Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2020-10-18 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 76 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 61 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DĄBROWSKI Przemysław | 165 | DĄBROWSKI TEAM | RZEKUŃ | M30-39 | |
2 | KUJAWSKI Grzegorz | 179 | FORMA JAK WINO | PUCK | M40-49 | |
3 | WYSŁOUCH Michał | 221 | TRI TALENT TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
4 | ŻELAZNY Marcin | 224 | MORSKI KLUB WĘDKARSTWA MORSKIEGO WŁADEK TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | |
5 | WIATROWSKI Krzysztof | 215 | TRIWIATRAK / RUNPASSION TEAM | KOWALE | M40-49 | |
6 | STYLSKI Michał | 203 | GDAŃSK | M30-39 | ||
7 | OLEJNIK Adam | 193 | SOSNOWIEC | M18-29 | ||
8 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 194 | GDAŃSK | M40-49 | ||
9 | ROŻYK Krzysztof | 198 | OKNOBUR/BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M50-59 | |
10 | ROSZYK Paweł | 197 | JP BIEGAĆ Z PASJĄ | WITKOWO | M50-59 | |
11 | SUŁEK Grzegorz | 204 | JEPPESEN POLAND | RZESZÓW | M30-39 | |
12 | HAWRYLUK Ireneusz | 170 | KRASNYSTAW BIEGA | KRASNYSTAW | M50-59 | |
13 | FRĄCKOWIAK Bartłomiej | 167 | DANBAR TEAM | GDAŃSK | M40-49 | |
14 | TOCHA Andrzej | 208 | DAMASZKA | M30-39 | ||
15 | LACHOWICZ Adrian | 181 | GDYNIA | M30-39 | ||
16 | BABEROWSKI Marek | 153 | GDAŃSK | M50-59 | ||
17 | DRAWC Mieczysław | 166 | KRAWCZYŃSKA TEAM | GDAŃSK | M50-59 | |
18 | OLEJARCZYK Piotr | 192 | ELBLĄG | M60-69 | ||
19 | SZYDŁOWSKA Gaweł | 207 | ŁÓDŹ RATUNKOWA | GDAŃSK | M18-29 | |
20 | KOWALEWSKI Jarosław | 177 | PARKRUN RUMIA | GDYNIA | M50-59 | |
21 | NOWAK Artur | 189 | A&G CARP TEAM | GDYNIA | M40-49 | |
22 | KRZYWINA Robert | 178 | SŁAWNO | M18-29 | ||
23 | WANSKI Witold | 212 | GDANSK | M30-39 | ||
24 | RYCHTER Wiesław | 199 | BUCHALTER | ELBLĄG | M60-69 | |
25 | KOŁTUNIAK Zbigniew | 176 | EPAM TEAM | GDAŃSK | M30-39 | |
26 | WODYŃSKI Jan Wodyński | 219 | GDAŃSK | M30-39 | ||
27 | HERMAN Jacek | 172 | WEJHEROWO | M40-49 | ||
28 | ŁOSIŃSKI Damian | 186 | LOTOS RUNNING TEAM | GDANSK | M30-39 | |
29 | BEDNARSKI Łukasz | 158 | ATHLETISC NYSA | NYSA | M18-29 | |
30 | GRABOWSKI Grzegorz | 169 | ASTMA GDANSK | GDANSK | M40-49 | |
31 | SZREDER Tomasz | 206 | WEJHEROWO | M30-39 | ||
32 | URBANIAK Marek | 211 | SP 35 W GDAŃSKU OLIWIE | GDAŃSK | M40-49 | |
33 | KOBYLANSKI Mikolaj | 175 | GDANSK | M18-29 | ||
34 | BARTUŚ Alan | 155 | GDAŃSK | M18-29 | ||
35 | GAZARKIEWICZ Antoni | 168 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M60-69 | |
36 | HERZBERG Przemysław | 173 | PROAMATORS | TORUŃ | M30-39 | |
37 | CHABOWSKI Tomasz | 163 | BIEGAJĄCY TCZEW | TCZEW | M40-49 | |
38 | KURAJK Marian | 180 | GDAŃSK | M60-69 | ||
39 | ANGUELOV Michel | 151 | BANINO | M40-49 | ||
40 | GUMIELA Piotr | 227 | GDAŃSK | M40-49 | ||
41 | MICHLEWICZ Artur | 188 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDAŃSK | M18-29 | |
42 | WIKARJAK Tomasz | 216 | BRAK | GDAŃSK | M40-49 | |
43 | MARZEC Marcin | 187 | GDAŃSK | M30-39 | ||
44 | NOWOPOLSKI Leszek | 191 | GDAŃSK | M40-49 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||
DANKIEWICZ Robert | 226 | GDYNIA | M40-49 |
Znaleziono 45 wynik(ów)