VIII BIEG OLIWSKI - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team
Data:
2020-10-18
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
107
Wystartowało:
88
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
88
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GÓRALSKI Marcin 26GDYNIAM40-491M 100:18:49.25 3:4515,9
2TRACZYŃSKI Daniel 86BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM18-291M 200:18:56.05+00:00:063:4715,8
3MIELEWCZYK Łukasz 57BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/LKB BRACI PETK LĘBORKWICKOM30-391M 300:18:59.80+00:00:103:4715,8
4KRUPIŃSKI Bogumił 454 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOLSZTYNM40-492M 400:19:16.05+00:00:263:5115,6
5DZIWOSZ Paweł 19BEZTLENOWI/ GRUPA KOLARSKA MALBORKMALBORKM30-392M 500:19:23.00+00:00:333:5215,5
6NAWROCKI Dariusz 61GDAŃSKM30-393M 600:19:28.00+00:00:383:5315,4
7BLOCH Szymon 5CZERSKM30-394M 700:19:29.50+00:00:403:5315,4
8LUBIŃSKI Kamil 52GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM18-292M 800:19:48.65+00:00:593:5715,2
9DEKA Przemysław 17RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAM18-293M 900:20:26.05+00:01:364:0514,7
10GARSKI Kryspin 21ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-493M 1000:20:26.55+00:01:374:0514,7
11KARPIŃSKI Łukasz 37KRAKÓWM40-494M 1100:20:32.85+00:01:434:0614,6
12HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 30KUJAWSCY RUNNERSSIERAKOWICEM30-395M 1200:20:41.60+00:01:524:0814,5
13CZERWIONKA Jakub 16GMINA WICKOWICKOM18-294M 1300:20:43.85+00:01:544:0814,5
14JANCZAK Sławomir 34DREAM TRI TEAMPSZCZÓŁKIM30-396M 1400:21:38.50+00:02:494:1913,9
15HAWRYLUK Ireneusz 28KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWM50-591M 1500:21:44.35+00:02:554:2013,8
16KUJDA Arkadiusz 461 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM40-495M 1600:21:48.35+00:02:594:2113,8
17WILLMA Jarosław 217BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM50-592M 1700:21:53.30+00:03:044:2213,7
18ZAKRZEWSKI Jakub 99STAROGARD GDAŃSKIM30-397M 1800:22:00.55+00:03:114:2413,6
19CHMIELOWSKI Michał 10PRUSZCZ GDAŃSKIM40-496M 1900:22:06.60+00:03:174:2513,6
20LEWANDOWSKI Daniel 51AKTYWNE LISEWOLISEWOM30-398M 2000:22:13.80+00:03:244:2613,5
21KOPCZYŃSKI Piotr 41LIPINKIM18-295M 2100:22:14.05+00:03:244:2613,5
22VASYLEVSKYI Oleksii 88GDANSKM30-399M 2200:22:18.30+00:03:294:2713,5
23BUTOWSKA Katarzyna 9STAROGARD GDAŃSKIK30-391K 100:22:23.70+00:03:344:2813,4
24CZARNOWSKI Krzysztof 15FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PLREDAM40-497M 2300:22:25.85+00:03:364:2913,4
25RZEPECKI Radek 74GDAŃSKM40-498M 2400:22:36.40+00:03:474:3113,3
26PASIERBSKA Ewa 64GDAŃSKK18-291K 200:22:39.20+00:03:494:3113,2
27CHROBAK Tomasz 12PRZYŁĘKIM40-499M 2500:23:23.70+00:04:344:4012,8
28PAWELCZAK Karolina 65CHABOWSKI TRAINING SYSTEMGDYNIAK18-292K 300:23:45.75+00:04:564:4512,6
29PIÓRKOWSKA Natalia 69TAKA RYBAGDAŃSKK30-392K 400:23:46.20+00:04:564:4512,6
30GAWRYLCZYK Paweł 22WEJHEROWOM30-3910M 2600:23:53.85+00:05:044:4612,6
31WYSOCKI Dariusz 98WOJSKO POLSKIEGDAŃSKM30-3911M 2700:24:12.65+00:05:234:5012,4
32ŚLUSARCZYK Andrzej 80PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONPRUSZCZ GDAŃSKIM40-4910M 2800:24:23.10+00:05:334:5212,3
33KALINOWSKA Paulina 36AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKIEŁPINOK30-393K 500:24:24.00+00:05:344:5212,3
34BRAŃKA Mateusz 160KATOWICEM18-296M 2900:24:33.75+00:05:444:5412,2
35WESTRYCH Julia 90RUMIAK30-394K 600:24:35.35+00:05:464:5512,2
36PIÓRKOWSKI Mariusz 70TAKA RYBAGDAŃSKM30-3912M 3000:24:42.30+00:05:534:5612,1
37ZEMKE Stefan 223GDAŃSKM40-4911M 3100:25:06.65+00:06:175:0112,0
38PIECHOWICZ Waldemar 68GDAŃSKM50-593M 3200:25:25.80+00:06:365:0511,8
39HINC Stanisław 29ŻARTA WATAHAKOWALEM40-4912M 3300:25:30.90+00:06:415:0611,8
40ROCZYŃSKI Krzysztof 73ROCZYŃSKI TEAMGDAŃSKM50-594M 3400:25:38.40+00:06:495:0711,7
41KISIELEWSKI Michał 40SOPOTM16-171M 3500:25:46.25+00:06:575:0911,6
42PAWŁOWSKI Zbigniew 67SENIOR51TEAMPUŁAWYM60-691M 3600:25:49.85+00:07:005:0911,6
43SKWIOT Stanisław 76TAKA RYBAGDAŃSKM50-595M 3700:26:23.85+00:07:345:1611,4
44POCHOPIEŃ Mira 72WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKK30-395K 700:26:25.50+00:07:365:1711,4
45GRABOWSKA Marzena 27ŻARTA WATAHAGDAŃSKK50-591K 800:26:26.80+00:07:375:1711,3
46GAWRYLCZYK Maciej 23WEJHEROWOM60-692M 3800:26:54.95+00:08:055:2211,2
47AMBROZIAK Adam 2TAKA RYBAKOWALEM40-4913M 3900:27:01.05+00:08:115:2411,1
48ŁĘCKI Krzysztof 54K(R)OPKA TEAMGDAŃSKM18-297M 4000:27:01.85+00:08:125:2411,1
49GOŚLIŃSKI Maciej 24GDAŃSKM40-4914M 4100:27:12.65+00:08:235:2611,0
50BOGALECKI Marek 6SAFE SPORT TEAMSTAROGARD GDŃSKIM60-693M 4200:27:25.80+00:08:365:2910,9
51MARTYŃSKA Dorota 56GDAŃSKK40-491K 900:27:27.25+00:08:385:2910,9
52KREFT Ewa 44DREAM TRI TEAMGDAŃSKK40-492K 1000:27:30.80+00:08:415:3010,9
53BEGINSKI Sławomir 4ŻARTA WATAHAKOWALEM40-4915M 4300:27:48.80+00:08:595:3310,8
54JELNICKI Łukasz 127ASE GDAŃSKGDAŃSKM40-4916M 4400:28:06.05+00:09:165:3710,7
55MIELEWCZYK Magdalena 58BIEGAJĄCY DIETETYK TEAMWICKOK30-396K 1100:28:07.40+00:09:185:3710,7
56STOLTMANN Paulina 78GDAŃSKK30-397K 1200:28:39.40+00:09:505:4310,5
57OKAPIEC Dagmara 62GÓRSKIE PĘDZIWIATRYPRUSZCZ GDAŃSKIK30-398K 1300:28:55.90+00:10:065:4710,4
58KĘDZIA Edyta 39GDAŃSKK40-493K 1400:28:57.55+00:10:085:4710,4
59CICHEWICZ Małgorzata 14GOSIA SAMOSIAGDAŃSKK40-494K 1500:29:32.30+00:10:435:5410,2
60JELNICKA Anna 128ASE GDAŃSKGDAŃSKK40-495K 1600:29:41.50+00:10:525:5610,1
61KUJDA Dorota 47OSIELSKOK40-496K 1700:29:50.70+00:11:015:5810,1
62KUKLIS Tomasz 130Olivia Hockey TeamM30-3913M 4500:29:57.15+00:11:075:5910,0
63WŁODARSKA Ewa 93GDAŃSKK30-399K 1800:30:03.35+00:11:146:0010,0
64KOSTRZEWA-CEMBOR Urszula 42UKS ŻABIANKA GDAŃSKGDANSKK60-691K 1900:30:05.80+00:11:166:0110,0
65WYSOCKI Mieczysław 97GDAŃSK OLIWAM50-596M 4600:30:21.85+00:11:326:049,9
66CHROBAK Małgorzata 13PRZYŁĘKIK30-3910K 2000:30:52.85+00:12:036:109,7
67NABAKOWSKA Barbara 59GDANSKK60-692K 2100:30:58.80+00:12:096:119,7
68SKÓRA Marcin 75SNOŁSZOŁGDAŃSKM40-4917M 4700:31:19.65+00:12:306:159,6
69IWAŃCZYK Alina 32USTRONIE MORSKIEK50-592K 2200:31:28.80+00:12:396:179,5
70ŚMIRSKI Jakub 83GDYNIAM30-3914M 4800:31:59.25+00:13:106:239,4
71ARENDT Agnieszka 3ŻARTA WATAHAGDANSKK40-497K 2300:32:19.85+00:13:306:279,3
72NASTAŁY Tomasz 60NETWARSGDAŃSKM30-3915M 4900:32:25.20+00:13:356:299,3
73ŚWITOŃSKA Aleksandra 84GDYNIAK50-593K 2400:32:35.65+00:13:466:319,2
74WYSOCKA Dorota 95GDAŃSKK50-594K 2500:32:57.05+00:14:076:359,1
75ŚMIGAJ Mirosław 81MIŚ BIEGAGDYNIAM60-694M 5000:33:19.80+00:14:306:399,0
76GÓRA Katarzyna 25RUMIAK30-3911K 2600:33:53.15+00:15:036:468,9
77PAWŁOWSKA Elżbieta 66SENIOR51TEAMPUŁAWYK60-693K 2700:35:37.45+00:16:487:078,4
78JANIAK Dominika 35GDYNIAK30-3912K 2800:35:45.85+00:16:567:098,4
79ADAMOWSKI Andrzej 1UNICORN TEAMELBLĄGM40-4918M 5100:35:56.70+00:17:077:118,3
80LUBOWIECKA Alicja 53UNICORN TEAMWEJHEROWOK30-3913K 2900:35:58.80+00:17:097:118,3
81TROJANOWSKA Bogumiła 87GDAŃSK-OLIWAK50-595K 3000:36:36.30+00:17:477:198,2
82BĄKOWSKI Zbigniew 129Akademia BieganiaGDAŃSKM70+1M 5200:37:43.15+00:18:537:328,0
83WOSZCZYNA Daniel 94GDANSKM18-298M 5300:42:53.75+00:24:048:347,0
84LEWANDOWSKA Sandra 49GDAŃSKK18-293K 3100:42:54.85+00:24:058:347,0
85KURAJK Ewa 48GDAŃSKK60-694K 3200:44:05.85+00:25:168:496,8
86ŚMIRSKA Dominika 82GDYNIAK30-3914K 3300:46:29.55+00:27:409:176,5
87ŁYŻWA Joanna 55GDYNIAK30-3915K 3400:46:29.90+00:27:409:176,5
88PAŁASZ Edmund 63RUMIAM70+2M 5400:47:35.25+00:28:469:316,3
Znaleziono 88 wynik(ów)