VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Cisna
Dystans:
26 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
489
Wystartowało:
422
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
418
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TRACZ Łukasz 1400www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM301M 100:00:0001:06:4402:26:12.5502:26:12.95 5:3710.7
2KUJAWSKI Bartosz 1202Grupetto GorliceGORLICEM201M 200:00:0101:06:2402:28:08.3502:28:10.05+00:01:575:4110.5
3SUDACKI Sebastian 1373CZUDECM202M 300:00:0901:07:4702:34:24.3502:34:33.75+00:08:205:5610.1
4ZYGMUNT Tomasz 1466GIEDLAROWAM203M 400:00:0201:08:2402:34:31.5002:34:34.00+00:08:215:5610.1
5BOKACZ Piotr 1037USTKAM204M 500:00:1001:08:5602:38:49.0502:38:59.55+00:12:466:069.8
6WILMONT Krzysztof 1423Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w UstceSŁUPSKM302M 600:00:1101:12:4502:39:43.3002:39:54.70+00:13:416:089.8
7SNARSKI Bogdan 1347AlbatrosyWARSZAWAM401M 700:00:0201:11:4602:39:59.5002:40:01.50+00:13:486:099.8
8WIĘCH Piotr 736WOŁOMINM303M 800:00:0401:11:4602:40:35.2002:40:39.45+00:14:266:109.7
9GIERULA Piotr 1116Old Scholl Trail RunningRZESZÓWM304M 900:00:0601:13:0902:40:40.1002:40:46.35+00:14:336:109.7
10WĘGLIŃSKI Mikołaj 1417JAROCINM305M 1000:00:1601:09:3302:40:53.0502:41:09.60+00:14:566:119.7
11WEGLINSKI Sebastian 1416Mkb DreptakMINSK MAZM306M 1100:00:0101:09:3202:42:12.3002:42:13.70+00:16:006:149.6
12BAZUŁKA Aleksandra 1019KATOWICEK201K 100:00:0901:14:5402:43:48.0002:43:57.55+00:17:446:189.5
13CYTAWA Adrian 1068Łęczna BiegaŁĘCZNAM205M 1200:00:0601:11:4402:46:01.9002:46:08.10+00:19:556:239.4
14URBAŃCZYK Marcin 1405SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM206M 1300:00:0401:13:4802:46:44.4502:46:48.50+00:20:356:249.4
15MIKOŁAJCZYK Sandra 1252SilesiaRunnersClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK301K 200:00:0001:14:3002:48:30.2002:48:30.20+00:22:176:289.3
16MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1246Zaporowy Maraton TeamSANOKM207M 1400:00:0101:14:2002:48:53.5002:48:54.85+00:22:416:299.2
17CYRANKIEWICZ Patryk 1067lubelskibiegacz.pl TEAMSTRZYŻEWICEM208M 1500:00:0201:12:5802:49:32.1502:49:34.55+00:23:216:319.2
18STEPANIUK Adam 1368Chełm Biega/Biegamy Dzisiaj?WIERZBICA-OSIEDLEM402M 1600:00:1001:16:4502:49:38.3502:49:49.15+00:23:366:319.2
19GLAB Krzysztof 1118ngb klobuck / vege runnersKŁOBUCKM501M 1700:00:0201:13:0302:50:37.8002:50:40.70+00:24:276:339.1
20PRZYWARA Piotr 1314Mtu Aero Engines PolskaBUDY GŁOGOWSKIEM307M 1800:00:0201:15:1302:51:13.5502:51:15.95+00:25:036:359.1
21DUL Karolina 1090Family Team / Ślęzak TeamJELENIA GÓRAK202K 300:00:0301:17:4802:52:39.6502:52:42.80+00:26:296:389
22ZABORNIAK Paweł 1449KresowianieKOWALÓWKAM308M 1900:00:0301:17:3102:53:56.0002:53:59.80+00:27:466:419
23STEC Tomasz 1364DzikiTimRZESZÓWM309M 2000:00:0401:18:0402:54:05.2002:54:09.90+00:27:566:419
24BOROWSKI Roman 1041SANOKM403M 2100:00:0201:17:1902:54:40.0502:54:42.15+00:28:296:438.9
25BEKAS Marcin 1022Runonline.plKRAKÓWM404M 2200:00:3801:19:0802:54:43.2002:55:21.80+00:29:086:438.9
26MISZTAL Kamil 1255GLIWICEM3010M 2300:00:0801:21:0202:55:40.0502:55:49.00+00:29:366:458.9
27PIETRAS Ryszard 1298Biegam z ABSLUBLINM405M 2400:00:1201:16:5102:56:05.7502:56:18.05+00:30:056:468.9
28FRITZ Wojciech 1103BIEG PO ZDRÓJBIELSKO-BIAŁAM406M 2500:00:3501:21:2502:56:30.1002:57:05.20+00:30:526:478.8
29GÓRECKI Rafał 1127LESZNOM407M 2600:00:0201:19:4502:59:54.9002:59:57.40+00:33:446:558.7
30ZAJĄC Grzegorz 1451ŁĘCZNAM408M 2700:00:1101:17:3903:01:51.9503:02:03.85+00:35:506:598.6
31WÓJCIK Agnieszka 1438MKB DreptakGLINIANKAK302K 400:00:0401:20:4203:02:00.8503:02:05.50+00:35:527:008.6
32ŚLIWOWSKA Justyna 1391KS StaszewscyŁÓDŹK203K 500:00:0501:20:1503:02:08.4503:02:13.45+00:36:007:008.6
33RUSZNICA Tomasz 1327RZESZÓWM3011M 2800:00:0301:19:5803:04:37.8003:04:41.10+00:38:287:068.4
34KULIGA Sławomir 1203Posmakuj Run TeamKROSNOM3012M 2900:00:0501:20:1903:05:46.5003:05:51.55+00:39:387:088.4
35MOSIO Grzegorz 1257GRĘBOSZÓWM409M 3000:00:3401:25:0803:05:18.2503:05:52.95+00:39:407:078.4
36ŁOBODOWSKI Marcin 1223Racefighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3013M 3100:00:0501:17:2303:06:32.3503:06:38.30+00:40:257:108.4
37DZIEDZIC Krzysztof 1092KRAKÓWM4010M 3200:00:0701:21:5903:06:42.6503:06:49.65+00:40:367:108.4
38SZULTK Magdalena 1384BakalieWSzuwarachGDYNIAK204K 600:00:0201:21:3403:06:49.3003:06:51.80+00:40:387:118.4
39BAKALARZ Emil 1008Bakalie W SzuwarachWROCŁAWM3014M 3300:00:0201:21:3603:06:49.3003:06:52.10+00:40:397:118.3
40MUCHA Łukasz 1262Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM209M 3400:00:0301:20:1703:06:58.9503:07:02.25+00:40:497:118.3
41SZYBKOWSKI Marcin 1386DzikiTimRZESZÓWM3015M 3500:00:0601:22:2003:08:07.9003:08:14.60+00:42:017:148.3
42DADEJ Grzegorz 1075KS Masters Jordan KrakówKRAKÓWM4011M 3600:00:1201:20:2803:08:36.4503:08:49.05+00:42:367:158.3
43PIĄTEK Beata 1297treningfizjoterapia.pl/Ultra ŁańcutŁAŃCUTK303K 700:00:0101:31:1503:08:50.2503:08:52.05+00:42:397:158.3
44POLKOWSKI Piotr 1307Rącze RaciczkiWARSZAWAM3016M 3700:00:1001:26:1103:09:08.7503:09:19.10+00:43:067:168.2
45MACIEJEWSKI Daniel 1232Pro-gresLUBLINM3017M 3800:00:0601:21:5803:09:19.9503:09:26.75+00:43:137:168.2
46KOPEĆ Paweł 1178Rzeszowskie Gazele i GepartyMAJDAN KRÓLEWSKIM3018M 3900:00:1501:23:2203:09:43.6503:09:59.50+00:43:467:178.2
47SZYBIAK Joanna 1385Agona W&MKRZYWCZAK401K 800:00:0501:23:4303:10:04.9503:10:10.65+00:43:577:188.2
48JAKUBOWSKI Bartłomiej 1144PAWŁOWICEM3019M 4000:00:2001:24:1903:09:51.4503:10:11.45+00:43:587:188.2
49PODLEŚ Robert 1305WARSZAWAM502M 4100:00:0201:24:0803:10:25.3003:10:28.00+00:44:157:198.2
50GARUS Łukasz 1110RADZIONKÓWM3020M 4200:00:0701:23:4303:10:33.0503:10:40.45+00:44:277:198.2
51FICEK Karolina 1098Carphatian ChallengeSKAWICAK304K 900:00:0401:26:3703:11:31.8003:11:36.20+00:45:237:228.1
52SĄSIADEK Grzegorz 1333SZCZUCINM2010M 4300:00:2301:23:0103:11:18.3003:11:41.60+00:45:287:218.2
53TOKARZ Adrian 1396Dzikie MustangiPASZCZYNAM3021M 4400:00:1701:24:1503:11:52.6503:12:10.20+00:45:577:228.1
54KOLACHA Patryk 1171IMIELINM2011M 4500:00:0201:23:2203:14:18.0003:14:20.80+00:48:077:288
55CZECH Mateusz 1478MałosolniNOWA SÓLM2012M 4600:00:2901:25:4003:13:51.5003:14:20.95+00:48:087:278
56MATERNA Roman 1240SPAR PolskaTYCZYNM503M 4700:00:0601:22:3203:15:01.6503:15:08.15+00:48:557:308
57GUZIK Łukasz 1134Go Aptiv!ŁYSOKANIEM3022M 4800:00:1901:21:3903:14:53.1003:15:12.45+00:48:597:298
58STOPYRA Urszula 1370DEBNOK205K 1000:00:0401:30:0903:16:21.5003:16:25.70+00:50:127:337.9
59SOBIERAJ Kamil 1351Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2013M 4900:00:1001:24:3203:16:22.4003:16:32.40+00:50:197:337.9
60KOMOSIŃSKI Łukasz 1175WARSZAWAM3023M 5000:00:0301:26:1903:16:42.2503:16:46.20+00:50:337:337.9
61PECIO Mariusz 1291SGSPWARSZAWAM4012M 5100:00:0901:30:3703:16:38.2503:16:47.40+00:50:347:337.9
62SOBCZYK Wioletta 1349Velux GnieznoWITKOWOK402K 1100:00:1901:28:4603:16:29.2503:16:48.30+00:50:357:337.9
63GŁUSZKO Przemysław 1121SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMPOLAŃCZYKM3024M 5200:00:0101:23:0803:17:10.1003:17:11.60+00:50:587:357.9
64FURMAGA Przemyslaw 1104POWER TRAININGWARSZAWAM4013M 5300:00:0201:26:5403:19:07.9003:19:10.20+00:52:577:397.8
65ORGAN Michał 1278RZESZÓWM3025M 5400:00:0701:23:3203:19:22.1503:19:29.15+00:53:167:407.8
66SIKORA Jacek 153WYŻNEM3026M 5500:00:0701:28:0503:19:22.7503:19:30.05+00:53:177:407.8
67SZCZUREK Mateusz 1381Anpoleko Running TeamIWONICZM3027M 5600:00:3201:35:5203:19:13.0003:19:45.55+00:53:327:397.8
68DRZAZGA Marta 1086ORT ŁomiankiŁOMIANKIK305K 1200:00:0501:24:2803:19:44.8503:19:50.00+00:53:377:407.8
69LEKSY Robert 1213Trajlowe biegi duchoweWARSZAWAM4014M 5700:00:3401:31:1803:19:39.4503:20:14.40+00:54:017:407.8
70PIŁAT Jakub 1300Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3028M 5800:00:3001:35:4103:19:45.9003:20:16.55+00:54:037:417.8
71TUCHOWSKI Janusz 1403DĘBICAM4015M 5900:00:1901:23:2803:20:36.4503:20:56.30+00:54:437:427.8
72MACHTAŁOWICZ Szymon 1230ŁÓDŹM3029M 6000:00:0901:29:0003:20:55.7503:21:04.90+00:54:517:437.8
73CHILICKA Marta 1057Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK306K 1300:00:0601:31:1903:21:18.9503:21:25.50+00:55:127:447.7
74JACHIMOWSKI Jarosław 1142Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3030M 6100:00:0101:25:3703:21:58.4503:22:00.35+00:55:477:467.7
75ŚLIWIŃSKI Andrzej 1390MIECHÓWM601M 6200:00:0301:27:5503:22:06.6503:22:09.85+00:55:567:467.7
76LUBACZEWSKI Krzysztof 1220Anpoleko Runing TeamCZARNA GÓRNAM2014M 6300:00:3201:27:0303:21:59.7003:22:32.40+00:56:197:467.7
77ZAWADZKI Piotr 1458KRZEPICEM3031M 6400:00:0701:28:4303:22:27.5503:22:35.45+00:56:227:477.7
78KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1159Crossfitter Box ChelmCHELMK403K 1400:00:0301:29:4903:22:49.5503:22:52.75+00:56:397:487.7
79KOBYLIŃSKI Mariusz 1170SST Lubcza/DzikiTimWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3032M 6500:00:0701:28:5003:23:01.2503:23:08.50+00:56:557:487.7
80PAWLIK Robert 1289STASZÓWM3033M 6600:00:0701:25:1603:23:05.8503:23:13.75+00:57:007:487.7
81NEMŚ Arkadiusz 1268BBL Staszów/STARiSSTASZÓWM4016M 6700:00:0701:25:2903:23:06.2503:23:14.05+00:57:017:487.7
82BŁASZCZAK Jarosław 1033Go Aptiv!KRAKOWM4017M 6800:01:3701:28:2603:22:02.4503:23:39.55+00:57:267:467.7
83LEWANDOWSKI Przemysław 12166*9=42RZESZÓWM3034M 6900:00:0201:24:3903:23:48.0503:23:50.15+00:57:377:507.7
84MOŻEJKO Dawid 1258DZIK KOMANDOŁÓDŹM3035M 7000:00:1901:33:5003:23:37.4003:23:56.85+00:57:437:497.7
85PRZYBYŁOWICZ Marek 1313SIECIECHÓWM4018M 7100:00:0201:30:1103:24:33.0503:24:35.10+00:58:227:527.6
86PRZYBYŁOWICZ Ramona 1003SIECIECHÓWK307K 1500:00:0101:30:1303:24:33.3003:24:35.20+00:58:227:527.6
87ZYGMUNT Paweł 1465GIEDLAROWAM4019M 7200:00:0401:28:5103:24:54.4503:24:59.10+00:58:467:527.6
88LASOTA Arkadiusz 1209SOSNOWIECM4020M 7300:00:2001:31:3403:25:15.7003:25:36.40+00:59:237:537.6
89MAREK Sławomir 1238ZAWOJAM3036M 7400:00:1801:28:4603:25:27.5003:25:45.70+00:59:327:547.6
90WIEWIÓRA Krzysztof 1421KRAKÓWM3037M 7500:00:3001:35:4203:25:21.5503:25:51.60+00:59:387:537.6
91BARDAN Michał 1015Żelazo nie klękaWARSZAWAM3038M 7600:00:1301:29:4003:26:07.1503:26:20.85+01:00:077:557.6
92KRZYSZTOŃ Piotr 1198GMP Lasy-KraśnikLASYM4021M 7700:00:2301:28:4103:26:03.7003:26:27.30+01:00:147:557.6
93HŁASKO Ania 1139JÓZEFÓWK206K 1600:00:1501:35:1603:26:16.8003:26:32.65+01:00:197:567.6
94PESZEK Katarzyna 1293Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK404K 1700:00:1201:30:4303:26:36.6503:26:48.85+01:00:357:567.6
95MERESTA Konrad 1248ŁĘCZNAM3039M 7800:00:1201:30:3203:27:35.3003:27:47.50+01:01:347:597.5
96ZAWADZKI Grzegorz 1456Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3040M 7900:00:2901:30:5103:28:15.3503:28:44.85+01:02:318:007.5
97ANUSZKIEWICZ Grzegorz 1482SULEJÓWEKM4022M 8000:00:0701:30:0103:28:46.7503:28:54.05+01:02:418:017.5
98SOBCZYŃSKI Paweł 1350KSBWARSZAWAM3041M 8100:00:3601:31:2603:28:52.9503:29:29.80+01:03:168:027.5
99ŚWIERC Barbara 1001BUFF FamilyLISOWICEK308K 1800:00:0301:28:4603:29:35.5503:29:38.80+01:03:258:037.4
100BARAN Zenon 1013RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM504M 8200:00:3801:36:4703:29:01.5003:29:40.40+01:03:278:027.5
101SZPOTON Monika 1383Adidas RunnersWARSZAWAK309K 1900:00:0801:30:4403:30:14.7003:30:22.80+01:04:098:057.4
102CHLIPAŁA Marek 1058JASTRZĘBIE-ZDRÓJM2015M 8300:00:0901:30:0803:30:36.5003:30:45.95+01:04:338:067.4
103PURSKI Konrad 1318POZNAŃM4023M 8400:00:0401:33:5703:30:42.8003:30:47.30+01:04:348:067.4
104WRĘCZYCKI Mirosław 1440KATOWICEM505M 8500:00:1801:32:2203:30:30.5003:30:49.30+01:04:368:057.4
105FRANKOWSKI Piotr 1101WARSZAWAM4024M 8600:00:3701:32:5703:30:12.6503:30:49.80+01:04:368:057.4
106WYCZÓŁKOWSKI Grzegorz 1444JÓZEFOSŁAWM4025M 8700:00:1401:31:4303:30:45.9503:31:00.70+01:04:478:067.4
107OŻÓG Paweł 597MEDYNIAM3042M 8800:00:2401:27:5903:30:46.5503:31:10.55+01:04:578:067.4
108LIANA Tomasz 1218KLĘCZANYM2016M 8900:00:2601:29:5203:31:17.6003:31:44.15+01:05:318:077.4
109GÓRECKI Krzysztof 1128PIASECZNOM4026M 9000:00:1001:31:1103:32:18.8503:32:29.40+01:06:168:097.3
110LEWCZUK Norbert 1217Biegacze pomagaczeŁOSICEM3043M 9100:00:3101:34:5703:31:58.4003:32:29.80+01:06:168:097.4
111KASINSKI Rafal 1160FormedBIELSKO BIAŁAM4027M 9200:00:3401:31:0803:32:23.5503:32:57.85+01:06:448:107.3
112GOTFRYD Karol 1126Anpoleko Running TeamKROSNOM2017M 9300:00:3301:35:5603:32:52.1503:33:25.75+01:07:128:117.3
113KONOWAŁEK Bartek 1176Łęczna Biega/Fizjo-SportŁĘCZNAM3044M 9400:00:2201:35:5203:33:18.3503:33:41.25+01:07:288:127.3
114BARSKI Łukasz 1017JÓZEFOSŁAWM3045M 9500:00:3001:25:2403:33:46.3003:34:16.75+01:08:038:137.3
115HANUS Michał 391BIEG PO ZDRÓJ JaworzeJAWORZEM4028M 9600:00:3301:36:0203:33:43.5003:34:17.20+01:08:048:137.3
116GOŁĘBIEWSKA Oliwia 1123PŁOCKK207K 2000:00:1501:32:2603:34:04.9503:34:20.20+01:08:078:147.3
117ŁOPATOWSKI Michał 1225KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓWKRAKÓWM3046M 9700:00:1501:42:2803:34:26.8003:34:41.90+01:08:288:147.3
118STUDZIŃSKI Rafał 1372Anpoleko Running TeamKROSNOM2018M 9800:00:3201:35:5103:34:16.3003:34:48.85+01:08:358:147.3
119BERENT Alina 1023Nazwa firmyWARSZAWAK3010K 2100:00:0501:28:5503:34:45.8503:34:51.15+01:08:388:157.3
120WINKLER Marcin 1424GralniaSOMPOLNOM4029M 9900:00:3001:38:4103:34:20.4003:34:51.25+01:08:388:147.3
121NAZIM Agnieszka 1267Skawina BiegaSKAWINAK3011K 2200:00:1001:37:4603:35:46.5003:35:57.30+01:09:448:177.2
122SKROBEK Karolina 1343Vege RunnersRUDNIKIK3012K 2300:00:1801:32:5303:35:51.8003:36:09.90+01:09:568:187.2
123WASZKIEWICZ Mateusz 1413MałosolniNOWA SÓLM3047M 10000:00:2801:28:3803:35:41.9503:36:10.75+01:09:578:177.2
124NOWICKA Katarzyna 1272JAWORZNOK208K 2400:00:2601:35:4803:36:34.4503:37:00.80+01:10:478:197.2
125SZCZEPANEK Sylwester 1376SIEDLISKAM3048M 10100:00:0301:35:4003:37:12.6003:37:15.90+01:11:028:217.2
126CHOJACKI Mikołaj 1480WARSZAWAM4030M 10200:00:2901:27:5203:36:52.3003:37:21.70+01:11:088:207.2
127BARAŃSKA Monika 1014KRAKÓWK501K 2500:00:4501:39:1503:36:41.4003:37:26.75+01:11:138:207.2
128MACIOSZEK Katarzyna 1233FlorkiWARSZAWAK3013K 2600:00:1101:37:2103:37:24.2503:37:35.45+01:11:228:217.2
129NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1269ŚWIDNIKM3049M 10300:00:0601:32:1003:38:21.2503:38:28.05+01:12:158:237.1
130MACIOSZEK Krystyna 1234ZIELONA GÓRAK3014K 2700:00:3501:50:0603:37:56.1503:38:32.00+01:12:198:227.2
131ŻUK Marcin 1468WARSZAWAM4031M 10400:00:1301:37:3303:38:24.4003:38:37.40+01:12:248:247.1
132SZCZĘSNA Edyta 1380Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE - DZIEDZICEK3015K 2800:00:2401:35:3103:38:30.6503:38:54.95+01:12:428:247.1
133WÓJCIK Julian 1439SZWLA STARGARDSTARGARDM602M 10500:00:5001:40:1503:38:06.9003:38:57.45+01:12:448:237.2
134SOCJUSZ Maciej 1356WARSZAWAM3050M 10600:00:1201:32:2103:38:50.2503:39:02.65+01:12:498:257.1
135ZAWROTNIAK Paweł 1459KRAKÓWM2019M 10700:00:4001:38:4703:38:40.3003:39:20.45+01:13:078:247.1
136ZAWROTNIAK Arkadiusz 1460LWÓWEK ŚLĄSKIM2020M 10800:00:4001:38:4703:38:40.0003:39:20.60+01:13:078:247.1
137ISKRA Grzegorz 1141KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3051M 10900:00:1001:37:3803:39:25.0503:39:35.10+01:13:228:267.1
138KUBICKI Franciszek 1200KONSTANCIN-JEZIORNAM3052M 11000:00:0501:28:5403:39:32.4003:39:38.05+01:13:258:267.1
139KĘDZIOR Paweł 1164MaratńczykDĘBICAM4032M 11100:00:1901:28:3403:39:19.6003:39:38.65+01:13:258:267.1
140KORCZYNSKI Piotr 1180Adidas Runners WarsawWARSZAWAM506M 11200:00:1201:37:2903:39:35.9503:39:48.40+01:13:358:267.1
141SKALSKI Jarosław 1338DZIEWKIM4033M 11300:00:0401:33:0303:39:51.7503:39:56.40+01:13:438:277.1
142KACZKOWSKI Jakub 1153Go Aptiv!KRAKÓWM2021M 11400:00:1201:23:1503:40:15.6003:40:27.70+01:14:148:287.1
143SOŁTYSIAK Marta 1357ŁÓDŹK3016K 2900:00:4901:29:1803:40:11.2503:41:00.55+01:14:478:287.1
144FALKOWSKI Piotr 1500KS Pegaz PiasecznoWARSZAWAM507M 11500:00:2401:39:1703:40:42.1503:41:07.05+01:14:548:297.1
145WOJTOWICZ Daniel 1434USTRZYKI DOLNEM4034M 11600:00:1101:35:2303:41:06.3003:41:17.50+01:15:048:307.1
146DYREK Adam 1091SKAWINAM3053M 11700:00:1201:35:3003:41:09.7503:41:22.15+01:15:098:307.1
147OPAŁA Krzysztof 1277Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM4035M 11800:00:3501:39:2703:41:59.0003:42:34.65+01:16:218:327
148WALANUS Mariusz 1410Athlete BoxPRZEWORSKM4036M 11900:00:0801:30:1003:42:35.9503:42:44.10+01:16:318:337
149KOZŁOWSKI Maciej 1191Dzikie BobryKIELCEM3054M 12000:00:1101:33:5903:42:44.0503:42:55.75+01:16:428:347
150SKOWROŃSKI Maciej 1342LUBLINM4037M 12100:00:1401:32:2903:43:05.8503:43:20.30+01:17:078:347
151LESNIAK-POPIEL Marta 1214POZYTYWNIE Zabiegami SanokSANOKK405K 3000:00:1701:37:5203:43:41.1503:43:58.65+01:17:458:367
152DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 1082Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3017K 3100:00:1701:39:4103:43:41.5503:43:58.80+01:17:458:367
153UBYSZ Marek 1404JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4038M 12200:00:3201:44:5103:43:27.1503:43:59.65+01:17:468:357
154DĄBROWSKI Mateusz 1078WASILKÓWM2022M 12300:00:4001:39:2303:43:43.1503:44:23.65+01:18:108:367
155CIOSEK Robert 1062Dobreboxy.plWARSZAWAM4039M 12400:00:1201:40:4703:44:40.8003:44:53.60+01:18:408:386.9
156PSZENICZNA Joanna 1315Vege RunnersWARSZAWAK209K 3200:00:4901:41:2503:44:07.6003:44:57.50+01:18:448:377
157BIENIARZ Sebastian 1026CHMIELNIKM2023M 12500:00:4801:44:1603:44:23.2503:45:11.40+01:18:588:377
158STEFANIUK Marzena 1367WARSZAWAK3018K 3300:00:0901:38:0703:45:02.3003:45:12.00+01:18:598:396.9
159SKIBIŃSKI Mariusz 1339WARSZAWAM4040M 12600:00:1101:37:2903:45:11.2003:45:23.10+01:19:108:396.9
160WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 1430KOŁOBRZEGK502K 3400:00:2201:35:0503:45:52.4003:46:14.85+01:20:018:416.9
161BIENIAS Paulina 1028OZORKÓWK2010K 3500:00:1501:40:3903:46:38.4503:46:54.30+01:20:418:436.9
162MATUSIK-SKALSKA Renata 1243Żuki w błocieDZIEWKIK406K 3600:00:0401:38:5903:46:59.5503:47:04.10+01:20:518:436.9
163GUT Marcin 1133ŁAŃCUTM3055M 12700:00:2401:38:4503:47:09.5003:47:33.90+01:21:208:446.9
164ŁOKIETEK Michał 1224MałosolniNOWA SÓLM3056M 12800:00:3001:42:5703:47:09.3003:47:39.40+01:21:268:446.9
165SZMYTKOWSKI Krzysztof 1382Mia san miaLEGIONOWOM4041M 12900:00:1801:37:2503:47:44.0003:48:02.50+01:21:498:456.9
166WIERZBICKA Joanna 175BOGUCHWAŁAK407K 3700:00:0701:38:0303:48:06.1503:48:13.35+01:22:008:466.8
167MAŁEK Wojciech 1472ZARSZYNM4042M 13000:00:0701:38:5403:48:32.3003:48:40.10+01:22:278:476.8
168GAJEWSKI Sebastian 1107Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM3057M 13100:00:2201:44:0303:48:31.0503:48:53.55+01:22:408:476.8
169PELA Olga 1292Sky-TransŁUBIANKAK3019K 3800:00:1401:43:0903:48:40.9503:48:55.70+01:22:428:476.8
170ROBERT Skobel 1325Szakal BiegaRADOMM4043M 13200:00:1201:40:5703:48:45.5503:48:57.65+01:22:448:476.8
171WIECZOREK Patryk 1419POTOKM2024M 13300:00:0001:24:4003:49:25.3503:49:25.35+01:23:128:496.8
172ZABŁOTNY Kamil 1448SPIZGANI NA KŁEPEŚREMM2025M 13400:00:1101:33:5103:49:17.7003:49:28.85+01:23:158:496.8
173SOBCZAK Zbigniew 1348Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3058M 13500:00:0701:36:4803:49:36.9503:49:44.50+01:23:318:496.8
174KOŁODZIEJCZYK Marta 1173Łęczna BiegaŁĘCZNAK408K 3900:00:2301:39:4303:51:13.1003:51:36.90+01:25:238:536.7
175KOŁODZIEJCZYK Maciej 1174Fizjo-SportŁĘCZNAM4044M 13600:00:2401:39:4903:51:13.1503:51:37.15+01:25:248:536.7
176JAKUBOWSKA Małgorzata 1143PAWŁOWICEK3020K 4000:00:2101:41:1103:51:28.9003:51:50.10+01:25:378:546.7
177DUDA Justyna 1088LUBARTÓWK3021K 4100:00:1401:47:4403:51:46.9503:52:01.75+01:25:488:546.7
178BLACHA Jarosław 1032BIŁGORAJM3059M 13700:00:1501:36:5303:52:11.4503:52:26.65+01:26:138:556.7
179RDZANEK Damian 1323OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:00:3401:38:4503:52:06.5503:52:40.75+01:26:278:556.7
180ADACH Dariusz 1004Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4045M 13900:00:1001:40:3403:52:34.4003:52:44.70+01:26:318:566.7
181BARAN Paulina 1012Rącze RaciczkiPIASECZNOK2011K 4200:00:1001:43:0303:52:35.5503:52:45.60+01:26:328:566.7
182ŁUSZCZYC Anna 1229wkurw_teamRZESZÓWK3022K 4300:00:2501:45:5003:52:23.5003:52:49.10+01:26:368:566.7
183RYBAŁTOWSKI Jakub 1328TarchośfiryWARSZAWAM2026M 14000:00:2501:41:4203:52:50.7003:53:16.05+01:27:038:576.7
184CZARNECKI Piotr 1071WARSZAWAM3061M 14100:00:2601:40:2503:52:49.8503:53:16.10+01:27:038:576.7
185SKRUTEK Adam 1344WIEDENM3062M 14200:00:1301:40:5003:53:06.0503:53:19.70+01:27:068:576.7
186DUDKO Mikalai 1089JacekBiega Running TeamWARSAWM3063M 14300:00:1601:43:0903:54:29.7003:54:45.85+01:28:329:016.7
187KLAWIKOWSKI Mateusz 1165JacekBiega Running TeamWARSZAWAM2027M 14400:00:3401:37:1803:54:12.9503:54:47.90+01:28:349:006.7
188DANKIEWICZ Henryk 1076Biegamy dla zdrowiaBIAŁYSTOKM508M 14500:00:2301:39:4003:54:36.9503:54:59.95+01:28:479:016.6
189POZDRAWIAM Mariusz 1309Biegamy dla ZdrowiaŁOMŻAM603M 14600:00:2301:39:4303:54:36.6503:55:00.35+01:28:479:016.6
190BIEGAJ Jacek 1024Biegam z ABSLUBLINM4046M 14700:00:1101:41:4203:54:49.6503:55:01.35+01:28:489:016.6
191TRĄBCZYŃSKA Marta 1401WARSZAWAK3023K 4400:00:3401:39:3303:54:39.5003:55:13.90+01:29:009:016.6
192KIDA Andrzej 445LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM4047M 14800:00:0501:44:4603:55:52.4003:55:57.65+01:29:449:046.6
193WIŚNIEWSKI Rafał 1427ŁÓDŹM3064M 14900:00:2401:38:4203:55:47.4003:56:12.35+01:29:599:046.6
194HRYSZKO Robert 1140Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM509M 15000:00:1301:36:0903:56:46.2003:57:00.05+01:30:479:066.6
195KOSTRUBIEC Tomasz 1186SZCZEBRZESZYNM4048M 15100:00:2101:36:3703:56:51.5503:57:13.15+01:31:009:066.6
196GWOŹDZIOWSKI Marcin 1135TARNOBRZEGM4049M 15200:00:1501:40:4303:57:22.1503:57:37.20+01:31:249:076.6
197WAŁĘGA Monika 1411DĘBICAK3024K 4500:00:1101:45:0803:58:03.5503:58:14.75+01:32:019:096.6
198KOBIAŁKA Irek 1169DĘBICAM4050M 15300:00:1201:45:4303:58:02.1503:58:15.05+01:32:029:096.6
199BRENKUS Piotr 1043BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3065M 15400:00:3401:47:5903:57:42.8003:58:17.55+01:32:049:086.6
200DERCZYŃSKI Marcin 1483ŁÓDŹM5010M 15500:00:4401:44:3603:57:36.4003:58:21.20+01:32:089:086.6
201LUSIO Marcin 1222JAWORZEM4051M 15600:00:3301:48:0003:57:53.0003:58:26.80+01:32:139:086.6
202SZYMCZAK Zbigniew 1388BIEGAB BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM5011M 15700:00:4201:42:1403:58:18.3503:59:00.75+01:32:479:096.5
203WŁODYKA Sławomir 1429PGE Run ObrótSTRZYŻÓWM3066M 15800:00:4101:42:1303:58:25.3003:59:06.40+01:32:539:106.5
204HERMANOWICZ Aneta 1138PZU Sport TeamMALBORKK3025K 4600:00:0801:44:0803:59:02.4503:59:11.15+01:32:589:116.5
205BURY Marek 1053KATOWICEM4052M 15900:00:1601:47:3103:59:26.1003:59:42.75+01:33:299:126.5
206BRZEZIŃSKI Sergiusz 1048Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4053M 16000:00:3301:40:2603:59:52.2004:00:25.65+01:34:129:136.5
207BRZEZIŃSKA Agnieszka 1046Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK409K 4700:00:3401:40:2603:59:51.8504:00:25.85+01:34:129:136.5
208WRÓBLEWSKA Weronika 1442Biegusiem.plPUŁAWYK3026K 4800:00:0301:43:3204:00:25.2504:00:29.20+01:34:169:146.5
209CZEKALSKI Mariusz 1073608129873BIALOBIELM4054M 16100:00:4201:46:4903:59:50.0504:00:32.15+01:34:199:136.5
210TOMCZAK Zbigniew 1399Altom GnieznoGNIEZNOM604M 16200:01:3001:49:4203:59:08.9004:00:39.20+01:34:269:116.5
211JAKUBOWSKI Daniel 1145Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4055M 16300:00:2501:39:0104:00:15.1004:00:40.85+01:34:279:146.5
212MACKO Mariusz 1235Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4056M 16400:00:3901:44:0904:00:36.3004:01:16.20+01:35:039:156.5
213ZIĘBA Bogumił 1463InovaticaŁÓDŹM4057M 16500:00:1601:41:1204:01:03.9504:01:20.90+01:35:079:166.5
214WACŁAWEK Marta 1409Power TrainingPIASTÓWK3027K 4900:00:0601:46:3104:01:16.7504:01:23.05+01:35:109:166.5
215BASIAK Michał 1018Hardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM2028M 16600:00:1501:38:1304:01:33.6504:01:49.60+01:35:369:176.5
216TALIK Monika 1393ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK4010K 5000:00:1001:48:0804:01:40.0004:01:50.65+01:35:379:176.5
217WANDAS Grzegorz 1477WIELICZKAM4058M 16700:00:0801:40:4804:01:47.1504:01:55.65+01:35:429:176.5
218KOWALSKI Mateusz 1189WARSZAWAM2029M 16800:00:3901:40:1504:01:20.6504:01:59.65+01:35:469:166.5
219WIŚNIEWSKA Iwona 1425Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAK3028K 5100:00:1201:44:1104:02:00.7004:02:13.10+01:36:009:186.4
220GAUDEN Piotr 1112SPC/KM UMK ToruńTORUŃM4059M 16900:00:2001:46:1904:03:06.0004:03:26.55+01:37:139:216.4
221TOMASZEWSKI Marek 1398WALLISELLENM3067M 17000:00:4401:44:0504:03:20.8504:04:05.75+01:37:529:216.4
222GOLAS Marcin 1122eXileGDYNIAM4060M 17100:00:3701:43:4704:03:39.5004:04:16.95+01:38:049:226.4
223KOSEL Iwona 1181IŁŻAK4011K 5200:00:4601:52:1304:03:44.5004:04:31.35+01:38:189:226.4
224ŚCIESZKA Mateusz 1389SUCHA BESKIDZKAM3068M 17200:00:2201:50:1104:04:15.6504:04:38.35+01:38:259:236.4
225SZCZEPANIAK Robert 1377wkurw_teamGOLINAM2030M 17300:00:3101:55:1904:04:55.7504:05:26.75+01:39:139:256.4
226WÓJCIK Magdalena 1436KARCZEWK3029K 5300:00:0901:44:3904:05:42.7504:05:52.00+01:39:399:276.3
227CIOSEK Małgorzata 1063WARSZAWAK4012K 5400:00:1301:46:3004:05:59.1004:06:12.65+01:39:599:276.3
228KAWALEC Anna 1162RZESZÓWK3030K 5500:00:0801:55:4004:06:40.5004:06:48.85+01:40:359:296.3
229JASTRZEMBSKI Piotr 411ZGIERZM4061M 17400:00:4301:43:3904:06:19.6004:07:03.30+01:40:509:286.3
230KUŹMA Dorota 1206Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4013K 5600:00:1501:45:1004:06:49.5004:07:05.05+01:40:529:296.3
231MAJSZCZYK Paulina 1236Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3031K 5700:00:1501:48:2104:06:49.5004:07:05.15+01:40:529:296.3
232MIEDZINSKI Piotr 1250MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM5012M 17500:00:0701:41:0004:07:02.8004:07:10.40+01:40:579:306.3
233SIONKOWSKI Maciej 1337Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4062M 17600:00:0401:44:5404:07:52.5504:07:57.40+01:41:449:326.3
234DUDEK Kamila 1479Power TrainingPIASECZNOK3032K 5800:00:5501:51:4504:07:38.4504:08:33.45+01:42:209:316.3
235PODEDWORNY Artur 1303LUTOMIERSKM4063M 17700:00:2701:49:1904:08:13.2504:08:40.75+01:42:279:326.3
236GAWRYSZEWSKI Michał 1113GRANICAM4064M 17800:00:2601:46:2704:08:46.7004:09:13.15+01:43:009:346.3
237NOWAK Piotr 1271RADZYMINM3069M 17900:00:2701:40:2504:09:00.2504:09:27.25+01:43:149:346.3
238PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1302WARSZAWAK4014K 5900:00:1901:45:3804:09:21.3004:09:40.95+01:43:289:356.3
239STANEK Krzysztof 1359GÓRSKOM4065M 18000:00:3701:45:3504:09:47.1504:10:24.50+01:44:119:366.2
240BUK Kamil 1052RZESZÓWM3070M 18100:00:4501:50:2404:10:10.3504:10:55.70+01:44:429:376.2
241BREWCZAK Maciej 1044WARSZAWAM3071M 18200:00:4501:50:3404:10:10.0004:10:55.75+01:44:429:376.2
242MANDZIUK Mateusz 1237KrosSki Remsport / Tomaszów LubelskiTOMASZÓW LUBELSKIM2031M 18300:00:1601:41:3804:11:13.7004:11:30.25+01:45:179:396.2
243KUCZBORSKI Jarosław 1201Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4066M 18400:00:3001:39:0604:11:03.7004:11:33.90+01:45:209:396.2
243KRAIŃSKI Piotr 1042CZELADŹM4066M 18400:00:0801:48:1104:11:25.1004:11:33.90+01:45:209:406.2
245HAŁASA Piotr 1136TOMASZÓW LUB.M4068M 18600:00:1601:41:5504:11:30.6004:11:47.20+01:45:349:406.2
246OPALIŃSKI Tomasz 1276Drużyna WilkaOSTRÓDAM5013M 18700:00:1801:51:2604:11:44.4004:12:02.95+01:45:509:406.2
247KACZMARCZYK Mariusz 1154REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM5014M 18800:01:1001:51:3204:10:52.5504:12:03.15+01:45:509:386.2
248TUCHOWSKA Anna 1402SOSNOWIECK3033K 6000:00:2801:47:5304:11:40.8504:12:09.35+01:45:569:406.2
249WYSZYŃSKI Artur 1474USKISOSNOWIECM3072M 18900:00:2901:47:3904:11:40.4504:12:09.70+01:45:569:406.2
250SAJ Sławomir 1331TRI UnlimitedOSTROŁĘKAM5015M 19000:00:1901:44:5804:12:35.5504:12:55.50+01:46:429:426.2
251SOBULSKI Karol 1355SB SOBOLEPIASECZNOM4069M 19100:00:1201:52:2004:13:17.8504:13:30.75+01:47:179:446.2
252SZCZEŚNIAK Agnieszka 1379SB SOBOLEWARSZAWAK4015K 6100:00:1301:52:0704:13:17.9504:13:30.95+01:47:189:446.2
253JAROCKA Małgorzata 1147Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAK4016K 6200:00:4601:54:1904:12:53.1004:13:39.85+01:47:269:436.2
254GORECKA Aleksandra 1125Biegusiem.plMARKUSZÓWK2012K 6300:00:1801:46:3704:13:37.1504:13:55.15+01:47:429:456.2
255CEGLARZ Jacek 1056BLAZE RUNNERSKIELNAROWAM3073M 19200:00:4401:49:5104:14:31.1504:15:16.00+01:49:039:476.1
256BRZOZOWSKA Paulina 1049Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAK3034K 6400:00:1301:56:3304:15:30.8004:15:44.75+01:49:319:496.1
257KRZEMIŃSKA Agata 1196Bike Equipa SandomierzSANDOMIERZK503K 6500:00:1401:56:3204:15:33.6004:15:47.85+01:49:349:496.1
258BAGIŃSKI Arkadiusz 1007TVN MediaPIASTÓWM3074M 19300:00:4701:54:0104:15:01.4504:15:48.75+01:49:359:486.1
259NOWICKI Jarosław 1273CZECHÓWM4070M 19400:00:3301:44:4504:15:22.7504:15:56.15+01:49:439:496.1
260JĘDREJ Emilia 1149WARSZAWAK4017K 6600:00:1401:50:1504:15:56.2504:16:10.45+01:49:579:506.1
261SOBCZAK Justyna 1475KB WyszkówWYSZKÓWK3035K 6700:00:4501:51:5604:15:29.4504:16:15.15+01:50:029:496.1
262SOBCZAK Daniel 1476KB WyszkówWYSZKÓWM3075M 19500:00:4601:51:4804:15:28.8004:16:15.35+01:50:029:496.1
263BEDNARCZYK Dariusz 1021OSP Świdnik DużyŚWIDNIK DUŻY PIERWSZYM3076M 19600:00:0004:16:48.0004:16:48.00+01:50:359:526.1
264AMBO Rafal 1006R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNM2032M 19700:00:2001:45:3104:17:27.8504:17:48.30+01:51:359:546.1
265PROCHOWSKA Beata 1310OLSZTYNK4018K 6800:00:2001:45:3304:17:28.5004:17:48.75+01:51:359:546.1
266ŁUCZAK Janusz 1226ŁÓDŹM5016M 19800:00:2801:48:4204:17:52.5504:18:21.05+01:52:089:556
267TENDAJ Daniel 1395ŁOMIANKIM5017M 19900:00:4801:52:2404:17:56.3004:18:44.70+01:52:319:556
268BOCEK Sławomir 1034WatahaBOGUCHWAŁAM4071M 20000:00:1701:46:0904:19:23.5004:19:40.80+01:53:279:586
269BORCZ Marcin 1471WATAHAKAŃCZUGAM3077M 20100:00:1801:46:0904:19:22.8004:19:41.40+01:53:289:586
270KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena 1199ŚWIDNIKK3036K 6900:00:1301:56:3804:19:28.3004:19:42.00+01:53:299:586
271SOSZYŃSKA Gosia 1358CzłapaczeWARSZAWAK504K 7000:00:3801:52:5104:19:08.3504:19:47.05+01:53:349:586
272KASKA Krzysztof 1161LEGIONOWOM5018M 20200:00:2101:46:1904:20:34.1504:20:55.30+01:54:4210:016
273PAWLAK Ewa 1288EwarMed/ StreetRunRadom/VegeRunnersRADOMK4019K 7100:00:3101:58:4104:20:26.5504:20:57.55+01:54:4410:016
274KOSNOWSKI Andrzej 1183WARSZAWAM2033M 20300:00:3101:42:3104:20:30.3504:21:02.20+01:54:4910:016
275ŚWIĘCH Adam 1392ZABIEŻKIM4072M 20400:00:5001:51:5604:20:17.8504:21:08.25+01:54:5510:006
276GÓRSKI Tomasz 1130MATKA BIEGNIE Z TYŁUDUCHNICEM4073M 20500:00:3201:48:2204:20:38.1504:21:10.40+01:54:5710:016
277GÓRSKI Łukasz 1129MATKA BIEGNIE Z TYŁUWROCŁAWM3078M 20600:00:3201:48:2204:20:37.6004:21:10.45+01:54:5710:016
278KORDYS Krzysztof 470Zabierzow BiegaZABIERZOWM3079M 20700:00:4101:47:4804:20:38.3504:21:19.90+01:55:0610:016
279SAWICKI Piotr 1332POWER TRAININGWARSZAWAM3080M 20800:00:0301:52:3704:21:44.7004:21:48.00+01:55:3510:046
280CZAJKOWSKI Tomasz 1069WARSZAWAM4074M 20900:00:1801:49:2004:21:43.2504:22:02.10+01:55:4910:046
281RADYK Joanna 1320Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3037K 7200:00:0601:53:3804:22:11.4504:22:17.95+01:56:0510:056
282KAŁOWSKI Irek 1156WARSZAWAM4075M 21000:00:2201:46:2604:21:56.1004:22:18.30+01:56:0510:046
283ZIELAK Aldona 1462WARSZAWAK4020K 7300:00:3301:54:2304:22:02.4504:22:35.60+01:56:2210:046
284PODLASIŃSKI Wojciech 1304Wkurw_TeamPRUSZKÓWM3081M 21100:00:2101:49:2204:22:15.6004:22:36.80+01:56:2310:055.9
285BILCZEWSKA Basia 1030KRAKÓWK3038K 7400:00:2901:58:3304:22:20.2004:22:49.75+01:56:3610:055.9
286OSIECKA-POLLER Aleksandra 1279Trainig LabWARSZAWAK3039K 7500:00:3802:02:4904:22:24.3004:23:02.60+01:56:4910:055.9
287URBAŃSKA Paulina 1406WARSZAWAK3040K 7600:00:3802:02:5004:22:24.5504:23:02.95+01:56:5010:055.9
288WITOWSKA Aleksandra 1428Deloitte Adventure TeamWARSZAWAK2013K 7700:00:0601:52:3704:23:09.4504:23:15.95+01:57:0310:075.9
289FOLTA Katarzyna 1099MIELECK2014K 7800:00:2301:54:0404:22:53.5004:23:17.10+01:57:0410:065.9
290KOTULA Klaudia 1187MIELECK2015K 7900:00:2301:54:1404:22:54.8004:23:17.95+01:57:0510:065.9
291ZIĄBKA Jakub 1461Boat City TeamWARSZAWAM3082M 21200:00:5001:44:4404:22:27.7504:23:18.60+01:57:0510:055.9
292BUTKIEWICZ Mateusz 1055MałosolniNOWA SÓLM2034M 21300:00:1801:56:0304:23:01.6504:23:20.05+01:57:0710:075.9
293DRZAZGA Katarzyna 1084WARSZAWAK3041K 8000:00:2601:55:4304:23:06.2004:23:32.30+01:57:1910:075.9
294DRZAZGA Tomasz 1085WARSZAWAM3083M 21400:00:2601:55:4404:23:05.4504:23:32.40+01:57:1910:075.9
295POLAŃSKA Agnieszka 1306WARSZAWAK3042K 8100:00:3401:51:1004:23:27.2504:24:01.65+01:57:4810:075.9
296WOJTASIK Joanna 1432WARSZAWAK3043K 8200:00:4401:52:1204:24:01.3504:24:45.35+01:58:3210:095.9
297WOJTASIK Adam 1433WARSZAWAM3084M 21500:00:4401:52:1504:24:00.5004:24:45.40+01:58:3210:095.9
298MIERCZYK Agnieszka 1251WARSZAWAK3044K 8300:00:3101:57:2304:25:06.8004:25:37.80+01:59:2410:115.9
299KUKLA Elzbieta 1725PwC Running TeamWARSZAWAK505K 8400:00:2001:57:1404:26:03.2504:26:23.85+02:00:1010:135.9
300ZAWADZKA Agnieszka 1455Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3045K 8500:00:2801:56:4804:26:01.8004:26:30.60+02:00:1710:135.9
301MEBENGA Joanna 1247Boat City TeamLODZK3046K 8600:00:5001:44:4604:25:43.1004:26:34.05+02:00:2110:135.9
302KOŃKA Mariusz 1177CHOJNÓWM4076M 21600:00:1701:52:5804:26:21.5504:26:39.10+02:00:2610:145.9
303BOROWSKI Piotr 1040OTWOCKM3085M 21700:00:5201:52:2104:26:15.2004:27:07.55+02:00:5410:145.9
304KORAB Grzegorz 1179OTWOCKM4077M 21800:00:5201:51:5504:26:21.7504:27:13.80+02:01:0010:145.9
305MIŁOŃ Mariusz 1254RZESZÓWM3086M 21900:00:2401:49:3504:27:06.9004:27:31.25+02:01:1810:165.8
306MIŁOŃ Aleksandra 1253RZESZÓWK2016K 8700:00:2301:50:0304:27:07.5504:27:31.35+02:01:1810:165.8
307BITNER Krystian 1031IWANOWICE MAŁEM3087M 22000:00:1201:52:3004:27:47.8004:28:00.70+02:01:4710:185.8
308GOLEŃ Justyna 1665Monkeys'TeamKRAŚNIKK3047K 8800:00:4201:56:4504:27:58.1004:28:40.75+02:02:2710:185.8
309BINEK Katarzyna 1481Night RunnersPOZNAŃK3048K 8900:00:2501:58:3304:28:24.1504:28:49.65+02:02:3610:195.8
310STAŃCZYK Mateusz 1361WARSZAWAM3088M 22100:00:4401:53:3404:28:06.6504:28:51.35+02:02:3810:185.8
311STASZCZUK Jarosław 1363WATAHABRZEGM4078M 22200:00:3902:00:3704:28:18.9004:28:58.50+02:02:4510:195.8
312SZYMCZAK Wojciech 1387Mocno w Prawo TeamGŁUCHOWOM4079M 22300:00:2101:59:2004:29:06.1004:29:27.90+02:03:1410:215.8
313KOWALEWSKA Kinga 1470WARSZAWAK3049K 9000:00:2201:59:2204:29:06.3504:29:28.75+02:03:1510:215.8
314SADŁOWSKA Magda 1330Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAK3050K 9100:00:1301:57:4004:30:46.5004:31:00.20+02:04:4710:245.8
315SIKORSKA Agnieszka 1336WARSZAWAK3051K 9200:00:3802:02:4004:30:22.7004:31:01.40+02:04:4810:235.8
316WACHOWSKI Piotr 1408KORONOWOM4080M 22400:00:1902:01:4604:31:04.3504:31:24.05+02:05:1110:255.8
317BOREK Paweł 1038KRAKÓWM2035M 22500:00:2001:52:5304:31:16.8504:31:37.25+02:05:2410:265.8
318RĄCZKA Mateusz 1322KOLBUSZOWAM3089M 22600:00:2601:50:0404:31:15.6504:31:42.40+02:05:2910:265.8
319SZANIAWA Marcin 1375OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4081M 22700:00:1602:01:1804:31:29.2504:31:46.05+02:05:3310:265.7
320GRANDE Piotr 1131Drunk WarriorsGDYNIAM3090M 22800:00:4102:01:4704:31:09.6004:31:51.15+02:05:3810:255.8
321STASIŃSKI Paweł 1362Sokólska Grupa BiegowaSZUDZIAŁOWOM3091M 22900:00:4101:44:1804:31:13.7504:31:55.10+02:05:4210:255.8
322HANASIEWICZ Paweł 1137PRZEMYŚLM2036M 23000:00:2001:53:1204:31:36.4004:31:57.15+02:05:4410:265.7
323STAŃCZUK Wojciech 1360Grupa Biegowa CHTMOWARSZAWAM4082M 23100:00:3401:55:0404:31:36.3504:32:10.65+02:05:5710:265.7
324KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1158Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5019M 23200:00:3901:53:4504:31:41.9004:32:21.40+02:06:0810:275.7
325BĄK Bogdan 1020DĘBNOM4083M 23300:00:3401:58:1204:32:46.5504:33:21.30+02:07:0810:295.7
326NOLL-ZAURSKA Malgorzata 1270DZBENINK4021K 9300:00:5002:00:1704:34:10.6004:35:01.00+02:08:4810:325.7
327ZAURSKI Pawel 1454TriUnlimitedDZBENINM4084M 23400:00:5002:00:1504:34:10.9004:35:01.10+02:08:4810:325.7
328MORAWSKA Anna 1256WARSZAWAK601K 9400:00:0901:59:2804:35:12.8504:35:22.60+02:09:0910:355.7
329JUSZCZYK Małgorzata 1152NIEPOŁOMICEK4022K 9500:00:3601:58:2504:34:46.8004:35:23.25+02:09:1010:345.7
330FURMAN Agnieszka 1105OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3052K 9600:00:4302:03:4004:34:43.7004:35:27.00+02:09:1410:345.7
331ADAMIAK Rafał 1005WARSZAWAM3092M 23500:00:3201:54:4204:35:17.6004:35:50.15+02:09:3710:355.7
332MUCHA Jarek 1261xOTWOCKM5020M 23600:00:1401:51:0004:36:14.0504:36:28.95+02:10:1610:375.6
333NASTAZIAK Andrzej 1266KOBYŁKAM5021M 23700:00:4001:52:3704:36:27.3504:37:07.90+02:10:5410:375.6
334MACHTAŁOWICZ Beata 1231ŁÓDŹK3053K 9700:00:2002:01:1004:37:07.4504:37:27.70+02:11:1410:395.6
335MATUSIAK Anna 1242ŁÓDŹK506K 9800:00:0501:59:4604:37:34.2504:37:39.70+02:11:2610:405.6
336KRONIŁOW Piotr 1499WARSZAWAM4085M 23800:00:4802:01:3004:36:53.8504:37:42.45+02:11:2910:395.6
337KOSNO Weronika 1182Night Runners PoznańPOZNAŃK3054K 9900:00:2702:01:0604:38:02.3504:38:30.15+02:12:1710:415.6
338TOMAKA Agnieszka 1397RZESZÓWK3055K 10000:00:0801:59:5104:39:20.7504:39:28.95+02:13:1610:445.6
339CHRÓŚCIAK Paweł 1060TOMICEM3093M 23900:00:3201:57:0504:39:03.6004:39:35.95+02:13:2310:435.6
340WARCHOCKA Ewelina 1412LUBLINK3056K 10100:00:4301:59:0204:39:14.2004:39:57.80+02:13:4410:445.6
341WICZKOWSKA Jolanta 1418WŁOCŁAWEKK4023K 10200:00:0902:00:0904:40:40.7004:40:50.00+02:14:3710:475.6
342WRÓBLEWSKI Borys 1443WARSZAWAM3094M 24000:00:4901:51:5704:40:02.2004:40:51.80+02:14:3810:465.6
343PYDYN Regina 1319ZŁOTÓWK507K 10300:00:3901:59:4504:40:19.9504:40:59.85+02:14:4610:465.6
344WILK Rafał 1422SEKCJA PIASKIPIASKIM4086M 24100:00:2602:01:3304:40:42.8004:41:08.90+02:14:5510:475.6
345PULKOWSKI Dariusz 1317Ostróda RunnersOSTRÓDAM5022M 24200:00:4302:04:1704:40:33.6004:41:17.45+02:15:0410:475.6
346MULKA Urszula 1263LĘDZINYK3057K 10400:00:2302:08:5804:40:54.7004:41:18.20+02:15:0510:485.6
347GĘBICKA Agata 1115Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK3058K 10500:00:2402:01:1604:43:28.3504:43:52.90+02:17:3910:545.5
348WROŃSKI Julian 1441HIAB SPORTS TEAMSTARGARDM3095M 24300:00:2402:01:1004:43:29.1004:43:54.00+02:17:4110:545.5
349STEFANIUK Agnieszka 1366Stargard Ja Sie Nie ŚcigamSTARGATDK3059K 10600:00:2402:01:0804:43:30.3004:43:54.35+02:17:4110:545.5
350BRODECKI Adam 1045WATAHAłączy Nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2037M 24400:00:3801:58:3304:43:19.5504:43:57.65+02:17:4410:535.5
351FREJ Marcin 1102Zabiegani.TVWARSZAWAM3096M 24500:00:1902:07:1204:43:43.2504:44:02.70+02:17:4910:545.5
352KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 1168Unlimited Triathlon TeamKRAKÓWK508K 10700:00:1302:05:1104:43:53.2004:44:07.05+02:17:5410:555.5
353SŁUPIŃSKA Ewa 1346KRAKÓWK3060K 10800:00:1402:05:2004:43:52.7504:44:07.20+02:17:5410:555.5
354SKOWROŃSKA Agnieszka 1340TRZEBNICAK4024K 10900:00:2002:03:1904:44:26.1504:44:46.55+02:18:3310:565.5
355SKOWROŃSKA Milena 1341JacekBiega Running TeamBRUSSELSK3061K 11000:00:2702:06:2504:44:40.1004:45:08.00+02:18:5510:565.5
356DZIEDZIC Joanna 1093KRAKÓWK3062K 11100:00:3702:05:5304:44:50.4004:45:27.55+02:19:1410:575.5
357ZAKRZEWSKI Piotr 1452RZESZÓWM3097M 24600:00:3001:55:1404:45:14.3504:45:44.45+02:19:3110:585.5
358WIŚNIEWSKA Katarzyna 1426Wiśnia TeamWARSZAWAK4025K 11200:00:1002:04:1804:46:53.7004:47:04.05+02:20:5111:025.4
359PAWLIK Anna 1290Ostróda RunnersOSTRÓDAK4026K 11300:00:4402:04:0204:47:15.8504:48:00.10+02:21:4711:025.4
360WEBER Agata 1415JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4027K 11400:00:2802:09:4704:48:03.0504:48:31.05+02:22:1811:045.4
361KOŁACIŃSKA Ewelina 1172Leśne SzychyWARSZAWAK4028K 11500:00:5102:04:5604:48:29.3504:49:20.60+02:23:0711:055.4
362STECYK Natalia 1365Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAK3063K 11600:00:3501:56:4804:49:08.0504:49:43.05+02:23:3011:075.4
363SERKIES Magdalena 1334Boat City TeamŁÓDŹK3064K 11700:00:3102:04:3604:49:56.6004:50:28.55+02:24:1511:095.4
364STOKOWSKI Maciej 1369Boat City TeamŁÓDŹM3098M 24700:00:3102:04:3804:49:57.1504:50:28.85+02:24:1511:095.4
365POSIM Tomasz 1308RYKIM3099M 24800:00:2501:52:2004:50:12.3504:50:37.35+02:24:2411:095.4
366SZCZEPOCKI Andrzej 1378Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4087M 24900:00:0001:59:1804:51:11.0004:51:11.00+02:24:5811:115.4
367ZAWADZKI Piotr 1457WARSZAWAM30100M 25000:00:4902:02:1004:51:09.1004:51:58.60+02:25:4511:115.4
368KĄCKI Piotr 1163WŁOCŁAWEKM5023M 25100:00:0901:52:2504:52:41.0504:52:50.30+02:26:3711:155.3
369KRAWCZYK Jakub 119442 do szczęściaKIELCEM2038M 25200:00:3501:54:0504:52:28.7004:53:04.35+02:26:5111:145.3
370GIL Wojciech 1117WarszawaWARSZAWAM4088M 25300:00:3801:53:0904:53:08.8504:53:47.75+02:27:3411:165.3
371WALKOWSKA Justyna 1469Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4029K 11800:00:2702:05:2404:53:29.8504:53:57.20+02:27:4411:175.3
372BURAK Ewelina 1622KRAŚNIKK3065K 11900:00:4202:00:5104:54:13.5004:54:56.25+02:28:4311:195.3
373SZEWCZYK Katarzyna 1830Monkeys' TeamKRAŚNIKK4030K 12000:00:4202:00:4904:54:13.9004:54:56.65+02:28:4311:195.3
374LEDER Michał 1211Retkinia RunŁÓDŹM4089M 25400:00:1401:54:0704:55:17.9504:55:32.15+02:29:1911:215.3
375BIENIARZ Andrzej 1025CHMIELNIKM4090M 25500:00:4702:07:3504:54:49.4504:55:36.75+02:29:2311:205.3
376BIENIARZ Agata 1027CHMIELNIKK509K 12100:00:4702:07:3504:54:49.1504:55:36.90+02:29:2311:205.3
377MILER Lidia 564Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3066K 12200:00:4302:09:0204:55:00.7004:55:43.95+02:29:3111:205.3
378WOŹNIAK Aleksandra 1435WARSZAWAK3067K 12300:00:1402:07:4904:55:29.0504:55:44.00+02:29:3111:215.3
379WYSMOLIŃSKA Barbara 1446OSIELSKOK4031K 12400:00:1602:08:5904:55:31.8004:55:48.35+02:29:3511:225.3
380WYSMOLIŃSKI Piotr 1447OSIELSKOM4091M 25600:00:1502:08:5904:55:33.0504:55:48.85+02:29:3511:225.3
381LITWIN Tomasz 1219DĘBICAM4092M 25700:00:4002:17:0904:55:09.1504:55:49.15+02:29:3611:215.3
382RZECZKOWSKI Maciej 1329OTWOCKM5024M 25800:00:4102:13:1704:55:30.8504:56:12.70+02:29:5911:215.3
383CZOSTEK Joanna 1074wkurw_teamPIASTOWK5010K 12500:00:1602:06:2604:56:00.9504:56:17.65+02:30:0411:235.3
384KUŚMIERSKI Krzysztof 1204WARSZAWAM5025M 25900:00:4102:13:4304:56:17.5004:56:59.15+02:30:4611:235.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
385GAJOCHA Olga 1108Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3068K 12600:00:3002:09:3304:59:29.2505:00:00.10+02:33:4711:315.2
386MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1260wkurw_teamWĘGRÓWK4032K 12700:00:2902:16:3304:59:31.1505:00:00.25+02:33:4711:315.2
387PAWEŁAS Marta 1285WARSZAWAK3069K 12800:00:1302:01:1505:00:17.5505:00:30.60+02:34:1711:325.2
388DĄBROWSKA Edyta 1077PIASECZNOK3070K 12900:00:4101:52:3605:00:13.1505:00:54.95+02:34:4211:325.2
389ZALEWSKA Adrianna 1453Tri unlimited ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAK2017K 13000:00:2902:05:5805:01:21.3505:01:50.80+02:35:3711:355.2
390KLIMCZAK Urszula 1166MILANÓWEKK2018K 13100:00:2802:05:5905:01:48.4005:02:16.80+02:36:0311:365.2
391MYŚLIŃSKI Tomasz 1264Biegusiem.plRADOMM4093M 26000:00:2402:03:4905:04:03.0005:04:27.55+02:38:1411:415.1
392GŁOWACKA Aleksandra 1119Młody vs StaryLEGIONOWOK4033K 13200:00:1702:15:4505:04:22.2005:04:39.60+02:38:2611:425.1
393GŁOWACKI Andrzej 1120Dowództwo Wojsk Obrony TerytprialnejLEGIONOWOM4094M 26100:00:1702:15:4705:04:22.1505:04:39.95+02:38:2711:425.1
394KUTKOWSKI Jan 1205Hyundai RadomRADOMM30101M 26200:00:2501:58:4105:05:44.9505:06:09.95+02:39:5711:455.1
395DĄBROWSKI Adrian 1079Power TrainingWARSZAWAM2039M 26300:00:0402:10:2905:10:27.3005:10:31.35+02:44:1811:565
396CHROMIK Krzysztof 1059WROCŁAWM30102M 26400:00:2201:59:2805:11:52.7005:12:15.00+02:46:0211:595
397KOSTARSKI Patryk 1185WARSZAWAM4095M 26500:00:3602:17:0305:14:03.9005:14:40.65+02:48:2712:045
397KOSTARSKA Bożena 1184WARSZAWAK4034K 13300:00:3702:17:0405:14:03.6005:14:40.65+02:48:2712:045
399SIARA Marcin 1335Witkowo BiegaWITKOWOM30103M 26600:00:1902:09:2705:15:42.4005:16:02.10+02:49:4912:084.9
400GĄSIOREK Kamila 1114WARSZAWAK3071K 13400:00:1802:07:1505:16:26.1505:16:44.95+02:50:3212:104.9
401PĘKALA Anna 1296ZABRZEK4035K 13500:00:1802:18:0905:19:19.2505:19:37.95+02:53:2512:164.9
402PROKOPOWICZ Anna 1311GLIWICEK3072K 13600:00:1802:18:1105:19:20.0505:19:38.45+02:53:2512:164.9
403PĘDOWSKI Wojciech 12951964GLIWICEM5026M 26700:00:5002:16:5905:20:14.7005:21:05.20+02:54:5212:194.9
404WYDERKA Bartosz 1445GLIWICEM5027M 26800:00:4902:16:5605:20:15.5005:21:05.30+02:54:5212:194.9
405STRASSBERGER Katarzyna 1371Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK5011K 13700:00:4902:16:5605:20:16.3505:21:05.35+02:54:5212:194.9
406PĘDOWSKA Bożena 1294indywidualnieGLIWICEK5012K 13800:00:5002:16:5705:20:15.4505:21:05.50+02:54:5212:194.9
407BURZ Jowita 1054wkurw_teamRZESZÓWK4036K 13900:00:3102:11:5805:22:36.3005:23:08.00+02:56:5512:244.8
408PARADOWSKI Paweł 1283wkurw_teamRZESZÓWM5028M 26900:00:3102:11:5105:22:36.9505:23:08.05+02:56:5512:244.8
409BALCEWICZ Alfred 1010WARSZAWAM2040M 27000:00:4402:09:4905:26:37.6005:27:21.85+03:01:0812:334.8
410ŻALIŃSKA Teresa 1467Jaworzno RunnersJAWORZNOK5013K 14000:00:2302:09:2405:28:32.4505:28:55.95+03:02:4312:384.7
411KWIATKOWSKA Alicja 1207MAŁE LWYGDAŃSKK3073K 14100:00:3702:17:4005:28:48.6505:29:26.30+03:03:1312:384.7
412OŻÓG Dorota 1281CHEŁMK4037K 14200:00:3602:26:4605:52:37.6505:53:13.95+03:27:0113:334.4
413OŻÓG Iwona 1280CHEŁMK4038K 14300:00:3602:26:4605:52:38.5505:53:15.15+03:27:0213:334.4
414DOMARADZKA Małgorzata 1081DUBLINK4039K 14400:00:0602:26:3305:54:58.9505:55:05.25+03:28:5213:394.4
415BORKOWSKA Ewa 1039Wkurw-teamZŁOTOWK602K 14500:00:3702:38:1906:15:12.2006:15:49.85+03:49:3614:254.2
416GOŁĘBSKA Jolanta 1124WĘGLINIECK4040K 14600:00:0502:27:1506:40:38.2006:40:44.10+04:14:3115:243.9
417KLIŚ Tomasz 1167BIELSKO BIALAM30104M 27100:00:4002:38:3107:21:31.4507:22:11.75+04:55:5816:583.5
418REY Andrzej 1324WARSZAWAM4096M 27200:00:4702:48:4607:21:29.8007:22:17.65+04:56:0416:583.5
419MATUSZEWSKI Szymon 1245POZNANM30105M 27300:00:0001:47:59+00:41:158:596.7
RAPACZ Marcin 1321Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM50DNF01:40:18 DNF DNF DNF--
BOGATKIEWICZ Maciej 1036FlorkiWARSZAWAM30DNF02:25:05 DNF DNF DNF--
KOZUBAŁA Paweł 1192ŻÓŁW ULTRAS TEAMWOŁOMINM30DNF02:53:49 DNF DNF DNF--
Znaleziono 422 wynik(ów)