VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
101
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
65
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.2km | 8.4km | 12.6km | 16.8km | 21km | 25.2km | 29.4km | 33.6km | 37.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-34 | M18-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap_1
4.2km
Lap_2
8.4km
Lap_3
12.6km
Lap_4
16.8km
Lap_5
21km
Lap_6
25.2km
Lap_7
29.4km
Lap_8
33.6km
Lap_9
37.8km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1ROSAK Marcin 1BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-441M 100:26:4900:54:1601:21:5601:49:3302:17:0102:43:3603:10:4103:38:1504:06:1504:32:44.40 6:279,3
2CZERSKI Krzysztof 13ŁÓDŹM40-442M 200:28:2700:56:3701:24:2301:51:5902:19:3002:47:0503:14:3703:42:4304:11:1704:40:18.95+00:07:346:389,0
3WOJCIECHOWSKA Elżbieta 73PAKOŚĆK35-391K 100:25:2700:51:2901:17:4301:44:2302:11:3202:39:2603:08:4103:39:0904:11:0404:41:29.55+00:08:456:409,0
4CZŁONKOWSKI Krzysztof 3OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-443M 300:27:1500:54:5001:22:4501:50:4902:18:3802:47:1003:15:4403:44:3804:14:5804:44:05.95+00:11:216:438,9
5MACKIEWICZ Dariusz 23AKTYWNY KODEŃKODEŃM45-491M 400:28:3800:56:5201:25:1001:53:1302:21:4802:50:3403:19:1903:48:0504:18:0204:46:32.20+00:13:476:478,8
6BOGACKI Sławek 4TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM45-492M 500:27:0500:54:4101:22:3601:50:3802:18:2902:47:0103:15:5203:45:3604:15:3104:46:42.20+00:13:576:478,8
7MIELECKA Agnieszka 90KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-541K 200:28:3800:57:0501:26:1701:55:4202:25:0402:54:1703:23:4403:52:3704:21:2304:49:27.30+00:16:426:518,7
8WETOSZKA Piotr 5TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM18-341M 600:28:2200:56:4701:25:2401:53:5502:22:5502:51:5303:21:1103:50:3704:20:2904:49:55.40+00:17:116:528,7
9WILCZEK Krzysztof 17CIDRY LATAJOMZĘBOWICEM45-493M 700:29:4400:58:1701:26:3701:54:4102:22:5402:51:1703:20:3903:50:1304:20:2204:50:46.75+00:18:026:538,7
10KOŁODZIEJ Joanna 65STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK50-542K 300:28:2700:57:3801:26:4801:56:1202:25:3602:55:3503:25:4403:54:3304:23:2204:51:30.25+00:18:456:548,7
11HAŁAS Marcin 8CZECHOWICE-DZIEDZICEM35-391M 800:28:5900:57:2501:25:5201:54:1002:22:3902:52:2303:23:1403:53:3004:24:5604:56:26.70+00:23:427:018,5
12LASKOWSKI Mirosław 33LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-541M 900:30:1801:00:2601:29:4201:59:0502:28:0702:58:0203:28:1403:58:2004:27:5604:57:10.10+00:24:257:028,5
13BORKOWSKI Dariusz 35NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-542M 1000:30:1001:00:1701:29:3801:58:5802:28:0202:58:0103:28:1403:59:0304:29:5304:59:56.05+00:27:117:068,4
14ZYCH Witold 31ROGIM50-543M 1100:30:2201:00:3601:30:0301:59:2802:29:1002:59:4703:31:0204:02:3204:33:5405:05:05.20+00:32:207:138,3
15ŻACZEK Władysław 44ANDRESPOLM55-591M 1200:29:4400:59:2901:28:3901:58:0502:27:2902:57:2703:27:4104:00:1604:33:3405:06:01.65+00:33:177:158,3
16LIPIŃSKI Karol 14POGODNI NORDIKOWCY SZCZECINSZCZECINM40-444M 1300:29:5700:59:5201:30:0202:00:0202:30:1303:01:1303:32:4904:05:2704:38:1505:10:58.75+00:38:147:228,1
17PARZYBUT Jan 48POSTEP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-592M 1400:30:1901:00:1001:29:5101:59:4702:30:1203:01:4903:34:0904:07:4604:40:5405:14:12.85+00:41:287:268,1
18FRĄCKOWIAK Krzysztof 2NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-544M 1500:30:2301:00:0701:28:4601:58:3602:29:4303:01:4203:34:2504:07:0904:41:2005:15:14.25+00:42:297:288,0
19SZYMAŃSKI Jacek 29DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-545M 1600:30:3801:00:3301:29:5402:00:1102:31:1203:03:2003:36:1204:09:3204:43:0605:16:03.35+00:43:187:298,0
20MĄDRY Grzegorz 52KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-641M 1700:30:0701:00:2801:31:1102:02:1302:33:3603:04:5603:36:5204:10:3604:43:4805:16:51.80+00:44:077:308,0
21KLUCZYŃSKI Remigiusz 27KIJKOWY KLUB SPORTOWYPAMIĄTKOWOM50-546M 1800:29:5700:59:1201:28:4001:58:3502:29:1903:01:2903:34:5404:08:5104:44:1105:18:04.75+00:45:207:328,0
22GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 37ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM55-593M 1900:32:0401:03:2301:34:2302:05:3402:36:4903:08:2003:40:4704:13:1304:46:1005:18:56.70+00:46:127:337,9
23ŚWISŁOCKI Bogdan 46FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-594M 2000:30:2601:00:2901:30:3402:01:3302:33:4003:05:3903:38:5104:12:5604:46:2205:21:19.70+00:48:357:367,9
24RAKOWIECKI Zbigniew 50FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-595M 2100:30:2401:00:5101:31:3802:02:4502:34:1503:06:2203:39:5304:14:2804:48:1005:21:59.20+00:49:147:377,9
25SZCZUDLIK Małgorzata 76KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 400:30:5101:02:0801:33:4902:05:4502:38:0103:11:0303:44:1304:18:0204:51:0905:24:21.30+00:51:367:417,8
26EFEMBERG Joanna 82TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK45-491K 500:31:4101:03:2801:35:1702:07:2202:39:2903:12:2803:45:4604:19:4304:53:5205:27:54.45+00:55:107:467,7
27OLESZCZUK Teresa 67BARLINEK TO MNIE RUSZABARLINEKK55-591K 600:29:0200:58:3401:28:2601:59:0302:31:2503:06:1603:44:2604:21:2104:56:0205:30:56.65+00:58:127:507,7
28LAJTER Jerzy 614 RUN TEAM PIŁAPIŁAM70+1M 2200:34:2001:07:4701:40:5402:13:4202:46:5303:19:5903:52:4904:25:2304:58:2705:31:58.35+00:59:137:527,6
29MAŚLANKA Iwona 87MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-492K 700:31:0301:02:3101:35:0502:07:5902:40:1103:14:2003:48:1904:23:2904:56:5905:32:02.85+00:59:187:527,6
30CYRUS Bogdan 28SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-547M 2300:30:4001:01:4301:34:1202:07:1702:40:4803:14:1103:48:5704:24:1105:00:2305:35:14.85+01:02:307:567,6
31JÓŹWIAK Marianna 68SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-493K 800:33:5501:07:2001:40:1502:13:1202:45:5603:19:0803:52:0004:26:1505:00:5905:35:15.45+01:02:317:567,6
32CIESIELSKI Jan 18TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM45-494M 2400:30:1901:00:4801:31:3602:03:2902:36:2803:10:4603:48:3204:26:3605:03:2905:36:17.45+01:03:337:587,5
33CHUDZIŃSKI Andrzej 64K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEKOSZALINM70+2M 2500:33:5001:06:5901:39:1802:12:4602:46:1903:19:4003:52:3604:26:1505:02:5505:41:20.90+01:08:368:057,4
34LASOTA Karolina 71JUSTYNÓWK18-341K 900:34:0201:06:3501:39:1502:12:3202:46:2203:21:0003:55:3604:31:0105:06:2105:42:26.25+01:09:418:067,4
35BIEGAŃSKI Jakub 21NORDIC WALKING KIEKRZSUCHY LASM45-495M 2600:31:1601:02:3301:35:0102:08:1202:42:2603:17:1203:54:2304:30:3605:06:2805:42:49.35+01:10:048:077,4
36TOMCZYK Edward 59MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+3M 2700:32:4201:05:5101:38:5802:11:4802:44:3903:18:2803:52:2204:27:0705:04:4605:43:15.60+01:10:318:087,4
37SKIERA Krzysztof 15ŁĄCZĄ NAS PASJEBYDGOSZCZM40-445M 2800:29:4700:59:1901:29:5302:00:1002:33:1403:06:5503:43:0804:21:1905:03:5305:44:42.30+01:11:578:107,3
38JAMRÓZ Mariola 94KIELCEK50-543K 1000:33:1301:06:3901:41:2002:15:3702:50:1203:24:4703:59:5004:34:2805:09:3605:45:31.25+01:12:468:117,3
39WÓJCIK Barbara 102NORDIC WALKING POLANDKRZCZONÓWK60-641K 1100:32:3101:05:3601:39:4502:14:0802:49:3303:26:1904:02:2104:38:4105:14:0505:48:43.25+01:15:588:157,3
40WENDT Jarosław 30POLIPACK TEAM GWESASINOM50-548M 2900:31:3601:03:5901:37:1402:10:3502:44:5203:21:0303:58:3704:37:1705:14:1405:49:46.45+01:17:028:177,2
41MARONDEL Katarzyna 69SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK18-342K 1200:32:5801:06:2801:40:1002:14:2002:49:2603:25:0304:01:0704:37:3405:13:4705:50:30.25+01:17:458:187,2
42GAUDEN Piotr 19TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM45-496M 3000:34:1101:07:4401:42:1802:15:4902:50:5703:26:4404:01:4604:39:4705:15:2905:51:01.65+01:18:178:197,2
43MODZELEWSKA Agnieszka 75OPALENICAK40-442K 1300:33:0801:06:2501:39:5102:14:4302:51:0003:27:3404:04:5504:42:2405:19:1005:54:35.80+01:21:518:247,1
44OLECH Marcin 22GDAŃSKM45-497M 3100:33:3501:07:2401:40:5002:14:5802:48:5503:24:2904:02:3304:41:3205:18:5505:55:37.05+01:22:528:257,1
45KRAWCZYK Jakub 11MORSY KROSNOIWONICZM35-392M 3200:33:0001:05:4701:38:4402:12:2002:47:1503:23:2904:02:2304:42:4905:22:1405:58:48.50+01:26:048:307,1
46MARCHEWKA Andrzej 5413 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICEPRECZÓWM60-642M 3300:33:0101:06:2701:40:4602:15:3702:50:5003:28:2504:05:3704:44:1505:22:3505:59:19.05+01:26:348:307,0
47BRYLIŃSKI Piotr 16NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM45-498M 3400:34:0501:06:4301:39:2602:13:2402:49:1403:26:3204:04:4304:42:4805:20:5505:59:38.50+01:26:548:317,0
48KOZŁOWSKA Karolina 74NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK35-392K 1400:31:4501:04:4001:38:3402:14:3202:50:0503:27:1604:04:4204:45:5205:24:5506:00:23.55+01:27:398:327,0
49RUSINOWICZ Andrzej 62DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+4M 3500:34:1001:07:2001:40:5202:14:1602:49:3503:26:5704:05:4104:45:0705:24:3906:02:37.30+01:29:528:357,0
50PŁACZEK Filip 7BARLINEK TO MNIE RUSZABARLINEKM18-342M 3600:32:3401:04:2301:38:1902:13:1402:50:2103:28:2704:08:2904:49:0705:28:0506:05:27.55+01:32:438:396,9
51PRZYBYLSKI Krzysztof 12OPALENICAM35-393M 3700:34:2001:08:5501:44:3202:20:5602:57:0903:34:1704:12:4804:51:5205:30:5606:07:37.50+01:34:538:426,9
52ŁOPIŃSKI Aleksy 63DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+5M 3800:38:1901:16:3801:54:2802:31:2303:08:4103:46:4004:23:2305:00:1005:37:2006:12:55.30+01:40:108:506,8
53LASOTA Dorota 95JUSTYNÓWK50-544K 1500:32:5401:06:1501:40:0502:14:1002:49:3603:26:4204:07:4404:51:1605:33:0106:15:18.75+01:42:348:536,7
54CZMOCH Marian 58PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM65-691M 3900:33:0401:06:0701:39:3602:13:5202:49:0003:27:1104:06:2604:50:3705:38:1406:18:20.45+01:45:368:576,7
55BERSZTOLC Agnieszka 98NOWI SIEDLCESUTNOK55-592K 1600:36:2601:13:5701:51:1702:27:5503:04:3703:42:1704:20:1504:59:3205:39:5406:19:08.15+01:46:238:596,7
56WIJAS Anna 70Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE/ Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹK18-343K 1700:37:5601:14:4001:50:5402:27:3203:05:3003:43:2004:22:1605:01:4705:42:3206:20:15.65+01:47:319:006,7
57STANKOWSKA Marzena 85KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK45-494K 1800:34:3201:09:3901:45:1502:22:5103:04:2603:44:1404:24:2905:05:3405:44:4706:25:26.20+01:52:419:086,6
58KRUGIOŁKA Grzegorz 10AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM35-394M 4000:30:4401:01:4601:33:0802:05:2302:39:1903:16:5404:29:3605:07:1105:49:5306:30:13.85+01:57:299:146,5
59DUDEK Agnieszka 88MARSZ PO ZDROWIEGRANOWOK45-495K 1900:35:3001:11:0601:47:4802:24:5103:04:0703:44:0404:25:5305:09:0105:52:1806:34:02.55+02:01:189:206,4
60WŁODARCZYK Małgorzata 91PRECZÓWK50-545K 2000:36:5901:14:3001:51:5402:30:4303:10:3703:52:4604:33:2705:14:1805:56:2406:37:05.80+02:04:219:246,4
61BILIK Wojciech 26SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM50-549M 4100:35:4501:12:2201:50:0402:29:0703:11:1403:55:5804:42:0205:27:2906:13:0606:56:03.60+02:23:199:516,1
62WĄTROBA Sebastian 24BEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM45-499M 4200:39:3301:19:5302:00:5002:45:1903:27:1304:12:0404:59:1905:43:0506:26:5307:11:19.70+02:38:3510:135,9
63ŁOZIŃSKA Wioletta 93POŁCZYN-ZDRÓJK50-546K 2100:37:1001:14:3801:53:4602:35:1403:19:5504:05:5904:50:5805:37:3106:23:2407:11:41.35+02:38:5610:135,9
64GEBSKA Ela 100KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK60-642K 2200:37:3601:16:4801:58:2402:41:2903:25:4504:14:0005:02:3405:49:3006:36:4207:22:20.25+02:49:3510:285,7
65MÓRAWSKI Sławomir 45TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-596M 4300:44:0901:29:3002:14:5803:01:2503:48:1504:35:5905:28:0706:18:4107:12:0108:02:10.55+03:29:2611:255,3
KOP Wiesław 47DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-5900:30:37 DNF01:00:24 DNF01:29:53 DNF01:59:18 DNF02:28:49 DNF03:00:33 DNF03:33:59 DNF04:10:46 DNF DNF DNF--
DYWELSKI Marek 36BRAKKOSZALINM55-5900:34:36 DNF01:09:18 DNF01:45:05 DNF02:21:44 DNF02:59:53 DNF03:39:47 DNF04:42:57 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 67 wynik(ów)