plJASŁOM40DNF01:08:58 DNF03:16:18 DNF05:38:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKA Monika 131WARSZAWAK40DNF01:13:19 DNF03:26:17 DNF05:48:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPICA Dominik 72ZAGRODYM20DNF01:11:27 DNF03:30:06 DNF05:55:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACEWICZ Maciej 100Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM30DNF01:22:46 DNF03:41:43 DNF06:21:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPEĆ Karol 80WARSZAWAM40DNF01:22:39 DNF04:02:49 DNF06:30:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 122#czeladzbiegaCZELADŹK30DNF01:20:26 DNF03:57:47 DNF06:30:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOBRZYŃSKA Małgorzata 33SPCTORUNK50DNF01:21:40 DNF03:57:10 DNF06:30:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRUK Remigiusz 183BBL OpoleOPOLEM40DNF01:14:36 DNF03:34:21 DNF06:31:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIK Michał 95RYBNIKM30DNF01:20:31 DNF03:42:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NADULSKI Piotr 193GoodSpacePIŁAM40DNF01:20:56 DNF03:51:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TALMA Paweł 169LUBARTÓWM40DNF01:25:38 DNF03:57:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASIŃSKA Żaneta 19spcCIECHOCINEKK40DNF01:27:37 DNF04:01:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUJARSKI Michał 22WARSZAWAM30DNF01:22:52 DNF04:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNACZEWSKA Maja 59PRZEMYŚLK30DNF01:26:13 DNF04:05:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIELOCH Tamara 110PODKOWA LEŚNAK40DNF01:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Tomasz 116MWJANÓWLUBELSKIM40DNF01:31:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 172 wynik(ów)