VIII BIEG OLIWSKI - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team
Data:
2020-10-18
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
76
Wystartowało:
62
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
61
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DĄBROWSKI Przemysław 165DĄBROWSKI TEAMRZEKUŃM30-391M 100:34:45.25 3:2817,3
2KUJAWSKI Grzegorz 179FORMA JAK WINOPUCKM40-491M 200:35:24.85+00:00:393:3216,9
3WYSŁOUCH Michał 221TRI TALENT TEAMGDAŃSKM30-392M 300:38:09.40+00:03:243:4815,7
4WIATROWSKI Krzysztof 215TRIWIATRAK / RUNPASSION TEAMKOWALEM40-492M 400:38:56.25+00:04:113:5315,4
5LACHOWICZ Adrian 181GDYNIAM30-393M 500:41:56.65+00:07:114:1114,3
6STYLSKI Michał 203GDAŃSKM30-394M 600:42:19.40+00:07:344:1314,2
7ŁOSIN Marta 185BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK30-391K 100:42:25.30+00:07:404:1414,1
8TUWALSKA Małgorzata 210LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK40-491K 200:42:45.35+00:08:004:1614,0
9SUŁEK Grzegorz 204JEPPESEN POLANDRZESZÓWM30-395M 700:42:51.45+00:08:064:1714,0
10OLEJNIK Adam 193SOSNOWIECM18-291M 800:43:02.90+00:08:174:1813,9
11STYLSKA Anna Stylska 202MIŚKIGDAŃSKK30-392K 300:43:06.15+00:08:204:1813,9
12PEPLIŃSKI Grzegorz 194GDAŃSKM40-493M 900:43:23.20+00:08:374:2013,8
13HAWRYLUK Ireneusz 170KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWM50-591M 1000:43:41.80+00:08:564:2213,7
14ROŻYK Krzysztof 198OKNOBUR/BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM50-592M 1100:44:19.35+00:09:344:2513,5
15FRĄCKOWIAK Bartłomiej 167DANBAR TEAMGDAŃSKM40-494M 1200:44:43.90+00:09:584:2813,4
16KOŁTUNIAK Zbigniew 176EPAM TEAMGDAŃSKM30-396M 1300:45:22.30+00:10:374:3213,2
17TOCHA Andrzej 208DAMASZKAM30-397M 1400:45:30.60+00:10:454:3313,2
18NOWOPOLSKI Leszek 191GDAŃSKM40-495M 1500:46:13.20+00:11:274:3713,0
19BABEROWSKI Marek 153GDAŃSKM50-593M 1600:46:31.40+00:11:464:3912,9
20DRAWC Mieczysław 166KRAWCZYŃSKA TEAMGDAŃSKM50-594M 1700:46:32.30+00:11:474:3912,9
21GRABOWSKI Grzegorz 169ASTMA GDANSKGDANSKM40-496M 1800:48:18.85+00:13:334:4912,4
22HERZBERG Przemysław 173PROAMATORSTORUŃM30-398M 1900:48:34.90+00:13:494:5112,4
23WIKARJAK Tomasz 216BRAKGDAŃSKM40-497M 2000:48:41.80+00:13:564:5212,3
24WODYŃSKI Jan Wodyński 219GDAŃSKM30-399M 2100:48:53.10+00:14:074:5312,3
25ŻELAZNY Marcin 224MORSKI KLUB WĘDKARSTWA MORSKIEGO WŁADEK TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3910M 2200:49:00.35+00:14:154:5412,2
26SZREDER Tomasz 206WEJHEROWOM30-3911M 2300:49:31.15+00:14:454:5712,1
27HERMAN Jacek 172WEJHEROWOM40-498M 2400:49:56.45+00:15:114:5912,0
28WANSKI Witold 212GDANSKM30-3912M 2500:50:13.40+00:15:285:0111,9
29ZDROJEWSKA Katarzyna 222GDAŃSKK30-393K 400:50:18.30+00:15:335:0111,9
30KOWALEWSKI Jarosław 177PARKRUN RUMIAGDYNIAM50-595M 2600:50:34.25+00:15:495:0311,9
31ŁOSIŃSKI Damian 186LOTOS RUNNING TEAMGDANSKM30-3913M 2700:50:45.65+00:16:005:0411,8
32BEDNARSKI Łukasz 158ATHLETISC NYSANYSAM18-292M 2800:51:20.05+00:16:345:0811,7
33RYCHTER Wiesław 199BUCHALTERELBLĄGM60-691M 2900:51:22.30+00:16:375:0811,7
34DAMPS Katrzyna 229SKRZESZEWOK40-492K 500:51:35.40+00:16:505:0911,6
35MARZEC Marcin 187GDAŃSKM30-3914M 3000:51:37.05+00:16:515:0911,6
36URBANIAK Marek 211SP 35 W GDAŃSKU OLIWIEGDAŃSKM40-499M 3100:51:56.70+00:17:115:1111,6
37OLEJARCZYK Piotr 192ELBLĄGM60-692M 3200:52:00.90+00:17:155:1211,5
38NOWAKOWSKA Edyta 190MORĄGK18-291K 600:52:03.90+00:17:185:1211,5
39HERMAN Krystiana 171WEJHEROWOK40-493K 700:52:52.05+00:18:065:1711,3
40ROSZYK Paweł 197JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOM50-596M 3300:53:03.05+00:18:175:1811,3
41GUMIELA Piotr 227GDAŃSKM40-4910M 3400:55:10.85+00:20:255:3110,9
42BOLIN Lucyna 159BANINOK30-394K 800:55:13.60+00:20:285:3110,9
43LEWANDOWSKA Justyna 183GDAŃSKK50-591K 900:55:21.15+00:20:355:3210,8
44ANGUELOV Michel 151BANINOM40-4911M 3500:55:42.05+00:20:565:3410,8
45GUMIELA Katarzyna 228K30-395K 1000:55:44.10+00:20:585:3410,8
46NOWAK Artur 189A&G CARP TEAMGDYNIAM40-4912M 3600:56:29.90+00:21:445:3810,6
47KOBYLANSKI Mikolaj 175GDANSKM18-293M 3700:56:49.85+00:22:045:4010,6
48CHABOWSKI Tomasz 163BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4913M 3800:56:52.55+00:22:075:4110,6
49BARTUŚ Alan 155GDAŃSKM18-294M 3900:57:06.00+00:22:205:4210,5
49BARTUŚ Adriana 156GDAŃSKK40-494K 1100:57:06.00+00:22:205:4210,5
51WEILAND Karina 214SOPOTK40-495K 1200:57:09.90+00:22:245:4210,5
52BUJAK Aleksandra 162RUNEDABOLSZEWOK18-292K 1300:58:04.65+00:23:195:4810,3
53GAZARKIEWICZ Antoni 168BHMW_GDYNIAGDAŃSKM60-693M 4000:58:38.30+00:23:535:5110,2
54BASIŃSKA-AHMED Olga 157GDYNIAK40-496K 1400:58:49.95+00:24:045:5210,2
55KRZYWINA Robert 178SŁAWNOM18-295M 4101:01:23.45+00:26:386:089,8
56SZYDŁOWSKA Gaweł 207ŁÓDŹ RATUNKOWAGDAŃSKM18-296M 4201:01:27.35+00:26:426:089,8
57BARTSCH Aleksandra 154BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK30-396K 1501:08:37.70+00:33:526:518,7
58BABEROWSKA Jolanta 152TREC TEAMGDAŃSKK40-497K 1601:09:14.25+00:34:296:558,7
59KURAJK Marian 180GDAŃSKM60-694M 4301:10:36.55+00:35:517:038,5
60MICHLEWICZ Artur 188BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM18-297M 4401:23:32.30+00:48:478:217,2
61WIŚNIEWSKA Sandra 218GDYNIAK18-293K 1701:23:34.15+00:48:488:217,2
DANKIEWICZ Robert 226GDYNIAM40-49 DNF--
Znaleziono 62 wynik(ów)