Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1279 |
Wystartowało : | 734 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 731 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Drużyna | Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków | Przełajowe Mistrzostwa Wojewódzkie Strażaków | Rodzina K+K | Rodzina K+M | Rodzina M+M | Mieszkaniec Powiatu Polickiego K | Mundurowi K | Pracownik Grupy Azoty K | Żandarmeria Wojskowa K | Mieszkaniec Powiatu Polickiego M | Mundurowi M | Pracownik Grupy Azoty M | Żandarmeria Wojskowa M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Miejsca | Czas | Suma miejsc | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRUPA AZOTY POLICE | Dominika Niemiro Piotr Pawliński Krzysztof Pokrzywiński Wiesław Kotarski Edward Fudro | 2 5 14 34 215 | 00:46:35.00 00:36:39.80 00:38:42.30 00:44:04.00 00:55:04.35 | 21 | 02:01:56.000 |
2 | KW PSP ŁÓDŹ | Seweryn Pogocki Wojciech Sowała Piotr Burdka Grzegorz Maciaszek | 6 8 9 10 | 00:37:06.65 00:37:39.50 00:37:46.85 00:38:04.05 | 23 | 01:52:31.000 |
3 | SKB DZIK | Rafał Wójcik Przemysław Ustianowski Przemysław Górniak Adrian Przybysz Piotr Lewandowski | 2 18 19 48 159 | 00:35:44.95 00:41:26.00 00:41:37.40 00:44:58.45 00:52:19.30 | 39 | 01:58:47.000 |
4 | PSP SZCZECIN | Przemysław Barański Wojt Gregula Krzysztof Plesner Jakub Rudziński Jacek Rudziński | 12 16 17 23 27 | 00:38:38.15 00:39:15.65 00:41:00.05 00:42:26.90 00:42:51.65 | 45 | 01:58:53.000 |
5 | HUSARIA RACE TEAM | Tatiana Młynarczyk Agnieszka Majdan-Adamska Tomasz Zgutka Patrycja Ptak Natalia Mikiciuk Beata Bartnicka Daniel Ptak Tomasz Tarnowski Zbigniew Łuczak Wojtek Skoczyl | 13 33 35 53 109 145 251 261 323 385 | 00:50:27.35 00:54:26.95 00:44:05.35 00:57:16.75 01:05:46.45 01:08:47.60 00:57:16.75 00:57:41.15 01:01:56.55 01:06:33.50 | 81 | 02:28:58.000 |
6 | XRUNNERS | Zbigniew Pokrzywiński Natalia Żukowska Michał Twardowski Justyna Handke Paweł Kozłowski Michał Birula | 13 27 45 88 91 262 | 00:38:40.45 00:53:51.80 00:44:50.70 01:02:59.05 00:48:00.60 00:57:41.55 | 85 | 02:17:21.000 |
7 | GRYFICKA SIŁA BIEGOWA | Małgorzata Zaborowska Michał Wróblewski Piotr Morgiewicz Monika Lal Mateusz Szyntor | 6 38 57 94 188 | 00:47:43.30 00:44:32.60 00:45:39.75 01:03:43.85 00:53:57.00 | 101 | 02:17:54.000 |
8 | MUD GOATS | Ewelina Kamińska Paweł Szczepaniak Ilona Rybarczyk Paulina Wojciechowska Iza Dąbrowska Sonia Kwiatkowska Joanna Soska Mikołaj Olejnicki Michał Sokołowski | 23 26 54 55 77 225 226 359 378 | 00:52:33.25 00:42:47.10 00:57:18.30 00:57:40.20 01:01:08.50 01:17:00.80 01:17:06.75 01:04:37.35 01:05:56.45 | 103 | 02:32:38.000 |
9 | MOŹW | Justyna Sieradzka Bartosz Wyglądała Rafał Jankowski Karol Pomiotło Robert Płonka | 4 22 79 125 250 | 00:47:14.90 00:42:21.30 00:46:48.45 00:50:01.00 00:57:15.85 | 105 | 02:16:23.000 |
10 | DZIK KOMANDO | Agata Tamborska Aleksandra Kieler Dorota Grzelińska Daria Chachurska Dawid Możejko Przemysław Kupczyk | 9 44 78 141 300 301 | 00:48:43.50 00:56:17.75 01:01:08.85 01:08:36.90 00:59:56.60 01:00:00.30 | 131 | 02:46:08.000 |
11 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Ewelina Sobocińska Jacek Więcko Mirosław Bryl Jacek Soliwoda | 8 50 92 114 | 00:48:37.70 00:45:04.35 00:48:02.35 00:49:28.50 | 150 | 02:21:43.000 |
12 | OŻW SZCZECIN | Tomasz Zygmunt Łukasz Dąbrosz Aleksandra Trojanowska Karol Lewandowski Kamil Koczkodaj Michał Odrzywolski Piotr Michalak Radosław Weglinski | 20 73 113 164 167 285 320 345 | 00:41:43.05 00:46:30.70 01:06:13.95 00:52:32.75 00:52:42.40 00:58:56.45 01:01:37.05 01:03:34.85 | 206 | 02:34:26.000 |
13 | 23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | Rafał Przybysz Ania Dikta Dorota Jakubowska Michał Kordys Tomasz Szeląg Piotr Ostrowski | 25 65 139 139 221 410 | 00:42:38.15 00:59:21.75 01:08:30.40 00:51:02.45 00:55:15.20 01:10:20.55 | 229 | 02:50:29.000 |
14 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Bartosz Sawicki Paweł Kołodziński Konrad Pakula | 51 70 173 | 00:45:06.75 00:46:25.70 00:52:55.60 | 294 | 02:24:26.000 |
15 | KP PSP POLICE | Marta Strojna-Grzybowska Tomasz Gizicki Katarzyna Siwiela Michał Łydziński Przemysław Grzybowski Piotr Zaręba | 36 76 182 217 218 249 | 00:54:53.50 00:46:38.35 01:12:20.45 00:55:10.75 00:55:11.15 00:57:01.25 | 294 | 02:53:51.000 |
16 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Kamil Pawłowski Marta Uzdowska Grzegorz Krupa Franek Ślufiński Tomek Anyżewski Michał Bartoszek Norbert Wyciechowski Dariusz Slufiński Radosław Barański Jarosław Ptaszyński | 31 130 150 183 279 338 343 430 460 461 | 00:43:32.35 01:08:11.45 00:51:43.60 00:53:38.55 00:58:29.20 01:02:57.95 01:03:17.95 01:13:25.95 01:29:38.00 01:30:38.95 | 311 | 02:43:26.000 |
17 | AKTYWNI WAŁCZ | Krzysztof Pyrek Iwona Pyrek Sylwia Prendecka Ryszard Martuszewski Dariusz Świercz Rafał Hnat Amadeusz Sasinowski | 93 95 159 177 244 351 416 | 00:48:03.95 01:04:02.55 01:10:43.65 00:53:05.00 00:56:29.65 01:04:07.55 01:11:08.75 | 347 | 03:02:48.000 |
18 | CF PRAWY BRZEG | Edyta Dydek Arkadiusz Dydek Dorota Dydek Anna Wolano | 21 118 218 231 | 00:52:12.00 00:49:32.95 01:16:05.35 01:17:14.55 | 357 | 02:57:49.000 |
19 | PĘDZĄCE IMADŁA STAROGARD | Wioletta Wojciechowska Agata Gębicka Krystian Czynszak Sandra Wrońska Sławomir Stańczyk Krzysztof Wojciechowski Przemysław Wroński Julian Wroński | 119 120 157 180 253 312 325 423 | 01:07:00.50 01:07:00.50 00:52:09.40 01:12:13.20 00:57:17.40 01:01:11.85 01:02:03.50 01:12:16.35 | 396 | 03:06:09.000 |
20 | DLL PARTNERS | Przemysław Toporek Beata Łempkowska Kamila Adam | 30 128 261 | 00:43:02.90 01:08:09.25 01:27:13.10 | 419 | 03:18:24.000 |
21 | PIŁA TEAM | Łukasz Knioła Agnieszka Knioła Agata Majcher Małgorzata Majcher Piotr Majcher | 134 138 205 239 294 | 00:50:51.35 01:08:28.65 01:14:47.55 01:19:02.10 00:59:13.50 | 477 | 03:14:06.000 |
22 | BUSHIKAN RUNNERS | Paweł Dziedzic Michał Smętek Tomasz Wachowicz | 66 128 296 | 00:46:22.15 00:50:15.05 00:59:24.55 | 490 | 02:36:01.000 |
23 | MANGO GATKI TEAM | Anita Matuszak Donata Rawa Ewa Dobaczewska Kamila Matuszak Ewelina Sobolewska-Szwed Monika Adrian-Czaboryk Mateusz Matuszak | 106 192 193 227 237 238 365 | 01:05:17.00 01:12:58.50 01:12:58.70 01:17:08.65 01:18:30.80 01:18:31.80 01:04:56.10 | 491 | 03:31:13.000 |
24 | DZIKIE KROKODYLE | Krzysztof Wójcik Marcin Hawrylak Tomasz Pawluś | 138 143 213 | 00:50:58.90 00:51:25.80 00:55:02.45 | 494 | 02:37:25.000 |
25 | 3KPZMOT/1BPZMOT/12BZ | Krzysztof Rozicki Przemysław Szarzec Zbigniew Burzyński | 120 163 275 | 00:49:42.15 00:52:31.25 00:58:14.80 | 558 | 02:40:27.000 |
26 | UBAWIENI PO PACHY IV | Krzysztof Kaczmarek Agnieszka Ulass Sylwia Kaczmarek Robert Ulass | 144 175 243 259 | 00:51:26.80 01:11:44.05 01:19:25.05 00:57:38.95 | 562 | 03:22:35.000 |
27 | KOBIECE BIEGANIE | Ewa Wierzba Arleta Kaczmarek Kasia Michalik-Cały Piotr Wierzba Przemek Cały | 170 171 232 419 450 | 01:11:35.80 01:11:35.80 01:17:19.50 01:11:34.15 01:17:19.85 | 573 | 03:40:29.000 |
28 | MAŁE LWY | Kajetan Kwiatkowski Alicja Kwiatkowska Anna Możdżeń | 74 250 251 | 00:46:36.15 01:22:35.50 01:22:35.85 | 575 | 03:31:46.000 |
29 | TEAM POSEJDONA | Karol Zabrocki Adrian Głowacki Tobiasz Deptuła Damian Lange | 178 191 234 319 | 00:53:16.20 00:54:05.35 00:55:58.20 01:01:33.60 | 603 | 02:43:19.000 |
30 | LOSZKI I WARCHLAKI | Agnieszka Karol Monika Karol Małgorzata Sielicka Sławek Karol Patryk Sielicki Damian Piesyk | 168 199 242 346 360 367 | 01:11:29.20 01:13:34.90 01:19:23.90 01:03:40.40 01:04:40.85 01:05:01.95 | 609 | 03:44:26.000 |
31 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | Aneta Golec Diana Czajkowska Kamil Sajkowski | 188 189 264 | 01:12:32.20 01:12:32.80 00:57:52.35 | 641 | 03:22:56.000 |
32 | RUNNER SZCZECIN TEAM | Katarzyna Rudzka Waldemar Dołgopoł Marcin Hrymajło | 41 317 321 | 00:56:05.75 01:01:28.00 01:01:40.65 | 679 | 02:59:13.000 |
33 | WAR-CHLACZKI | Roman Rybacki Łukasz Gajek Piotr Biazik Rafał Cicharski | 53 314 315 429 | 00:45:21.55 01:01:21.20 01:01:21.80 01:13:19.20 | 682 | 02:48:03.000 |
34 | FIFNE PYRKI | Filip Glinkowski Wiktoria Woźniak Eryk Dach | 124 233 337 | 00:49:53.55 01:17:31.85 01:02:57.15 | 694 | 03:10:21.000 |
35 | ORKI Z MAJORKI | Aleksandra Szkałuba Justyna Sługocka Lukasz Hybiak | 219 220 292 | 01:16:18.05 01:16:18.70 00:59:11.55 | 731 | 03:31:47.000 |
36 | ŻURKI | Agnieszka Żurowska Jarosław Żurowski Leszek Żurowski | 43 328 369 | 00:56:13.30 01:02:11.25 01:05:04.75 | 740 | 03:03:28.000 |
37 | 2 OF 4 | Karolina Gumowska Sabina Molenda Daniel Gumowski | 143 247 357 | 01:08:40.30 01:20:32.80 01:04:35.75 | 747 | 03:33:47.000 |
38 | MONIA GYM | Monika Bączyk Katarzyna Bichta Adam Bączyk | 112 260 381 | 01:06:08.75 01:25:41.50 01:06:09.40 | 753 | 03:37:58.000 |
39 | SAILING TEAM FERAJNA | Małgorzata Strzelecka Bartłomiej Nowak Sebastian 'kaszana' Strzelecki | 71 305 377 | 01:00:13.60 01:00:14.40 01:05:41.95 | 753 | 03:06:08.000 |
40 | PANDA I BANDA | Agata Puff Anna Cybulska Jacek Harner Michał Cybulski Tomasz Nowacki | 212 213 358 444 456 | 01:15:25.60 01:15:27.15 01:04:36.70 01:15:25.05 01:25:10.30 | 783 | 03:35:28.000 |
41 | PIĘKNI I BESTIE | Anna Józefowicz Daria Goryńska Marcin Gitner | 155 265 391 | 01:10:05.40 01:28:28.45 01:07:05.50 | 811 | 03:45:38.000 |
42 | DZIKUSY | Emilia Masal Piotr Ploch Łukasz Bejm | 224 273 446 | 01:16:42.55 00:58:13.10 01:16:42.40 | 943 | 03:31:37.000 |
43 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | Noemi Klepacz Mariusz Jablonka Radosław Jabłonka | 187 427 428 | 01:12:30.40 01:12:33.90 01:12:42.30 | 1042 | 03:37:45.000 |
Znaleziono 43 wynik(ów)