VIII BIEG SZLAKIEM DZIKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data/ Date:
2018-08-18
Miejsce/ Place:
Police
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1278
Wystartowało/ Started:
734
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
731
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 100:00:0200:17:0600:34:38.1500:34:40.60 3:2717.3
2WÓJCIK Rafał 170SKB DZIK POLICESZCZECINM3 40-492M 200:00:0200:17:3000:35:44.9500:35:47.85+00:01:063:3416.8
3BIENIEK Kamil 870PRZECIW MYŚLIWYMPOLICEM2 30-391M 300:00:0200:17:4800:36:13.0500:36:15.65+00:01:343:3716.6
4ZAWISTOWSKI Krzysztof 886KP PSP PIŁAMIASTECZKO KRAJEŃSKIEM1 16-291M 400:00:0300:18:0500:36:21.8000:36:25.05+00:01:433:3816.5
5PAWLIŃSKI Piotr 904GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM2 30-392M 500:00:0200:18:1400:36:39.8000:36:42.55+00:02:013:4016.4
6POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-393M 600:00:0300:18:1400:37:06.6500:37:09.70+00:02:283:4216.2
7SIECZKOWSKI Michał 873KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM2 30-394M 700:00:0300:18:1900:37:13.8500:37:17.35+00:02:353:4316.1
8SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-395M 800:00:0300:18:3900:37:39.5000:37:42.55+00:03:013:4515.9
9BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 900:00:0300:18:3500:37:46.8500:37:49.90+00:03:083:4615.9
10MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-494M 1000:00:0200:18:4400:38:04.0500:38:07.00+00:03:253:4815.8
11WASZAK Krzysztof 361WŁOCŁAWEKM1 16-292M 1100:00:0400:19:0600:38:08.7500:38:13.25+00:03:303:4815.7
12BARAŃSKI Przemysław 928KMPSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM1 16-293M 1200:00:0200:18:5900:38:38.1500:38:40.30+00:04:003:5115.5
13POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-396M 1300:00:0200:18:4800:38:40.4500:38:42.60+00:04:023:5215.5
14POKRZYWIŃSKI Krzysztof 878BBL POLICEPOLICEM4 50-591M 1400:00:0200:19:0900:38:42.3000:38:45.15+00:04:043:5215.5
15PRZEKOPOWICZ Bartosz 782102. BATALION OCHRONYSTARGARDM1 16-294M 1500:00:0300:19:1100:39:10.0500:39:13.20+00:04:313:5515.3
16GREGULA Wojt 777STRAŻ POŻARNACHOJNAM2 30-397M 1600:00:0400:19:2600:39:15.6500:39:19.65+00:04:373:5515.3
17PLESNER Krzysztof 856KMPSP SZCZECINSTARGARDM2 30-398M 1700:00:0300:20:0000:41:00.0500:41:03.20+00:06:214:0614.6
18USTIANOWSKI Przemysław 76012 BZSZCZECINM3 40-495M 1800:00:0300:20:4100:41:26.0000:41:29.80+00:06:474:0814.5
19GÓRNIAK Przemysław 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM1 16-295M 1900:00:0300:20:1700:41:37.4000:41:40.85+00:06:594:0914.4
20ZYGMUNT Tomasz 859ŻW SZCZECINSZCZECINM3 40-496M 2000:00:0400:20:4300:41:43.0500:41:47.95+00:07:044:1014.4
21ŻYWICKI Janusz 876KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM4 50-592M 2100:00:0400:20:3300:42:17.7000:42:21.70+00:07:394:1314.2
22WYGLĄDAŁA Bartosz 885MOŻWGLINAM2 30-399M 2200:00:0400:21:0100:42:21.3000:42:25.75+00:07:434:1414.2
23RUDZIŃSKI Jakub 570KW PSP SZCZECINGRYFINOM1 16-296M 2300:00:0300:20:4200:42:26.9000:42:30.60+00:07:484:1414.1
24TELATYŃSKA Sylwia 814102. BOCHRSZCZECINK3 40-491K 100:00:0500:20:5800:42:30.9000:42:36.10+00:07:524:1514.1
25SKORSKI Lukasz 552MYSLIBORZM2 30-3910M 2400:00:0200:20:4700:42:31.6000:42:34.15+00:07:534:1514.1
26PRZYBYSZ Rafał 55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3911M 2500:00:1000:21:1700:42:38.1500:42:49.00+00:08:004:1514.1
27SZCZEPANIAK Paweł 86MUD GOATSKONINM1 16-297M 2600:00:0500:21:1200:42:47.1000:42:52.30+00:08:084:1614
28RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-497M 2700:00:0400:20:5400:42:51.6500:42:55.95+00:08:134:1714
29CHENON Guillaume 607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETM2 30-3912M 2800:00:2100:20:3900:42:55.9500:43:17.15+00:08:174:1714
30CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-3913M 2900:00:0600:21:1500:43:01.7500:43:08.25+00:08:234:1813.9
31TOPOREK Przemysław 713DLL PARTNERSSZCZECINM2 30-3914M 3000:00:2000:21:2600:43:02.9000:43:23.15+00:08:244:1813.9
32PAWŁOWSKI Kamil 601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃM1 16-298M 3100:00:0000:21:3100:43:32.3500:43:32.35+00:08:544:2113.8
33BEBŁO Patryk 619WIDUCHOWAM1 16-299M 3200:00:0600:21:4900:43:33.5000:43:39.80+00:08:554:2113.8
34PLUTA Grzegorz 845KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM4 50-593M 3300:00:0300:21:2200:43:58.1500:44:01.20+00:09:204:2313.6
35KOTARSKI Wiesław 905GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM5 60+1M 3400:00:0200:21:2600:44:04.0000:44:06.90+00:09:254:2413.6
36ZGUTKA Tomasz 192HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM3 40-498M 3500:00:3800:21:3600:44:05.3500:44:43.35+00:09:274:2413.6
37HOŁYŃSKI Leszek 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWM2 30-3915M 3600:00:2100:21:5300:44:15.3500:44:37.15+00:09:374:2513.6
38KACZMAREK Maciej 739BROS TEAMSZCZECINM1 16-2910M 3700:00:0500:21:3900:44:25.1500:44:30.50+00:09:474:2613.5
39WRÓBLEWSKI Michał 479GRA RUNNERSGRYFICEM2 30-3916M 3800:00:0300:21:3700:44:32.6000:44:36.40+00:09:544:2713.5
40OKIENCZUK Radek 749DOBRAM2 30-3917M 3900:00:0300:21:5600:44:33.6000:44:36.85+00:09:554:2713.5
41JASTAK Paweł 40SZCZECINM2 30-3918M 4000:00:0700:22:2300:44:35.3000:44:42.65+00:09:574:2713.5
42BABICZ Wojtek 420BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-3919M 4100:00:0400:22:0300:44:41.0000:44:45.60+00:10:024:2813.4
43KRÓL Kamil 53SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM1 16-2911M 4200:00:0300:22:0900:44:43.7500:44:47.30+00:10:054:2813.4
44TYSZCZUK Maciej 898KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM1 16-2912M 4300:00:4400:22:2700:44:46.8000:45:31.55+00:10:084:2813.4
45PORZYCH Zbigniew 346CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3920M 4400:00:0700:22:0400:44:50.1000:44:57.45+00:10:114:2913.4
46TWARDOWSKI Michał 942XRUNNERSŚREMM2 30-3921M 4500:00:0500:21:5400:44:50.7000:44:55.80+00:10:124:2913.4
47LIPERTOWICZ Sebastian 595LOVELASYPOLICEM2 30-3922M 4600:00:0400:22:0400:44:52.9000:44:56.90+00:10:144:2913.4
48ROGALSKI Marcin 836VOCALIS SZCZECINSZCZECINM4 50-594M 4700:00:0500:22:0500:44:54.0500:44:59.45+00:10:154:2913.4
49PRZYBYSZ Adrian 741SKB DZIKPOLICEM1 16-2913M 4800:00:0300:21:3400:44:58.4500:45:01.60+00:10:204:2913.3
50MALEC Mariusz 69STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM3 40-499M 4900:00:0800:22:0500:45:01.3000:45:10.25+00:10:234:3013.3
51WIĘCKO Jacek 92215GBZTALUSYM3 40-4910M 5000:00:0000:22:1500:45:04.3500:45:04.35+00:10:264:3013.3
52SAWICKI Bartosz 358DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2914M 5100:00:0500:22:4000:45:06.7500:45:12.45+00:10:284:3013.3
53MILEJSKI Paweł 349ZIELONA GÓRAM2 30-3923M 5200:00:0900:22:3100:45:07.8500:45:17.05+00:10:294:3013.3
54RYBACKI Roman 411WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-3924M 5300:00:1300:22:5400:45:21.5500:45:34.80+00:10:434:3213.2
55GARBACIAK Przemysław 676MAUPOLANDSTARGARDM2 30-3925M 5400:00:3800:22:1800:45:22.8000:46:01.65+00:10:444:3213.2
56PŁUCIENIK Jakub 921PRZECŁAWM1 16-2915M 5500:00:0900:22:3800:45:22.9500:45:32.45+00:10:444:3213.2
57KIDA Rafał 319SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3 40-4911M 5600:00:0400:22:2500:45:27.3500:45:31.85+00:10:494:3213.2
58MORGIEWICZ Piotr 278RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4 50-595M 5700:00:0600:22:2700:45:39.7500:45:46.30+00:11:014:3413.1
59CHLASTA Jacek 803SZCZECINM2 30-3926M 5800:00:0700:22:5000:45:40.1000:45:47.15+00:11:014:3413.1
60ŚWIĆ Miłosz 455DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3927M 5900:00:1500:22:5800:45:57.5500:46:12.60+00:11:194:3513.1
61OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2916M 6000:00:1400:23:0200:45:58.8500:46:13.75+00:11:204:3513
62STEFAŃCZYK Przemysław 238ŚWINOUJŚCIEM3 40-4912M 6100:00:0500:22:5700:46:04.2000:46:10.15+00:11:264:3613
63DEC Dominik 318SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM1 16-2917M 6200:00:0500:22:5000:46:04.8500:46:10.70+00:11:264:3613
64SIEDLER Martin 302SV DONSBRUGGENWIJCHENM2 30-3928M 6300:00:2300:22:4200:46:05.9000:46:29.30+00:11:274:3613
65KRZACZKOWSKI Łukasz 716WROCŁAWM2 30-3929M 6400:00:0400:22:3500:46:15.2500:46:19.35+00:11:374:3713
66PRABUCKI Jarek 251UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM3 40-4913M 6500:00:0500:22:0400:46:17.1000:46:22.30+00:11:384:3713
67DZIEDZIC Paweł 575KIEŁPINOM1 16-2918M 6600:00:0700:22:4500:46:22.1500:46:30.00+00:11:444:3812.9
68DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3930M 6700:00:1300:22:5400:46:23.8000:46:36.95+00:11:454:3812.9
69GAWLIK Wojciech 394IWSP SZBYDGOSZCZM2 30-3931M 6800:00:1000:23:3200:46:24.5500:46:35.15+00:11:464:3812.9
70PRZYBYSZ Marcin 90SZCZECINM2 30-3932M 6900:00:1000:22:4600:46:24.7500:46:35.15+00:11:464:3812.9
71KOŁODZIŃSKI Paweł 747DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3933M 7000:00:0600:22:4700:46:25.7000:46:31.90+00:11:474:3812.9
72LASEK Jakub 750CHICKS&SPORT TEAMOPOLEM1 16-2919M 7100:00:0300:22:1200:46:26.2000:46:30.00+00:11:484:3812.9
73WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 304DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4914M 7200:00:2200:23:0600:46:30.7000:46:52.85+00:11:524:3912.9
74DĄBROSZ Łukasz 872SZCZECINM2 30-3934M 7300:00:1000:23:1600:46:30.7000:46:41.55+00:11:524:3912.9
75NIEMIRO Dominika 690JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK2 30-391K 200:00:0400:23:0400:46:35.0000:46:39.10+00:11:564:3912.9
76KWIATKOWSKI Kajetan 47BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM2 30-3935M 7400:00:1200:22:3700:46:36.1500:46:48.40+00:11:584:3912.9
77NOWAK Jakub 806SZCZECINM1 16-2920M 7500:00:1000:23:0000:46:36.9500:46:47.65+00:11:584:3912.9
78GIZICKI Tomasz 729KP PSP POLICEJEDLIŃSKM1 16-2921M 7600:00:2300:23:0700:46:38.3500:47:01.40+00:12:004:3912.9
79CZARNECKA Barbara 149STARGARDK2 30-392K 300:00:0600:23:0300:46:41.9500:46:48.90+00:12:034:4012.8
80BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3936M 7700:00:0500:23:2400:46:43.9500:46:49.05+00:12:054:4012.8
81POCIERZNICKI Rafał 3843KPZMOT/1BPZMOTSZCZECINM2 30-3937M 7800:00:1200:23:0600:46:44.1000:46:56.25+00:12:054:4012.8
82JANKOWSKI Rafał 881MOŻWPOLICZNAM3 40-4915M 7900:00:1800:23:2000:46:48.4500:47:07.25+00:12:104:4012.8
83ADAMCZYK Paweł 823SZCZECINM2 30-3938M 8000:00:1600:24:0200:47:03.8500:47:20.05+00:12:254:4212.7
84MICHALAK Michał 693OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4916M 8100:00:1400:23:0900:47:04.7500:47:18.85+00:12:264:4212.7
85KONEFAŁ Piotr 521POLICEM1 16-2922M 8200:00:0800:23:1400:47:10.0000:47:18.65+00:12:314:4312.7
86MYŚLICKI Rafał 623JATKIM1 16-2923M 8300:00:2300:23:3600:47:13.9500:47:37.70+00:12:354:4312.7
87SIERADZKA Justyna 864MOŻWWARSZAWAK2 30-393K 400:00:0700:23:3000:47:14.9000:47:21.95+00:12:364:4312.7
88CENIUCH Magdalena 844SZCZECINK1 16-291K 500:00:0300:23:1100:47:16.5500:47:20.25+00:12:384:4312.7
89MIELCZAREK Krystian 275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM2 30-3939M 8400:00:1500:23:2300:47:38.4000:47:54.00+00:13:004:4512.6
90SZCZUKO Karol 347DOBRAM2 30-3940M 8500:00:0700:23:2100:47:39.1000:47:46.15+00:13:004:4512.6
91ZABOROWSKA Małgorzata 817GRARUNNERSGRYFICEK2 30-394K 600:00:0900:23:3800:47:43.3000:47:53.15+00:13:054:4612.6
92GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584PARUNMEDICSZCZECINM2 30-3941M 8600:00:0400:23:1700:47:44.4000:47:48.70+00:13:064:4612.6
93PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-2924M 8700:00:1000:24:0200:47:45.8500:47:55.95+00:13:074:4612.6
94OLEJNICZAK Konrad 397RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4917M 8800:00:2200:23:4300:47:46.5500:48:09.10+00:13:084:4612.6
95SŁODZIŃSKI Gabriel 205ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM1 16-2925M 8900:00:0500:24:2400:47:54.6000:48:00.25+00:13:164:4712.5
96BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4918M 9000:00:0600:23:4600:47:57.1000:48:03.85+00:13:184:4712.5
97KOZŁOWSKI Paweł 951XRUNNERSŚREMM2 30-3942M 9100:00:0400:23:5600:48:00.6000:48:05.20+00:13:224:4812.5
98BRYL Mirosław 71815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABARTOSZYCEM3 40-4919M 9200:00:0600:24:1500:48:02.3500:48:08.55+00:13:244:4812.5
99PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-3943M 9300:00:1100:23:3700:48:03.9500:48:15.25+00:13:254:4812.5
100CHMIELEWSKI Janusz 847CHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEPOLICEM5 60+2M 9400:00:0400:23:5300:48:05.6000:48:10.20+00:13:274:4812.5
101CHARĘZA Marcin 247ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3944M 9500:00:3600:23:3700:48:06.7000:48:42.80+00:13:284:4812.5
102GRZELAK Ryszard 644KB HERMES GRYFINOBARTKOWOM3 40-4920M 9600:00:1600:24:1600:48:09.6000:48:25.80+00:13:314:4812.5
103PAWLAK Bartosz 327WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM1 16-2926M 9700:00:1600:24:0000:48:19.8000:48:36.70+00:13:414:5012.4
104PASIEKA Agnieszka 203K.B.SPRINT ŚWIDWIN / 21.BLTŚWIDWINK2 30-395K 700:00:0900:23:5200:48:25.8000:48:35.10+00:13:474:5012.4
105ZELEK Dariusz 388POLICEM3 40-4921M 9800:00:0300:23:1800:48:26.0500:48:29.45+00:13:474:5012.4
106ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4922M 9900:00:3700:24:5500:48:28.2000:49:06.15+00:13:504:5012.4
107SOBOCIŃSKA Ewelina 74515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAORZYSZK2 30-396K 800:00:0500:24:2300:48:37.7000:48:43.40+00:13:594:5112.3
108SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-3945M 10000:00:1100:24:0800:48:40.3500:48:51.75+00:14:024:5212.3
109TAMBORSKA Agata 694DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-397K 900:00:0900:23:2700:48:43.5000:48:53.30+00:14:054:5212.3
110PETERSBURSKI Robert 919BBL POLICEMIERZYNM3 40-4923M 10100:00:1200:24:3400:48:50.1000:49:02.85+00:14:114:5312.3
111LINKE Rafał 447SKB DZIKSZCZECINM2 30-3946M 10200:00:3100:23:5400:48:50.7500:49:22.40+00:14:124:5312.3
112ŚWIST Joanna 42RUNNING QUEENGARDNOK2 30-398K 1000:00:1900:24:1900:48:54.3500:49:14.25+00:14:164:5312.3
113PELC Marek 234SZCZECINM2 30-3947M 10300:00:0500:24:0300:48:55.2000:49:01.00+00:14:174:5312.3
114WRONDAS Tomasz 900POLICEM1 16-2927M 10400:00:1100:23:3000:48:58.2500:49:09.80+00:14:204:5312.3
115ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-3948M 10500:00:0800:23:2700:49:02.9500:49:11.55+00:14:244:5412.2
116LIZAKOWSKI Piotr 901NYHA IVSZCZECINM3 40-4924M 10600:00:2100:24:2400:49:06.1500:49:27.95+00:14:284:5412.2
117KUŹBIK Jakub 617SZCZECINM2 30-3949M 10700:00:1100:23:4300:49:06.3500:49:18.05+00:14:284:5412.2
118BĘDKOWSKI Piotr 771WEŁTYŃM1 16-2928M 10800:00:1900:24:0800:49:10.8500:49:29.85+00:14:324:5512.2
119ZAKRZEWSKI Grzegorz 454FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM1 16-2929M 10900:00:4100:26:2900:49:22.9000:50:04.25+00:14:444:5612.1
120JASTRZĘBSKI Daniel 321SZCZECINM3 40-4925M 11000:00:2800:25:0800:49:23.5500:49:51.80+00:14:454:5612.1
121KUŁAKOWSKI Dawid 436BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4926M 11100:00:1000:24:2700:49:25.8500:49:35.85+00:14:474:5612.1
122IWANIEC Dariusz 548BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM3 40-4927M 11200:00:0900:24:2800:49:26.1500:49:35.95+00:14:484:5612.1
123WINKEL Arkadiusz 569GRYFINOM3 40-4928M 11300:00:1300:24:2300:49:26.9500:49:40.80+00:14:484:5612.1
124SOLIWODA Jacek 46715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNM3 40-4929M 11400:00:0600:24:2600:49:28.5000:49:34.95+00:14:504:5612.1
125WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-4930M 11500:00:3200:24:4700:49:29.0500:50:01.30+00:14:504:5612.1
126KISIEL Łukasz 538STARGARDM2 30-3950M 11600:00:2700:24:5800:49:30.3000:49:57.55+00:14:524:5712.1
127ZERZUT Jarosław 93PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4 50-596M 11700:00:2600:25:0500:49:31.6500:49:58.10+00:14:534:5712.1
128DYDEK Arkadiusz 499CF PRAWY BRZEGSZCZECINM1 16-2930M 11800:00:0500:23:1500:49:32.9500:49:38.00+00:14:544:5712.1
129KRZACZKOWSKA Iwona 715DZIKI WROCŁAWWROCŁAWK2 30-399K 1100:00:0300:23:5500:49:37.6000:49:40.80+00:14:594:5712.1
130TOMICZAK Krzysztof 323WARSZAWAM3 40-4931M 11900:00:1500:24:4300:49:38.3500:49:53.95+00:15:004:5712.1
131ROZICKI Krzysztof 4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3951M 12000:00:1300:24:4300:49:42.1500:49:55.95+00:15:044:5812.1
132MICERSKI Tomasz 419BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4932M 12100:00:1000:24:2800:49:43.1000:49:53.55+00:15:044:5812.1
133KRAWCZYK Paweł 296SZCZECINM1 16-2931M 12200:00:1600:24:5500:49:44.7000:50:00.75+00:15:064:5812.1
134WOŁOSZYN Wojciech 546STARGARDM2 30-3952M 12300:00:2800:25:0700:49:48.1000:50:16.35+00:15:094:5812
135GLINKOWSKI Filip 100FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-2932M 12400:00:3400:25:3400:49:53.5500:50:28.45+00:15:154:5912
136POMIOTŁO Karol 868MOŻWWARSZAWAM1 16-2933M 12500:00:1700:23:5900:50:01.0000:50:18.05+00:15:225:0012
137KOŁOMAŃSKI Hubert 434SZCZECINM2 30-3953M 12600:00:2900:24:4400:50:02.7500:50:32.15+00:15:245:0012
138SZYMAŃSKA Katarzyna 32WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-3910K 1200:00:0400:24:3500:50:06.0500:50:10.95+00:15:275:0012
139DZIETCZYK Kamil 813102. BOCHRSZCZECINM2 30-3954M 12700:00:4500:25:3500:50:07.1000:50:53.00+00:15:285:0012
140SMĘTEK Michał 572SOPOTM1 16-2934M 12800:00:2700:25:1400:50:15.0500:50:42.60+00:15:365:0111.9
141GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3955M 12900:00:1500:25:0700:50:19.6500:50:34.65+00:15:415:0111.9
142NĘDZUSIAK Dariusz 67KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-597M 13000:00:1000:24:3900:50:20.1500:50:31.00+00:15:425:0211.9
143MŁYNARCZYK Tatiana 61HUSARIA RACE TEAMPOLICEK2 30-3911K 1300:00:0500:24:3900:50:27.3500:50:33.00+00:15:495:0211.9
144ŻAK Sebastian 537STARGARDM2 30-3956M 13100:00:2800:25:0900:50:35.2500:51:03.25+00:15:575:0311.9
145WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-292K 1400:00:2100:25:1700:50:38.0500:50:59.20+00:15:595:0311.8
146BIEŃKOWSKI Michał 413DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3957M 13200:00:2600:26:1000:50:41.9500:51:08.90+00:16:035:0411.8
147LUDWICZAK Jarosław 260KOŚCIAN TEAMKOSCIANM2 30-3958M 13300:00:1100:25:2200:50:49.6000:51:00.60+00:16:115:0411.8
148KNIOŁA Łukasz 44PIŁA TEAMPIŁAM2 30-3959M 13400:00:0700:25:3900:50:51.3500:50:58.90+00:16:135:0511.8
149KACHNIARZ Marcin 773KOBYLANKAM2 30-3960M 13500:00:1500:25:0700:50:55.0000:51:10.30+00:16:165:0511.8
150KOPACZ Łukasz 339SZCZECINM1 16-2935M 13600:00:1500:25:2100:50:57.6500:51:12.70+00:16:195:0511.8
151GRYGORCEWICZ Jan 232SKB DZIKPOLICEM4 50-598M 13700:00:0700:25:1200:50:58.8000:51:06.55+00:16:205:0511.8
152WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-3961M 13800:00:0500:24:4600:50:58.9000:51:04.75+00:16:205:0511.8
153KOPKA Magdalena 56POLICEK2 30-3912K 1500:00:1900:25:0700:50:58.9500:51:18.05+00:16:205:0511.8
154BOROWSKA Karolina 146PUSZCZYK BUKOWYPUCICEK2 30-3913K 1600:00:0600:24:3800:51:01.3500:51:07.35+00:16:235:0611.8
155KORDYS Michał 53123.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOWIŚNIEWM1 16-2936M 13900:00:2100:24:2800:51:02.4500:51:24.00+00:16:245:0611.8
156GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-3962M 14000:00:0700:24:3200:51:04.7000:51:12.55+00:16:265:0611.7
157BIENIAS Konrad 43PŁOCKM1 16-2937M 14100:00:3100:26:0700:51:17.2500:51:49.05+00:16:395:0711.7
158WIECZOREK Andrzej 621STARGARDM4 50-599M 14200:00:3600:25:3400:51:23.0000:51:59.90+00:16:445:0811.7
159HAWRYLAK Marcin 151SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACHSZCZECINM3 40-4933M 14300:00:0500:24:5200:51:25.8000:51:31.20+00:16:475:0811.7
160KACZMAREK Krzysztof 70BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM3 40-4934M 14400:00:2400:25:3200:51:26.8000:51:51.50+00:16:485:0811.7
161KWIATKOWSKA Aleksandra 96WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-293K 1700:00:0400:25:1100:51:28.2500:51:33.15+00:16:505:0811.7
162FELCENLOBEN Robert 180RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM2 30-3963M 14500:00:2100:25:5500:51:28.5500:51:49.65+00:16:505:0811.7
163BLICHARSKA Marta 594SZCZECINK2 30-3914K 1800:00:3400:25:3500:51:29.2500:52:03.85+00:16:515:0811.7
164KĘDZIELEWSKI Łukasz 299ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3964M 14600:00:3500:25:3400:51:29.5500:52:04.75+00:16:515:0811.7
165MASZKIEWICZ Mariusz 890DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2938M 14700:01:0700:25:2400:51:31.9000:52:39.20+00:16:535:0911.6
166KUSAK Bartłomiej 704DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2939M 14800:01:0600:25:2600:51:33.0500:52:39.65+00:16:545:0911.6
167WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4935M 14900:00:4500:25:3600:51:36.4500:52:22.40+00:16:585:0911.6
168RYBACKA Kamila 861BYDGOSZCZK1 16-294K 1900:00:1500:25:5000:51:38.2500:51:54.15+00:17:005:0911.6
169MARZEC Karolina 441DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK2 30-3915K 2000:00:0300:25:3700:51:39.5500:51:42.95+00:17:015:0911.6
170KRUPA Grzegorz 603WŁOCŁAWEKM3 40-4936M 15000:00:1400:25:5700:51:43.6000:51:58.35+00:17:055:1011.6
171MAZUR Marcin 502STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM2 30-3965M 15100:00:1600:25:2400:51:44.0500:52:00.35+00:17:055:1011.6
172PASIKOWSKI Kamil 356SPONTAN SZCZECIN TEAMSZCZECINM1 16-2940M 15200:00:0400:24:4000:51:45.3000:51:49.80+00:17:075:1011.6
173OSTOJSKI Ireneusz 824POLICEM3 40-4937M 15300:00:0600:25:3300:51:45.8500:51:52.30+00:17:075:1011.6
174DYMOWSKI Paweł 846SZCZECINM2 30-3966M 15400:00:3500:26:1800:51:46.6000:52:22.25+00:17:085:1011.6
175ELERT Mariusz 161PAPRYKARZESZCZECINM2 30-3967M 15500:00:1300:25:1100:52:00.4000:52:14.00+00:17:225:1211.5
176HRYCIÓW Daniel 592RAGNAROK SZCZECINSZCZECINM2 30-3968M 15600:00:1900:26:0400:52:07.5500:52:27.15+00:17:295:1211.5
177CZYNSZAK Krystian 700STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-3969M 15700:00:2700:26:4600:52:09.4000:52:37.35+00:17:315:1311.5
178GRACZYK Grzegorz 7693BLOGSZCZECINM2 30-3970M 15800:00:2800:27:0300:52:10.0500:52:38.90+00:17:315:1311.5
179DYDEK Edyta 943CF PRAWY BRZEGSZCZECINK1 16-295K 2100:00:0300:24:4500:52:12.0000:52:15.70+00:17:335:1311.5
180LEWANDOWSKI Piotr 923SKB DZIKPOLICEM2 30-3971M 15900:00:5700:25:4800:52:19.3000:53:17.25+00:17:415:1411.5
181ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 855SZWLA STARGARDSTARGARDK2 30-3916K 2200:00:0900:25:0700:52:21.1500:52:30.85+00:17:435:1411.5
182DOBRYCKI Piotr 403BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM3 40-4938M 16000:00:1700:25:3100:52:28.8000:52:46.25+00:17:505:1411.4
183MĄDRAWSKI Tomasz 317SZCZECINM3 40-4939M 16100:00:1300:26:0000:52:28.8500:52:42.65+00:17:505:1411.4
184KACZOR Mariusz 491WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-3972M 16200:00:1600:26:0100:52:29.2000:52:45.50+00:17:515:1411.4
185SZARZEC Przemysław 3753KPZMOT/1BPZMOT/12BZNOWE WARPNOM2 30-3973M 16300:00:1300:25:2900:52:31.2500:52:44.55+00:17:535:1511.4
186LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-3974M 16400:00:0800:24:3000:52:32.7500:52:41.15+00:17:545:1511.4
187KAMIŃSKA Ewelina 117MUD GOATSPOZNAŃK2 30-3917K 2300:00:0800:26:1300:52:33.2500:52:41.85+00:17:555:1511.4
188CHAŁUPKA Łukasz 843SZCZECINM2 30-3975M 16500:00:1300:25:3200:52:35.5000:52:49.30+00:17:575:1511.4
189KAJKOWSKI Rafał 545CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM3 40-4940M 16600:00:0500:25:0300:52:42.1500:52:47.75+00:18:045:1611.4
190KOCZKODAJ Kamil 685SZCZECICNM1 16-2941M 16700:00:3400:26:1800:52:42.4000:53:16.80+00:18:045:1611.4
191DROZD Michał 630BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2942M 16800:00:4700:27:2400:52:43.8500:53:31.60+00:18:055:1611.4
192NIKONOWICZ Ewa 46415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKRUKLANKIK2 30-3918K 2400:00:0600:26:4300:52:44.3000:52:50.85+00:18:065:1611.4
193JENDRZEJCZYK Mariusz 438SZCZECINM2 30-3976M 16900:00:1000:26:0900:52:46.9000:52:57.00+00:18:085:1611.4
194CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. BOCHRSZCZECINM3 40-4941M 17000:00:4800:26:3200:52:49.4000:53:38.05+00:18:115:1711.4
195PAŃCZYK Tomasz 16712 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM2 30-3977M 17100:00:1300:25:2800:52:50.4500:53:03.95+00:18:125:1711.4
196SZESZKOWSKI Tomasz 287GDAŃSKM2 30-3978M 17200:01:0000:25:4600:52:51.6500:53:52.55+00:18:135:1711.3
197PAKULA Konrad 357DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3979M 17300:00:0300:26:0200:52:55.6000:52:59.05+00:18:175:1711.3
198ROGALA Adrian 35BBBNOWOGARDM3 40-4942M 17400:00:3100:26:4800:52:58.1000:53:29.20+00:18:195:1711.3
199KURPIEWSKI Piotr 638SKARBIMIERZYCEM1 16-2943M 17500:00:1900:25:5900:52:58.5500:53:17.85+00:18:205:1711.3
200QUESADO Paulo 717DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM2 30-3980M 17600:01:0500:26:3600:53:02.0000:54:07.50+00:18:235:1811.3
201MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4943M 17700:00:1300:25:5500:53:05.0000:53:18.30+00:18:265:1811.3
202ZABROCKI Karol 551TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3981M 17800:00:5300:27:2000:53:16.2000:54:09.95+00:18:385:1911.3
203HERMANOWICZ Miłosz 341ZS ZWYROLESZCZECINM2 30-3982M 17900:04:0200:26:0100:53:17.2000:57:19.20+00:18:395:1911.3
204SZUSTAK Robert 92PITUPITUGRYFINOM3 40-4944M 18000:00:0700:26:4200:53:20.3000:53:27.80+00:18:425:2011.3
205DĄBROWSKI Sławek 168DOBRAM3 40-4945M 18100:00:4200:26:5800:53:28.5000:54:10.75+00:18:505:2011.2
206ABRAMOWICZ Tomasz 731BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-3983M 18200:00:3900:26:0400:53:33.5000:54:13.40+00:18:555:2111.2
207ADAMCZEWSKA Agnieszka 657LUBANIEK3 40-492K 2500:00:1200:26:5600:53:36.1000:53:48.95+00:18:575:2111.2
208GRABOWSKA Joanna 65SPCTORUNK3 40-493K 2600:00:1200:26:2300:53:37.8000:53:50.25+00:18:595:2111.2
209ŚLUFIŃSKI Franek 608OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2944M 18300:00:2800:27:2100:53:38.5500:54:07.35+00:19:005:2111.2
210DUDKA Robert 536SZCZECINM1 16-2945M 18400:00:3700:28:0300:53:41.9500:54:19.05+00:19:035:2211.2
211DRESLER Bartosz 68712BZ/1BPZMOTSŁUPSKM1 16-2946M 18500:00:4500:27:4200:53:45.7000:54:31.20+00:19:075:2211.2
212PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4946M 18600:00:2900:27:1100:53:51.7500:54:21.45+00:19:135:2311.1
213ŻUKOWSKA Natalia 770JW 3605KĘTRZYNK2 30-3919K 2700:00:0400:26:1300:53:51.8000:53:56.10+00:19:135:2311.1
214BRUSIŁOWICZ Dagmara 219WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-494K 2800:00:0900:26:3800:53:52.7000:54:01.75+00:19:145:2311.1
215CZYLKOWSKI Patryk 121BANIEM2 30-3984M 18700:00:1300:25:4300:53:56.9500:54:10.75+00:19:185:2311.1
216SZYNTOR Mateusz 482GRA RUNNERSGRYFICEM1 16-2947M 18800:00:2100:26:1300:53:57.0000:54:18.95+00:19:185:2311.1
217SPÓLNIK Paweł 709SZCZECINM2 30-3985M 18900:04:0200:26:2900:54:01.5000:58:03.50+00:19:235:2411.1
218WAHN Przemysław 222SZCZECINM2 30-3986M 19000:00:3800:26:5900:54:02.9500:54:41.35+00:19:245:2411.1
219ROSTRYGIN Katarzyna 33SZCZECINK2 30-3920K 2900:00:1700:27:0600:54:04.5000:54:22.40+00:19:265:2411.1
220GŁOWACKI Adrian 516TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3987M 19100:00:5300:27:4700:54:05.3500:54:58.90+00:19:275:2411.1
221JAMRÓZ Wojciech 627ZIELONA GÓRAM2 30-3988M 19200:00:0900:26:5000:54:08.9000:54:18.85+00:19:305:2411.1
222JACHIRA Klaudia 373TRENER24H.COM.PLLUBOMYŚLK1 16-296K 3000:00:4000:27:4000:54:15.7500:54:56.45+00:19:375:2511.1
223SCHERFENBERG Łukasz 348SZCZECINM2 30-3989M 19300:04:0200:26:2500:54:16.8000:58:18.80+00:19:385:2511.1
224JUCHA Jakub 415POLICEM1 16-2948M 19400:00:4400:26:4000:54:17.0000:55:01.70+00:19:385:2511.1
225SCHERFENBERG Katarzyna 772SZCZECINK2 30-3921K 3100:04:0200:26:3300:54:17.1000:58:19.10+00:19:385:2511.1
226PASŁAWSKA Magda 127SZCZECINK2 30-3922K 3200:00:1800:28:2400:54:17.9500:54:36.70+00:19:395:2511
227CZYŻEWSKI Mateusz 311SZCZECINM2 30-3990M 19500:00:1100:26:3700:54:18.2000:54:29.85+00:19:405:2511
228CHEŁMINIAK Sławomir 13BIEGAM SOBIECZARNA ŁĄKAM2 30-3991M 19600:00:4200:27:2200:54:19.6000:55:02.15+00:19:415:2611
229KUBIK Mateusz 858SZCZECINM2 30-3992M 19700:00:2900:26:5900:54:23.0000:54:52.20+00:19:445:2611
230DRÓŻDŻ Mariusz 915SZCZECINM3 40-4947M 19800:00:1800:26:0600:54:24.8500:54:43.05+00:19:465:2611
231MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 496BEZRZECZEK2 30-3923K 3300:00:3700:27:0000:54:26.9500:55:04.40+00:19:485:2611
232BERNACKA-SZYDLIK Karolina 45SZCZECINK2 30-3924K 3400:00:1200:26:4600:54:27.8500:54:40.55+00:19:495:2611
233ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 309ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM4 50-5910M 19900:00:0800:26:4300:54:28.0000:54:36.25+00:19:495:2611
234WITORZĘĆ Dariusz 277ŁĘGIM3 40-4948M 20000:00:2400:27:2500:54:32.6000:54:57.25+00:19:545:2711
235ZIELIŃSKI Michał 473POLICEM1 16-2949M 20100:00:5700:27:3900:54:33.6500:55:30.65+00:19:555:2711
236KOKOWSKI Jacek 879SZCZECINM3 40-4949M 20200:00:1400:26:4500:54:40.7000:54:55.10+00:20:025:2811
237ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4950M 20300:00:0900:25:2500:54:42.0500:54:51.55+00:20:035:2811
238WOŁK Marcin 753MYŚLIBÓRZM2 30-3993M 20400:00:5000:27:3800:54:42.1500:55:32.65+00:20:045:2811
239NIKLAS Małgorzata 752KSF NOWOGRÓDEK POMORSKIMYŚLIBÓRZK2 30-3925K 3500:00:5000:27:3800:54:42.9500:55:32.95+00:20:045:2811
240LESZKIEWICZ Roman 281SZCZECINM2 30-3994M 20500:00:1300:26:5400:54:45.5500:54:58.55+00:20:075:2811
241ZIELIŃSKI Grzegorz 138BRIDGESTONE RUNNER CLUBSTARE CZARNOWOM3 40-4951M 20600:00:1900:27:2600:54:47.2000:55:06.85+00:20:095:2811
242WOJCIECHOWSKI Maciej 25GŁOGÓWM2 30-3995M 20700:00:0800:26:0300:54:53.5000:55:01.90+00:20:155:2910.9
243STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 678MAUPOLANDSZCZECINK2 30-3926K 3600:00:2900:27:0900:54:53.5000:55:22.90+00:20:155:2910.9
244WIERZCHOWSKI Arkadiusz 182BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSTARGARDM3 40-4952M 20800:01:0000:27:5600:54:53.9500:55:54.25+00:20:155:2910.9
245GAJEK Patrycja 118GRYFINOK2 30-3927K 3700:00:1900:27:0200:54:54.7000:55:14.60+00:20:165:2910.9
246BOGDAŃSKI Bartosz 369DZIK KOMANDOLODZM2 30-3996M 20900:00:2400:27:1900:54:56.2500:55:20.95+00:20:185:2910.9
247WOLSKI Tomasz 894WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-4953M 21000:00:3300:27:3300:54:56.3000:55:30.05+00:20:185:2910.9
248CHODZICKI Janusz 714#967SZCZECIN, POLSKAM1 16-2950M 21100:04:0200:26:2600:54:56.6000:58:58.60+00:20:185:2910.9
249STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3997M 21200:00:1500:26:0600:55:00.2500:55:16.00+00:20:225:3010.9
250PAWLUŚ Tomasz 209SSPS CHEMIK POLICETANOWOM2 30-3998M 21300:00:0600:26:0500:55:02.4500:55:08.65+00:20:245:3010.9
251KLEPACKI Bartek 276POLICEM2 30-3999M 21400:00:5700:27:4700:55:02.6000:55:59.90+00:20:245:3010.9
252FUDRO Edward 583ZCH POLICEPOLICEM5 60+3M 21500:00:0500:27:0800:55:04.3500:55:10.30+00:20:265:3010.9
253MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-39100M 21600:00:1100:26:4500:55:09.4500:55:21.40+00:20:315:3110.9
254ŁYDZIŃSKI Michał 7331973SZCZECINM1 16-2951M 21700:00:3100:27:3000:55:10.7500:55:42.15+00:20:325:3110.9
255GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39101M 21800:00:3000:27:3100:55:11.1500:55:41.80+00:20:335:3110.9
256ZEMANKIEWICZ Łukasz 274KANAŁ 6AMSZCZECINM2 30-39102M 21900:00:3800:27:4900:55:12.2500:55:50.50+00:20:345:3110.9
257GRYCZ Piotr 765PODAŃSKOM2 30-39103M 22000:00:1400:28:0200:55:14.1000:55:28.25+00:20:355:3110.9
258GRYGORCEWICZ Justyna 911POLICEK1 16-297K 3800:00:1200:27:1000:55:14.3000:55:27.00+00:20:365:3110.9
259SZELĄG Tomasz 52923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4954M 22100:00:2200:26:3200:55:15.2000:55:37.45+00:20:375:3110.9
260HAJDUK Maciej 542SZCZECINM3 40-4955M 22200:00:1200:27:1100:55:15.5500:55:28.25+00:20:375:3110.9
261DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2952M 22300:01:0000:28:0600:55:22.6500:56:23.25+00:20:445:3210.8
262GRYGORCEWICZ Władysław 235KB DZIKPOLICEM5 60+4M 22400:00:1300:27:4200:55:22.9000:55:36.45+00:20:445:3210.8
263BIENIEK Sławomir 866SZCZECINM4 50-5911M 22500:00:0600:26:5900:55:23.2500:55:30.20+00:20:455:3210.8
264PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-39104M 22600:00:2000:26:5100:55:29.0500:55:49.70+00:20:505:3210.8
265MURAWSKA Wioletta 505KB DZIK POLICEPOLICEK4 50-591K 3900:00:0800:27:4300:55:29.4000:55:37.75+00:20:515:3210.8
266KAROL Wojciech 82WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-4956M 22700:00:1700:27:1300:55:32.6000:55:50.05+00:20:545:3310.8
267KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof 934POLICEM2 30-39105M 22800:00:5200:28:4100:55:41.2500:56:33.65+00:21:035:3410.8
268SZATANEK Ewa 891DOBRAK3 40-495K 4000:00:2200:27:1400:55:42.3000:56:04.65+00:21:045:3410.8
269BOGUSŁAWSKI Łukasz 476SZCZECINM2 30-39106M 22900:01:0000:28:4500:55:47.1500:56:47.45+00:21:095:3410.8
270KRYCZKA Adam 659POLICEM2 30-39107M 23000:00:2500:27:1600:55:47.7000:56:13.45+00:21:095:3410.8
271JELEŃSKI Grzegorz 166DZIKIE JELENIETRZEBIEŻM1 16-2953M 23100:01:0200:27:2800:55:51.8500:56:54.80+00:21:135:3510.7
272STASZKIEWICZ Mateusz 788STRZELCE KRAJ.M1 16-2954M 23200:00:1200:26:2000:55:57.1000:56:09.85+00:21:185:3510.7
273WLAŹ Lucjan 887STEPNICAM3 40-4957M 23300:01:1100:29:0800:55:58.0500:57:09.10+00:21:195:3510.7
274DEPTUŁA Tobiasz 533ŚWINOUJŚCIEM2 30-39108M 23400:00:5400:28:2800:55:58.2000:56:52.75+00:21:205:3510.7
275ZAGÓRSKI Grzegorz 148HAMBURGM3 40-4958M 23500:00:0900:27:0800:55:58.6000:56:08.10+00:21:205:3510.7
276KOŁODZIEJSKI Piotr 937ŁÓDŹM1 16-2955M 23600:00:2400:27:2700:56:00.7000:56:24.90+00:21:225:3610.7
277SUCHECKI Paweł 459ŻÓRAWIE1KM2 30-39109M 23700:00:3900:27:3700:56:01.4000:56:40.75+00:21:235:3610.7
278KRUSZEWSKI Piotr 751SZCZECINM3 40-4959M 23800:00:5000:27:5600:56:03.0000:56:53.85+00:21:245:3610.7
279RUDZKA Katarzyna 404RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINK3 40-496K 4100:00:2200:27:5900:56:05.7500:56:28.40+00:21:275:3610.7
280SYCHEL Magdalena 779POLICEK2 30-3928K 4200:00:0900:27:2800:56:12.8500:56:21.85+00:21:345:3710.7
281ŻUROWSKA Agnieszka 486SZCZECINK3 40-497K 4300:00:2000:27:4600:56:13.3000:56:33.80+00:21:355:3710.7
282NIECHWIADOWICZ Łukasz 353SZCZECINM1 16-2956M 23900:00:0800:27:0200:56:16.9500:56:25.85+00:21:385:3710.7
283KIELER Aleksandra 652DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-298K 4400:00:2600:27:4100:56:17.7500:56:44.10+00:21:395:3710.7
284SZCZETYŃSKA Karolina 224ZDRUN EXTREMEDRAWSKO POMORSKIEK2 30-3929K 4500:00:0900:28:0500:56:19.5000:56:28.50+00:21:415:3710.7
285NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-299K 4600:00:0900:27:3500:56:20.1500:56:29.95+00:21:425:3810.7
286JURECZKO Agnieszka 461DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3930K 4700:00:2500:27:1600:56:21.1500:56:46.85+00:21:435:3810.6
287KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39110M 24000:00:1600:28:3600:56:23.0500:56:39.80+00:21:445:3810.6
288BARTOSIŃSKI Piotr 206RAZ SZCZECINSZCZECINM4 50-5912M 24100:00:1600:27:4000:56:25.0000:56:41.60+00:21:465:3810.6
289JASIŃSKI Michał 123SZCZECINM1 16-2957M 24200:00:5400:29:4200:56:25.7000:57:20.60+00:21:475:3810.6
290SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4960M 24300:00:5300:28:1800:56:29.3500:57:22.60+00:21:515:3810.6
291ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-5913M 24400:00:0400:26:5900:56:29.6500:56:33.80+00:21:515:3810.6
292MURAWSKA Monika 245ŚWINOUJŚCIEK3 40-498K 4800:00:1100:27:3300:56:34.1500:56:45.15+00:21:565:3910.6
293KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-4961M 24500:00:3300:28:2900:56:37.0000:57:10.75+00:21:585:3910.6
294BERLIŃSKI Mateusz 945SZCZECINLM2 30-39111M 24600:00:4600:27:4200:56:44.5000:57:30.80+00:22:065:4010.6
295BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39112M 24700:00:4600:29:0100:56:52.4500:57:39.05+00:22:145:4110.5
296STAMATE Fonut 949SZCZECINM2 30-39113M 24800:00:1100:26:0400:56:53.5500:57:05.40+00:22:155:4110.5
297ZAGROCKA Mirosława 310SZCZECINK2 30-3931K 4900:00:1200:26:5400:56:59.6000:57:11.85+00:22:215:4110.5
298ZARĘBA Piotr 746KP PSP POLICESZCZECINM2 30-39114M 24900:00:3400:29:2000:57:01.2500:57:36.00+00:22:235:4210.5
299WOJSZCZYK Marlena 645TRYTON BIKE TEAMSZCZECINK2 30-3932K 5000:00:3000:28:5100:57:14.7500:57:45.55+00:22:365:4310.5
300STEFAŃCZYK Małgorzata 237ŚWINOUJŚCIEK3 40-499K 5100:00:0900:27:5500:57:14.8500:57:24.05+00:22:365:4310.5
301PŁONKA Robert 869MOŻWWARSZAWAM4 50-5914M 25000:00:4400:29:2200:57:15.8500:57:59.90+00:22:375:4310.5
302SZYMAŃSKA Jolanta 199MOSTYK2 30-3933K 5200:01:1400:29:2700:57:16.0500:58:31.00+00:22:375:4310.5
303PTAK Patrycja 440HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOK2 30-3934K 5300:00:1000:27:1200:57:16.7500:57:27.00+00:22:385:4310.5
304PTAK Daniel 71HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOM2 30-39115M 25100:00:1000:27:1200:57:16.7500:57:27.45+00:22:385:4310.5
305BRATKO Przemysław 218SZCZECINM1 16-2958M 25200:00:3200:27:4600:57:16.8000:57:48.95+00:22:385:4310.5
306STAŃCZYK Sławomir 314STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39116M 25300:01:0100:29:1800:57:17.4000:58:18.65+00:22:395:4310.5
307PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39117M 25400:00:5500:28:0000:57:17.7000:58:12.80+00:22:395:4310.5
308SZCZEPANIAK Marcin 17XRUNNERSKONINM2 30-39118M 25500:00:3500:29:1100:57:17.9500:57:52.95+00:22:395:4310.5
309RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-2910K 5400:00:3400:29:1200:57:18.3000:57:53.00+00:22:405:4310.5
310WASTOWSKI Dawid 478PIOTRKÓW KUJAWSKIM1 16-2959M 25600:00:5300:29:3900:57:22.7500:58:16.10+00:22:445:4410.5
311WALCZAK Tadeusz 648POLICEM4 50-5915M 25700:00:1300:27:2300:57:30.6500:57:44.60+00:22:525:4510.4
312KUCHARCZYK Robert 248RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3 40-4962M 25800:00:1800:29:0300:57:38.7500:57:56.80+00:23:005:4510.4
313ULASS Robert 103MIERZYNM3 40-4963M 25900:00:3400:28:5400:57:38.9500:58:13.90+00:23:005:4510.4
314WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-2911K 5500:00:3500:29:1100:57:40.2000:58:15.70+00:23:025:4610.4
315PEDZIWIATR Marek 139MRGREENFORDM3 40-4964M 26000:00:1200:27:1100:57:40.4000:57:52.65+00:23:025:4610.4
316TARNOWSKI Tomasz 503HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM2 30-39119M 26100:00:3800:27:4200:57:41.1500:58:19.15+00:23:035:4610.4
317BIRULA Michał 759XRUNNERSSZCZECINM2 30-39120M 26200:00:3500:27:5100:57:41.5500:58:16.95+00:23:035:4610.4
318ZIMOŃ Urszula 696DZIK KOMANDOŁÓDŹK3 40-4910K 5600:00:2700:28:3800:57:42.0500:58:09.05+00:23:035:4610.4
319OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39121M 26300:00:2000:27:4400:57:50.7000:58:11.05+00:23:125:4710.4
320SAJKOWSKI Kamil 181ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINM1 16-2960M 26400:00:5900:30:1400:57:52.3500:58:52.10+00:23:145:4710.4
321MISIAK Artur 119BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12M2 30-39122M 26500:00:2500:28:1300:57:52.9500:58:17.95+00:23:145:4710.4
322LIPSKI Łukasz 520BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-39123M 26600:00:4000:29:2800:57:53.0000:58:33.90+00:23:145:4710.4
323ŻAK Dominika 332PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK2 30-3935K 5700:00:1400:28:3500:57:57.4500:58:12.05+00:23:195:4710.4
324KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39124M 26700:00:1100:28:4500:57:57.7500:58:08.85+00:23:195:4710.4
325ROSZAK Krystyna 902GRYFUS SZCZECINPOLICEK4 50-592K 5800:00:3000:28:3700:57:57.9500:58:28.45+00:23:195:4710.4
326NASKRĘT Darek 2MUROWANA GOSLINAM2 30-39125M 26800:00:5300:29:3200:58:01.9000:58:55.85+00:23:235:4810.3
327JAKUBIAK Anna 910RAZSZCZECINK3 40-4911K 5900:00:1700:28:3500:58:07.6000:58:24.80+00:23:295:4810.3
328RUTKOWSKI Tomasz 340PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-39126M 26900:00:1500:28:4400:58:08.1000:58:23.75+00:23:295:4810.3
329ANIOŁA Piotr 240SIILISZCZECINM3 40-4965M 27000:00:2400:28:3000:58:10.0500:58:35.00+00:23:315:4910.3
330KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39127M 27100:00:2100:28:4800:58:11.5500:58:33.15+00:23:335:4910.3
331BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39128M 27200:00:2500:28:4700:58:12.5000:58:38.10+00:23:345:4910.3
332PLOCH Piotr 616BEZRZECZEM2 30-39129M 27300:01:0700:28:5900:58:13.1000:59:20.40+00:23:345:4910.3
333MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-39130M 27400:00:3200:28:3600:58:14.4500:58:46.90+00:23:365:4910.3
334BURZYŃSKI Zbigniew 3313KPZMOT/1BPZMOT/12BZPOLICEM2 30-39131M 27500:00:1300:27:4100:58:14.8000:58:27.95+00:23:365:4910.3
335KNOT Martyna 30PIĘKNI I BESTIEBORKOWOK2 30-3936K 6000:00:3200:29:0700:58:15.2000:58:47.35+00:23:375:4910.3
336SOWA Krzysztof 701ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM2 30-39132M 27600:00:1900:28:2000:58:15.7000:58:35.30+00:23:375:4910.3
337KNIAŹ Jarosław 328FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZSZCZECINM3 40-4966M 27700:00:4100:29:0600:58:25.2500:59:06.95+00:23:475:5010.3
338ROSTRYGIN Maciej 263WKURW_TEAMSZCZECINM2 30-39133M 27800:00:1800:29:2700:58:25.6000:58:43.95+00:23:475:5010.3
339ANYŻEWSKI Tomek 585OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39134M 27900:00:2800:30:1900:58:29.2000:58:57.65+00:23:515:5010.3
340KOLEJ Monika 410DZIKIE DZIKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4912K 6100:00:0500:28:3300:58:32.2000:58:37.55+00:23:545:5110.3
341RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-39135M 28000:00:1900:29:0500:58:35.3500:58:54.95+00:23:575:5110.2
342PYŻANOWSKA Katarzyna 407SZCZECINK2 30-3937K 6200:00:1800:29:0700:58:36.6500:58:54.90+00:23:585:5110.2
343JĘDRZEJAK Maciej 128BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4967M 28100:00:4400:30:5900:58:37.9500:59:22.65+00:23:595:5110.2
344KSYCKI Błażej 132SZCZECINM2 30-39136M 28200:00:1200:28:4300:58:52.3000:59:05.25+00:24:145:5310.2
345JARCZEWSKI Damian 875POLICEM2 30-39137M 28300:00:4800:29:0700:58:54.5500:59:42.90+00:24:165:5310.2
346CHROBOCIŃSKI Jan 560SZCZECINM1 16-2961M 28400:00:2600:29:2000:58:56.0500:59:22.55+00:24:175:5310.2
347ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-39138M 28500:00:1800:29:3000:58:56.4500:59:14.80+00:24:185:5310.2
348MARCHEWKA Łukasz 460POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39139M 28600:01:0500:30:4900:59:00.9501:00:06.80+00:24:225:5410.2
349ZYDEK Katarzyna 936ŁÓDŹK1 16-2912K 6300:00:2500:28:2700:59:02.2500:59:27.95+00:24:245:5410.2
350SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-39140M 28700:01:0000:30:3100:59:03.0001:00:03.15+00:24:245:5410.2
351LEBIEDZIŃSKI Radek 78NORDA ACTIVE TEAMREDAM2 30-39141M 28800:00:0900:29:3500:59:04.0000:59:13.20+00:24:255:5410.2
352LEBIEDZIŃSKA Angelika 77NORDA ACTIVE TEAMREDAK2 30-3938K 6400:00:0900:29:3500:59:04.8000:59:13.85+00:24:265:5410.2
353WOJTKOWIAK Rafał 884SZCZECINM2 30-39142M 28900:00:2300:29:5400:59:05.6000:59:29.50+00:24:275:5410.2
354KONOPKA Paweł 51DALEKO JESZCZEGDYNIAM2 30-39143M 29000:00:3300:28:3600:59:08.1500:59:41.95+00:24:305:5410.1
355DĘBCZYŃSKI Michał 152WILD HORSE ZÜRICHSZCECINM2 30-39144M 29100:00:5400:29:4200:59:10.0501:00:04.60+00:24:315:5510.1
356HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-39145M 29200:01:0000:30:3200:59:11.5501:00:12.20+00:24:335:5510.1
357PEDA Leszek 194POLICEM5 60+5M 29300:00:2500:29:2700:59:12.9000:59:38.05+00:24:345:5510.1
358MAJCHER Piotr 133PIŁĄ TEAMPIŁAM3 40-4968M 29400:00:0000:28:0300:59:13.5000:59:13.50+00:24:355:5510.1
359BĄK Sebastian 305ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM2 30-39146M 29500:00:0600:27:2100:59:14.5500:59:20.70+00:24:365:5510.1
360DIKTA Ania 54923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-2913K 6500:00:2300:29:3300:59:21.7500:59:45.10+00:24:435:5610.1
361WACHOWICZ Tomasz 492BUSHIKAN RUNNERSSZCZECINM1 16-2962M 29600:00:2700:28:2600:59:24.5500:59:52.00+00:24:465:5610.1
362FIRAZA Jacek 710DZIK KOMANDOŁÓDŹM3 40-4969M 29700:00:2700:29:1200:59:26.0000:59:53.35+00:24:475:5610.1
363LESZCZYŃSKI Marcin 554SZCZECINM2 30-39147M 29800:00:1900:29:0600:59:29.3500:59:48.40+00:24:515:5610.1
364KOCZOCIK Natalia 818IZERSKA GRUPA BIEGOWAPRZEJĘSŁAWK2 30-3939K 6600:00:2600:29:4400:59:35.9501:00:02.40+00:24:575:5710.1
365CHMIELEWSKA Agnieszka 916CHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEPOLICEK3 40-4913K 6700:00:0500:29:2600:59:38.6000:59:43.65+00:25:005:5710.1
366ROMAN Ewelina 791MONIAGYMSZCZECINK2 30-3940K 6800:00:3300:29:3800:59:50.1501:00:23.20+00:25:125:5910
367JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-2914K 6900:00:0800:29:2200:59:50.7000:59:59.15+00:25:125:5910
368TRUKAWKA Andrzej 249SZCZECINM1 16-2963M 29900:00:2700:28:5600:59:53.2001:00:21.05+00:25:155:5910
369MOŻEJKO Dawid 683DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-39148M 30000:00:2600:31:4400:59:56.6001:00:22.70+00:25:185:5910
370KUPCZYK Przemysław 54DZIK KOMANDOKSAWERÓWM2 30-39149M 30100:00:2200:28:4401:00:00.3001:00:22.70+00:25:226:0010
371ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39150M 30200:00:3900:29:2301:00:02.6501:00:42.55+00:25:246:0010
372PAWLAK Milena 565PRZECŁAWK2 30-3941K 7000:00:3800:29:1401:00:03.6001:00:42.55+00:25:256:0010
373JASAK Michał 783XGRYFINOM2 30-39151M 30300:00:5000:30:0001:00:05.5501:00:55.90+00:25:276:0010
374STRZELECKA Małgorzata 337SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK3 40-4914K 7100:00:3900:30:2701:00:13.6001:00:52.80+00:25:356:0110
375PIOTROWSKI Karol 457POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-2964M 30400:01:0600:30:4401:00:13.6001:01:20.15+00:25:356:0110
376NOWAK Bartłomiej 201SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4970M 30500:00:3800:30:0901:00:14.4001:00:52.65+00:25:366:0110
377TOKARCZYK Marta 835WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4915K 7200:00:2100:29:1101:00:18.9001:00:40.30+00:25:406:019.9
378NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2915K 7300:00:4100:29:1901:00:26.1001:01:07.50+00:25:476:029.9
379NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2916K 7400:00:4100:29:1901:00:27.4001:01:08.40+00:25:496:029.9
380BILIŃSKI Zbigniew 805KDOW - 1BPZMOTSZCZECINM4 50-5916M 30600:00:4100:30:1901:00:27.5001:01:09.25+00:25:496:029.9
381BERLIŃSKI Wojciech 720CHOCIWELM1 16-2965M 30700:00:4500:29:2901:00:39.9001:01:25.85+00:26:016:049.9
382ŻELISKO Łukasz 66012BZ / 1BPZMOTSZCZECINM1 16-2966M 30800:00:4500:29:4401:00:44.6501:01:30.55+00:26:066:049.9
383CHUDZIK Wojciech 511POLICEM3 40-4971M 30900:00:1400:29:3301:00:48.8001:01:03.40+00:26:106:049.9
384GRZESZCZYK Sebastian 308SZCZECINM3 40-4972M 31000:00:2700:29:3801:00:55.7501:01:23.30+00:26:176:059.8
385BOROWSKI Tomek 345SZCZECINM1 16-2967M 31100:00:1500:30:1701:00:59.5001:01:14.65+00:26:216:059.8
386ŻYWICKA Barbara 8WOŁCZKOWOK3 40-4916K 7500:00:4800:30:2301:01:01.7001:01:50.65+00:26:236:069.8
387ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2917K 7600:00:1400:30:1801:01:01.8001:01:16.35+00:26:236:069.8
388DĄBROWSKA Iza 1MUD GOATSPOZNAŃK3 40-4917K 7700:00:2200:30:3101:01:08.5001:01:31.15+00:26:306:069.8
389GRZELIŃSKA Dorota 350DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-2918K 7800:00:2300:30:4101:01:08.8501:01:32.40+00:26:306:069.8
390WOJCIECHOWSKI Krzysztof 698STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4 50-5917M 31200:01:0200:31:4801:01:11.8501:02:14.05+00:26:336:079.8
391BRZESKA Ewa 259WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2919K 7900:00:1200:28:4701:01:13.4001:01:25.55+00:26:356:079.8
392MATYSEK Ireneusz 91SAMOTNY WILKWAŁCZM5 60+6M 31300:00:1100:28:3701:01:18.8001:01:30.75+00:26:406:079.8
393GAJEK Łukasz 412WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39152M 31400:00:4300:31:5301:01:21.2001:02:04.85+00:26:436:089.8
394BIAZIK Piotr 443WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39153M 31500:00:4300:31:5301:01:21.8001:02:04.95+00:26:436:089.8
395SZTURO Marcin 763GOLENIÓWM2 30-39154M 31600:00:1400:29:2101:01:26.9001:01:41.65+00:26:486:089.8
396CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2920K 8000:00:1900:30:1401:01:27.0501:01:46.35+00:26:486:089.8
397DOŁGOPOŁ Waldemar 402RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM4 50-5918M 31700:00:2200:30:1601:01:28.0001:01:50.05+00:26:496:089.8
398PETRUSIEWICZ Paweł 748GOLENIÓWM1 16-2968M 31800:00:1400:29:2001:01:32.7501:01:47.60+00:26:546:099.7
399LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39155M 31900:00:5300:31:4101:01:33.6001:02:27.30+00:26:556:099.7
400MICHALAK Piotr 877USTKAM1 16-2969M 32000:00:2500:28:3801:01:37.0501:02:02.95+00:26:586:099.7
401HRYMAJŁO Marcin 405RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4973M 32100:00:2000:30:1801:01:40.6501:02:01.30+00:27:026:109.7
402BRANDEBURA Cezary 794SZZCZECINM1 16-2970M 32200:00:3600:27:4601:01:40.9001:02:17.80+00:27:026:109.7
403WILES Magdalena 852POLICEK2 30-3942K 8100:00:3300:30:3601:01:55.2001:02:28.85+00:27:176:119.7
404BUDNA Anna 913SZCZECINK2 30-3943K 8200:00:1600:30:1001:01:55.8001:02:12.15+00:27:176:119.7
405ŁUCZAK Zbigniew 5041KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDM2 30-39156M 32300:00:2900:30:2901:01:56.5501:02:25.95+00:27:186:119.7
406MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39157M 32400:00:2200:30:0101:01:57.0001:02:19.35+00:27:186:119.7
407KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2921K 8300:00:1800:30:3101:01:59.5501:02:18.40+00:27:216:129.7
408BIAŁKOWSKA Katarzyna 112WIECZORNE BIEGANIESIADŁO DOLNEK3 40-4918K 8400:00:4800:30:2701:02:00.0501:02:48.20+00:27:216:129.7
409WROŃSKI Przemysław 675STAGARDM1 16-2971M 32500:01:0200:31:4801:02:03.5001:03:06.00+00:27:256:129.7
410JURKOWSKI Karol 932CZERNIKM1 16-2972M 32600:00:2600:30:5701:02:05.6501:02:32.50+00:27:276:129.7
411JANUS Grzegorz 288SZCZECINM2 30-39158M 32700:00:2600:31:0101:02:06.5001:02:33.15+00:27:286:129.7
412SZULC Helena 764SMT SZCZECINPOLICEK2 30-3944K 8500:00:0800:30:1501:02:08.6501:02:16.90+00:27:306:129.7
413WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2922K 8600:00:2700:29:4201:02:09.9001:02:37.20+00:27:316:139.7
414JAROSŁAWSKA Jowita 681SZCZECINK2 30-3945K 8700:00:0800:30:1801:02:10.4501:02:18.85+00:27:326:139.7
415ŻUROWSKI Jarosław 487SZCZECINM3 40-4974M 32800:00:2100:29:5501:02:11.2501:02:32.65+00:27:336:139.6
416ZAWADZKI Maciej 780SZCZECINM1 16-2973M 32900:00:2500:30:5401:02:14.1001:02:39.90+00:27:356:139.6
417CICHOSZ Michał 857SZCZECINM2 30-39159M 33000:01:1000:31:4901:02:27.8001:03:37.95+00:27:496:149.6
418CHUDZIŃSKI Bartosz 190SZCZECINM3 40-4975M 33100:00:3300:31:4701:02:37.1001:03:10.15+00:27:586:159.6
419SITEK Alfred 26SKB DZIKSZCZECINM2 30-39160M 33200:00:5000:30:2601:02:42.9501:03:33.30+00:28:046:169.6
420LOKOCZ Rafał 590WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-39161M 33300:00:1800:30:1201:02:44.1001:03:02.35+00:28:056:169.6
421ŁUKOMSKI Piotr 593GOLENIÓWM1 16-2974M 33400:00:5900:32:4001:02:44.9001:03:44.40+00:28:066:169.6
422KRZEMIŃSKI Paweł 778SZCZECINM1 16-2975M 33500:00:2600:30:5401:02:53.8501:03:20.80+00:28:156:179.5
423KAMIONKA Andrzej 723SZCZECINM2 30-39162M 33600:00:3900:30:3901:02:56.0501:03:35.05+00:28:176:179.5
424DACH Eryk 102FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-2976M 33700:00:3600:28:4801:02:57.1501:03:33.40+00:28:196:179.5
425BARTOSZEK Michał 580OCR TEAM WŁOCŁAWEKBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39163M 33800:00:3100:31:3401:02:57.9501:03:29.15+00:28:196:179.5
426HANDKE Justyna 785XRUNNERSSZCZECINK2 30-3946K 8800:00:3600:31:4301:02:59.0501:03:35.15+00:28:206:179.5
427ZGRAJA Katarzyna 189ŚWINOUJŚCIEK3 40-4919K 8900:00:4900:31:0801:03:03.6001:03:53.20+00:28:256:189.5
428CIEMCIOCH Pawel 41UXBRIDGEM2 30-39164M 33900:00:2300:30:4301:03:03.9501:03:27.10+00:28:256:189.5
429RÓZGA Zbigniew 566VIKING 88SZCZECINM3 40-4976M 34000:00:3300:30:5701:03:07.4001:03:40.45+00:28:296:189.5
430PODEDWORNY Artur 105BECHCICE WIEŚ 35M3 40-4977M 34100:00:4300:33:0701:03:09.9001:03:53.35+00:28:316:199.5
431WIŚNIEWSKA Monika 646STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4920K 9000:00:5100:31:2301:03:10.9501:04:02.45+00:28:326:199.5
432WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SZCZECINSZCZECINM3 40-4978M 34200:00:1700:30:2601:03:17.5501:03:35.15+00:28:396:199.5
433WYCIECHOWSKI Norbert 586OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39165M 34300:00:4000:31:1701:03:17.9501:03:58.40+00:28:396:199.5
434ZDUNEK Piotr 682SZCZECINM2 30-39166M 34400:00:3100:30:2901:03:18.1001:03:49.10+00:28:396:199.5
435MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2923K 9100:00:4400:31:1201:03:28.5001:04:12.95+00:28:506:209.5
436POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2924K 9200:00:3600:32:1201:03:34.0501:04:10.75+00:28:556:219.4
437WEGLINSKI Radosław 819OŻW SZCZECINMASZEWOM2 30-39167M 34500:00:1700:31:0201:03:34.8501:03:52.60+00:28:566:219.4
438KAROL Sławek 550LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5919M 34600:00:3700:31:5401:03:40.4001:04:18.05+00:29:026:229.4
439LEWANDOWSKA Dorota 556LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4921K 9300:00:3600:31:5501:03:41.5501:04:17.85+00:29:036:229.4
440PAWLICKI Bartosz 104SZCZECINM2 30-39168M 34700:00:4600:32:1501:03:43.4001:04:30.20+00:29:056:229.4
441LAL Monika 292RUNGRYFGRYFICEK4 50-593K 9400:00:0900:31:0901:03:43.8501:03:53.65+00:29:056:229.4
442SKOWYRA Arkadiusz 422RUNGRYF GRYFICEBARKOWOM2 30-39169M 34800:00:0700:24:1001:03:47.1001:03:54.15+00:29:086:229.4
443LEWICKI Kamil 670POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39170M 34900:00:5100:31:4701:03:52.5501:04:44.30+00:29:146:239.4
444PYREK Iwona 81WAŁCZK2 30-3947K 9500:00:2000:31:5201:04:02.5501:04:23.15+00:29:246:249.4
445JACHIRA Krzysztof 722GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM2 30-39171M 35000:00:4500:31:0801:04:04.1001:04:49.30+00:29:256:249.4
446HNAT Rafał 76KP PSP WAŁCZWAŁCZM3 40-4979M 35100:00:1500:30:0701:04:07.5501:04:23.25+00:29:296:249.4
447NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-39172M 35200:00:1100:29:3001:04:12.5001:04:23.90+00:29:346:259.3
448BIAŁASIK Maria 88SZCZECINK2 30-3948K 9600:00:2400:30:3501:04:18.1501:04:43.00+00:29:406:259.3
449PAŁAC Piotr 622WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4 50-5920M 35300:00:2400:30:2401:04:18.3001:04:43.00+00:29:406:259.3
450SAMBORSKI Radosław 393KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2977M 35400:00:5600:31:1701:04:24.7001:05:20.90+00:29:466:269.3
451NOWAK Zbigniew 389KBDZIKPOLICEM5 60+7M 35500:00:2400:32:0501:04:26.2501:04:50.25+00:29:486:269.3
452NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-4980M 35600:00:3300:31:5401:04:29.4001:05:02.45+00:29:516:269.3
453GUMOWSKI Daniel 352POLICEM2 30-39173M 35700:00:3000:31:1001:04:35.7501:05:06.05+00:29:576:279.3
454HARNER Jacek 244PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39174M 35800:01:0400:32:5201:04:36.7001:05:41.60+00:29:586:279.3
455OLEJNICKI Mikołaj 679MUD GOATSSZAMOTUŁYM1 16-2978M 35900:00:5600:31:5701:04:37.3501:05:33.50+00:29:596:279.3
456SIELICKI Patryk 650SZCZECINM1 16-2979M 36000:00:3800:32:4001:04:40.8501:05:19.40+00:30:026:289.3
457KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2925K 9700:00:3300:31:5301:04:50.4001:05:23.45+00:30:126:299.3
458WITKOWSKI Emil 606SZCZECINM1 16-2980M 36100:00:3200:31:4401:04:51.2001:05:23.95+00:30:136:299.3
459BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 211ŚWINOUJŚCEK3 40-4922K 9800:00:4300:31:1001:04:52.3001:05:35.90+00:30:146:299.2
460ROGALA Magda 31WKURW_TEAM NOWOGARDNOWOGARDK2 30-3949K 9900:00:3000:31:5301:04:52.6501:05:22.95+00:30:146:299.2
461SKRZYPIEC Andrzej 233MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5 60+8M 36200:00:5100:33:1601:04:53.0001:05:44.45+00:30:146:299.2
462NICEWICZ Beata 313ŻADENDOBRAK3 40-4923K 10000:00:3400:32:0601:04:53.2501:05:27.30+00:30:156:299.2
463JASIK Mariusz 807POLICEM3 40-4981M 36300:00:4900:33:3901:04:53.5501:05:43.20+00:30:156:299.2
464MLECZEK Roman 254BANIEM3 40-4982M 36400:00:3600:33:3101:04:54.7001:05:31.50+00:30:166:299.2
465MATUSZAK Mateusz 514MANGO GATKI TEAMSZCZECINM1 16-2981M 36500:00:4300:31:0801:04:56.1001:05:40.00+00:30:176:299.2
466KOZAK Mirosław 409SZCZECINM2 30-39175M 36600:00:2000:30:3901:04:59.8001:05:20.30+00:30:216:309.2
467PIESYK Damian 540POLICEM1 16-2982M 36700:00:3600:32:4201:05:01.9501:05:38.15+00:30:236:309.2
468JUSINSKA Anna 124SLAWOBORZEK3 40-4924K 10100:00:1000:31:1801:05:03.0501:05:13.45+00:30:246:309.2
469CHROBOCINSKI Daniel 142SZCZECINM1 16-2983M 36800:00:1400:29:3701:05:04.6001:05:19.45+00:30:266:309.2
470ŻUROWSKI Leszek 489ŻURKISZCZECINM2 30-39176M 36900:00:2200:27:4601:05:04.7501:05:27.40+00:30:266:309.2
471GRUDOWSKI Konrad 631AKTYWNE PRAWOBRZEŻESZCZECINM2 30-39177M 37000:00:0300:31:2301:05:06.1001:05:09.95+00:30:276:309.2
472DOLEŻEK Agnieszka 883WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK2 30-3950K 10200:00:4200:32:3501:05:11.1001:05:53.35+00:30:326:319.2
473GAŁECKA Kamila 867WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK1 16-2926K 10300:00:4200:32:3501:05:11.1501:05:53.80+00:30:336:319.2
474MIZIELINSKA Daria 882SZCZECINK2 30-3951K 10400:00:4200:32:3501:05:11.5501:05:54.20+00:30:336:319.2
475BROCZKOWSKA Żaneta 708CHYNÓWK2 30-3952K 10500:00:2100:31:4801:05:12.2001:05:33.95+00:30:346:319.2
476MATUSZAK Anita 512MANGO GATKI TEAMSZCZECINK3 40-4925K 10600:00:4600:32:1101:05:17.0001:06:03.70+00:30:386:319.2
477ZATOŃ Łukasz 200BYLE DO METYSZAMOTUŁYM2 30-39178M 37100:00:4100:32:1701:05:21.1501:06:02.55+00:30:436:329.2
478BASZURO Magdalena 64SZCZECINK2 30-3953K 10700:00:4500:31:4501:05:21.3001:06:06.60+00:30:436:329.2
479KARASIEWICZ Łukasz 97SZCZECINM2 30-39179M 37200:00:1800:31:2101:05:21.9001:05:40.60+00:30:436:329.2
480ULATOWSKI Tomasz 109SZCZECINM2 30-39180M 37300:00:4300:32:1201:05:22.0001:06:05.60+00:30:436:329.2
481WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39181M 37400:00:4700:32:3501:05:22.5501:06:09.90+00:30:446:329.2
482JANCZAREK Rafał 126SZCZECINM2 30-39182M 37500:00:4600:31:3101:05:25.7501:06:12.40+00:30:476:329.2
483ZAKRZEWSKA Sylwia 452FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3954K 10800:00:4000:32:4101:05:28.3501:06:09.25+00:30:506:329.2
484ANTOSIEWICZ Robert 216LULATEAMOTWOCKM3 40-4983M 37600:00:3500:31:4501:05:30.0001:06:05.65+00:30:516:339.2
485STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 335SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4984M 37700:00:3800:31:3201:05:41.9501:06:20.50+00:31:036:349.1
486MIKICIUK Natalia 228HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK1 16-2927K 10900:00:3400:32:2101:05:46.4501:06:20.50+00:31:086:349.1
487DUDA-RELIGA Ewelina 326OZKBSZCZECINK3 40-4926K 11000:00:1100:32:5001:05:56.4001:06:07.40+00:31:186:359.1
488SOKOŁOWSKI Michał 160MUD GOATSPOZNANM2 30-39183M 37800:00:5500:32:4101:05:56.4501:06:52.15+00:31:186:359.1
489DRZEWIECKI Arkadiusz 63BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4 50-5921M 37900:00:5100:33:2501:06:08.1001:06:59.70+00:31:296:369.1
490DRZEWIECKA Agnieszka 57BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK3 40-4927K 11100:00:5100:33:2401:06:08.3501:06:59.85+00:31:306:369.1
491MICHALAK Tomasz 198TKMGORZÓW WLKP.M4 50-5922M 38000:00:4600:30:5401:06:08.5501:06:55.15+00:31:306:369.1
492BĄCZYK Monika 1541978SZCZECINK3 40-4928K 11200:00:3200:32:0401:06:08.7501:06:40.90+00:31:306:369.1
493BĄCZYK Adam 156MONIA GYMSZCZECINM3 40-4985M 38100:00:3100:30:0101:06:09.4001:06:40.90+00:31:316:369.1
494TROJANOWSKA Aleksandra 874ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZEINK1 16-2928K 11300:00:0700:32:2201:06:13.9501:06:21.45+00:31:356:379.1
495SZWARC Ewa 705SZCZECINK2 30-3955K 11400:00:2800:32:0501:06:18.7501:06:47.60+00:31:406:379
496SOWISZ Danuta 300SOWISZ TEAMSZCZECINK3 40-4929K 11500:00:3300:33:0801:06:20.0001:06:53.35+00:31:416:389
497SOWISZ Cezary 301SOWISZ TEAMSZCZECINM4 50-5923M 38200:00:3200:33:0901:06:20.9001:06:53.75+00:31:426:389
498KOSMALSKI Jarosław 524SKS HUSARIASZCZECINM2 30-39184M 38300:00:2800:32:1601:06:24.7501:06:53.20+00:31:466:389
499ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 695SZCZECINK2 30-3956K 11600:00:2300:33:4301:06:30.5501:06:54.20+00:31:526:399
500KAMINSKI Rafal 15SZCZECINM2 30-39185M 38400:00:5500:32:3401:06:31.3501:07:27.05+00:31:536:399
501SKOCZYL Wojtek 604HUSARIA RACE TEAMSZCZECNIM1 16-2984M 38500:00:0800:31:2501:06:33.5001:06:42.10+00:31:556:399
502DUTKIEWICZ Urszula 6WATAHABYDGOSZCZK2 30-3957K 11700:00:1400:32:1901:06:38.4501:06:52.65+00:32:006:399
503MAŁOCHA Adam 114PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM1 16-2985M 38600:00:4400:32:0701:06:41.0501:07:25.10+00:32:026:409
504MAŁOCHA Mariusz 108GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4986M 38700:00:4400:32:0701:06:42.0001:07:26.05+00:32:036:409
505GRALEWICZ Robert 4MORSY MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM3 40-4987M 38800:00:5400:33:0401:06:42.3501:07:37.00+00:32:046:409
506WOJSZCZYK Michał 58BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-39186M 38900:00:2800:27:0201:06:52.6501:07:21.25+00:32:146:419
507GRALEWICZ Magdalena 7MUROWANE MORSYMUROWANA GOŚLINAK3 40-4930K 11800:00:5500:33:5801:06:56.2001:07:51.95+00:32:186:419
508WOJCIECHOWSKA Wioletta 699STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK3 40-4931K 11900:01:0100:33:4601:07:00.5001:08:01.70+00:32:226:429
509GĘBICKA Agata 628STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !STARGARDK1 16-2929K 12000:01:0100:33:4701:07:00.5001:08:02.00+00:32:226:429
510CHROBOCIŃSKA Elżbieta 141SZCZECINK4 50-594K 12100:00:1400:32:2301:07:01.7001:07:16.25+00:32:236:429
511MACHOLA Bartłomiej 7021981SZCZECINLM2 30-39187M 39000:00:3400:32:2301:07:03.5001:07:38.15+00:32:256:428.9
512GITNER Marcin 38PIĘKNI I BESTIEGDYNIAM3 40-4988M 39100:00:4300:33:0001:07:05.5001:07:48.85+00:32:276:428.9
513MOSKWA Grzegorz 268SZCZECINM3 40-4989M 39200:01:0500:33:3901:07:18.3501:08:24.15+00:32:406:438.9
514ŚWIETLIK Alicja 177SZCZECINK3 40-4932K 12200:00:4800:33:1301:07:23.6501:08:12.45+00:32:456:448.9
515MATEJCZUK Robert 456POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-2986M 39300:01:0600:33:2501:07:24.9501:08:31.65+00:32:466:448.9
516CHMIELEWSKA Katarzyna 721POLICEK5 60+1K 12300:00:3500:32:4901:07:30.0501:08:05.55+00:32:516:458.9
517MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2930K 12400:00:2700:33:4001:07:36.7001:08:03.95+00:32:586:458.9
518SOKOŁOWSKA Agnieszka 23DALEKO JESZCZEGDYNIAK2 30-3958K 12500:00:3300:33:0201:07:37.0001:08:10.65+00:32:586:458.9
519MISIAK Dorota 120BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12K2 30-3959K 12600:00:2400:32:3801:07:41.3501:08:05.65+00:33:036:468.9
520SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4990M 39400:00:4900:33:5401:07:42.3001:08:31.35+00:33:046:468.9
521KOTWICKI Mariusz 426SZCZECINM2 30-39188M 39500:00:3200:33:0601:07:50.3501:08:22.50+00:33:126:478.8
522GOWORSKI Jerzy 147SZCZECINM1 16-2987M 39600:00:4100:31:4901:07:51.8001:08:33.50+00:33:136:478.8
523ŁEMPKOWSKI Janusz 689BBL POLICEPOLICEM3 40-4991M 39700:00:4400:33:2101:08:08.4501:08:52.50+00:33:306:488.8
524JAKUBOWSKA Aneta 528DZIKUŚMINSK MAZOWIECKIK2 30-3960K 12700:00:2500:32:4201:08:08.8001:08:34.60+00:33:306:488.8
525ŁEMPKOWSKA Beata 703DLL PARTNERSPOLICEK3 40-4933K 12800:00:4300:33:2201:08:09.2501:08:52.85+00:33:316:488.8
526KAMIŃSKA Adriana 684BBL POLICEPOLICEK2 30-3961K 12900:00:4300:33:2201:08:09.3001:08:52.45+00:33:316:488.8
527UZDOWSKA Marta 692OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK2 30-3962K 13000:00:2900:32:5101:08:11.4501:08:41.20+00:33:336:498.8
528FRĄCKOWIAK Rafał 862SZCZECINM2 30-39189M 39800:01:0100:34:3201:08:13.8501:09:15.75+00:33:356:498.8
529LISOWSKA Agnieszka 863SZCZECINK2 30-3963K 13100:01:0100:34:3201:08:14.0501:09:16.00+00:33:356:498.8
530WOSZCZYK Renata 367WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4934K 13200:00:1900:33:3801:08:15.1501:08:34.75+00:33:376:498.8
531BARSZCZEWSKI Stanisław 230ŚWINOUJŚCIEM3 40-4992M 39900:00:5200:33:3601:08:17.3001:09:10.15+00:33:396:498.8
532BARSZCZEWSKA Małgorzata 231ŚWINOUJŚCIEK3 40-4935K 13300:00:5200:33:4201:08:17.8001:09:10.50+00:33:396:498.8
533JEZIOREK Agnieszka 253BANIEK3 40-4936K 13400:00:3600:33:3201:08:22.9501:08:59.45+00:33:446:508.8
534KOMOSA Agnieszka 386SZCZECINK2 30-3964K 13500:01:0000:33:4901:08:23.7001:09:24.00+00:33:456:508.8
535MAŁYSA Marta 888SZCZECINK2 30-3965K 13600:01:0000:33:4801:08:23.8501:09:23.95+00:33:456:508.8
536PRZYBYSZ Katarzyna 89SZCZECINK2 30-3966K 13700:00:1900:33:1401:08:28.5501:08:48.45+00:33:506:508.8
537KNIOŁA Agnieszka 46PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3967K 13800:00:0700:34:2901:08:28.6501:08:36.60+00:33:506:508.8
538JAKUBOWSKA Dorota 53023.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMINSK MAZOWIECKIK2 30-3968K 13900:00:2500:33:2001:08:30.4001:08:55.95+00:33:526:518.8
539PASEK Rafał 600DZIKUSEKMINSK MAZOWIECKIM2 30-39190M 40000:00:2500:33:2001:08:30.7001:08:55.80+00:33:526:518.8
540MADOŃ Magdalena 927ZIELONA GÓRAK2 30-3969K 14000:00:4500:33:1201:08:34.9001:09:20.00+00:33:566:518.7
541MORAWSKI Artur 129SIECHNICEM3 40-4993M 40100:00:4400:33:0601:08:36.6001:09:21.15+00:33:586:518.7
542CHACHURSKA Daria 137DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3970K 14100:00:2200:33:3601:08:36.9001:08:59.45+00:33:586:518.7
543PASZKIEWICZ Anna 333DZIK Z PUSZCZYSZCZECINK2 30-3971K 14200:00:5500:33:1801:08:38.9001:09:34.50+00:34:006:518.7
544GUMOWSKA Karolina 344POLICEK2 30-3972K 14300:00:3100:34:4701:08:40.3001:09:11.40+00:34:026:528.7
545JÓŹWICKA Aneta 368WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4937K 14400:00:1900:33:4701:08:42.3001:09:02.25+00:34:046:528.7
546TURCZYŃSKI Marcin 930BYDGOSZCZM2 30-39191M 40200:00:1800:32:1101:08:43.2501:09:01.60+00:34:056:528.7
547BARTNICKA Beata 227HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK2 30-3973K 14500:00:5800:34:4001:08:47.6001:09:45.75+00:34:096:528.7
548KLIMEK Krzysztof 122SZCZECINM2 30-39192M 40300:00:3800:33:4301:09:19.1501:09:57.15+00:34:416:558.7
549BEDNARZ Katarzyna 24KOŁOBRZEGK3 40-4938K 14600:00:3200:34:1401:09:19.4001:09:51.65+00:34:416:558.7
550MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4994M 40400:00:5400:34:3001:09:20.4501:10:15.35+00:34:426:568.7
551GAJEK Anna 94MORZYCZYNK2 30-3974K 14700:00:3600:33:4501:09:20.9001:09:57.60+00:34:426:568.7
552JAMRÓZ Monika 626ZIELONA GÓRAK2 30-3975K 14800:00:1000:33:4501:09:26.8501:09:36.95+00:34:486:568.6
553BUBLIIENKO Jana 743SZCZECINK2 30-3976K 14900:00:5600:34:4201:09:31.6001:10:28.50+00:34:536:578.6
554NIEWIADOMSKA Kamila 809ZS ZWYROLESZCZECINK1 16-2931K 15000:01:0400:35:2501:09:31.7001:10:36.35+00:34:536:578.6
555POHLID-DODA Anna 37MRA SUSZSUSZK2 30-3977K 15100:00:5500:35:3001:09:35.9501:10:31.35+00:34:576:578.6
556WILCZOPOLSKI Kamil 463SZCZECINM1 16-2988M 40500:00:2800:33:2401:09:49.6501:10:18.00+00:35:116:598.6
557BRZEZICKI Michał 757SZCZECINM1 16-2989M 40600:00:3200:33:3201:09:57.7001:10:30.05+00:35:196:598.6
558MAJ Patryk 629BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2990M 40700:00:4700:32:5901:09:57.7501:10:45.25+00:35:196:598.6
559MALEC Kamil 525PDCSZCZECINM2 30-39193M 40800:00:3100:33:3301:09:58.0501:10:29.85+00:35:196:598.6
560ROGOWSKA Agnieszka 730PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK2 30-3978K 15200:00:4500:33:2501:10:03.4001:10:49.05+00:35:257:008.6
561WOŁCZAK Iwona 414SZCZECINK2 30-3979K 15300:00:3000:35:0601:10:03.9501:10:34.55+00:35:257:008.6
562SKONECZNY Przemysław 286SZCZECINM2 30-39194M 40900:00:5800:33:5401:10:04.0001:11:02.75+00:35:257:008.6
563KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2932K 15400:00:5100:34:4601:10:04.5001:10:56.20+00:35:267:008.6
564JÓZEFOWICZ Anna 87GDYNIAK2 30-3980K 15500:00:4300:33:2701:10:05.4001:10:49.35+00:35:277:008.6
565SZALEWICZ Małgorzata 176SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK4 50-595K 15600:00:2000:33:4501:10:10.4001:10:31.00+00:35:327:018.5
566ŚLUSARZ Iwona 52SZCZECINK3 40-4939K 15700:00:5400:34:1701:10:12.1001:11:06.90+00:35:337:018.5
567OSTROWSKI Piotr 53423. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBARCZĄCAM3 40-4995M 41000:00:2300:34:3101:10:20.5501:10:44.20+00:35:427:028.5
568MICHALCZYK Katarzyna 130FERTISTAV PLPOLICEK2 30-3981K 15800:01:3000:34:4801:10:29.0501:11:59.90+00:35:507:028.5
569ROMANOWICZ Marek 223AROMSZCZECINM4 50-5924M 41100:00:1700:33:5901:10:40.2501:10:57.85+00:36:027:048.5
570PRENDECKA Sylwia 34WAŁCZK2 30-3982K 15900:00:4700:34:2801:10:43.6501:11:31.40+00:36:057:048.5
571CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 544SZCZECINK2 30-3983K 16000:00:2700:34:4701:10:48.3001:11:15.95+00:36:107:048.5
572ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2933K 16100:00:1500:34:0201:10:48.4001:11:03.40+00:36:107:048.5
573BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2934K 16200:00:4000:34:5501:10:51.6001:11:31.75+00:36:137:058.5
574WILCZYŃSKI Grzegorz 406SZCZECINM2 30-39195M 41200:00:3900:34:5601:10:52.3501:11:32.15+00:36:147:058.5
575SIDORCZUK Tomasz 270KLUB BIEGAJACYCH LEŚNIKÓWTRZEBIEŻM2 30-39196M 41300:01:0300:34:3501:10:55.7501:11:59.40+00:36:177:058.5
576NOWOTNIK Wojciech 944ZBĄSZYŃM2 30-39197M 41400:00:3100:33:4901:10:56.2001:11:27.45+00:36:187:058.5
577STACH Sara 266KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK1 16-2935K 16300:00:3000:33:5001:10:56.6001:11:27.40+00:36:187:058.5
578CYBULSKI Grzegorz 724PANDA I BANDAPOLICEM5 60+9M 41500:01:0900:35:2601:10:57.7501:12:06.75+00:36:197:058.5
579MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2936K 16400:00:2900:33:1601:10:58.3501:11:28.05+00:36:207:058.5
580STAŃKO Agnieszka 643STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMGRZĘDZICEK2 30-3984K 16500:00:3100:35:4301:11:03.2001:11:34.85+00:36:257:068.4
581SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2991M 41600:00:2100:31:5201:11:08.7501:11:29.85+00:36:307:068.4
582ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2937K 16600:01:0200:34:3701:11:11.1501:12:13.90+00:36:337:078.4
583CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39198M 41700:00:5800:32:4101:11:21.9501:12:20.90+00:36:437:088.4
584PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2938K 16700:00:5400:34:3201:11:29.1001:12:23.35+00:36:507:088.4
585KAROL Agnieszka 501LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4940K 16800:00:3700:35:3801:11:29.2001:12:06.55+00:36:517:088.4
586ANTKOWIAK Łukasz 532STARGARDM1 16-2992M 41800:00:5300:29:5101:11:29.9001:12:23.35+00:36:517:098.4
587CHUDYNKA Paulina 761KOBIECE BIEGANIESZCZECINK2 30-3985K 16900:00:4900:35:4901:11:32.9001:12:22.65+00:36:547:098.4
588WIERZBA Piotr 641KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEM2 30-39199M 41900:00:5400:35:4501:11:34.1501:12:28.45+00:36:567:098.4
589WIERZBA Ewa 640KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEK2 30-3986K 17000:00:5300:35:4601:11:35.8001:12:28.85+00:36:577:098.4
590KACZMAREK Arleta 833KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-3987K 17100:00:5200:35:4701:11:35.8001:12:28.75+00:36:577:098.4
591LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2939K 17200:00:4900:35:0101:11:37.9001:12:27.20+00:36:597:098.4
592LATKOWSKA Anna 880SZCZECINK2 30-3988K 17300:00:2900:35:0801:11:40.3501:12:10.20+00:37:027:108.4
593SZAL Marzena 474IZERSKA GRUPA BIEGOWAOSIECZNICAK2 30-3989K 17400:00:2500:33:2101:11:43.4501:12:09.00+00:37:057:108.4
594SARAMAK Paweł 162MAGNOLIA GABINETY DENTYSTYCZNESZCZECINM2 30-39200M 42000:00:3800:35:4301:11:43.9501:12:22.10+00:37:057:108.4
595ULASS Agnieszka 101MIERZYNK3 40-4941K 17500:00:3500:35:1201:11:44.0501:12:19.40+00:37:057:108.4
596CZAPLIŃSKA Magdalena 241WARSZAWAK2 30-3990K 17600:00:3000:34:5301:11:46.3501:12:16.65+00:37:087:108.4
597SKOWYRA Wioletta 421RUNGRYF GRYFICEBARKOWOK3 40-4942K 17700:00:4800:35:5501:11:58.4001:12:46.65+00:37:207:118.3
598NOWAK Irena 417GRYFICEK4 50-596K 17800:00:4800:35:5501:11:58.4001:12:46.60+00:37:207:118.3
599STARON-SARAMAK Aleksandra 163MAGNOLIA GABINETY DENTYSTYCZNESZCZECINK2 30-3991K 17900:00:3900:35:4201:12:01.3501:12:40.35+00:37:237:128.3
600WĘGLEWSKI Bartosz 792SZAMOTULSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWESZAMOTUŁYM1 16-2993M 42100:00:4700:36:4201:12:04.4001:12:52.15+00:37:267:128.3
601ŁEMPICKI Maciej 493SZCZECINM1 16-2994M 42200:00:4700:35:3401:12:13.2001:13:00.65+00:37:357:138.3
602WROŃSKA Sandra 488STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK1 16-2940K 18000:01:0300:36:0501:12:13.2001:13:16.25+00:37:357:138.3
603ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2941K 18100:00:4700:35:3401:12:13.2501:13:00.70+00:37:357:138.3
604WROŃSKI Julian 625STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39201M 42300:01:0300:36:0501:12:16.3501:13:20.20+00:37:387:138.3
605SIWIELA Katarzyna 726POLICEK2 30-3992K 18200:00:1100:33:5001:12:20.4501:12:31.90+00:37:427:148.3
606PAGEL Kasia 372SZCZECINK2 30-3993K 18300:01:0500:35:5301:12:25.6501:13:31.20+00:37:477:148.3
607PROKOCKA Asia 271SZCZECINK2 30-3994K 18400:01:0500:35:5301:12:25.7501:13:30.95+00:37:477:148.3
608PIETKIEWICZ Anna 635SZCZECINK2 30-3995K 18500:00:2700:35:1701:12:26.7501:12:54.00+00:37:487:148.3
609ŚLIŻEWSKI Marcin 712SZCZECINM3 40-4996M 42400:00:5700:37:2601:12:27.9001:13:25.30+00:37:497:148.3
610DZIEWIERSKI Marcin 315DOBRAM3 40-4997M 42500:01:0100:35:0701:12:30.1001:13:31.95+00:37:517:158.3
611NIEMIERKO Magdalena 164SKB DZIKSZCZECINK3 40-4943K 18600:00:2300:34:2801:12:30.2501:12:53.60+00:37:527:158.3
612KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2942K 18700:00:0600:32:1201:12:30.4001:12:36.50+00:37:527:158.3
613CIEPIELA Przemysław 577BEZRZECZEM2 30-39202M 42600:00:2200:34:2901:12:30.6501:12:53.60+00:37:527:158.3
614GOLEC Aneta 191ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK3 40-4944K 18800:00:5700:35:1901:12:32.2001:13:30.15+00:37:547:158.3
615CZAJKOWSKA Diana 107ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK2 30-3996K 18900:00:5700:35:1901:12:32.8001:13:30.35+00:37:547:158.3
616JABLONKA Mariusz 14BRAVEHEARTS LEGIONOWOMYSŁOWICEM3 40-4998M 42700:00:1700:34:4201:12:33.9001:12:51.55+00:37:557:158.3
617JABŁONKA Radosław 62WYSZKÓWM3 40-4999M 42800:00:0000:34:3201:12:42.3001:12:42.30+00:38:047:168.3
618WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2943K 19000:00:0800:34:2401:12:47.3001:12:55.65+00:38:097:168.2
619GUZOWSKA Iwona 136KS UZNAM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4 50-597K 19100:00:5100:36:0101:12:51.6501:13:42.90+00:38:137:178.2
620RAWA Donata 634MGTDOBRAK3 40-4945K 19200:00:4700:34:1501:12:58.5001:13:46.35+00:38:207:178.2
621DOBACZEWSKA Ewa 490EWA DOBACZEWSKA-WĄSEKBEZRZECZEK3 40-4946K 19300:00:4700:34:1501:12:58.7001:13:46.20+00:38:207:178.2
622WALENT Marta 334WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-2944K 19400:00:4000:34:5001:13:14.4001:13:54.55+00:38:367:198.2
623CICHARSKI Rafał 471JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-2995M 42900:00:4100:35:2601:13:19.2001:14:01.15+00:38:417:208.2
624SLUFIŃSKI Dariusz 610OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM4 50-5925M 43000:00:2900:37:2201:13:25.9501:13:55.05+00:38:477:208.2
625BZDAWKA Joanna 226ŚWINOUJSCIEK3 40-4947K 19500:00:5000:37:0701:13:26.5501:14:17.35+00:38:487:208.2
626BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-49100M 43100:00:5000:37:0901:13:28.2001:14:19.05+00:38:507:208.2
627BORODYN Andrzej 338GRUPA DOCHODZENIOWA SAVE THE BEATSZCZECINM3 40-49101M 43200:01:0200:35:4701:13:33.1501:14:35.40+00:38:557:218.2
628MOSKWA Martyna 768GO SPORTSZCZECINK1 16-2945K 19600:00:0800:36:4401:13:33.3001:13:41.45+00:38:557:218.2
629HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 297SZCZECINK2 30-3997K 19700:00:1900:35:3901:13:33.8501:13:53.30+00:38:557:218.2
630JANKOWSKA Justyna 636MRÓWECZKISŁUPSKK2 30-3998K 19800:00:3700:35:3701:13:34.4001:14:12.25+00:38:567:218.2
631MADEJ Krzysztof 637KOBYLNICAM2 30-39203M 43300:00:3700:35:3301:13:34.5001:14:12.15+00:38:567:218.2
632KAROL Monika 541POLICEK1 16-2946K 19900:00:3700:35:5301:13:34.9001:14:12.55+00:38:567:218.2
633WOLNA Dorota 853SZCZECINK2 30-3999K 20000:00:2100:35:5901:13:37.0001:13:58.80+00:38:587:218.2
634WARKOCZYŃSKI Marcin 330DLAELUNISZCZECINM3 40-49102M 43400:01:0200:35:4701:13:48.5001:14:50.75+00:39:107:228.1
635GAŁUSZKA Daniel 387PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM1 16-2996M 43500:00:5600:37:1501:13:53.7501:14:50.25+00:39:157:238.1
636KACIUPA Agnieszka 355SZCZECINK3 40-4948K 20100:00:5600:37:1501:13:53.8501:14:50.55+00:39:157:238.1
637JANUSZEWSKI Bartosz 444JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-2997M 43600:00:4200:35:2501:13:56.2001:14:38.75+00:39:187:238.1
638STEMPNIAK Katarzyna 73REBELS LEGION TEAMHELK2 30-39100K 20200:00:5800:35:3501:13:56.8001:14:55.75+00:39:187:238.1
639STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-49103M 43700:00:5800:35:3501:13:57.0501:14:55.95+00:39:187:238.1
640BOBROWICZ Jakub 116T.CH. SZCZECINWEŁTYŃM2 30-39204M 43800:01:1500:36:1801:13:57.5001:15:13.20+00:39:197:238.1
641RÓZGA Jerzy 563VIKING88SZCZECINM3 40-49104M 43900:00:2500:35:1501:14:02.4501:14:27.90+00:39:247:248.1
642LEWANDOWSKI Janusz 567WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM4 50-5926M 44000:00:2500:35:2601:14:10.2501:14:35.85+00:39:327:258.1
643SZULC Marcin 613POLICEM2 30-39205M 44100:00:1200:37:0601:14:20.2001:14:32.35+00:39:427:268.1
644SZULC Anna 612POLICEK2 30-39101K 20300:00:1100:37:0701:14:28.2501:14:40.00+00:39:507:268.1
645PRABUCKA Weronika 252UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK1 16-2947K 20400:00:4700:37:2201:14:32.1501:15:19.15+00:39:547:278.1
646MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2948K 20500:00:0700:34:2001:14:47.5501:14:55.10+00:40:097:288
647SOSKA Jacek 427BIEDRUSKOM2 30-39206M 44200:00:5900:36:4101:14:47.7501:15:46.90+00:40:097:288
648SKWIERAWSKA Beata 624GDANSKK3 40-4949K 20600:00:3500:36:0101:14:48.9501:15:24.45+00:40:107:288
649WIECZOREK Małgorzata 620STARGARDK4 50-598K 20700:00:3300:36:0401:14:50.6001:15:24.45+00:40:127:298
650MAZUR Mirosława 290POLICEK5 60+2K 20800:00:3900:36:3001:15:01.1501:15:40.65+00:40:237:308
651CZEPIEL Jadwiga 854BANIEK3 40-4950K 20900:00:0800:36:3601:15:01.5001:15:09.60+00:40:237:308
652WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 111SZCZECINK2 30-39102K 21000:00:4300:36:4901:15:06.5001:15:49.55+00:40:287:308
653DŁUGOŁĘCKI Michał 742SZCZECINM1 16-2998M 44300:00:5700:37:3801:15:11.9501:16:09.25+00:40:337:318
654NAJMARK Małgorzata 210NORDIC POLICEPOLICEK3 40-4951K 21100:00:4800:37:3601:15:20.0001:16:08.95+00:40:417:328
655CYBULSKI Michał 663PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39207M 44400:01:0700:36:5801:15:25.0501:16:32.25+00:40:467:328
656PUFF Agata 775PANDA I BANDAPOLICEK2 30-39103K 21200:01:0400:37:0101:15:25.6001:16:29.85+00:40:477:328
657CYBULSKA Anna 448PANDA I BANDAPOLICEK1 16-2949K 21300:01:0400:37:0001:15:27.1501:16:31.25+00:40:497:328
658BŁACHOWIAK Małgorzata 11MUROWANA GOSLINAK4 50-599K 21400:00:5800:37:1001:15:32.8001:16:31.45+00:40:547:337.9
659DOMASIK Izabela 16MUROWANA GOŚLINAK3 40-4952K 21500:00:5800:37:1001:15:33.1001:16:31.85+00:40:547:337.9
660PRABUCKA Karolina 841UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK2 30-39104K 21600:00:4800:37:3401:15:41.3501:16:29.70+00:41:037:347.9
661HAJDUKIEWICZ Anna 674SZCZECINK2 30-39105K 21700:00:2300:37:0101:15:56.1501:16:19.20+00:41:187:357.9
662DYDEK Dorota 498CF PRAWY BRZEGSZCZECINK4 50-5910K 21800:00:2000:36:1101:16:05.3501:16:25.85+00:41:277:367.9
663SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2950K 21900:00:5700:37:4701:16:18.0501:17:15.40+00:41:397:377.9
664SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2951K 22000:00:5600:37:4801:16:18.7001:17:15.35+00:41:407:377.9
665KOWNACKI Bartosz 213AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2 30-39208M 44500:00:4600:35:3101:16:32.4001:17:18.65+00:41:547:397.8
666KOWNACKA Aleksandra 212AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK2 30-39106K 22100:00:4500:35:3201:16:33.0501:17:18.70+00:41:547:397.8
667NOWAK Marta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2952K 22200:00:5200:37:0001:16:37.3001:17:29.40+00:41:597:397.8
668GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2953K 22300:00:3700:36:2001:16:40.2001:17:17.25+00:42:027:407.8
669BEJM Łukasz 557SZCZECINM2 30-39209M 44600:01:0800:36:0601:16:42.4001:17:51.05+00:42:047:407.8
670SAWULAK Wiktor 558SZCZECINM2 30-39210M 44700:01:0800:36:0601:16:42.5001:17:50.75+00:42:047:407.8
671MASAL Emilia 571PRZECŁAWK2 30-39107K 22400:01:0800:36:0701:16:42.5501:17:50.90+00:42:047:407.8
672KWIATKOWSKA Sonia 183MUD GOATSŚWINOUJŚCIEK1 16-2954K 22500:00:5800:37:5501:17:00.8001:17:59.05+00:42:227:427.8
673ORŁOWSKI Marcin 950SZCZECINM1 16-2999M 44800:01:0200:36:1801:17:04.6001:18:06.60+00:42:267:427.8
674SOSKA Joanna 282MUD GOATSBIEDRUSKOK2 30-39108K 22600:00:5800:37:2001:17:06.7501:18:05.20+00:42:287:427.8
675KRZYSZTOFOWICZ Karol 451SOBOLÓWM2 30-39211M 44900:01:1000:41:3601:17:08.1501:18:18.40+00:42:307:427.8
676MATUSZAK Kamila 513MANGO GATKI TEAMSZCZECINK1 16-2955K 22700:00:4600:37:3901:17:08.6501:17:55.30+00:42:307:427.8
677KĘDRA Małgorzata 468SOBOLÓWK2 30-39109K 22800:01:0900:41:3601:17:09.1001:18:18.25+00:42:307:427.8
678BOGACKA Małgorzata 106POLICEK2 30-39110K 22900:00:2400:36:4701:17:11.6001:17:35.65+00:42:337:437.8
679GÓRSKA Agnieszka 10POLICEK3 40-4953K 23000:00:4900:37:4201:17:11.6001:18:01.25+00:42:337:437.8
680WOLANO Anna 36CF PRAWY BRZEGSZCZECINK2 30-39111K 23100:00:2000:36:0201:17:14.5501:17:35.40+00:42:367:437.8
681MICHALIK-CAŁY Kasia 596KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-39112K 23200:00:5200:37:2201:17:19.5001:18:11.50+00:42:417:437.8
682CAŁY Przemek 597KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEM2 30-39212M 45000:00:5200:37:2201:17:19.8501:18:12.55+00:42:417:447.8
683WOŹNIAK Wiktoria 99FIFNE PYRKIKOZIEGŁOWYK1 16-2956K 23300:00:5600:38:0501:17:31.8501:18:28.50+00:42:537:457.7
684WOŹNIAK Beata 55KOZIEGŁOWYK3 40-4954K 23400:00:5400:38:0601:17:34.1501:18:28.30+00:42:567:457.7
685ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 280ŚWINOUJŚCIEK3 40-4955K 23500:00:5100:38:2101:17:40.2501:18:31.35+00:43:027:467.7
686ZAWODNIAK Mirosław 810BBL POLICEPOLICEM3 40-49105M 45100:00:4200:36:3301:18:04.2501:18:46.40+00:43:267:487.7
687OWCZARZ Krystyna 790BARLINEKK3 40-4956K 23600:00:3200:36:5101:18:06.3501:18:38.40+00:43:287:487.7
688SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 811MGTMIERZYNK3 40-4957K 23700:00:4500:37:5701:18:30.8001:19:16.15+00:43:527:517.6
689ADRIAN-CZABORYK Monika 568MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEK3 40-4958K 23800:00:4800:38:0101:18:31.8001:19:20.15+00:43:537:517.6
690BURAKOWSKI Grzegorz 365SPOCENI ŚWINOUJŚCIE :)ŚWINOUJŚCIEM3 40-49106M 45200:00:5000:38:5701:18:43.4501:19:33.50+00:44:057:527.6
691MAJCHER Małgorzata 134PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4959K 23900:00:0700:37:1701:19:02.1001:19:09.95+00:44:237:547.6
692KRYSIAK Halina 848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39113K 24000:00:3400:39:2901:19:10.1001:19:44.80+00:44:317:557.6
693KRUSZEWICZ Alina 946SZCZECIN/POLICEK2 30-39114K 24100:00:1800:38:2901:19:17.7501:19:35.95+00:44:397:557.6
694SIELICKA Małgorzata 649SZCZECINK3 40-4960K 24200:00:3700:37:5001:19:23.9001:20:01.25+00:44:457:567.6
695KACZMAREK Sylwia 293GDAŃSKK3 40-4961K 24300:00:3200:37:4001:19:25.0501:19:58.00+00:44:467:567.6
696ORLON Barbara 472CALYPSO RUNNERS TEAMSZCZECINK3 40-4962K 24400:00:4000:39:0101:19:58.7501:20:39.15+00:45:207:597.5
697PEDA Kamila 66POLICEK2 30-39115K 24500:00:2400:39:0901:20:21.0501:20:45.85+00:45:428:027.5
698GRYTA Janina 22BIEGACZE ŚWINOUJSCIEMIĘDZYZDROJEK4 50-5911K 24600:00:1600:38:5701:20:25.2001:20:42.05+00:45:478:027.5
699GRYTA Jana Dariusz 294BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEMIĘDZYZDROJEM4 50-5927M 45300:00:1600:38:5701:20:25.5001:20:42.35+00:45:478:027.5
700MOLENDA Sabina 351POLICEK2 30-39116K 24700:00:3100:38:5001:20:32.8001:21:04.20+00:45:548:037.4
701GRUNT Małgorzata 283DZIKIE DZIKI GORZOW WLKPBERLINK2 30-39117K 24800:00:0700:38:1601:21:02.9001:21:10.15+00:46:248:067.4
702PODSADA Edyta 27GORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4963K 24900:00:0600:38:1901:21:03.2501:21:10.10+00:46:258:067.4
703SOLECKI Sylwester 469SOBOLÓWM2 30-39213M 45400:01:1000:49:1001:22:25.0501:23:35.85+00:47:468:147.3
704KWIATKOWSKA Alicja 49BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK2 30-39118K 25000:01:0300:39:0101:22:35.5001:23:38.95+00:47:578:157.3
705MOŻDŻEŃ Anna 672KOSZALINK2 30-39119K 25100:01:0300:39:0101:22:35.8501:23:39.00+00:47:578:157.3
706MACHOWSKA Anna 837VOCALIS SZCZECINSZCZECINK4 50-5912K 25200:00:4000:39:3201:23:02.0501:23:42.75+00:48:238:187.2
707MALEC Edyta 599SKM MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4964K 25300:01:0000:40:4101:23:31.7501:24:32.35+00:48:538:217.2
708JASIK Agnieszka 214POLICEK3 40-4965K 25400:00:4900:39:0401:23:53.6501:24:43.25+00:49:158:237.2
709SOLECKA Anna 470SOBOLÓWK2 30-39120K 25500:01:0900:41:5001:23:54.6001:25:04.05+00:49:168:237.1
710ZIEMIĘCKI Waldemar 671SZCZECINM3 40-49107M 45500:00:2300:40:1701:24:00.6501:24:24.60+00:49:228:247.1
711MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2957K 25600:01:0400:41:0401:24:24.5501:25:28.60+00:49:468:267.1
712KOSTYK Agnieszka 307SZCZECINK2 30-39121K 25700:00:4900:39:2301:24:28.0001:25:17.90+00:49:498:267.1
713NOWACKI Tomasz 661OPTIMASZCZECINM3 40-49108M 45600:01:0800:41:2801:25:10.3001:26:18.30+00:50:328:317
714BABYSZKO Alicja 871SZCZECINK2 30-39122K 25800:01:0400:41:2901:25:16.6501:26:21.30+00:50:388:317
715MASZCZYK Marta 229MONIA GYMGRYFINOK2 30-39123K 25900:00:1700:40:4901:25:41.4501:25:58.65+00:51:038:347
716BICHTA Katarzyna 776STARE CZARNOWOK2 30-39124K 26000:00:1600:40:5001:25:41.5001:25:58.45+00:51:038:347
717HAWRYLUK Sylwester 399POLICEM1 16-29100M 45700:01:0400:41:0701:25:49.8501:26:53.90+00:51:118:347
718KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433KRZYSZTOFKI TEAMWOLBROMM3 40-49109M 45800:01:1100:42:1001:26:02.3501:27:14.25+00:51:248:367
719ADAM Kamila 7061983POLICEK2 30-39125K 26100:00:3900:41:5301:27:13.1001:27:52.65+00:52:348:436.9
720LIŚKIEWICZ Kasia 289POLICEK2 30-39126K 26200:00:3800:41:5401:27:13.8501:27:52.55+00:52:358:436.9
721KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2958K 26300:00:4300:42:5201:27:32.8501:28:16.10+00:52:548:456.9
722JUCHA Michał 5POLICEM1 16-29101M 45900:00:4300:42:5001:27:38.2001:28:22.10+00:53:008:456.8
723MICHALSKI Karolina 851POLICEK1 16-2959K 26400:00:2900:43:0701:27:51.6001:28:20.75+00:53:138:476.8
724GORYŃSKA Daria 48PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK1 16-2960K 26500:00:0500:39:4601:28:28.4501:28:34.00+00:53:508:506.8
725KAROL Anna 85WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4966K 26600:01:0300:42:3501:29:19.6001:30:22.65+00:54:418:556.7
726HAŁAS Renata 485SZYBCIEJ NIE MOGESZCZECINK3 40-4967K 26700:01:0300:42:3501:29:19.7001:30:22.95+00:54:418:556.7
727BARAŃSKI Radosław 598OCR TEAM WŁOCŁAWEKWLOCLAWEKM1 16-29102M 46000:00:2800:44:1001:29:38.0001:30:06.35+00:54:598:576.7
728JIMENEZ Rebecca 602OCR TEAM WLOCLAWEKGDANSKK1 16-2961K 26800:00:2700:44:1101:29:38.1501:30:05.90+00:55:008:576.7
729PTASZYŃSKI Jarosław 579OCR TEAM WŁOCŁAWEKBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-49110M 46100:00:3000:43:5401:30:38.9501:31:09.30+00:56:009:036.6
730SMYKA Kamila 242KOSINK2 30-39127K 26900:00:3000:43:4401:30:39.2501:31:09.40+00:56:019:036.6
731LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 269WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39128K 27000:01:0400:49:5901:36:39.1001:37:44.05+01:02:009:406.2
KUBICKA Karolina 509SZCZECINK2 30-39DNF00:29:12 DNF DNF DNF--
KOŁCZ Monika 662OPTIMASZCZECINK3 40-49DNF00:41:28 DNF DNF DNF--
JANICZAK Kasia 802POLICEK2 30-39DNF01:38:53 DNF DNF DNF--
Znaleziono 734 wynik(ów)