VII RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza ,,GOCH" Bytów
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
8.85 km
Zgłoszonych/ Registered:
105
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
91
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.85km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUŚMIEREK Patryk 209BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-181M 101:00:56.80 6:538.7
2ŚWISŁOCKI Bogdan 246FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM-501M 201:01:55.95+00:00:596:598.6
3TRZCIŃSKI Eugeniusz 248BYDGOSZCZM-601M 301:02:48.00+00:01:517:058.5
4KOWALCZUK Robert 265ELITE TEAMGDAŃSKM-502M 401:03:42.10+00:02:457:118.3
5PRZERWA Adrian 229LUBELSKIE MORSYLUBLINM-182M 501:05:20.75+00:04:237:228.1
6WOJTACHNIO Edyta 255FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-401K 101:05:39.10+00:04:427:258.1
7NOWAK Maciej 'rumcajs' 221PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM-401M 601:06:00.30+00:05:037:278
8STOPA Joanna 237BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-181K 201:06:21.80+00:05:257:298
9TOMCZYK Edward 247MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM-70+1M 701:06:57.35+00:06:007:337.9
10ZIELIŃSKA Jolanta 259GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-501K 301:07:11.85+00:06:157:357.9
11DOLNA Ewelina 18KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-301K 401:07:15.35+00:06:187:367.9
12KRĘCKA Irena 203FACE NORDIC WALKING TEAMBUDOWOK-502K 501:07:18.40+00:06:217:367.9
13KOMAR Beata 196FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-402K 601:07:18.55+00:06:217:367.9
14SZYMANOWSKA Anna 243LĘBORSKIE KIJKILĘBORKK-503K 701:07:32.85+00:06:367:377.9
15SZYMANOWSKI Eugeniusz 244LĘBORSKIE KIJKILĘBORKM-602M 801:07:48.65+00:06:517:397.8
16BUCZKOWSKI Jerzy 169KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM-603M 901:08:21.80+00:07:257:437.8
17KLUCZAK Sławomir 194FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM-402M 1001:08:23.80+00:07:277:437.8
18HAWRYLUK Beata 185STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING 'ORŁY' WICKOGARCZEGORZEK-403K 801:08:32.65+00:07:357:447.7
19STRZELECKA Małgorzata 239SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-404K 901:08:42.05+00:07:457:457.7
20WOJCIEKIAN Stanisław 252WATAHAREDZIKOWOM-604M 1101:09:09.85+00:08:137:487.7
21NOWAK Bartłomiej 219SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-403M 1201:09:25.45+00:08:287:507.6
22ZWOLENKIEWICZ Joanna 260KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-405K 1001:09:44.35+00:08:477:527.6
23GRONALEWSKI Krzysztof 184BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-301M 1301:09:56.45+00:08:597:547.6
24WÓJCIK Piotr 256MORSIK WETERANGDYNIAM-503M 1401:10:05.05+00:09:087:557.6
25MOTOCZYŃSKI Krzysztof 217GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-605M 1501:10:15.35+00:09:187:567.6
26TUR Irena 249KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBORZYTUCHOMK-504K 1101:10:22.90+00:09:267:577.5
27KREFFT Barbara 202PARCHOWOK-505K 1201:10:46.00+00:09:497:597.5
28BIAŁK Roman 166GDAŃSKM-606M 1601:11:04.00+00:10:078:017.5
29OSIEJA Elżbieta 222FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK-506K 1301:11:21.95+00:10:258:037.4
30BARCHANOWSKI Andrzej 165SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM-404M 1701:11:29.90+00:10:338:047.4
31BRACISZEWSKI Krzysztof 168GĄSAWAM-302M 1801:11:41.15+00:10:448:057.4
32LESZCZYSZYN Krystyna 211SZCZECINEKK-601K 1401:11:49.20+00:10:528:067.4
33MAŁKIEWICZ Jacek 214SOLEC KUJAWSKIM-504M 1901:11:54.85+00:10:588:077.4
34GAWRON Piotr 181KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-405M 2001:12:02.50+00:11:058:087.4
35OSIEJA Tomasz 223FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM-505M 2101:12:44.40+00:11:478:137.3
36KLUCZAK Marzena 193FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK-406K 1501:13:13.60+00:12:168:167.3
37NOWAK Beata 220SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-407K 1601:13:14.10+00:12:178:167.3
38KLOSKA Kazimierz 192BYTÓWM-70+2M 2201:13:19.30+00:12:228:177.2
39NITKA Wacław 218OTOMINM-607M 2301:13:22.85+00:12:268:177.2
40MALKIEWICZ Małgorzata 264ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYMK-507K 1701:13:39.25+00:12:428:197.2
41KWAPISIEWICZ Joanna 210FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-408K 1801:13:50.60+00:12:538:207.2
42KRÓL Joanna 204FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-409K 1901:13:52.60+00:12:558:207.2
43CZECZOTT Anita 175'ORŁY WICKO'GDAŃSKK-508K 2001:14:31.15+00:13:348:257.1
44STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 240SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-406M 2401:14:41.25+00:13:448:267.1
45WOJEWSKA Alicja 254KIELEŃSKA HUTAK-182K 2101:14:46.00+00:13:498:267.1
46FISZER Justyna 179FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-302K 2201:15:03.40+00:14:068:287.1
47KORONA-BRACISZEWSKA Beata 199KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-183K 2301:15:05.00+00:14:088:297.1
48SIKORRA Janina 233'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK-70+1K 2401:15:12.80+00:14:168:297.1
49WITKOWSKA Tatiana 263BYTÓWK-509K 2501:15:12.85+00:14:168:297.1
50CIŻMOWSKA Barbara 262KĘPICEK-602K 2601:15:31.10+00:14:348:317
51KUSIAK Włodzimierz 208GDAŃSKM-608M 2501:15:39.90+00:14:438:327
52JASIŁEK Przemysław 187RADAWNICAM-407M 2601:15:52.35+00:14:558:347
53ANGIELCZYK Małgorzata 161MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK-603K 2701:16:10.20+00:15:138:367
54JASIŁEK Kama 188RADAWNICAK-303K 2801:16:24.25+00:15:278:377
55CHOLEWKA Jolanta 171MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK-604K 2901:16:28.30+00:15:318:386.9
56WAKSZYŃSKI Bogdan 266M-609M 2701:16:37.55+00:15:408:396.9
57POSTEK Danuta 227MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK-5010K 3001:17:04.00+00:16:078:426.9
58APPEL Jerzy 162GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-70+3M 2801:17:05.35+00:16:088:426.9
59LEWAŃCZYK Sylwia 212METROŻERCYSTĘŻYCAK-304K 3101:17:11.50+00:16:148:436.9
60KOŻYKOWSKA Aniela 201RZEPNICAK-5011K 3201:17:17.10+00:16:208:436.9
61BADOWSKA-STEFAŃSKA Barbara 164UDORPIEK-605K 3301:18:03.40+00:17:068:496.8
62CIEMNA Julita 174KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-305K 3401:19:44.35+00:18:479:006.7
63BORZYSKOWSKI Franciszek 167BYTÓWM-6010M 2901:20:24.20+00:19:279:056.6
64KUBIAK Wojciech 206KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM-506M 3001:20:28.25+00:19:319:056.6
65ZELEWSKA Karolina 258BYTÓWK-184K 3501:20:52.85+00:19:569:086.6
66WOJEWSKA Natalia 253BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK-185K 3601:21:09.65+00:20:129:106.5
67STEFAŃSKI Andrzej 236FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM-507M 3101:21:12.50+00:20:159:106.5
68KRYŚKIEWICZ Janina 205ZŁOTÓWK-5012K 3701:21:15.30+00:20:189:106.5
69KONDEJ Sylwia 198ORŁOWOPŁUŻNICAK-4010K 3801:22:06.10+00:21:099:166.5
70KOMOROWSKA-FISZER Iwona 197FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-306K 3901:23:26.85+00:22:309:256.4
71SMARUJ-SADOWSKA Janina 234BYDGOSZCZK-606K 4001:24:32.45+00:23:359:336.3
72WIADERSKI Wojciech 251ELBLĄGM-6011M 3201:25:16.25+00:24:199:386.2
73JANISZEWSKA Teresa 186BYTÓWK-607K 4101:26:44.85+00:25:489:486.1
74GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ Magdalena 180KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-307K 4201:26:54.30+00:25:579:496.1
75KARALUS Paulina 190KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-308K 4301:26:57.05+00:26:009:496.1
76OWCZAREK Henryka 224MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK-70+2K 4401:27:32.55+00:26:359:536.1
77MOTOCZYŃSKA Aleksandra 216GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK-5013K 4501:29:17.90+00:28:2110:055.9
78SAPA Dariusz 230BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-508M 3301:30:55.95+00:29:5910:165.8
79SAPA Stefania 231BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-5014K 4601:30:56.10+00:29:5910:165.8
80STRZELECKA Antonina 238SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-186K 4701:31:03.90+00:30:0710:175.8
81WIADERSKA Grażyna 250ELBLĄGK-608K 4801:32:43.65+00:31:4610:285.7
82KULCZYCKI Jan 207GDAŃSKM-6012M 3401:35:27.55+00:34:3010:475.6
83MILACHOWSKA Agnieszka 261NOWINYK-309K 4901:35:39.05+00:34:4210:485.6
84CZECZOTT-SZYMAŃSKA Aleksandra 176'ORŁY WICKO'CHARBROWOK-5015K 5001:38:05.85+00:37:0911:055.4
85GNYBA Ewelina 183METROŻERCYSTĘŻYCAK-3010K 5101:38:37.35+00:37:4011:085.4
86ŚWISŁOCKA Ewa 245FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-5016K 5201:39:01.00+00:38:0411:115.4
87LIP Arkadiusz 213RUMIAM-509M 3501:40:21.60+00:39:2411:205.3
88BACZYŃSKA Sabina 163CHOSZCZNOK-5017K 5301:40:21.65+00:39:2411:205.3
89KOŁACZ Iwona 195AC&ACWYSZECINOK-4011K 5401:45:49.55+00:44:5211:575
90CEPIŃSKA Anna 170POLSKAGNIEWOWOK-4012K 5501:45:52.90+00:44:5611:575
91SIKORRA Iwona 232AC&ACWEJHEROWOK-4013K 5601:45:53.10+00:44:5611:575
Znaleziono 91 wynik(ów)