VII SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING

Organizator/ Organizer:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
42.195 km
Zgłoszonych/ Registered:
152
Wystartowało/ Started:
152
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
152
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafeta Mieszana | Sztafeta Kobieca | Sztafeta Męska

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki5.3kmCzas
netto
10.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DELĄG Jakub 224NORDIC WALKING POLAND 1Sztafeta Mieszana1A 100:33:5501:08:24.25 6:349.1
2RAJEWSKI Sebastian 184KS IDMARKROSINKOSztafeta Mieszana2A 200:33:2701:08:27.25+00:00:036:349.1
3WOROCH Roman 211KS METRACO POLKOWICE 1POLKOWICESztafeta Męska1M 100:33:5601:09:05.75+00:00:416:389
4WETOSZKA Piotr 237TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta Męska2M 200:34:3801:09:25.75+00:01:016:409
5BIŁEK Artur 238TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta Męska3M 300:34:1201:09:49.85+00:01:256:428.9
6WOŁOSZKA Artur 228NORDIC WALKING POLAND 2Sztafeta Mieszana3A 300:34:1401:09:56.30+00:01:326:438.9
7MIELECKA Agnieszka 183KS IDMARKROSINKOSztafeta Mieszana4A 400:34:4601:10:40.40+00:02:166:478.8
8SIWAK Piotr 212KS METRACO POLKOWICE 1POLKOWICESztafeta Męska4M 400:35:2001:10:44.40+00:02:206:488.8
9BORKOWSKI Dariusz 188NOWI SIEDLCE NW WSCHÓDSIEDLCESztafeta Męska5M 500:35:2201:10:55.70+00:02:316:498.8
10WOJTASIŃSKI Daniel 176VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASztafeta Mieszana5A 500:35:0201:11:03.95+00:02:396:508.8
11LASKOWSKI Mirosław 239TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta Męska6M 600:35:4601:11:23.40+00:02:596:518.7
12NIEKONIECZNY Grzegorz 220EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 1SZCZECINSztafeta Mieszana6A 600:35:5101:11:33.60+00:03:096:528.7
13BRZOZOWSKI Piotr 221NORDIC WALKING POLAND 1Sztafeta Mieszana7A 700:35:0001:11:57.90+00:03:336:558.7
14KUŹMICZ Adam 155ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAMPASŁĘKSztafeta Mieszana8A 800:35:5201:12:35.45+00:04:116:588.6
15KUBIAK Przemysław 182KS IDMARKROSINKOSztafeta Mieszana9A 900:36:1101:12:57.15+00:04:327:008.6
16KUBISZYN Mirosław 232NORDIC WALKING POLAND 3Sztafeta Męska7M 700:36:1101:13:08.80+00:04:447:028.5
17WITCZUK Łukasz 229NORDIC WALKING POLAND 3Sztafeta Męska8M 800:37:2901:13:20.10+00:04:557:038.5
18JACHIMOWICZ Renata 223NORDIC WALKING POLAND 1Sztafeta Mieszana10A 1000:36:1401:13:24.60+00:05:007:038.5
19CYRUS Bogdan 128WESOŁY BORSUK TEAM 3PRUDNIKSztafeta Męska9M 900:35:2201:13:28.85+00:05:047:038.5
20ORYWAŁ Piotr 225NORDIC WALKING POLAND 2Sztafeta Mieszana11A 1100:36:1001:13:33.10+00:05:087:048.5
21GAJEWSKI Eugeniusz 240TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta Męska10M 1000:36:2201:13:51.00+00:05:267:068.4
22NOWAK Rajmund 147NORDIC WALKING KIEKRZ 3KIEKRZSztafeta Męska11M 1100:36:0401:13:53.40+00:05:297:068.4
23FRĄCKOWIAK Roman 209KS METRACO POLKOWICE 1POLKOWICESztafeta Męska12M 1200:37:2301:14:01.60+00:05:377:078.4
24KUSTAL Marcin 175VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASztafeta Mieszana12A 1200:36:2901:14:13.90+00:05:497:088.4
25KRYŚ Artur 210KS METRACO POLKOWICE 1POLKOWICESztafeta Męska13M 1300:37:2001:14:22.85+00:05:587:098.4
26BARTOSIEWICZ Łukasz 230NORDIC WALKING POLAND 3Sztafeta Męska14M 1400:36:5301:14:42.90+00:06:187:108.4
27SANIUK Edward 132FACE NORDIC WALKING TEAM 3GDYNIASztafeta Mieszana13A 1300:37:2801:14:43.85+00:06:197:118.4
28KOPCZEWSKI Dariusz 131FACE NORDIC WALKING TEAM 3GDYNIASztafeta Mieszana14A 1400:35:5501:15:09.70+00:06:457:138.3
29KUBISZYN Małgorzata 222NORDIC WALKING POLAND 1Sztafeta Mieszana15A 1500:36:5301:15:10.80+00:06:467:138.3
30KUŚMIEREK Patryk 248BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana16A 1600:37:1901:15:11.15+00:06:467:138.3
31KUŚMIEREK Jan 247BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana17A 1700:38:0001:15:27.30+00:07:037:158.3
32KONCEWICZ Marek 179ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 1PASŁĘKSztafeta Męska15M 1500:37:1201:15:43.75+00:07:197:168.2
33TOPOLNICKI Konrad 241CKZIU NYSA MECHANIKNYSASztafeta Męska16M 1600:37:3401:15:52.10+00:07:277:178.2
34FRĄCKOWIAK Krzysztof 185NOWI SIEDLCE NW WSCHÓDSIEDLCESztafeta Męska17M 1700:37:5101:16:03.60+00:07:397:188.2
35SZARSZUNOWICZ Mariusz 156ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAMPASŁĘKSztafeta Mieszana18A 1800:36:3201:16:04.45+00:07:407:188.2
36SCHRODER Karol 125WESOŁY BORSUK TEAM 3PRUDNIKSztafeta Męska18M 1800:37:1201:16:13.25+00:07:497:198.2
37ROSADZIŃSKI Sławomir 164KLUB LESZNOLESZNOSztafeta Mieszana19A 1900:37:4301:16:31.95+00:08:077:218.2
38ZDANUK Artur 217EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 1SZCZECINSztafeta Mieszana20A 2000:38:0001:16:34.55+00:08:107:218.1
39SZYMSKA Małgorzata 219EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 1SZCZECINSztafeta Mieszana21A 2100:37:2601:16:38.45+00:08:147:228.1
40SIKORA Bronisław 161KLUB LESZNOLESZNOSztafeta Mieszana22A 2200:37:5701:16:39.65+00:08:157:228.1
41NIEDBAŁ Adam 126WESOŁY BORSUK TEAM 3PRUDNIKSztafeta Męska19M 1900:39:0001:16:51.35+00:08:277:238.1
42ROŻYK Magdalena 252OPEC GDYNIARUMIASztafeta Mieszana23A 2300:38:3301:16:52.35+00:08:287:238.1
43SURMA Kacper 244CKZIU NYSA MECHANIKNYSASztafeta Męska20M 2000:38:1601:17:00.95+00:08:367:248.1
44SPYCHAŁA Lesław 127WESOŁY BORSUK TEAM 3PRUDNIKSztafeta Męska21M 2100:36:4601:17:06.85+00:08:427:248.1
45JĘDRASIAK Renata 208KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICESztafeta Kobieca1K 100:38:2501:17:11.30+00:08:477:258.1
46WITKOWSKI Piotr 250OPEC GDYNIARUMIASztafeta Mieszana24A 2400:38:1701:17:11.35+00:08:477:258.1
47KRAJEWSKA Hanna 191VIGOR TEAM NORDIC WALKING I FITNESSTRZCIANKASztafeta Kobieca2K 200:37:3801:17:12.40+00:08:487:258.1
48POLAK Igor 169FORMA NA PIĄTKĘ NW 2PABIANICESztafeta Męska22M 2200:38:0301:17:39.10+00:09:147:278
49OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 205KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICESztafeta Kobieca3K 300:38:2501:17:54.35+00:09:307:298
50SZARSZUNOWICZ Anna 153ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAMPASŁĘKSztafeta Mieszana25A 2500:38:2401:17:54.50+00:09:307:298
51KROMSKI Paweł 148NORDIC WALKING KIEKRZ 3KIEKRZSztafeta Męska23M 2300:38:3101:18:11.25+00:09:477:318
52LIPIŃSKI Karol 216EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 2SZCZECINSztafeta Mieszana26A 2600:39:1001:18:17.10+00:09:527:318
53KOZŁOWSKI Jacek 145NORDIC WALKING KIEKRZ 3KIEKRZSztafeta Męska24M 2400:39:1801:18:17.25+00:09:537:318
54MANDZIUK Marek 186NOWI SIEDLCE NW WSCHÓDSIEDLCESztafeta Męska25M 2500:39:1101:18:18.30+00:09:547:318
55JAREK Sergiusz 172FORMA NA PIĄTKĘ NW 2PABIANICESztafeta Męska26M 2600:39:1701:18:31.50+00:10:077:327.9
56RAKOWIECKI Zbigniew 178ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 1PASŁĘKSztafeta Męska27M 2700:38:4901:18:46.95+00:10:227:347.9
57MARCIN Ślusarczyk 124WESOŁY BORSUK TEAM 2PRUDNIKSztafeta Męska28M 2800:38:4801:19:01.85+00:10:377:357.9
58OLEJNICZAK Piotr 170FORMA NA PIĄTKĘ NW 2PABIANICESztafeta Męska29M 2900:39:0201:19:26.45+00:11:027:387.9
59ŚLUSARCZYK Andrzej 121WESOŁY BORSUK TEAM 2PRUDNIKSztafeta Męska30M 3000:39:1601:19:32.65+00:11:087:387.8
60PALIWODA Kasia 218EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 1SZCZECINSztafeta Mieszana27A 2700:39:0201:19:33.05+00:11:087:387.8
61GAPIŃSKI Leszek 123WESOŁY BORSUK TEAM 2PRUDNIKSztafeta Męska31M 3100:39:0601:19:40.25+00:11:167:397.8
62GODZIŃSKI Paweł 101'BAŻANT NW TEAM'ELBLĄGSztafeta Mieszana28A 2800:39:1801:19:52.30+00:11:287:407.8
63KANIOWSKA Beata 174VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASztafeta Mieszana29A 2900:39:3201:20:11.70+00:11:477:427.8
64KURZAWSKA Jolanta 206KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICESztafeta Kobieca4K 400:39:3601:20:16.45+00:11:527:437.8
65STARZYŃSKA Anna 227NORDIC WALKING POLAND 2Sztafeta Mieszana30A 3000:39:2901:20:19.25+00:11:557:437.8
66ZACHARCZUK Zofia 193NOWI SIEDLCE-NW WSCHÓD 1SIEDLCESztafeta Kobieca5K 500:39:4201:20:34.40+00:12:107:447.7
67BUJNICKI Marcin 180ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 1PASŁĘKSztafeta Męska32M 3200:39:1901:20:39.90+00:12:157:457.7
68PARTYKA Teresa 120WESOŁY BORSUK TEAM 1PRUDNIKSztafeta Kobieca6K 600:38:3701:20:40.15+00:12:157:457.7
69SŁOWIŃSKA Alicja 196NOWI SIEDLCE-NW WSCHÓD 1SIEDLCESztafeta Kobieca7K 700:39:4901:20:55.70+00:12:317:467.7
70MOŻYSZEK Piotr 160FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Mieszana31A 3100:40:2601:20:57.30+00:12:337:477.7
71GIBAS Sławek 104'BAŻANT NW TEAM'ELBLĄGSztafeta Mieszana32A 3200:40:1401:20:57.95+00:12:337:477.7
72LENER Sławomir 213EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 2SZCZECINSztafeta Mieszana33A 3300:39:5101:21:04.10+00:12:397:477.7
73GAPIŃSKA Janina 118WESOŁY BORSUK TEAM 1PRUDNIKSztafeta Kobieca8K 800:39:5101:21:04.95+00:12:407:477.7
74PIĄTEK Darek 177ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 1PASŁĘKSztafeta Męska33M 3300:40:4501:21:12.85+00:12:487:487.7
75ŚCIBUT Anna 168FORMA NA PIĄTKĘ NW 1PABIANICESztafeta Kobieca9K 900:40:1901:21:16.60+00:12:527:487.7
76KOŁODZIEJCZYK Danuta 233KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYSztafeta Kobieca10K 1000:40:3701:21:17.20+00:12:527:487.7
77MARCHWICKI Przemysław 151NORDIC WALKING KIEKRZ 4KIEKRZSztafeta Mieszana34A 3400:40:3401:21:19.00+00:12:547:497.7
78MOLENDA Magdalena 181KS IDMARKROSINKOSztafeta Mieszana35A 3500:39:5501:21:25.95+00:13:017:497.7
79MIKICIUK Krzysztof 187NOWI SIEDLCE NW WSCHÓDSIEDLCESztafeta Męska34M 3400:40:5101:21:27.45+00:13:037:497.7
80GIBAS Joanna 103'BAŻANT NW TEAM'ELBLĄGSztafeta Mieszana36A 3600:40:2101:21:44.85+00:13:207:517.6
81MOCKAŁO Michał 199CZARNE PANTERYPIŁASztafeta Mieszana37A 3700:40:5301:21:48.70+00:13:247:527.6
82KLUCZAK Sławomir 171FORMA NA PIĄTKĘ NW 2PABIANICESztafeta Męska35M 3500:40:4401:21:49.90+00:13:257:527.6
83FIGURSKA Dominika 129FACE NORDIC WALKING TEAM 3GDYNIASztafeta Mieszana38A 3800:39:5501:21:51.05+00:13:267:527.6
84SZYMCZYK Magdalena 194NOWI SIEDLCE-NW WSCHÓD 1SIEDLCESztafeta Kobieca11K 1100:40:4801:22:04.20+00:13:397:537.6
85PREKURAT Marzena 195NOWI SIEDLCE-NW WSCHÓD 1SIEDLCESztafeta Kobieca12K 1200:40:1901:22:06.05+00:13:417:537.6
86MOTYL Anna 226NORDIC WALKING POLAND 2Sztafeta Mieszana39A 3900:40:5901:22:08.25+00:13:447:537.6
87CZAJKA Urszula 107FACE NORDIC WALKING TEAM 1WARSZAWASztafeta Mieszana40A 4000:40:3701:22:08.95+00:13:447:537.6
88WAWRZYNIAK Anna 130FACE NORDIC WALKING TEAM 3GDYNIASztafeta Mieszana41A 4100:40:0501:22:10.85+00:13:467:547.6
89ŁOPIŃSKI Aleksy 197CZARNE PANTERY PIŁASztafeta Mieszana42A 4200:40:5901:22:25.30+00:14:017:557.6
90KUPIBIDA Bogusława 117WESOŁY BORSUK TEAM 1PRUDNIKSztafeta Kobieca13K 1300:41:1801:22:36.80+00:14:127:567.6
91KRĘCKA Irena 135FACE NORDIC WALKING TEAM 4GDAŃSKSztafeta Mieszana43A 4300:41:3601:22:42.65+00:14:187:577.5
92GODZIŃSKA Dorota 102'BAŻANT NW TEAM'ELBLĄGSztafeta Mieszana44A 4400:40:4101:22:44.90+00:14:207:577.5
93PRZYBYŁEK Marysia 163KLUB LESZNOLESZNOSztafeta Mieszana45A 4500:41:2501:22:52.45+00:14:287:587.5
94GŁOMBICA Ewa 119WESOŁY BORSUK TEAM 1PRUDNIKSztafeta Kobieca14K 1400:40:5201:22:54.05+00:14:297:587.5
95KORDOWSKA Bogusława 192VIGOR TEAM NORDIC WALKING I FITNESSTRZCIANKASztafeta Kobieca15K 1500:42:0701:23:19.95+00:14:558:007.5
96JACHIMOWICZ Mirosław 231NORDIC WALKING POLAND 3Sztafeta Męska36M 3600:41:2901:23:20.50+00:14:568:007.5
97DOLNA Ewelina 236KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYSztafeta Kobieca16K 1600:41:3601:23:21.75+00:14:578:007.5
98PIERZCHAŁA Aleksandra 159FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Mieszana46A 4600:41:3201:23:22.65+00:14:588:017.5
99MAJERAN Marcin 157FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Mieszana47A 4700:41:3601:23:25.45+00:15:018:017.5
100RASZEWSKA Izabela 167FORMA NA PIĄTKĘ NW 1PABIANICESztafeta Kobieca17K 1700:41:1901:23:27.05+00:15:028:017.5
101GAŁAŚ Joanna 116PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca18K 1800:40:3301:23:31.05+00:15:068:017.5
102KOSECKA Katarzyna 166FORMA NA PIĄTKĘ NW 1PABIANICESztafeta Kobieca19K 1900:41:3301:23:32.05+00:15:078:017.5
103ŚLUSARCZYK Grzegorz 122WESOŁY BORSUK TEAM 2PRUDNIKSztafeta Męska37M 3700:42:0701:23:39.65+00:15:158:027.5
104SIERADZKA Katarzyna 162KLUB LESZNOLESZNOSztafeta Mieszana48A 4800:40:3101:23:41.00+00:15:168:027.5
105FRYDRYCH Marcin 146NORDIC WALKING KIEKRZ 3KIEKRZSztafeta Męska38M 3800:41:3801:23:45.20+00:15:208:037.5
106EWERTOWSKA Ewa 138NORDIC WALKING KIEKRZ 1KIEKRZSztafeta Kobieca20K 2000:41:2501:23:48.70+00:15:248:037.4
107ŚLĘZAK Gracjan 242CKZIU NYSA MECHANIKNYSASztafeta Męska39M 3900:42:2301:24:04.70+00:15:408:057.4
108SZEIB Mariusz 150NORDIC WALKING KIEKRZ 4KIEKRZSztafeta Mieszana49A 4900:42:0201:24:12.55+00:15:488:057.4
109GOLUS Ula 214EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 2SZCZECINSztafeta Mieszana50A 5000:41:1901:24:19.95+00:15:558:067.4
110GABERT Beata 215EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 2SZCZECINSztafeta Mieszana51A 5100:41:4901:24:28.25+00:16:048:077.4
111KOLASA Katrzyna 165FORMA NA PIĄTKĘ NW 1PABIANICESztafeta Kobieca21K 2100:41:4001:24:35.80+00:16:118:087.4
112BARTOSIEWICZ Włodzimierz 133FACE NORDIC WALKING TEAM 4GDAŃSKSztafeta Mieszana52A 5200:41:1901:24:39.30+00:16:158:087.4
113CZARNECKA Katarzyna 140NORDIC WALKING KIEKRZ 1KIEKRZSztafeta Kobieca22K 2200:42:4801:25:29.70+00:17:058:137.3
114PODMASKO Małgorzata 139NORDIC WALKING KIEKRZ 1KIEKRZSztafeta Kobieca23K 2300:42:1101:25:46.75+00:17:228:147.3
115MALKIEWICZ Małgorzata 235KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYSztafeta Kobieca24K 2400:42:4301:25:52.10+00:17:278:157.3
116GRYGOROWICZ Teresa 207KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICESztafeta Kobieca25K 2500:42:5201:25:54.30+00:17:308:157.3
117GWAREK Anita 114PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca26K 2600:42:0401:25:57.65+00:17:338:157.3
118KONCEWICZ Aneta 154ELITE NORDIC WALKING PASŁĘK TEAMPASŁĘKSztafeta Mieszana53A 5300:42:1801:26:11.25+00:17:478:177.2
119SAKOWSKA Krystyna 115PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca27K 2700:42:2301:26:31.65+00:18:078:197.2
120WOŁK Beata 189VIGOR TEAM NORDIC WALKING I FITNESSTRZCIANKASztafeta Kobieca28K 2800:43:5101:26:32.00+00:18:078:197.2
121DZIEMIŃSKA Magdalena 245BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana54A 5400:42:2901:26:36.55+00:18:128:197.2
122PATELSKA Katarzyna 204CZARNE PANTERY 1PIŁASztafeta Kobieca29K 2900:42:1401:26:48.25+00:18:248:207.2
123PIETRZAK Dorota 141NORDIC WALKING KIEKRZ 2KIEKRZSztafeta Kobieca30K 3000:43:2101:26:53.95+00:18:298:217.2
124KUCZYŃSKA Anna 137NORDIC WALKING KIEKRZ 1KIEKRZSztafeta Kobieca31K 3100:43:2301:26:57.15+00:18:328:217.2
125KUSIAK Włodzimierz 136FACE NORDIC WALKING TEAM 4GDAŃSKSztafeta Mieszana55A 5500:43:1601:27:12.15+00:18:478:237.2
126DOLATA Dorota 142NORDIC WALKING KIEKRZ 2KIEKRZSztafeta Kobieca32K 3200:42:1701:27:27.45+00:19:038:247.1
127KARCZ Małgorzata 158FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Mieszana56A 5600:43:2301:27:29.30+00:19:058:247.1
128SURIAK Ewelina 173VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASztafeta Mieszana57A 5700:42:3201:28:16.00+00:19:518:297.1
129BARUDIN Katarzyna 149NORDIC WALKING KIEKRZ 4KIEKRZSztafeta Mieszana58A 5800:44:2001:28:46.40+00:20:228:327
130HIRSZ Krystyna 251OPEC GDYNIARUMIASztafeta Mieszana59A 5900:44:4801:29:44.80+00:21:208:377
131MOCKAŁO Marlena 198CZARNE PANTERYPIŁASztafeta Mieszana60A 6000:44:3401:30:04.00+00:21:398:396.9
132HOPCIA Tomasz 249OPEC GDYNIARUMIASztafeta Mieszana61A 6100:45:0201:30:10.15+00:21:458:406.9
133NIKLAUS Danuta 144NORDIC WALKING KIEKRZ 2KIEKRZSztafeta Kobieca33K 3300:45:0901:30:41.40+00:22:178:436.9
134PIŁECKA Mirosława 190VIGOR TEAM NORDIC WALKING I FITNESSTRZCIANKASztafeta Kobieca34K 3400:44:5001:30:44.40+00:22:208:436.9
135JAWORSKA Joanna 201CZARNE PANTERY 1PIŁASztafeta Kobieca35K 3500:44:1901:30:48.35+00:22:248:436.9
136OMARSKA Grażyna 113PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca36K 3600:45:0901:30:48.70+00:22:248:436.9
137DUKIEWICZ Aneta 200CZARNE PANTERYPIŁASztafeta Mieszana62A 6200:44:0501:30:55.50+00:22:318:446.9
138MARCINIAK Lucyna 152NORDIC WALKING KIEKRZ 4KIEKRZSztafeta Mieszana63A 6300:45:0801:31:30.10+00:23:058:476.8
139FOLWARSKA Małgorzata 134FACE NORDIC WALKING TEAM 4GDAŃSKSztafeta Mieszana64A 6400:45:0901:31:51.35+00:23:278:506.8
140FRANC Zofia 234KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYSztafeta Kobieca37K 3700:46:2901:32:18.10+00:23:538:526.8
141SOBÓTKA Daniel 243CKZIU NYSA MECHANIKNYSASztafeta Męska40M 4000:45:3801:32:22.65+00:23:588:526.8
142ZART Danuta 143NORDIC WALKING KIEKRZ 2KIEKRZSztafeta Kobieca38K 3800:46:2601:34:23.50+00:25:599:046.6
143KNITTER Agata 246BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana65A 6500:46:2701:34:46.05+00:26:219:066.6
144MARCZYK Jerzy 108FACE NORDIC WALKING TEAM 1WARSZAWASztafeta Mieszana66A 6600:46:3601:34:49.95+00:26:259:076.6
145SZEWCZYK Marek 110FACE NORDIC WALKING TEAM 2WARSZAWASztafeta Mieszana67A 6700:46:3101:35:31.20+00:27:069:116.5
146WASIELA Beata 109FACE NORDIC WALKING TEAM 2WARSZAWASztafeta Mieszana68A 6800:47:5001:37:37.20+00:29:129:236.4
147MARCINKOWSKA Sandra 203CZARNE PANTERY 1PIŁASztafeta Kobieca39K 3900:49:3401:38:44.85+00:30:209:296.3
148PROCKO Wadim 105FACE NORDIC WALKING TEAM 1WARSZAWASztafeta Mieszana69A 6900:49:2701:38:58.85+00:30:349:306.3
149WRZESIŃSKA Małgorzata 202CZARNE PANTERY 1PIŁASztafeta Kobieca40K 4000:48:0201:40:14.55+00:31:509:386.2
150GIERSZENDORF Monika 106FACE NORDIC WALKING TEAM 1WARSZAWASztafeta Mieszana70A 7000:50:5801:42:39.35+00:34:159:526.1
151GIERSZENDORF Paweł 112FACE NORDIC WALKING TEAM 2WARSZAWASztafeta Mieszana71A 7100:52:2401:49:56.30+00:41:3210:345.7
152SZEWCZYK Julia 111FACE NORDIC WALKING TEAM 2WARSZAWASztafeta Mieszana72A 7200:53:4101:50:33.40+00:42:0910:375.6
Znaleziono 152 wynik(ów)