VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2015-05-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
220
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
211
Na trasie:
9

Klasyfikacja: Wszyscy

Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 32km | 39.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6 | Drużynowa

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu32km39.5kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BANACH Bartosz 1HOTEL CZTERY BRZOZYGDANSKM21 000:00:0200:56:4801:17:2501:41:4801:41:50 2:0229.5
2EBERTOWSKI Przemysław 245KING OSCAR HOTE MISTRALGNIEWINOM31 000:00:0200:59:0701:20:3301:44:3201:44:34+00:02:442:0528.7
3RZESZUTEK Piotr 13HOTEL CZTERY BRZOZYSIERAKOWICEM11 000:00:0200:59:0601:20:2901:44:3701:44:39+00:02:492:0528.7
4DERHELD Łukasz 195TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM22 000:00:0300:59:0701:20:3201:44:3801:44:41+00:02:502:0528.7
5STALMIERSKI Piotr 2ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM51 000:00:0200:59:0501:20:3201:44:4401:44:46+00:02:562:0528.6
6POLUS Piotr 233BYDGOSZCZM23 000:00:0600:59:0501:20:2401:44:4201:44:48+00:02:542:0528.7
7SZTURO Rafał 5TTC BULL RACING TEAMLUBICZM32 000:00:0300:59:0501:20:3101:44:5301:44:56+00:03:052:0528.6
8MODERHAK Mateusz 199TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM33 000:00:0400:59:0501:20:2801:44:5301:44:57+00:03:052:0528.6
9RÓŻAŃSKI Michał 7BCT GDYNIAMŁAWA/GDAŃSKM24 000:00:0100:59:0901:20:3401:44:5801:44:59+00:03:102:0528.6
10ZDANOWICZ Mateusz 16HOTEL CZTERY BRZOZYCZŁUCHÓWM25 000:00:0200:59:0701:20:3601:45:2201:45:24+00:03:342:0628.5
11FARION Paweł 4ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM26 000:00:0400:59:0701:20:3101:45:2201:45:26+00:03:342:0628.5
12GUŻ Adrzej 26HOTEL CZTERY BRZOZYGDAŃSKM34 000:00:0401:00:1701:22:1001:46:4301:46:47+00:04:552:0828.1
13SIEDLECKI Maciej 196TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM27 000:00:0501:00:1501:22:0801:47:3601:47:41+00:05:482:0927.9
14WADELSKI Maciej 201AZS WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM28 000:00:1100:58:5901:21:0901:48:0601:48:17+00:06:182:0927.8
15WIŚNIEWSKI Przemysław 232TTC BULL RACING TEAMTORUŃM29 000:00:0701:02:1501:24:1201:49:3801:49:45+00:07:502:1127.4
16LEWANDOWSKI Mateusz 9ACTIVEXTREME GRUPA AMAZIS BIKE TEAMŚCIBORZEM210 000:00:0601:02:2301:24:1401:50:0501:50:11+00:08:172:1227.3
17JUCHNIEWICZ Tomasz 235RETRO ROWERY DUDA TEAMGDYNIAM211 000:00:0601:02:1501:24:1801:50:0501:50:11+00:08:172:1227.3
18BORUCKI Mateusz 39WROCŁAW M212 000:01:2301:10:3701:48:5901:50:22+00:07:112:1027.5
19KLINIEWSKI Maciej 23ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM12 000:00:0401:00:0701:22:1101:50:5401:50:58+00:09:062:1327.1
20BRUNKE Leszek 14HOTEL CZTERY BRZOZYGDAŃSKM41 000:00:0201:02:2201:24:4301:51:2001:51:22+00:09:322:1326.9
21TYSZKIEWICZ Łukasz 191GDAŃSKM42 000:00:1401:02:0701:24:5201:51:3801:51:52+00:09:502:1326.9
22NAJDROWSKI Rafał 106WHEEL BROTHERSGRUDZIADZM43 000:00:0801:02:1501:24:4301:52:0701:52:15+00:10:192:1426.8
23JACKOWSKI Andrzej 72CELLFAST MTB BIKE TEAMSTARA ŁUBIANKAM52 000:00:0901:02:1601:24:4201:52:1101:52:20+00:10:232:1426.7
24WRÓBEL Andrzej 198TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM213 000:00:0601:03:5301:26:5801:52:4801:52:54+00:11:002:1526.6
25ZIELIŃSKI Tomasz 179TORUŃM44 000:01:0601:18:0801:53:3601:54:42+00:11:482:1626.4
26BARAŃSKI Przemysław 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM35 000:00:0701:03:5401:26:5601:53:3801:53:45+00:11:502:1626.4
27JURCZAK Piotr 11AZS WSG BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM214 000:00:0601:03:5501:26:5701:53:5801:54:04+00:12:102:1626.3
28WITOŃSKI Bartosz 8AMSPORTS.PL BYDGOSZCZ BYDGOSZCZM215 000:00:0401:03:5901:27:0601:54:2201:54:26+00:12:342:1726.2
29TYBURSKI Paweł 168FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM36 000:00:1401:04:3001:28:2501:55:0001:55:14+00:13:122:1826.1
30SMOLIŃSKI Artur 148SPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM37 000:00:0401:04:5301:28:3401:55:1001:55:14+00:13:222:1826
31NAPOLSKI Wojciech 107GOLUB-DOBRZYŃM38 000:00:1701:04:4201:28:2301:55:3101:55:48+00:13:432:1826
32GOŁĘBICKI Paweł 241GDAŃSKM39 000:00:1001:28:2801:55:3301:55:43+00:13:452:1826
33STAWIARZ Tomasz 226BIKE TEAM CZŁUCHÓWCZŁUCHÓWM216 000:00:2001:04:3701:28:2101:55:4101:56:01+00:13:532:1825.9
34WNUCZEK Aleksandra 229BARAN CYCLING TEAMOSIELSKOK21 000:00:0201:04:4301:28:3701:55:4301:55:45+00:13:552:1825.9
35LUTOBORSKI Adam 10BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM45 000:00:0501:04:3701:28:3701:55:5201:55:57+00:14:042:1925.9
36DOBROWOLSKI Wojciech 18BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM53 000:00:0501:04:3901:28:3201:55:5401:55:59+00:14:062:1925.9
37DŁUGOSZ Andrzej 53GDAŃSKM310 000:00:3401:05:0401:28:4501:55:5901:56:33+00:14:112:1925.9
38GAWIŃSKI Michał 65FITSERWIS MTB TEAM BYDGOSZCZM46 000:00:1401:04:4401:28:2601:56:1701:56:31+00:14:292:1925.8
39SUŚ Arkadiusz 159BYDZIA POWER BIKE TEAMBYDGOSZCZM311 000:00:3901:04:5701:28:3101:56:2001:56:59+00:14:322:1925.8
40OLSZEWSKI Adam 110GDYNIAM47 000:00:1201:05:2401:29:0601:56:4601:56:58+00:14:582:2025.7
41SKIBA Paweł 238JUSZKOWOM312 000:00:0901:05:2801:29:0801:56:5401:57:03+00:15:062:2025.7
42TORZEWSKI Jacek 167AMSPORTS.PL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM48 000:00:0801:04:5101:28:3101:57:3801:57:46+00:15:502:2125.5
43PRZEKOP Michał 237BLISKA TEAMSUWAŁKIM13 000:00:0601:02:0801:29:1901:57:4601:57:52+00:15:582:2125.5
44WEBER Marek 172WHEEL BROTHERSGRUDZIĄDZM313 000:00:1401:05:2101:28:5901:58:2201:58:36+00:16:342:2225.3
45LEWICKI Łukasz 223KKS MASTERS BRODNICABRODNICAM314 000:00:0801:05:2701:29:3201:58:3901:58:47+00:16:512:2225.3
46SIEWRUK Krzysztof 144BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM315 000:00:3501:07:0301:31:3001:58:5701:59:32+00:17:092:2225.2
47DANA Przemysław 24AZS WSG BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM49 000:00:0701:02:1901:32:0501:59:0901:59:16+00:17:212:2225.2
48SUCHOMSKI Marcin 158KLUB KOLARSKI-WDA ŚWIECIESULNOWOM316 000:00:2001:06:4901:31:2001:59:1401:59:34+00:17:262:2325.2
49STAWICKI Łukasz 154FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM317 000:00:1301:06:5701:31:2901:59:2001:59:33+00:17:322:2325.1
50JANICKI Rafał 74BYDGOSZCZM318 000:00:1201:07:2701:31:5401:59:2001:59:32+00:17:322:2325.1
51MRÓZ Krzysztof 104CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM319 000:00:1001:07:3001:31:5601:59:3501:59:45+00:17:472:2325.1
52MAŃCZAK Adam 189WHEEL BROTHERSGRUDZIĄDZM410 000:00:1501:05:2301:29:4501:59:5202:00:07+00:18:042:2325
53ORŁOWICZ Grzegorz 220CTBIKE.PLŚWIECIEM320 000:00:4701:07:2201:32:1202:00:2902:01:16+00:18:412:2424.9
54BRUDNICKI Dawid 244GOOGLE PRO ACTIVE EYEWEARKOZIEGŁOWYM217 000:00:0901:07:2901:32:3102:01:1102:01:20+00:19:232:2524.8
55PROŚCIŃSKI Jarosław 125SPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM411 000:00:1301:07:2401:32:4502:01:5202:02:05+00:20:042:2624.6
56GÓRA Paweł 67NIE DOTYCZYCHEŁMNO M321 000:00:4801:09:3201:34:0202:02:2202:03:10+00:20:342:2624.5
57KRUSZYŃSKI Kamil 88TTC BULL RACING TEAMTORUŃM322 000:00:3701:09:1801:34:0202:02:3302:03:10+00:20:452:2724.5
58KUCZYŃSKI Robert 93CELLFAST MTB BIKE TEAMPIŁAM412 000:00:3001:07:3801:33:2702:02:4002:03:10+00:20:522:2724.5
59STĘPIEŃ Bogdan 156PKTK LUXTORPEDYNOWY DWÓRM323 000:00:2801:08:2201:34:2102:02:4502:03:13+00:20:572:2724.4
60BUCZAK Przemek 236TTC BULL RACING TEAMKROBIAM324 000:00:2101:08:5101:34:2102:02:5002:03:11+00:21:022:2724.4
61MANTYCKI Paweł 101BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM325 000:00:2101:07:2001:32:3602:02:5602:03:17+00:21:082:2724.4
62FRANCZAK Rafał 210HAPPY RENTBYDGOSZCZM413 000:00:1901:08:5101:34:2202:02:5702:03:16+00:21:092:2724.4
63LEWANDOWSKI Andrzej 94DIABLO-TEAMPOTULICEM54 000:00:3301:09:1901:34:2002:03:3702:04:10+00:21:492:2824.3
64BAUMGART Adam 34ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM414 000:00:5001:09:1301:34:1902:03:5202:04:42+00:22:042:2824.2
65WNUK Sławomir 228CELLFAST MTB BIKE TEAMPIŁAM326 000:00:3001:09:2101:34:2202:04:0902:04:39+00:22:212:2824.2
66SIKORSKI Maciej 145BTDGOSZCZM327 000:00:3001:08:4101:34:1902:04:1002:04:40+00:22:222:2924.2
67SEKRECKI Adam 140ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM415 000:00:1801:07:5201:33:4802:04:2202:04:40+00:22:342:2924.1
68MUZYCZYK Adam 209GDYNIAM416 000:00:2701:09:5001:35:0902:05:0102:05:28+00:23:132:3024
69SIERBIN Adam 213WKTR WAŁCZWAŁCZM328 000:00:1101:35:1802:05:0402:05:15+00:23:162:3024
70SOPOLIŃSKI Wojciech 151SISUBYDGOSZCZM417 000:00:1601:08:5701:34:4802:05:1402:05:30+00:23:262:3024
71NEUMANN Jerzy 194FOGT BIKESSWARZĘDZM61 000:00:2001:10:0501:35:3902:05:2002:05:40+00:23:322:3023.9
72JASIŃSKI Arkadiusz 77DEVICE.PLBYDGOSZCZM329 000:00:3701:11:1401:36:2102:06:0402:06:41+00:24:162:3123.8
73SOBIERAJ Krzysztof 25TTC BULL RACING TEAMTORUŃM55 000:00:3401:09:2401:35:1502:06:1202:06:46+00:24:242:3123.8
74TYSZECKI Krzysztof 227MUSTANG PASŁĘKPASŁĘKM418 000:00:2901:09:3701:36:0702:06:2002:06:49+00:24:322:3123.7
75WAŚKIEWICZ Jarosław 239SRALPE POLSKAGDAŃSKM330 000:00:0601:09:4701:34:5802:06:2702:06:33+00:24:392:3123.7
76ROMANOWSKI Mateusz 134STARE POLEM218 000:00:5601:10:4301:36:4002:06:3602:07:32+00:24:482:3123.7
77NOWACKA Małgorzata 21ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK22 000:00:0301:11:2501:37:0002:06:4402:06:47+00:24:562:3223.7
78KASIERSKI Przemysław 81FITSERWIS MTB TEAM BYDGOSZCZM331 000:00:3401:08:3701:36:2502:07:2202:07:56+00:25:342:3223.6
79IWASZKO Łukasz 211BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM332 000:00:2601:09:3001:36:0702:07:3002:07:56+00:25:422:3323.5
80PIEKARSKI Marek 121SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM419 000:00:1001:11:0201:37:5302:07:3102:07:41+00:25:432:3323.5
81PYSZORA Ireneusz 129CYKLO KWIDZYNGRUDZIĄDZM420 000:00:1901:11:1901:37:4302:07:4602:08:05+00:25:582:3323.5
82JURCZAK Paweł 183AZS WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM219 000:00:1801:11:3601:37:4502:08:4902:09:07+00:27:012:3423.3
83ŻUCHLIŃSKI Adam 240GDYNIAM56 000:00:2501:11:2601:38:0502:08:4902:09:14+00:27:012:3423.3
84RAFALSKA Sabina 216NEXUS TEAMGDYNIAK31 000:00:2201:11:3001:38:0902:08:5302:09:15+00:27:052:3423.3
85STEĆ Roman 155TRZECIEWNICAM421 000:00:1001:11:0801:38:2202:09:0702:09:17+00:27:192:3423.2
86SOBOLEWSKI Sławomir 149BYDGOSZCZM333 000:00:4201:11:1401:38:0002:09:1702:09:59+00:27:292:3523.2
87ZIELIŃSKI Łukasz 177BOŻENKOWOM220 000:00:4001:13:1501:39:3002:09:1702:09:57+00:27:292:3523.2
88SZKUTA Jarek 160100% WITAMINY CBYDGOSZCZM334 000:00:2601:11:1301:38:0602:09:3002:09:56+00:27:422:3523.2
89KALICH Andrzej 78RYPINM335 000:00:1601:11:3601:38:1402:09:3202:09:48+00:27:442:3523.2
90HOPPE Tomasz 190BYDZIA POWER BIKE TEAMBYDGOSZCZM336 000:00:3901:12:2901:42:1402:09:5702:10:36+00:28:092:3523.1
91BIELIŃSKI Bogumił 35BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM337 000:00:2401:11:3101:38:5202:10:1302:10:37+00:28:252:3623
92OSMAŁEK Bartłomiej 114MITUTOYO DEMA PWR TEAMBYDGOSZCZM14 000:00:2201:12:4301:39:3402:10:1402:10:36+00:28:262:3623
93PIOTROWSKI Krzysztof 123PKTK LUXTORPEDYBYDGOSZCZM338 000:00:5801:12:4401:39:5902:11:2802:12:26+00:29:402:3722.8
94PELICHOWSKI Damian 119BEJBOL TEAM PIŁAPIŁAM339 000:00:4201:13:3001:40:4602:11:2802:12:10+00:29:402:3722.8
95ZUPA Wojciech 181SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM57 000:00:3601:12:2701:39:4902:11:3402:12:10+00:29:462:3722.8
96SZULC Wojciech 163KURKUMA-SISU TEAMBYDGOSZCZM422 000:00:1801:12:4701:40:0802:11:5402:12:12+00:30:062:3822.7
97DORSCH Dariusz 55BYDGOSZCZM423 000:00:2001:13:3701:41:1602:12:1502:12:35+00:30:272:3822.7
98LESZCZYŃSKI Kazimierz 15ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM62 000:00:2701:13:5401:41:0802:12:4602:13:13+00:30:582:3922.6
99SZMOŃ Mirosław 161ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM63 000:01:0701:14:1501:42:0902:12:4702:13:54+00:30:592:3922.6
100JOACHIMIAK Dariusz 205BYDGOSZCZM221 000:00:4501:12:2101:39:4302:13:0502:13:50+00:31:172:3922.5
101TIOLURSKI Wiesław 250ZŁOTÓWM58 000:00:0901:14:1101:41:2502:13:1502:13:24+00:31:272:3922.5
102SAGANOWSKI Marcin 138NOWA WIEŚ WIELKAM340 000:00:3801:14:4601:42:5102:13:1502:13:53+00:31:272:3922.5
103KONWIŃSKI Michał 85STREET WORKOUT SOLEC KUJAWSKI SOLEC KUJAWSKIM222 000:00:5001:13:3301:40:4702:13:3802:14:28+00:31:502:4022.4
104JANCZARSKA Marzena 22GDAŃSKK41 000:00:2101:13:4901:41:1102:13:5802:14:19+00:32:102:4022.4
105KLEKOWSKI Adrian 214CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM223 000:00:5601:13:3801:42:3002:14:0702:15:03+00:32:192:4022.4
106GOZIMIRSKI Adam 66MASAZNATELEFON.PLBYDGOSZCZM341 000:00:1701:14:0401:42:1102:14:4802:15:05+00:33:002:4122.3
107NADOLSKI Bartosz 105GOLUB-DOBRZYŃM15 000:00:4301:14:2801:42:2802:14:5902:15:42+00:33:112:4122.2
108GROCHOWSKA Katarzyna 251GRUPA KOLARSKA STAROGARD GDAŃSKIKOŚCIELNA JANIAK23 000:00:2001:13:5901:41:2602:15:1502:15:35+00:33:272:4222.2
109BIELOWICZ Marek 243GDYNIAM342 000:01:0601:17:0101:44:1602:15:3402:16:40+00:33:462:4222.1
110BARTOSZEWICZ Maciej 33BYDGOSZCZM224 000:00:3201:14:5401:42:5302:15:4802:16:20+00:34:002:4222.1
111PAŁASZYŃSKI Jacek 117KONWEKTOR TEAMLIPNOM343 000:01:0301:15:5401:44:1902:16:0002:17:03+00:34:122:4322.1
112FALKOWSKI Michał 58MALBORKM344 000:00:5701:15:3301:43:4602:16:0102:16:58+00:34:132:4322.1
113KOMOROWSKI Andrzej 84INOWROCŁAWM424 000:00:4201:17:2601:44:4102:16:2202:17:04+00:34:342:4322
114OLSZEWSKI Patryk 111BYDGOSZCZM345 000:00:2901:16:1901:44:5102:16:3002:16:59+00:34:422:4322
115FARION Piotr 59DECATHLON FORDONBYDGOSZCZM225 000:01:1101:15:4101:44:1702:17:4802:18:59+00:36:002:4521.8
116TĘCZA Artur 186SOLEC KUJAWSKIM346 000:00:4301:15:0001:44:3102:17:5702:18:40+00:36:092:4521.7
117ŁOBODA Piotr 98JW 1515BYDGOSZ CZYM347 000:01:0201:16:1601:45:1702:18:0102:19:03+00:36:132:4521.7
118KOŚMIEJA Marcin 248TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM348 000:01:1801:17:5001:44:4002:18:4802:20:06+00:37:002:4621.6
119WEBER Emanuel 171FUNBIKE-TSSA-CYCLOHOLICS-CENTRUMROWEROWE.PLTORUŃM425 000:00:4301:15:5201:44:0102:19:1702:20:00+00:37:292:4721.5
120KUCZEWSKI Mateusz 200KRUSZYN KRAJEŃSKIM349 000:00:5901:16:4801:45:2602:19:3602:20:35+00:37:482:4721.5
121RUTKOWSKI Tomasz 136BYDGOSZCZM426 000:01:1301:16:0101:44:3902:19:5902:21:12+00:38:112:4721.4
122GRUSZCZYŃSKA Ewa 68BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZK24 000:00:5301:19:0601:48:2402:20:1402:21:07+00:38:262:4821.4
123BINIAKOWSKI Janusz 36BYDGOSZCZM350 000:00:4901:18:1101:47:2002:20:2002:21:09+00:38:322:4821.4
124DZIEDZIC Grzegorz 57GRUDZIĄDZM226 000:01:1201:19:5701:48:0302:20:3502:21:47+00:38:472:4821.3
125DEPTUŁA Krzysztof 52GDAŃSKM351 000:00:3201:18:3501:48:4302:20:3702:21:09+00:38:492:4821.3
126LICA Krzysztof 96SISU OWB TEAMBYDGOSZCZM59 000:00:3801:16:1101:45:2502:20:4602:21:24+00:38:582:4821.3
127PODGÓRSKI Adam 124RYPINM352 000:00:1701:15:2701:45:2902:20:5202:21:09+00:39:042:4921.3
128RATAJCZAK Paweł 132KORONOWOM227 000:00:4101:18:1901:48:1202:20:5202:21:33+00:39:042:4921.3
129SUCHARSKI Rafał 157BYDGOSZCZM228 000:01:0401:18:2801:48:0902:21:3702:22:41+00:39:492:4921.2
130RAJKOWSKI Michał 184BYDGOSZCZM427 000:00:3101:21:1401:50:1302:22:2002:22:51+00:40:322:5021.1
131KOPER Michał 86CTBIKE.PLBYDGOSZCZM229 000:01:1001:20:4701:50:1102:22:2202:23:32+00:40:342:5021.1
132TAFELSKI Przemysław 206GDAŃSKM353 000:00:5001:19:0301:49:4702:23:1002:24:00+00:41:222:5121
133ZIEMIŃSKA Małgorzata 246AZS WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZK25 000:00:2501:14:2001:46:4002:23:1602:23:41+00:41:282:5120.9
134SKWARCZAK Mariusz 147THORN+FITGDYNIAM230 000:00:5501:20:3001:51:1702:24:2502:25:20+00:42:372:5320.8
135JAŃCZAK Wiesław 192BYDGOSZCZM510 000:00:5401:20:5801:50:3002:24:4002:25:34+00:42:522:5320.7
136MARKOWSKI Jarosław 224ZŁOTÓWM428 000:00:2201:19:3701:50:4802:25:0402:25:26+00:43:162:5420.7
137KABAŃSKI Adam 212GRUDZIĄDZM16 000:00:4901:21:2801:51:3802:25:4102:26:30+00:43:532:5420.6
138KOWALEWSKI Wojciech 87BYDGOSZCZM429 000:00:4801:22:4601:52:5402:26:3602:27:24+00:44:482:5520.5
139SILARSKI Łukasz 222CTBIKE.PLŚWIECIEM430 000:01:0101:21:1501:51:4302:26:4202:27:43+00:44:542:5620.4
140BORKOWSKI Robert 230CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM431 000:00:3201:21:4501:51:4602:26:5102:27:23+00:45:032:5620.4
141PACHOLCZYK Damian 115DECATHLON FORDONNIEMCZM231 000:01:1101:17:4801:47:3802:27:0102:28:12+00:45:132:5620.4
142CZARNECKI Paweł 193TRIODENTAL.PL TCZEWGDAŃSKM354 000:00:2601:21:2701:51:4802:27:1702:27:43+00:45:292:5620.4
143KUCZORSKA Katarzyna 92RUMIAK32 000:00:3901:21:4101:53:0102:27:2902:28:08+00:45:412:5620.3
144KAMIŃSKA Marta 217NEXUS TEAMGDAŃSKK33 000:00:3501:21:4501:53:0402:27:3202:28:07+00:45:442:5720.3
145FUKSIEWICZ Michał 62BYDGOSZCZM432 000:00:4501:21:4001:51:4202:28:5202:29:37+00:47:042:5820.2
146NOWAK Maciej 108SPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM355 000:00:1601:21:3401:53:2502:29:2602:29:42+00:47:382:5920.1
147WEŁNITZ Piotr 174POZNAŃM356 000:00:1101:21:3201:54:0802:30:4602:30:57+00:48:583:0019.9
148FILIPIUK Tomasz 61INOWROCŁAWM433 000:01:0001:23:4201:55:4802:31:0302:32:03+00:49:153:0119.9
149KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 89PROWOMEN MTB TEAMBYDGOSZCZK34 000:00:5201:22:5901:55:1102:31:1702:32:09+00:49:293:0119.8
150PRZYBYLSKI Maciej 126PRZYŁĘKIM434 000:01:0401:24:4601:56:3202:31:4702:32:51+00:49:593:0219.8
151DAMSKI Łukasz 51GABI&KAPIWTELNOM357 000:00:5101:21:2901:53:2302:32:0402:32:55+00:50:163:0219.7
152BLAZUCKI Marcin 37BYDGOSZCZM358 000:00:3901:26:1301:57:0502:32:3102:33:10+00:50:433:0319.7
153MODLIŃSKA Beata 102RUMIAK42 000:00:3501:25:3301:57:3102:33:2502:34:00+00:51:373:0419.6
154SZYNKIEWICZ Janusz 165CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM511 000:00:3701:23:5701:56:5302:33:5102:34:28+00:52:033:0419.5
155BRZOZOWSKI Marcin 42BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM232 000:00:4901:27:1502:00:2802:35:4202:36:31+00:53:543:0619.3
156BRZOZOWSKI Jarosław 41BRZOZAM512 000:00:4601:27:1202:00:2802:35:4702:36:33+00:53:593:0619.3
157PRZYBYŁ Krzysztof 127BYDGOSZCZM233 000:00:3101:27:0001:59:1002:35:5202:36:23+00:54:043:0719.2
158BRUSKI Dawid 40BYDGOSZCZM234 000:00:5001:25:1702:00:1102:35:5902:36:49+00:54:113:0719.2
159ZIELIŃSKI Radosław 178BYDGOSZCZM235 000:00:4001:27:0202:02:5002:36:1802:36:58+00:54:303:0719.2
160STADNICKA Katarzyna 203PRL BMXBYDGOSZCZK35 000:01:1901:27:3302:00:3402:36:2802:37:47+00:54:403:0719.2
161BUDZYŃSKI Witold 43ROWEROWANIE.COMBYDGOSZCZM359 000:01:0901:28:2202:02:3702:39:3502:40:44+00:57:473:1118.8
162CIMACHOWSKI Jakub 46CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM360 000:00:4401:22:3901:59:0002:39:3702:40:21+00:57:493:1118.8
163OLECH Jacek 109ŚWIECIEM435 000:01:1701:27:0802:01:2502:40:3802:41:55+00:58:503:1218.7
164JAKUBOWSKA OLECH Edyta 73ŚWIECIEK43 000:01:1401:27:1202:01:2602:40:4102:41:55+00:58:533:1218.7
165JAKOBSCHE Wojciech 247ŚWIECIEM361 000:01:1901:27:3602:01:1602:40:4702:42:06+00:58:593:1218.7
166KUKOWSKI Jacek 249BYDGOSZCZM362 000:00:5901:31:0502:03:5802:40:5002:41:49+00:59:023:1318.7
167ZAJĄKAŁA Dariusz 202BYDGOSZCZM436 000:00:5801:29:5802:03:0202:41:4502:42:43+00:59:573:1418.5
168GAJEWSKI Marcin 218GRUDZIĄDZM363 000:00:5401:28:1202:02:5402:42:2702:43:21+01:00:393:1418.5
169ROLBIECKI Kamil 133BRT- BIKE ROLBAS TEAMBYDGOSZCZM236 000:00:1201:25:1901:57:4902:42:4402:42:56+01:00:563:1518.4
170HINCZEWSKA Paula 234RETRO ROWERY DUDA TEAMTORUŃK26 000:01:1201:28:4002:04:0202:43:4402:44:56+01:01:563:1618.3
171PATERKA Karolina 242BYDGOSZCZK36 000:00:1201:26:5002:03:3702:44:1102:44:23+01:02:233:1718.3
172KUREK Dariusz 185ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM437 000:00:4801:27:0002:04:2202:44:2502:45:13+01:02:373:1718.2
173WILKOWSKI Krzysztof 175BYDGOSZCZM438 000:01:1401:28:1402:03:2502:44:2602:45:40+01:02:383:1718.2
174STADNICKI Jakub 204PRL BMXBYDGOSZCZM364 000:01:2101:29:1302:05:4602:45:2402:46:45+01:03:363:1818.1
175HEROLD Maciej 207URUBURUM365 000:00:3301:24:2201:59:5602:45:3302:46:06+01:03:453:1818.1
176SZULC Dariusz 208BYDGOSZCZM513 000:01:0201:29:5202:05:5902:46:3702:47:39+01:04:493:1918
177RYŁKO Ernest 137BYDGOSZCZM439 000:00:5301:28:3402:05:0802:46:3802:47:31+01:04:503:1918
178SIECZKA Piotr 142WAŁCZM64 000:00:2401:31:4902:05:5702:46:5402:47:18+01:05:063:2018
179FEDEC Andrzej 60ŻNINM440 000:00:5801:31:0502:06:1702:48:5602:49:54+01:07:083:2217.8
180JANIK Tomasz 75BYDGOSZCZM366 000:00:3101:32:5402:08:1802:49:2102:49:52+01:07:333:2317.7
181WITKOWSKI Tomasz 182POMYSŁ NA LEPSZE ŻYCIE BYDGOSZCZM441 000:02:1701:32:4302:09:3602:49:2902:51:46+01:07:413:2317.7
182URBAN Magdalena 169BYDGOSZCZK27 000:01:0501:31:5402:08:3802:50:3502:51:40+01:08:473:2417.6
183SOWIŃSKI Jakub 187KK TEAMBYDGOSZCZM237 000:01:1001:25:2201:58:2802:50:4202:51:52+01:08:543:2417.6
184PERA Marek 120BYDGOSZCZM367 000:00:4601:31:2002:08:5102:50:4202:51:28+01:08:543:2417.6
185TORZEWSKA Małgorzata 166AMSPORTS.PL BYDGOSZCZBYDGOSZCZK44 000:00:5101:34:1502:10:0602:50:4402:51:35+01:08:563:2417.6
186CYRTA Paweł 47KK TEAMFORDONM238 000:01:0801:33:5602:12:4302:51:5002:52:58+01:10:023:2617.5
187RADTKE Artur 130SOLEC KUJAWSKIM368 000:14:3701:34:1702:10:5602:52:2203:06:59+01:10:343:2617.4
188SIERACKI Krzysztof 143ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM369 000:00:2701:26:3602:10:2402:53:4102:54:08+01:11:533:2817.3
189IDZIŃSKI Paweł 70BYDGOSZCZM370 000:00:2901:34:2802:12:2402:54:2702:54:56+01:12:393:2917.2
190SIDOR Dariusz 141BYDGOSZCZM442 000:01:2401:33:0802:08:1602:54:3402:55:58+01:12:463:2917.2
191OLSZEWSKI Piotr 112SAMOSTRZELM239 000:00:5201:33:1002:09:3202:55:3702:56:29+01:13:493:3017.1
192LEWANDOWSKI Michał 95GRUDZIĄDZM514 000:01:1501:26:5501:59:4802:56:4002:57:55+01:14:523:3217
193KLUNDER Kamil 83KK TEAMBYDGOSZCZM240 000:01:0701:34:1102:12:4502:56:5302:58:00+01:15:053:3217
194KANIEWSKI Andrzej 215BYDGOSZCZM65 000:01:0801:38:1102:15:4802:57:1702:58:25+01:15:293:3216.9
195INSZCZAK Przemysław 71BYDGOSZCZM371 000:01:0901:39:1502:18:3303:04:2303:05:32+01:22:353:4116.3
196PALICKI Tomasz 116ŁOCHOWOM372 000:01:0801:43:0402:21:4903:07:3103:08:39+01:25:433:4516
197RADZIKOWSKI Przemysław 131BYDGOSZCZM443 000:00:3501:34:4502:16:1603:07:5203:08:27+01:26:043:4516
198KALISZEWSKI Daniel 79TRYSZCZYNM444 000:01:0501:46:5402:25:3703:09:0303:10:08+01:27:153:4615.9
199LEWANDOWSKI Romuald 225ZAMOTNIKPOZNAŃM515 000:00:4001:44:4102:26:1903:11:2403:12:04+01:29:363:4915.7
200ZIELIŃSKI Krzysztof 231TORUŃM241 000:01:1701:43:5802:27:0703:12:4303:14:00+01:30:553:5115.6
201ORŁOWICZ Maja 221CTBIKE.PLŚWIECIEK37 000:00:5601:48:0702:28:2203:12:5103:13:47+01:31:033:5115.6
202GALLA Piotr 63MUROWANIECM373 000:00:5701:50:0402:30:2203:14:1203:15:09+01:32:243:5315.4
203CIEŚLUK Piotr 45RIDE YOUR WAY SOLECSOLEC KUJAWSKIM374 000:00:4601:42:1902:26:1103:14:4903:15:35+01:33:013:5315.4
204BŁACHUTA Przemysław 38SADLINKIM242 000:01:0301:49:1502:33:5403:21:4003:22:43+01:39:524:0214.9
205CHMIELECKA Aleksandra 44KWIDZYNK28 000:01:0201:49:1602:33:5403:21:4103:22:43+01:39:534:0214.9
206ZIENTEK Maciej 180SOLEC KUJAWSKIM375 000:00:3801:52:5402:37:4703:28:2403:29:02+01:46:364:1014.4
207ANDRYSIAK Daniel 31BYDGOSZCZM243 000:01:0001:54:0102:42:2203:29:4303:30:43+01:47:554:1114.3
208GARDYZA Jacek 64IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄM445 000:00:5901:51:5402:40:0403:29:5703:30:56+01:48:094:1114.3
209WALCZAK Rafał 170ŁOCHOWOM376 000:01:1101:43:0002:21:4803:31:3503:32:46+01:49:474:1314.2
210SZYMANDERA Paweł 164INOWROCŁAWM17 000:00:4701:16:2002:59:0703:59:3504:00:22+02:17:474:4712.5
211KUBIAK Izabela 91RUMIAK45 000:01:2202:22:5103:16:1704:09:3104:10:53+02:27:434:5912
212JÓŹWIK Andrzej 197TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM244 000:00:0500:51:55+1:1845.7
213SKOTNICKI Dariusz 146BRAKBYDGOSZCZM446 000:07:1702:05:3603:06:31+01:49:064:4312.7
214KANIEWSKI Adam 80KOBYLARNIAM377 000:07:1602:05:3403:06:32+01:49:074:4312.7
215ĆWIKLIŃSKI Sławomir 50FITSERWIS MTB TEAM BYDGOSZCZM378 000:00:1401:12:51+00:16:032:1626.4
216SOPOLIŃSKI Karol 150SISU OWB TEAMWÓJCINM447 000:01:0301:28:49+00:32:012:4621.6
217WOŹNIAK Wojciech 17HOTEL CZTERY BRZOZYGDAŃSKM379 000:00:03   
218TYRBURSKI Mateusz 188FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM245 000:00:15   
219LISEWSKI Wojciech 97BYDGOSZCZM246 000:01:00   
220CZERWIŃSKI Paweł 49BYDGOSZCZM380 000:01:01   
Znaleziono 220 wynik(ów)