VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 67 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 4.2km | Lap_2 8.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 1 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:26:49 | 00:54:16 | |||
2 | BOGACKI Sławek | 4 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | M45-49 | 00:27:05 | 00:54:41 | |||
3 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 3 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M40-44 | 00:27:15 | 00:54:50 | |||
4 | CZERSKI Krzysztof | 13 | ŁÓDŹ | M40-44 | 00:28:27 | 00:56:37 | ||||
5 | WETOSZKA Piotr | 5 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | M18-34 | 00:28:22 | 00:56:47 | |||
6 | MACKIEWICZ Dariusz | 23 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M45-49 | 00:28:38 | 00:56:52 | |||
7 | HAŁAS Marcin | 8 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:28:59 | 00:57:25 | ||||
8 | WILCZEK Krzysztof | 17 | CIDRY LATAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:29:44 | 00:58:17 | |||
9 | KLUCZYŃSKI Remigiusz | 27 | KIJKOWY KLUB SPORTOWY | PAMIĄTKOWO | M50-54 | 00:29:57 | 00:59:12 | |||
10 | SKIERA Krzysztof | 15 | ŁĄCZĄ NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M40-44 | 00:29:47 | 00:59:19 | |||
11 | ŻACZEK Władysław | 44 | ANDRESPOL | M55-59 | 00:29:44 | 00:59:29 | ||||
12 | LIPIŃSKI Karol | 14 | POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN | SZCZECIN | M40-44 | 00:29:57 | 00:59:52 | |||
13 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:23 | 01:00:07 | |||
14 | PARZYBUT Jan | 48 | POSTEP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:30:19 | 01:00:10 | |||
15 | BORKOWSKI Dariusz | 35 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:10 | 01:00:17 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KOP Wiesław | 47 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:30:37 DNF | 01:00:24 DNF | ||||
17 | LASKOWSKI Mirosław | 33 | LKS MILANÓW | KOMARÓWKA PODLASKA | M50-54 | 00:30:18 | 01:00:26 | |||
18 | MĄDRY Grzegorz | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:30:07 | 01:00:28 | |||
19 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 46 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M55-59 | 00:30:26 | 01:00:29 | |||
20 | SZYMAŃSKI Jacek | 29 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-54 | 00:30:38 | 01:00:33 | |||
21 | ZYCH Witold | 31 | ROGI | M50-54 | 00:30:22 | 01:00:36 | ||||
22 | CIESIELSKI Jan | 18 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:30:19 | 01:00:48 | |||
23 | RAKOWIECKI Zbigniew | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M55-59 | 00:30:24 | 01:00:51 | |||
24 | CYRUS Bogdan | 28 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:30:40 | 01:01:43 | |||
25 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 10 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M35-39 | 00:30:44 | 01:01:46 | |||
26 | BIEGAŃSKI Jakub | 21 | NORDIC WALKING KIEKRZ | SUCHY LAS | M45-49 | 00:31:16 | 01:02:33 | |||
27 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 37 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:32:04 | 01:03:23 | |||
28 | WENDT Jarosław | 30 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | M50-54 | 00:31:36 | 01:03:59 | |||
29 | PŁACZEK Filip | 7 | BARLINEK TO MNIE RUSZA | BARLINEK | M18-34 | 00:32:34 | 01:04:23 | |||
30 | KRAWCZYK Jakub | 11 | MORSY KROSNO | IWONICZ | M35-39 | 00:33:00 | 01:05:47 | |||
31 | TOMCZYK Edward | 59 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:32:42 | 01:05:51 | |||
32 | CZMOCH Marian | 58 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | 00:33:04 | 01:06:07 | |||
33 | MARCHEWKA Andrzej | 54 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 00:33:01 | 01:06:27 | |||
34 | BRYLIŃSKI Piotr | 16 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M45-49 | 00:34:05 | 01:06:43 | |||
35 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 64 | K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | KOSZALIN | M70+ | 00:33:50 | 01:06:59 | |||
36 | RUSINOWICZ Andrzej | 62 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:34:10 | 01:07:20 | |||
37 | OLECH Marcin | 22 | GDAŃSK | M45-49 | 00:33:35 | 01:07:24 | ||||
38 | GAUDEN Piotr | 19 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:34:11 | 01:07:44 | |||
39 | LAJTER Jerzy | 61 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:34:20 | 01:07:47 | |||
40 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 12 | OPALENICA | M35-39 | 00:34:20 | 01:08:55 | ||||
DYWELSKI Marek | 36 | BRAK | KOSZALIN | M55-59 | 00:34:36 DNF | 01:09:18 DNF | ||||
42 | BILIK Wojciech | 26 | SAMOTNI WĘDROWCY | KROSNO | M50-54 | 00:35:45 | 01:12:22 | |||
43 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 63 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:38:19 | 01:16:38 | |||
44 | WĄTROBA Sebastian | 24 | BEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:39:33 | 01:19:53 | |||
45 | MÓRAWSKI Sławomir | 45 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | 00:44:09 | 01:29:30 |
Znaleziono 45 wynik(ów)