VII PÓŁMARATON GLIWICKI
VII PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-17
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 646
Wystartowało : 596
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 591
Na trasie : 5
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 7.2km | 11.9km | 16.6km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2.5km7.2km11.9km16.6kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WOLNIK Mateusz 578AKTYWNI LYSKILYSKIM-301M 100:00:022021-10-17 10:00:0600:09:1100:25:3800:42:3300:59:1101:15:08.9501:15:11.00 3:3316,9
2DULINIEC Tomasz 98GNIOTPOL TEAMKURZNIEM-401M 200:00:022021-10-17 10:00:0600:09:1600:25:4600:42:4300:59:3301:15:29.1001:15:31.75+00:00:203:3416,8
3MRACHACZ Piotr 580STUDIO PROJEKTOWE SPARTBYTOMM-201M 300:00:032021-10-17 10:00:0700:09:1100:25:5300:43:0500:59:5501:15:49.8501:15:53.65+00:00:403:3516,7
4TRESKA Piotr 488RUNHOGS TYCHY / SPLA TYCHY / BIEGNEPO230.PLTYCHYM-302M 400:00:022021-10-17 10:00:0600:09:3000:26:1900:43:3201:00:1701:16:25.6001:16:28.30+00:01:163:3716,6
5ROZMUS Norbert 411ZABRZEM-303M 500:00:032021-10-17 10:00:0700:09:4000:27:1000:44:4701:01:5801:17:50.4501:17:53.60+00:02:413:4116,3
6FOLTYN Jakub 110WYTRZYMALI.COACHRUDZINIECM-202M 600:00:042021-10-17 10:00:0800:09:3900:27:0800:44:4601:01:5701:18:53.7001:18:57.95+00:03:443:4416,0
7HARĘŻA Marek 628CZECHOWICE-DZIEDZICEM-304M 700:00:022021-10-17 10:00:0600:09:4100:27:0600:44:4901:02:3201:19:14.4001:19:17.35+00:04:053:4516,0
8IWANCA Leszek 174RYBNIKM-402M 800:00:022021-10-17 10:00:0600:09:4200:27:1000:45:0601:02:5201:19:40.1001:19:42.35+00:04:313:4615,9
9BARTOSIK Sebastian 13FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / MOJŻYSZ TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKIM-305M 900:00:032021-10-17 10:00:0700:09:3900:27:0900:45:0401:02:5001:19:50.3001:19:53.85+00:04:413:4715,9
10WIKTORSKI Mieszko 620TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM-403M 1000:00:032021-10-17 10:00:0700:09:4100:27:0600:45:0501:02:5201:20:04.3001:20:07.75+00:04:553:4715,8
11KAMIŃSKI Dominik 203HARPAGAN SOSNOWIEC - FICOSADĄBROWA GÓRNICZAM-404M 1100:00:202021-10-17 10:00:2400:09:4600:27:4200:45:4301:03:3601:20:19.1501:20:39.30+00:05:103:4815,8
12DENICKI Przemek 93EX TEAMKNURÓWM-306M 1200:00:032021-10-17 10:00:0700:10:0500:27:5800:45:5901:03:5201:20:20.7001:20:23.70+00:05:113:4815,8
13SIKOŃCZYK Miłosz 437RUNNING PERFORMANCEKRAKÓWM-203M 1300:00:022021-10-17 10:00:0600:09:3000:27:2600:46:0401:04:1201:21:28.3501:21:30.65+00:06:193:5115,5
14URBAŃCZYK Karol 496NON STOP TRAILGLIWICEM-307M 1400:00:032021-10-17 10:00:0700:09:3900:27:1400:45:3501:03:5501:21:40.5001:21:44.05+00:06:313:5215,5
15PRZELIORZ Tomasz 400INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM-308M 1500:00:022021-10-17 10:00:0600:09:5900:28:0600:46:4101:04:4901:21:51.4001:21:53.55+00:06:423:5215,5
16GRYCMAN Marek 153LOVE THE PAINTURZA ŚLĄSKAM-405M 1600:00:032021-10-17 10:00:0700:09:5700:27:5300:46:1701:04:3101:22:02.7001:22:05.85+00:06:533:5315,4
17BUCHTA Adam 54KATOWICEM-406M 1700:00:032021-10-17 10:00:0700:09:5800:28:0500:46:3901:04:4801:22:04.5501:22:08.10+00:06:553:5315,4
18BUJNOWSKI Artur 59TL ROW RYBNIKKNURÓWM-309M 1800:00:022021-10-17 10:00:0600:10:0400:27:5900:46:1801:04:3301:22:12.4501:22:15.15+00:07:033:5315,4
19JANCEWICZ Marcin 178STARE BABICEM-204M 1900:00:042021-10-17 10:00:0800:10:0700:28:2600:47:0901:05:3001:22:37.7501:22:42.30+00:07:283:5415,3
20BAGSIK Mateusz 7ŚWIĘTOSZOWICEM-3010M 2000:00:132021-10-17 10:00:1700:10:0200:27:5800:47:0801:05:5201:23:18.0001:23:31.45+00:08:093:5615,2
21GRIMAN Joanna 149MOJŻYSZ TEAM/ERIGORYBNIKK-401K 100:00:032021-10-17 10:00:0700:10:0300:28:1700:47:2401:06:1201:24:05.8501:24:09.50+00:08:563:5915,1
22BIEGUN Marcin 29AKTYWNA PSZCZYNABIELSKO-BIAŁAM-407M 2100:00:032021-10-17 10:00:0700:10:2200:29:1400:48:1701:07:0201:24:35.0501:24:38.85+00:09:264:0015,0
23GRZYWACZ Marcin 162MKS CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM-408M 2200:00:032021-10-17 10:00:0700:10:1900:29:1200:48:1601:07:0201:24:36.0501:24:40.00+00:09:274:0015,0
24FURMANEK Łukasz 114WILCZAM-409M 2300:00:042021-10-17 10:00:0800:10:4400:29:4600:49:0801:07:4801:25:14.4001:25:18.50+00:10:054:0214,9
25OSETEK Paweł 369RADLINIOKI W BIEGUPSZÓWM-3011M 2400:00:042021-10-17 10:00:0800:09:5700:28:1500:47:4701:06:4701:25:20.8501:25:25.00+00:10:114:0214,8
26GORAUS Kamil 141RUN RUN RUNRUDA ŚLĄSKAM-3012M 2500:00:062021-10-17 10:00:1000:10:3100:29:2000:48:5101:07:5001:25:41.2501:25:47.90+00:10:324:0314,8
27JÓZEFIK Dawid 196JKLA JAWORCHRZANÓWM-3013M 2600:00:042021-10-17 10:00:0800:10:3300:29:2700:48:5101:07:4201:25:46.4001:25:51.30+00:10:374:0314,8
28MUSKAŁA Mateusz 343AUGUSTEAMCHORZÓWM-205M 2700:00:042021-10-17 10:00:0800:10:0500:28:2600:47:3801:07:0601:26:06.3001:26:10.85+00:10:574:0414,7
29KOZIARSKI Michał 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM-3014M 2800:00:152021-10-17 10:00:1900:10:3000:29:0300:48:2001:07:3001:26:10.3001:26:25.40+00:11:014:0514,7
30SMITH Kelli 635KEDZIERZYN-KOZLEK-301K 200:00:032021-10-17 10:00:0700:10:2400:29:1900:48:5601:08:1701:26:26.8001:26:30.15+00:11:174:0514,6
31CHYBA Szymon 72KS KROTOSZ KROTOSZYNGLIWICEM-4010M 2900:00:052021-10-17 10:00:0900:10:3400:29:2500:49:1201:08:1701:26:41.8001:26:47.60+00:11:324:0614,6
32CZERNY Tomasz 88AKTYWNE ZABRZEZABRZEM-4011M 3000:00:052021-10-17 10:00:0900:10:2900:29:3000:48:5501:08:0401:26:43.2501:26:48.85+00:11:344:0614,6
33JANOWSKA Michalina 182MOJŻYSZ TEAM / JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK-302K 300:00:042021-10-17 10:00:0800:10:5100:30:0500:49:3401:08:3301:27:05.5501:27:09.65+00:11:564:0714,5
34ZIELIŃSKI Ireneusz 544DKMS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-501M 3100:00:042021-10-17 10:00:0800:10:3000:29:3100:49:1401:08:5101:27:37.1501:27:41.65+00:12:284:0914,4
35BOGATZKI Marek 39CHORZÓWM-3015M 3200:00:052021-10-17 10:00:0900:10:0500:28:3500:48:4701:08:2801:27:50.7001:27:56.30+00:12:414:0914,4
36SPRUTTA Robert 458BYTOMM-3016M 3300:00:052021-10-17 10:00:0900:10:5500:29:5200:49:4101:09:1101:28:01.1501:28:06.75+00:12:524:1014,4
37KLIMA Adam 229RUNHOGS TYCHYTYCHYM-3017M 3400:00:052021-10-17 10:00:0900:10:3000:29:5000:49:4801:09:4001:28:28.9501:28:34.25+00:13:204:1114,3
38PSZCZOŁA Marcin 403BĘDZINM-4012M 3500:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0000:31:1000:51:1301:10:4501:29:06.1501:29:13.30+00:13:574:1314,2
39BROL Dominika 48SIEMIANOWICEK-303K 400:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0100:30:5400:51:0301:10:4401:29:08.5001:29:15.45+00:13:594:1314,2
40HOFFMANN Nikodem 167BIELSKO-BIAŁAM-3018M 3600:00:262021-10-17 10:00:3000:11:2000:31:1400:51:1401:10:4401:29:18.5001:29:44.95+00:14:094:1314,2
41NOWICKI Szymon 361ZABRZEM-3019M 3700:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0000:30:3200:50:4201:10:3101:29:19.6501:29:27.55+00:14:104:1314,2
42STASIKOWSKI Łukasz 463GOŁKOWICEM-3020M 3800:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0100:31:1100:51:3301:11:1401:29:21.1501:29:28.00+00:14:124:1414,2
43WARDZAŁA Michał 501MARATON TEAM WIELICZKAWIELICZKAM-4013M 3900:00:082021-10-17 10:00:1200:10:5800:30:5700:51:1001:11:0101:29:29.8001:29:38.45+00:14:204:1414,1
44GOŁĄBEK Rafał 137MARATON TEAM WIELICZKAWIELICZKAM-4014M 4000:00:082021-10-17 10:00:1200:11:0000:30:5800:51:1101:11:0201:29:30.2501:29:38.75+00:14:214:1414,1
45BIAŁY Kamil 28FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM-3021M 4100:00:092021-10-17 10:00:1300:11:0100:31:0900:51:3001:11:1201:29:34.8001:29:44.10+00:14:254:1414,1
46GRZESIKIEWICZ Mariusz 157GLIWICEM-4015M 4200:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0300:31:1100:51:3101:11:1401:29:34.9501:29:42.70+00:14:264:1414,1
47STĄPOR Sławomir 465TAURONDABROWA GÓRNICZAM-4016M 4300:00:052021-10-17 10:00:0900:11:0500:31:1300:51:3501:11:1701:29:40.8501:29:45.85+00:14:314:1414,1
48KORZUSZNIK Wojciech 241LUXTORPEDA CZERWIONKAMIKOŁÓWM-3022M 4400:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0300:31:1800:51:3801:11:1601:29:43.4501:29:49.70+00:14:344:1514,1
49ŻOŁĄDŹ Piotr 554TEAM ARTIVENTGLIWICEM-3023M 4500:00:092021-10-17 10:00:1300:11:0000:31:0900:51:2901:11:1101:29:43.6001:29:52.70+00:14:344:1514,1
50BAŃBOR Aleksandra 11EX TEAMKNURÓWK-201K 500:00:032021-10-17 10:00:0700:11:0200:30:5800:51:1701:11:1501:29:45.3001:29:48.65+00:14:364:1514,1
51CHOMIK Rafał 70PACEMAKERGLIWICEM-4017M 4600:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0000:31:1000:51:3101:11:1301:29:50.1501:29:56.65+00:14:414:1514,1
52SKOCZEK Jakub 443OTWOCKM-3024M 4700:00:312021-10-17 10:00:3500:11:1200:31:0800:51:2801:11:1501:29:58.1001:30:30.00+00:14:494:1514,1
53DZIDA Dominik 101RUDA ŚLĄSKAM-206M 4800:00:152021-10-17 10:00:1900:11:0500:31:2400:51:4601:11:1201:30:02.2501:30:17.45+00:14:534:1614,1
54FAŁEK Adam 105ŁAMIGNATYMIKOŁÓWM-207M 4900:00:142021-10-17 10:00:1800:10:1200:29:2300:50:2001:10:5001:30:07.2001:30:21.40+00:14:584:1614,0
55PYKA Marek 639CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4018M 5000:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0100:31:1801:01:4601:30:12.7501:30:19.15+00:15:034:1614,0
56OCHMAN Rafał 362OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4019M 5100:00:042021-10-17 10:00:0800:11:0100:31:0300:51:1901:11:1901:30:19.6001:30:24.35+00:15:104:1614,0
57WIECHUŁA Marcin 510GLIWICEM-4020M 5200:00:062021-10-17 10:00:1000:10:0800:29:2800:50:0901:10:3901:30:26.2001:30:32.25+00:15:174:1714,0
58ŁOZIŃSKI Wojciech 287PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻM-208M 5300:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0100:31:1300:51:3001:11:1501:30:35.5001:30:42.55+00:15:264:1714,0
59WYLEŻAŁEK Alina 528GLIWICEK-304K 600:00:102021-10-17 10:00:1400:11:1900:31:2400:51:5301:12:0701:31:27.5001:31:37.60+00:16:184:2013,8
60MASŁOŃ Błażej 315RUDNIK MAŁYM-502M 5400:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0200:31:1000:51:3101:11:3401:31:38.7001:31:46.15+00:16:294:2013,8
61PILNY Karol 387AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM-209M 5500:00:042021-10-17 10:00:0800:10:5100:30:4800:51:4401:11:5901:31:41.3501:31:45.45+00:16:324:2013,8
62PASTWA Piotr 379BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-503M 5600:00:172021-10-17 10:00:2100:11:0900:30:5900:51:2001:11:4001:31:45.8001:32:03.75+00:16:364:2013,8
63GORCZYCKI Arkadiusz 142MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA/RESHAPE RUNNERSBYTOMM-3025M 5700:00:082021-10-17 10:00:1200:11:1800:32:0400:53:0301:13:1701:31:57.0001:32:05.15+00:16:484:2113,8
64GARUS Bartłomiej 124YNO 1ORNONTOWICEM-3026M 5800:00:142021-10-17 10:00:1800:11:1400:31:1600:51:5601:12:2701:32:04.8001:32:19.60+00:16:554:2113,8
65BUJAK Marcin 57RYBNIKM-4021M 5900:00:082021-10-17 10:00:1200:11:0100:31:1100:51:3201:12:1501:32:25.8501:32:34.10+00:17:164:2213,7
66MAJEK Krzysztof 299AUGUSTEAMKATOWICEM-504M 6000:00:082021-10-17 10:00:1200:11:0900:31:3100:52:3301:13:1801:32:29.6001:32:38.40+00:17:204:2213,7
67KONIECZNA Anna 236GLIWICEK-202K 700:00:082021-10-17 10:00:1200:11:0400:31:3700:52:4101:13:2101:32:34.9501:32:43.20+00:17:264:2313,7
68TEKLA Krzysztof 484LĘDZINYM-3027M 6100:00:102021-10-17 10:00:1400:11:0700:31:2300:51:5101:12:2601:32:51.7501:33:02.25+00:17:424:2413,6
69PACOŃ Sebastian 593DAGMACHORZÓWM-4022M 6200:00:022021-10-17 10:00:0600:10:4900:30:5800:51:3701:12:4301:32:52.7001:32:55.25+00:17:434:2413,6
70JAWOREK Jacek 190SPRYTNA BANIA SPONTAN TEAM // JBC365ZABRZEM-3028M 6300:00:132021-10-17 10:00:1700:11:2400:31:5600:52:5101:13:2401:32:55.9001:33:09.25+00:17:464:2413,6
71WRĘCZYCKI Ireneusz 571CHORZÓWM-505M 6400:00:092021-10-17 10:00:1300:11:0000:31:1100:51:3701:12:4001:33:03.3501:33:12.65+00:17:544:2413,6
72WYMYSŁO Andrzej 529RADA MIASTAPIEKARY ŚLĄSKIEM-601M 6500:00:042021-10-17 10:00:0800:11:1400:31:3400:52:4601:13:2801:33:10.8001:33:15.50+00:18:014:2413,6
73MIRONOWICZ Bartlomiej 335GLIWICEM-3029M 6600:00:122021-10-17 10:00:1600:10:5700:31:0900:51:3401:12:4201:33:15.2501:33:27.90+00:18:064:2513,6
74SITEK Krzysztof 439HUTA STARA AM-4023M 6700:00:092021-10-17 10:00:1300:11:1400:31:2600:52:3401:13:3101:33:24.8501:33:34.15+00:18:154:2513,6
75ZALEWSKI Wojciech 534GLIWICEM-4024M 6800:00:252021-10-17 10:00:2900:11:3800:32:2100:53:3501:14:3101:34:04.7501:34:29.95+00:18:554:2713,5
76WIERZCHOWSKI Jędrzej 511SOSNOWIECM-3030M 6900:00:092021-10-17 10:00:1300:11:2100:32:0500:53:4201:14:5701:34:27.9001:34:36.90+00:19:184:2813,4
77KAWELCZYK Robert 219.......CZESTOCHOWAM-506M 7000:00:112021-10-17 10:00:1500:11:2700:31:5600:52:5901:13:5901:34:34.6501:34:45.80+00:19:254:2813,4
78CZAJKOWSKI Paweł 82WIKI&MAKSTYCHYM-4025M 7100:00:102021-10-17 10:00:1400:11:3700:32:2600:54:0301:14:5401:34:39.9501:34:50.75+00:19:314:2913,4
79PUC Paweł 404TRUCHTACZE GZICHÓWBĘDZINM-4026M 7200:00:162021-10-17 10:00:2000:11:1200:31:5300:53:4001:15:0101:34:40.5501:34:56.60+00:19:314:2913,4
80GRZYB Dariusz 158KLEPACZKAM-507M 7300:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0100:31:1200:52:4201:14:1301:34:42.3501:34:49.55+00:19:334:2913,4
81FRANKIEWICZ Artur 111GLIWICEM-3031M 7400:00:082021-10-17 10:00:1200:11:0100:31:2700:52:4201:13:5501:34:42.7001:34:51.35+00:19:334:2913,4
82WACŁAWSKI Jacek 640GLIWICEM-4027M 7500:00:142021-10-17 10:00:1800:11:0700:31:3400:52:5101:14:0701:34:54.9001:35:09.20+00:19:454:2913,3
83RATAJCZAK Aleksander 407LECYMY DURSPIEKARY ŚLĄSKIEM-508M 7600:00:122021-10-17 10:00:1600:11:4000:32:5500:54:2601:15:2201:35:20.3501:35:33.00+00:20:114:3113,3
84LONKA Michał 574PIEKARYŚLĄSKIEM-4028M 7700:00:072021-10-17 10:00:1100:11:4400:32:5900:54:3401:15:3901:35:24.4501:35:31.90+00:20:154:3113,3
85MYNARSKI Sylwester 601DALEKO JESZCZE?BIELSKO-BIAŁAM-4029M 7800:01:232021-10-17 10:01:2700:12:3500:33:3700:55:0001:15:4901:35:34.6501:36:58.25+00:20:254:3113,2
86STRAMA Adam 467PORAJM-4030M 7900:00:122021-10-17 10:00:1600:11:2900:32:2900:54:0601:15:3001:35:35.0001:35:47.05+00:20:264:3113,2
87CIEŚLAK Jacek 74RUDA ŚLĄSKAM-4031M 8000:00:152021-10-17 10:00:1900:12:0400:33:0300:54:4001:15:5001:35:36.9501:35:52.65+00:20:284:3113,2
88BARAŃSKI Rafał 12PIEKARY ŚLĄSKIEM-4032M 8100:00:132021-10-17 10:00:1700:11:3900:32:5500:54:2601:15:2201:35:44.0001:35:57.75+00:20:354:3213,2
89MADEJSKI Sylwester 297CZECHOWICE-DZIEDZICEM-4033M 8200:00:112021-10-17 10:00:1500:11:3300:32:4400:54:5101:16:1501:35:54.3001:36:05.50+00:20:454:3213,2
90MARCINIAK Rafał 3088A.PLGLIWICEM-3032M 8300:00:392021-10-17 10:00:4300:12:1600:33:4600:54:5801:16:0001:35:55.6001:36:35.00+00:20:464:3213,2
91PIKUŁA Jacek 386BIEGNĘ BYLE DOBIECBIERUŃM-4034M 8400:01:132021-10-17 10:01:1700:13:2200:34:4700:55:5301:16:2601:36:01.5001:37:15.35+00:20:524:3313,2
92GALILEJCZYK Mariusz 118CHORZÓWM-2010M 8500:00:362021-10-17 10:00:4000:10:5700:30:4300:52:3701:14:5401:36:05.5001:36:42.05+00:20:564:3313,2
93KWIATKOWSKI Grzegorz 271ŻERNICAM-4035M 8600:00:182021-10-17 10:00:2200:11:1100:31:1000:53:0501:15:2101:36:19.3001:36:37.55+00:21:104:3313,1
94MEKIER Bartek 591BYTOMM-3033M 8700:00:252021-10-17 10:00:2900:12:1100:33:4800:55:3401:16:5101:36:29.4501:36:55.10+00:21:204:3413,1
95KAMIŃSKI Marcin 205KNURÓWM-2011M 8800:00:0001:36:34.8501:36:34.85+00:21:254:3413,1
96GĄSZCZAK Michał 127RUNHOGS TYCHYTYCHYM-3034M 8900:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0100:32:1900:54:3101:16:1501:36:40.6001:36:48.05+00:21:314:3413,1
97KOWOLIK Łukasz 247TAURON TEAMZABRZEM-3035M 9000:00:202021-10-17 10:00:2400:12:2600:34:3700:56:2301:17:0001:36:41.5001:37:02.25+00:21:324:3413,1
98LEPIARCZYK Sławomir 280RYBNIKM-3036M 9100:00:132021-10-17 10:00:1700:11:2800:32:0000:53:5601:15:3801:36:42.8001:36:56.20+00:21:334:3413,1
99HOLONA Maciej 647FORMA WODZISŁAWRYBNIKM-509M 9200:00:142021-10-17 10:00:1800:11:2700:32:1100:54:1401:16:1701:36:47.0001:37:01.20+00:21:384:3513,1
100MIRATYŃSKI Adam 627GLIWICEM-4036M 9300:00:232021-10-17 10:00:2700:12:1800:33:1800:54:4801:16:1601:36:49.2501:37:12.65+00:21:404:3513,1
101GUZY Andrzej 579GLIWICEM-602M 9400:00:042021-10-17 10:00:0800:11:0300:31:4000:53:3901:15:3701:36:49.8501:36:54.10+00:21:404:3513,1
102JASICKI Krzysztof 186RUNHOGS TYCHYTYCHYM-4037M 9500:00:072021-10-17 10:00:1100:11:0000:32:1900:54:3301:16:2701:36:52.9001:37:00.45+00:21:434:3513,1
103MACHURA Arkadiusz 292WOLA JEDLIŃSKAM-4038M 9600:00:102021-10-17 10:00:1400:11:5600:33:5400:55:5401:17:2601:36:53.9001:37:04.40+00:21:444:3513,1
104NOGA Jacek 643TYCHYM-4039M 9700:00:152021-10-17 10:00:1900:11:4700:33:2400:55:4101:17:0201:36:59.7501:37:15.60+00:21:504:3513,1
105MACHOWSKI Dariusz 291ŻURAWICAM-5010M 9800:00:102021-10-17 10:00:1400:11:5400:33:5200:55:5301:17:0701:37:05.5501:37:15.75+00:21:564:3613,0
106MEDES Marcin 319TYCHYM-3037M 9900:00:122021-10-17 10:00:1600:12:1100:33:5300:55:5001:17:1001:37:21.6501:37:34.40+00:22:124:3613,0
107CZYZ Wojciech 89GLIWICEM-4040M 10000:00:172021-10-17 10:00:2100:11:4100:33:0000:55:0101:16:4701:37:29.9501:37:47.50+00:22:214:3713,0
108KAMIŃSKI Jacek 204ROMET FACTORY TEAMGLIWICEM-4041M 10100:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0200:31:1400:53:1801:15:5501:37:32.7501:37:39.60+00:22:234:3713,0
109SZYMAŃSKI Piotr 479BYTOMM-4042M 10200:00:092021-10-17 10:00:1300:11:3000:32:3100:54:4501:16:4601:37:44.5001:37:54.40+00:22:354:3713,0
110MARKOWSKI Przemysław 311PACEMAKER / SZLABANOWCY RUNNING TEAMBYTOMM-3038M 10300:00:102021-10-17 10:00:1400:11:5400:33:5300:55:5301:17:0601:37:51.3501:38:01.75+00:22:424:3812,9
111STAŃCZYK Przemek 462GRUDYNIA WIELKAM-3039M 10400:00:092021-10-17 10:00:1300:12:0300:34:0400:56:1601:18:1701:38:25.2001:38:34.95+00:23:164:3912,9
112WILK Piotr 645GLIWICEM-4043M 10500:00:082021-10-17 10:00:1200:11:5700:33:5500:55:5501:17:2701:38:26.1001:38:34.35+00:23:174:3912,9
113SIEJA Zbyszek 434LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-5011M 10600:00:162021-10-17 10:00:2000:11:5400:33:1000:55:3001:17:3101:38:29.2001:38:45.35+00:23:204:4012,9
114SPYRA Kamil 459SPYROWKASZYMOCICEM-3040M 10700:00:142021-10-17 10:00:1800:11:1600:32:0200:54:5401:17:5301:38:30.0501:38:44.10+00:23:214:4012,9
115TABIŚ Bartosz 611KATOWICEM-3041M 10800:00:202021-10-17 10:00:2400:11:4700:33:4600:55:5501:17:5501:38:38.6001:38:59.40+00:23:294:4012,8
116CZAJKA Tomasz 80JASTRZEBIE-ZDROJM-4044M 10900:00:102021-10-17 10:00:1400:11:5500:33:5400:56:1501:18:1101:38:39.2501:38:50.10+00:23:304:4012,8
117SZEWCZYK Urszula 474GREEN BELT RUNNER TEAMKATOWICEK-402K 800:00:112021-10-17 10:00:1500:11:3400:33:1800:55:2501:17:3301:38:44.2501:38:55.25+00:23:354:4012,8
118DREWNIAK Marcin 638KATOWICEM-2012M 11000:00:222021-10-17 10:00:2600:11:5500:33:4200:55:5201:18:2001:39:14.1001:39:36.50+00:24:054:4212,8
119BIELA Grzegorz 31NIGHT RUNNERS PYSKOWICEZAWADAM-3042M 11100:00:072021-10-17 10:00:1100:11:2600:32:5000:55:3701:17:4901:39:17.1501:39:24.95+00:24:084:4212,8
120NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 352KLESZCZÓWM-4045M 11200:00:182021-10-17 10:00:2200:11:5000:33:2500:55:4301:17:2801:39:23.7001:39:42.35+00:24:144:4212,7
121ZAJĄC Mateusz 531GLIWICEM-4046M 11300:00:202021-10-17 10:00:2400:12:1800:34:2100:56:5601:18:5701:39:24.3501:39:44.45+00:24:154:4212,7
122GIESE Michal 132GLIWICEM-4047M 11400:00:122021-10-17 10:00:1600:12:1000:34:2100:57:0001:18:4401:39:26.7001:39:39.05+00:24:174:4212,7
123BINIENDA Agnieszka 32KOBIETY WATAHYZABRZEK-403K 900:00:252021-10-17 10:00:2900:11:5600:33:4100:55:4001:17:5901:39:31.5501:39:56.80+00:24:224:4212,7
124HYRKIEL Pawel 172IL GATTO RAMPANTERZESZOTARYM-4048M 11500:00:112021-10-17 10:00:1500:11:4600:33:3300:55:5001:17:5301:39:44.3501:39:55.90+00:24:354:4312,7
125MEOSSI Alessandro 321MONAR GRACZEGLIWICEM-2013M 11600:00:212021-10-17 10:00:2500:12:3000:33:2600:55:0801:17:2401:39:46.7501:40:08.60+00:24:374:4312,7
126HYRA Robert 171ZALEW BLACHOWNIABLACHOWNIAM-5012M 11700:00:142021-10-17 10:00:1800:11:5200:33:5100:55:5701:18:1601:40:02.9001:40:17.70+00:24:534:4412,7
127KUŹMA Andrzej 269TEAM ARTIVENTKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2014M 11800:00:222021-10-17 10:00:2600:12:2900:35:1400:57:5101:20:5401:40:02.9501:40:25.35+00:24:544:4412,7
128DABROWSKI Bartosz 90GLIWICEM-3043M 11900:00:582021-10-17 10:01:0200:13:0700:35:3400:58:2101:20:0301:40:03.4001:41:02.25+00:24:544:4412,7
129SZOŁTYSEK Adrian 556PANIÓWKIM-3044M 12000:00:202021-10-17 10:00:2400:11:4500:33:4400:55:4501:17:4901:40:04.7001:40:25.00+00:24:554:4412,7
130MARCZAK Krzysztof 570ŚWIĘTOCHŁOWICEM-5013M 12100:00:132021-10-17 10:00:1700:12:1100:34:0000:56:2501:19:0501:40:06.0501:40:19.80+00:24:574:4412,6
131DZWINCZYK Zbigniew 103RUDA ŚLĄSKAM-4049M 12200:00:202021-10-17 10:00:2400:13:0400:35:3100:58:0001:19:4301:40:06.4001:40:26.50+00:24:574:4412,6
132CHOJNA Zygmunt 69SOCIOS SILESIAPIEKARY ŚLĄSKIEM-603M 12300:00:112021-10-17 10:00:1500:11:3200:33:2300:56:0701:18:4401:40:10.4001:40:21.70+00:25:014:4412,6
133LECHOCKA Patrycja 278INŻYNIERIA BIEGANIA/ EKO-OKNA RUNNERSPSZÓWK-305K 1000:00:132021-10-17 10:00:1700:11:5600:33:5300:56:1301:18:4401:40:11.7001:40:25.40+00:25:024:4412,6
134RAWŁUSZEWICZ Waldemar 408ZABRZEM-5014M 12400:00:212021-10-17 10:00:2500:12:1600:34:1000:56:4901:18:5901:40:14.4001:40:35.60+00:25:054:4512,6
135SKLORZ Marcin 442GLIWICEM-2015M 12500:00:182021-10-17 10:00:2200:11:5000:33:2400:55:4201:17:4101:40:20.2001:40:39.05+00:25:114:4512,6
136WARDZYK Damian 502ZŁOTA MARKAZABRZEM-2016M 12600:00:232021-10-17 10:00:2700:12:3000:33:3200:54:5601:17:3601:40:20.9001:40:43.95+00:25:114:4512,6
137ZAKRZOWSKI Krzysztof 532JAWORZNOM-3045M 12700:00:162021-10-17 10:00:2000:11:4900:33:5000:56:1901:18:4901:40:21.9001:40:38.30+00:25:124:4512,6
138SZCZEPANEK Łukasz 473CHORZÓWM-2017M 12800:00:152021-10-17 10:00:1900:12:0900:33:5400:56:0701:18:2601:40:22.0001:40:37.10+00:25:134:4512,6
139BOHM Mariusz 40MYSŁOWICEM-5015M 12900:00:222021-10-17 10:00:2600:12:3000:34:5000:57:1701:19:2601:40:27.6501:40:49.85+00:25:184:4512,6
140RÓŻAŃSKI Michał 413MIKOŁÓWM-3046M 13000:00:182021-10-17 10:00:2200:12:1800:34:2200:56:5501:19:1401:40:38.0001:40:56.35+00:25:294:4612,6
140WILK Dawid 514PACEMAKERZABRZEM-3046M 13000:00:092021-10-17 10:00:1300:11:5400:33:5400:55:5401:17:5901:40:38.0001:40:47.90+00:25:294:4612,6
142KURCZEK Tomasz 265RUN FOREST RIUM!GLIWICEM-4050M 13200:00:162021-10-17 10:00:2000:12:3400:35:0600:57:2901:19:5001:40:44.9001:41:01.55+00:25:354:4612,6
143SCHAB Bartłomiej 430GLIWICEM-3048M 13300:00:0000:12:5500:34:3700:56:5901:19:3301:40:55.0001:40:55.00+00:25:464:4612,5
144TOCZYDLOWSKI Łukasz 486ROZBIEGANA LIGOTAMIKOŁÓWM-4051M 13400:01:102021-10-17 10:01:1400:13:0700:34:3700:57:0001:19:3901:41:01.5001:42:12.45+00:25:524:4712,5
145RYCHLIK Sebastian 417LISY PUSTYNIKLUCZEM-4052M 13500:00:112021-10-17 10:00:1500:12:2400:35:3300:58:2801:20:3901:41:09.3501:41:21.15+00:26:004:4712,5
146STANISZ Marcin 460NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM-3049M 13600:00:262021-10-17 10:00:3000:12:1000:34:1400:56:4601:19:3501:41:13.5501:41:39.85+00:26:044:4712,5
147JAWOREK Adam 189WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3050M 13700:00:062021-10-17 10:00:1000:11:0000:31:4100:54:2301:17:5201:41:19.8001:41:26.20+00:26:104:4812,5
148KRZANOWSKI Marcin 257OASIS SPORT TEAMZABRZEM-3051M 13800:00:202021-10-17 10:00:2400:12:1700:34:2600:57:1201:19:5601:41:21.3001:41:41.65+00:26:124:4812,5
149JAGIEŁA Michał 177PANIÓWKIM-3052M 13900:00:452021-10-17 10:00:4900:12:1100:33:5600:56:2201:19:0801:41:21.7501:42:07.60+00:26:124:4812,5
150ADAMCZYK Daniel 2NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM-2018M 14000:00:262021-10-17 10:00:3000:12:1000:34:1300:56:4701:19:3601:41:22.6001:41:48.70+00:26:134:4812,5
151KOWALCZYK Jordan 245ZABZREM-3053M 14100:00:282021-10-17 10:00:3200:12:3900:35:0400:57:4301:20:2301:41:24.8001:41:53.50+00:26:154:4812,5
152CIEŚLIK Jarosław 75GLIWICEM-3054M 14200:00:282021-10-17 10:00:3200:12:1900:35:0200:57:3801:20:2801:41:26.2001:41:54.85+00:26:174:4812,5
153NAJWER Tomasz 613KRAPKOWICEM-4053M 14300:00:182021-10-17 10:00:2200:12:1400:34:4100:57:3001:20:0301:41:34.1501:41:52.90+00:26:254:4812,5
154DUDA Jacek 97SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5016M 14400:00:162021-10-17 10:00:2000:11:5000:33:4800:56:1001:19:3801:41:38.6001:41:55.35+00:26:294:4912,5
155NIKODON Paweł 349NIKODON DREAM TEAMGLIWICEM-4054M 14500:00:122021-10-17 10:00:1600:11:4100:32:5600:55:5601:19:3901:41:45.3001:41:58.05+00:26:364:4912,4
156KIDA Marek 221NOWE CHECHLOM-3055M 14600:00:202021-10-17 10:00:2400:12:3000:35:1300:57:4901:21:0801:41:50.4001:42:11.35+00:26:414:4912,4
157KOŚCIELNY Sebastian 242WATAHAZABRZEM-4055M 14700:00:292021-10-17 10:00:3300:12:3900:34:5900:57:4901:20:4401:42:02.4501:42:31.75+00:26:534:5012,4
158PŁONKA Krzysztof 392DKMS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5017M 14800:00:212021-10-17 10:00:2500:12:3000:35:0200:57:4701:20:3801:42:06.4501:42:28.25+00:26:574:5012,4
159IWASZKOWSKI Dawid 175KNUROWM-3056M 14900:00:272021-10-17 10:00:3100:13:1800:35:5500:58:1901:20:5601:42:09.0001:42:36.95+00:27:004:5012,4
160NOREK-CISZAK Beata 353LAKE RUNNERS TYCHYTYCHYK-404K 1100:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3700:35:1400:58:0601:20:5101:42:10.6501:42:29.85+00:27:014:5012,4
161JANECZEK Marek 179GLIWICEM-4056M 15000:00:182021-10-17 10:00:2200:12:4800:35:4000:58:2801:21:0201:42:11.1001:42:29.45+00:27:024:5012,4
162MIECZNIKOWSKI Jacek 329KATOWICEM-4057M 15100:00:092021-10-17 10:00:1300:11:3800:33:0700:55:3701:19:0501:42:15.8001:42:25.45+00:27:064:5012,4
163BRODACKI Paweł 45GLIWICEM-3057M 15200:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3200:35:1400:57:5001:20:4101:42:17.6001:42:36.95+00:27:084:5012,4
164BUŁAWA Grzegorz 60GB-ARCHGLIWICEM-4058M 15300:00:182021-10-17 10:00:2200:12:3100:35:1600:57:5201:20:3601:42:18.0001:42:36.25+00:27:094:5012,4
165NOWAKOWSKI Arek 358GLIWICEM-3058M 15400:00:202021-10-17 10:00:2400:12:2400:34:1700:57:1801:20:4201:42:22.5001:42:43.10+00:27:134:5112,4
166UJMA Michał 494SII RUNNING TEAMGLIWICEM-3059M 15500:00:0000:12:1700:34:0900:56:5801:20:0701:42:24.7001:42:24.70+00:27:154:5112,4
167WOŁOWSKI Lech 633KRAKÓWM-4059M 15600:00:172021-10-17 10:00:2100:12:3400:35:1700:58:0101:20:5401:42:28.6001:42:45.80+00:27:194:5112,4
168SARNECKI Adam 429UJAZDM-3060M 15700:00:262021-10-17 10:00:3000:12:2700:35:1000:57:4701:21:0401:42:38.0001:43:04.25+00:27:294:5112,3
169SZKLORZ Sylwester 581ROZBIEGANA LIGOTAKATOWICEM-5018M 15800:01:112021-10-17 10:01:1500:13:1600:35:2000:58:3801:21:3001:42:40.2501:43:51.40+00:27:314:5112,3
170TYSZKIEWICZ Cuma 492GLIWICEM-4060M 15900:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3100:35:1200:57:5101:20:3901:42:47.1501:43:06.50+00:27:384:5212,3
171BROJA Rafał 47BYTOMM-3061M 16000:00:062021-10-17 10:00:1000:10:4900:34:4700:59:5601:24:2801:42:59.4501:43:05.50+00:27:504:5212,3
172JAROS Marcin 184OPP KATOWICECZELADŹM-3062M 16100:00:292021-10-17 10:00:3300:13:4700:35:5800:58:5601:21:0101:43:04.0001:43:33.80+00:27:554:5312,3
173TISZBIEREK Marek 485GLIWICEM-4061M 16200:00:202021-10-17 10:00:2400:12:3800:35:3900:58:3201:20:5401:43:06.4501:43:27.35+00:27:574:5312,3
174ŻMIJEWSKI Dariusz 551GLIWICEM-5019M 16300:00:432021-10-17 10:00:4700:12:2000:34:1800:57:0301:20:2601:43:09.2501:43:52.90+00:28:004:5312,3
175PAWLACZYK Lesław 380SII RUNNING TEAMKATOWICEM-4062M 16400:00:262021-10-17 10:00:3000:12:2800:34:0000:57:0401:20:1901:43:10.1501:43:36.55+00:28:014:5312,3
176GAWLIK Tomasz 126PSZCZYNAM-4063M 16500:00:362021-10-17 10:00:4000:12:5700:35:4300:59:0701:21:5501:43:11.2001:43:47.85+00:28:024:5312,3
177ŁATKA Łukasz 285PACEMAKERKATOWICEM-3063M 16600:00:172021-10-17 10:00:2100:12:3200:35:1500:57:5101:43:15.7501:43:33.40+00:28:064:5312,3
178WILK Mirosław 515ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4064M 16700:00:222021-10-17 10:00:2600:12:1600:33:5500:56:4801:20:0301:43:18.6001:43:41.15+00:28:094:5312,3
179STAROSTKA Jacek 564PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4065M 16800:00:302021-10-17 10:00:3400:13:4600:38:0401:02:3601:23:2301:43:19.6501:43:50.35+00:28:104:5312,3
180KUBIŚ Mateusz 261JÓZEFINKAWIESZOWAM-2019M 16900:00:162021-10-17 10:00:2000:12:1800:35:1000:57:4801:20:5501:43:20.3501:43:36.85+00:28:114:5312,3
181DZIĄBOR Andrzej 100#BYLEDOMETYBĘDZINM-4066M 17000:00:272021-10-17 10:00:3100:12:5200:35:3800:58:4801:21:3601:43:21.7001:43:49.65+00:28:124:5312,2
182MAZUR Kamil 567PKO BANK POLSKIPIEKARY ŚLĄSKIEM-3064M 17100:00:182021-10-17 10:00:2200:12:3300:35:1700:58:1501:21:3401:43:22.6001:43:41.45+00:28:134:5312,2
183ŻAAK Michał 549ZABRZEM-3065M 17200:00:122021-10-17 10:00:1600:12:0400:34:2600:57:3301:20:5601:43:22.8001:43:35.45+00:28:134:5312,2
184CZAJKA Roman 79GLIWICEM-4067M 17300:00:132021-10-17 10:00:1700:12:0200:34:2300:57:4201:21:1301:43:33.4501:43:46.45+00:28:244:5412,2
185POWROŹNA Mariola 397NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK-405K 1200:00:202021-10-17 10:00:2400:12:3200:34:5200:57:4801:20:5401:43:33.6001:43:54.25+00:28:244:5412,2
186MACYSZYN Waldemar 293GLIWICEPILCHOWICEM-5020M 17400:00:152021-10-17 10:00:1900:12:1600:34:3500:57:3701:21:1501:43:42.0501:43:57.15+00:28:334:5412,2
187GAJDA Patryk 116GDYNIAM-2020M 17500:00:202021-10-17 10:00:2400:12:2900:35:1300:57:5101:21:0901:43:42.5501:44:02.60+00:28:334:5412,2
188BABIUCH Karol 6ŁANY WIELKIEM-3066M 17600:00:232021-10-17 10:00:2700:12:1600:34:5100:57:4801:21:0701:43:48.7501:44:12.60+00:28:394:5512,2
189BOBROWSKA Małgosia 602ROZWADZA PŁYWANIEKRAPKOWICEK-406K 1300:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3200:35:1600:58:0801:21:2401:43:51.5501:44:11.10+00:28:424:5512,2
190KRUK Grzegorz 561PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYCZĘSTOCHOWAM-5021M 17700:00:142021-10-17 10:00:1800:11:5200:33:5100:56:0601:19:4901:43:54.8001:44:08.95+00:28:454:5512,2
191SALASOWICZ Jerzy 427BIEGAM Z ENDOHANUSEKM-604M 17800:00:162021-10-17 10:00:2000:12:4900:35:4200:58:5401:22:1701:43:59.6001:44:16.55+00:28:504:5512,2
192MERES Jarek 323TARNOWSKIE GÓRYM-4068M 17900:00:142021-10-17 10:00:1800:12:1400:34:3300:57:5301:21:2401:44:11.7501:44:26.55+00:29:024:5612,2
193RUSAKOWICZ Sylwia 415GARAGEGYM KRAPKOWICEKRAPKOWICEK-407K 1400:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3300:35:1500:58:0801:21:3501:44:18.2001:44:37.75+00:29:094:5612,1
194NOWACKI Wojciech 354PACEMAKER // WOJTAS BIEGACZ STOPOWICZBYTOMM-3067M 18000:00:172021-10-17 10:00:2100:12:3300:35:1600:57:5201:21:1201:44:25.0501:44:42.35+00:29:164:5612,1
195MOSZ Tomasz 338W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-4069M 18100:00:232021-10-17 10:00:2700:12:5500:35:5100:59:3701:22:5701:44:28.6501:44:51.90+00:29:194:5712,1
196NOWALIŃSKI Grzegorz 360HOLBOX RUNNERSKNURÓWM-3068M 18200:00:252021-10-17 10:00:2900:12:5700:36:1200:59:4801:22:5101:44:37.0501:45:02.25+00:29:284:5712,1
197CHLISTAŁA Jarosław 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA - PĘDZIMY RAZEMGODÓWM-3069M 18300:00:212021-10-17 10:00:2500:12:5600:36:0400:59:4701:23:2301:44:39.5501:45:01.15+00:29:304:5712,1
198WOJTUKIEWICZ Artur 518DHL RUN CLUBGLIWICEM-4070M 18400:00:352021-10-17 10:00:3900:11:5800:33:5000:56:2201:20:5501:45:01.4501:45:36.50+00:29:524:5812,1
199MICHALAK Wojciech 576KTW TEAMWARSZAWAM-3070M 18500:00:232021-10-17 10:00:2700:12:3300:35:0600:58:1801:22:2501:45:01.5501:45:25.10+00:29:524:5812,1
200SALAMON Emil 426OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-3071M 18600:00:142021-10-17 10:00:1800:12:3600:35:1800:58:0201:21:3401:45:02.3001:45:16.35+00:29:534:5812,1
201BUJAK Magdalena 58NIGHT RUNNERS PYSKOWICE / KP LABS42-612K-306K 1500:00:292021-10-17 10:00:3300:12:5700:35:2300:58:4301:22:1401:45:06.3001:45:36.25+00:29:574:5812,0
202GALL Kacper 119KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2021M 18700:00:112021-10-17 10:00:1500:11:5500:34:0400:57:5101:21:2601:45:07.4001:45:18.65+00:29:584:5812,0
203BRODEK Andrzej 46CERTUMGLIWICEM-5022M 18800:00:312021-10-17 10:00:3500:12:5300:35:3300:59:0301:22:5401:45:27.2501:45:59.20+00:30:184:5912,0
204KOMÓR Kinga 235BYTOMK-203K 1600:00:272021-10-17 10:00:3100:12:2500:35:0800:58:5501:23:0801:45:29.5001:45:56.70+00:30:204:5912,0
205ODOSZEWSKI Roman 363OASIS SORT TEAMGLIWICEM-4071M 18900:00:142021-10-17 10:00:1800:11:5500:34:0600:57:3301:21:3701:45:36.0001:45:50.95+00:30:275:0012,0
206WÓJCIK Rafał 525PIEKARY ŚLĄSKIEM-4072M 19000:00:202021-10-17 10:00:2400:12:5200:36:0100:59:4801:23:3001:45:54.0001:46:14.10+00:30:455:0112,0
207DALGIEWICZ Dariusz 91ŁOMIANKIM-605M 19100:00:352021-10-17 10:00:3900:13:0400:36:2001:00:1201:23:5001:45:57.5501:46:32.95+00:30:485:0111,9
208SKOCZEK Michał 573HARD BOX OTWOCKOTWOCKM-3072M 19200:00:362021-10-17 10:00:4000:13:1800:35:5200:59:4101:23:4801:46:06.0501:46:42.25+00:30:575:0111,9
209MAZUR Grzegorz 318PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-5023M 19300:00:252021-10-17 10:00:2900:12:4700:35:3500:59:1901:23:0801:46:16.0001:46:41.50+00:31:075:0211,9
210KASPRZAK Martyna 214GREEN BELT RUNNER TEAMCHORZÓWK-307K 1700:00:372021-10-17 10:00:4100:13:5000:37:4601:01:3701:24:4101:46:16.0501:46:53.55+00:31:075:0211,9
211NITARSKI Patryk 350GLIWICEM-4073M 19400:00:122021-10-17 10:00:1600:12:1100:34:2100:58:0401:22:4101:46:22.5001:46:34.85+00:31:135:0211,9
212RÓWNICKI Marcin 412#BYLEDOMETYBĘDZINM-3073M 19500:00:232021-10-17 10:00:2700:12:3500:35:3600:59:1301:23:1001:46:28.5501:46:52.20+00:31:195:0211,9
213CZAPLA Arkadiusz 83FAT MAMAS SPORTBYTOMM-5024M 19600:00:442021-10-17 10:00:4800:14:0200:37:1801:01:0001:24:2801:46:32.6001:47:17.55+00:31:235:0211,9
214PIZNAL Kamil 391KĘTYM-3074M 19700:00:362021-10-17 10:00:4000:12:3400:35:2100:59:1801:23:2401:46:35.0001:47:11.05+00:31:265:0311,9
215NIESZWIC Terencjusz 348GLIWICEM-2022M 19800:00:292021-10-17 10:00:3300:12:5200:35:3300:59:0001:23:0301:46:35.3001:47:04.30+00:31:265:0311,9
216MARCELA Marcin 307TARNOWSKIE GÓRYM-4074M 19900:00:432021-10-17 10:00:4700:14:0300:37:1801:01:0101:24:2901:46:42.7501:47:26.05+00:31:335:0311,9
217KAWA Mariusz 217SOSNOWIECM-4075M 20000:00:112021-10-17 10:00:1500:11:5500:34:0300:57:4101:22:0601:46:46.2001:46:57.80+00:31:375:0311,9
218KĘDZIORA Łukasz 220NIEZRZESZONYPIEKARY ŚLĄSKIEM-4076M 20100:00:462021-10-17 10:00:5000:13:3800:36:5401:00:4801:24:2201:46:49.9001:47:36.40+00:31:405:0311,9
219NAWROCKI Paweł 344RYBNIKM-5025M 20200:00:162021-10-17 10:00:2000:12:1500:34:4100:59:0201:23:2101:46:50.4501:47:06.45+00:31:415:0311,9
220KULCZYK Adam 264SG SQUADZABRZEM-4077M 20300:00:372021-10-17 10:00:4100:13:1800:36:4101:00:2601:24:2401:46:57.8501:47:34.85+00:31:485:0411,8
221ORDOŃ Bartłomiej 367RYBNIKM-3075M 20400:00:172021-10-17 10:00:2100:12:3300:35:2800:59:2601:23:5301:47:04.7001:47:22.55+00:31:555:0411,8
222BERGER Jurek 25DĄBROWA GÓRNICZAM-5026M 20500:00:072021-10-17 10:00:1100:12:4000:36:0301:00:5201:24:2301:47:06.0501:47:13.95+00:31:575:0411,8
223BIELAK Michał 566PKO BANK POLSKIBYTOMM-3076M 20600:00:382021-10-17 10:00:4200:12:4700:35:3200:59:3801:23:2701:47:07.0501:47:45.80+00:31:585:0411,8
224WAWRZYNIAK Mariusz 505CZERWIONKA-LESZCZYNYM-4078M 20700:00:332021-10-17 10:00:3700:13:5900:37:1301:01:0101:24:4001:47:15.8501:47:49.30+00:32:065:0411,8
225PACZKA Michał 374GLIWICEGLIWICEM-5027M 20800:01:062021-10-17 10:01:1000:13:5300:37:1601:01:1201:25:2701:47:17.4501:48:24.00+00:32:085:0511,8
226KIEŁBASA Artur 223LESZCZYNYM-4079M 20900:00:332021-10-17 10:00:3700:14:0000:37:1301:01:0001:24:4001:47:17.6001:47:51.45+00:32:085:0511,8
227OZYP Mariusz 372GLIWICEM-3077M 21000:00:052021-10-17 10:00:0900:13:1000:36:5801:01:0601:25:0101:47:20.3501:47:25.85+00:32:115:0511,8
228SIDORSKI Robert 433OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4080M 21100:00:172021-10-17 10:00:2100:12:4600:35:4900:59:5601:24:3001:47:20.6501:47:38.55+00:32:115:0511,8
229URBASIK Mariusz 497AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM-5028M 21200:00:202021-10-17 10:00:2400:12:4100:36:1301:00:4601:24:4701:47:21.0501:47:41.50+00:32:125:0511,8
230MARCINIAK Krzysztof 310KS PEREŁECZKIRACIBÓRZM-3078M 21300:00:332021-10-17 10:00:3700:13:3000:37:5001:01:5901:25:4001:47:23.2501:47:56.70+00:32:145:0511,8
231MAJEWSKI Antoni 300BYTOMM-2023M 21400:00:152021-10-17 10:00:1900:12:4900:36:4801:01:5301:26:1101:47:28.2501:47:44.15+00:32:195:0511,8
232MICHALSKI Łukasz 327CZĘSTOCHOWAM-3079M 21500:00:242021-10-17 10:00:2800:12:5300:36:0000:59:5101:23:5801:47:32.5501:47:57.50+00:32:235:0511,8
233CETERA Łukasz 64#HUTATEAMGLIWICEGLIWICEM-3080M 21600:01:122021-10-17 10:01:1600:13:2600:37:1601:00:5101:24:4401:47:37.3501:48:49.35+00:32:285:0611,8
234RUTKOWSKI Michał 416GLIWICEM-3081M 21700:00:242021-10-17 10:00:2800:13:2900:38:0401:02:3201:26:2101:47:44.4501:48:08.85+00:32:355:0611,8
235KLAPETEK Jacek 227HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5029M 21800:00:0000:13:1500:35:5800:59:3701:24:0201:47:55.3501:47:55.35+00:32:465:0611,7
236WIETRZYCKI Mariusz 512GLIWICEM-3082M 21900:00:242021-10-17 10:00:2800:13:0300:35:1900:59:2101:23:1301:47:57.2501:48:21.65+00:32:485:0611,7
237KOPEL Tomasz 562GLIWICEM-4081M 22000:00:462021-10-17 10:00:5000:13:3800:36:5301:00:5201:25:0201:47:58.5001:48:45.25+00:32:495:0711,7
238DZIWAK Dariusz 102TIMOTHYKATOWICEM-3083M 22100:00:272021-10-17 10:00:3100:12:3900:35:4000:59:5401:24:3401:48:03.8501:48:31.25+00:32:545:0711,7
239JANIKOWSKI Michał 181KATOWICEM-4082M 22200:00:402021-10-17 10:00:4400:12:5500:36:0801:00:1901:24:3701:48:15.8001:48:56.00+00:33:065:0711,7
240KANIA Michal 208WARSZAWAM-4083M 22300:00:182021-10-17 10:00:2200:12:3200:35:1600:59:0501:23:5001:48:16.7501:48:34.80+00:33:075:0711,7
241KRAJEWSKI Radosław 251GLIWICEM-3084M 22400:00:212021-10-17 10:00:2500:12:5700:36:0401:00:1701:25:0901:48:21.3001:48:42.40+00:33:125:0811,7
242KANDEFER Michał 207SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3085M 22500:00:272021-10-17 10:00:3100:13:0900:36:5401:01:3201:25:2601:48:27.5001:48:54.55+00:33:185:0811,7
243DOBOSZ Krzysztof 95AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-5030M 22600:00:272021-10-17 10:00:3100:13:2100:37:5101:02:3201:26:5501:48:49.1501:49:16.50+00:33:405:0911,6
244PURCZYŃSKI Jan 405RYBNIKRYBNIKM-5031M 22700:00:352021-10-17 10:00:3900:13:4000:37:4001:02:2401:26:4201:48:55.4501:49:30.45+00:33:465:0911,6
245BATKO Janusz 17GLIWICEM-4084M 22800:00:532021-10-17 10:00:5700:13:0700:37:2701:02:1001:26:2801:48:56.5001:49:49.65+00:33:475:0911,6
246FILIPCZYK Przemysław 109KATOWICEM-4085M 22900:00:282021-10-17 10:00:3200:13:3900:37:5401:02:2901:26:4801:49:02.5001:49:30.75+00:33:535:1011,6
247KACZOR Rafał 568PKO BANK POLSKISOSNOWIECM-4086M 23000:00:282021-10-17 10:00:3200:13:2100:37:5301:02:3601:26:5501:49:06.1001:49:34.15+00:33:575:1011,6
248BĄK-CESARZ Damian 19GLIWICEM-4087M 23100:00:332021-10-17 10:00:3700:14:1900:39:5701:05:0101:28:5801:49:08.0001:49:41.95+00:33:595:1011,6
249OLEŚ-ZDECHLIK Beata 365ŚWIĘTOCHŁOWICEK-308K 1800:00:242021-10-17 10:00:2800:13:1100:36:5501:01:4301:26:1301:49:11.4501:49:36.40+00:34:025:1011,6
250ZAMORA Marek 535PIEKARY ŚL.M-5032M 23200:01:282021-10-17 10:01:3200:13:5000:38:1401:02:5801:27:1101:49:13.3001:50:41.55+00:34:045:1011,6
251MOCEK Roman 337CHUDÓWM-606M 23300:01:112021-10-17 10:01:1500:14:0600:38:0101:02:1401:26:1901:49:14.5501:50:25.60+00:34:055:1011,6
252DREWUSZEWSKI Maciej 6154MPŁAWNIOWICEM-4088M 23400:00:232021-10-17 10:00:2700:13:1700:37:3601:02:3401:26:4601:49:22.6501:49:46.40+00:34:135:1011,6
253SACHNIK Marek 425DYNAMIK SILESIAGLIWICEM-2024M 23500:00:242021-10-17 10:00:2800:12:4100:35:4001:00:2101:25:0501:49:24.3001:49:48.75+00:34:155:1111,6
254PISZCZ Marek 390OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4089M 23600:00:172021-10-17 10:00:2100:12:4700:36:1001:00:5201:26:0101:49:25.7001:49:43.00+00:34:165:1111,6
255GRONDYS Andrzej 152ZATYRANI GMINA PILCHOWICEŻERNICAM-4090M 23700:00:222021-10-17 10:00:2600:12:4500:36:1001:00:5801:25:4301:49:26.0501:49:48.05+00:34:175:1111,6
256BLASZKE Beata 34PACEMAKERGLIWICEK-408K 1900:00:212021-10-17 10:00:2500:13:2200:37:5801:02:3701:27:0101:49:30.6001:49:52.15+00:34:215:1111,6
257WAWRZAK Ryszard 504PACEMAKERGLIWICEM-4091M 23800:00:212021-10-17 10:00:2500:13:2700:37:5801:02:4201:27:0901:49:30.7001:49:52.40+00:34:215:1111,6
258GRZEGORCZYK Wojciech 154#HUTATEAMRUDA ŚLĄSKAM-4092M 23900:01:122021-10-17 10:01:1600:15:1800:40:2301:05:5401:28:2501:49:33.7501:50:46.55+00:34:245:1111,6
259BORYCZKA Szymon 595MIEDZYRZECZEM-4093M 24000:00:542021-10-17 10:00:5800:13:4200:37:3201:01:5601:25:5901:49:37.4001:50:31.45+00:34:285:1111,5
260STELMASZCZYK Konrad 616PANIÓWKIM-2025M 24100:00:502021-10-17 10:00:5400:14:0200:37:1901:01:4401:26:0101:49:38.3501:50:28.65+00:34:295:1111,5
261SEMIK Jakub 432GLIWICEM-3086M 24200:00:372021-10-17 10:00:4100:13:2500:37:4301:02:4201:27:1101:49:44.4501:50:21.70+00:34:355:1211,5
262MACHEJ Marius 290SKOCZÓWM-5033M 24300:00:452021-10-17 10:00:4900:13:4300:37:1301:01:0201:25:3401:49:46.4501:50:31.65+00:34:375:1211,5
263JANOWSKA Karolina 183KB ORLY Z KNUROWKNURÓWK-204K 2000:00:332021-10-17 10:00:3700:12:1900:35:0801:00:0301:25:2201:49:52.6001:50:26.20+00:34:435:1211,5
264KARWOT Piotr 210TEAM REDYNADĘBIEŃSKOM-3087M 24400:00:302021-10-17 10:00:3400:13:2000:37:5201:02:3701:27:0101:49:57.5001:50:27.75+00:34:485:1211,5
265ROSADA Zdzisław 594BIEGAJ Z KS SOŚNICAGLIWICEM-607M 24500:00:262021-10-17 10:00:3000:13:2700:37:5501:02:3401:26:5601:50:14.4501:50:40.90+00:35:055:1311,5
266RYŚ Kamil 421HUTATEAMGLIWICEM-3088M 24600:00:342021-10-17 10:00:3800:13:5800:38:0301:02:4201:26:5801:50:17.0501:50:51.55+00:35:085:1311,5
267RYZIŃSKI Wojciech 423CLONMEL ACCLONMELM-4094M 24700:00:362021-10-17 10:00:4000:13:5000:38:2901:03:4701:27:5101:50:17.7501:50:54.40+00:35:085:1311,5
268RYŚ Dariusz 420HUTATEAMGLIWICEM-4095M 24800:00:242021-10-17 10:00:2800:13:1300:37:3001:02:4701:27:3801:50:19.0001:50:43.70+00:35:105:1311,5
269ANTOSZ Wojciech 5MIZERÓWM-3089M 24900:00:222021-10-17 10:00:2600:13:2300:37:5601:02:3901:27:0201:50:23.8001:50:46.05+00:35:145:1311,5
270WRÓBLEWSKA Ewa 526GLIWICEK-501K 2100:00:282021-10-17 10:00:3200:13:4500:37:3401:02:0601:27:0401:50:37.3501:51:05.40+00:35:285:1411,4
271ŁOZIŃSKI Jerzy 288PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻM-4096M 25000:00:252021-10-17 10:00:2900:12:5100:36:0601:00:4501:26:2401:50:42.9001:51:08.70+00:35:335:1411,4
272KŁYSZ Bartek 231SEGIECKI NINJABYTOMM-3090M 25100:01:042021-10-17 10:01:0800:13:1000:35:3600:59:5101:24:3001:50:47.3001:51:52.15+00:35:385:1511,4
273GĘBCZYŃSKI Paweł 128GO4ITGLIWICEM-4097M 25200:00:222021-10-17 10:00:2600:13:1900:37:3701:02:4001:27:2301:50:52.7501:51:15.50+00:35:435:1511,4
274PALKA Dominik 377CHRZANÓWM-4098M 25300:01:012021-10-17 10:01:0500:14:2300:38:5701:03:2601:27:4601:50:54.0001:51:55.60+00:35:455:1511,4
275MUSIL Mike 341ENDURANCE TEAMBYTOMM-5034M 25400:00:222021-10-17 10:00:2600:13:2400:37:4301:02:4301:27:1601:51:03.3001:51:25.75+00:35:545:1511,4
276KOBIERSKI Szymon 610EMPIRUDA ŚLĄSKAM-4099M 25500:00:302021-10-17 10:00:3400:13:1700:37:5001:02:1701:26:5801:51:03.5001:51:33.60+00:35:545:1511,4
277HRYNISZYN Mariusz 170ZABRZEM-3091M 25600:00:362021-10-17 10:00:4000:14:2600:38:3901:03:3801:28:1501:51:07.9501:51:44.90+00:35:595:1511,4
278GAŁECZKA Michał 120GLIWICEM-3092M 25700:00:312021-10-17 10:00:3500:13:3700:38:2801:03:3901:28:3701:51:10.8501:51:42.15+00:36:015:1611,4
279ZALESKI Arkadiusz 533GLIWICEM-5035M 25800:00:292021-10-17 10:00:3300:13:0000:37:0101:01:5601:26:4901:51:11.0501:51:40.55+00:36:025:1611,4
280GROCHOT Arkadiusz 150KRAKOWM-2026M 25900:00:242021-10-17 10:00:2800:12:2900:35:3201:00:2601:26:1101:51:13.8001:51:37.85+00:36:045:1611,4
281LUBICKI Wojciech 283DBSZABRZE, POW. ZABRZEM-5036M 26000:00:222021-10-17 10:00:2600:13:2300:37:5801:02:3901:27:1001:51:14.4501:51:36.85+00:36:055:1611,4
282ŻABICKI Mariusz 550X-REHAB GLIWICKIE CENTRUM REHABILITACJIGLIWICEM-40100M 26100:00:232021-10-17 10:00:2700:12:5800:36:5901:01:5301:26:5901:51:15.7001:51:39.05+00:36:065:1611,4
283BELICA Daniel 23ZABRZEM-3093M 26200:01:082021-10-17 10:01:1200:13:5900:38:0501:02:5401:27:4201:51:25.6001:52:34.25+00:36:165:1611,4
284GOMOLA Zbigniew 140ŁAMIGNATYRUDA ŚLĄSKAM-5037M 26300:00:282021-10-17 10:00:3200:14:0700:39:1801:04:5001:29:4101:51:28.3501:51:56.70+00:36:195:1611,4
285PIETRZYK Aleksandra 384LAKE RUNNERS TYCHYTYCHYK-409K 2200:00:322021-10-17 10:00:3600:13:1900:37:1101:01:5501:26:5401:51:29.1501:52:01.15+00:36:205:1711,4
286JOŃSKI Tomasz 194ŁAŃCUTM-2027M 26400:00:562021-10-17 10:01:0000:13:5900:39:2301:04:4201:29:2101:51:29.8501:52:26.30+00:36:205:1711,4
287SZKLARSKI Przemysław 641LET'S WODRADZIONKÓWM-40101M 26500:00:192021-10-17 10:00:2300:12:4600:37:1501:02:2401:27:0101:51:30.3001:51:49.80+00:36:215:1711,4
288PANZ Krzysztof 623KLESZCZÓWM-3094M 26600:00:202021-10-17 10:00:2400:12:3500:36:0901:00:5401:26:1601:51:33.3001:51:53.35+00:36:245:1711,3
289BIAŁAS Krzysztof 26ŁAMIGNATYORNONTOWICEM-40102M 26700:00:272021-10-17 10:00:3100:14:0700:39:1901:04:5001:29:4301:51:42.9501:52:10.25+00:36:345:1711,3
290NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 351KLESZCZÓWK-4010K 2300:00:372021-10-17 10:00:4100:13:2700:38:0001:03:1201:28:1201:51:43.4501:52:20.95+00:36:345:1711,3
291BROZYNA Magdalena 621CO JA TU ROBIE?GLIWICEK-309K 2400:00:302021-10-17 10:00:3400:13:5700:37:2101:01:3201:26:4001:51:46.0001:52:16.45+00:36:375:1711,3
292GRACH Aleksandra 14844-105K-4011K 2500:00:232021-10-17 10:00:2700:13:2300:37:5601:02:5601:28:0901:51:54.5001:52:18.25+00:36:455:1811,3
293LEWANDOWSKI Henryk 281GLIWICEM-40103M 26800:00:382021-10-17 10:00:4200:13:0600:37:4501:02:2901:27:1001:51:57.3001:52:35.45+00:36:485:1811,3
294SULKOWSKI Arkadiusz 559KNURÓWM-40104M 26900:01:082021-10-17 10:01:1200:14:1900:37:3101:02:0701:27:2201:51:59.0001:53:07.00+00:36:505:1811,3
295CZARDYBON Laura 84SOŚNICOWICEK-4012K 2600:00:332021-10-17 10:00:3700:13:3300:38:0201:03:2101:28:1101:52:01.3001:52:35.15+00:36:525:1811,3
296DOMAŃSKI Marcin 96RUNNINGFISH74GLIWICEM-40105M 27000:00:442021-10-17 10:00:4800:14:3300:39:0601:04:1701:28:5301:52:02.6001:52:47.25+00:36:535:1811,3
297KUTRZYK Przemysław 267SOSNOWIECM-40106M 27100:00:352021-10-17 10:00:3900:13:3500:38:1601:03:2501:28:2501:52:09.3001:52:45.25+00:37:005:1811,3
298PISULA Beata 389BYTOMK-502K 2700:00:382021-10-17 10:00:4200:13:4200:37:4801:02:4001:28:0201:52:10.1501:52:49.00+00:37:015:1811,3
299RYSZCZYK Adam 419RUN2BFREERYBNIKM-40107M 27200:00:502021-10-17 10:00:5400:14:2000:38:1901:03:3001:28:1301:52:13.4501:53:03.90+00:37:045:1911,3
300GRZELCZAK Sławek 156WARSZAWAM-40108M 27300:00:112021-10-17 10:00:1500:11:5400:34:0000:58:5801:27:0801:52:13.7501:52:24.95+00:37:045:1911,3
301KASZUBSKI Andrzej 216ZABRZEM-40109M 27400:00:222021-10-17 10:00:2600:13:2600:37:4001:02:1301:27:0001:52:14.0501:52:36.85+00:37:055:1911,3
302SMUDA Andrzej 451AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-40110M 27500:00:532021-10-17 10:00:5700:14:0900:38:5401:03:3501:28:0701:52:17.1501:53:10.50+00:37:085:1911,3
303BURY Andrzej 61TEAM BLACHOWNIABLACHOWNIAM-608M 27600:00:302021-10-17 10:00:3400:13:1500:37:4901:02:3701:27:5601:52:21.2501:52:51.65+00:37:125:1911,3
304MICHALAK Grzegorz 324TOTALNY AMATORZABRZEM-40111M 27700:00:332021-10-17 10:00:3700:13:3200:37:5201:02:5901:28:1501:52:26.6501:52:59.80+00:37:175:1911,3
305KLUBA Łukasz 230NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM-3095M 27800:00:312021-10-17 10:00:3500:13:2200:37:4901:02:3401:27:5901:52:41.2001:53:13.15+00:37:325:2011,2
306SPIECHOWICZ Andrzej 457KMP ZABRZEZABRZEM-3096M 27900:00:302021-10-17 10:00:3400:12:3700:35:3301:01:0801:27:3601:52:54.8501:53:25.45+00:37:455:2111,2
307KOCUR Robert 232TACISZÓWM-5038M 28000:00:382021-10-17 10:00:4200:13:4200:38:1701:03:4901:29:4201:53:00.1001:53:38.15+00:37:515:2111,2
308KAMSKA Małgorzata 206GAMBAZ TEAMGLIWICEK-3010K 2800:00:452021-10-17 10:00:4900:13:4900:37:5401:03:2001:28:4901:53:11.0001:53:56.40+00:38:025:2111,2
309BRZOZOWSKI Jan 51NIE ZRZESZONYMIKOŁÓWM-609M 28100:00:242021-10-17 10:00:2800:13:2200:37:4901:02:5001:28:3301:53:13.9001:53:38.85+00:38:045:2111,2
310CIUMAN Piotr 78PHD RUNNERSGLIWICEM-3097M 28200:00:412021-10-17 10:00:4500:13:2200:37:3801:02:1901:27:5401:53:14.6001:53:56.05+00:38:055:2111,2
311KONIORCZYK Maciej 237ZABRZEM-3098M 28300:00:442021-10-17 10:00:4800:14:1400:39:2201:04:2701:29:0901:53:15.3001:53:59.45+00:38:065:2211,2
312CABAŃSKA Dorota 62ŁOMIANKIK-4013K 2900:00:352021-10-17 10:00:3900:13:3800:37:4701:03:0101:28:3801:53:17.8001:53:53.45+00:38:085:2211,2
313BUCHAL Grzegorz 52TRIDIVISIONZERNICAM-5039M 28400:00:262021-10-17 10:00:3000:14:0400:39:2301:04:5901:30:0101:53:23.5501:53:49.65+00:38:145:2211,2
314NOWAKOWSKI Dominik 359GLIWICEM-2028M 28500:00:392021-10-17 10:00:4300:13:0000:36:2601:02:2101:28:5801:53:24.4001:54:03.55+00:38:155:2211,2
315GOŁKOWSKI Radosław 139ZAWIERCIEM-3099M 28600:00:172021-10-17 10:00:2100:12:5200:37:2801:02:5501:29:0301:53:33.0501:53:50.05+00:38:245:2211,1
316CISZEWSKI Krzysztof 77SOŚNICOWICEM-30100M 28700:00:302021-10-17 10:00:3400:13:2000:38:0301:03:3501:29:2001:53:36.6501:54:07.40+00:38:275:2311,1
317PRENZENA Paweł 398ZABRZEM-30101M 28800:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3500:35:5801:01:5601:27:5101:53:46.8501:54:06.00+00:38:375:2311,1
318HOLECZEK Marcin 168BORN TU BI LOTAĆCHORZÓWM-40112M 28900:00:422021-10-17 10:00:4600:14:0900:40:0001:05:2801:30:2801:53:48.4501:54:31.20+00:38:395:2311,1
319STALICA Wojciech 569CZĘSTOCHOWAM-5040M 29000:00:382021-10-17 10:00:4200:13:4700:38:4101:04:2101:29:3401:53:55.0001:54:33.35+00:38:465:2311,1
320GOŹDZIŃSKA Magdalena 143GLIWICEK-4014K 3000:00:242021-10-17 10:00:2800:13:2800:37:5701:02:4501:27:5501:54:02.6501:54:27.00+00:38:535:2411,1
321ZACHARIASZ Agnieszka 530GRÓDKÓWK-3011K 3100:00:142021-10-17 10:00:1800:13:2800:38:0501:02:5701:28:4901:54:03.6501:54:18.20+00:38:545:2411,1
322ZASIEK Amadeusz 538RUDA ŚLĄSKAM-30102M 29100:00:332021-10-17 10:00:3700:14:3400:41:0401:07:0401:32:1001:54:28.4001:55:01.85+00:39:195:2511,1
323KOPRUCKI Łukasz 239GLIWICEM-30103M 29200:00:522021-10-17 10:00:5600:15:0600:42:0201:08:3601:33:2701:54:34.5001:55:27.20+00:39:255:2511,1
324SEKIENDA Grzegorz 431WILCZAM-40113M 29300:00:462021-10-17 10:00:5000:13:0300:37:3101:02:1901:27:3101:54:34.6001:55:20.90+00:39:255:2511,1
325RYZIŃSKA Aneta 422GLIWICEK-4015K 3200:00:362021-10-17 10:00:4000:13:5100:38:3001:04:0901:29:4401:54:35.1501:55:11.50+00:39:265:2511,0
326MIKOS Wojciech 331TOSZEKM-2029M 29400:00:162021-10-17 10:00:2000:12:4100:37:4601:04:0901:31:0501:54:36.1001:54:52.60+00:39:275:2511,0
327WÓJCIK Tomasz 563FDG SAGLIWICEM-30104M 29500:00:0001:05:3401:30:3701:54:37.6001:54:37.60+00:39:285:2511,0
328SKOTNICKI Paweł 447GLIWICEM-30105M 29600:00:172021-10-17 10:00:2100:12:2400:35:1501:00:3101:27:0301:54:44.7001:55:02.45+00:39:355:2611,0
329SKOP Michał 637ZABRZEM-5041M 29700:01:152021-10-17 10:01:1900:14:5400:38:3901:03:0801:28:0401:54:45.4501:56:00.55+00:39:365:2611,0
330NOWAK Katarzyna 356ŻARKIK-205K 3300:00:472021-10-17 10:00:5100:14:2900:39:1101:04:4301:30:4601:54:50.6001:55:38.10+00:39:415:2611,0
331MAJOR Stefan 301ŻARKIM-6010M 29800:00:472021-10-17 10:00:5100:14:2800:39:0301:04:4101:30:4101:54:50.6501:55:38.60+00:39:415:2611,0
332CADER Wojciech 63LATAJĄCY KLIMZOWIECCHORZÓWM-5042M 29900:00:472021-10-17 10:00:5100:14:2300:39:1901:04:5101:30:4401:54:57.4001:55:44.95+00:39:485:2611,0
333SZCZABEL Krystian 472GLIWICEM-30106M 30000:00:122021-10-17 10:00:1600:11:5300:36:0901:02:0501:27:1401:55:00.2001:55:13.15+00:39:515:2711,0
334GARBACZ Damian 122SOŚNICOWICEM-30107M 30100:00:302021-10-17 10:00:3400:13:2000:37:5201:03:3601:29:3601:55:01.6001:55:31.80+00:39:525:2711,0
335JURASZCZYK Jan 197#HUTATEAMPYSKOWICEM-30108M 30200:01:112021-10-17 10:01:1500:15:1800:40:2401:05:5701:32:1201:55:05.7001:56:17.55+00:39:565:2711,0
336MICHALSKI Marek 326GLIWICEM-40114M 30300:00:182021-10-17 10:00:2200:13:1400:38:1401:03:4601:30:3901:55:10.4001:55:29.15+00:40:015:2711,0
337MARCINIAK Paulina 309GLIWICEK-3012K 3400:00:392021-10-17 10:00:4300:14:2100:39:2601:04:5601:30:2801:55:10.5501:55:50.20+00:40:015:2711,0
338KASPRZAK Michał 213GLIWICEM-2030M 30400:00:162021-10-17 10:00:2000:12:4200:37:4701:04:0901:31:0601:55:18.7501:55:35.15+00:40:095:2711,0
339KORDYŚ Adam 240KLUB BIEGOWY SZUSZARNIARUDA ŚLĄSKAM-30109M 30500:00:122021-10-17 10:00:1600:14:0800:39:2901:05:2101:31:1601:55:25.5501:55:37.95+00:40:165:2811,0
340MUSIAŁ Bozena 340ZABRZEK-4016K 3500:00:132021-10-17 10:00:1700:14:0600:39:2801:05:2001:31:1401:55:25.6501:55:39.00+00:40:165:2811,0
341OZDARSKI Krzysztof 371OPEL ACTIVE TEAMRUDA ŚLĄSKAM-5043M 30600:00:122021-10-17 10:00:1600:14:0700:39:2901:05:2101:31:1501:55:25.9501:55:38.00+00:40:175:2811,0
342JAWORSKI Jakub 191GLIWICEM-2031M 30700:00:312021-10-17 10:00:3500:14:0500:39:1301:04:4301:30:3301:55:34.1001:56:05.75+00:40:255:2811,0
343BELUCH Witold 24GLIWICEM-5044M 30800:00:432021-10-17 10:00:4700:14:0900:39:0901:04:5301:30:5401:55:36.2001:56:20.05+00:40:275:2811,0
344PIKOŃ Krzysztof 644JAISALMERGLIWICEM-5045M 30900:00:212021-10-17 10:00:2500:12:3900:36:4201:02:3901:29:1401:55:37.5001:55:58.70+00:40:285:2810,9
345WOLIŃSKI Piotr 520JSBKNURÓWM-40115M 31000:00:322021-10-17 10:00:3600:13:5000:38:4901:04:3001:30:5201:55:50.6501:56:23.25+00:40:415:2910,9
346BEDNARZ Krzysztof 22WROCŁAWM-30110M 31100:00:192021-10-17 10:00:2300:12:3500:36:0501:01:4701:28:1801:55:52.0001:56:11.45+00:40:435:2910,9
347SNACHOWSKI Kamil 452NEXTEER RUNNERS GLIWICEGLIWICEM-30111M 31200:01:182021-10-17 10:01:2200:15:0500:39:2901:04:0301:30:1801:55:54.4501:57:12.85+00:40:455:2910,9
348RYBACKI Marcin 617GLIWICEM-30112M 31300:01:162021-10-17 10:01:2000:15:0600:39:3001:04:0401:30:1801:55:55.6001:57:12.50+00:40:465:2910,9
349MRZYGŁÓD Robert 339KATOWICEM-30113M 31400:00:392021-10-17 10:00:4300:13:4000:38:4701:04:3401:30:5801:55:56.0001:56:35.10+00:40:475:2910,9
350KOC Daniel 560NIEWIESZEM-2032M 31500:00:492021-10-17 10:00:5300:14:4600:39:5501:05:3401:31:5301:55:58.6501:56:48.00+00:40:495:2910,9
351FAŁEK Krzysztof 106ŁAMIGNATYMIKOŁÓWM-40116M 31600:00:272021-10-17 10:00:3100:14:0800:39:1901:04:5101:30:4901:56:00.9501:56:28.30+00:40:525:2910,9
352KWAPIEŃ Aleksander 598GLIWICEM-30114M 31700:00:542021-10-17 10:00:5800:15:0600:41:1601:07:0101:32:3801:56:01.0001:56:55.15+00:40:525:2910,9
353SKUPIEŃ Iza 449ALBATROSYWARSZAWAK-4017K 3600:00:342021-10-17 10:00:3800:14:5700:42:0901:08:2101:32:5601:56:01.0501:56:35.40+00:40:525:2910,9
354MICHAŁOWSKI Rafał 626GLIWICEM-30115M 31800:00:382021-10-17 10:00:4200:14:2000:39:4201:05:2301:31:0101:56:02.0001:56:40.35+00:40:535:2910,9
355CHROBASIK Monika 71SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4018K 3700:00:302021-10-17 10:00:3400:13:5800:39:0901:04:5701:31:1001:56:08.8501:56:39.60+00:40:595:3010,9
356LEDWOŃ Aneta 279GLIWICEK-4019K 3800:00:232021-10-17 10:00:2700:13:2900:38:4301:05:1601:31:1701:56:10.0001:56:33.35+00:41:015:3010,9
357KRZYWICKI Jan 260GLIWICEM-6011M 31900:00:342021-10-17 10:00:3800:14:0800:39:2301:05:3301:31:3801:56:11.6001:56:46.30+00:41:025:3010,9
358SIEKIERKA Janusz 435SŁUPSKOM-40117M 32000:00:452021-10-17 10:00:4900:14:1800:39:5201:06:1801:32:2101:56:14.0001:56:59.75+00:41:055:3010,9
359KOZIELSKA Magdalena 250WARSZAWAK-206K 3900:00:322021-10-17 10:00:3600:14:1200:40:0701:06:2601:32:2101:56:14.2001:56:46.60+00:41:055:3010,9
360SIEKIERKA Karolina 436SŁUPSKOK-4020K 4000:00:452021-10-17 10:00:4900:14:1800:39:5301:06:2001:32:2101:56:15.2001:57:00.65+00:41:065:3010,9
361GÓRECKI Ryszard 558NIEZRZESZONYGLIWICEM-5046M 32100:00:532021-10-17 10:00:5700:14:2800:39:3501:05:5901:31:1701:56:23.0501:57:16.45+00:41:145:3010,9
362GÓRECKI Janusz 144GLIWICEM-5047M 32200:00:552021-10-17 10:00:5900:14:0200:39:0601:04:4801:30:4901:56:24.7001:57:19.70+00:41:155:3010,9
363CIOK Anna 76GLIWICEK-4021K 4100:00:502021-10-17 10:00:5400:14:1200:39:2201:05:0601:31:3501:56:29.9501:57:20.00+00:41:215:3110,9
364GAWEŁ Krzysztof 125MIKOŁÓWM-5048M 32300:00:0001:05:1201:56:30.0001:56:30.00+00:41:215:3110,9
364ŁAZARZ Grzegorz 622GLIWICEM-40118M 32300:00:282021-10-17 10:00:3200:13:4200:39:1801:05:4701:32:0701:56:30.0001:56:58.70+00:41:215:3110,9
366GAJEWSKI Jacek 117KURCZAK I AGATKAGLIWICEM-5049M 32500:00:382021-10-17 10:00:4200:14:0300:39:2101:05:3901:31:4901:56:31.7001:57:09.75+00:41:225:3110,9
367ZBYTNIEWSKI Paweł 541MORSYBIELSKO BIAŁAM-40119M 32600:00:522021-10-17 10:00:5600:14:2800:39:0301:04:5201:31:1401:56:35.3501:57:28.25+00:41:265:3110,9
368RZESZOWSKI Arkadiusz 424RACIBÓRZM-40120M 32700:00:372021-10-17 10:00:4100:14:3500:40:2001:06:5501:32:3301:56:40.2501:57:17.55+00:41:315:3110,9
369TYROL Tomasz 491CHORZÓWM-40121M 32800:00:422021-10-17 10:00:4600:14:4700:40:1801:05:2801:30:4201:56:41.3501:57:23.55+00:41:325:3110,8
370KOSIŃSKI Marcin 596DĄBROWA GÓRNICZAM-30116M 32900:00:312021-10-17 10:00:3500:13:0800:37:4501:04:1901:31:2501:56:45.9001:57:17.25+00:41:365:3110,8
371PALMOWSKA Agnieszka 378PHD RUNNERSGLIWICEK-3013K 4200:00:422021-10-17 10:00:4600:14:1600:40:0201:06:5201:32:5701:56:48.5001:57:30.95+00:41:395:3210,8
372IGNACZAK Robert 173GLIWICEM-40122M 33000:00:412021-10-17 10:00:4500:14:1900:40:0001:06:5601:32:5701:56:48.9501:57:30.75+00:41:405:3210,8
373PIĘTA Krzysztof 385BIEG BIELAWASOSNOWIECM-6012M 33100:00:352021-10-17 10:00:3900:13:3200:38:1001:04:1801:30:4601:56:54.5001:57:29.60+00:41:455:3210,8
374MUSIOŁ Helena 342RYBNIKK-4022K 4300:00:352021-10-17 10:00:3900:13:5500:39:2601:06:0501:32:0201:57:05.0001:57:40.45+00:41:565:3210,8
375SOBIECH Sebastian 608PIEKARY ŚLASKIEM-2033M 33200:00:402021-10-17 10:00:4400:14:5300:41:1401:07:5001:33:2201:57:06.7001:57:47.20+00:41:575:3210,8
376BASIAGA Anita 609KATOWICEK-207K 4400:00:402021-10-17 10:00:4400:14:5300:41:1501:07:4901:33:2201:57:08.6501:57:49.15+00:41:595:3310,8
377KWIATKOWSKA Katarzyna 270ŻERNICAK-4023K 4500:00:252021-10-17 10:00:2900:13:4800:38:5701:05:1901:31:5601:57:13.5001:57:39.30+00:42:045:3310,8
378BAJKACZ Tomasz 8GLIWICEM-2034M 33300:00:282021-10-17 10:00:3200:14:3200:40:5101:07:1901:33:1601:57:19.1501:57:47.85+00:42:105:3310,8
379SZELĄG Monika 632GLIWICEK-208K 4600:00:562021-10-17 10:01:0000:15:3400:42:0501:07:5601:32:4001:57:26.3001:58:23.15+00:42:175:3310,8
380DROZD Krystian 584JÓZEFÓWM-40123M 33400:00:442021-10-17 10:00:4800:14:2500:39:5601:06:3201:32:3701:57:32.3001:58:16.60+00:42:235:3410,8
381ZWIERZYŃSKI Piotr 547UNATCORYBNIKM-5050M 33500:00:462021-10-17 10:00:5000:14:5100:40:5901:07:2201:34:2601:57:43.7001:58:30.35+00:42:345:3410,8
382KWAPIEŃ Paweł 588GLIWICEM-40124M 33600:00:532021-10-17 10:00:5700:15:0600:41:1601:07:0101:32:4201:57:45.7001:58:39.45+00:42:365:3410,8
383TEICHMANN Norbert 483GLIWICEM-6013M 33700:00:582021-10-17 10:01:0200:14:5900:40:5801:08:2401:34:3901:57:55.8001:58:54.05+00:42:465:3510,7
384BAJKACZ Krzysztof 9GLIWICEM-30117M 33800:00:282021-10-17 10:00:3200:14:3100:40:5001:07:1801:33:1401:58:11.4001:58:40.25+00:43:025:3610,7
385ORLIK Jerzy 368GLIWICEM-6014M 33900:00:522021-10-17 10:00:5600:14:1700:39:5101:06:2201:32:4501:58:12.7001:59:05.55+00:43:035:3610,7
386KRAJEWSKI Michał 252GLIWICEM-40125M 34000:00:372021-10-17 10:00:4100:14:5700:42:1001:08:5601:34:4101:58:15.6001:58:52.85+00:43:065:3610,7
387POPIEL-KRUK Aleksandra 396GLIWICEK-4024K 4700:00:342021-10-17 10:00:3800:14:5600:42:0901:08:5701:34:4301:58:18.1501:58:53.00+00:43:095:3610,7
388PATEROK Marcin 634RUDA ŚLĄSKAM-40126M 34100:01:042021-10-17 10:01:0800:14:5600:39:5301:06:5501:34:0201:58:20.4501:59:25.10+00:43:115:3610,7
389REWIUK-KOCUR Anna 409GLIWICEK-4025K 4800:01:222021-10-17 10:01:2600:14:2800:39:2801:05:5701:32:2101:58:22.5501:59:45.10+00:43:135:3610,7
390KISIEL Tomasz 226WRZOSOWAM-5051M 34200:00:312021-10-17 10:00:3500:14:1400:39:5101:06:3301:33:0901:58:23.9001:58:55.40+00:43:145:3610,7
391PODSTUFKA Szymon 393GLIWICEM-2035M 34300:00:212021-10-17 10:00:2500:14:4200:41:0001:07:4201:33:5601:58:32.0501:58:53.95+00:43:235:3710,7
392CZERNEK Marek 87BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-40127M 34400:00:322021-10-17 10:00:3600:14:1100:39:5401:06:4201:33:0601:58:32.9501:59:05.55+00:43:245:3710,7
393MAGNER Bartłomiej 298BBGLIWICEM-40128M 34500:01:052021-10-17 10:01:0900:14:5600:39:5401:06:5501:34:0301:58:33.0501:59:38.15+00:43:245:3710,7
394SMARUJ Piotr 450GLIWICEM-30118M 34600:01:102021-10-17 10:01:1400:14:5900:40:3701:07:0801:33:4301:58:36.7501:59:47.65+00:43:275:3710,7
395STRZELCZYK Grażyna 469GLIWICEK-4026K 4900:00:502021-10-17 10:00:5400:14:2100:39:2401:06:1601:33:1401:58:43.9001:59:34.05+00:43:345:3710,7
396OSIŃSKI Paweł 370BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-40129M 34700:00:522021-10-17 10:00:5600:14:1200:40:1701:07:2901:33:3401:58:50.7001:59:43.30+00:43:415:3710,7
397ROWINSKA Ewa 410KRAKÓWK-3014K 5000:00:412021-10-17 10:00:4500:14:3200:39:5301:06:3501:33:0701:59:00.5501:59:41.65+00:43:515:3810,6
398MIKUŁA Leszek 333GLIWICEM-40130M 34800:00:302021-10-17 10:00:3400:13:4400:38:5001:05:2301:32:1501:59:02.6001:59:32.70+00:43:535:3810,6
399KUBICA Gerard 607GLIWICEM-5052M 34900:00:402021-10-17 10:00:4400:13:0000:37:5001:03:5401:31:2801:59:06.9501:59:47.00+00:43:585:3810,6
400PIKUL Przemysław 67ZABRZEM-30119M 35000:00:542021-10-17 10:00:5800:14:4000:41:3401:07:5601:34:0601:59:07.0002:00:01.75+00:43:585:3810,6
401KOCUR Aleksander 233GLIWICEM-40131M 35100:01:312021-10-17 10:01:3500:14:2200:40:1701:06:0501:32:5201:59:09.3002:00:40.85+00:44:005:3810,6
402WÓJCIK Rafał 523GLIWICEM-40132M 35200:00:382021-10-17 10:00:4200:14:3000:40:4501:07:3901:34:1601:59:12.6001:59:51.15+00:44:035:3810,6
403MADEJSKI Sebastian 296BORN TU BI LOTAĆCHORZÓWM-40133M 35300:00:422021-10-17 10:00:4600:14:5000:41:3801:08:2401:34:3901:59:21.1002:00:03.60+00:44:125:3910,6
404KULCZYK Anna 263ZABRZEK-3015K 5100:00:362021-10-17 10:00:4000:13:5700:39:2201:06:0701:33:2301:59:24.9002:00:01.55+00:44:155:3910,6
405POKRYSZKA Bartosz 395SOSNOWIECM-30120M 35400:00:272021-10-17 10:00:3100:13:2100:38:2201:04:2601:31:2301:59:31.4501:59:59.40+00:44:225:3910,6
406SIKORA Michał 438GLIWICEM-40134M 35500:00:552021-10-17 10:00:5900:14:3000:40:5401:07:4901:34:1701:59:34.4502:00:30.35+00:44:255:4010,6
407RYNIO Jessica 418KRAPKOWICEK-209K 5200:00:232021-10-17 10:00:2700:13:5900:40:0501:07:0501:34:0001:59:37.0002:00:00.05+00:44:285:4010,6
408KIERA Szymon 224TS RUNNERSCHORZÓWM-40135M 35600:00:402021-10-17 10:00:4400:14:3000:40:0901:06:5301:33:4101:59:40.9502:00:21.25+00:44:325:4010,6
409KAIM Rafał 199PSARYM-2036M 35700:01:122021-10-17 10:01:1600:15:1500:41:2301:08:1301:35:0501:59:43.1502:00:56.10+00:44:345:4010,6
410MIECZNIKOWSKA Agnieszka 328KATOWICEK-4027K 5300:00:432021-10-17 10:00:4700:14:0800:40:0001:07:0801:34:1201:59:43.7002:00:26.70+00:44:345:4010,6
411BASZUN Michał 15GLIWICEM-40136M 35800:00:472021-10-17 10:00:5100:14:4600:41:5701:08:4501:35:2801:59:49.9502:00:37.30+00:44:415:4010,6
412WIEKIERA Adam 624GLIWICEM-30121M 35900:00:252021-10-17 10:00:2900:14:5400:41:2901:08:0201:34:4401:59:51.9002:00:17.60+00:44:425:4010,6
413JARUGA Damian 185RYBNIKM-30122M 36000:00:332021-10-17 10:00:3700:14:0100:39:4301:07:1901:33:5701:59:54.2502:00:27.40+00:44:455:4010,6
414JABŁOŃSKI Łukasz 176TYCHYM-30123M 36100:00:372021-10-17 10:00:4100:14:0200:40:0301:07:0801:34:2201:59:58.4002:00:35.60+00:44:495:4110,6
415GRZYWACZ Sebastian 161RACHOWICEM-40137M 36200:00:432021-10-17 10:00:4700:14:5300:41:1501:08:0401:34:3102:00:05.3002:00:48.55+00:44:565:4110,5
416AKSAMIT Witold 3BLEESGLIWICEM-30124M 36300:00:432021-10-17 10:00:4700:14:1800:40:4501:07:4401:34:2702:00:07.4002:00:51.15+00:44:585:4110,5
417MATULICZ Damian 316GLIWICEM-40138M 36400:00:412021-10-17 10:00:4500:14:3400:40:4501:07:3301:34:2702:00:09.4502:00:50.55+00:45:005:4110,5
418KASPEREK Magdalena 211ZABRZEK-4028K 5400:00:352021-10-17 10:00:3900:14:0400:40:0601:07:1001:34:2402:00:20.5002:00:56.15+00:45:115:4210,5
419SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 446SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4029K 5500:00:402021-10-17 10:00:4400:14:3200:40:1601:07:2701:34:5202:00:21.5502:01:01.60+00:45:125:4210,5
420MARKOWSKI Kamil 312GLIWICEM-40139M 36500:00:342021-10-17 10:00:3800:14:5700:42:1101:08:5701:35:4102:00:23.6502:00:58.45+00:45:145:4210,5
421MIKULA Wojciech 332CHORZÓWM-30125M 36600:00:152021-10-17 10:00:1900:13:5400:39:5601:07:1601:35:0202:00:23.8002:00:39.35+00:45:145:4210,5
422KRZYSZKOWSKA Agnieszka 258GLIWICEK-4030K 5600:00:292021-10-17 10:00:3300:14:2200:40:2701:07:1801:34:2902:00:26.7502:00:56.10+00:45:175:4210,5
423LAUBACH Anna 276RAANKNURÓWM-30126M 36700:01:022021-10-17 10:01:0600:15:5400:43:2901:10:5301:36:4302:00:26.9502:01:29.35+00:45:185:4210,5
424LAUBACH Radosław 277RAANKNURÓWM-30127M 36800:01:022021-10-17 10:01:0600:15:5400:43:2901:10:5401:36:4402:00:27.1502:01:29.35+00:45:185:4210,5
425KAŁAMARZ Mariusz 201GLIWICEM-40140M 36900:01:072021-10-17 10:01:1100:14:3500:40:2901:06:3401:33:4002:00:43.1502:01:50.40+00:45:345:4310,5
426KREMPA Sławomir 254BYTOMM-30128M 37000:00:342021-10-17 10:00:3800:14:1400:40:0001:06:2201:33:5102:00:46.4002:01:20.45+00:45:375:4310,5
427LASKOWSKA Katarzyna 273PACEMAKERGLIWICEK-4031K 5700:00:352021-10-17 10:00:3900:14:5600:42:0901:08:5601:35:4002:00:48.8502:01:24.50+00:45:395:4310,5
428MATYSZCZAK Krzysztof 604TEAM WĄSACZAKŁOBUCKM-2037M 37100:00:322021-10-17 10:00:3600:13:1700:37:4901:03:5901:32:3002:00:52.9002:01:25.50+00:45:435:4310,5
429ŚCIBISZ Marta 480TKKF SATURN CZELADZCZELADZK-4032K 5800:00:242021-10-17 10:00:2800:14:1900:40:1701:07:4001:34:4702:00:59.7002:01:24.10+00:45:505:4410,5
430MALCZYK Radosław 302BIELSKO - BIAŁAM-30129M 37200:01:072021-10-17 10:01:1100:14:4700:39:4101:06:4201:34:5302:01:21.0002:02:28.30+00:46:125:4510,4
431STRZODKA Adam 471ZABRZEM-30130M 37300:00:502021-10-17 10:00:5400:15:2300:42:1301:09:0501:36:0102:01:22.3002:02:12.40+00:46:135:4510,4
432GLIŃSKI Michał 135ZABRZEM-30131M 37400:00:502021-10-17 10:00:5400:15:2200:42:1301:09:0301:36:0102:01:32.5502:02:23.50+00:46:235:4510,4
433CZAJKA Edward 81SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM-5053M 37500:01:052021-10-17 10:01:0900:15:3700:42:0701:10:0401:37:2502:01:43.5002:02:49.05+00:46:345:4610,4
434KOPPEL Bartłomiej 238GLIWICEM-30132M 37600:00:542021-10-17 10:00:5800:15:0100:41:5101:08:3901:35:2402:01:53.6502:02:48.05+00:46:445:4610,4
435TLON Marcin 597GLIWICEM-2038M 37700:00:542021-10-17 10:00:5800:16:3800:45:3401:14:2901:40:4902:02:12.1002:03:06.95+00:47:035:4710,4
436STAŃCO Jakub 614GLIWICEM-2039M 37800:00:512021-10-17 10:00:5500:15:3000:42:1901:08:5901:35:5302:02:32.3002:03:23.65+00:47:235:4810,3
437TROCHIMCZYK Marcin 489WARSZAWAM-30133M 37900:00:412021-10-17 10:00:4500:14:3200:41:0501:08:2301:35:3902:02:32.4002:03:14.10+00:47:235:4810,3
438MICHALSKA Bogna 325GLIWICEK-3016K 5900:00:542021-10-17 10:00:5800:15:3900:42:3601:10:1801:37:5702:02:32.8502:03:27.40+00:47:235:4810,3
439ZARZYCKI Robert 537GLIWICEM-30134M 38000:00:472021-10-17 10:00:5100:12:4600:36:3501:02:2301:32:0002:02:37.8002:03:25.05+00:47:285:4810,3
440SAWICKA Anna 589GLIWICEK-2010K 6000:01:012021-10-17 10:01:0500:15:3100:42:0601:09:3701:37:2902:02:39.2002:03:40.20+00:47:305:4810,3
441JĘDRZEJEWSKA Beata 193MIRAZ RACE TEAMBYTOMK-4033K 6100:00:242021-10-17 10:00:2800:14:0700:40:1901:07:4901:35:5502:02:39.4502:03:04.20+00:47:305:4810,3
442GAPIŃSKI Robert 121RUDA ŚLĄSKAM-2040M 38100:00:382021-10-17 10:00:4200:14:4400:41:2901:08:5801:36:2502:02:48.6002:03:27.55+00:47:395:4910,3
443BRZOZOWSKA Katarzyna 592KNURÓWK-4034K 6200:01:012021-10-17 10:01:0500:16:4700:44:3201:12:0001:38:3802:02:52.8502:03:54.00+00:47:435:4910,3
444SZYMURA Jacek 590KNURÓWM-40141M 38200:00:442021-10-17 10:00:4800:14:2800:40:2301:08:0901:36:1402:03:16.8502:04:01.50+00:48:075:5010,3
445PIETRZAK Marcin 383GLIWICEM-40142M 38300:00:362021-10-17 10:00:4000:14:5600:42:0901:08:5601:35:4002:03:21.5002:03:58.35+00:48:125:5010,3
446GRZYBOWSKI Damian 159PYSKOWICEM-30135M 38400:00:412021-10-17 10:00:4500:13:2000:38:2701:05:0001:33:2802:03:28.0002:04:09.10+00:48:195:5110,3
447GABOR Robert 115CHORZÓWM-30136M 38500:00:482021-10-17 10:00:5200:14:4600:40:5101:08:3601:36:0702:03:32.2002:04:20.35+00:48:235:5110,2
448WYCISK Dagmara 527GLIWICEK-3017K 6300:00:492021-10-17 10:00:5300:14:4700:41:5201:09:1101:37:0902:03:36.2002:04:25.25+00:48:275:5110,2
449JURETKO Agata 198ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2011K 6400:00:502021-10-17 10:00:5400:14:2500:40:2701:07:0701:35:2602:03:36.6502:04:26.95+00:48:275:5110,2
450JANIEC Witold 180ZWONOWICEM-5054M 38600:00:462021-10-17 10:00:5000:14:5200:40:5801:07:2201:34:2702:03:46.0002:04:32.00+00:48:375:5110,2
451ŁOSEK Adam 286WARSZAWAM-30137M 38700:00:412021-10-17 10:00:4500:14:3200:41:0501:08:2301:35:3902:03:59.6002:04:41.05+00:48:505:5210,2
452MYNARSKA Ligia 600DALEKO JESZCZE?BIELSKO-BIAŁAK-4035K 6500:00:522021-10-17 10:00:5600:15:2400:42:0501:09:2101:37:1902:04:03.7502:04:55.85+00:48:545:5210,2
453JANUSZ Agnieszka 583TAURON TEAMKATOWICEK-4036K 6600:00:262021-10-17 10:00:3000:15:0100:41:5801:09:2301:37:5602:04:06.2502:04:33.05+00:48:575:5210,2
454KUCHARCZYK Tomasz 582ZABORZEM-5055M 38800:00:262021-10-17 10:00:3000:15:0100:41:5801:09:2401:37:5702:04:07.5002:04:34.25+00:48:585:5210,2
455ZAWISZA Beata 540ŚWIĘTOCHŁOWICEK-503K 6700:00:412021-10-17 10:00:4500:14:5500:41:5801:09:2701:37:1602:04:20.2502:05:01.40+00:49:115:5310,2
456DĄBROWSKI Marcin 92TEAM KORNELGLIWICEM-40143M 38900:01:072021-10-17 10:01:1100:15:3800:42:0001:09:3101:37:2502:04:21.4002:05:29.10+00:49:125:5310,2
457MAJEWSKA Gizela 577NRPPYSKOWICEK-504K 6800:00:502021-10-17 10:00:5400:14:4500:41:1101:08:4401:37:0202:04:35.8002:05:25.90+00:49:265:5410,2
458BRZEZINA Arkadiusz 50SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM-40144M 39000:00:502021-10-17 10:00:5400:15:2500:42:2301:10:1801:38:1202:04:56.7502:05:47.45+00:49:475:5510,1
459FEDEROWICZ Piotr 107SOSNOWIECM-5056M 39100:01:072021-10-17 10:01:1100:15:0600:42:1101:09:4101:38:0602:04:59.4502:06:07.30+00:49:505:5510,1
460BĄK Krzysztof 18SILESIA MARATHON CLUBMYSŁOWICEM-40145M 39200:00:422021-10-17 10:00:4600:14:3900:42:0901:10:5801:39:0402:05:00.4502:05:42.45+00:49:515:5510,1
461MERDA Wiktoria 322CHRZANÓWK-2012K 6900:00:472021-10-17 10:00:5100:14:5800:42:3101:10:5101:38:4902:05:03.0502:05:50.05+00:49:545:5510,1
462MISZTAL Rafał 336LOS PANTALONES ROJOSCHRZANÓWM-5057M 39300:00:462021-10-17 10:00:5000:14:5900:42:3101:10:5001:38:4902:05:03.3002:05:50.20+00:49:545:5510,1
463NIESPOREK Marian 347LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-6015M 39400:01:052021-10-17 10:01:0900:15:3600:41:5901:09:4501:37:4202:05:13.5002:06:19.25+00:50:045:5610,1
464SZYMAŃSKA Magdalena 599RUDA ŚLĄSKAK-3018K 7000:00:582021-10-17 10:01:0200:14:5800:41:5401:10:0001:37:5702:05:18.5002:06:17.45+00:50:095:5610,1
465MARMURA Marek 313SILESIA MARATON CLUBCHORZÓWM-40146M 39500:00:512021-10-17 10:00:5500:15:3300:42:0201:09:3401:37:5802:05:22.1502:06:13.95+00:50:135:5610,1
466OSTROWSKI Zygmunt 557TYCHYM-6016M 39600:00:572021-10-17 10:01:0100:15:0800:42:5101:10:3701:38:3102:05:25.6502:06:22.85+00:50:165:5610,1
467ŻMUDA Marcin 552GLIWICEM-2041M 39700:01:082021-10-17 10:01:1200:15:5100:44:0001:12:2701:40:0402:05:25.8002:06:34.45+00:50:165:5610,1
468ŻMUDA Krzysztof 553DĄBROWA GÓRNICZAM-2042M 39800:01:082021-10-17 10:01:1200:15:5100:44:0101:12:2701:40:0402:05:27.0002:06:35.65+00:50:185:5610,1
469BARWICKA-BŁASZCZYK Joanna 14SIEMIANOWICE ŚLK-4037K 7100:00:392021-10-17 10:00:4300:15:1000:42:4001:10:5201:38:4402:05:28.8002:06:08.50+00:50:195:5610,1
470JORDANEK Marcin 195PISARZOWICEM-30138M 39900:00:492021-10-17 10:00:5300:15:0200:41:5801:09:1201:37:3802:05:43.9002:06:33.35+00:50:345:5710,1
471NOWAK Sebastian 357MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM-40147M 40000:01:052021-10-17 10:01:0900:16:3000:45:2501:14:0601:41:0002:06:03.4502:07:09.40+00:50:545:5810,0
472BIAŁASIK Monika 27KOZŁÓWK-3019K 7200:01:032021-10-17 10:01:0700:15:3600:44:0301:12:3401:41:0802:06:11.4002:07:15.20+00:51:025:5810,0
473SZPYRKA Tomasz 476RUDA ŚLĄSKAM-30139M 40100:00:572021-10-17 10:01:0100:15:4600:44:1401:12:3601:40:1602:06:11.5002:07:08.50+00:51:025:5810,0
474WOŹNIAK Paweł 522W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-40148M 40200:01:062021-10-17 10:01:1000:15:5100:44:2701:14:1301:41:5102:06:19.4502:07:26.25+00:51:105:5910,0
475MAŃKA Zofia 305GASZOWICEK-2013K 7300:01:042021-10-17 10:01:0800:15:5300:44:3101:14:1601:41:5302:06:21.1502:07:26.10+00:51:125:5910,0
476TYRKA Anna 490PANIÓWKIK-4038K 7400:01:002021-10-17 10:01:0400:15:3700:43:5801:12:1901:40:0802:06:22.3002:07:22.55+00:51:135:5910,0
477WACHOWSKI Damian 499BYTOMM-40149M 40300:00:562021-10-17 10:01:0000:15:1800:41:5201:09:1401:37:4302:06:25.6002:07:22.30+00:51:165:5910,0
478KROTOS Krzysztof 255OQSGLIWICEM-40150M 40400:00:422021-10-17 10:00:4600:14:2900:41:1301:09:1601:38:1102:06:29.3002:07:11.60+00:51:205:5910,0
479KRAŃSKA Sandra 253WIELICZKAK-3020K 7500:00:512021-10-17 10:00:5500:14:4500:42:1201:10:0401:38:2702:06:32.8002:07:24.75+00:51:235:5910,0
480BUGAJ Katarzyna 56LAKE RUNNERSTYCHYK-4039K 7600:00:472021-10-17 10:00:5100:15:3600:42:5601:11:3501:40:1802:06:40.3002:07:27.35+00:51:316:0010,0
481KIDABIONEK Olga 222NOWE CHECHŁOK-3021K 7700:00:422021-10-17 10:00:4600:15:0400:42:0901:10:3401:39:1502:06:46.1002:07:28.60+00:51:376:0010,0
482URBANEK Martin 495ISTA BIEGAMYSIERAKOWICEM-30140M 40500:00:402021-10-17 10:00:4400:14:1700:41:0501:09:1301:38:0602:06:46.8502:07:27.45+00:51:376:0010,0
483KOSIAK Maciej 612GLIWICEM-40151M 40600:01:022021-10-17 10:01:0600:15:0400:41:1301:08:5401:38:1402:06:52.8502:07:55.80+00:51:436:0010,0
484LATA Monika 275GRACZEK-4040K 7800:01:022021-10-17 10:01:0600:16:2200:44:1101:12:2801:40:5002:06:56.5002:07:58.55+00:51:476:0010,0
485KOWALCZYK Tomasz 244AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-30141M 40700:01:042021-10-17 10:01:0800:15:2400:42:2301:09:5201:37:4802:07:04.7502:08:08.90+00:51:556:0110,0
486GĘBCZYŃSKI Oliwier 129GO4ITGLIWICEM-2043M 40800:00:482021-10-17 10:00:5200:15:2000:42:4101:10:4401:39:0202:07:05.5502:07:53.80+00:51:566:0110,0
487CIEŚLA Arkadiusz 73BIEGAMY Z SERCEMKATOWICEM-40152M 40900:00:372021-10-17 10:00:4100:13:4500:37:4401:04:1801:34:1902:07:06.4502:07:44.30+00:51:576:0110,0
488BOBKOWSKI Maciej 37NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM-40153M 41000:00:562021-10-17 10:01:0000:15:5200:43:2001:11:1401:39:4202:07:21.8002:08:17.95+00:52:126:029,9
489DYGOŃ Małgorzata 99BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-4041K 7900:00:492021-10-17 10:00:5300:15:2300:43:0201:11:5501:40:2202:07:31.3002:08:20.85+00:52:226:029,9
490STAWSKA Joanna 464BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-505K 8000:00:482021-10-17 10:00:5200:15:2300:43:0401:11:5701:40:2202:07:32.2502:08:20.80+00:52:236:029,9
491FRUK Kamil 585GLIWICEM-30142M 41100:00:472021-10-17 10:00:5100:16:1900:46:2501:16:3501:44:0602:07:41.5502:08:29.20+00:52:326:039,9
492ZWOLIŃSKA Katarzyna 642HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4042K 8100:00:482021-10-17 10:00:5200:16:4600:43:5701:12:4301:41:1902:07:50.6002:08:39.15+00:52:416:039,9
493GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 138KEMPER TEAMGLIWICEM-40154M 41200:01:042021-10-17 10:01:0800:15:3500:43:1101:12:3601:40:5302:07:57.6002:09:01.85+00:52:486:039,9
494BRUDKOWSKI Tomasz 49MOKAGLIWICEM-30143M 41300:01:002021-10-17 10:01:0400:15:3800:44:2801:12:1101:40:1702:08:10.0502:09:10.50+00:53:016:049,9
495LINDENBERG Jarosław 587GLIWICEM-30144M 41400:00:592021-10-17 10:01:0300:15:3600:44:1001:12:4001:41:1402:08:19.1002:09:18.55+00:53:106:049,9
496PIŁAT Jarosław 388PACEMAKERRUDA ŚLĄSKAM-40155M 41500:00:442021-10-17 10:00:4800:15:4700:44:2201:12:5301:41:2802:08:33.6002:09:18.25+00:53:246:059,8
497MACZUGA Bartłomiej 294PACEMAKERGLIWICEM-30145M 41600:00:442021-10-17 10:00:4800:15:4800:44:2301:12:5401:41:3002:08:33.6502:09:17.80+00:53:246:059,8
498ŁATAK - SKRABUT Basia 284PACEMAKERGLIWICEK-4043K 8200:00:432021-10-17 10:00:4700:15:4900:44:2301:12:5401:41:2902:08:34.0502:09:17.60+00:53:256:059,8
499JEZIOR Bartosz 192GLIWICEM-30146M 41700:01:082021-10-17 10:01:1200:14:3100:41:3701:10:1401:38:5502:08:40.5502:09:49.15+00:53:316:059,8
499KILAR-HOSZOWSKA Sabina 225MEDUZYTARNOWSKIE GÓRYK-3022K 8300:00:532021-10-17 10:00:5700:15:3200:43:2501:12:1401:41:1002:08:40.5502:09:34.30+00:53:316:059,8
501MARYNIAK- KOLINSKI Mariola 314STADEK-4044K 8400:16:522021-10-17 10:16:5600:14:5900:43:0201:12:0701:40:5202:09:14.0502:26:06.50+00:54:056:079,8
502WÓJCIK Józefa 524GCE GLIWICEGLIWICEK-506K 8500:00:512021-10-17 10:00:5500:15:0300:42:1501:11:1901:40:5702:09:25.1502:10:16.25+00:54:166:089,8
503WHITE Ashley 508KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-4045K 8600:00:592021-10-17 10:01:0300:15:4200:44:2301:13:4901:42:4102:09:43.7502:10:43.25+00:54:346:089,8
504SAPA Lucjan 428KRAKÓWM-5058M 41800:00:502021-10-17 10:00:5400:15:1500:42:5301:11:4301:41:0902:09:55.8002:10:46.25+00:54:466:099,7
505KALINOWSKI Krzysztof 200SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM-40156M 41900:00:452021-10-17 10:00:4900:15:0500:42:1501:10:2501:40:4802:10:04.6502:10:49.75+00:54:556:099,7
506BUFNAL Krzysztof 55GLIWICEM-40157M 42000:01:092021-10-17 10:01:1300:15:1100:42:1401:10:3201:40:1002:10:06.9002:11:16.15+00:54:576:099,7
507GIERAS Mirosław 131GLIWICEM-40158M 42100:00:492021-10-17 10:00:5300:15:3700:44:0301:12:5301:41:4102:10:10.9002:11:00.25+00:55:016:109,7
508SEREDA Maciej 575PRZEWORSKM-2044M 42200:00:532021-10-17 10:00:5700:15:4800:44:1701:13:2101:41:2502:10:13.9502:11:06.95+00:55:056:109,7
509ŻYGŁOWICZ Sylwia 555MYSŁOWICEK-3023K 8700:01:012021-10-17 10:01:0500:15:4700:44:1101:13:0401:43:1302:11:03.5002:12:05.10+00:55:546:129,7
510CETERA Kamila 65GLIWICEK-4046K 8800:00:442021-10-17 10:00:4800:15:4900:44:2401:13:0801:42:0402:11:12.5002:11:56.65+00:56:036:139,6
511GLADKOWSKA Malgorzata 134GLIWICEK-3024K 8900:00:302021-10-17 10:00:3400:14:5400:42:3001:12:1001:43:0702:11:14.2002:11:45.05+00:56:056:139,6
512METERA Kamil 586SPARTAN KNURÓWGLIWICEM-30147M 42300:01:012021-10-17 10:01:0500:15:3300:42:0801:11:0201:42:0902:11:30.9502:12:32.05+00:56:226:139,6
513DESZCZYŃSKI Łukasz 94MYSŁOWICEM-30148M 42400:00:332021-10-17 10:00:3700:14:3900:41:2101:11:0601:41:5902:11:42.5002:12:15.95+00:56:336:149,6
514ONOPIUK Natalia 366KOZŁÓWK-3025K 9000:01:032021-10-17 10:01:0700:15:3500:44:0401:12:3501:42:0302:11:46.6002:12:50.45+00:56:376:149,6
515WOSIAK Katarzyna 521GLIWICEK-3026K 9100:00:182021-10-17 10:00:2200:14:4500:41:3401:10:1701:40:5102:11:51.3502:12:10.10+00:56:426:149,6
516WILCZEK Małgorzata 513GLIWICEK-3027K 9200:00:512021-10-17 10:00:5500:15:5700:44:3001:14:2401:44:1602:11:53.5002:12:44.60+00:56:446:159,6
517BAJOR Agnieszka 10KRAKÓWK-3028K 9300:01:032021-10-17 10:01:0700:15:4100:43:5601:12:4901:42:1902:12:19.1002:13:22.20+00:57:106:169,6
518SZYMALA Piotr 478ZAWIERCIEM-2045M 42500:00:582021-10-17 10:01:0200:15:3700:44:1201:13:5001:43:3302:12:32.9002:13:31.80+00:57:236:169,6
519ZMARZLY Wiktor 546DĄBROWA GÓRNICZAM-40159M 42600:00:422021-10-17 10:00:4600:15:1200:42:4601:13:0201:43:5102:12:38.9002:13:21.00+00:57:296:179,5
520BUCHAL Katarzyna 53ZERNICAK-507K 9400:00:272021-10-17 10:00:3100:15:4400:44:2301:14:3001:44:2802:13:04.1502:13:31.35+00:57:556:189,5
521MAĆKOWIAK Mirosław 295NIEZRZESZONYKNURÓWM-6017M 42700:00:592021-10-17 10:01:0300:15:3500:43:5001:13:0601:43:3002:13:16.5502:14:16.30+00:58:076:189,5
522OGAZA Małgorzata 364KOZŁÓWK-4047K 9500:01:032021-10-17 10:01:0700:15:3800:44:0501:13:4901:44:2002:13:26.4502:14:29.90+00:58:176:199,5
523GIBAS Dawid 130SOCIOS SILESIAGLIWICEM-40160M 42800:00:182021-10-17 10:00:2200:14:4800:42:5601:13:3801:44:1802:13:40.3002:13:58.45+00:58:316:209,5
524SKOPOWSKA Klaudia 445SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYK-508K 9600:01:032021-10-17 10:01:0700:16:0400:44:5501:14:4201:44:2102:13:47.5002:14:51.05+00:58:386:209,5
525STRZELECKI Rafał 470SOCIOS SILESIAGLIWICEM-30149M 42900:01:032021-10-17 10:01:0700:15:2300:41:4601:09:1501:39:4802:13:48.0002:14:51.95+00:58:396:209,5
526MENDLA Anna 320CZERWIONKA-LESZCZYNYK-3029K 9700:00:442021-10-17 10:00:4800:15:1200:43:2601:13:1201:43:4302:13:58.0002:14:42.45+00:58:496:209,5
527ANTCZAK Krzysztof 4BYTOMM-40161M 43000:00:362021-10-17 10:00:4000:15:5800:44:5001:14:5701:45:2102:13:58.4502:14:35.30+00:58:496:209,5
528STANKIEWICZ Jakub 461GLIWICEM-2046M 43100:01:092021-10-17 10:01:1300:17:2200:47:5701:18:2401:48:1102:14:14.7002:15:24.15+00:59:056:219,4
529BATEJKO Beata 16SPORT WSPIERAMY NAUKOWOCHORZÓWK-4048K 9800:00:542021-10-17 10:00:5800:15:4600:44:4801:14:2801:44:3202:14:16.0002:15:10.85+00:59:076:219,4
530WLACH Anna 516PACEMAKERGLIWICEK-4049K 9900:00:512021-10-17 10:00:5500:15:4800:44:5001:14:3901:44:3302:14:20.2502:15:11.75+00:59:116:219,4
531FRUK Natalia 113GLIWICEK-3030K 10000:00:472021-10-17 10:00:5100:16:1900:46:2401:16:3401:46:3702:14:24.1002:15:11.65+00:59:156:229,4
532ZARYCHTA Łukasz 536FAT MAMA'S SPORT KLUBBYTOMM-40162M 43200:00:412021-10-17 10:00:4500:14:5300:42:0701:11:0301:42:5702:14:27.4002:15:09.10+00:59:186:229,4
533ZAWIŁA Agnieszka 539KATOWICEK-3031K 10100:01:082021-10-17 10:01:1200:16:1400:44:3001:14:1601:44:2802:14:34.6502:15:43.55+00:59:256:229,4
534GUZGAN Wojciech 164KATOWICEM-40163M 43300:00:582021-10-17 10:01:0200:15:0400:41:3301:08:5401:39:0102:14:35.4502:15:33.65+00:59:266:229,4
535LISZKA Ela 282PACEMAKERJEJKOWICEK-4050K 10200:00:512021-10-17 10:00:5500:15:4900:44:5001:14:4001:44:4102:14:43.5002:15:35.30+00:59:346:239,4
536SUSEL Alek 646RUDA ŚLĄSKAM-30150M 43400:00:022021-10-17 10:00:0600:17:0900:42:5501:15:1701:42:3502:14:45.0002:14:47.25+00:59:366:239,4
537HEINRICH Żaneta 165KOZŁÓWK-2014K 10300:01:032021-10-17 10:01:0700:15:3600:44:0601:13:1901:44:2202:14:48.7502:15:51.95+00:59:396:239,4
538RAKOWSKI Michał 406TYCHYM-2047M 43500:00:322021-10-17 10:00:3600:13:1600:36:5501:02:3601:34:0302:14:51.9502:15:24.80+00:59:436:239,4
539PACUŁA Piotr 373AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE/OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-6018M 43600:00:052021-10-17 10:00:0900:13:4300:38:1301:03:3901:37:2602:14:53.3002:14:58.60+00:59:446:239,4
540PIĄTY Kamil 381MIKOŁÓWM-40164M 43700:00:422021-10-17 10:00:4600:14:5200:42:0601:09:4501:42:2302:15:00.5502:15:43.20+00:59:516:239,4
541LATA Piotr 274GRACZEM-40165M 43800:01:022021-10-17 10:01:0600:16:2200:45:4101:16:0501:46:3802:15:19.1502:16:21.35+01:00:106:249,4
542ZIAJA Robert 543ROBERT ALKOHOLIKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-40166M 43900:00:492021-10-17 10:00:5300:15:4500:44:2201:13:0901:44:0802:15:34.1502:16:23.60+01:00:256:259,3
543KRZYWDA Tomasz 259ŚWIĘTOCHŁOWICEM-5059M 44000:00:482021-10-17 10:00:5200:15:4500:44:2301:13:1001:44:1102:15:35.1002:16:23.60+01:00:266:259,3
544GROMADZKA Justyna 151KOBIETY WATAHYBYTOMK-3032K 10400:00:412021-10-17 10:00:4500:14:5500:42:5901:12:5401:44:0802:15:41.9002:16:23.20+01:00:326:259,3
545KLEPCZYŃSKA Sabina 228RYBNIKK-4051K 10500:00:532021-10-17 10:00:5700:15:4800:44:5001:14:3901:45:2802:15:55.2502:16:48.40+01:00:466:269,3
546KUZMYNSKA Kateryna 619GLIWICEK-3033K 10600:00:242021-10-17 10:00:2800:15:1100:43:3101:14:2201:46:1902:16:57.7002:17:21.95+01:01:486:299,2
547WOJDANOWSKA Małgorzata 517LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK-3034K 10700:01:042021-10-17 10:01:0800:15:3800:43:3301:14:5301:47:3902:17:22.8502:18:27.25+01:02:136:309,2
548KOKOT Justyna 572RUDA ŚLĄSKAK-4052K 10800:01:062021-10-17 10:01:1000:15:4600:44:4201:15:3601:47:0502:17:48.6502:18:55.60+01:02:396:319,2
549KACZKIEWICZ Damian 630NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM-40167M 44100:00:592021-10-17 10:01:0300:15:3600:44:3001:14:2301:46:2302:17:50.1502:18:49.60+01:02:416:319,2
550GUŚCIORA Maciej 163GLIWICEM-2048M 44200:00:452021-10-17 10:00:4900:14:5300:43:5701:14:0801:46:2402:18:02.2502:18:47.50+01:02:536:329,2
551BLAUT-KUBANEK Anna 35RUDA ŚLĄSKAK-4053K 10900:00:462021-10-17 10:00:5000:15:4600:44:2501:14:4401:46:1302:18:05.3502:18:51.35+01:02:566:329,2
552KOZACZKA Włodzimierz 248GLIWICEM-40168M 44300:01:022021-10-17 10:01:0600:16:0900:44:4701:14:2401:44:5602:18:08.5502:19:11.50+01:02:596:329,2
553WOLIŃSKI Józef 519GLIWICEM-5060M 44400:00:552021-10-17 10:00:5900:16:4300:46:2101:17:0901:48:0302:18:34.5002:19:29.85+01:03:256:349,1
554BŁAUT Jerzy 36IX LOCZĘSTOCHOWAM-5061M 44500:00:582021-10-17 10:01:0200:15:2400:43:4001:14:2501:46:2302:18:57.0502:19:55.15+01:03:486:359,1
555GARBACZ Asia 123GLIWICEK-3035K 11000:00:542021-10-17 10:00:5800:15:5000:45:1301:16:3201:48:2902:19:22.8502:20:17.25+01:04:136:369,1
556WACŁAWIK Leszek 500OSTRAVAM-30151M 44600:00:472021-10-17 10:00:5100:16:0200:45:3401:16:4701:48:4902:19:32.7502:20:19.95+01:04:236:369,1
557WDZIĘKOŃSKI Rafał 506BYTOMM-40169M 44700:00:482021-10-17 10:00:5200:15:3300:44:1701:14:2301:47:4402:19:36.2002:20:24.45+01:04:276:369,1
558NIEDBALSKA Sandra 345MŁOSZOWAK-3036K 11100:00:522021-10-17 10:00:5600:15:5000:45:2501:17:0401:49:0202:19:56.5002:20:48.65+01:04:476:379,0
559SOBIERAJ Wojciech 454VIASAT MONITORINGIMIELINM-40170M 44800:00:462021-10-17 10:00:5000:15:4700:44:2601:14:3801:46:1802:20:30.6502:21:17.15+01:05:216:399,0
560UH Kuba 493BĘDZINM-30152M 44900:01:062021-10-17 10:01:1000:15:5100:44:2801:14:3401:48:0202:21:49.4502:22:55.95+01:06:406:438,9
561SKOCZYLAS Tomasz 444WOLNOBIEGACZEMIASTECZKO ŚLASKIEM-5062M 45000:00:522021-10-17 10:00:5600:15:5000:44:5201:15:5301:48:3902:21:51.0502:22:43.45+01:06:426:438,9
562CHAFFARI Messaoud 66GLIWICEM-2049M 45100:00:472021-10-17 10:00:5100:15:1200:42:1301:11:1001:46:3802:22:23.2002:23:10.85+01:07:146:448,9
563ŚWIDEREK Aleksandra 481GLIWICEK-3037K 11200:00:552021-10-17 10:00:5900:17:2800:48:4401:21:2901:53:2402:23:09.4002:24:05.05+01:08:006:478,8
563PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 382GLIWICEK-3037K 11200:00:552021-10-17 10:00:5900:17:2800:48:4501:21:3001:53:2402:23:09.4002:24:05.05+01:08:006:478,8
565KARNIA Agnieszka 209GLIWICEK-3039K 11400:00:552021-10-17 10:00:5900:17:2800:48:4401:21:2901:53:2402:23:09.6502:24:05.45+01:08:006:478,8
566SKRZĄTEK Katarzyna 448GLIWICEK-2015K 11500:00:522021-10-17 10:00:5600:16:0200:45:2801:17:4501:51:3602:23:14.5002:24:06.60+01:08:056:478,8
567CIEŚLIK Jakub 603ŁĄCZANYM-30153M 45200:00:442021-10-17 10:00:4800:15:4900:44:0701:14:0101:47:3602:23:49.9002:24:34.05+01:08:406:488,8
568ZIAJKA Kamil 631KATOWICEM-2050M 45300:00:572021-10-17 10:01:0100:15:3400:42:0501:08:2601:45:1602:24:50.8502:25:47.85+01:09:416:518,7
569PALAK Rafał 375GLIWICEM-30154M 45400:01:132021-10-17 10:01:1701:21:5301:54:2902:25:05.6002:26:18.80+01:09:566:528,7
570SITKO Dagmara 440JASTRZĘBIE-ZDRÓJK-3040K 11600:01:132021-10-17 10:01:1700:17:2400:49:4801:22:5401:56:1902:26:18.6502:27:32.25+01:11:096:568,7
571KASPEREK Ireneusz 212ZABRZEM-40171M 45500:01:082021-10-17 10:01:1200:17:3000:49:5401:22:5901:56:2502:26:21.1502:27:29.15+01:11:126:568,7
572HEINE Andrzej 565PKO BANK POLSKIRYBNIKM-40172M 45600:00:132021-10-17 10:00:1700:13:0500:46:3701:24:2301:57:2902:26:30.3502:26:44.20+01:11:216:568,6
573MIGDAŁ Iwona 330SLOW JOGGING GLIWICEGLIWICEK-4054K 11700:01:002021-10-17 10:01:0400:16:3600:47:3001:20:3301:54:2702:26:38.1002:27:38.25+01:11:296:568,6
574WACŁAWEK Tomek 399TEAM TOMSONGLIWICEM-2051M 45700:00:272021-10-17 10:00:3100:15:5200:46:0101:18:2101:52:2202:26:41.6502:27:09.05+01:11:326:578,6
575BIEGUN Krzysztof 30ŻYWIECM-5063M 45800:01:062021-10-17 10:01:1000:16:4000:47:0401:20:2501:54:1502:27:19.4002:28:25.60+01:12:106:588,6
576BEDNAREK Krzysztof 20ŚWIĘTOCHLOWICEM-30155M 45900:00:592021-10-17 10:01:0300:16:2500:46:1401:17:5201:52:3202:27:39.6002:28:39.50+01:12:306:598,6
577CIUK Iwona 618BIEGAJ Z TRENERAMI!GLIWICEK-509K 11800:00:502021-10-17 10:00:5400:16:4100:47:5701:21:1901:55:0002:27:52.8002:28:43.50+01:12:437:008,6
578JASIŃSKA Klaudia 187AKTYWNI SUCHA GÓRABYTOMK-4055K 11900:01:102021-10-17 10:01:1400:16:4800:47:2401:20:2401:54:1702:28:21.9002:29:32.20+01:13:127:018,5
579ZEMŁA Piotr 542GLIWICEM-5064M 46000:00:582021-10-17 10:01:0200:16:2300:47:3601:20:4301:54:5602:28:24.7502:29:23.65+01:13:157:018,5
580POGORZELSKA-KLIKS Agata 394SOSNOWIECK-4056K 12000:01:082021-10-17 10:01:1200:17:2800:49:5301:23:1301:56:3202:28:49.8002:29:57.95+01:13:407:038,5
581JUNGA Joanna 629GLIWICEK-2016K 12100:01:152021-10-17 10:01:1900:17:4700:50:2701:23:0901:57:1002:29:06.9502:30:22.00+01:13:587:038,5
582SZEWCZYK Zbigniew 475ZABRZEM-30156M 46100:00:572021-10-17 10:01:0100:16:0300:45:5801:18:2601:52:3502:31:45.6502:32:43.45+01:16:367:118,3
583KRUKOWSKA Monika 256SOSNOWIECK-3041K 12200:00:332021-10-17 10:00:3700:16:4700:49:0801:24:3301:58:1202:33:49.4002:34:23.25+01:18:407:178,2
584FABRY Rafał 104GLIWICEM-40173M 46200:01:062021-10-17 10:01:1000:16:5300:49:2601:23:5002:00:2002:34:46.3502:35:53.15+01:19:377:208,2
585MAŁOTA Bartłomiej 304SIEWIERZM-30157M 46300:00:342021-10-17 10:00:3800:16:4700:49:0701:24:3402:35:15.7002:35:49.95+01:20:067:218,2
586BRODA Zuzanna 43TYCHYK-2017K 12300:01:092021-10-17 10:01:1300:18:4600:50:4901:28:0502:01:3502:37:29.8002:38:39.05+01:22:207:278,0
587KUZIA Bogusław 268MYSŁOWICEM-5065M 46400:01:022021-10-17 10:01:0600:17:2800:50:0601:24:3502:00:5902:37:33.1002:38:35.30+01:22:247:288,0
588BRODA Hanna 44#FLOWBEZBARIERKATOWICEK-3042K 12400:01:242021-10-17 10:01:2800:21:0400:53:4801:29:5402:06:0902:44:13.1502:45:37.25+01:29:047:467,7
589KASPRZYK Agnieszka 215GLIWICEK-3043K 12500:00:312021-10-17 10:00:3500:17:3700:52:5801:28:1102:06:2602:47:23.7502:47:54.95+01:32:147:557,6
590GŁĄB Mariola 136GLIWICEK-3044K 12600:00:572021-10-17 10:01:0100:17:4600:52:4701:31:0302:10:4702:48:56.1502:49:53.80+01:33:478:007,5
591WĘGIEL Kacper 507KB ORŁY Z KNUROWAMIKOŁÓWM-2052M 46500:01:102021-10-17 10:01:1400:18:3000:54:0701:34:2002:13:4002:50:54.4002:52:04.65+01:35:458:057,4
592BEDNAREK Martin 21STARY HANGARSTANICAM-2053M 46600:00:032021-10-17 10:00:0700:10:3400:32:01+00:06:234:2613,5
593KOŁODZIEJCZYK Monika 234JURA TEAMPRZEGINIAK-3045K 12700:00:322021-10-17 10:00:3600:13:5700:38:13+00:12:355:1811,3
594SITKO Grzegorz 441CHORZÓWM-30158M 46700:00:342021-10-17 10:00:3800:15:2300:44:08+00:18:306:079,8
595GÓRKA Grzegorz 145BYTOMM-5066M 46800:00:522021-10-17 10:00:5600:18:4800:56:33+00:30:557:517,6
596GRABA Katarzyna 146TURBORÓWKAMIKOŁÓWK-2018K 12800:00:0001:17:01+30:481,9
Znaleziono 596 wynik(ów)