Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1279 |
Wystartowało : | 734 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 731 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Drużyna | Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków | Przełajowe Mistrzostwa Wojewódzkie Strażaków | Rodzina K+K | Rodzina K+M | Rodzina M+M | Mieszkaniec Powiatu Polickiego K | Mundurowi K | Pracownik Grupy Azoty K | Żandarmeria Wojskowa K | Mieszkaniec Powiatu Polickiego M | Mundurowi M | Pracownik Grupy Azoty M | Żandarmeria Wojskowa M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Finish_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIĘCKO Jacek | 922 | 15gbz | TALUSY | M3 40-49 | 00:00:00 | 00:22:15 | |
2 | PAWŁOWSKI Kamil | 601 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | CHOCEŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | 00:21:31 | |
3 | WÓJCIK Rafał | 170 | skb dzik Police | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:02 | 00:17:30 | |
4 | POKRZYWIŃSKI Zbigniew | 667 | BBL POLICE | POLICE | M2 30-39 | 00:00:02 | 00:18:48 | |
5 | MACIASZEK Grzegorz | 797 | KW PSP ŁÓDŹ | ZDUŃSKA WOLA | M3 40-49 | 00:00:02 | 00:18:44 | |
6 | PELO Artur | 798 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK | SLUPSK | M3 40-49 | 00:00:02 | 00:17:06 | |
7 | BARAŃSKI Przemysław | 928 | KMPSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | TRZEBIATÓW | M1 16-29 | 00:00:02 | 00:18:59 | |
8 | GÓRNIAK Przemysław | 172 | 12 Brygada Zmechanizowana | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:03 | 00:20:17 | |
9 | PRZYBYSZ Adrian | 741 | SKB Dzik | POLICE | M1 16-29 | 00:00:03 | 00:21:34 | |
10 | USTIANOWSKI Przemysław | 760 | 12 BZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:03 | 00:20:41 | |
11 | PRZEKOPOWICZ Bartosz | 782 | 102. Batalion Ochrony | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:03 | 00:19:11 | |
12 | POGOCKI Seweryn | 795 | KW PSP ŁÓDŹ | ZELÓW | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:18:14 | |
13 | SOWAŁA Wojciech | 796 | KW PSP ŁÓDŹ | PABIANICE | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:18:39 | |
14 | BURDKA Piotr | 800 | KW PSP ŁÓDŹ | BRZEZINY | M3 40-49 | 00:00:03 | 00:18:35 | |
15 | PLESNER Krzysztof | 856 | KMPSP Szczecin | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:20:00 | |
16 | ZAWISTOWSKI Krzysztof | 886 | KP PSP PIŁA | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | M1 16-29 | 00:00:03 | 00:18:05 | |
17 | KOZŁOWSKI Paweł | 951 | xRunners | ŚREM | M2 30-39 | 00:00:04 | 00:23:56 | |
18 | ŚWIERCZ Dariusz | 115 | WAŁCZ | M4 50-59 | 00:00:04 | 00:26:59 | ||
19 | RUDZIŃSKI Jacek | 171 | KW PSP SZCZECIN | GRYFINO | M3 40-49 | 00:00:04 | 00:20:54 | |
20 | WASZAK Krzysztof | 361 | WŁOCŁAWEK | M1 16-29 | 00:00:04 | 00:19:06 | ||
21 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | 584 | paRUNmedic | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:04 | 00:23:17 | |
22 | GREGULA Wojt | 777 | Straż Pożarna | CHOJNA | M2 30-39 | 00:00:04 | 00:19:26 | |
23 | WYGLĄDAŁA Bartosz | 885 | MOŻW | GLINA | M2 30-39 | 00:00:04 | 00:21:01 | |
24 | WÓJCIK Krzysztof | 208 | BANIE | M2 30-39 | 00:00:05 | 00:24:46 | ||
25 | KAJKOWSKI Rafał | 545 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 00:00:05 | 00:25:03 | |
26 | PAWLUŚ Tomasz | 209 | SSPS Chemik POLICE | TANOWO | M2 30-39 | 00:00:06 | 00:26:05 | |
27 | SOLIWODA Jacek | 467 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | KĘTRZYN | M3 40-49 | 00:00:06 | 00:24:26 | |
28 | CHUDAŃSKI Hubert | 642 | SP PSP BYDGOSZCZ | MAKSYMILIANOWO | M2 30-39 | 00:00:06 | 00:21:15 | |
29 | BRYL Mirosław | 718 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | BARTOSZYCE | M3 40-49 | 00:00:06 | 00:24:15 | |
30 | GRYGORCEWICZ Jan | 232 | SKB DZIK | POLICE | M4 50-59 | 00:00:07 | 00:25:12 | |
31 | SKOWYRA Arkadiusz | 422 | RunGryf Gryfice | BARKOWO | M2 30-39 | 00:00:07 | 00:24:10 | |
32 | LEWANDOWSKI Karol | 668 | OŻW Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:08 | 00:24:30 | |
33 | NĘDZUSIAK Dariusz | 67 | KP PSP Aleksandrów Kujawski | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M4 50-59 | 00:00:10 | 00:24:39 | |
34 | PRUSEK Mateusz | 75 | Aktywne Choszczno | WISŁA WIELKA | M1 16-29 | 00:00:10 | 00:24:02 | |
35 | GAWLIK Wojciech | 394 | IWsp SZ | BYDGOSZCZ | M2 30-39 | 00:00:10 | 00:23:32 | |
36 | PRZYBYSZ Rafał | 555 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | M2 30-39 | 00:00:10 | 00:21:17 | |
37 | PYREK Krzysztof | 80 | 1 RBLog | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:11 | 00:23:37 | |
38 | KAMIŃSKI Kamil | 653 | 17 WBZ | LUBIN | M2 30-39 | 00:00:11 | 00:28:45 | |
39 | POCIERZNICKI Rafał | 384 | 3kpzmot/1bpzmot | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:12 | 00:23:06 | |
40 | DUSZA Robert | 153 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:13 | 00:22:54 | ||
41 | BURZYŃSKI Zbigniew | 331 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | POLICE | M2 30-39 | 00:00:13 | 00:27:41 | |
42 | SZARZEC Przemysław | 375 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | NOWE WARPNO | M2 30-39 | 00:00:13 | 00:25:29 | |
43 | ROZICKI Krzysztof | 425 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:13 | 00:24:43 | |
44 | OPIELA Arkadiusz | 423 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:14 | 00:23:02 | ||
45 | MICHALAK Michał | 693 | OSŻW Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 00:00:14 | 00:23:09 | |
46 | SZTURO Marcin | 763 | GOLENIÓW | M2 30-39 | 00:00:14 | 00:29:21 | ||
47 | GRYCZ Piotr | 765 | PODAŃSKO | M2 30-39 | 00:00:14 | 00:28:02 | ||
48 | HNAT Rafał | 76 | KP PSP Wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:15 | 00:30:07 | |
49 | GŁADYSZ Jarosław | 435 | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:15 | 00:25:07 | ||
50 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 382 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:17 | 00:30:26 | |
51 | WEGLINSKI Radosław | 819 | OŻW SZCZECIN | MASZEWO | M2 30-39 | 00:00:17 | 00:31:02 | |
52 | POMIOTŁO Karol | 868 | MOŻW | WARSZAWA | M1 16-29 | 00:00:17 | 00:23:59 | |
53 | ODRZYWOLSKI Michał | 669 | Żandarmeria Wojskowa | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:18 | 00:29:30 | |
54 | JANKOWSKI Rafał | 881 | MOŻW | POLICZNA | M3 40-49 | 00:00:18 | 00:23:20 | |
55 | KURPIEWSKI Piotr | 638 | SKARBIMIERZYCE | M1 16-29 | 00:00:19 | 00:25:59 | ||
56 | PIETKIEWICZ Paweł | 408 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:20 | 00:26:51 | ||
57 | KOZAK Mirosław | 409 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:20 | 00:30:39 | ||
58 | OBROCKI Adrian | 893 | LÖCKNITZ | M2 30-39 | 00:00:20 | 00:27:44 | ||
59 | SASINOWSKI Amadeusz | 140 | WAŁCZ | M1 16-29 | 00:00:21 | 00:31:52 | ||
60 | HOŁYŃSKI Leszek | 239 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | PRZECŁAW | M2 30-39 | 00:00:21 | 00:21:53 | |
61 | KORDYS Michał | 531 | 23.Baza Lotnictwa Taktycznego | WIŚNIEW | M1 16-29 | 00:00:21 | 00:24:28 | |
62 | SZELĄG Tomasz | 529 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 00:00:22 | 00:26:32 | |
63 | OSTROWSKI Piotr | 534 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 00:00:23 | 00:34:31 | |
64 | GIZICKI Tomasz | 729 | KP PSP Police | JEDLIŃSK | M1 16-29 | 00:00:23 | 00:23:07 | |
65 | BĘGOWSKI Tomasz | 185 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:25 | 00:28:47 | ||
66 | ŚLUFIŃSKI Franek | 608 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M1 16-29 | 00:00:28 | 00:27:21 | |
67 | GRACZYK Grzegorz | 769 | 3blog | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:28 | 00:27:03 | |
68 | ŁUCZAK Zbigniew | 504 | 1kpzmot/3bpzmot | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:29 | 00:30:29 | |
69 | ŁYDZIŃSKI Michał | 733 | 1973 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:31 | 00:27:30 | |
70 | MACIEJCZYK Piotr | 727 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:32 | 00:28:36 | ||
71 | KONDELA Paweł | 196 | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:33 | 00:28:29 | ||
72 | NASIADEK Arkadiusz | 272 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:33 | 00:31:54 | ||
73 | ZARĘBA Piotr | 746 | KP PSP Police | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:34 | 00:29:20 | |
74 | ZAWLIK Tomasz | 279 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:37 | 00:24:55 | ||
75 | BILIŃSKI Zbigniew | 805 | kdow - 1bpzmot | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:41 | 00:30:19 | |
76 | GITNER Marcin | 38 | Piękni i Bestie | GDYNIA | M3 40-49 | 00:00:43 | 00:33:00 | |
77 | MAŁOCHA Mariusz | 108 | GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:44 | 00:32:07 | |
78 | JĘDRZEJAK Maciej | 128 | Biegacze Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:44 | 00:30:59 | |
79 | PŁONKA Robert | 869 | MOŻW | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:44 | 00:29:22 | |
80 | WIECZOREK Mariusz | 68 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:45 | 00:25:36 | ||
81 | ŻELISKO Łukasz | 660 | 12BZ / 1BPZMOT | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:45 | 00:29:44 | |
82 | DRESLER Bartosz | 687 | 12bz/1bpzmot | SŁUPSK | M1 16-29 | 00:00:45 | 00:27:42 | |
83 | BERLIŃSKI Wojciech | 720 | CHOCIWEL | M1 16-29 | 00:00:45 | 00:29:29 | ||
84 | JACHIRA Krzysztof | 722 | Gryf Team | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:45 | 00:31:08 | |
85 | DZIETCZYK Kamil | 813 | 102. bochr | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:45 | 00:25:35 | |
86 | JANCZAREK Rafał | 126 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:46 | 00:31:31 | ||
87 | BŁAŻEJEWICZ Łukasz | 816 | ZŁOCIENIEC | M2 30-39 | 00:00:46 | 00:29:01 | ||
88 | BERLIŃSKI Mateusz | 945 | SZCZECINL | M2 30-39 | 00:00:46 | 00:27:42 | ||
89 | ŁEMPICKI Maciej | 493 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:47 | 00:35:34 | ||
90 | CZACHOWSKI Jaroslaw | 815 | 102. bochr | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:48 | 00:26:32 | |
91 | BZDAWKA Rafał | 225 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:50 | 00:37:09 | ||
92 | LEWICKI Kamil | 670 | Połapani team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:51 | 00:31:47 | |
93 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 230 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:52 | 00:33:36 | ||
94 | SĄDEL Krzysztof | 374 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:53 | 00:28:18 | ||
95 | LANGE Damian | 611 | Team Posejdona | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:53 | 00:31:41 | |
96 | DEPTUŁA Tobiasz | 533 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:54 | 00:28:28 | ||
97 | STEMPNIAK Zbigniew | 72 | REBELS LEGION TEAM | HEL | M3 40-49 | 00:00:58 | 00:35:35 | |
98 | CUPRYJAK Sebastian | 262 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:58 | 00:32:41 | ||
99 | ŁUKOMSKI Piotr | 593 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:00:59 | 00:32:40 | ||
100 | HYBIAK Lukasz | 202 | ORKI Z MAJORKI | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:01:00 | 00:30:32 | |
101 | SASAK Michał | 437 | 12BZ | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:01:00 | 00:30:31 | |
102 | DZIĘGIELEWSKI Grzegorz | 465 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:01:00 | 00:28:06 | ||
103 | SIDORCZUK Tomasz | 270 | Klub Biegajacych Leśników | TRZEBIEŻ | M2 30-39 | 00:01:03 | 00:34:35 | |
104 | MATEJCZUK Robert | 456 | POŁAPANI TEAM | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:01:06 | 00:33:25 |
Znaleziono 104 wynik(ów)