VIII BIEG IM. ASI KENIG - NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku
Data:
2019-04-28
Miejsce:
Sławsko
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
40
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 214AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open1M 100:30:03.22 6:0010
2NACZK Leonard 198LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Open2M 200:31:11.58+00:01:086:149.6
3JAWORSKI Robert 185WŁÓCZYKIJ PIESZCZPIESZCZM-Open3M 300:31:54.67+00:01:516:229.4
4DZIK Cezary 213SŁAWSKOM-Open4M 400:33:20.12+00:03:166:409
5NACZK Wiktoria 197LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Open1K 100:34:39.33+00:04:366:558.7
6MUSIAŁ Klaudia 196SŁAWSKOK-Open2K 200:36:07.57+00:06:047:138.3
7KNITTER Monika 189POLANÓWK-Open3K 300:36:13.50+00:06:107:148.3
8SZYCKO Oliwia 211KOBYLNICAK-Open4K 400:37:28.22+00:07:247:298
9NOWAK Wojciech 215SŁAWSKOM-Open5M 500:37:50.09+00:07:467:347.9
10MACIĄG Zbigniew 219USTKAM-Open6M 600:38:01.35+00:07:587:367.9
11KENIG Agnieszka 188SŁAWSKOK-Open5K 500:38:07.68+00:08:047:377.9
12SZYCKO Radosław 210KOBYLNICAM-Open7M 700:38:32.87+00:08:297:427.8
13RADOWSKA Teresa 204SŁAWSKOK-Open6K 600:39:21.64+00:09:187:527.6
14CHRÓŚCICKA-STRYSZKO Kinga 169SŁUPSKK-Open7K 700:39:25.87+00:09:223:5615.2
15KONWERSKA Ewa 190NOSKOWOK-Open8K 800:39:26.35+00:09:237:537.6
16LEŚNIEWSKI Marek 193KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-Open8M 800:41:09.35+00:11:068:137.3
17MIKLASIŃSKA-KAMELSKA Monika 195SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open9K 900:42:12.97+00:12:098:267.1
18SZMIGIERO Kacper 208SŁUPSKM-Open9M 900:44:02.82+00:13:598:486.8
19NOWAK Bożena 218SŁAWSKOK-Open10K 1000:44:31.10+00:14:278:546.7
20KAMELSKA Lucyna 187SŁAWNOSŁAWNOK-Open11K 1100:44:35.24+00:14:328:556.7
21SZMIGIERO Weronika 217W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open12K 1200:44:45.43+00:14:428:576.7
22SZMIGIERO Agnieszka 209W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open13K 1300:44:45.95+00:14:428:576.7
23GAKOWSKA Danuta 167SŁAWSKOK-Open14K 1400:44:51.25+00:14:488:586.7
24BRZOZOWSKA Teresa 216SŁAWNOK-Open15K 1500:46:58.36+00:16:559:236.4
25JAWORSKI Marcin 186WŁÓCZYKIJ PIESZCZPIESZCZM-Open10M 1000:55:00.64+00:24:5711:005.5
26JAWORSKA Ewa 184WŁÓCZYKIJ PIESZCZPIESZCZK-Open16K 1600:55:00.83+00:24:5711:005.5
27CHUDY Janina 182KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open17K 1700:56:04.40+00:26:0111:125.4
Znaleziono 27 wynik(ów)