VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Cisna
Dystans:
17 km
Zgłoszonych:
306
Wystartowało:
274
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
272
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUBIAK Tomasz 1897laryzębatka.comRZESZÓWM301M 100:00:0401:23:40.1001:23:44.25 4:5512.2
2CZYŻKOWSKI Paweł 1635MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM302M 200:00:0101:30:07.8501:30:09.70+00:06:255:1811.3
3GIRZYŃSKI Damian 1900Alpin SportJASTRZĘBIE ZDRÓJM303M 300:00:0101:30:52.7001:30:54.00+00:07:095:2011.2
4SZMIST Szymon 1831KB Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAM401M 400:00:0201:32:44.1501:32:46.60+00:09:025:2711
5ADAMCZYK Martyna 1601Alpin Sport Hoka One One TeamSZYDŁOWIECK201K 100:00:0201:34:50.3501:34:52.40+00:11:085:3410.8
6RACHWALSKI Tomasz 1785ŻEGLCEM402M 500:00:0501:36:01.8001:36:06.85+00:12:225:3810.6
7IWAN Paweł 1887Maja TeamGDAŃSKM304M 600:00:2501:36:38.0501:37:03.75+00:13:195:4110.6
8KOWALIK Marcin 1713PGE RUN ObrótRZESZÓWM305M 700:00:0701:37:26.1001:37:33.55+00:13:495:4310.5
9ZAWADZKI Marcin 1902Szczwany Trzmiel TeamSIEDUSKAM306M 800:00:1101:37:50.5501:38:01.65+00:14:175:4510.4
10RAKSZAWA Krzysztof 1893Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM403M 900:00:0301:40:47.6501:40:51.15+00:17:065:5510.1
11KIPER Maciej 1700JAROSLAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM404M 1000:00:0101:41:13.1501:41:14.60+00:17:305:5710.1
12BRÓG Wojciech 1602OLKUSZM405M 1100:00:0201:42:37.7501:42:40.05+00:18:556:029.9
13NOWOMIEJSKI Marcin 1759Biegacz CegłówMINSK MAZOWIECKIM406M 1200:00:0501:44:10.9001:44:16.60+00:20:326:079.8
14LIPA Tomasz 1734LW Bogdanka S.A.LUBLINM307M 1300:00:1101:45:22.9001:45:34.45+00:21:506:119.7
15SKWARA Dariusz 1808Skwara TeamRZESZÓWM308M 1400:00:1101:47:53.9501:48:05.35+00:24:216:209.5
16RESZKA Marek 1878LUBLINM309M 1500:00:3401:47:43.4001:48:18.35+00:24:346:209.5
17BISZCZAN Rafał 1613Biegamy dzisiaj?/ CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM407M 1600:00:0001:48:38.6501:48:38.65+00:24:546:239.4
18HADUCH Jerzy 1679Sanok i OkolicePISAROWCEM601M 1700:00:0601:48:34.8001:48:41.65+00:24:576:239.4
19JUREWICZ Piort 1901Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM181M 1800:00:0301:49:51.5501:49:54.95+00:26:106:279.3
20SZCZOT Andrzej 1891KB SobótkaWROCŁAWM408M 1900:00:0301:51:00.3001:51:03.70+00:27:196:319.2
21SKWARA Marek 1809Fundacja Szansa 21RZESZÓWM3010M 2000:00:1101:51:44.7001:51:56.45+00:28:126:349.1
22PRUSKI Zbigniew 1781LUBLINIECM409M 2100:01:0001:55:30.7501:56:31.50+00:32:476:478.8
23KORZONEK Karol 1710Sprint GorzyceGORZYCEM3011M 2200:00:0701:56:25.7001:56:32.95+00:32:486:508.8
24KOZIARSKI Piotr 1715PO LINIEWARSZAWA/WESOŁAM3012M 2300:00:5901:55:34.3001:56:34.20+00:32:496:478.8
25GRZEJSZCZYK Łukasz 1676ŚNIADKA DRUGAM3013M 2400:01:0301:57:14.4001:58:17.75+00:34:336:538.7
26CHLEBIŃSKI Maciej 1623Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3014M 2500:00:4001:57:37.9501:58:18.20+00:34:336:558.7
27KARDASZ Marek 1698Solina TeamPOLAŃCZYKM4010M 2600:00:1102:00:17.6502:00:29.00+00:36:447:048.5
28ŁĘPA Marcin 1740DĘBICAM3015M 2700:00:0702:01:12.4502:01:20.40+00:37:367:078.4
29WOŹNIAK Janusz 1859PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM501M 2800:00:0902:01:19.5502:01:28.75+00:37:447:088.4
30SZYBIAK Maciej 1834Agona W&MKRZYWCZAM182M 2900:00:1602:01:15.2002:01:31.95+00:37:477:078.4
31ŁOPATOWSKI Tomasz 1741ZAKWAS Running Team KrakówKRAKÓWM3016M 3000:00:3902:01:02.7002:01:41.95+00:37:577:078.4
32PINKOWSKI Dariusz 1775KPP LubliniecLUBLINIECM4011M 3100:02:2602:00:04.2502:02:30.65+00:38:467:038.5
33JÓŹWIK Michał 1877LUBLINM201M 3200:00:2502:02:07.7002:02:33.55+00:38:497:118.4
34KWIECIEŃ Paweł 1730RZESZÓWM3017M 3300:00:5702:02:11.0002:03:08.35+00:39:247:118.3
35KURP Bartłomiej 1727KIELCEM202M 3400:00:4902:02:36.3002:03:25.70+00:39:417:128.3
36WARĘCKA Katarzyna 1844LESKOK202K 200:00:2002:03:46.3502:04:06.75+00:40:227:168.2
37FURS Teodor 1656Pierdzące zająceCISNAM4012M 3500:00:2002:03:46.6502:04:07.15+00:40:227:168.2
38HOŁUB Wacław 1681Jarosławski BiegaczJAROSŁAWM502M 3600:00:4102:03:40.6002:04:22.25+00:40:387:168.2
39SOCHA Aleksandra 1814WARSZAWAK301K 300:00:3602:03:56.6502:04:32.65+00:40:487:178.2
40GRYCZKA Andrzej 1675WARSZAWAM3018M 3700:00:5802:03:54.2002:04:52.35+00:41:087:178.2
41FILIPEK Dominik 1654PURFLEETM203M 3800:00:1702:05:10.0502:05:27.10+00:41:427:218.1
42RORAT Artur 1787Chełm BiegaCHEŁMM204M 3900:00:3402:06:01.4002:06:36.00+00:42:517:248.1
43ZYBERT Mateusz 1869Dabex-BoltŁÓDŹM3019M 4000:00:2602:06:33.4002:06:59.40+00:43:157:268.1
44WĄDRZYK Dariusz 1845ŻYWIECM3020M 4100:00:5602:06:22.9502:07:19.25+00:43:357:268.1
45WRÓBEL Bartłomiej 1884CISNAM4013M 4200:00:0002:07:23.4502:07:23.45+00:43:397:298
46TOTKO Piotr 1839DĘBICAM3021M 4300:00:2502:07:13.0002:07:38.10+00:43:537:298
47ŁABUZ Paweł 1738PAVLO TEAMRZESZÓWM4014M 4400:00:2802:08:17.5002:08:45.80+00:45:017:328
48ŁUSZCZYC Krzysztof 1742wkurw_teamRZESZÓWM3022M 4500:00:5402:08:11.6502:09:06.45+00:45:227:328
49FLASKA Zdenek 1905KOSZMCEM4015M 4600:00:4802:08:28.2502:09:16.45+00:45:327:337.9
50BANASIAK Marcin 1607DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4016M 4700:00:1602:09:00.4002:09:17.00+00:45:327:357.9
51JANKOWSKI Michał 1687TRAWNIKIM4017M 4800:00:0502:10:01.9502:10:07.50+00:46:237:387.8
52WYCISŁOWSKI Krzysztof 1876MIŃSK MAZOWIECKIM602M 4900:00:2002:09:48.0502:10:08.95+00:46:247:387.9
53KRUSZYŃSKI Tomasz 1721Crossfitter Box ChełmPOKRÓWKAM4018M 5000:01:0602:09:30.9002:10:37.20+00:46:527:377.9
54STEFAŃSKI Robert 1820WARSZAWAM4019M 5100:00:3202:10:19.6002:10:52.05+00:47:077:407.8
55GRABARCZYK Ilona 1671LESZNOK302K 400:00:1102:10:57.6502:11:09.30+00:47:257:427.8
56HREBENIUK Gabriel 1682MałosolniKIEŁCZM205M 5200:00:1902:10:50.9502:11:10.30+00:47:267:417.8
57SOLIŃSKA Magdalena 1816JANKOWICEK303K 500:00:3602:10:40.7002:11:17.20+00:47:327:417.8
58KUSTRA Marek 1728BSMT gymPUŁAWYM3023M 5300:01:1602:10:17.0002:11:33.40+00:47:497:397.8
59STACHOWSKI Jakub 1818Nie wiem, nie interesuje mnie toKRAKÓWM206M 5400:00:5002:10:48.1502:11:38.25+00:47:547:417.8
60CYRULIK Justyna 1627KW SakwaHERBYK203K 600:00:1502:11:26.3002:11:41.30+00:47:577:437.8
61DUDZIAK Dariusz 1646Crossfiter Box ChełmPOKRÓWKAM4020M 5500:01:0602:10:55.8502:12:01.85+00:48:177:427.8
62MATŁOSZ Jolanta 1752brakGBISKAK304K 700:00:1202:11:51.7502:12:04.60+00:48:207:457.7
63SITEK Arkadiusz 1801WARSZAWAM4021M 5600:00:5702:11:25.1502:12:23.00+00:48:387:437.8
64PASZKO Wojciech 1767CHEŁMM3024M 5700:01:0402:12:22.9002:13:27.70+00:49:437:477.7
65MALINOWSKI Wojciech 1745WROCŁAWM3025M 5800:01:0002:12:44.5002:13:44.80+00:50:007:487.7
66POKRZYWKA Stefan 1888CISNAM603M 5900:01:0902:13:24.2502:14:33.45+00:50:497:507.6
67PABIAN Arkadiusz 1762SZCZECINEKM3026M 6000:01:0102:13:42.2502:14:43.25+00:50:597:517.6
68KOZAK Kamil 1714SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM207M 6100:00:1702:16:20.1002:16:37.55+00:52:538:017.5
69PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 1874WARSZAWAM4022M 6200:00:3802:16:16.2002:16:54.45+00:53:108:007.5
70KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC Tomasz 1722DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4023M 6300:00:5702:15:57.4502:16:55.00+00:53:107:597.5
71WIDMOWSKA-MACIEJEWSKA Joanna 1894WBUNK305K 800:00:5002:16:09.1002:16:59.30+00:53:158:007.5
72KLIMKOWSKI Mateusz 1702KRAKÓWM3027M 6400:00:5702:16:07.0002:17:04.25+00:53:208:007.5
73SASAL Monika 1797Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK401K 900:01:0102:16:03.6002:17:05.45+00:53:218:007.5
74SOBÓTKO Judyta 1812POZNAŃK204K 1000:00:2802:16:57.9502:17:26.80+00:53:428:037.4
75TADROWSKI Tomasz 1835INOWROCŁAWM4024M 6500:00:4902:16:42.2502:17:31.90+00:53:478:027.5
76KUBALA Alicja 1724KALISZK402K 1100:00:5502:17:09.3002:18:04.90+00:54:208:047.4
77BARTYŃSKI Wojciech 1610PGE RUN ObrótBŁAŻOWAM4025M 6600:00:3202:17:35.1002:18:07.25+00:54:238:057.4
78DRĄŻEK Sławomir 1645FAJSŁAWICEM4026M 6700:00:0702:18:05.4502:18:12.55+00:54:288:077.4
79ZAJĄC Marzena 1863ŁĘCZNAK403K 1200:00:1802:18:30.9502:18:49.65+00:55:058:087.4
80PERLAN Robert 1771Dystans LesznoLESZNOM4027M 6800:00:1002:18:41.7002:18:51.95+00:55:078:097.4
81TOMAKA Bartlomiej 1838Tomale TeamRZESZOWM3028M 6900:01:0202:17:50.8502:18:53.40+00:55:098:067.4
82ELMIŚ Krzysztof 1651także tegoSZAMOTUŁYM3029M 7000:00:5902:18:31.5502:19:31.25+00:55:478:087.4
83LEŃ Jakub 1731RZESZÓWM3030M 7100:01:0902:18:58.4002:20:08.20+00:56:238:107.3
84PUZIO Wiesław 1783SUCHY LASM503M 7200:01:1002:20:04.8502:21:15.00+00:57:308:147.3
85STASZAK Marcin 1819Witkowo BiegaTARNOWO PODGÓRNEM4028M 7300:00:5802:20:36.6502:21:34.95+00:57:508:167.3
86KOZIOŁ Przemysław 1892PASZCZYNAM208M 7400:00:2502:21:17.1502:21:42.75+00:57:588:187.2
87PANEK Piotr 1766Dzikie MustangiPASZCZYNAM4029M 7500:00:2502:21:17.6502:21:42.80+00:57:588:187.2
88SZABAT Katarzyna 1825PUŁAWYK205K 1300:01:1602:20:32.7502:21:48.95+00:58:048:167.3
89DOBOSZ Piotr 1642Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAM3031M 7600:01:1402:20:38.9502:21:53.10+00:58:088:167.3
90DVORSCAK Milan 1904PRESOVM504M 7700:00:4802:21:09.3002:21:57.35+00:58:138:187.2
91SZMIST Jadwiga 1832KB Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAK306K 1400:00:3502:21:35.4502:22:10.85+00:58:268:197.2
92WINIARSKA-BISZCZAN Anna 1850Biegamy dzisiaj?/CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEK404K 1500:01:0502:21:08.3502:22:13.75+00:58:298:187.2
93MASZKOWSKI Rafał 1751LUBLINM4030M 7800:01:1902:21:17.2002:22:36.50+00:58:528:187.2
94RUSIN Łukasz 1789ChełmCHEŁMM3032M 7900:00:3702:22:10.5502:22:48.20+00:59:038:217.2
95KUŹNIAK Martyna 1729WARSZAWAK405K 1600:00:3302:23:21.3502:23:55.10+01:00:108:267.1
96APANOWICZ Angelika 1886EKO BiegiWARSZAWAK406K 1700:00:5202:23:06.6002:23:58.65+01:00:148:257.1
97SKUPIEŃ Iza 1807ALBATROSYWARSZAWAK307K 1800:01:1202:22:53.1002:24:05.25+01:00:218:247.1
98SOCHA Justyna 1813WARSZAWAK206K 1900:00:3502:23:30.5502:24:06.25+01:00:228:267.1
99WÓJCIK Sylwia 1861Nie wiem, nie interesuje mnie toKRAKÓWK207K 2000:00:4902:23:58.8002:24:48.60+01:01:048:287.1
100KOSIOROWSKA Edyta 1895KRAKÓWK208K 2100:00:3302:24:16.6502:24:49.90+01:01:058:297.1
101CZAPLA Piotr 1630STUDIO GTS KATOWICERUDA ŚLĄSKAM3033M 8000:01:0102:23:49.0002:24:50.35+01:01:068:277.1
102RYBIŃSKA Anna 1791RZESZÓWK308K 2200:01:1802:23:59.4002:25:18.25+01:01:348:287.1
103GWÓŹDŹ Katarzyna 1678WARSZAWAK309K 2300:00:3002:24:49.1002:25:19.80+01:01:358:317
104KOTŁOWSKI Rafał 1712Event StudioLUBLINM4031M 8100:00:4702:26:07.1502:26:55.10+01:03:108:357
105ŻMIJEWSKA Dominika 1870WYRZYSKK3010K 2400:01:1302:25:58.8002:27:12.25+01:03:288:357
106SKOWROŃSKI Dominik 1803OTRĘBUSYM3034M 8200:01:2202:25:52.7502:27:15.10+01:03:308:347
107PSYKAŁA Katarzyna 1782PGE RUN ObrótRZESZÓWK407K 2500:00:3102:26:44.3002:27:15.85+01:03:318:377
108FĄFARA Agnieszka 1653ŁÓDŹK408K 2600:01:2302:25:56.8502:27:20.10+01:03:358:357
109KRÓLIK Rafał 1720OSM PiątnicaNOWOGRÓDM3035M 8300:00:3602:27:52.7502:28:28.85+01:04:448:416.9
110RUDNICKI Piotr 1788WARSZAWAM3036M 8400:01:1402:27:23.0502:28:37.50+01:04:538:406.9
111SKRUTEK Jan 1806GOPR Bieszczady stan poza służbowyWROCŁAWM604M 8500:01:0902:28:11.8502:29:21.45+01:05:378:436.9
112GAWLE Mirosław 1661ZAWIERZBIEM4032M 8600:00:2402:29:26.9502:29:51.60+01:06:078:476.8
113GAWLE Katarzyna 1662ZAWIERZBIEK409K 2700:00:2402:29:27.0002:29:51.65+01:06:078:476.8
114PODGAJNY Zbyszek 1777PRUSZKÓWM4033M 8700:00:4402:29:49.5502:30:34.40+01:06:508:486.8
115GANCARSKI Marcin 1659Nowy Styl Group Running TeamLUBLAM3037M 8800:00:0502:30:46.2502:30:51.60+01:07:078:526.8
116POLANOWSKI Paweł 1779Eagels of Galaxy & Biegamy z Trenerem OlkiemKRAKÓWM505M 8900:01:2102:29:46.2502:31:07.75+01:07:238:486.8
117WĘGLINSKA Joanna 1846Mkb DreptakMINSK MAZK4010K 2800:00:2102:31:15.9502:31:37.10+01:07:528:536.7
118WOŹNIAK Lidia 1860PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK501K 2900:00:0902:32:00.1502:32:09.65+01:08:258:566.7
119OSTROWSKI Paweł 1873RZESZÓWM3038M 9000:00:3202:31:44.4002:32:17.00+01:08:328:556.7
120MASZKOWSKA Anna 1750LUBLINK4011K 3000:01:1902:31:04.8502:32:24.55+01:08:408:536.8
121GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 1903ZŁOTNOM4034M 9100:01:0302:31:30.9002:32:34.65+01:08:508:546.7
122SKROCKA Monika 1805WŁOCŁAWEKK3011K 3100:00:3102:32:20.1502:32:51.15+01:09:068:576.7
123SZCZERBICKI Michał 1828LUTOWISKAM4035M 9200:00:3202:33:17.0002:33:49.25+01:10:059:016.7
124MAROŃ Marta 1748ŁÓDŹK3012K 3200:00:1902:33:31.3002:33:51.20+01:10:069:016.6
125CICHECKI Michał 1626DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4036M 9300:00:5902:32:52.8502:33:51.95+01:10:078:596.7
126ZASŁAWSKA Katarzyna 1866Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWK502K 3300:01:0002:33:12.7502:34:12.75+01:10:289:006.7
127WIŚNIEWSKA Małgorzata 1852JABŁONNAK4012K 3400:00:3002:34:07.3502:34:38.10+01:10:539:046.6
128JARMUDA Justyna 1689Jarmudka TeamPOZNAŃK3013K 3500:00:2102:35:10.9502:35:32.30+01:11:489:076.6
129JABŁONKA Radosław 1685DZIADY OCRWYSZKÓWM4037M 9400:00:4502:34:52.7002:35:38.65+01:11:549:066.6
129BARANOWSKI Łukasz 1608WARSZAWAM3039M 9400:00:4602:34:52.6002:35:38.65+01:11:549:066.6
131ZARZYŃSKA Monika 1865WARSZAWAK4013K 3600:01:1602:35:05.5502:36:21.90+01:12:379:076.6
132GUTOWSKA Ewelina 1677TARNOBRZEGK3014K 3700:01:1202:35:14.0502:36:26.95+01:12:429:076.6
133CZERNIK Piotr 1634TARNOBRZEGM4038M 9600:01:1202:35:15.1002:36:27.65+01:12:439:076.6
134PAWEŁCZUK Katarzyna 1768ZABIERZÓWK3015K 3800:01:0702:35:25.2002:36:32.35+01:12:489:086.6
135RYŻYŃSKA Agnieszka 1792Chełm BiegaCHEŁMK4014K 3900:01:1802:35:22.4502:36:41.00+01:12:569:086.6
136HOŁUB Agata 1680Jarosławski BiegaczJAROSŁAWK503K 4000:00:4202:36:29.6502:37:12.10+01:13:279:126.5
137GÓRECKA Katarzyna 1667LKS OLYMP BŁONIELESZNOK4015K 4100:00:1102:37:34.4002:37:45.80+01:14:019:166.5
138LEPIARZ Beata 1732KRAKÓWK4016K 4200:01:1002:36:41.6502:37:52.05+01:14:079:136.5
139DĘGA Lidia 1641NOWY STAWK3016K 4300:00:3202:37:19.7002:37:52.15+01:14:079:156.5
140PENCONEK Agata 1770WARSZAWAK3017K 4400:01:2202:36:41.3002:38:03.65+01:14:199:136.5
141JARMUDA Marcin 1690Jarmudka TeamPOZNAŃM4039M 9700:00:2102:38:05.7502:38:27.50+01:14:439:186.5
142PANCZENKO Kamil 1765wkurw_teamLUBLINM209M 9800:00:5202:37:43.1502:38:35.20+01:14:509:166.5
143BĄK Magdalena 1612SANOKK209K 4500:01:0602:37:29.2502:38:35.55+01:14:519:156.5
144MAŁOWIEJSKA Alicja 1746ZGIERZK3018K 4600:00:5802:38:00.2002:38:58.80+01:15:149:176.5
145FOLTA Jan 1655Orkiestra Dęta 'Lutnia' BasZARSZYNM506M 9900:00:0202:38:56.2002:38:58.95+01:15:149:206.4
146DONIEC Katarzyna 1644JASŁOK4017K 4700:00:2202:38:40.2002:39:02.30+01:15:189:206.4
147RODZEŃ Katarzyna 1786BKMMLUBINK3019K 4800:00:5002:38:13.0002:39:03.70+01:15:199:186.4
148KROLIK Roman 1719KORONOWOM4040M 10000:00:4402:38:33.3002:39:17.85+01:15:339:196.4
149GOZDECKA Marzena 1666Crossfitter Box ChelmCHELMK3020K 4900:01:0402:38:26.6002:39:31.20+01:15:469:196.4
150PAWLAK Wojciech 1769CIEPLEWOM4041M 10100:01:1902:38:57.6002:40:16.95+01:16:329:216.4
151SAGANOWSKI Adam 1795AZS GdańskGDAŃSKM4042M 10200:01:1902:38:57.3002:40:17.25+01:16:339:216.4
152KLUZ Wojciech 1706RZESZÓWM4043M 10300:01:1302:39:30.2502:40:43.30+01:16:599:226.4
153KLUZ Marta 1705RZESZOWK4018K 5000:01:1202:39:30.6002:40:43.45+01:16:599:236.4
154SUŁEK Cezary 1824JAWORZNOM507M 10400:01:0702:39:45.7502:40:53.15+01:17:089:236.4
155KOŁTUNICKI Krzysztof 1889WARSZAWAM4044M 10500:01:0502:39:48.6502:40:54.30+01:17:109:246.4
156SZELĄG Iwona 1829GLIWICEK3021K 5100:01:0102:40:16.3502:41:17.45+01:17:339:256.4
157SIPIERA Tomasz 1800GIEBUŁTÓWM4045M 10600:01:0102:40:16.3002:41:17.55+01:17:339:256.4
158ENGEL-ABULEWICZ Elżbieta 1652Trening Studio 17WROCŁAWK504K 5200:01:0602:40:27.6502:41:33.95+01:17:499:266.4
159ADAMCZAK Wiesław 1604Biegaj Bez KońcaMIELECM508M 10700:00:3302:41:21.1502:41:54.90+01:18:109:296.3
160DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1648JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2010K 5300:00:2702:41:48.8002:42:16.10+01:18:319:316.3
161WOŁYNIEC Paweł 1856Biegacze Specjalnej TroskiŚWIDNIKM3040M 10800:00:2402:41:56.3002:42:20.50+01:18:369:316.3
162MAZUR-RUDNICKA Marlena 1753WARSZAWAK3022K 5400:01:1302:41:32.4002:42:46.25+01:19:029:306.3
163KASZUBA Ryszard 1699Klub Sportowy PRESTIGERZESZÓWM605M 10900:00:0202:42:49.5002:42:51.95+01:19:079:346.3
164NAPIÓRKOWSKI Michał 1756Boat City TeamŁÓDŹM4046M 11000:00:0402:43:26.4002:43:31.00+01:19:469:366.2
165DZIURZYŃSKA Ulka 1649KRAKÓWK4019K 5500:00:1502:44:13.1002:44:28.85+01:20:449:396.2
166PĘKALSKA Anna 1773NIEPORĘTK4020K 5600:00:5302:43:48.9002:44:41.95+01:20:579:386.2
167GAPINSKA Dorota 1660WARSAWK3023K 5700:01:1302:43:59.4502:45:13.20+01:21:289:386.2
168PALUCH Marzena 1764VAN BERDEMIELECK4021K 5800:00:2002:45:58.3502:46:18.95+01:22:349:456.1
169BOGUCKA Martyna 1616JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4022K 5900:00:3802:45:44.9502:46:23.35+01:22:399:456.2
170KOZIOŁ Natalia 1716KRAKÓWK3024K 6000:01:1002:45:13.6002:46:23.75+01:22:399:436.2
171UNIOWSKI Tomasz 1842Ćmy baroweLUBLINM3041M 11100:00:4202:45:59.7502:46:42.70+01:22:589:456.1
172GROCHOWSKI Karol 1673Ćmy baroweŁĘCZNAM3042M 11200:00:4102:46:23.9002:47:05.75+01:23:219:476.1
173WOŹNIAK Marcin 1858RZESZÓWM3043M 11300:01:2002:47:02.7002:48:22.90+01:24:389:496.1
174RYŻYŃSKI Tomasz 1793Chełm BiegaCHEŁMM4047M 11400:01:1902:47:10.4002:48:29.45+01:24:459:506.1
175BLICHARZ Agata 1614Chełm biegaCHEŁMK4023K 6100:01:1802:47:18.1502:48:36.80+01:24:529:506.1
176KIPER Elżbieta 1701JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3025K 6200:00:4202:48:31.5002:49:13.75+01:25:299:546.1
177BALCER Marcin 1009SUCHA BESKIDZKAM3044M 11500:01:1402:48:47.8002:50:02.05+01:26:179:556
178DALKE Jowita 1637ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3026K 6300:00:5202:49:11.6002:50:04.05+01:26:199:576
179WIŚNIEWSKA Kornelia 1851Zabiegane DwieGDAŃSK OSOWAK4024K 6400:00:5202:49:11.3502:50:04.20+01:26:199:576
180KALINOWSKI Krzysztof 1696ŁÓDŹM3045M 11600:00:3902:49:39.0502:50:18.55+01:26:349:586
181PIOTROWSKA Marta 1776ŁÓDŹK2011K 6500:00:3902:49:38.8502:50:18.65+01:26:349:586
182HRYSZKO Anna 1683Crossfitter BoxSTRUPIN MAŁYK3027K 6600:01:0402:49:24.6002:50:28.75+01:26:449:576
183WROŃSKA Sandra 1862Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDK2012K 6700:01:0302:49:41.0502:50:44.40+01:27:009:586
184KSIĘŻAK Jolanta 1723WARSZAWAK4025K 6800:00:4002:50:09.7502:50:50.50+01:27:0610:006
185ŻYREK Jarosław 1872PRZYBIERNÓWM3046M 11700:01:2002:50:52.2002:52:13.00+01:28:2810:036
186OSTAPIŃSKI Jacek 1890WARSZAWAM3047M 11800:00:3502:52:02.1502:52:38.05+01:28:5310:075.9
187TROJAK Agnieszka 1840Rajsport ActiveSIERADZK3028K 6900:00:0202:52:39.3002:52:41.45+01:28:5710:095.9
188LISOWSKA Izabela 1735ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK4026K 7000:00:5002:52:07.9502:52:58.80+01:29:1410:075.9
189ZAURSKI Marcin 1885OSTROŁĘCKAM606M 11900:00:3402:52:32.4002:53:07.05+01:29:2210:095.9
190GAJEWSKI Paweł 1658Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM509M 12000:01:1702:52:06.9502:53:24.75+01:29:4010:075.9
191LEŚNIEWSKI Tomek 1733Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM4048M 12100:01:1702:52:07.7502:53:25.40+01:29:4110:075.9
192GRANOS Sławomir 1672Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM4049M 12200:01:1702:52:08.6002:53:25.75+01:29:4110:075.9
193FURMAN Michał 1106OchajoRun & FriendsKRAKÓWM3048M 12300:00:5302:52:52.2002:53:45.75+01:30:0110:105.9
194ZIEMBA Paulina 1867RZESZÓWK3029K 7100:00:0302:54:17.9502:54:21.00+01:30:3610:155.9
195OSTASZEWSKI Marcin 1883Paciak.plWARSZAWAM3049M 12400:00:5402:54:37.6002:55:31.65+01:31:4710:165.8
196DOBOSZ Aneta 1643Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAK3030K 7200:01:1402:55:42.6002:56:57.30+01:33:1310:205.8
197PIECH Adam 1774Poranny PatrolKRAKÓWM4050M 12500:01:2102:56:15.4502:57:36.95+01:33:5210:225.8
198GÓRKA Bogusław 1668SUCHA BESKIDZKAM4051M 12600:00:2802:58:16.4502:58:45.35+01:35:0110:295.7
199LUBAS Grzegorz 1737Leśni OlimpijczycyZAWIERCIEM4052M 12700:01:2202:57:30.2002:58:53.15+01:35:0810:265.7
200SMACZYŃSKI Artur 1810DĄBROWA GÓRNICZAM4053M 12800:01:2202:57:30.7502:58:53.40+01:35:0910:265.7
201BORAWSKA Emilia 1617NEGAPŁOMŻAK3031K 7300:00:5102:58:02.0502:58:53.85+01:35:0910:285.7
202KACZMARCZYK Paweł 1695NEGAPKANIEM4054M 12900:00:5102:58:02.6002:58:54.15+01:35:0910:285.7
203GÓRKA Jolanta 1669SUCHA BESKIDZKAK4027K 7400:00:2802:58:36.6002:59:05.40+01:35:2110:305.7
204OLSZANKA Anna 1760OTWOCK BIEGAOTWOCKK4028K 7500:00:3802:58:35.2002:59:13.65+01:35:2910:305.7
205JEZIOREK Jozi 1693ŁAPCZYCAM4055M 13000:00:4103:00:13.9503:00:54.95+01:37:1010:365.7
206SERAFIN Monika 1798ŻYRAKÓWK4029K 7600:00:2503:00:50.4003:01:16.25+01:37:3210:385.6
207CZAPLA Mariola 1629Studio GTS KatowiceRUDA ŚLĄSKAK3032K 7700:01:0003:00:54.3003:01:55.20+01:38:1010:385.6
208JAROSZ Agnieszka 1692Treningi personalne Tobiasz WitekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4030K 7800:01:0003:00:55.4003:01:56.00+01:38:1110:385.6
209NIZIK Magdalena 1757VegedogWARSZAWAK4031K 7900:02:1903:00:11.3503:02:31.30+01:38:4710:365.7
210SZCZERBICKA Katarzyna 1827LUTOWISKAK3033K 8000:00:3203:02:13.3003:02:45.75+01:39:0110:435.6
211ŁYŻWA Paweł 539wkurw_teamKIELCEM4056M 13100:00:4903:02:47.7003:03:37.00+01:39:5210:455.6
212HEJMAN Maciej 1898Wkurw TeamKIELCEM4057M 13200:00:5003:02:47.2003:03:37.25+01:39:5310:455.6
213JANICKA Aleksandra 1686PARZĘCZEWK3034K 8100:00:0403:03:35.3503:03:39.35+01:39:5510:475.6
214MARCIN Misiek 1899Wkurw TeamKIELCEM5010M 13300:00:5103:02:53.3503:03:44.75+01:40:0010:455.6
215BAŁAGA Marcin 1606KRAKÓWM4058M 13400:01:1203:02:34.1503:03:46.90+01:40:0210:445.6
216KOCHAN Grzegorz 1707KRAKÓWM3050M 13500:01:1203:02:34.3503:03:46.95+01:40:0210:445.6
217PÓŁTORNIAK Daniel 1780KRAKÓWM3051M 13600:01:1303:02:33.7503:03:47.10+01:40:0210:445.6
218KULCZYCKI Łukasz 1726Atlas Running TeamŁÓDŹM3052M 13700:01:1103:03:23.0003:04:34.40+01:40:5010:475.6
219BARYGA Mateusz 1611BUSKO ZDRÓJM3053M 13800:01:1103:03:23.4503:04:34.65+01:40:5010:475.6
220WILK Izabela 1847SEKCJA-PIASKIPIASKIK4032K 8200:01:0603:03:53.1003:04:59.25+01:41:1510:495.5
221BAKA Marcin 1605GTSGRODZISK MAZOWIECKIM5011M 13900:01:1703:05:19.6503:06:37.10+01:42:5210:545.5
222GMITER Agnieszka 1664GTSWARSZAWAK4033K 8300:01:1703:05:19.9503:06:37.20+01:42:5210:545.5
223MARTOWICZ Justyna 1749SANOKK2013K 8400:00:0503:06:34.0503:06:39.95+01:42:5510:585.5
224SULEWSKA Kasia 1823Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4034K 8500:00:4703:06:03.6003:06:51.55+01:43:0710:565.5
225ŁAPIAK Magdalena 1739WARSZAWAK3035K 8600:00:1903:07:15.5003:07:35.30+01:43:5111:005.4
226ZADROŻNA Ania 1450OTREBUSYK4035K 8700:00:4303:06:53.3503:07:36.90+01:43:5210:595.5
227DADAŚ Elżbieta 1636Night Runners GliwiceGLIWICEK4036K 8800:00:2803:07:08.3503:07:37.15+01:43:5211:005.5
228KOSTULSKA Olga 1711TORUŃK3036K 8900:01:1603:07:14.4503:08:30.65+01:44:4611:005.4
229KONATOWSKA Joanna 1896ŁÓDŹK4037K 9000:00:0403:09:19.7503:09:23.75+01:45:3911:085.4
230CZASAK Grzegorz 1632Witkowo BiegaWITKOWOM4059M 14000:00:4403:09:47.3003:10:32.00+01:46:4711:095.4
231CZAPLA Andrzej 1628CHELMM607M 14100:01:1503:09:39.3003:10:54.35+01:47:1011:095.4
232WILKOS Marcin 1849UCHANIEM4060M 14200:01:1203:10:58.3503:12:11.10+01:48:2611:145.3
233WILKOS Edyta 1848UCHANIEK3037K 9100:01:1303:10:57.5503:12:11.45+01:48:2711:145.3
234DASZUK Dariusz 1638UCHANIEM4061M 14300:01:1403:10:57.6503:12:11.85+01:48:2711:135.3
235APANASIEWICZ Bartosz 1882BYDGOSZCZM4062M 14400:01:0403:11:20.9503:12:25.85+01:48:4111:155.3
236SZYMAŃSKA Anna 1881BYDGOSZCZK4038K 9200:01:0403:11:21.4503:12:26.15+01:48:4111:155.3
237KLINIKOWSKI Jacek 1703KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM5012M 14500:01:0503:11:34.9503:12:40.15+01:48:5511:165.3
238POGORZELSKA Bogusia 1778PEPŁOWOK4039K 9300:01:0403:11:36.1003:12:40.20+01:48:5511:165.3
239MIKSZA Kaol 1754Crossfitter Box ChelmCHELMM5013M 14600:00:3103:14:01.6503:14:32.95+01:50:4811:245.3
240MIKSZA Aneta 1755CHEŁMK4040K 9400:00:3103:14:01.8003:14:33.05+01:50:4811:245.3
241SZPREJDA Paulina 1833POZNAŃK3038K 9500:01:0003:14:13.3503:15:13.95+01:51:2911:255.3
242ZALEWSKA-NOLL Katarzyna 1864TriUnlimiedOSTROŁĘKAK4041K 9600:00:3403:16:39.5003:17:13.85+01:53:2911:345.2
243DAWIDCZYK-ZAURSKA Ewa 1640TriunlimitedOSTROŁĘKAK4042K 9700:00:3403:16:43.8003:17:18.70+01:53:3411:345.2
244PYKA Grzegorz 1784KESSEL-LOM3054M 14700:01:1503:16:03.5503:17:18.85+01:53:3411:315.2
245CHMIEL Daria 1624WARSZAWAK4043K 9800:00:2203:18:26.3003:18:49.05+01:55:0411:405.1
246KALINOWSKI Janusz 1697ŁÓDŹM608M 14800:01:2303:19:41.3003:21:04.45+01:57:2011:445.1
247ŻOŁNA Jakub 1871Fulfill dreams team PszczynaTYCHYM2010M 14900:01:0403:22:39.4003:23:43.45+01:59:5911:555
248BUFF Tomasz 1620DĘBICAM4063M 15000:00:2503:23:41.3503:24:07.15+02:00:2211:585
249JAREMEK Izabela 1868ZAMOŚĆK3039K 9900:00:4603:25:26.9003:26:13.75+02:02:2912:055
250JAREMEK Wojtek 1688ZAMOŚĆM3055M 15100:00:4603:25:27.5003:26:14.00+02:02:2912:055
251DULIK-KOPERA Paulina 1647CZERMINK3040K 10000:00:4003:25:56.6503:26:37.05+02:02:5212:065
252KOPERA Bartosz 1708CZERMINM4064M 15200:00:4003:25:56.5503:26:37.35+02:02:5312:065
253KLIŚ Dominika 1704BIELSKO BIALAK3041K 10100:00:4003:25:57.4503:26:37.45+02:02:5312:065
254WYWROT Sławomir 1875DYBAWKAM2011M 15300:00:0603:29:54.9003:30:00.90+02:06:1612:204.9
255SKOWROŃSKA Olga 1802OTRĘBUSYK3042K 10200:01:2203:35:08.4503:36:30.60+02:12:4612:394.7
256SAJNÓG Marek 1796Panda & KuleczkaKATOWICEM4065M 15400:01:0703:38:22.7503:39:30.50+02:15:4612:504.7
257IWANECKA Sylwia 1684Panda&KuleczkaKATOWICEK4044K 10300:01:0703:38:23.1503:39:30.60+02:15:4612:504.7
258GAJEWSKA Angelika 1657Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK3043K 10400:01:0303:39:59.1003:41:02.95+02:17:1812:564.6
259WOJEWODA-ŁABĘDZKA Magdalena 1855Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK4045K 10500:01:0403:39:58.8503:41:03.20+02:17:1812:564.6
260CZARNECKA Marta 1631KNURÓWK3044K 10600:00:4603:42:40.9003:43:27.20+02:19:4213:054.6
261ZAJĄC Klaudia 1880GRODKÓWK3045K 10700:01:1603:44:55.6003:46:12.30+02:22:2813:134.5
262SZCZEPANEK Ewelina 1826Potrenujemy?DĘBLINK3046K 10800:01:0503:48:04.5003:49:10.00+02:25:2513:254.5
263WOSK Jacek 1857Lost in Sport/B s WRYKIM5014M 15500:01:0503:48:04.9003:49:10.70+02:25:2613:254.5
264BARCZAK Sylwia 1609Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINK3047K 10900:01:2103:51:45.8503:53:07.45+02:29:2313:384.4
265KRAWCZYK Klaudia 1718GRODKÓWK2014K 11000:01:1503:51:54.6003:53:10.20+02:29:2513:384.4
266NOWIŃSKA Agata 1879OPOLEK3048K 11100:01:1603:52:21.3503:53:37.40+02:29:5313:404.4
267GRUBE Bartosz 1674BigYellowFoot Adventure Team / Drunk WarriorsGDYNIAM3056M 15600:01:0803:52:29.8503:53:38.70+02:29:5413:404.4
268EBERT Agata 1650BĘDZINK505K 11200:01:1103:54:02.3003:55:13.70+02:31:2913:464.4
269- - 1694-K3049K 11300:00:3503:56:40.6003:57:15.80+02:33:3113:554.3
270KORCZYŃSKA - MADEJ Ewa 1709TARNOBRZEGK3050K 11400:00:3303:58:06.2503:58:39.65+02:34:5514:004.3
271MADEJ Hubert 1744TARNOBRZEGM3057M 15700:00:3303:58:07.4003:58:40.45+02:34:5614:004.3
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
272OPAŁA Beata 1761Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAK3051K 11500:00:0005:38:46.5505:38:46.55+04:15:0219:553
GAWRON Gabriela 1663RooksTeamNOWY BOREKK30DNF DNF DNF--
MÓL Ewa 1259LIMANOWAK40DNF DNF DNF--
Znaleziono 274 wynik(ów)