VIII BIEG TRZEŹWOŚCI - BIEG 10 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2018-09-23
Miejsce/ Place:
Przyłęki-Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
402
Wystartowało/ Started:
356
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
352
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużyna mundurowaRodzinaDrużynaCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KIPYEGO Barnabas 8ELDORET KENIAM11M 100:00:0300:29:55.0500:29:58.15 2:5920.1
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BRZEZINRUNCLUBBYDGOSZCZM31M 2JW 1515 BYDGOSZCZBrzezińscy00:00:0300:31:19.4500:31:22.65+00:01:243:0719.2
3NARTOWSKI Kamil 379TORUŃM32M 3RCI Bydgoszcz00:00:0100:32:58.5000:33:00.35+00:03:033:1718.2
4KOŚMIEJA Marcin 131TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM33M 4TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0400:34:21.5500:34:26.30+00:04:263:2617.5
5POLAŃSKI Tomasz 403BYDGOSZCZM41M 500:00:0300:34:33.7000:34:36.95+00:04:383:2717.4
6KRYSKE Bartosz 299SPÓJNIA BIAŁE BLOTABIAŁE BŁOTAM34M 6Jw 2980 braniewoKRYSKESPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:0300:34:49.1500:34:52.75+00:04:543:2817.2
7BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZK21K 1Brzezińscy00:00:0300:35:07.1000:35:10.10+00:05:123:3017.1
8TUCZYŃSKI Sylwester Leon 128BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM21M 7Bydgoskie Okonie00:00:0300:35:10.6500:35:13.95+00:05:153:3117.1
9RATAJCZYK Przemysław 220TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM22M 800:00:0200:35:15.4000:35:18.35+00:05:203:3117
10LUTOWSKI Wojciech 203TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM35M 9TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0200:35:19.3000:35:21.35+00:05:243:3117
11GÓRNY Maciej 388CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZGRUPAM36M 10CSLog Grudziądz00:00:0100:35:21.4500:35:23.40+00:05:263:3217
12DEROŃ Waldemar 326BYDGOSZCZM37M 111 Brygada Logistyczna00:00:0500:36:14.7000:36:20.05+00:06:193:3716.6
13JAGODZIŃSKI Mateusz 51BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM23M 12Bydgoskie Okonie00:00:0300:36:23.4000:36:26.95+00:06:283:3816.5
14BEDNARCZYK Adrian 333BYDGOSZCZM38M 131 Brygada Logistyczna00:00:0400:36:27.2500:36:31.50+00:06:323:3816.5
15WERYK Sebastian 330BYDGOSZCZM39M 141 Brygada Logistyczna00:00:0300:36:31.0000:36:34.40+00:06:353:3916.4
16STACHOWICZ Wiesław 12BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM401M 151. WSzP BydgoszczBrzoza Biega00:00:0300:36:43.4000:36:46.60+00:06:483:4016.3
17MUDZIEJEWSKI Jarosław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM42M 16TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0300:36:49.6500:36:52.95+00:06:543:4016.3
18KOWALCZYK Marek 10BYDGOSZCZM402M 17Policja00:00:0200:36:50.1500:36:53.05+00:06:553:4116.3
19DEPTUŁA Grzegorz 70VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM310M 1800:00:0200:36:50.4500:36:53.05+00:06:553:4116.3
20GOŁDYN Sebastian 325BYDGOSZCZM24M 191 Brygada Logistyczna00:00:0300:37:02.5500:37:06.45+00:07:073:4216.2
21JAGIEŁA Jarosław 288TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM43M 20JagiełaTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0400:37:02.7000:37:07.65+00:07:073:4216.2
22ŁOPUSZYŃSKI Rafał 32012WOGTORUŃM403M 2112WOG00:00:0000:37:19.5500:37:19.55+00:07:243:4316.1
23ŁAZ Kamil 347RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM311M 22RUN BYDGOSZCZ00:00:0300:37:20.7000:37:24.05+00:07:253:4416.1
24SZYSZKA Mariusz 329BYDGOSZCZM404M 231 Brygada LogistycznaSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:0500:37:21.7000:37:27.15+00:07:263:4416.1
25PAWŁOWSKI Tomasz 120ZIELONKAM25M 24PAWŁOWSKI00:00:0400:37:32.3500:37:36.90+00:07:373:4516
26SZENK Marta 182BYDGOSZCZK31K 2RCI Bydgoszcz00:00:0300:37:38.9500:37:42.00+00:07:433:4515.9
27MARKOWSKI Artur 39112 WOGSIERPC / TORUŃM312M 2512WOG00:00:0300:37:54.7500:37:58.30+00:07:593:4715.8
28BALCERZAK Marcin 21933. BLTR POWIDZDĄBROWAM405M 2633 BLTr Powidz00:00:0400:38:01.8000:38:06.55+00:08:063:4815.8
29SOWA Wojciech 123CSAIUUNISŁAWM406M 27CSAiU ToruńSowaCSAiU00:00:0200:38:02.1000:38:04.85+00:08:073:4815.8
30FROM Piotr 264CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZGRUPAM313M 28CSLog Grudziądz00:00:0500:38:06.6500:38:12.15+00:08:113:4815.7
31RYCHTER Karol 401THE RYCHTERSNIEMCZM44M 2900:00:0500:38:11.1000:38:16.45+00:08:163:4915.7
32WIĘCKOWSKI Dariusz 176ROWEROW BRZOZABYDGOSZCZM314M 3000:00:0500:38:19.3500:38:24.50+00:08:243:4915.7
33CHOLEWIŃSKI Dariusz 127HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM45M 3100:00:0300:38:27.7500:38:30.85+00:08:323:5015.6
34ŁĄCZNY Jarosław 389BYDGOSKIE OKONIE/PBSLABYDGOSZCZM315M 32Bydgoskie Okonie00:00:0400:38:31.6000:38:36.45+00:08:363:5115.6
35TUCHOLSKI Bartłomiej 23BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM26M 33Bydgoskie Okonie00:00:0400:38:35.3500:38:40.30+00:08:403:5115.5
36KLONOWSKI Mariusz 399M316M 3400:00:0400:38:42.7500:38:46.75+00:08:473:5215.5
37ETTINGER Paweł 248BYDGOSZCZM317M 3500:00:0500:38:44.3500:38:49.70+00:08:493:5215.5
38MACZYŃSKI Grzegorz 206TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM51M 36TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0300:38:46.7000:38:50.45+00:08:513:5215.5
39KRELA Andrzej 324BYDGOSZCZM407M 371 Brygada Logistyczna00:00:0400:38:59.9500:39:04.00+00:09:043:5415.4
40WOLNY Piotr 11BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM52M 38Brzoza Biega00:00:0300:39:01.7500:39:05.10+00:09:063:5415.4
41FUZ Marek 382KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM46M 3900:00:0400:39:10.7500:39:15.20+00:09:153:5515.3
42KARASZEWSKI Norbert 1471. WSZP BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM318M 401. WSzP Bydgoszcz00:00:0300:39:14.7000:39:18.45+00:09:193:5515.3
43SZLINGER Jakub 227TURM319M 4100:00:0900:39:21.8500:39:31.80+00:09:263:5615.2
44NIEDBALSKI Przemysław 25PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM47M 42Niedbalscy00:00:0300:39:25.3500:39:29.10+00:09:303:5615.2
45MATUŁA Adam 332BYDGOSZCZM320M 431 Brygada Logistyczna00:00:0300:39:33.6000:39:37.35+00:09:383:5715.2
46MAGDZIARZ Jakub 243KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM321M 44Magdziarz00:00:0500:39:38.0000:39:43.15+00:09:423:5715.1
47WERNER Katarzyna 250KKB FINISZ KALISZMALANÓWK22K 300:00:0300:39:38.8500:39:42.10+00:09:433:5715.1
48DURCZAK Juras 22BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM322M 45Bydgoskie Okonie00:00:0700:39:52.4500:40:00.05+00:09:573:5915
49SERWACZAK Grzegorz 285CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZGOLUB-DOBRZYŃM323M 46CSLog Grudziądz00:00:0700:40:00.9500:40:08.20+00:10:054:0015
50RANISZEWSKA Marzena 400PACKMAN TEAMGRUDZIĄDZK41K 4Jw1109 Grudziądz00:00:0300:40:06.0000:40:09.00+00:10:104:0015
51PAWLACZYK Szymon 36TRISPACEBYDGOSZCZM324M 47TRISPACE00:00:0700:40:18.9500:40:26.05+00:10:234:0114.9
52PURWIN Piotr 75CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM408M 4813 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:1200:40:20.4500:40:32.85+00:10:254:0214.9
53GNIOT Jacek 275WZU S.A.GRUDZIĄDZM409M 49Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:1200:40:23.6500:40:36.35+00:10:284:0214.9
54SZWEDA Mirosława 385DRUŻYNA SZPIKUTORUŃK32K 500:00:0400:40:38.9000:40:42.90+00:10:434:0314.8
55FILIPCZAK Jarosław 362BYDGOSZCZM325M 50Policja00:00:2200:40:41.4000:41:03.60+00:10:464:0414.7
56SZYCHOWSKI Jarosław 397TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM326M 51TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:40:44.4000:40:51.55+00:10:494:0414.7
57DOBOSZ Maciej 153NAKŁO NAD NOTECIĄM327M 52Służba Więzienna00:00:0700:40:53.4000:41:00.90+00:10:584:0514.7
58WIERZYŃSKI Damian 344EXIMO EXTREME TEAMBYDGOSZCZM328M 5300:00:0500:40:58.8000:41:04.50+00:11:034:0514.6
59MOROSZCZAK Bogumił 108SPÓJNA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM48M 54MoroszczakSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:0500:40:59.0000:41:04.80+00:11:034:0514.6
60WIŚNIEWSKI Piotr 194SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATEINOWROCŁAWM27M 55Wiśniewscy00:00:1500:41:05.4000:41:21.15+00:11:104:0614.6
61ZAKURZEWSKI Tomasz 140BRZOZA BIEGABRZOZAM49M 56ZakurzewskiBrzoza Biega00:00:0500:41:10.5500:41:15.80+00:11:154:0714.6
62OLKOWSKI Jurek 166THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM61M 5700:00:0500:41:11.8000:41:17.05+00:11:164:0714.6
63KACZMAREK Sebastian 174TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM329M 5800:00:0700:41:15.2500:41:22.35+00:11:204:0714.5
64BETHKE Slawomir 260TRISPACEBYDGOSZCZM28M 59TRISPACE00:00:1800:41:22.9000:41:41.00+00:11:274:0814.5
65KRUSZKA Łukasz 28BYDGOSZCZM410M 6000:00:0400:41:27.7000:41:32.25+00:11:324:0814.5
66WŁODARSKI Przemysław 104SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM330M 61SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:0500:41:31.1500:41:36.90+00:11:364:0914.5
67DAŃCZUK Jerzy 143RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM53M 62RCI Bydgoszcz00:00:0500:41:31.4500:41:36.70+00:11:364:0914.5
68BŁASZAK Łukasz 221'BUBA' SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM331M 6300:00:1500:41:38.9000:41:54.75+00:11:434:0914.4
69KOTWICA Hanna 363PAŁUKI RUNNING TEAMGODAWYK23K 6Pałuki Running Team00:00:0300:41:48.2000:41:51.45+00:11:534:1014.4
70MEYER Marek 392BYDGOSZCZM411M 6400:00:0500:41:50.5000:41:56.00+00:11:554:1114.3
71WIŚNIEWSKI Leszek 295BRZOZABRZOZAM412M 6500:00:0400:42:03.5500:42:08.40+00:12:084:1214.3
72GURDAK Leszek 371TURM413M 6600:00:0900:42:06.6500:42:16.30+00:12:114:1214.2
73KAZUBOWSKI Jacek 18350PLUSBIAŁE BŁOTAM54M 67Kazubowski00:00:0700:42:16.6500:42:23.75+00:12:214:1314.2
74KUBIAK Sławomir 167BYDGOSZCZM414M 6800:00:0600:42:24.3500:42:31.15+00:12:294:1414.1
75KOWALSKA Angelika 6TRISPACEPRZYŁĘKIK33K 7TRISPACE00:00:0500:42:33.2500:42:38.60+00:12:384:1514.1
76SZEWCZAK Jacek 265CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM332M 69CSLog GrudziądzCentrum Szkolenia Logistyki Grudziądz00:00:1300:42:35.2500:42:48.55+00:12:404:1514.1
77PAWŁOWSKI Radosław 119JFTC SUZIELONKAM55M 70JFTC SUPAWŁOWSKI00:00:0600:42:37.1000:42:44.00+00:12:424:1514.1
78WALDA Łukasz 48BYDGOSZCZM333M 71Służba Więzienna00:00:0900:42:41.3000:42:50.50+00:12:464:1614.1
79GZYL Mikolaj 136JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM334M 7200:00:0900:42:47.1500:42:56.80+00:12:524:1614
80GAWLIKOWSKI Przemysław 34012WOGWIELKA NIESZAWKAM335M 7312WOG00:00:1000:42:48.5000:42:59.45+00:12:534:1614
81WIŚNIEWSKI Zbigniew 21BRZOZA BIEGAOLIMPINM56M 74Brzoza Biega00:00:2900:42:56.2000:43:25.85+00:13:014:1714
82JĘDRZEJCZYK Mikołaj 40LUKS START NAKŁOWYSTĘPM415M 7500:00:2800:43:03.3500:43:31.40+00:13:084:1813.9
83JANKIEWICZ Maciej 111SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM336M 76Policja00:00:0700:43:11.1000:43:18.45+00:13:164:1913.9
84CZAJKOWSKA Sylwia 168ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK42K 800:00:0500:43:13.3500:43:18.65+00:13:184:1913.9
85KUNKE Tomasz 77CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4010M 7713 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:0700:43:14.0000:43:21.85+00:13:184:1913.9
86PASZKIET Remigiusz 94#SLIMAKIBARCINBARCINM416M 78#slimakibarcin00:00:1400:43:15.3500:43:29.50+00:13:204:1913.9
87KRYSIŃSKI Łukasz 1451987ŻNINM337M 7900:00:1500:43:34.6000:43:50.00+00:13:394:2113.8
88TOMECKI Teodor 17322 ODNNIWYM338M 8022 ODN00:00:0800:43:38.4000:43:47.05+00:13:434:2113.7
89NITKA Ireneusz 39LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTM4011M 81Służba Więzienna00:00:2700:43:43.9000:44:11.75+00:13:484:2213.7
90CZYŻEWSKI Daniel 375#SLIMAKIBARCINBARCINM29M 8200:00:2000:43:53.6000:44:14.05+00:13:584:2313.7
91GRALIK Jędrzej 371992BYDGOSZCZM210M 83GralikBydgoskie Okonie00:00:1600:43:54.7000:44:10.90+00:13:594:2313.7
92SZYSZKA Radosław 169KEEEPERBYDGOSZCZM339M 8400:00:0700:43:54.9000:44:02.55+00:13:594:2313.7
93TUCHOLSKI Mikołaj 27PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM211M 85NiedbalscyPałuki Running Team00:00:0700:44:01.1500:44:09.05+00:14:064:2413.6
94TRZECIAK Robert 34112WOGTORUŃM4012M 8612WOG00:00:1100:44:01.4000:44:13.25+00:14:064:2413.6
95TORCHALSKI Krzysztof 318RUN PASJABYDGOSZCZM62M 8700:00:0500:44:02.2500:44:07.30+00:14:074:2413.6
96BARCZAK Piotr 313BIAŁE BŁOTAM57M 88IWSP SZ00:00:0700:44:04.9000:44:12.15+00:14:094:2413.6
97GRECMAN Anna 116POLICJAINOWROCŁAWK34K 9PolicjaPietrzak00:00:0300:44:14.0000:44:17.60+00:14:184:2513.6
98JUREK Piotr 196BBL SZUBINSZUBINM58M 8900:00:0700:44:16.3000:44:23.90+00:14:214:2513.6
99JAGIEŁA Bartosz 165TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM340M 90JagiełaTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:44:16.4000:44:27.00+00:14:214:2513.5
100RACHOŃ Jacek 263CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM341M 91CSLog Grudziądz00:00:1200:44:17.7500:44:29.85+00:14:224:2513.5
101GRZEGORZEWSKI Rafał 14BRZOZA BIEGANIEMCZM417M 92Brzoza Biega00:00:0800:44:20.2000:44:28.20+00:14:254:2613.5
102ANDRZEJEWSKI Paweł 29NOWA WIEŚ WIELKAM418M 9300:00:0300:44:21.5000:44:25.25+00:14:264:2613.5
103SIEMIENIECKI Dariusz 150TORUŃM419M 9400:00:0600:44:22.1500:44:28.60+00:14:274:2613.5
104NAMIEŚNIK Krzysztof 62KRZYSIEKNINOWROCŁAWM4013M 9556 Baza Lotnicza00:00:1000:44:22.6000:44:33.50+00:14:274:2613.5
105LEWICKI Konrad 180ŻANDARMII Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM342M 9600:00:1100:44:25.4000:44:37.15+00:14:304:2613.5
106RYBAK Remigiusz 354KEEEPERBIAŁE BŁOTAM420M 9700:00:0600:44:31.0500:44:37.90+00:14:364:2713.5
107ŁUGOWSKI Tomasz 376OSIELSKOM343M 9800:00:1200:44:32.1500:44:45.05+00:14:374:2713.5
108PAŁKA Michał 38#SLIMAKIBARCINBARCINM344M 9900:00:1600:44:34.6000:44:51.25+00:14:394:2713.5
109ZASADA Krystian 364#SLIMAKIBARCINBARCINM421M 100#slimakibarcin00:00:1600:44:34.7500:44:51.45+00:14:394:2713.5
110NIEDBALSKI Grzegorz 126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM63M 10100:00:0600:44:36.6000:44:42.60+00:14:414:2713.5
111ŚLEFARSKI Marcin 99BIAŁE BŁOTAM345M 10200:00:0700:44:38.9500:44:46.05+00:14:434:2713.4
112SZULC Andrzej 87ELTRA W BIEGUŁOCHOWOM422M 10300:00:1000:44:44.2000:44:54.25+00:14:494:2813.4
113WILLMA Jarosław 17BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM59M 104Brzoza Biega00:00:0300:44:44.7500:44:47.80+00:14:494:2813.4
114PIKUL Andrzej 308SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM423M 105SGB BANK S.A.00:00:2200:44:46.9500:45:09.70+00:14:514:2813.4
115ZAROSA Kamila 247GERSY BIEGAJĄBYDGOSZCZK35K 1000:00:0700:44:47.3500:44:54.85+00:14:524:2813.4
116LISIECKI Jacek 112NIEMCZM424M 10600:00:1200:44:48.1500:45:01.00+00:14:534:2813.4
117GÓRA Krystian 338BYDGOSZCZM346M 1071 Brygada Logistyczna00:00:1500:44:48.4500:45:03.65+00:14:534:2813.4
118CZEPEK Aleksander 44BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM64M 108Brzoza Biega00:00:0300:44:48.8000:44:52.70+00:14:534:2813.4
119ULAN Natalia 334BYDGOSZCZK24K 111 Brygada Logistyczna00:00:1400:44:49.1000:45:03.90+00:14:544:2813.4
120MURAS Michał 22922.ODNCZARNOWOM4014M 10922 ODN00:00:0800:44:51.0000:44:59.65+00:14:554:2913.4
121WIŚNIEWSKI Wojciech 253ZSH BYDGOSZCZBYDGOSZCZM425M 11000:00:1600:44:51.1000:45:07.95+00:14:564:2913.4
122WYSOCKI Zbigniew 122SLIMAKI BARCINBARCINM510M 11100:00:2500:44:52.5000:45:17.65+00:14:574:2913.4
123NIEWOLSKI Marcin 246KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ŻNINIEŻNINM347M 112Policja00:00:1400:44:55.3000:45:09.90+00:15:004:2913.4
124NAGÓRSKA Elżbieta 5TRISPACEŁOCHOWICEK43K 12TRISPACE00:00:0400:44:55.6500:45:00.30+00:15:004:2913.4
125WYBORNA Renata 244ŻNINK36K 1300:00:0700:44:59.1500:45:06.75+00:15:044:2913.3
126ZYGLER Zbigniew 13222 ODNBYDGOSZCZM4015M 11322 ODN00:00:0900:45:01.8000:45:11.45+00:15:064:3013.3
127ŚCIBAK Wojciech 154JFTC SUBYDGOSZCZM348M 114JFTC SU00:00:0700:45:05.1000:45:13.05+00:15:104:3013.3
128RYBARCZYK Bartosz 359PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM349M 1151. WSzP Bydgoszcz00:00:0500:45:12.4000:45:17.85+00:15:174:3113.3
129SYNAKIEWICZ Tomasz 300SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM350M 116SGB BANK S.A.00:00:2100:45:12.4000:45:34.25+00:15:174:3113.3
130GLIWKA Artur 34GLIWEKINOWROCŁAWM351M 117Dowództwo 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych00:00:1000:45:15.1000:45:25.30+00:15:204:3113.3
131KARPIŃSKI Adam 5712WOGBRZOZÓWKAM511M 11812WOG00:00:1700:45:19.7000:45:37.45+00:15:244:3213.2
132KOWALIK Waldemar 61BYDGOSZCZM4016M 119PWL BYDGOSZCZ00:00:2300:45:21.8500:45:45.75+00:15:264:3213.2
133PALACZ Wioletta 268LUB WYBIERZ Z LISTYBYDGOSZCZK44K 1400:00:0900:45:23.9500:45:32.95+00:15:284:3213.2
134STRÓŻYŃSKI Marcin 186BYDGOSZCZM426M 12000:00:1700:45:27.6500:45:45.60+00:15:324:3213.2
135SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 9212 WOGTORUŃK45K 1512WOG00:00:1100:45:29.6500:45:41.15+00:15:344:3313.2
136KOŃCZAL Robert 292BYDGOSZCZM352M 12100:00:1200:45:32.5000:45:45.30+00:15:374:3313.2
137BUZALSKI Robert 53ORANGE POLSKABYDGOSZCZM427M 12200:00:0700:45:37.5000:45:45.20+00:15:424:3313.1
138KRZYŻANOWSKI Robert 351RUN PASJABYDGOSZCZM512M 12300:00:1200:45:39.8500:45:51.95+00:15:444:3313.1
139BIAŁY Dawid 89GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM212M 12400:00:2500:45:54.6000:46:20.50+00:15:594:3513.1
140ŻYWICA Adam 16BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM428M 125Brzoza Biega00:00:0700:45:55.3500:46:02.75+00:16:004:3513.1
141JARANTOWICZ Adam 191THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM353M 126The Runners Świecie00:00:1900:45:56.7500:46:16.25+00:16:014:3513.1
142PAWLACZYK Paweł 109SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM213M 127SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:2700:46:00.7500:46:28.05+00:16:054:3613
143BRZYKCY Adam 1441987ŻNINM354M 12800:00:1500:46:01.1500:46:17.00+00:16:064:3613
144RUSZKIEWICZ Łukasz 133PRZYŁĘKIM355M 12900:00:0800:46:06.6500:46:15.40+00:16:114:3613
145PILISZCZUK Andrzej 360TRISPACEBYDGOSZCZM429M 130TRISPACE00:00:2100:46:07.1500:46:28.30+00:16:124:3613
146NALEŻYTY Piotr 69KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM356M 13100:00:0900:46:13.1500:46:22.40+00:16:184:3713
147WOJCIECHOWSKA Monika 261KOŁOK25K 1600:00:0800:46:15.9000:46:24.85+00:16:204:3713
148OKULSKI Krystian 262KOŁOM357M 13200:00:0900:46:16.9000:46:26.20+00:16:214:3713
149WŁOCH Sylwester 3691963BYDGOSZCZM513M 13300:00:0700:46:18.8500:46:26.75+00:16:234:3713
150HAPONIUK Marcin 323KRUSZYN KRAJEŃSKIM430M 13400:00:2600:46:20.7500:46:47.70+00:16:254:3812.9
151PASTWA Donata 208TRISPACEBYDGOSZCZK46K 17TRISPACE00:00:0700:46:20.9500:46:28.55+00:16:254:3812.9
152KADOW Ryszard 195TRISPACEBYDGOSZCZM431M 135TRISPACE00:00:0700:46:21.3000:46:28.55+00:16:264:3812.9
153DOMERACKI Marek 273WZU S.A.GRUDZIĄDZM514M 136Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:2100:46:38.0000:46:59.55+00:16:424:3912.9
154TARCZYŃSKI Łukasz 156TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM358M 137TeAm KucYKi00:00:3000:46:38.0000:47:08.45+00:16:424:3912.9
155WĘGRZYNOWSKI Sławomir 384KABEL TEAMBYDGOSZCZM515M 13800:00:0900:46:40.2500:46:50.20+00:16:454:4012.9
156KUŚNIEREK Bartosz 54PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM359M 139Pałuki Running Team00:00:1500:46:43.0500:46:58.05+00:16:484:4012.8
157CZYŻEWSKI Patryk 390SŁOWIAŃSKA WYOBRAŻNIABYDGOSZCZM360M 14000:00:1900:46:45.1000:47:04.70+00:16:504:4012.8
158HOLICZKO Mirosław 245JW 1515BYDGOSZCZM516M 141JW 1515 BYDGOSZCZ00:00:0700:46:46.4000:46:53.60+00:16:514:4012.8
159PILAKOWSKA Angelika 86ELTRA W BIEGUŁOCHOWOK37K 1800:00:0900:46:49.9500:46:59.90+00:16:544:4112.8
160BRYJA Robert 3171966BYDGOSZCZM517M 14200:00:0900:46:52.4500:47:02.10+00:16:574:4112.8
161KUJAWA Daniel 13956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM361M 14356 Baza Lotnicza00:00:1600:46:52.4500:47:09.40+00:16:574:4112.8
162AUGUSTYNOWICZ Andrzej 240603392651BYDGOSZCZM4017M 144RCI Bydgoszcz00:00:0500:46:52.9500:46:58.10+00:16:574:4112.8
163PIECHOWIAK Jacek 91ZAMOŚĆM432M 14500:00:1100:46:58.4000:47:09.70+00:17:034:4112.8
164SZPOJDA Grzegorz 249KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKM4018M 146Służba Więzienna00:00:1100:47:11.5000:47:23.45+00:17:164:4312.7
165KUTYŁA Krzysztof 230VII LICEUM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM433M 14700:00:0400:47:33.8000:47:38.75+00:17:384:4512.6
166BEBYN Marek 393OSIELSKOM12M 14800:00:1400:47:35.8500:47:50.45+00:17:404:4512.6
167WRÓBLEWSKA Dagmara 177TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK38K 1900:00:1100:47:41.3500:47:52.50+00:17:464:4612.6
168GÓRSKI Marian 238SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM65M 14900:00:0300:47:45.9500:47:49.60+00:17:504:4612.6
169RZEŹNIK Paweł 117PAKOŚĆM362M 150Pietrzak00:00:0500:47:48.8500:47:54.50+00:17:534:4612.5
170ŻEGLICZ Marek 110SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM214M 151SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:1000:47:52.0500:48:02.75+00:17:574:4712.5
171ŚWIĘCICKI Andrzej 187BYDGOSZCZBYDGOSZCZM434M 15200:00:0900:47:52.1500:48:01.35+00:17:574:4712.5
172CZERWIŃSKI Michał 5512WOGINOWROCŁAWM363M 15312WOG00:00:1600:48:02.7500:48:19.25+00:18:074:4812.5
173SEROCZYŃSKI Dariusz 46ROJEWOM435M 15400:00:0700:48:09.2500:48:17.20+00:18:144:4912.5
174KARWASZ Andrzej 192PAKOŚĆM436M 15500:00:2500:48:09.2500:48:34.75+00:18:144:4812.5
175LUZAK Mirosław 350MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM518M 15600:00:0800:48:30.7500:48:38.95+00:18:354:5112.4
176CZELIŃSKI Leszek 41KORONOWOM519M 15700:00:1300:48:31.7500:48:45.05+00:18:364:5112.4
177STASZKIEWICZ Lucyna 212STASHKY TEAMBYDGOSZCZK51K 2000:00:1300:48:36.5000:48:50.45+00:18:414:5112.3
178SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 255BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM364M 158Bydgoskie Żółwie00:00:0900:48:37.3000:48:47.20+00:18:424:5112.3
179GRYCZKA Piotr 88GRYCZKA_TEAMBRZOZAM520M 159GryczkaAmberBolt00:00:1100:48:44.2000:48:55.75+00:18:494:5212.3
180SZELIGA Karol 286CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZBYDGOSZCZM365M 160CSLog Grudziądz00:00:1200:48:45.8000:48:58.40+00:18:504:5212.3
181MATYSZCZAK Damian 172INOWROCŁAWM437M 16100:00:1100:48:50.7500:49:01.90+00:18:554:5312.3
182KOZŁOWSKI Rafał F. 58BARCINM4019M 162PWL BYDGOSZCZ00:00:2400:48:54.8500:49:19.60+00:18:594:5312.3
183STACHNIUK Przemysław 290JFTC SUBYDGOSZCZM366M 163JFTC SU00:00:0700:48:58.7500:49:06.70+00:19:034:5312.2
184KIEŁCZYŃSKI Marek 157PRZYŁĘKIM438M 16400:00:0300:49:01.2000:49:04.55+00:19:064:5412.2
185REPCZYŃSKI Tomek 231BYDGOSZCZM215M 16500:00:1500:49:07.1000:49:22.30+00:19:124:5412.2
186SIKORA Antoni 1851949GĄSAWAM66M 16600:00:0500:49:10.0000:49:15.75+00:19:144:5512.2
187GRYCZKA Karol 130BRZOZAM13M 167GryczkaAmberBolt00:00:1400:49:25.7000:49:40.65+00:19:304:5612.1
188OGULEWICZ Tomasz 198TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINTORUŃM216M 16800:00:1700:49:26.1000:49:43.55+00:19:314:5612.1
189DOMAN Janusz 291UKS SZBLA BRZOZABRZOZAM67M 16900:00:0500:49:40.8500:49:46.15+00:19:454:5812.1
190PODSIEDLIK Zbigniew 21522 ODNBYDGOSZCZM4020M 17022 ODN00:00:0900:49:42.1500:49:51.70+00:19:474:5812.1
191RYBAK Mariusz 151TRISPACEMAŁE RUDYM439M 171TRISPACE00:00:1700:49:42.5000:50:00.25+00:19:474:5812.1
192CHRÓŚCIŃSKA Paulina 204BRZOZAK26K 2100:00:2300:49:42.5500:50:06.00+00:19:474:5812.1
193WALENCIAK Jarosław 202VERWOLF BLOODBYDGOSZCZM440M 17200:00:1600:49:49.7500:50:06.65+00:19:544:5912
194KUŹMIŃSKA Maryla 18BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK39K 22Brzoza Biega00:00:0800:49:50.8500:49:59.75+00:19:554:5912
195KRÓL Dariusz 15822 ODNGNIEZNOM4021M 17322 ODN00:00:0900:50:01.5000:50:11.35+00:20:065:0012
196WALIGÓRA Karolina 3681974KOBYLARNIAK47K 23Brzoza Biega00:00:0900:50:09.9000:50:19.50+00:20:145:0112
197BYRTEK Grzegorz 374BYDGOSZCZM441M 17400:00:0900:50:21.0500:50:30.40+00:20:265:0211.9
198WARCZAK Katarzyna 361TEAMOCHALBYDGOSZCZK310K 24Warczak00:00:1800:50:21.6500:50:40.05+00:20:265:0211.9
199PAWLAK Jakub 322JFTC SUBYDGOSZCZM367M 175JFTC SU00:00:2500:50:30.1000:50:56.00+00:20:355:0311.9
200GRZYWIŃSKI Wojtek 5612WOGTORUŃM368M 17612WOG00:00:1200:50:30.3000:50:42.30+00:20:355:0311.9
201SOWIŃSKA Justyna 106SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEK48K 25SowińscySPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:1200:50:36.2000:50:48.35+00:20:415:0311.9
202URBAŃSKI Tomasz 184BYDGOSZCZM369M 1771.GPR Świdwin00:00:2500:50:36.5000:51:01.65+00:20:415:0311.9
203SOWIŃSKI Piotr 105SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEM442M 178SowińscySPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:1100:50:36.8500:50:48.80+00:20:415:0311.9
204MAGDZIARZ Katarzyna 259KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK311K 26Magdziarz00:00:1500:50:38.0000:50:53.85+00:20:425:0311.8
205KOŁODZIEJSKI Stanisław 59LIŃSKM4022M 179PWL BYDGOSZCZ00:00:1100:50:38.1500:50:49.95+00:20:435:0311.8
206DERENDA Mirek 152INOWROCŁAWM443M 18000:00:1100:50:42.5000:50:53.80+00:20:475:0411.8
207JANKOWSKA Katarzyna 226BYDGOSZCZK49K 27RCI Bydgoszcz00:00:1300:50:48.6000:51:01.80+00:20:535:0411.8
208FIEGEL Wojciech 346BYLE PRZED ... TEAMBYDGOSZCZM444M 18100:00:2500:50:49.1500:51:14.30+00:20:545:0411.8
209POWALISZ Dariusz 310BYLE PRZED....TEAMBYDGOSZCZM445M 18200:00:2500:50:49.2000:51:14.65+00:20:545:0411.8
210TRUDNOWSKI Janusz 115BYDGOSZCZM7+1M 18300:00:1500:50:50.5000:51:06.25+00:20:555:0511.8
211WIŚNIEWSKI Tomasz 193INOWROCŁAWM521M 184Wiśniewscy00:00:1900:50:54.4500:51:14.10+00:20:595:0511.8
212MUSZEWSKI Kamil 398KĄCIK URODY PASTELOVEM370M 18500:00:1100:50:56.2000:51:07.30+00:21:015:0511.8
213MELER Jakub 267JAM-POŻKRUSZWICAM371M 18600:00:0500:51:03.6000:51:09.15+00:21:085:0611.7
214MARCINIAK Jarosław 311JFTC SUBYDGOSZCZM4023M 187JFTC SU00:00:0700:51:04.0500:51:11.15+00:21:095:0611.7
215RACHWAŁ Maciej 160ŻOŁĘDOWOM217M 18800:00:1500:51:08.1500:51:23.80+00:21:135:0611.7
216STRÓŻYK Grażyna 178BYDGOSZCZK27K 2800:00:1000:51:09.7500:51:20.25+00:21:145:0711.7
217RENC Patryk 236SERCE TYBETUBYDGOSZCZM218M 18900:00:1600:51:14.2500:51:30.65+00:21:195:0711.7
218POPIELA Maksymilian 305SGB-BANK S. A.BYDGOSZCZM446M 190SGB BANK S.A.00:00:2200:51:24.8000:51:47.75+00:21:295:0811.7
219BARSZCZEWSKI Sebastian 162BYDGOSZCZM372M 19100:00:2800:51:32.8000:52:01.55+00:21:375:0911.6
220ROŹNIAKOWSKI Paweł 302SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM373M 192SGB BANK S.A.00:00:2300:51:36.6500:52:00.20+00:21:415:0911.6
221SOWA Dorota 3512WOGUNISŁAWK410K 2912WOGSowa00:00:1500:51:40.3500:51:55.60+00:21:455:1011.6
222SZCZEPANIAK Justyna 307SGB BANK S.A.NAKŁO NAD NOTECIĄK411K 30SGB BANK S.A.00:00:2300:51:45.2000:52:08.55+00:21:505:1011.6
223URBAŃSKA Patrycja 355BYDGOSZCZK28K 3100:00:1900:51:46.4000:52:05.70+00:21:515:1011.6
224SIEKIERKA Zbigniew 225#ŚLIMAKIBARCINBARCINM68M 19300:00:2400:52:04.3000:52:29.05+00:22:095:1211.5
225GRUBA Jacek 135BRZOZAM522M 194Gruba00:00:2200:52:07.1000:52:29.55+00:22:125:1211.5
226BOROWIEC Wioleta 211BBL SZUBINSZUBINK312K 3200:00:0600:52:08.1500:52:14.75+00:22:135:1211.5
227POLAŃSKA Beata 402BYDGOSZCZK412K 3300:00:2300:52:13.8500:52:37.80+00:22:185:1311.5
228RAUT Wiesław 395TRISPACEM7+2M 195TRISPACE00:00:2100:52:17.9000:52:39.50+00:22:225:1311.5
229SULIMA Maciej 114ZIELONI Z JANIKOWSKIEJMAKSYMILIANOWOM523M 19600:00:1300:52:24.0500:52:37.15+00:22:295:1411.5
230MELLER Jarosław 84GĘBICEM219M 19700:00:1200:52:28.8000:52:41.50+00:22:335:1411.4
231PIETRZAK Edyta 118PAKOŚĆK413K 34Pietrzak00:00:0500:52:32.2500:52:37.25+00:22:375:1511.4
232KANIA Daniel 164BYDGOSZCZM374M 19800:00:1300:52:33.4000:52:46.70+00:22:385:1511.4
233WOJCIECHOWSKI Jarosław 100BYDGOSZCZM447M 199Wojciechowscy00:00:1900:52:34.4000:52:54.15+00:22:395:1511.4
234WOJCIECHOWSKA Emilia 82BYDGOSZCZK414K 35PolicjaWojciechowscy00:00:1900:52:34.5000:52:53.95+00:22:395:1511.4
235JOACHIMIAK Kinga 301SGB BANK S.A.MROCZAK313K 36SGB BANK S.A.00:00:2100:52:38.2000:53:00.05+00:22:435:1511.4
236KRYSZTOFIAK Robert 65BRZOZAM448M 20000:00:2000:52:45.5000:53:05.95+00:22:505:1611.4
237GĄSIOREK Tomasz 19BRZOZA BIEGABRZOZAM524M 201Brzoza Biega00:00:0900:52:50.5500:53:00.40+00:22:555:1711.4
238JEDLIŃSKI Janusz 365BRZOZA BIEGAOSIELSKOM525M 202Brzoza Biega00:00:0700:52:53.1500:53:00.65+00:22:585:1711.3
239GONDEK Krzysztof 252NAKŁO N. NOTECIĄM449M 20300:00:1300:52:58.2500:53:12.20+00:23:035:1711.3
240PIETRZAK Agata 200BYDGOSZCZK29K 3700:00:1500:53:01.1000:53:16.85+00:23:065:1811.3
241TARCZYŃSKA Marta 217TEAMKUCYKIBYDGOSZCZK314K 3800:00:1900:53:01.1000:53:20.10+00:23:065:1811.3
242KAZUBOWSKI Jeremiasz 214JOTKAZBIAŁE BŁOTAM220M 204Kazubowski00:00:2600:53:02.1000:53:28.75+00:23:075:1811.3
243RYBAK Krzysztof 377DOCENT FELGA TEAMPRZYŁĘKIM69M 20500:00:2100:53:13.9500:53:34.95+00:23:185:1911.3
244MAKUCH-DOBOSZ Urszula 17112WOGBYDGOSZCZK415K 3912WOG00:00:2400:53:14.4000:53:38.65+00:23:195:1911.3
245CZYŻEWSKA Justyna 81BRZOZAK315K 4000:00:1500:53:21.6000:53:37.35+00:23:265:2011.2
246SOBOL Magdalena 85NAKŁO NAD NOTECIĄK416K 4100:00:1300:53:23.6000:53:37.25+00:23:285:2011.2
247SZARSZEWSKA Natalia 73CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK210K 4213 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:1500:53:24.3500:53:39.35+00:23:295:2011.2
248TOCZKIEWICZ Piotr 95BRZOZAM450M 206Toczkiewicz00:00:1100:53:25.5000:53:37.25+00:23:305:2011.2
249TOCZKIEWICZ Kaja 96BRZOZAK11K 43Toczkiewicz00:00:1100:53:25.9500:53:37.70+00:23:305:2011.2
250KUZIEMSKI Jacek 79CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM526M 20713 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:1300:53:28.1000:53:41.95+00:23:335:2011.2
251WOJANOWSKI Zbigniew 74CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM610M 20813 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:1100:53:31.4000:53:43.20+00:23:365:2111.2
252ANDRZEJEWSKA Sylwia 52BYDGOSZCZK316K 4400:00:2000:53:44.6000:54:05.25+00:23:495:2211.2
253GŁOWACKI Marcin 163INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATEINOWROCŁAWM451M 20900:00:0700:53:54.1000:54:01.30+00:23:595:2311.1
254PURWIN Beata 76CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK417K 4513 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:1400:53:55.3500:54:10.10+00:24:005:2311.1
255KĘSIK Roman 72CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM527M 21013 Wojskowy Oddział Gospodarczy00:00:0700:53:55.4500:54:02.85+00:24:005:2311.1
256DUDZIAK Tomasz 381BYDGOSZCZM375M 21100:00:2500:54:04.1000:54:29.60+00:24:095:2411.1
257SPIRYDOWICZ Piotr 121BYDGOSZCZM376M 21200:00:1700:54:06.8000:54:23.90+00:24:115:2411.1
258KLINIEWSKI Piotr 20BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM528M 213Brzoza Biega00:00:2000:54:14.4500:54:34.65+00:24:195:2511.1
259ZNANIECKI Wojciech 30554-251-82-33BYDGOSZCZM377M 214Znanieccy00:00:2500:54:19.9500:54:45.20+00:24:245:2611
260CZELIŃSKI Filip 42KORONOWOM378M 21500:00:1900:54:21.1500:54:40.80+00:24:265:2611
261SZYNWELSKA Marlena 216VERWOLF BLOODBYDGOSZCZK52K 4600:00:1700:54:29.4500:54:47.20+00:24:345:2711
262DACIO Darek 197SZUBINM221M 21600:00:0600:54:31.3000:54:38.10+00:24:365:2711
263MELLER Krzysztof 98MOGILNOM379M 21700:00:1300:54:33.0000:54:46.65+00:24:375:2711
264OSIECKI Grzegorz 287KISIELICEM611M 21800:00:1900:54:39.9500:54:59.65+00:24:445:2811
265MAKOWSKA Natalia 356BYDGOSZCZK211K 4700:00:1800:54:42.6000:55:01.50+00:24:475:2811
266BARCZAK Agnieszka 64JANIKOWOK317K 4800:00:1000:54:48.7500:54:59.30+00:24:535:2810.9
267ANASZEWICZ Marzena 258PRZYŁĘKIK418K 4900:00:1500:54:53.7000:55:09.55+00:24:585:2910.9
268TUCHOLSKA Helena 26PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK212K 50TucholscyPałuki Running Team00:00:0800:54:55.2000:55:03.40+00:25:005:2910.9
269BRZOZOWSKI Jarosław 33BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM529M 21900:00:2200:54:59.5500:55:21.75+00:25:045:2910.9
270ANDRZEJEWSKI Ryszard 228ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM7+3M 22000:00:1700:55:09.2000:55:26.65+00:25:145:3010.9
271JULLY Arkadiusz 113BRZOZAM452M 22100:00:2300:55:18.0500:55:41.05+00:25:235:3110.8
272DAWIDOWICZ Maciej 296BRZOZA BIEGABRZOZAM453M 222Brzoza Biega00:00:2200:55:18.6000:55:41.05+00:25:235:3110.8
273MOROSZCZAK Dominika 107SPÓJNA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZK318K 51MoroszczakSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:1900:55:26.6500:55:45.75+00:25:315:3210.8
274KIERYS Magdalena 6312WOGTORUŃK319K 5212WOG00:00:1600:55:37.5000:55:53.70+00:25:425:3310.8
275SKWAREK Bogumiła 233PRUSZCZK53K 5300:00:1300:55:38.5000:55:51.90+00:25:435:3310.8
276PESZYŃSKA Joanna 348BYDGOSZCZK419K 5400:00:1300:55:40.6000:55:53.70+00:25:455:3410.8
277KSOBIECH Agnieszka 306SGB BANK S.A.NAKŁO NAD NOTECIĄK320K 55SGB BANK S.A.00:00:2200:55:41.0000:56:03.50+00:25:455:3410.8
278SAJUR Sylwia 3491993BYDGOSZCZK213K 5600:00:0700:55:41.6500:55:49.35+00:25:465:3410.8
279KUZIOŁA Marcin 303SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM380M 223SGB BANK S.A.00:00:1900:55:43.3000:56:02.50+00:25:485:3410.8
280ŻYWICA-FARBICKA Paulina 15BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK420K 57Brzoza Biega00:00:0900:55:45.5500:55:54.95+00:25:505:3410.8
281GÓRSKA Joanna 199TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK321K 58Tasak Team00:00:1800:55:51.7500:56:10.35+00:25:565:3510.7
282LEWANDOWSKA Izabela 270BYDGOSZCZK322K 5900:00:0900:55:54.0500:56:03.40+00:25:595:3510.7
283ROMIANOWSKA Agnieszka 271BYDGOSZCZK421K 6000:00:0900:55:54.3500:56:04.00+00:25:595:3510.7
284ŻYŁA Wiesław 278WZU S.A.GRUDZIADZM4024M 224Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:2100:56:23.7000:56:45.30+00:26:285:3810.6
285SADOWNIK Michał 276WZU S.A.GRUDZIĄDZM381M 225Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:2100:56:24.4500:56:45.55+00:26:295:3810.6
286ROSZAK Tomasz 343DECATLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM454M 22600:00:2800:56:31.8000:56:59.95+00:26:365:3910.6
287CHMIELECKI Artur 93BYDGOSZCZM455M 22700:00:1900:56:34.3500:56:54.10+00:26:395:3910.6
288CZUB Katarzyna 345BYDGOSZCZK422K 6100:00:1300:56:39.0500:56:52.90+00:26:445:3910.6
289NIEDBALSKA Anna 24PAŁUKI RUNNING TEAMŻNNK423K 62Niedbalscy00:00:0800:56:41.4500:56:50.25+00:26:465:4010.6
290DĘBSKI Jan 314SOŁTYSDĄBROWAM612M 22800:00:1700:56:56.7000:57:14.15+00:27:015:4110.5
291KOMAJDA Jarosław 237SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM530M 22900:00:2000:57:05.0500:57:25.40+00:27:105:4210.5
292KUBIAK Małgorzata 256INOWROCŁAWK54K 6300:00:2000:57:12.2500:57:32.60+00:27:175:4310.5
293DRÓŻDŻ Małgorzata 43BRZOZAK323K 6400:00:2100:57:25.1000:57:46.95+00:27:305:4410.4
294SAPALSKA Michalina 179BIEGAJĄCE ŚLIWICELUBIEWOK214K 6500:00:2600:57:29.5500:57:55.55+00:27:345:4410.4
295BOŻEK Mariusz 378BRZOZAM531M 23000:00:2400:57:34.3500:57:59.10+00:27:395:4510.4
296SZTEJKA Jolanta 366BENEFITKSOBYDGOSZCZK424K 6600:00:2100:57:40.8500:58:02.50+00:27:455:4610.4
297WIERZBOWSKI Krzysztof 146#BBKTSCHEŁMŻAM532M 23100:00:1100:57:44.2500:57:56.20+00:27:495:4610.4
298SADOLEWSKA Ewelina 137#BBKTSCHEŁMŻAK425K 6700:00:1000:57:45.9500:57:56.20+00:27:505:4610.4
299JĘDRA Andrzej 155ANDRZEJ JĘDRAZŁOTNIKIM456M 23200:00:2100:57:57.4500:58:18.50+00:28:025:4710.4
300ANDRYSZAK Vanessa 7ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK12K 6800:00:0800:58:07.6500:58:16.45+00:28:125:4810.3
301MALATYŃSKA Barbara 257PRZYŁĘKIK426K 6900:00:1400:58:23.6000:58:37.75+00:28:285:5010.3
302GOSIENIECKI Konrad 67DRZYCIMM222M 23300:00:1300:58:34.3500:58:48.00+00:28:395:5110.2
303MATUSZAK Radosław 289JFTC SUBYDGOSZCZM4025M 234JFTC SU00:00:2100:58:34.9000:58:55.90+00:28:395:5110.2
304KUBICKI Mateusz 201ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM223M 23500:00:2300:58:44.3000:59:07.55+00:28:495:5210.2
305GADOMSKA Maria 50RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK6+1K 7000:00:1500:58:50.1500:59:05.80+00:28:555:5310.2
306KOTLARSKI Krystian 339JFTC SUSZUBINM382M 236JFTC SU00:00:2600:58:54.4000:59:20.65+00:28:595:5310.2
307PAWLIKOWSKI Szymon 284BYDGOSZCZM383M 23700:00:2700:58:58.2500:59:25.40+00:29:035:5310.2
308PAWLIKOWSKI Piotr 254KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM224M 23800:00:2600:58:58.5500:59:25.40+00:29:035:5310.2
309NALEWALSKA Justyna 235SERCE TYBETUBYDGOSZCZK215K 7100:00:1700:59:05.6000:59:22.85+00:29:105:5410.2
310KOTLĘGA Agata 234PRUSZCZK216K 7200:00:1300:59:08.7500:59:22.45+00:29:135:5410.1
311GRUBA Paweł 149BRZOZAM384M 239Gruba00:00:2100:59:28.4000:59:49.85+00:29:335:5610.1
312GRZECHOWIAK Agnieszka 383PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK427K 7300:00:1600:59:34.6500:59:51.20+00:29:395:5710.1
313NADRAJKOWSKA Joanna 188INOWROCŁAWK324K 7400:00:2300:59:35.3000:59:58.90+00:29:405:5710.1
314SKRZĄTEK Anna 251PRZYŁĘKIK428K 7500:00:2600:59:41.5501:00:08.15+00:29:465:5810.1
315TREPANOWSKI Tomasz 125PRZYŁĘKIM533M 24000:00:2600:59:41.8001:00:08.35+00:29:465:5810.1
316GAJZLER Jerzy 372BARTODZIEJEBYDGOSZCZM613M 24100:00:2201:01:20.4501:01:43.40+00:31:256:089.8
317ZAŁUBKA Jakub 266JFTC SUBYDGOSZCZM4026M 242JFTC SU00:00:2101:01:25.4001:01:46.50+00:31:306:089.8
318SZAJDA Magdalena 304SGB BANK S.A.PRZYŁĘKIK429K 76SGB BANK S.A.00:00:1901:01:26.6001:01:45.60+00:31:316:089.8
319KWARCZEWSKI Mirosław 373KWARCZUSIE TEAMKOBYLARNIAM385M 24300:00:1701:01:35.3501:01:52.55+00:31:406:099.7
320MASŁYSZ Marcin 175TORUŃM386M 24400:00:2801:02:40.8501:03:09.05+00:32:456:169.6
321DRESLERSKA Agnieszka 222TEAM KUCYKIBIAŁE BŁOTAK325K 7700:00:1901:02:45.3001:03:04.45+00:32:506:169.6
322DZIĘGIELEWSKA Grażyna 319GRAŻKATORUŃK55K 7800:00:0901:02:50.1501:03:00.10+00:32:556:179.5
323GRABOWSKI Piotr 281BRZOZA BIEGACIELEM534M 245Brzoza Biega00:00:1701:03:05.3501:03:22.95+00:33:106:189.5
324REMUS Sandra 68BYDGOSZCZK217K 7900:00:1401:03:26.3501:03:40.85+00:33:316:209.5
325MICHTA Iwona 101SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAK326K 8000:00:4101:03:31.7001:04:13.60+00:33:366:219.4
326ZAKURZEWSKA Joanna 141BRZOZA BIEGABRZOZAK430K 81ZakurzewskiBrzoza Biega00:00:2201:03:33.6501:03:56.15+00:33:386:219.4
327ZAGOŻDŻON Wioleta 189SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK327K 8200:00:2401:03:41.5001:04:06.45+00:33:466:229.4
328WYDRZYŃSKA Katarzyna 357SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK56K 8300:00:2401:03:42.3001:04:06.50+00:33:476:229.4
329SZTEJKA Damian 367BENEFITKSOBYDGOSZCZM457M 24600:00:2001:03:52.8001:04:13.60+00:33:576:239.4
330SZYMAŃSKA Alicja 124FUNDACJA WIELKA RODZINABYDGOSZCZK328K 8400:00:2001:03:54.3501:04:14.40+00:33:596:239.4
331ŚLEDZIŃSKA Paulina 396OSIELSKOK13K 8500:00:2701:03:55.6001:04:22.95+00:34:006:239.4
332PÓŁGĘSEK Rafał 218SOLEC KUJAWSKIM458M 24700:00:2501:04:12.4501:04:38.35+00:34:176:259.3
333SZYMAŃSKA Adrianna 294BYDGOSZCZK329K 8600:00:1601:04:14.6001:04:30.70+00:34:196:259.3
334CICHECKA Anna 272WZU S.A.GRUDZIĄDZK431K 87Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:2301:06:44.4001:07:07.75+00:36:496:409
335MIKRUT Małgorzata 274WZU S.A.GRUDZIĄDZK432K 88Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.00:00:2301:06:44.5001:07:07.75+00:36:496:409
336STUPCZYŃSKA Natalia 394LIPNIKIK330K 8900:00:4001:07:54.7501:08:34.95+00:37:596:478.8
337BIERYT Magdalena 159POLI-FAX UL. BOCZNA 10 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK218K 9000:00:0501:07:55.7501:08:01.45+00:38:006:478.8
338BIERYT Arkadiusz 49AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAX UL.BOCZNA 10BYDGOSZCZM535M 24800:00:0501:07:56.0001:08:01.30+00:38:006:478.8
339GRABOWSKA Ilona 353WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBYDGOSZCZK331K 9100:00:1701:08:25.1001:08:42.80+00:38:306:508.8
340LEWANDOWSKA Katarzyna 370ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAK433K 92Rozbiegana Kruszwica00:00:1901:09:26.9001:09:46.55+00:39:316:568.6
341DOJERSKA Maria 342KRUSZWICAK57K 93Kruszwica00:00:2101:09:28.0001:09:49.65+00:39:326:568.6
342MANOWSKA Arletta 45FUNDACJA HORYZONTBRZOZAK219K 9400:00:2901:09:43.6501:10:12.65+00:39:486:588.6
343JUREK Sławomir 47FUNDACJA HORYZONTZŁOTNIKI KUJAWSKIEM459M 24900:00:2701:09:45.0501:10:12.60+00:39:506:588.6
344MAZURKIEWICZ Grzegorz 321CAMELBYDGOSZCZM614M 25000:00:1801:10:09.5001:10:27.90+00:40:147:008.6
345RASSALSKA-KAUSA Jola 232BYDGOSZCZK434K 9500:00:2101:10:34.6501:10:56.45+00:40:397:038.5
346BEDNARCZYK Joanna 161AXA RUNNING TEAMCZARNOWOK332K 96Bednarczyk00:00:1901:10:37.0501:10:56.50+00:40:427:038.5
347ZISKIELIŃ Waldemar 293BYDGOSZCZM536M 25100:00:1701:10:39.0501:10:56.55+00:40:447:038.5
348SZCZEPANEK-KOZIŃSKA Justyna 337BYDGOSZCZK333K 971 Brygada Logistyczna00:00:1001:13:35.3001:13:45.50+00:43:407:218.2
349GRABOWSKA Lucyna 280BRZOZA BIEGACIELEK58K 98Brzoza Biega00:00:1801:13:55.9501:14:14.50+00:44:007:238.1
350ZUPA Martyna 129BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK220K 99ZupaBrzoza Biega00:00:1201:14:51.2001:15:03.30+00:44:567:298
351MIELCAREK Zdzisław 1BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM7+4M 252Brzoza Biega00:00:3101:28:33.9501:29:05.50+00:58:388:516.8
352LENC Janusz 13TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM615M 253TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2701:28:38.5501:29:06.05+00:58:438:516.8
353JANIAK Marcin 327BYDGOSZCZM387M 2541 Brygada Logistyczna00:00:05   
354MAĆKOWSKI Maciej 190UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM388M 25500:00:05   
355TOMCZAK Agnieszka 83BYDGOSZCZK435K 10000:00:07   
356BORYSKIN Andrzej 2BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM7+5M 256Brzoza Biega00:00:33   
Znaleziono 356 wynik(ów)