VIII BIEG NA MOUNT EVEREST

Organizator:
Klub Biegacza ,,GOCH " Bytów
Data:
2019-04-28
Miejsce:
Bytów
Dystans:
8.85 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.5km | 3.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-GOCH | M-GOCH | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1.5km3.6kmCzas
netto
8.85km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOBUS Tomasz 52TRI TEAM BYTÓWRZEPNICAM301M 100:05:3700:15:0300:33:30.50 3:4715.9
2ZWOLSKI Andrzej 135ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM501M 200:05:4400:15:1900:33:56.70+00:00:263:5015.6
3JANISZEWSKI Marek 33DRUTEXBYTÓWM302M 300:05:5600:16:0200:35:27.80+00:01:574:0015
4JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM181M 400:05:4600:15:5000:35:35.30+00:02:044:0114.9
5DAJNOWSKI Mateusz 14CHŁOPAK ZE WSIANGOWICEM182M 500:05:5900:16:0700:36:00.65+00:02:304:0414.8
6GARSKI Kryspin 22ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM401M 600:06:1200:16:4200:36:26.75+00:02:564:0714.6
7ZIEMAN Michał 134KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM303M 700:05:4800:16:0400:36:56.45+00:03:254:1014.4
8KRYZEL Tomasz 56WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM183M 800:06:1600:16:4300:37:01.30+00:03:304:1014.3
9KLEINSZMIDT Ryszard 44UNIPEXBYTÓWM502M 900:06:1800:16:5800:37:13.70+00:03:434:1214.3
10SZRYWER Daniel 110ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM184M 1000:06:1600:16:3600:37:24.50+00:03:544:1314.2
11SPIEREWKA Piotr 97AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM185M 1100:06:0100:16:4300:37:38.90+00:04:084:1514.1
12GLAZIK Dariusz 25ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM402M 1200:06:2700:17:1300:37:50.60+00:04:204:1614
13WENDT Patryk 122WENCIK TEAMKOŚCIERZYNAM304M 1300:06:4000:17:4000:38:10.30+00:04:394:1813.9
14ROLA Damian 91BYTÓWM186M 1400:06:1200:16:4200:38:16.80+00:04:464:1913.9
15GLISZCZYŃSKI Michał 26NADLEŚNICTWO BYTÓWSOSZYCAM187M 1500:06:4000:17:3900:38:42.60+00:05:124:2213.7
16RYBARCZYK Maciej 93BYTÓWM403M 1600:07:0600:18:1100:39:05.50+00:05:354:2413.6
17LUBIŃSKI Kamil 62CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓWGDYNIAM188M 1700:06:2700:17:2200:39:07.10+00:05:364:2513.6
18CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 8ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM305M 1800:06:2900:17:3900:39:56.10+00:06:254:3013.3
19KUCZKOWSKI Michał 57TRI TEAM BYTÓWBYTÓWM306M 1900:06:4100:18:1300:40:32.65+00:07:024:3413.1
20CHAŁUPA Daniel 7KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM404M 2000:06:5500:18:2800:40:36.70+00:07:064:3513.1
21PRZEWŁOCKI Michał 86TKKF KOSZALINKOSZALINM307M 2100:06:4300:17:5800:40:51.05+00:07:204:3613
22KUKLINSKI Maciej 58METROŻERCYMIROSZEWOM405M 2200:07:0700:18:4200:40:53.45+00:07:224:3713
23WĘSIERSKI Krystian 125DRUTEXBYTÓWM308M 2300:07:0100:18:3700:40:55.35+00:07:244:3713
24KAZIMIERSKI Michał 137KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM406M 2400:06:5400:18:3700:41:04.95+00:07:344:3812.9
25DĄBROWSKI Roman 15CHOJNICZKIM407M 2500:06:5700:18:5000:41:11.70+00:07:414:3912.9
26SIENKIEWICZ Marcin 96GDYNIAM309M 2600:07:1300:18:5600:41:12.25+00:07:414:3912.9
27KORDECKI Robert 54MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM189M 2700:06:5100:18:3100:41:14.30+00:07:434:3912.9
28LEWAŃCZYK Marcin 60METROŻERCYSTĘŻYCAM3010M 2800:07:1400:18:4400:41:27.85+00:07:574:4112.8
29WASZAK Karol 118KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM3011M 2900:06:2500:17:5300:41:39.50+00:08:094:4212.7
30KOBIEROWSKI Sławomir 50KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWSŁUPSKM3012M 3000:07:2400:19:0300:41:51.85+00:08:214:4312.7
31WESOŁOWSKI Zbigniew 124AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM503M 3100:07:0400:18:4900:41:59.00+00:08:284:4412.6
32KLASA Michał 42AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM408M 3200:07:1400:18:5900:42:02.25+00:08:314:4412.6
33NOWODWORSKA Justyna 77RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK301K 100:07:1500:19:0500:42:10.55+00:08:404:4512.6
34WERNER Krzysztof 123TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEM409M 3300:07:2000:19:1400:42:28.20+00:08:574:4712.5
35DYMEK Sebastian 17AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM3013M 3400:06:5600:19:0700:42:35.10+00:09:044:4812.5
36LIETZ Renia 61TOTALNIE BIEGNIĘCIKROJANTYK302K 200:07:1500:19:2200:42:55.50+00:09:254:5012.4
37BARGAŃSKA Justyna 2RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK401K 300:07:2600:19:4900:43:23.55+00:09:534:5412.2
38OWCZAREK Katarzyna 79STEP BY STEP TRÓJMIASTOKOSAKOWOK402K 400:07:2800:19:5800:43:36.20+00:10:054:5512.2
39MATUSZYŃSKI Mirosław 69KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM4010M 3500:07:4700:20:0200:43:38.15+00:10:074:5512.2
40KNUT Paweł 48RZEPNICAM1810M 3600:06:5900:19:0100:43:38.65+00:10:084:5512.2
41SZCZEPANIAK Jacek 108KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM504M 3700:07:2100:19:4200:43:50.30+00:10:194:5712.1
42SZADRIN Andrej 107KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM3014M 3800:07:1500:20:0000:43:59.05+00:10:284:5812.1
43WEILAND Adrian 119NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM3015M 3900:06:4800:19:3000:44:03.90+00:10:334:5812.1
44GRACHEL Darek 28RUNNER_FROM_SŁUPSKSŁUPSKM1811M 4000:07:0500:19:2900:44:24.90+00:10:545:0112
45METEL Izabela 71RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK403K 500:07:4400:20:1700:45:01.30+00:11:305:0511.8
46ŻURAWSKI Piotr 139KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM4011M 4100:07:2200:20:1600:45:08.50+00:11:385:0511.8
47KLUCZEWSKA Emilia 45RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK303K 600:07:4600:20:4700:45:23.35+00:11:525:0711.7
48STRZELECKI Zbigniew 101KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM601M 4200:08:0100:20:5000:45:23.35+00:11:525:0711.7
49KAZIMIERCZAK Leszek 40FOR-REST-RUNKOSZALINM3016M 4300:07:5800:20:4600:45:37.80+00:12:075:0911.6
50NADOLSKI Tomasz 74DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM4012M 4400:08:2700:21:2300:45:53.25+00:12:225:1111.6
51KAŚNICKA Tamara 39POTĘGOWOK404K 700:08:2100:21:2600:46:00.40+00:12:295:1111.5
52BRODZIK Ewa 3BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWK304K 800:08:0100:21:0600:46:28.50+00:12:585:1511.4
53ZĘBALA Dariusz 133BYTÓWM4013M 4500:07:5500:21:1000:46:28.60+00:12:585:1511.4
54MACIEJEWSKI Michał 64POZNAŃM4014M 4600:08:1300:20:5200:46:28.80+00:12:585:1511.4
55PIESZKUR Teresa 81WAŁDOWOK181K 900:08:2200:21:2700:46:40.60+00:13:105:1611.4
56WICZKOWSKI Maciej 126BYTÓWM3017M 4700:08:1400:21:1600:46:50.70+00:13:205:1711.3
57MUERAU-NOWICKA Hanna 73KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK501K 1000:07:4900:21:0700:47:04.40+00:13:335:1911.3
58SIDOR Mariusz 95DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM3018M 4800:07:1500:20:3200:47:07.60+00:13:375:1911.3
59TOCHA Zbigniew 115AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM602M 4900:08:5000:22:1200:47:21.95+00:13:515:2111.2
60GAJEK Artur 19KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM4015M 5000:08:3600:21:5900:47:30.60+00:14:005:2211.2
61GROCHOWSKI Mateusz 29GABITBYTÓWM1812M 5100:08:0700:21:3700:47:45.70+00:14:155:2311.1
62WITKA Piotr 127ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM505M 5200:08:0000:21:3800:47:55.70+00:14:255:2411.1
63ZADROŻNY Szymon 131WATAHA WAŁCZWAŁCZM4016M 5300:08:2500:22:0500:48:05.00+00:14:345:2511
64KĘSIK Agnieszka 41ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK305K 1100:07:4600:20:5800:48:06.85+00:14:365:2611
65ŚWIGOŃ Daniel 113BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM4017M 5400:08:4000:22:1600:48:12.50+00:14:425:2611
66JANIK Roman 32KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM603M 5500:08:3000:22:2600:48:18.20+00:14:475:2711
67CIEPLIK Paweł 9BYTÓWM3019M 5600:08:3900:22:1200:48:20.25+00:14:495:2711
68SYLDATK Karol 103METROŻERCYMŚCISZEWICEM3020M 5700:08:1700:21:4400:48:29.95+00:14:595:2811
69SZRAMA Marian 109BAZA 44LĘBORKM506M 5800:07:5300:21:3700:48:39.85+00:15:095:2910.9
70MIKOŁAJCZYK Tomasz 72BYTÓWM3021M 5900:09:0500:22:3900:49:00.65+00:15:305:3210.8
71TATYS Tomasz 114-ŚWIDWINM4018M 6000:07:4200:21:3300:49:16.20+00:15:455:3410.8
72JASZEWSKI Tomasz 35KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM4019M 6100:08:4700:22:3900:49:30.30+00:15:595:3510.7
73KNUT Damian 49CZŁUCHÓWM4020M 6200:08:3500:23:0900:49:32.00+00:16:015:3510.7
74BYCZKOWSKI Mateusz 6SŁAWKIM1813M 6300:08:1700:21:3800:49:48.15+00:16:175:3710.7
75SYLDATK Wioleta 104METROŻERCYMŚCISZEWICEK306K 1200:08:4000:22:4400:50:15.80+00:16:455:4010.6
76CYRSON Anna 11RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK502K 1300:08:3500:23:1300:50:21.85+00:16:515:4110.5
77ROCHOWSKI Piotr 90STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAM507M 6400:07:2100:21:0900:50:27.70+00:16:575:4210.5
78ZABOROWSKA Urszula 129KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBORZYTUCHOMK503K 1400:08:3400:23:0000:50:36.05+00:17:055:4310.5
79KNITTER-KLASA Edyta 47AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK504K 1500:08:3500:22:3500:50:37.25+00:17:065:4310.5
80REINKA Daniel 88GDYNIAM4021M 6500:08:0800:22:3000:50:44.00+00:17:135:4310.5
81MACIEJEWSKI Paweł 63POZNAŃM3022M 6600:09:1600:23:3900:50:54.80+00:17:245:4510.4
82KOSMALA Aleksandra 55SZCZEGLINOK307K 1600:08:4700:23:2000:50:58.95+00:17:285:4510.4
83CZECH Roman 12KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWSŁUPSKM70+1M 6700:09:0600:24:0500:51:23.65+00:17:535:4810.3
84RUTKOWSKA Anna 92WATAHA WAŁCZWAŁCZK505K 1700:08:4300:23:1500:51:27.60+00:17:575:4810.3
85ZANIEWSKI Grzegorz 132KOBYLNICAM4022M 6800:08:5400:23:1100:51:46.35+00:18:155:5010.3
86MALEK Andrzej 66ATLASKOŚCIERZYNAM604M 6900:09:1200:23:5200:52:04.15+00:18:335:5210.2
87PRANCZK Marek 84KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM508M 7000:08:4400:23:2200:52:21.90+00:18:515:5410.1
88KALINOWSKA Paulina 37AB KARTUZY/KIEŁPINOKIEŁPINOK308K 1800:08:0500:22:0100:52:23.15+00:18:525:5510.1
89JERECZEK Joanna 36FABRYKA ZDROWIA BYTÓWSULĘCZYNOK506K 1900:08:3600:22:4500:52:26.65+00:18:565:5510.1
90PRUSZAK Aneta 85RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK309K 2000:08:4400:23:3800:52:33.90+00:19:035:5610.1
91KARABASZ Jacek 38WATAHA WAŁCZWAŁCZM4023M 7100:08:4300:23:1200:52:39.80+00:19:095:5610.1
92WEILAND Cyprian 120NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM1814M 7200:08:0600:22:2900:52:50.60+00:19:205:5810.1
93PODSIEDLIK Zbigniew 831 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM4024M 7300:09:0000:23:3900:52:57.30+00:19:265:5810
94ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Marzena 136BYTÓWK405K 2100:08:3600:23:0500:52:59.10+00:19:285:5910
95ŚRUBKA Patryk 112RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3023M 7400:08:2500:22:0800:53:04.35+00:19:335:5910
96REMBALSKI Piotr 89ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM4025M 7500:09:2100:24:2400:53:04.65+00:19:345:5910
97MATYSIAK-REMBALSKI Anna 70ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK406K 2200:09:2100:24:2400:53:04.65+00:19:345:5910
98DOMASZK Zbigniew 16ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM4026M 7600:09:2100:24:2600:53:05.35+00:19:345:5910
99ŚMIGIEL Jarosław 111MALBORKM4027M 7700:09:0500:24:1500:53:14.80+00:19:446:0010
100ORŁOWSKI Bogusław 78BORZYTUCHOMM509M 7800:09:2100:24:2400:53:18.15+00:19:476:0110
101FECKIW Małgorzata 18CIEMNOK182K 2300:08:0200:22:2800:53:20.25+00:19:496:0110
102CZERWIONKA Dariusz 13CHARBROWOM4028M 7900:09:2900:24:2600:53:20.40+00:19:496:0110
103STYP-REKOWSKI Piotr 102PÓŁCZNOM3024M 8000:09:1100:24:1600:53:49.20+00:20:186:049.9
104RYBARCZYK Irena 94BYTÓWK407K 2400:09:1400:24:2700:53:52.50+00:20:226:059.9
105KOBIEROWSKI Edward 51KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM4029M 8100:09:0700:24:2000:53:53.10+00:20:226:059.9
106STEFANIAK Piotr 98ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM5010M 8200:09:4200:24:3300:54:26.85+00:20:566:099.8
107KOMAJDA Jarosław 53SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM5011M 8300:09:1600:24:3200:54:27.05+00:20:566:099.8
108TRZEWIKOWSKA Marzena 117MĄDRZECHOWOK408K 2500:09:2700:24:5000:54:37.10+00:21:066:109.7
109ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM4030M 8400:09:0300:24:0300:54:37.65+00:21:076:109.7
110KLASA Anna 43AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK183K 2600:09:0000:24:1200:54:41.80+00:21:116:109.7
111GNYBA Mariusz 27METROŻERCYSTĘŻYCAM3025M 8500:08:4100:23:4400:54:50.60+00:21:206:119.7
112TÓRZ Andrzej 116USTKAUSTKAM605M 8600:09:1400:24:2500:54:54.60+00:21:246:129.7
113BROKOS Tomasz 4DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM3026M 8700:08:5200:24:2200:54:58.90+00:21:286:129.7
114KLUK Sylwia 46KĘPICEK409K 2700:09:3200:24:5400:55:04.00+00:21:336:139.6
115RAMUTKOWSKI Zbigniew 87CHOJNICEM3027M 8800:08:5000:25:2400:55:11.20+00:21:406:149.6
116MUSZYŃSKI Jacek 20ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM606M 8900:09:2300:25:0800:56:39.25+00:23:086:249.4
117WEILAND Agnieszka 121NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK3010K 2800:08:3300:24:1900:57:05.00+00:23:346:279.3
118MARZEC Leszek 68DUDYŃCEM4031M 9000:09:2400:25:1100:57:05.40+00:23:346:279.3
119LENKIEWICZ Andrzej 59PIĘKNYBĄDKIM607M 9100:09:1600:25:5100:58:00.75+00:24:306:339.2
120GIERSZEWSKA Urszula 24CHOJNICEK507K 2900:09:5500:26:2500:58:43.80+00:25:136:389
121STRZELECKA-DRAGUN Halina 100KS ZRYWSŁUPSKK601K 3000:10:4000:27:5501:01:23.90+00:27:536:568.7
122CIŻMOWSKA Barbara 10MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK602K 3100:10:4000:28:1601:03:06.75+00:29:367:078.4
123MAJKOWSKI Stanisław 65KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM608M 9200:09:1300:28:1601:06:14.75+00:32:447:298
124MARCZAK Małgorzata 67-ŻELKOWOK508K 3200:10:3400:28:4001:06:55.05+00:33:247:337.9
125BUDZYŃSKA Elżbieta 5SŁUPSKK509K 3300:11:2400:30:3801:08:41.50+00:35:117:457.7
126NIEMCZYK Ula 75TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEK3011K 3400:11:2200:31:2001:09:27.55+00:35:577:507.6
127PAWELSKA Dorota 80BYTÓWK4010K 3500:11:3400:31:2301:10:01.40+00:36:307:547.6
128ZABROCKA Anna 130LIPUSZK3012K 3600:11:5500:31:4401:11:07.75+00:37:378:027.5
129JABCZYŃSKA Joanna 30GDYNIAK184K 3700:11:3700:31:3101:11:36.15+00:38:058:057.4
130STOLARCZYK Maciej 99SZKOŁA YOGI ZOFII NETTERGDAŃSKM4032M 9300:09:1800:26:1201:22:15.85+00:48:459:176.5
Znaleziono 130 wynik(ów)